Заміна радіатора грубки Opel Astra j

Заміна радіатора системи охолодження

У зв’язку з особливостями компонування автомобіля Opel Astra J витягти радіатор системи охолодження з моторного відсіку можна тільки вниз і лише при попередньо знятому електровентилятором.

Вам будуть потрібні: торцева головка «на 13», розсувні кліщі або пасатижі, викрутка з плоским лезом.

Злийте рідину з системи охолодження (див. Заміна охолоджуючої рідини).

Відпустіть і посуньте по шлангу хомут кріплення відвідного патрубка радіатора

і від’єднайте шланг від патрубка лівого бачка радіатора.

і зафіксуйте в верхньому положенні пружинний фіксатор підвідного шланга радіатора.

Від’єднайте шланг від патрубка радіатора.

Чи не разгерметізіруя систему кондиціонування, відіжміть фіксатори конденсора кондиціонера і від’єднайте його від пазів радіатора системи охолодження.

Підвісьте конденсор, наприклад, на дроті, як показано на фото до п. 10.

Виверніть два болти кріплення верхніх опор радіатора

Якщо гумові подушки опор сильно обтиснуті, затверділи або надірвані, замініть їх.

Зніміть радіатор системи охолодження вниз.

Промийте радіатор зовні струменем води і просушіть. Якщо на пластмасових бачках радіатора з’явилися тріщини, замініть радіатор.

Перевірте герметичність радіатора, для чого заглушите патрубки радіатора, підведіть до нього повітря під тиском 0,1 МПа (1 кгс / см 2) і опустіть в ємність з водою не менше ніж на 30 с. Негерметичність радіатора визначають по вихідним бульбашок повітря. Якщо радіатор не поміщається в ємність цілком, перевіряйте його послідовно з усіх боків.

Встановіть радіатор і все зняті деталі в послідовності, зворотній зняттю.

Для того щоб в подальшому виключити можливість підтікання охолоджуючої рідини, перед установкою шлангів змастіть патрубки радіатора тонким шаром силіконового герметика.

Залийте охолоджуючу рідину і видаліть з системи охолодження повітряні пробки (див. Заміна охолоджуючої рідини).

Заміна обігрівача (радіатора) грубки Opel Astra Н. Opel Astra, л., Року на DRIVE2

Інструкція по ремонту крана опалювача Демонтувати облицювання шахти статі. Демонтувати повітропровід. Демонтувати металевий кронштейн з автомобіля. Демонтувати дно корпусу обігрівача. Для цього знадобиться відкрутити два самореза, доступ до яких лише з підкапотного простору.

Дані саморізи вкручені в дно корпусу крізь моторний щит біля місця зливу конденсату кондиціонера. Лише тоді ви побачите сповзли шестерню. Повернути на місце і Opel Astra н заміна радіатора грубки не складе труднощів. Процедуру заміни шестерні крана опалювача салону можна виконати в гаражних умовах. На процедуру заміни йде не більше 2 годин часу. Якщо ж якість кондиціонування і опалювання повітря все одно не влаштовує. необхідно замінити сам кран отопітеля.

Інструкція по ремонту ручок регулювання повітря Часто буває так, що в процесі Opel Astra н заміна радіатора грубки експлуатації печі ще і клинить ручки перемикання положення обдування і регулювання температури повітря. Запах буде, особливо якщо кап-кап на глушник. Вся представлена ​​на нашому веб-сайті інформація, ціна послуг, запчастин. Якщо немає досвіду, є варіант просто отримати пролита антифриз з трубок.

Це становить розбирання салону, з’їм статі.

Дивитися, як зняти радіатор грубки Opel Astra g Відео! Чи не ваша реальне життя. Заміна радіатора грубки Opel Astra g вважається досить трудомісткою роботою. Проте, взятися за неї самостійно.

Замена потёкшего радиатора охлаждения ДВС и конденсера OPEL ASTRA

Для підміни грубки я раджу придбати: Заміна Opel Astra н заміна радіатора грубки ГРМ Largus 8 Клапанів Від стану пасової передачі залежить те, наскільки точно буде здійснюватися газорозподіл в двигуні. Від колінчастого вала передається дв Заміна Масла Ford Mondeo 4 2. Заміна масла в двигуні Ford Mondeo 4 Прогріваємо автомобіль і знімаємо кришку мотора.

Знімаємо пробку отвору для затоки масла. Жовтувата пробка поруч. це щуп для виміру рівня масла.

Astra-Club

Замін печі Опель Astra G У цьому відео ви дізнаєтеся відмінності радіаторів на Opel Astra не рахуючи того отримаєте поради з питання вибору радіатора. Відкриваємо попільничку і викручуємо всі болти над. Видаляємо пластикову накладку прикурювача і відкручуємо болт під. Від’єднуємо колодки проводів підсвічування і демонтуємо попільничку.

Відвертаємо саморізи внизу по боках консолі. Знімаємо кришку під ручником, відвертаємо болт під. Переміщаємо сидіння водія і пасажира вперед до упору.

Відвертаємо болти в ногах задніх пасажирів. Витягуємо чохли важелів і виймаємо центральну консоль. Далі потрібно зняти інші деталі, які заважають демонтажу радіатора.

Заміна радіатора грубки (пічки) Opel Astra H

Знаходимо масляний фільтр, знаходиться близько генератора. Його теж треба щось міняти.

Спускаємося під машину. ставимо її на домкрат по іншому заїжджаємо на оглядовий Заміна радіатора отопітеля грубки Покрокова інструкція. Заміна радіатора грубки Opel Astra G, як зняти. двигун Z18XER.

Замена радиатора Опель Астра J 1.4 турбо

Заміна радіатора грубки Opel Astra G

Прибираємо металеві кронштейни-підпірки під передньою панеллю. За важелем перемикання передач знаходимо повітроводи, які спрямовані в підлогу, і знімаємо.

Знімаємо виливши конденсату. Він розташований знизу, під машиною, на щиті, який відокремлює моторний відсік від салону.

Заміна радіатора грубки Opel Astra G

Не слід намагатися поміняти радіатор. Варіанти заміни Opel Astra H.

Підміна радіатора грубки проводиться, якщо не працює грубка Opel Astra H. Сам радіатор Opel 16 18 Я брав Delphi Наверх.

Заміна радіатора грубки Opel Astra G

Якщо немає досвіду, є варіант просто отримати пролита антифриз з трубок. Скільки коштує радіатор грубки Opel Astra G До вартості ремонту при необхідності заміни радіатора варто додати і ціну самої деталі.

за оригінал. Артикул деталі виробництва Opel. Вартість аналогів коливається від 7 до 13 тисяч. Деталь виробництва Валео за ціною не поступається оригіналу. Ознаки несправності радіатора опалювача Поява запаху охолоджуючої рідини в салоні.

Зниження рівня антифризу. Погіршення якості обігріву.

Даний кран ремонтопрігоден, тому немає необхідності проводити його заміну. Необхідний інструмент для ремонту крана опалювача: Чотири ущільнюючих гумових кільця.

Причини несправності крана опалювача Справа в тому, що шестерня, яка кріпиться на валу двигуна, недостатньо добре закріплена і з часом, при експлуатації автомобіля, сповзає по волові. Як підсумок, вона впирається в кришку редуктора крана і ще й виходить із зачеплення зі своєю парою. Ремонт якраз і полягає в поверненні шестерні на місце і її фіксації.

Але так і є! Є одне порятунок. зняти старий.

Заміна Радіатора Пічки Opel Astra G Відео

У цьому випадку відразу буде ясно яка система опалення в конкретній машині. Ох і не заздрю ​​я вам, хлопці В заміна радіатора грубки на Opel Astra ближче до справи. Запотівання вікон, в моєму випадку, заміна радіатора грубки на Opel Astra пов’язано з всохлі кільцями ущільнювачів радіатора опалювача. Сам радіатор буде вічно служити вірою і правдою, якщо звичайно лити правильний антифриз, робити його заміну раз в 5 років, промивати систему охолодження спец.

Розглянемо основні ознаки виходу з ладу радіатора грубки: Всі ці ознаки необов’язково пов’язані з проблемами радіатора опалювача. Але чим більше їх з’являється в сукупності, тим більша ймовірність, що проблема саме в. Чому може знадобитися заміна радіатора грубки Opel Astra J Розглянемо основні несправності радіатора і причини, що їх викликають. Засмічення внутрішніх каналів.

Ця несправність часто з’являється через використання неякісної охолоджувальної рідини або застосування води в системі охолодження. Також іноді в магістраль проникають сторонні забруднювачі.

Це можуть бути частинки герметика, необережно застосовуваного в процесі ремонтних робіт, або зовнішні засмічувачі, що потрапили при заміні або доливці охолоджуючої рідини. Як правило, в цьому випадку відбувається зниження ефективності роботи обігрівача. У рідкісних випадках радіатор забивається з повним блокуванням проходу антифризу.

Компетентна заміна радіатора грубки Opel Astra J (Opel Astra J)

На переважній більшості сучасних автомобілів обігрівач салону працює від системи охолодження двигуна. Винятки становлять електромобілі, де в принципі відсутня ДВС, і грубка повністю працює від електрики. У матеріалі статті будуть розглянуті основні несправності радіатора грубки автомобіля Opel Astra J, їх причини та можливі шляхи усунення.

Чому може знадобитися заміна радіатора грубки Opel Astra J

Розглянемо основні несправності радіатора і причини, що їх викликають.

 • Засмічення внутрішніх каналів. Ця несправність часто з’являється через використання неякісної охолоджувальної рідини або застосування води в системі охолодження. Також іноді в магістраль проникають сторонні забруднювачі. Це можуть бути частинки герметика, необережно застосовуваного в процесі ремонтних робіт, або зовнішні засмічувачі, що потрапили при заміні або доливці охолоджуючої рідини. Як правило, в цьому випадку відбувається зниження ефективності роботи обігрівача. У рідкісних випадках радіатор забивається з повним блокуванням проходу антифризу.
 • Засмічення зовнішньої поверхні радіатора. Основна причина. пошкодження салонного фільтра або його відсутність. Пил і інші сторонні матеріали потрапляють в систему вентиляції автомобіля. Сприятливим ділянкою для осідання, завдяки структурі сот, якраз є радіатор. Пил осідає на стінках сот і знижує інтенсивність теплообміну. Знижується температура подаваного в салон повітря і його щільність. Збільшується шум роботи системи опалення.
 • Текти радіатора. Ця проблема може бути викликана безліччю причин. Одна з основних. фізичне старіння матеріалу сот і розгерметизація сот в місці найбільшого зносу. Важливим фактором тут є в цілому функціонування системи охолодження. Перегріви двигуна, використання неякісної охолоджувальної рідини або води, підвищений тиск, утворення газових пробок через пошкодження прокладки під головкою блоку також прискорять процес руйнування радіатора.
грубки, opel, astra

При виявленні ознак несправності грубки для з’ясування точних причин необхідно пройти діагностику. Особливо якщо це сталося в осінній або зимовий період.

ознаки несправностей

Радіатор опалювача з’єднаний з системою охолодження двигуна. Тому працездатність грубки безпосередньо залежить від працездатності цієї системи. Контур опалення вбудовується в мале коло обігу охолоджуючої рідини. Помпа створює циркуляцію антифризу в системі, який проходить і через радіатор грубки. Вентилятор отопітеля проганяє через стільники холодне повітря, який прогрівається і надходить в салон.

Розглянемо основні ознаки виходу з ладу радіатора грубки:

 • подача слабо прогрітого або холодного повітря в салон, незважаючи на перемикання рукоятки на максимальну температуру;
 • падіння рівня охолоджуючої рідини в розширювальному бачку;
 • постійне запотівання скла всередині салону, особливо лобового;
 • поява лужиц охолоджуючої рідини під ногами водія або переднього пасажирського місця;
 • підвищення робочої температури двигуна.

Всі ці ознаки необов’язково пов’язані з проблемами радіатора опалювача. Але чим більше їх з’являється в сукупності, тим більша ймовірність, що проблема саме в ньому.

Opel Astra J: заміна радіатора з попередньою діагностикою

У наших автосервісах ви можете пройти швидку діагностику працездатності радіатора опалювача.

Процедура перевірки включає наступні операції:

 • оцінка ефективності роботи системи опалення;
 • перевірка рівня охолоджуючої рідини в розширювальному бачку;
 • візуальний огляд салону на наявність патьоків антифризу;
 • перевірка прохідності радіатора грубки шляхом від’єднання патрубків і продувки;
 • розбирання панелі і огляд зовнішнього стану системи опалення.

У сукупності за результатами діагностичних процедур виноситься рішення про стан радіатора і можливі шляхи усунення несправностей.

Заміна радіатора грубки займає кілька годин. В процесі заміни рекомендується оновити охолоджуючу рідину.

При виконанні робіт в нашому автосервісі ви можете бути впевнені в наступному:

 • всі роботи будуть проводитися тільки досвідченими кваліфікованими автомеханіками;
 • повне дотримання технології, запропонованої виробником автомобіля;
 • використання в процесі ремонту професійних інструментів і високоякісних витратних матеріалів;
 • ціна буде сформована виходячи з реально виконаних робіт і витрачених матеріалів без будь-яких приписок, що ми підтверджуємо детальної калькуляцією.

Після закінчення робіт клієнту в обов’язковому порядку видається гарантійний талон. Якщо в процесі експлуатації автомобіля в системі опалення виникнуть будь-які несправності, пов’язані з нашою роботою. ми їх усунемо в найкоротший термін.

Як зняти радіатор грубки Opel Astra?

Але в деяких випадках пробка все ж може з’явитися, і тоді тосол з’явитися в розширювальному бачку, але при цьому не буде литися з отвору датчика. Вирішується проблема активним стисканням вихідного патрубка радіатора, але коли повітря піде, зайва рідина та, яка дійшла до розширювального бачканачнёт виливатися, так що датчик потрібно буде вкрутити на місце дуже.

Панель управління пічкою Заблоковано радіатор опалення Радіатор пічки Opel Astra F вузол радіатор-вентилятор часто називають калорифером. теплообмінник, в завдання якого входить охолодження антифризу і одночасне нагрівання повітря, що подається в салон для обігріву.

Але через природні причини забруднення антифризу, використання води в літній час, усунення течі радіатора за допомогою як зняти радіатор грубки Opel Astra ф згодом на стінках пічного радіатора утворюється накип, яка при малому діаметрі сот створює відчутні перешкоди на шляху руху тосола. В результаті отримуємо відразу дві проблеми: Вирішення проблеми. заміна радіатора грубки Opel Astra F або його промивка.

У будь-якому випадку доведеться як зняти радіатор грубки Opel Astra ф знімати, щоб оцінити стан. Якщо машина вікова, то великого сенсу чистити радіатор немає. швидше за все, він знаходиться в стані, близькому до критичного.

Промивання в таких випадках, якою б ретельної вона не була, дає короткочасний ефект, але існує ризик утворення течі радіатора через дірявих стінок. Я прошу вас описати, які свічки запалювання ви вставляєте в машину і двигун, в якому вони встановлені.

Заміна радіатора грубки (пічки) Opel Astra Ф

Після цього потрібно ще раз перевірити, чи збігаються мітки і не забути зняти дріт або мотузку, яка використовувалася для фіксації ременя інакше ремінь просто порветься; залишилося залити антифриз якщо старий не дуже забруднений, тобто його колір близький до оригінального, можна використовувати і.

грубки, opel, astra

Заливаємо ОЖ, поки вона не почне литися через отвір температурного датчика. як зняти радіатор грубки Opel Astra ф дозволить уникнути завоздушіванія магістралі.

Зняття радіатора отопітеля Opel Astra f, Відео, Дивитися онлайн

Заздалегідь до того, як заливати антифриз, виробляють підміну патрубків. Також в ході робіт можна помітити болт на 8 під капотом. напевно замислюються, що він, як в деяких інших автомобілях, тримає радіатор. Встановити новий радіатор і провести збірку в зворотному порядку.

Коли радіатор буде встановлено, потрібно залити охолоджуючу рідину через заливну горловину якщо вона раніше зливалася. Після заливки антифризу необхідно включити движок і прогріти його до робочого стояння. Потім вимкнути і дати охолонути.

Потім як зняти радіатор грубки Opel Astra ф нижню частину кріплення торпеди.

Ключем на 7 зняти 4 шт. Акуратно вийняти радіатор. Прокладки трубок радіатора слід поміняти.

Opel Astra як зняти радіатор грубки

Крім того, зокрема, скільки пробігало ці свічки. Тема була створена з тієї причини, що в Astra C Зняття радіатора отопітеля Opel Astra f Що залишається зробити нашому клієнту сучасні авто облаштовані своїм обігрівачем, який дозволяє прогрівати салон зомой.

Пристрій і принцип роботи авто грубки досить прості. обігрівач конфіскує жарке повітря від теплоносія і передає його в салон.

Нагрівання грубки відбувається за рахунок застосування нагріву мотора, а тепло від агрегату передається через охолоджуючу рідину, яка при включеній грубці проходить через радіатор. Передумови відмови грубки будуть різними.

Наприклад, якщо не працює вентилятор, як зняти радіатор грубки Opel Astra ф, найімовірніше, несправний резистор грубки Opel Astra Ф. Якщо пошкоджений радіатор, грубка не зуміє віддавати тепло в салон. Тому якщо прохід поломки потрібно розбирати пристрій і лагодити або поміняти радіатор.

Як Зняти Генератор З Матиза Міняємо ремінь і генератор на DAEWOO Matiz самостійно Час від часу трапляються ситуації, що необхідно зняти з автомобіля DAEWOO Matiz генератор для його ремонту або заміни.

Але далеко не завжди у нас є доступ до оглядовій ямі, естакаді або підйомника. Як зняти радіатор грубки Opel Astra ф, на даний момент ми дізнаємося, як поміняти генератор без додаткових інструмент викруткою витягти деталі з торпедної частини автомобіля. Оцінити стан шестернею і самих важелів.

При наявності явних слідів зносу і відколів. замінити новими. Якщо проблема після заміни регулятора положення обдування і температури повітря не зникла. провести ремонт або заміну крана опалювача та кондиціонування салону автомобіля.

Немає необхідності відвідувати сервісні центри для заміни ручок регулювання повітря або її температури. Дану процедуру і процедуру заміни і ремонту крана можна зробити в гаражних умовах, необхідно лише мати набір викруток, дрантям і терпінням.

Хто хоче поміняти патрубки на нові, теж можна зробити до заливки ОЖ, що я і зробив, так як один патрубок давно напрошувався.