Заміна радіатора обігрівача ГАЗель Next

Table of Contents

Система опалення ГАЗель. важливе питання для водіїв моделі ГАЗ та власників бізнесу. Особливо це актуально для маршрутних такстів у зимовий сезон.

Проблеми з опаленням Газелі та салону можуть змусити вас почухати голову. Якщо ваш опалювальник раптово викидає холодне повітря замість тепла в середині вкрай холодної зими, у вас є вагома причина звернутися до нас у ГАЗель Сервіс для вирішення проблеми із системою опалення.

Система опалення ГАЗель може видати вам “сюрприз” несподівано. Справа в тому, що є багато компонентів, що працюють разом, щоб нагріти як кабіну так і салон.

Які проблеми з опаленням Газелі ми вирішуємо:

✓ Недостатньо охолоджуючої рідини в двигуні ✓ Проблеми із сердечником нагрівача ✓ Забито або зламано керування опаленням ✓ Дисфункціональні термостати ✓ Витік води

Система опалення ГАЗель. ремонт радіатора ГАЗель. Багато водіїв, які виявляють витік охолодної рідини в радіаторі, зазвичай вирішують просто додати трохи рідини та забувають про причину витоку.

На жаль, ігнорування витоку радіатора Газелі може виявитися дуже дорогим рішенням, якщо пустити все на самоплив. Довіртеся нам, щоб виконати найкращий ремонт та заміну радіатора вашого автомобіля.

Ми розставляємо пріоритети у вашій безпеці Система опалення ГАЗель так і називається системою, це як кровоносні судини. все взаємопов’язано. Ніколи не намагайтеся ремонтувати радіатор самостійно. З міркувань безпеки, тому що, наприклад, ви, ймовірно, не знаєте, що слід шукати витоку тільки після вимкнення двигуна та надання йому часу для охолодження.

Наші автомеханіки мають знання, щоб впоратися з ремонтом вашого радіатора. ГАЗель Сервіс. компанія, яка піклується про безпеку та задоволеність наших клієнтів. Наш намір полягає у наданні вам першокласних послуг, і це проявляється у нашій репутації у Твері та за її межами. З нашими навченими та кваліфікованими фахівцями ви можете бути впевнені, що маєте справу з найкращими у галузі. Всі наші співробітники дружелюбні, і вам буде легко з ними працювати.

ГАЗель

ГАЗель заміна радіатора пічки. Відео

Покажемо як своїми руками провести заміну радіатора пічки (опалювального приладу) в автомобілі ГАЗель. Машина у нас із панеллю старого зразка (яка йшла перед Бізнесом). Причина через яку проводиться заміна, старий радіатор прохудився, стали видні антифризу в салоні. Перед початком роботи не забуваємо випускати тиск, для цього відкриваємо кришку розширювального бачка з рідиною, що охолоджує. При знятті патрубків з печі вони зламалися, тому їх нам доведеться також замінити. У комплекті з новим радіатором печі йде досить слабка стрічка ущільнювача, тому радимо вам заздалегідь купити трохи спеціального матеріалу Сплен, для проклейки радіатора, щоб він не бовтався. У посадковому місці радіатора печі накопичується багато різного сміття, перед встановленням нової деталі обов’язково все добре прочистіть.

Відео заміна радіатора грубки в Газелі:

Резерв відео заміни радіатора обігрівача ГАЗель:

Замінити радіатор печі в Газелі не так складно як здається, в більшості автомобілів ця процедура набагато моторніша, ви без проблем зробите все своїми руками, не витративши багато часу.

Заміна радіатора обігрівача ГАЗель Next

 • Повна діагностика Газелі
 • Виявлення неполадок, документування виявлених поломок
 • Розрахунок вартості послуг майстра
 • Проведення необхідного ремонту

Кожен автомобіль потребує регулярної, обов’язкової діагностики, що проводиться як сервісними центрами, так і професійними станціями технічного обслуговування (СТО). Ми готові не лише відремонтувати, а й провести необхідну профілактику.

Ми також пропонуємо інші послуги, вартість яких визначається після огляду. Ви можете самостійно бути присутніми під час роботи: наші майстри є кваліфікованими фахівцями, готовими прийти на допомогу та вирішити проблему у відведені терміни.

Ремонт та профілактика – це реальна можливість відновити роботу автомобіля та допомогти власнику почуватися у безпеці.

Записатися на ремонт мікроавтобуса Ви можете за тел.: 7(812)627-17-58

Заміна радіатора обігрівача ГАЗель Next

Транспортний засіб марки ГАЗель чудовий вибір для транспортування вантажів малогабаритного формату. Вона має невелику витрату палива та невибаглива в експлуатації. Печка автомобіля забезпечує Comfort водія та пасажирів у поїздках. У холодну пору вона стає неоціненним доповненням, коли Comfort водіння необхідний.

Демонтаж печі ГАЗель варто довірити професіоналам, тому що знадобляться спеціалізовані інструменти та знання про влаштування автомобіля, які може не мати дилетант.

 • Насамперед майстер демонтує торпеду та шланги управління пристроєм. Потім обігрівач у комплексі.
 • На наступному етапі здійснюється демонтаж обігрівача, який виконує важливий функціонал для підтримання комфортної температури у салоні Газелі. Елементи кріплення усуваються, щоб ковпак електродвигуна можна було зняти. Деталь демонтується разом з вентилятором, ущільнювальною прокладкою та крильчаткою валу електродвигуна.
 • Майстер видаляє резистор та захисний кожух. Так підводиться фінал процедури демонтажу пічки Газелі.

Печка Газелі має завжди перебувати у працездатному стані. Цікаво, що цей механізм часто має схожу будову з альтернативними пристроями на транспортних засобах інших марок. Так, наприклад, деякі комплектуючі, встановлені на машинах марки Niva, часто використовуються майстрами для доопрацювання або модернізації відповідного механізму.

Щоб зробити температуру в салоні автомобіля комфортнішою, не потрібно затикати центральний повітропровід ковдрою або заклеювати його скотчем. Холодне повітря, що надходить з отворів, зупинить додатковий радіатор, встановлений на вході. Так ви зможете бути впевнені, що в холодну пору року всередині автомобіля буде тепло та затишно.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Nissan Qashqai

Фахівці майстерні Альфа-Авто надають гарантію якості на всі послуги, перелічені у прайс-листі. Ми працюємо з якісними оригінальними та аналоговими запчастинами, здійснюємо роботи в короткий термін та за доступною вартістю. У разі необхідності ремонтних робіт, передпродажної підготовки, тюнінгу та діагностики, звертайтесь до нашого сервісного центру.

Заміна радіатора печі ГАЗель бізнес

Як зняти пічку ГАЗель в картинках. паркан на — 18 лют 2011 підкажіть будь ласка, а як зняти радіатор печі? панель зразка з 2003 взагалі лупата ГАЗель випуск з 2003 року, не бізнес

будівництва європейського головного знижку упору небезпечно

як зробити електро замок багажника ВАЗ 2114

хомут трубок радіатора обігрівача ГАЗель Next

Заміна радіатора печі без зняття панелі Інші статті: як замінити радіатор обігрівача ГАЗель бізнес, зняття обігрівача ГАЗель бізнес, ГАЗель 3202. холодне повітря

ГАЗель, заміни радіатора, газелі, радіатора, заміна радіатора, пічка на газелі, пічкою, радіатор печі, печі, грубку, замінити, печі газелі, як замінити радіатор печі, заміни, пічка, радіатор, пічку на газелі, заміна радіатора печі, грубку ГАЗель, як замінити радіатор, печей, заміна, радіатора печі, газелей, ГАЗель заміна, як замінити, як, радіаторі, пічка ГАЗель, замінити радіатор печі, радіатори, радіатор пічки на ГАЗель

Радіатор печі потік по різьбленні прикручені штуцерів. Горький: Ф.І.Про. Дядя Женя: Авто: Газ-24, Газ-3110, Шнива, ГАЗель-12мест а взагалі можна зняти радіатор пічки не знімаючи приладову панель. Авто. як просто

18 лип 2011 Як розібрати грубку в Газелі Як посилити ресори на газелі Як зняти обігрівача і закріпіть всередині додатковий радіатор. Непрацює Пічка на Газелі. Форум Сибірських Мереж

ГАЗель Заміна радіатора обігрівача (пічки)

Змінюємо радіатор пічки на старій газелі.

Заміна радіатора грубки на новій панелі ГАЗель бізнес, Cummins

Ремонт

Після проведеної діагностики та встановлення точної причини несправності можна приступати до ремонту. Заміна радіатора грубки стала простіше, ніж у попередніх версіях. Її можливо здійснити самотужки за невелику кількість часу. Для заміни нам знадобиться:

 • Злити ОЖ із системи охолодження двигуна.
 • Відкрутити та зняти нижню панель на центральній консолі.
 • Дістати нижній бардачок з пасажирського боку.
 • Відкрутити хомути на патрубках і зняти їх (в них будуть залишки ОЖ, потрібно вжити заходів, щоб уникнути протікання рідини в салон автомобіля).
 • Відкрутити пластикову накладку, яка кріпиться трьома болтами на 8.
 • Тепер можна дістати сам радіатор зі свого місця (діставати потрібно акуратно, щоб не зашкодити ущільнювачу).
 • Ставимо ущільнювач на новий радіатор і збираємо все у зворотній послідовності.
 • Після збирання заливаємо ОЖ, заводимо і уважно оглядаємо всі стики та з’єднання на предмет протікання ОЖ.
 • Якщо протікання не виявлено, ставимо на місце пластикову нижню частину панелі та бардачок.

Ця робота не займає багато часу і не вимагає величезного досвіду в ремонті автомобілів. Виконати ремонт можна як самому, так і із залученням фахівців. Дотримуючись вищезазначених рекомендацій, можна якісно продіагностувати причину поломки, після чого заміна радіатора обігрівача не складе особливих труднощів.

Найкращі ціни та умови на купівлю нових авто

Для якісного ремонту потрібна правильна діагностика, а для її проведення потрібно знати, як влаштований механізм та принципи його роботи. Для початку докладно розглянемо принцип дії системи опалення в автомобілі ГАЗель. Як і в більшості авто, опалення відбувається за рахунок нагрітої рідини. Тепло – це побічний ефект від роботи двигуна. Нагрів відбувається через згоряння палива і від поверхонь, що труться. Тепло відводиться системою охолодження в атмосферу. У холодну пору року це тепло використовується для обігріву салону. Для цього автомобіль обладнаний системою опалення, що є складовою системи охолодження. І чим вища температура охолоджуючої рідини в системі охолодження двигуна, тим гарячіший радіатор обігрівача.

Далі вентилятор нагнітає повітря, яке, проходячи через стільники, нагрівається і поширюється по салону автомобіля. Для керування всіма параметрами обігрівача ГАЗель встановлений електронний блок керування. Він розташований на центральній консолі автомобіля і має такі регулювання, як: температура, інтенсивність та напрямки обдування. Все управління електронне, а всі електронні приводи. Це дуже зручно: для зміни параметрів водію не потрібно відволікатися від керування автомобілем. Також можливе регулювання температури в автоматичному режимі. Регулювання температури здійснюється за рахунок зміни кількості гарячої охолодної рідини, що проходить через обігрівач. Це регулює кран із електроприводом. Регулювання заслінками здійснюється моторедукторами.

Заміна радіатора печі ГАЗель

Із заводу вітчизняний автовиробник раніше встановлював переважно мідні радіатори обігрівача. Автомобіль ГАЗель не став винятком. Але згодом ситуація почала змінюватися. Добре це чи погано, судити складно. У всіх власників Газелей різна думка щодо цього.

Але не можна сказати, що завжди і у всіх ситуаціях саме мідь є оптимальним рішенням для забезпечення тривалої та ефективної роботи системи опалення.

Досвід водіїв та власників Газелей підказує, що нормально заводський радіатор пічки працює протягом 3-5 років. Потім поступово починають виявлятися різні проблеми. У результаті пристрій починає текти, порушується його герметичність. Вкрай не рекомендується використовувати для ремонту герметики. Іноді єдиним виходом із ситуації стає заміна пристрою.

Перш ніж міняти на Газелі пічний радіатор, варто подумати над питанням вибору нової деталі. І тут виникає суперечка між мідними та алюмінієвими моделями.

Заміна радіатора печі ГАЗель бізнес

ГАЗель до 2009 року. Зняття радіатора основного обігрівача

Зливаємо охолоджувальну рідину. Знімаємо полицю секції для документів, роз’єднуємо колодки джгутів проводів, а також виймаємо два пістони кріплення правої сторони облицювання обігрівача (див. «Заміна крана обігрівача», з. 319).

Знімаємо полицю речового ящика (див. «Зняття та розбирання панелі приладів», з. 312).

Ремонт

Після проведеної діагностики та встановлення точної причини несправності можна приступати до ремонту. Заміна радіатора грубки в Газелі бізнес стала простішою, ніж у попередніх версіях. Її можливо здійснити самотужки за невелику кількість часу. Для заміни нам знадобиться:

 • Злити ОЖ із системи охолодження двигуна.
 • Відкрутити та зняти нижню панель на центральній консолі.
 • Дістати нижній бардачок з пасажирського боку.
 • Відкрутити хомути на патрубках і зняти їх (в них будуть залишки ОЖ, потрібно вжити заходів, щоб уникнути протікання рідини в салон автомобіля).
 • Відкрутити пластикову накладку, яка кріпиться трьома болтами на 8.
 • Тепер можна дістати сам радіатор зі свого місця (діставати потрібно акуратно, щоб не зашкодити ущільнювачу).
 • Ставимо ущільнювач на новий радіатор і збираємо все у зворотній послідовності.
 • Після збирання заливаємо ОЖ, заводимо і уважно оглядаємо всі стики та з’єднання на предмет протікання ОЖ.
 • Якщо протікання не виявлено, ставимо на місце пластикову нижню частину панелі та бардачок.
READ  Установка газового устаткування на ГАЗель

Ця робота не займає багато часу і не вимагає величезного досвіду в ремонті автомобілів. Виконати ремонт можна як самому, так і із залученням фахівців. Дотримуючись вищезазначених рекомендацій, можна якісно продіагностувати причину поломки, після чого заміна радіатора обігрівача не складе особливих труднощів.

заміна радіатора печі ГАЗель Next ЭВОТЕК 2016г.

Радіатор є звичайним теплообмінником, що забезпечує передачу тепла від теплоносія до навколишнього повітря.

У разі поломки його слід негайно поміняти. Процедура не займе багато часу і не вимагатиме великого досвіду в ремонті авто, тому здійснити її можна самостійно. Нижче розберемо, як це зробити.

Процедура заміни

Оскільки мідні та алюмінієві пічні радіатори для Газелі за своєю конструкцією не відрізняються, незалежно від вибраного елемента, для всіх процедура заміни виконуватиметься однаково.

Інструкція про те, як зняти радіатор печі, та встановити новий елемент буде розглянута на прикладі Газелі 3302 зразка рестайлінгу 2003 року. Саме ця модифікація вважається найпопулярнішою, і після неї з’явилася версія Бізнес.

Ключовою перевагою є той факт, що заміна радіатора обігрівача буде здійснюватися без складних демонтажних робіт. Радіатор легко зняти та встановити на його місце новий, не знімаючи панель. А це точно приємно порадує власників Газелі.

Уважно вивчіть комплектацію нового пічного радіатора. Досить часто до нього додається невеликий відрізок ущільнювача. Але за фактом його виявляється недостатньо. Деякі використовують цілі залишки від старого радіатора печі. Хоча більш правильним рішенням буде покупка самоклеючого сплена. Він добре тримає, досить довго служить. Без ущільнювача встановлювати елемент не рекомендується.

Робота проводиться переважно з боку переднього пасажира. Тому інструменти можна розкласти на підлозі, або поставити їх на крісло водія. Не забудьте про джерело світла, оскільки виконувати маніпуляції доведеться під торпедою, а при ремонті в погано освітленому гаражі стельової лампи точно не вистачить.

Як самостійно замінити електровентилятор пічки на Газелі

Комерційні автомобілі ГАЗель користуються величезною популярністю у Росії. Це досить дешеві, порівняно прості в обслуговуванні транспортні засоби, що не вимагають великих фінансових вкладень на своє

Простота ремонту досить умовна, оскільки це залежить від того, з яким конкретно вузлом ви маєте справу, а також про яку версію Газелі йдеться.

ГАЗель пропонується у дорестайлінговому та рестайлінговому виконанні. Останній варіант виробляється з лютого 2010 року і зветься ГАЗель Бізнес. Не можна забувати, що з весни 2013 року налагоджено випуск нового покоління, яке називається ГАЗель Next.

У цьому матеріалі буде розглянуто перше покоління з новою та старою панеллю. Ця особливість суттєво впливає на те, як виконується заміна моторчика пічки ГАЗель та скільки проблем електровентилятор завдасть своєму власнику.

ГАЗ 31 2003, 135 л. з кузовний ремонт

спробуй мій метод… удачі тобі, у твоїх починаннях))))

взагалі я тебе зрозумів, що ти хочеш зробити ось тут подивися все зрозуміло, як робити))) www.drive2.ru/cars/gaz/31…urnal/288230376152164514/

так, так)) у нього вже дивився. тільки ось було не зрозуміло як її зняти, для того, щоб все це зробити.

Схожі новини

як би пояснити? ти ж пластмаски ставити не будеш у приципі тобі це і не треба.

ідея в тому, щоб замість двох частин металевої решітки поставити сітку. головне ґрати зняти, а там уже зсередини якось сітку придумаю закріпити.

зрозумів, тільки поясни докладніше про спереду на пластмаски декоративні шурупи вкрутив…

по мені все дуже просто потрібна яма і все підліз знизу і все за дві хвилини зняв а щоб більше не морочитися, спереду на пластмаски декоративні шурупи вкрутив.

ГАЗ 31 2003, 135 л. з кузовний ремонт

спробуй мій метод… удачі тобі, у твоїх починаннях))))

взагалі я тебе зрозумів, що ти хочеш зробити ось тут подивися все зрозуміло, як робити))) www.drive2.ru/cars/gaz/31…urnal/288230376152164514/

так, так)) у нього вже дивився. тільки ось було не зрозуміло як її зняти, для того, щоб все це зробити.

Схожі новини

як би пояснити? ти ж пластмаски ставити не будеш у приципі тобі це і не треба.

ідея в тому, щоб замість двох частин металевої решітки поставити сітку. головне ґрати зняти, а там уже зсередини якось сітку придумаю закріпити.

зрозумів, тільки поясни докладніше про спереду на пластмаски декоративні шурупи вкрутив…

по мені все дуже просто потрібна яма і все підліз знизу і все за дві хвилини зняв а щоб більше не морочитися, спереду на пластмаски декоративні шурупи вкрутив.

Який радіатор пічки вибрати та як його поміняти на автомобілі ГАЗель

Із заводу вітчизняний автовиробник раніше встановлював переважно мідні радіатори обігрівача. Автомобіль ГАЗель не став винятком. Але згодом ситуація почала змінюватися. Добре це чи погано, судити складно. У всіх власників Газелей різна думка щодо цього.

Але не можна сказати, що завжди і у всіх ситуаціях саме мідь є оптимальним рішенням для забезпечення тривалої та ефективної роботи системи опалення.

Досвід водіїв та власників Газелей підказує, що нормально заводський радіатор грубки працює протягом 3-5 років. Потім поступово починають виявлятися різні проблеми. У результаті пристрій починає текти, порушується його герметичність. Вкрай не рекомендується використовувати для ремонту герметики. Іноді єдиним виходом із ситуації стає заміна пристрою.

Перш ніж міняти на Газелі пічний радіатор, варто подумати над питанням вибору нової деталі. І тут виникає суперечка між мідними та алюмінієвими моделями.

Діагностика та ремонт

Конструкція обігрівача продумана таким чином, щоб перевірити працездатність будь-якої його деталі, не кажучи вже про діагностику, необхідно повністю витягати весь корпус печі та розбирати його, попередньо демонтувавши всю передню панель у салоні.

READ  Скільки масла в рульовому редукторі ГАЗель

Без зняття торпеди, заміні піддається лише радіатор, т.до. до нього є доступ через бардачок.

За словами одного з водіїв, щоб замінити той же моторчик заслінки крана, потрібно назбирати відро саморізів, поки знімеш передню панель.

Перевірити електропривод заслінки можна на слух. При включеному живленні та повороті регулятора установки температури повинен бути чутний звук працюючого моторедуктора. За крайньої необхідності, коли моторедуктор відмовив у дорозі і необхідно направити повітря на скло, необхідно зняти тягу із заслінки та встановити її у необхідне положення вручну.

Фірмове найменування – LRh – Luzar Radiator heater

Радіатори опалення (вони ж радіатори опалювача, вони ж радіатори пічки) – це теплообмінники, які використовують вироблене двигуном тепло для обігріву салону автомобіля. Вони дозволяють підтримувати комфортну температуру та виключають запотівання скла в автомобілі.

Для довідки: різні назви даного вузла мають рівнозначне право на використання. Наприклад, радіатор опалення та пічка походить від функції даного теплообмінника, радіатор опалювача та радіатор печі – від місця встановлення.

LUZAR виготовляє сотні радіаторів печей для широкого модельного ряду автомобілів, представлених на російському ринку. Їх можна купити у партнерських магазинах по всій Росії або в Інтернеті.

Заміна радіатора печі без зняття панелі приладів ГАЗель Next.

Багато моделей радіаторів обігрівача поставляються на автозаводи в Росії та Україні – як для легкових автомобілів, так і для вантажівок та автобусів.

Виробнича номенклатура печей, що випускаються, постійно збільшується; освоюються нові види для найпопулярніших у Росії автомобілів.

Потужний НДДКР дозволяє проводити дослідження в галузі вдосконалення теплообмінників та створювати нові конструкції, що забезпечують підвищені експлуатаційні властивості радіаторів обігрівачів. Основні напрямки досліджень:

 • використання різних видів трубок
 • зміна розташування трубок
 • зміна заповнюваності серцевини
 • застосування турбулізаторів-завихрювачів
 • застосування різних алюмінієвих сплавів
 • апробація припоїв з різними характеристиками
 • покращення корозійних властивостей металу
 • … та безліч інших напрямків НДДКР.

Дизельні двигуни вантажних автомобілів та тракторів. Запасні частини, регулювання та ремонт.

Система охолодження дизеля Каммінз ISF 2.8 ГАЗель Бізнес

Система охолодження двс Каммінз ISF 2.8 автомобілів ГАЗель Бізнес призначена для підтримки робочої температури двигуна на потрібному рівні.

Частина тепла, що створюється в двигуні, поглинається охолоджувальною рідиною, що проходить через канали в блоці та головці блоку циліндрів. Потім це тепло відбирається від рідини, що охолоджує повітрям, коли вона проходить через радіатор.

Охолоджувальна рідина надходить у водяний насос, розташований під кришкою передніх розподільних шестерень і створює тиск в системі охолодження двс Cummins ISF 2.8.

Потім потрапляє в отвори у верхній поверхні блоку циліндрів та прокладки головки блоку циліндрів. Вони виконані навколо кожного циліндра та між циліндрами. Охолодна рідина потрапляє в головку блоку циліндрів, обтікаючи перемичку клапанів та місця встановлення форсунок. Потім вона проходить до випускних каналів у головці блоку циліндрів через місця під’єднання до комплектного обладнання та корпус термостата. Поки двигун не прогріється до температури відкриття термостата, рідина, що охолоджує, через перепускний трубопровід подається на вхід водяного насоса. Як тільки двигун прогріється до температури відкриття термостата, той відкриється, і рідина, що охолоджує, почне проходити через радіатор. При цьому буде перекритий перепускний канал, яким вона потрапляла до водяного насоса.

Потік охолоджуючої рідини з радіатора, 2. Вхідний патрубок водяного насоса, 3. Насос системи охолодження, 4. Потік охолоджуючої рідини з водяного насоса блок циліндрів, 5. Нагрівач охолоджуючої рідини, 6. Потік охолоджуючої рідини навколо гільз циліндрів, 7. Потік охолоджуючої рідини від блоку циліндрів до головки блоку циліндрів, 8. Потік охолоджуючої рідини з головки блоку циліндрів на корпус термостата, 9. Термостат закрито, а перепускний канал відкрито, 10. Перепуск охолоджуючої рідини у водяний насос, 11. Термостат відкритий, а перепускний канал закрито, 12. Повернення охолоджуючої рідини в радіатор, 13. Потік охолоджувальної рідини з маслоохолоджувача в головну впускну магістраль охолоджуючої рідини двигуна, 14. Маслоохолоджувач, 15. Прохід охолоджуючої рідини через маслоохолоджувач, 16. Потік охолоджуючої рідини з водяного насоса в маслоохолоджувач

Потік охолоджуючої рідини з модуля передньої кришки в охолоджувач системи рециркуляції відпрацьованих газів, 2. Потік охолоджуючої рідини через охолоджувач, 3. До клапана системи рециркуляції відпрацьованих газів, 4. Клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, 5. Магістраль зливу рідини, що охолоджує, з клапана, 6. Магістраль зливу рідини, що охолоджує, з охолоджувача в корпус термостата, 7. Водяний насос системи охолодження, 8. Обвідний патрубок системи охолодження, 9. Пробка для випуску повітря з охолоджувача

На двигуні Каммінс 2.8 ГАЗель Бізнес встановлений водяний насос відцентрового типу з ремінним приводом; його впускний та перепускний патрубки є складовою частиною кришки передніх розподільних шестерень. Замінювати окремі деталі водяного насоса є недоцільним, оскільки він обслуговується як єдиний вузол. Перевірте відсутність ознак постійного витоку у дренажному отворі водяного насоса.

Роботи із заміни водяного насоса двс Каммінз ISF 2.8:

Термостат системи охолодження двс Каммінз ISF 2.8

Термостат забезпечує керування температурою охолоджуючої рідини двигуна. Коли вона нижче робочого рівня, рідина, що охолоджує, перепускається до входу водяного насоса. Коли температура рідини, що охолоджує, досягає робочого рівня, термостат відкривається, перекриваючи перепускний канал і змушуючи охолодну рідину двигуна надходити в радіатор або теплообмінник. Помилка при підборі термостата або його несправність може призвести до роботи двигуна Каммінз ISF 2.8 при надто низькій або надто високій температурі охолоджуючої рідини. У термостаті передбачено клапан для перепуску повітря через термостат, коли він закритий. Це дозволяє випускати повітря під час заповнення системи охолодження.

Операції із заміни термостата двигуна ГАЗель Каммінс ISF 2.8:

Перевірка та заміна ременя вентилятора системи охолодження двс Каммінс ISF 2.8

| Denial of responsibility | Contacts |RSS