Заміна проміжного підшипника Ford Fusion

Table of Contents

FORD FUSION ЗАМІНА СТУПИЧНОГО ПІДШИПНИКА

Зняти колесо, відкрутити ступичну гайку, зняти супорт та гальмівний диск, від’єднати кульову та наконечник кермової тяги, стійку від’єднати від поворотного кулака. Заміна переднього ступичного підшипника Ford Fusion.

заміна підшипника маточини Ford Fusion; Fiesta.

Як поміняти підвісний підшипник форд. Не зливаючи олію!

Ford Fusion. Підшипники в колісні маточини

Заміна переднього ступичного підшипника на Ford Fusion

Заміна заднього ступичного підшипника Ford Sierra (Ford Sierra)

Заміна проміжного підшипника та сальника правого приводу на Ford Fusion.

Заміна заднього ступичного підшипника Ford Fusion своїми силами Сьогодні в рубриці Ремонт Ford Fusion ви дізнаєтеся, як замінити Для встановлення нової деталі так само заміна заднього ступичного підшипника Ford фьюжен для демонтажу рекомендується використовувати. Відео. Заміна переднього ступичного підшипника на Ford Fusion. Відео звіт. Заміна: ступичний підшипник, кульова опора, рульовий наконечник. Ford Fusion.

Заміна підшипника проміжної опори півосі Ford Fusion 1.6i

Інструкція із заміни переднього ступичного підшипника на Ford Fusion. Як вибрати передні підшипники маточини по артикулу та Skoda-modus.jw.org uk Заміна заднього ступичного підшипника Ford Fusion своїми руками. Опис основних процесів. Тонкощі та нюанси процедури. Фото та відеоматеріали Причини виходу з ладу ступичного підшипника:Skoda-modus.ru

Тривалість: Цього разу. Ford Fusion зі скаргою на гул під час їзди. Діагностика показала, що це майже напевно ступичний підшипник.

Двигуни

В арсеналі Ford Fusion три бензинові мотори і два дизельні. Найскромніший бензиновий атмосферник робочим об’ємом 1,2 л потужністю 75 л.з., що з’явився після рестайлінгу, не набув широкого поширення. Найбільш популярні автомобілі із бензиновими двигунами 1,4 л 80 л.з. та 1,6 л 100 л.з. Також поширена дизельна версія з агрегатом 1,4 TDCi 68 л.з. Вийшов після рестайлінгу, 1,6 TDCi 90 л.з. зустрічається рідше.

Загалом усі мотори досить надійні, без серйозних проблем. Двигуни отримали привід ГРМ ремінного типу з рекомендованим інтервалом заміни 160 тис. км. Але автосервіси рекомендують робити першу заміну вже на 100-120 тис. км. За приводні ремені навісних агрегатів необхідно заплатити ще близько 2-3 тис

На бензинових модифікаціях Fusion з двигунами 1,4 та 1,6 л трапляються малоприємні випадки розриву пластикового впускного колектора. Інциденти рідкісні та можливо пов’язані з неправильною роботою ЕБУ та паливних форсунок.

Двигун 1,6 л нерідко глухне одразу після старту і запускається лише з другого чи третього разу – «дабл старт». Причина такої поведінки не зрозуміла. Заміна свічок, паливного фільтра та чищення дросельної заслінки з форсунками не допомагає. Помічено, що «дабл старт» проявляється у міжсезоння та при підвищенні вологості. Більшість власників змирилися і не звертають жодної уваги на проблему.

Ford Fusion (2005-2012 рр.).)

1,4 TDCi після 100-150 тис. км може вимагати заміни мідних ущільнювальних кілець під форсунками або чищення клапана EGR. За процедуру прочистки попросять близько 3 тис новий клапан обійдеться в 12-13 тис

“Помпа” на FORD двигунах може потекти після 60-100 тис. км. Новий оригінальний насос системи охолодження коштує близько 4-6 тис аналог. близько 2-3 тис Приблизно в цей час може «засифонити» і радіатор. Після 100-130 тис. км можлива поява підтікання прокладки термостата або пластикового корпусу, що покоробився від нагріву. Після 150-200 тис. км трапляються випадки розтріскування розширювального бачка.

Через відкладення на дросельній заслінці після 60-100 тис. км можуть заплавати оберти холостого ходу, двигун глухне після прогріву, а на панелі приладів спалахує «шестерня». Після прочистки заслінки недуга йде.

Після 60-120 тис. км може перестати спрацьовувати стартер через відмову бендікса – близько 500. Опори (подушки) двигуна служать понад 100-150 тис. км. До цього часу може «відкланятися» і каталітичний нейтралізатор.

Заміна заднього ступичного підшипника Ford Fusion самотужки

Вітаю всіх на Ford Майстері! Сьогодні в рубриці Ремонт Ford Fusion ви дізнаєтесь, як замінити підшипник маточини задньої своїми руками.

Що таке ступичний підшипник і для чого потрібний?

Як завжди, перед тим як приступити до роботи, кілька слів про причини та ознаки несправності. Ступовий підшипник необхідний для забезпечення обертання колеса на осі (валу). Існують два основних типи ступичних підшипників — кульковий радіально-упорний та роликовий конічний. Останнім часом однорядні підшипники стали змінюватися досконалішими підшипниками типу HUB (Hub Unit Bearings).

Заміна заднього ступичного підшипника Ford Fusion

Задній ступичний підшипник на Ford Fusion виконаний із загартованої сталі і легко може пошкодитися при ударі, наприклад, при самостійній заміні або при відсутності належного обладнання. Тому радимо довіряти цю роботу навченим автослюсарям у спеціалізованих техцентрах.

Симптоми несправності підшипника маточини на Fusion

Заміна проміжного підшипника та сальника правого приводу на Ford Fusion.

З досвіду обслуговування та ремонту моделі Ford Fusion заміна заднього ступичного підшипника потрібна при пробігу автомобіля близько 80-90 тис. км.

Порядок робіт із заміни заднього ступичного підшипника Ford Fusion

 • Послаблюємо гайку маточини, але не відкручуємо її повністю;
 • піднімаємо авто на підйомнику;
 • знімаємо заднє колесо із боку заміни;
 • Відкручуємо повністю ступичну гайку;
 • Далі віддаємо болт кріплення датчика ABS і акуратно виймаємо його з отвору;
 • Потім віддаємо болти кріплення основи маточини, що знаходяться ззаду барабана;
 • Знімаємо барабан разом із маточкою;
 • Випресовуємо маточину з барабана, акуратно, щоб не пошкодити магнітне кільце;
 • За допомогою знімача знімаємо внутрішню частину підшипника (стара обойма) зі маточини;
 • На барабані залишилася друга частина підшипника, яку потрібно видалити;
 • Для початку акуратно знімаємо магнітне кільце датчика ABS;
 • Видаляємо стопорні кільця підшипника;
 • За допомогою преса видаляємо зовнішню обойму;
 • Очищаємо посадковий отвір підшипника;
 • Встановлюємо кільце стопорне і впресовуємо новий підшипник;
 • Ставимо другий стопор та магнітне кільце;
 • Ставимо наголос і акуратно запресовуємо маточину в підшипник;
 • Після запресування збираємо все у зворотному порядку.

Операція із заміни заднього ступичного підшипника на моделях Ford Fusion досить складна, що вимагає, крім досвіду, ще й наявність спеціального інструменту та преса, тому рекомендуємо вам скористатися послугами професіоналів у будь-якому з техцентрів нашої мережі. Зручний для вас ви можете знайти на карті, потім зробіть дзвінок та приїжджайте на заміну.

Пробіг у машини 197 тис. кілометрів, підшипники стоять ще рідні і ось зовсім недавно, при їзді, справа став лунати неприємний гул. Як можна самостійно провести діагностику, зрозумівши, що справа у ступичному підшипнику. На задній осі це досить просто, там крім ступичних підшипників гудіти практично нема чому. Спереду з лівого боку, аналогічна картина, а ось справа ще є проміжний або як його ще називають підвісний підшипник, який може видавати такий самий гул.

READ  Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2

Як можна визначити, що справа у ступичному підшипнику? При їзді на швидкості понад 70 км. на годину, лунає виття і чим швидше ви їсте, тим він сильніший, нагадуємо звук літака. Можна за допомогою домкрата вивісити колесо та розкрутити його, зовні ви точно зможете визначити джерело шуму. Ще один спосіб, вивішене колесо ми беремо руками зверху і знизу і пробуємо його похитати, при сильному люфті в ступичному підшипнику, ви почуєте характерний стукіт (включивши відеоролик нижче, можна почути звук). Правда шуміти може ще таким же чином кульова опора, тому перевіряти краще з помічником, який стежитиме за кульовою.

Ford Fusion 1.4 2007 року на DRIVE2

Сьогодні намагався поміняти підвісний підшипник, на жаль, саме спробував. Замінити його не так вже й думаю складно, за видами розбірних та збірних процедур. Але справа в тому, що наші машини, таки надійні, і запчастини міняти не доводиться часто. Тому за 5 років гайки ну і все інше прикипіло, навіть дуже. Я звичайно замочував WD, заздалегідь, але, на жаль, це не допомогло. Перша неприємність трапилася з кермовим наконечником. Коли почав прокручуватися палець, кермового наконечника, я вставив шестигранник, але незабаром отвір під шестигранник обійшлося, і відкрутити стало досить проблематично. Але вийшли зі становища забивши туди зірочку, потім туди і назад покрутили, і важко відкрутили. Палець лекго вийшов.

Потім приступили до кульової опори.

Коли став тільки крутити, відвалилася гайка. Болт окло гайки наполовину відгнив, ось засідка.

Гаразд, вирішили поки вставимо туди підходящий болт, і продовжили. І тут знову засідка. болт там так прикепів, що витягти від туди не вдалося ніяк. Вибивали і молотком, і кувалдою, навіть прокрутити зубилом, ні з місця не зрушив. На цьому розбирання і зупинилося. Довелося зібрати все назад і їхати додому.

Вирішили таким чином, болт з гайкою я замовлю, все одно гайка одноразова, і на рульовому наконечнику теж. А болт витягуватимемо так: з боку капелюха спробуємо приварити гайку під ключ, поки приварюватиметься гайка, болт прогріється і все має вийти на ура, принаймні мені так сказав мій друг, а він не одну машину вже перебрав, він сказав що вже не один заламок так витягував. Якщо все ж таки не вийде, будемо висвердлювати. Ось такі плани.

P.S.: Вибачте за фото — вони не мої, я використав чужі.

Пробіг у машини 197 тис. кілометрів, підшипники стоять ще рідні і ось зовсім недавно, при їзді, справа став лунати неприємний гул. Як можна самостійно провести діагностику, зрозумівши, що справа у ступичному підшипнику. На задній осі це досить просто, там крім ступичних підшипників гудіти практично нема чому. Спереду з лівого боку, аналогічна картина, а ось справа ще є проміжний або як його ще називають. підвісний підшипник, який може видавати такий самий гул.

Як можна визначити, що справа у ступичному підшипнику? При їзді на швидкості понад 70 км. на годину, лунає виття і чим швидше ви їсте, тим він сильніший, нагадуємо звук літака. Можна за допомогою домкрата вивісити колесо та розкрутити його, зовні ви точно зможете визначити джерело шуму. Ще один спосіб, вивішене колесо ми беремо руками зверху та знизу і пробуємо його похитати, при сильному люфті в ступичному підшипнику, ви почуєте характерний стукіт (включивши відеоролик нижче, можна почути звук). Правда шуміти може ще таким же чином кульова опора, тому перевіряти краще з помічником, який стежитиме за кульовою.

Заміна проміжного підшипника Ford Fusion

Заміна кульових шарнірів рівних кутових швидкостей автомобіля Ford Фьюжен Якщо під час пересування автомобіля в поворотах чути стукіт у передньому приводі, проконтролюйте шарніри рівних кутових швидкостей. Якщо при похитуванні рукою валу приводу відчувається люфт або порвано захисний чохол, такий шарнір потрібно змінити. Розбирати зовнішній шарнір (біільд) майже не має сенсу. Ця робота трудомістка, а при порваному чохлі бруд, що потрапив у шарнір, уже привів частини шарніра в непридатність. Підміняти частини шарніра окремо не можна, отже найкраще рішення змінити шарнір у зборі. У крайньому випадку дозволяється розбирання для заміщення мастила внутрішнього шарніра (трипод) як більш простого і менше схильного до потрапляння водної маси та дорожнього бруду. Поява слідів мастила на шарнірі орієнтує на те, що пильовик порваний. Вам знадобляться: викрутка з плоским лезом, бокорізи, борідок, молоток. 1. Демонтуйте привод переднього колеса Ford Fusion у зборі (див. зняття та монтаж приводів передніх коліс). 2. Очистіть частини та досліджуйте привід: зовнішній шарнір рівних кутових швидкостей повинен відхилятися з легким тиском без ривків та заїдань, радіальних та осьових люфтів. За умови їх присутності підмініть шарнір; внутрішній шарнір повинен пересуватися в кутових і осьових напрямах з легким зусиллям, причому не має відчуватися ривків, заїдань і радіальних люфтів. В негативному випадку замініть внутрішній шарнір; захисні чохли зовнішнього та внутрішнього шарнірів не повинні мати розривів та розривів. Підмініть зіпсовані чохли; вал приводу коліс не повинен бути погнутий. Деформований вал замініть. 3. Для заміщення зовнішнього шарніра ШРУС автомобіля Ford Фьюжен і його пильовика відокремте викруткою або перекусіть бокорізами замок хомута фіксації великого пильника зовнішнього шарніра і демонтуйте хомут. Хомути фіксації захисних пильників шарнірів рівних кутових швидкостей одноразового використання, під час монтування підмініть їх новими. Як правило, хомути вступають у набір нового шарніру.

Змістіть захисний пильовик з основи шарніра. і збийте з валу молотком через борідок обойму шарніра, долаючи напругу стопорного кільця. 6. Демонтуйте зовнішній шарнір зі шліців валу. Розбирання зовнішнього шарніру не дозволяється. 7. Демонтуйте завзяте кільце, вивівши його викруткою з проточки валу. 8. Демонтуйте малий хомут пильника зовнішнього шарніра так само, як знімали збільшений хомут (див. п. 3). Під час монтування підмініть упорне кільце новим. Як правило, кільце входить у набір нового шарніру. 9. Демонтуйте захисний пильовик. Примітка При монтажі шарніра захисний пильовик замініть на новий. Традиційно пильник входить у набір нового шарніру. 10. Перед встановленням нового зовнішнього шарніра наповніть його поглиблення мастилом (якщо шарнір не був змащений виробником) у кількості близько 100 г. Причому спочатку наповніть основу шарніра, а далі розмірено розподіліть кількість, що залишилася в гофрах пильника. За відсутності мастила, рекомендованого заводом-виробником, можна застосовувати вітчизняне молібденове мастило Шрус-4. 11. Поставте пильовик зовнішнього шарніра і шарнір у порядку, зворотному зняття. При монтажі шарніра на вал напресовуйте шарнір ударами молотка по хвостовику шарніра через вибивання з м’якого металу до моменту кріплення обойми шарніра завзятим кільцем. Перед закріпленням пильника шарніра великим хомутом відтягніть викруткою кінець чохла, щоб вирівняти тиск повітря всередині та зовні пильника. На хомути нанесено маркування та їх діаметр. Діаметр значного хомута 86,5 мм, малого 36,5 мм. 12. Для розбирання та заміщення внутрішнього шарніра автомобіля Ford Фьюжен та його пильовика демонтуйте хомути фіксації пильника шарніра до його корпусу 13. і до валу. 14. Якщо розбираєте шарнір для заміщення пильника і припускаєте поставити старий шарнір, промаркуйте будь-яким способом (наприклад, керном, надфілем або фарбою) взаємне розміщення основи шарніра та валу приводу. 15. Змістіть пильовик з основи шарніра 16. і відокремте основу від приводу. 17. Промаркуйте позицію маточини шарніру щодо валу (див. п. 14).

READ  Заміна переднього підшипника Chevrolet Lanos

Підчепивши викруткою завзяте кільце маточини шарніра

вийміть кільце з проточки валу. 20. Демонтуйте з шліців валу маточину з роликами 21. та демонтуйте з валу захисний пильовик. 22. Вимийте всі металеві частини гасом до повного усунення старого мастила. 23. Досліджуйте ролики, маточину та внутрішнє поглиблення основи. Задираки, вм’ятини та корозія не допускаються. Ролики повинні крутитися на своїх підшипниках вільно, без заїдань. Якщо виявлено несправності, замініть шарнір у зборі. 24. Поставте на вал пильник шарніра і зафіксуйте його хомутом. 25. Поставте на шліци валу маточину шарніра, поєднавши нанесені при розбиранні мітки, і закріпіть її завзятим кільцем. 26. Наповніть поглиблення внутрішнього шарніра ШРУС автомобіля Ford Фьюжен мастилом у кількості близько 100 г. Причому спочатку наповніть основу шарніра, а далі розмірено розподіліть кількість, що залишилася в гофрах пильника. 27. Поставте основу шарніра, сумісивши нанесені при розбиранні ризики. 28. Насадіть на основу шарніру пильовик і зафіксуйте його хомутом. За відсутності мастила, рекомендованого заводом-виробником, можна застосовувати вітчизняне молібденове мастило Шрус-4. Перед закріпленням пильника шарніра великим хомутом відтягніть викруткою кінець чохла, щоб вирівняти тиск повітря всередині та зовні пильника. На хомути нанесено маркування та їх діаметр. Діаметр великого хомута 80,5 мм, малого 41,7 мм.

Заміна підшипника проміжної опори автомобіля Ford Fusion Підшипник проміжної опори можна демонтувати з проміжного валу правого приводу без розбирання внутрішнього шарніра. Однак при цьому потрібно бути обережним, щоб не пошкодити чохли приводу. Попросіть помічника утримувати привід за середній вал. Вам знадобляться: монтажна лопатка або тонке зубило, молоток. 1. Демонтуйте привід правого переднього колеса (див. зняття та монтаж приводів передніх коліс). 2. Уперши монтажну лопатку в зовнішнє кільце підшипника, спресуйте підшипник із проміжного валу. Підшипник проміжної опори традиційно знімають для заміщення за його несправності. В цьому випадку додаткове несправність підшипника при спресуванні з додатком зусилля до зовнішнього кільця не містить значення. Якщо на ще раз встановлюваному приводі цей підшипник відсутній, доцільніше поставити на нього новий підшипник, а не спресований з колишнього приводу і має зменшений потенціал. За відсутності нового підшипника дозволяється його демонтаж із колишнього приводу ударами через тонке зубило по внутрішньому кільцю. 3. Попросіть помічника утримувати вал і напресуйте підшипник на вал ударами по внутрішньому кільцю через зубило або монтажну лопатку. Напресувати підшипник проміжної опори можна також за участю відрізка труби належного діаметру, завдовжки не менше ніж 400 мм. Однак у цьому випадку знадобиться розділити внутрішній шарнір приводу, щоб можна було сперти вал на масивну підпірку.

Заміна ступичного підшипника Ford Fusion

Заміну підшипників ступичних передніх рекомендується проводити відразу на обох колесах осі. Для демонтажу та складання поворотного кулака на автомобілі Ford Fusion вам знадобляться: викрутка, знімач для підшипників, головки торцеві на 10 та на 27.

 • Зніміть колісний декоративний ковпак, підчепивши його викруткою і послабте затиск ступичної гайки.
 • Поставте автомобіль на ручник і покладіть упори проти його відкату під задні колеса. Підніміть передню частину машини за допомогою домкрата та встановіть її на міцні опори. Зніміть ліворуч переднє колесо.
 • Тепер можете остаточно відкрутити ступичну гайку.
 • Викрутіть болт і витягніть датчик ABS, який відповідає за частоту обертання колеса.
 • Скрутіть гайку, витягніть стяжний болт, яким скріплений кулак поворотний, а потім слід випресувати палець опори кульовий.
 • Зніміть супорт переднього гальма, трубопровід від’єднувати від нього не обов’язково. Супорт слід зафіксувати, прив’яжіть його дротом, не натягуючи та не перегинаючи трубопровід.
 • Вийміть стійку амортизатора з кріплення в поворотному кулаку.
 • Витягніть з поворотного кулака кермовий наконечник.
 • Зніміть у зборі вузол поворотного кулака та маточину переднього колеса. Зі маточини витягніть хвостовик ШРУСу зовнішнього приводу для переднього колеса.
 • Після зняття маточини, підшипник, розташований усередині, вже не придатний для подальшого використання, його обов’язково потрібно замінити. У заводській комплектації автомобіля Ford Fusion підшипник підлягає заміні разом зі маточкою у зборі, тому немає сенсу в подальшому розбиранні маточини та випресовуванні підшипника.
 • Ступиця разом із підшипником запресовується всередину поворотного кулака до обмеження.
 • Усі зняті раніше частини встановіть на автомобіль у порядку, зворотному тому, що знімали.
 • Огляньте та перевірте все, здійсніть коригування кута установки колеса. Якщо немає можливості зробити цю процедуру самостійно, скористайтесь послугою спеціалізованого сервісного центру.

Підшипник проміжного валу переднього приводу Ford фьюжен – Підшипник Проміжного Валу для FORD FUSION

За відсутності нового підшипника допускається його зняття з колишнього приводу ударами через тонке зубило по внутрішньому кільцю.

Попросіть помічника притримувати вал і напресуйте підшипник на вал ударами по внутрішньому кільцю через зубило або монтажну лопатку.

Напресувати підшипник проміжної опори можна також за допомогою відрізка труби відповідного діаметра, довжиною не менше 400 мм. Однак у цьому випадку потрібно розібрати внутрішній шарнір приводу, щоб можна було оперти вал на масивну опору.

Коментарі

Розділ 3. Несправності в дорозі Двигун не заводиться Несправності системи упорскування палива Пропав холостий хід Перебої в роботі двигуна Діагностика стану двигуна по зовнішньому вигляду свічок запалювання Автомобіль рухається ривками Автомобіль погано розганяється Двигун заглух під час руху Впало тиск масла Перегрів двигуна Несправності електрообладнання З’явилися сторонні стуки Проблеми з гальмами Прокол колеса

Розділ 4. Технічне обслуговування Загальне положення Щоденне обслуговування (ЕО) Перше технічне обслуговування (ТО-1) Друге технічне обслуговування (ТО-2)

Розділ 5. Двигун Особливості конструкції Можливі несправності двигуна, їх причини та способи усунення Корисні поради Перевірка компресії в циліндрах Зняття та встановлення бризковика двигуна Заміна опор підвіски силового агрегату Установка поршня першого циліндра в положення ВМТ такту стиснення приводі клапанів Головка блоку циліндрів Зняття та встановлення двигуна Система змащення Система охолодження Система випуску відпрацьованих газів Система живлення Система уловлювання парів палива

Розділ 6. Трансмісія Зчеплення Коробка передач Приводи передніх коліс

Розділ 7. Передня підвіска Задня підвіска

Розділ 8. Рульове управління Особливості конструкції Можливі несправності рульового управління з гідропідсилювачем, їх причини та способи усунення Рульова колонка Рульові тяги Рульовий механізм

Розділ 9. Гальмівна система Особливості пристрою Можливі несправності гальмівної системи, їх причини та способи усунення Прокачування гідроприводу гальмівної системи Перевірка положення педалі гальма Головний гальмівний циліндр Вакуумний підсилювач гальм

Розділ 10. Електрообладнання Особливості конструкції Діагностика несправностей бортового електрообладнання Монтажні блоки Акумуляторна батарея Генератор Стартер Вимикач (замок) запалювання Система керування двигуном світлова і звукова сигналізація Заміна моторедуктора склоочисника вітрового вікна Заміна мотора опору електровентилятора обігрівача Електрообігрів скла двері задка Комбінація приладів Вимикачі панелі приладів Автомобільна аудіосистема Заміна датчиків та вимикачів Зняття та встановлення патрона прикурювача Електронна протиугінна система дистанційного керування Іммобілізатор

Розділ 11. Кузов Особливості конструкції Можливі несправності кузова, їх причини та способи усунення Зняття та встановлення облицювання радіатора Зняття та встановлення бризковиків коліс та підкрилок Зняття та встановлення бамперів Зняття та встановлення переднього крила Зняття та встановлення решітки короба повітропритока Сидіння Зняття та встановлення облицювання тунелю підлоги Система пасивної безпеки (SRS) Дзеркала заднього виду Панель приладів Опалювач і кондиціонер Арматура салону Зняття та встановлення облицювань салону Зняття та встановлення кожухів рульової колонки Зняття та встановлення облицювань багажника Склоочисник Зняття та встановлення кронштейна полиці кріплення акумуляторної батареї Догляд за кузовом

Розділ 12. Колеса та шини Технічні характеристики Маркування колісних дисків Маркування шин Заміна коліс Колісні гайки Обкатка шин Зберігання шин Балансування коліс Ланцюги протиковзання Запасне колесо Перевірка тиску в шинах Перевірка протектора шин Перевірка вентиля Перевірка радіального та бокового биття дисків

проміжного, підшипника, ford, fusion

Розділ 13. Купівля запасних частин Моторне масло Пластичні мастила Охолоджувальні рідини Гальмівна рідина Паливний фільтр тонкого очищення Повітряний фільтр Масляний фільтр системи змащення двигуна Свічки запалювання

READ  Заміна рідини ГУР Ford Focus 2 рестайлінг

Розділ 15. Як підготувати автомобіль до зими Рекомендації з пуску двигуна в сильний мороз Що корисно купити до зими Корисні зимові поради

Розділ 16. Підготовка до техогляду Рекомендації Перелік несправностей та умов, за яких забороняється експлуатація транспортних засобів

Розділ 17. Поради автомеханіку-початківцю Техніка безпеки при проведенні ремонтних робіт Інструменти Перед початком роботи Відновлення різьбових з’єднань Поради з кузовного ремонту

Програми 1. Моменти затягування різьбових з’єднань, Н·м Додаток 2. Лампи на автомобілі Додаток 3. Паливно-мастильні матеріали та експлуатаційні рідини

Схеми електроустаткування Схема 1. Блок-схема Схема 2а. Система керування двигуном Схема 2б. Система керування двигуном Схема 2в. Система керування двигуном Схема 2г. Система керування двигуном Схема 2д. Система керування двигуном Схема 2е. Система керування двигуном Схема 3. Система живлення Схема 4а. Система пуску двигуна автомобілів з механічною коробкою передач Схема 4б. Система пуску двигуна автомобілів з автоматичною коробкою передач Схема 5а. Система заряджання Схема 5б. Система заряджання Схема 6. Система запалення Схема 7. Аудіосистема Схема 8а. Система охолодження Ремонт Ford Fusion: Схема 8б. Система охолодження Схема 9а. Роботизована коробка передач Схема 9б. Роботизована коробка передач Схема 9в. Роботизована коробка передач Схема 9г. Роботизована коробка передач Схема 10а. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 10б. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 11а. Діагностичний роз’єм Схема 11б. Діагностичний роз’єм Схема 11в. Діагностичний роз‘єм Схема 12а. Протиугінна система Схема 12б. Протиугінна система Схема 13. Підсвічування комбінації та панелі приладів Схема 14а. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 14б. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 15. Звуковий сигнал Схема 16. Годинник Схема 17. Система опалення та вентиляції хема 18а. Система кондиціювання повітря Схема 18б. Система кондиціювання повітря Схема 18в. Система кондиціювання повітря Схема 18г. Система кондиціювання повітря Схема 19а. Внутрішнє освітлення салону Схема 19б. Внутрішнє освітлення салону Схема 20а. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20б. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20в. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 21. Протитуманні фари Схема 22а. Блок-фари Схема 22б. Блок-фари Схема 23. Габаритне освітлення та підсвічування номерного знака Схема 24. Ліхтарі заднього ходу автомобілів, оснащених механічною або роботизованою коробкою передач Схема 25а. Стоп-сигнали Схема 25б. Стоп-сигнали Схема 26а. Вказівники поворотів Схема 26б. Вказівники поворотів Схема 26в. Вказівники поворотів Схема 27. Задні протитуманні ліхтарі Схема 28а. Зовнішні дзеркала заднього виду Схема 29. Склоомивач Схема 30. Обігрів скла дверей задка та дзеркал Схема 31. Привід замків Схема 32. Центральний замок Схема 33. Підігрів сидінь

Як замінити підшипник передньої маточини на Ford Fusion 1.6, 1.4

Ford Fusion 1.4 почали випускати у Німеччині на платформі відомого Ford Fiesta у 2002 році. Моделі Ford відрізняє надійна робота трансмісії та підвіски. На Форд Фьюжен заміна переднього ступичного підшипника настає після 75000-100000км пробігу за умови їзди по дорогах з рівним твердим покриттям.

Знайти запчастину не складно, введіть запит: “підшипник передньої маточини Ford Fusion 1.6 ціна”, побачите багато пропозицій. Як визначити, що він підходить вашому автомобілю, як замінити? Про це прочитаєте нижче.

проміжного, підшипника, ford, fusion

Особливості ремонту та підготовка до заміни заднього ступичного підшипника на Ford Fusion

Після виконаної діагностики, переконавшись, що ступичний підшипник вимагає заміну, підготуємо авто та необхідні інструменти для заміни.

Включаємо у Ford Fusion першу передачу, ручне гальмо ставити необов’язково, так як барабан не зніметься з колодок. Потрібне яскраве освітлення та рівна поверхня, на яку поставте ваш Ford Fusion. Обов’язково скористайтесь упорами під передні шасі.

Підготуйте набір слюсарного інструменту за списком:

 • Велика викрутка та довгий торцевий ключ на 30,
 • Ключі та головки з «тріщаткою»,
 • Молоток, зубило
 • Оправлення (або велику головку) із зовнішнім діаметром 52,5 мм,
 • Круглогубці,
 • Домкрат та підпірку (або скористайтеся замість підпори знятим колесом, а зверху покладіть пару дощок).
 • Знімач (детальніше читайте нижче).
 • Ключ мометний (динамометричний).

Ознайомтеся з пристроями заднього колеса та маточини Ford Fusion:

Підшипник валу проміжного правого приводу Ford Focus 2

Заміна підшипника проміжної опори півосі Ford Fusion 1.6i

Заміна підвісного підшипника (вібрація та гул при їзді) # Ремонт своїми руками

Заміна проміжного підшипника та сальника правого приводу на Ford Fusion.

Ford Focus 2 підвісний підшипник приводу, биття (Київ)

Вихід з ладу підвісного підшипника Ford Focus 2

Ford Focus 2 (Ford Focus) як замінити передній ступичний підшипник та підшипник проміжного валу.

Вібрація під час розгону. Заміна внутрішньої гранати. Ford Focus 2 1,8 125лс

Люфт підшипника проміжного валу переднього правого приводу Hyundai Santa FE 2 CM

Ознаки наявності несправності

Щоб визначити поломку заднього ступичного підшипника, існує єдина зовнішня ознака – нехарактерний шум у салоні Ford Fusion. Якщо на малій швидкості ви чуєте гул, це може стати причиною і приводом для заміни підшипника. Жодні інші ознаки не зможуть вам сказати про наявність несправності, крім зовнішнього огляду. Далі, ми розповімо про те, як замінити задній ступичний підшипник. Звичайно ж, можна звернутися на спеціалізовану станцію технічного обслуговування, але це буде дорожче. Більше того, якщо ви хочете зробити все якісно та під контролем, то виконуйте всі роботи для Ford Fusion самостійно.

Заміна підшипника на Ford Fusion вимагатиме від вас наявності певного інструменту, серед якого можна виділити:

проміжного, підшипника, ford, fusion
 • Домкрат.
 • Молоток.
 • Монтування.
 • Розвідний ключ.
 • Динамометричний ключ.
 • Літол.
 • Плоска викрутка.
 • Набір різних головок.
 • Рукавички.
 • Дерев’яні бруски чи інші опори.

Самостійна заміна пильника ШРУСа Ford Фьюжен

Незважаючи на свою примітивну конструкцію та простоту пильовики ШРУСа (ШРУС — шарнір рівних кутових швидкостей) — відіграють важливу роль для механізму, який вони прикривають. Якби цих пильовиків ШРУС довелося б міняти як мінімум раз на місяць або частіше.

Справа в тому, що під час руху з під коліс летить пісок і бруд, які потрапляючи на механізми, що труться, і деталі ведуть до їх передчасного виходу з ладу, а це як ви знаєте зайві витрати і втрачений час на ремонт. Тому краще не допускати розриву або будь-якого іншого пошкодження пильовика ШРУСу, регулярно стежити за його станом і в разі необхідності проводити його заміну. Сьогодні я розповім вам як замінити пильник Шрус Ford Fusion в домашніх умовах використовуючи підручний інструмент і оглядову яму.

Для заміни необхідно купити нові пильовики ШРУСа Ford Фьюжен коди: 304116. внутрішній і 304023. зовнішній.

Ось так виглядає комплект внутрішнього пильовика.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS