Заміна радіатора кондиціонера Chevrolet Cruze

Table of Contents

Пара слів про пристрій і призначення радіатора

Поява двигунів внутрішнього згоряння стало справжнім проривом в технологічній сфері життя людства. Поряд з величезними перспективами і користю, подібні силові установки принесли велику кількість клопоту інженерам. Однією з основних проблем, що заважали активному впровадженню двигунів в різного роду агрегати, був їх температурний режим роботи. Показники температури будь-якого ДВС були настільки великі, що істотно знижували його ресурс і робили тривалу роботу неможливою.

Рішення «температурної» Проблему було розв’язано досить-таки швидко у вигляді придуманої системи охолодження. Принцип її роботи зводиться до того, що по спеціальних пазах в блоці двигуна безперервно циркулює рідина, періодично забираючи тепло і віддаючи його в атмосферу. Найбільш вдалою організацією системи охолодження по праву вважається та, що заснована на використанні радіатора. Що ж собою являє цей вузол в Chevrolet- Cruze, як він працює і яким чином може поламатися, розберемося сьогодні.

Перше, що слід відзначити. це наявність у багатьох варіаціях моделі відразу трьох радіаторних вузлів. Одним з них є основною радіатор, який відповідає за підтримання охолоджуючої рідини двигуна в нормальному температурному діапазоні, інші ж частково з’єднані з ним і потрібні для роботи кондиціонера в салоні автомобіля. АКПП (природно, при наявності цих деталей в комплектації). Радіатор охолодження Chevrolet- Cruze має типову конструкцію і принцип роботи для даного вузла в абсолютно будь-якій машині. У його пристрої присутні:

 • Так звана серцевина. система з великої кількості трубок і порожнин, по яких циркулює охолоджуюча рідина.
 • Патрубки, що забезпечують вхід і вихід охолоджуючої рідини в серцевину радіатора.
 • Вентилятор, необхідний для найбільш якісного, швидкого та ефективного охолодження двигуна за рахунок зниження температури вже зазначеної охолоджуючої рідини.

З обивательської точки зору, працює радіатор на Chevrolet- Cruze гранично просто. В процесі функціонування вузла можна виділити три основні етапи:

 • Надходження в серцевину радіатора «гарячої» охолоджуючої рідини прямо з мотора.
 • Її охолодження за рахунок обдування цієї серцевини зустрічним повітрям і вентилятора вузла.
 • Віддача вже охолодженої рідини назад в пласт мотора і її заміна на «гарячу».

Розташовується радіатор попереду мотора. Подібне розташування дозволяє збільшити якість і площа його обдування повітрям, що сприяє отриманню максимального ККД від роботи системи охолодження. В принципі, говорити щось ще про радіатор Chevrolet- Cruze нема чого. Представлених відомостей цілком вистачити для розбору конструкції вузла і принципів його роботи.

кондиціонера, chevrolet, cruze

Заміна радіаторів кондиціонера Chevrolet Cruze з гарантією.

Нижче представлений невеликий фото звіт нашого сервісу по зміні конденсорів на Chevrolet Cruze.

 • Заміна радіаторів від системи кондиціонера Chevrolet Cruze через сгніванія сот трубочок в серцевині, в наслідок чого став текти фреону з системи, з смнеой кілець ущільнювачів в з’єднаннях, на новий від датського виробника Ніссенс Nissens.
 • Зняття старого, і установка нового конденсатора з датчиком, в слідстві пробитих трубочок потрапив з дороги каменем без можливості їх відновлення ні аргоном, ні напиленням металів обладнанням диметил.

Детально про те як виконується роботи по заміні конденсорів в конструкції автокондиціонерів в нашому сто, можна дізнатися перейшовши за посиланням тут.

Потрібно замінити радіатор в системі кондиціонера у Вашому автомобілі Chevrolet Cruze з заміною кілець ущільнювачів в місцях його з’єднання з іншими складовими, з гарантією на роботи і за низькими цінами. телефонуйте на нашу контактним номером телефону.

 • Після виконаних робіт, перевіримо загальну працездатність системи, і заправимо клімат контроль Вашому Chevrolet Cruze холодоагентом з додаванням олії в компресор з огляду на обсяг ДВС.

На замітку! вище згаданих ситуацій можна уникнути, якщо вчасно виконувати діагностику автокондиціонера, і періодично здійснювати зовнішню мийку і чистку поверхні сот в серцевині теплообмінника як зі зняттям, так і без.

Ми формуємо тільки самі мінімальні ціни, тому вартість роботи заміна зчеплення доступна багатьом клієнтам. Ціни вказуються в рублях.

Рекомендації експертів по заміні радіатора грубки на Chevrolet Lanos, Cruze і Lacetti

Як відомо, працездатність грубки багато в чому сприяє більш комфортному управління автомобілем. Особливо, якщо мова йде про холодному пори року. Одним з основних складових будь-якої опалювальної системи в машині, є радіаторне пристрій, тому кожен автолюбитель повинен стежити за його працездатністю. Як проводиться заміна радіатора грубки Chevrolet Lanos і як визначити несправність пристрою. дізнайтеся в цій статті.

Chevrolet Cruze Заміна радіатора (1.6 л LDE, LXV, LXT і 1.8 л 2H0)

Заміна радіатора (1.6 л LDE, LXV, LXT і 1.8 л 2H0) Операція зняття

Відкрийте капот. Відокремити акумуляторну батарею. Див. Негативний кабель акумуляторної батареї Від’єднання і приєднання. Демонтувати посилює опору решітки радіатора. Див. Заміна підсилює опори решітки радіатора. Демонтувати окантовку переднього бампера. Див. Заміна обшивки переднього бампера. Демонтувати подає повітропровід. Див. Подає повітропровід повітряного фільтра Заміна. Демонтувати основну і допоміжну засувки капота. Див. Заміна головної і допоміжної засувки капота автомобіля Chevrolet Cruze. Злийте систему охолодження. Див. Система охолодження Злив і заправка. Демонтувати бризговики переднього відділу. Див. Заміна бризковика переднього відділу.

Звільнити хомут (5) випускного трубопроводу радіатора. Демонтувати хомут (3) випускного трубопроводу з випускний магістралі (4) радіатора. Звільнити хомут (2) трубопроводу, що подає радіатора. Демонтувати подає трубопровід (3) з радіатора (1). Для автомобілів з автоматичною коробкою передач: Злити трансмісійне масло. Див. Заміна трансмісійної рідини. Зняти з радіатора випускну трубку охолоджувача трансмісійного масла. Див. Заміна випускний магістралі охолоджувача трансмісійного масла. Зняти з радіатора вхідну трубку охолоджувача трансмісійного масла. Див. Заміна подає магістралі охолоджувача трансмісійного масла автомобіля Chevrolet Cruze. Спустити автомобіль на його повну висоту.

Примітка: Не слід демонтувати вентилятор радіатора. Відокремити вентилятор від радіатора. Див. Заміна вентилятора системи охолодження двигуна. Відокремити випускний трубопровід від радіатора. Примітка: Не слід демонтувати конденсатор. Підняти конденсатор прямолінійно вгору на потрібну висоту. Відокремити конденсатор (1) від радіатора. Відкрутити 2 болта (1) радіатора. Демонтувати верхній фіксатор радіатора (2). Верхній ізолятор радіатора (3). Зніміть радіатор (4).

В яких випадках радіатор підлягає заміні?

Як показує практика, конструкція даного виробу зазвичай не особливо надійна, особливо, якщо мова йде про радіаторних пристроях в Ланосі. Найчастіше ламаються кронштейни кріплення пристрою, в результаті чого виріб пропускає холодне повітря і, відповідно, погано гріє салон. В такому випадку рівень номінальної температури знизиться, тому навіть при виставленні регулятора на найпотужніше опалення в салон буде потрапляти прохолодне повітря.

Крім поломки кронштейнів, виріб потрібно міняти в наступних випадках:

 • якщо пристрій забилося (можна спробувати його промити, але зазвичай це не допомагає);
 • якщо пошкодження викликане, що сприяє витоку охолоджуючої рідини;
 • якщо в роботі термостата з’явилися несправності.

Перш ніж зайнятися заміною, необхідно виключити всі чинники, які можуть вплинути на працездатність опалювальної системи. Наприклад, потрібно перевірити патрубки і шланги на предмет витоків. Якщо ви помітили, що обсяг антифризу в розширювальному бачку знизився, під днищем авто з’явилися плями патьоків, то необхідно провести діагностику трубопроводу. Що вийшли з ладу патрубки, на яких є сліди пошкоджень, потрібно міняти (автор відео. Руслан Ісхаков).

Chevrolet Cruze: заміна радіатора охолодження

На превеликий жаль радіатори, це ті частини автомобіля, які не можуть бути швидко замінені, так як мають не маленьку ціну і складності при установці. Крім того, радіатор на автомобіль Chevrolet Cruze досить складно швидко знайти, так як необхідно ставити виключно оригінальну продукцію, а її можна придбати у американського або ж європейського виробника. Варто відзначити, що зовсім недавно додався ще один виробник, радіатор якого також підійде на нашу машину. Це узбецький виробник, який готує такий радіатор для своїх машин Равон. Якщо ви бажаєте придбати аналоги таких елементів, то це марна трата не маленька грошей. Це обгрунтовується тим, що так званий ресурс даних моделей значно нижче оригінальних. Також категорично заборонено зупиняти свій вибір на моделях китайського виробника.

READ  Chevrolet Lacetti заміна фільтра салону

На автомобілі під назвою Chevrolet Cruze заміна самого радіатора здійснюється в сукупності з заміною рідини охолоджуючого типу. При монтажі даного типу цю рідину варто повністю злити.

Важливо пам’ятати, що всі ремонти такого типу потрібно здійснити тоді, коли автомобіль постояв кілька годин і двигун повністю охолов. Це обгрунтовується тим, що людина, здійснюваний даний вид ремонту, не отримав різні види опіків.

Коли новий матеріал буде встановлений на своє певне місце, то обов’язково повинна бути здійснена перевірка. Перевірка відбувається на основі того, щоб перевірити чи є які-небудь місця витоку і інші пробоїни. Це обгрунтовується тим, що навіть у найдорожчих брендів є ймовірність простого заводського браку. Також важливо перевіряти якість виконаної роботи, адже в процесі монтажу також можна було десь зачепити радіатор.

Важливо відзначити, що всі допоміжні матеріали радіатора також повинні бути встановлені нові. Йдеться про сальники, адже якщо вони будуть старими, то протікати пристрій все одно буде.

Після всіх перевірок можна заливати рідину в охолоджувальну систему і тестувати ваш автомобіль.

заміна

Більшість несправностей радіатора або його вентилятора на Chevrolet- Cruze вимагають заміни відповідних деталей. Відремонтувати вийшов з ладу елемент системи охолодження автомобіля або неможливо зовсім, або вкрай складно в плані реалізації. Природно, рядовому автомобілісту самостійно відремонтувати радіатор не вдасться. Зробити це можна тільки за рахунок звернення до професіоналів. Якщо ж необхідна заміна вузла або його окремих складових, то самостійне проведення всіх процедур можливо.

Процес зняття радіаторних вузлів на Chevrolet- Cruze щодо нескладний і вимагає наявності лише базового набору ключів. У загальному випадку заміна радіатора, вентилятора або його патрубків проводиться в такому порядку:

 • Злив всієї охолоджуючої рідини з системи охолодження за допомогою відкручування відповідного вентиля на дні мотора.
 • Зняття електровентилятора радіатора з-під капота.
 • Ослаблення хомутів проходять в кутку патрубків, шлангів та їх зняття.
 • Демонтаж переднього бампера та інших декоративних елементів кузова, що заважають доступу до радіатора.
 • Відкручування всіх кріплень і кронштейнів вузла.
 • Зняття вже звільнився радіатора.
 • Безпосередньо проведення необхідних процедур з таким (промивка, прочищення, заміна окремих елементів або вузла цілком).

В принципі, заміна радіатора на Chevrolet– Cruze або його окремих елементів. процедура нескладна. При грамотному підході і дотриманні зазначених вище рекомендацій впоратися з нею зможе навіть непідкований в автомобільному ремонті людина. Швидше за все, придбання потрібних деталей та витрати на них стануть для автомобілістів великими клопотами, ніж сама заміна. Так, знайти радіатор на Chevrolet- Cruze буває не завжди просто, а

Як замінити радіатор Chevrolet- Cruze самостійно

В системі охолодження Chevrolet– Cruze є безліч елементів, кожен з яких виконує свої функції щодо підтримки температури двигуна в межах нормальних показників. Той, хто більш-менш знайомий з пристроєм мотора сучасних автомобілів, знає про таку деталь, як радіатор. Будучи вузлом системи охолодження, він виконує ряд найважливіших функцій і багато в чому визначає якість, а значить і довговічність роботи двигуна. Сьогодні наш ресурс хотів би детально поговорити про радіаторі Chevrolet- Cruze, його можливих несправностей і принципах ремонту, заміни, тюнінга. Про це і не тільки читайте в наведеній нижче статті.

типові несправності

Конструкція радіатора сучасних автомобілів продумана більш ніж грамотно, тому ламається він нечасто. Незважаючи на це, від поломок вузол теж не застрахований і періодично вони зустрічаються в житті будь-якого автомобіліста. Що стосується радіаторів Chevrolet- Cruze, то їх несправності найчастіше викликані:

 • порушенням герметичності проводять охолоджуючу рідину шляхів (патрубки, серцевина і т. п.);
 • засміченням даних каналів і що випливають з нього поганим охолодженням двигуна;
 • неправильним функціонуванням або відмовою в роботі з боку електричного вентилятора.

Незалежно від характеру поломки радіатор потребує ремонту або навіть повної заміни. При його несправності експлуатація автомобіля може здійснюватися виключно на страх і ризик власника.

Пара слів про пристрій і призначення радіатора

Поява двигунів внутрішнього згоряння стало справжнім проривом в технологічній сфері життя людства. Поряд з величезними перспективами і користю, подібні силові установки принесли велику кількість клопоту інженерам. Однією з основних проблем, що заважали активному впровадженню двигунів в різного роду агрегати, був їх температурний режим роботи. Показники температури будь-якого ДВС були настільки великі, що істотно знижували його ресурс і робили тривалу роботу неможливою.

Рішення «температурної» Проблему було розв’язано досить-таки швидко у вигляді придуманої системи охолодження. Принцип її роботи зводиться до того, що по спеціальних пазах в блоці двигуна безперервно циркулює рідина, періодично забираючи тепло і віддаючи його в атмосферу. Найбільш вдалою організацією системи охолодження по праву вважається та, що заснована на використанні радіатора. Що ж собою являє цей вузол в Chevrolet- Cruze, як він працює і яким чином може поламатися, розберемося сьогодні.

Перше, що слід відзначити. це наявність у багатьох варіаціях моделі відразу трьох радіаторних вузлів. Одним з них є основною радіатор, який відповідає за підтримання охолоджуючої рідини двигуна в нормальному температурному діапазоні, інші ж частково з’єднані з ним і потрібні для роботи кондиціонера в салоні автомобіля. АКПП (природно, при наявності цих деталей в комплектації). Радіатор охолодження Chevrolet- Cruze має типову конструкцію і принцип роботи для даного вузла в абсолютно будь-якій машині. У його пристрої присутні:

 • Так звана серцевина. система з великої кількості трубок і порожнин, по яких циркулює охолоджуюча рідина.
 • Патрубки, що забезпечують вхід і вихід охолоджуючої рідини в серцевину радіатора.
 • Вентилятор, необхідний для найбільш якісного, швидкого та ефективного охолодження двигуна за рахунок зниження температури вже зазначеної охолоджуючої рідини.

З обивательської точки зору, працює радіатор на Chevrolet- Cruze гранично просто. В процесі функціонування вузла можна виділити три основні етапи:

 • Надходження в серцевину радіатора «гарячої» охолоджуючої рідини прямо з мотора.
 • Її охолодження за рахунок обдування цієї серцевини зустрічним повітрям і вентилятора вузла.
 • Віддача вже охолодженої рідини назад в пласт мотора і її заміна на «гарячу».

Розташовується радіатор попереду мотора. Подібне розташування дозволяє збільшити якість і площа його обдування повітрям, що сприяє отриманню максимального ККД від роботи системи охолодження. В принципі, говорити щось ще про радіатор Chevrolet- Cruze нема чого. Представлених відомостей цілком вистачити для розбору конструкції вузла і принципів його роботи.

Тюнінг

Модернізація радіатора на будь-якому автомобілі. практика нечастая, що зустрічає набагато рідше його заміни або звичайного ремонту. Модернізувати систему охолодження на тому ж Chevrolet- Cruze доцільно лише в двох випадках:

 • При проведенні тюнінгу двигуна.
 • Якщо її стічна варіація не справляється з покладеними на неї функціями.

У більшості випадків модернізація радіатора зводиться до його заміни на більш якісні і функціональні зразки. Рідше проводиться локальний тюнінг системи охолодження, пов’язаний із заміною стандартних вузлів такої на свідомо кращі. Наприклад, деякі власники Chevrolet- Cruze змінюють вентилятор або ж термостат. При грамотному підході до точкового тюнингу ККД системи охолодження можна збільшити в рази, при цьому знизивши ризики перегріву самого мотора.

Профільних рекомендацій по тюнингу радіатора на Chevrolet- Cruze давати нема чого, тому що його проведення здійснюється в аналогічному розглянутому раніше порядку. Простіше кажучи, модернізація даного вузла моделі зводиться до його заміни на щось більш якісне, функціональне. Наш ресурс настійно рекомендує:

 • Використовувати тільки перевірені і хороші деталі при заміні.
 • Уникати конструкційних змін в двигуні при модернізації системи охолодження.

Подібний підхід максимально раціоналізує тюнінг того ж радіатора і мінімізує ризики його проведення.

В принципі, на цьому найбільш важливі положення сьогоднішньої статті підійшли до кінця. Сподіваємося, представлений матеріал допоміг розібратися з сутністю радіатора на Chevrolet- Cruze і процедурою його заміни всім читачам нашого ресурсу. Удачі на дорогах!

Як працює муфта компресора кондиціонера

Головне призначення муфти компресора кондиціонера. забезпечувати силовий зв’язок між компресором і двигуном.

Основні елементи муфти такі:

 • пасової шків;
 • підпружинений диск з маточиною;
 • електромагнітна котушка.

У роботі вони взаємодіють між собою так:

 • Ви натискаєте кнопку, щоб включити кондиціонер;
 • на електромагнітну котушку подається харчування;
 • магнітне поле, створене котушкою, до шківа притягує притискну пластину;
 • крутний момент передається від двигуна валу компресора;
 • компресор, включаючись в роботу, нагнітає фреон;
 • в салоні автомобіля стає свіжо і прохолодно.
READ  На що впливає лямбда зонд

Тобто все просто: включення-притягання-робота. Все йде набагато складніше, коли потрібно визначити, де в цьому ланцюжку стався збій.

Ремонт і обслуговування кондиціонерів на автомобілях Chevrolet

Система кондиціонування є невід’ємною частиною будь-якого сучасного транспортного засобу. Завдяки їй водій зможе почувати себе комфортно під час їзди в жарку пору року.

Іноді буває таке, що автовласник стикається з проблемою, коли не включається кондиціонер на автомобілі Chevrolet Lacetti.

Для діагностики несправностей і способи усунення ви зможете прочитати нижче.

Схема функціонування вузла

Схема роботи системи на Chevrolet Cruze або Lacetti приведена вище. Принцип роботи пристрою полягає в поглинанні робочої рідиною тепла при випаровуванні і виділення при конденсації.

 • Компресор кондиціонера, його призначення полягає в стисканні робочого газу, а також підтримці його пересування по трубках (холодильному контуру).
 • Радіатор кондиціонера, який також називається конденсатором. Цей елемент переганяє робочий газ з газового стану в рідке.
 • Випарник системи кондиціонування. це той же радіатор, тільки встановлений у внутрішньому блоці. При включенні в ньому здійснюється процес перетворення рідкого фреону в газоподібний стан.
 • Терморегулюючий вентиль призначений для зниження рівня тиску газу перед випарником.
 • Призначення вентилюють пристроїв полягає в створенні повітряного потоку, який згодом обдуває конденсатор і випарник.

Заміна або ремонт

Замінити муфту компресора кондиціонера або ремонтувати?

Іноді ремонт якихось окремих частин цієї деталі просто недоцільний. Той же підшипник деяким автолюбителям доводиться шукати в Інтернеті. А вартість елементів часом дорівнює вартості повної заміни муфти, що просто не вигідно. Крім того, це заняття вимагає неабиякого терпіння і часу. І не факт, що незабаром деталь не вийде з ладу знову.

Саме тому найчастіше автолюбителі воліють ремонту повну заміну муфти.

Майстри компанії «автоконди» рекомендують щоб уникнути неприємних наслідків після втручання в систему кондиціонування людей з недостатнім досвідом доручити діагностику, ремонт, заміну муфти або будь-яких інших її елементів професіоналам своєї справи.

 • економію часу (роботи виконуються в точно обумовлений термін);
 • економію грошей (Вам не доведеться переплачувати за те, чого вам не зробили);
 • економію нервів (на всі роботи дається гарантія).

ремонт компресора

Для його перевірки слід включити обігрів на максимальних обертах, якщо тепле повітря надходить, то причина, швидше за все, криється в заслінці. При відсутності потоку повітря навіть на максимальних обертах можна сміливо бути впевненим, що компресор кондиціонера Chevrolet Cruze вийшов з ладу, або присутній проблем з електрикою.

В даному випадку самостійно вирішити дану проблему вам не вдасться, через що доведеться вдатися до допомоги фахівців в найближчому автосервісі. В даному випадку холодне повітря в салон автомобіля поступає за допомогою спеціального компресора і рідини, що заправляється в кондиціонер.

При її відсутності, цей механізм автомобіля не буде функціонувати правильно, і буде подавати лише гаряче повітря в салон транспортного засобу.

Заправка кондиціонера Chevrolet Cruze може бути здійснена як самостійно, так і в спеціалізованих центрах.

Ремонт муфти компресора кондиціонера

Ремонт цього вузла виробляють при наявності:

 • необхідних інструментів;
 • необхідних деталей для заміни;
 • необхідних знань і досвіду.

Якщо все це є, можна приступати до справи. Отже:

Замена радиатора охлаждения на Chevrolet Cruze 1,6 Шевроле Круз 2012 года

 • Якщо все вказує на поломку підшипника, демонтувати муфту доведеться обов’язково. Важливо визначити, який саме підшипник потрібно.
 • Якщо притискної диск і шків не взаємодіють, проблема може критися глибше. в неполадках самого компресора. В цьому випадку рекомендується провести поглиблену діагностику вузла.
 • Якщо виявився неправильний зазор, в деяких випадках його можна відрегулювати. При великому зазорі між диском і шківом магнітне поле занадто слабо для їх тяжіння. При малому зазорі відбувається їх постійне тертя, що призводить до стирання і зносу обох елементів. Зазор повинен бути прописаний в технічній документації і вимірюватися спеціальним вимірювальним приладом.
 • Якщо на муфту не подається харчування, справа може критися в проводці. Потрібно замінити обірвані дроти.
 • Якщо в непридатність прийшла реле (перевірити просто. потрібно замкнути його контакти один з одним і включити систему, клацання говорить про його несправності), його необхідно демонтувати і замінити.

Діагностика муфти компресора кондиціонера

Перевірити працездатність муфти компресора кондиціонера досить просто. У наборі досвідчених автолюбителів кілька способів діагностики.

Перший спосіб. Необхідно запустити двигун і включити кондиціонер. Перевірити, чи працює датчик на панелі. Перевірити, чи є клацання при включенні, що лунає в момент, коли муфта з’єднується з компресором. Перевірити з допомогою ще однієї людини. чи відбувається це з’єднання (при включенні диск притискається до шківа).

Другий спосіб. Тут не потрібно ні наявність холодоагенту в системі, ні навіть запускання двигуна. При вимкненому двигуні потрібно відключити штекер харчування і з’єднати проводом плюсову акумуляторну клему з роз’ємом на компресорі. У цей момент повинен пролунає клацання, і муфта компресора повинна почати рух.

ЧИ ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ: На деяких сучасних автомобілях з’єднання відбувається не зовні, а всередині муфти, тобто пластина буде обертатися, навіть якщо використовувати будь-який з цих способів.

Якщо проведені процедури явно вказують на те, що муфта непрацездатна, швидше за все, доведеться її демонтувати, щоб встановити точну причину її поломки.

Не включається муфта компресора кондиціонера. На компресорі кондиціонера немає маси

Кондиціонер включається тільки після прогріву і підвищення тиску.

Форум Chevrolet Aveo Club (Chevrolet Aveo Клуб) Наші новини і оголошення. Кнопка світиться але охолодження

Необхідна перевірка і дозаправка системи. Так само можлива проблема з датчиком тиску або обрив проводки.

Заправка кондиціонера Chevrolet Cruze може бути здійснена як самостійно, так і в спеціалізованих центрах. На ступінь охолодження також впливає чистота зовнішнього радіатора кондиціонера. Дані з EPC нижче:

Замена радиатора охлаждения двигателя на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 года 1часть

Якщо виникає питання, чи достатньо охолоджується повітря, то візміть градусник і заміряйте температуру на вході вулиця, якщо не включена рециркуляція і виході з кондиціонера. На ступінь охолодження також впливає чистота зовнішнього радіатора кондиціонера.

Діагностика кондиціонера, визначення несправності: Це ознака малого, але поки що достатньої кількості холодоагенту. Необхідна перевірка і дозаправка системи.

ЕБУ не дає команду на включення кондиціонера. тиск в системі нижче найбільш ймовірно або вище критичного.

Так само можлива проблема з датчиком тиску або обрив проводки. ЕБУ дає команду на включення кондиціонера, але вона не доходить до муфти компресора. проблема з проводкою.

Найбільш ймовірне місце. роз’єм у муфти компресора.

 • Але для початку треба перевірити запобіжники F6 в салоні і Ef17 в моторному відсіку, роботу реле компресора або наявність «плюса» на контактах 30 і 86 і «мінуса» на м.
 • Перевірити роботу реле можна дуже просто: Розташування реле і запобіжників кондиціонера: Якщо реле в порядку, продзвонювати муфту компресора. при знятому реле кондиціонера на 87 контакті повинен бути «мінус».
 • При необхідності перевіряємо роз’єм і проводку у муфти компресора: Тиск в системі на нижній межі.

Кондиціонер включається тільки після прогріву і підвищення тиску. Проблема з контактами кнопки або керуючої платою, необхідна пропайка або заміна. Якщо вирішили розібратися з блоком управління самостійно, то Фотозвіт від Миті і Фотозвіт від Gregory вам на допомогу.

Ймовірно, тиск в системі близько до максимально допустимому або проблема з датчиком тиску см.

Треба перевірити тиск і датчик, стравити невелика кількість холодоагенту при необхідності. На жаль, є і якісь інші причини, поки ще так і не з’ясовні Також, можливо, що пропала тяга або вийшов з ладу електропривод.

Це найбільш поширені проблеми через що не включається кондиціонер Chevrolet Cruze, проте в ряді випадків може статися поломка або збій в роботі самого вентилятора.

Кондиціонер і принцип його роботи

Принцип роботи кондиціонера на даному автомобілі нічим не відрізняється від пристроїв, що встановлені на інші автомобілі. В даному випадку холодне повітря в салон автомобіля поступає за допомогою спеціального компресора і рідини, що заправляється в кондиціонер. При її відсутності, цей механізм автомобіля не буде функціонувати правильно, і буде подавати лише гаряче повітря в салон транспортного засобу.

Заправка кондиціонера Chevrolet Cruze може бути здійснена як самостійно, так і в спеціалізованих центрах. Однак рекомендується довіряти цю роботу фахівцям, так як неправильний затоку рідини може згубно позначитися на подальшій роботі компресора і привести до поломки. що обійдеться вам значно дорожче, ніж звичайна заправка кондиціонера на стаціонарному автосервісі. Відсутність охолоджуючий рідини, як правило, є основною причиною, внаслідок чого не працює кондиціонер Chevrolet Cruze.

READ  Установка ВТФ на вест своїми руками

Не включається кондиціонер

Нерідко власники автомобіля Chevrolet Cruze звертаються до сервісних центрів з причини відмови в роботі кондиціонера. Якщо цей механізм не включається при натисканні відповідної кнопки, то, швидше за все, справа йде в електриці, що з якоїсь причини вийшла з ладу. Через нестабільних кліматичних умов, а також підвищеної вологості в регіоні нашої країни, дуже часто електричні контакти піддаються окисленню, через що електричний струм не доходить до певного механізму.

Також справа йде і з роботою кондиціонера. Якщо з яких-небудь причин не загоряється кнопка його включення після натискання, то, швидше за все, причина криється в окисленні контактів. Однак також можливі і більш суттєві поломки. Якщо заглянувши під капот, ви не виявили ніяких місць окислення контактів, то слід негайно відвідати найближчий автосервіс для діагностики та виявлення причини поломки кондиціонера.

Чи не працює кондиціонер Chevrolet Cruze: як відремонтувати

На сьогоднішній день одним з найбільш популярних автомобілів, що зустрічається на дорогах РФ, є Chevrolet Cruze. Дане авто в достатній мірі полюбилося російським автомобілістам через надійності, невисокій вартості обслуговування, а також зачаровує зовнішнього вигляду, який нерідко приковує до себе погляди оточуючих.

Не можна сказати, що авто має високу вартістю, однак при цьому підкуповує наявністю комфорту, яке супроводжує автомобілів бізнес-класу. Всі ці якості роблять колосальний попит на автомобіль серед громадян РФ. Однак немає серед будь-якої техніки вічних моделей, і дуже часто та чи інша деталь транспортного засобу приходить в непридатність. В даному випадку розглянемо поломку кондиціонера і можливість його відновлення.

ремонт компресора

Досить часто причиною відмови в роботі кондиціонера служить компресор. Ця важлива деталь здійснює подачу теплого або холодного повітря в салон автомобіля. Однак не завжди є можливість відвідати сервісний центр в силу відсутності коштів чи поломки механізму на віддалі від найближчої автомайстерні. В цьому випадку належить спробувати боротися з проблемою самостійно.

Також, можливо, що пропала тяга або вийшов з ладу електропривод. Це найбільш поширені проблеми через що не включається кондиціонер Chevrolet Cruze, проте в ряді випадків може статися поломка або збій в роботі самого вентилятора. Для його перевірки слід включити обігрів на максимальних обертах, якщо тепле повітря надходить, то причина, швидше за все, криється в заслінці. При відсутності потоку повітря навіть на максимальних обертах можна сміливо бути впевненим, що компресор кондиціонера Chevrolet Cruze вийшов з ладу, або присутній проблем з електрикою. В даному випадку самостійно вирішити дану проблему вам не вдасться, через що доведеться вдатися до допомоги фахівців в найближчому автосервісі.

ремонт кондиціонера

Якщо з якої-небудь причини вийшов з ладу радіатор кондиціонера Chevrolet Cruze, то вам рекомендується без зволікання відігнати машину в автосервіс, де буде виконаний ремонт даної деталі, або заміна агрегату на нову запчастину. В силу обставин на заводі-виробнику можуть проскакувати браковані деталі, що не здатні в повній мірі відслужити свій термін служби.

При наявності такої проблеми в новому щойно придбаному автомобілі, зобов’язання по ремонту візьме на себе офіційний дилер Chevrolet, якщо ж поломка сталася з ряду інших причин і після того, як на автомобіль скінчилася гарантія, вам доведеться виконувати ремонт даного механізму за гроші з власної кишені.

Механізм влаштований досить складно і без відповідної підготовки ви, швидше за все, завдасте деталей ще більшої шкоди. Саме тому ремонт і обслуговування кондиціонера варто проводити своєчасно, довіривши ці моменти фахівцям в кваліфікованих центрах обслуговування автомобілів. Також у випадку з обслуговуванням автомобілів марки Chevrolet, його краще здійснювати у офіційного дилера цієї марки на території нашої держави.

Система охолодження Chevrolet Cruze

Радіатор охолодження є найважливішою системою, що забезпечує продуктивне функціонування двигуна протягом тривалого періоду часу.

Принцип роботи пристрою полягає в примусовому відведення тепла, що виділяється двигуном, і зниженням температури. При інтенсивної експлуатації або несвоєчасному обслуговуванні виникає необхідність в заміні або тюнінгу штатного системи охолодження.

Розширювальний бачок на Chevrolet Cruze: як вибрати резервуар?

При виборі нового резервуару рекомендується шукати модель за каталожним номеру або артикулу, що гарантує сумісність з транспортним засобом. Основною проблемою придбання розширювального бачка «на око» є нестандартність розмірів і невідповідні габарити емкості.Еслі резервуар не підходить за розміром до автомобіля або ненадійно фіксується, установка його чревата витоком антифризу, недостатньо ефективним охолодженням або перегріванням двигуна.

Перелік оригінальних бачків на Chevrolet Cruze і їх аналогів

Найменування / проізводітельАртікулХарактерістікіСовместімость за обсягом двигуна, лПрімерная вартість, руб.
Chevrolet Cruze OE (оригінал) 13465094 Бензин, інжектор 1.4, 1.6 1400
Chevrolet Cruze OE (оригінал) 4162054 бензин; Турбо-інжектор 01.08.2018 1500
GM 13256823 бензин; Турбо-інжектор 1.4, 1.6, 1.8 1500
GM 4126543 Бензин, інжектор 01.04.2018 1300

Важливо знати! Для стабільного функціонування системи охолодження слід міняти антифриз кожні 200 тисяч пробігу або 5 років експлуатації транспортного засобу.

Аналоги оригінального радіатора для Chevrolet Cruze

Придбання аналогових комплектуючих дозволить значно здешевити вартість ремонту транспортного засобу без втрати якості. сучасні компанії-виробники запчастин на «китайському» ринку виготовляють деталі з високим експлуатаційним ресурсом за прийнятними цінами. Купуючи аналог радіатора для Chevrolet Cruze, Ви не будете переплачувати за бренд і марку автомобіля.

Використання аналогів оригінальних комплектуючих буде виправдано під час ремонту старого автомобіля або при наявності високого пробігу. Установка неоригінальною системи охолодження не впливає на безпеку або технічні характеристики транспортного засобу.

При виборі неоригінальних запчастин важливо звертати увагу на наявність ліцензії на продаж і сертифіката якості у продавця. Придбання реплік і відвертих підробок не тільки негативно позначиться на функціонуванні транспортного засобу, а й може стати загрозою життю. Оригінали брендових запчастин стоять на 25-30% дорожче, ніж аналоги, що пояснюється податками на виробництво за патентом і контроль якості, і придбання деталей по свідомо невисокою ціною є прямим показником низькосортної підробки.

Поширені проблеми системи охолодження. це потрібно знати!

Витік антифризу або підвищена температура двигуна є ознаками несправності в системі охолодження. Під час діагностики транспортного засобу слід перевірити кришку резервуара з охолоджувальною рідиною, а також герметичність патрубків системи.

При перевірці антифризу, потрібно долити відсутній обсяг рідини. Якщо в резервуарі є опади або утворився накип, рекомендується провести повну заміну охолоджуючої рідини.

Зверніть увагу! Якщо охолоджуюча емульсія тече, необхідно перевірити цілісність шлангів і кілець ущільнювачів на зливному клапані і датчику. Розрив патрубків або роз’їдання гуми є типовою причиною раптового зменшення обсягу антифризу і витоку рідини. Для подальшого запобігання розриву шлангів рекомендується встановлювати комплектуючі з наявністю стандарту якості, а також проводити весь фронт сервісних робіт на холодний двигун.

Монтаж і установка розширювального бака. встановлюємо правильно!

Заміну розширювального бачка слід проводити тільки на холодному двигуні, попередньо загнавши автомобіль на оглядову яму. Перед початком робіт необхідно злити всю рідину, що охолоджує, підставивши під праву частину радіатора невелику ємність і відкрутивши кришку бачка. Після чого можна приступати до демонтажних процедурам. для зняття бачка необхідно:

 • Витягти акумулятор, який заважає вільному доступу до фіксуючим болтів;
 • Зняти зливну пробку радіатора і замінити кільце ущільнювача новим;
 • Зняти фіксатор бачка і витягнути ємність рухом вгору;
 • Від’єднати провідні дроти датчика ОЖ і патрубки;
 • Встановити новий бачок, потім повторивши руху в зворотній послідовності.

Перед заливкою нової охолоджуючої рідини рекомендується перевірити цілісність патрубків і герметичність кріплень. Якщо охолоджуюча система на автомобілі не змінювалася протягом тривалого часу, то рекомендується встановити нові шланги і прокладки ущільнювачів.

Радіатор охолодження на Chevrolet Cruze. оригінальна комплектація

Установка оригінальних запчастин на автомобіль дозволить підтримувати справедливу ціну транспортного засобу на вторинному ринку, а також зберегти право сервісного обслуговування у офіційних представників концерну по гарантії. При установці оригіналів не виникне необхідність в підгонці або калібрування запчастини на кузові, проте кількість комплектуючих в сервісних центах і швидкість гарантійної заміни залишає бажати кращого.

Важливо знати! Оригінальні комплектуючі не обов’язково повинні випускатися компанією-виробником автомобілів даної марки. Транспортні концерни оголошують офіційні конкурси серед інших підприємств на випуск різних деталей під контроль кінцевого якості. іншими словами, оригінальна запчастина характеризується тільки сертифікатом або дилерської маркуванням, яка гарантує абсолютну сумісність деталі до кожного окремого автомобіля.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS