Table of Contents

Заміна салонного фільтра на Renault Megane 3

Далі демонтуйте декоративну накладку із пластику, що знаходиться на верхній частині панелі авто. Вам для цього трохи потрібно її потягнути безпосередньо на себе і зрушити назовні. І цю саму деталь поки що відкладаємо убік.

Замена салонного фильтра рено меган 3 рено флюенс

Заздалегідь приготуйте відповідну тару, куди складатимете кліпси та дрібні інші шурупи, щоб нічого не втратити під час роботи. Під верхньою спеціальною накладкою торпедо слід відкрутити три саморізи під зірочку торкс плюс пару саморізів зовні.

повітряного, фільтра, renault, megane

Також є 1 потаємний болт, прихований інженерами компанії Renault. Розташовується він біля плафона освітлення бардачку, його слід викрутити. Якщо ви обслуговуєте свій автомобіль самостійно, заміну фільтруючого елемента салону слід проводити згідно з регламентом заводу виробника, або раніше. наприклад, кожні тис км.

Renault Megane 3 — заміна салонного фільтра — logbook Renault Megane on DRIVE2

Сьогодні, в цій статті ми розповімо, як міняти потрібно правильно та самостійно фільтр, для наочності можна переглянути відео. Також ви отримаєте інструкції та поради щодо обслуговування вентиляційної системи.

Правильно вибираємо салонний фільтруючий елемент Megane Заміна салонного фільтра в автомобілі з Франції Renault Megane 3 починається з купівлі необхідного елемента. Отже, найголовніше, що фільтр потрібно придбати оригінальний, виробництва компанії Renault.

Замена воздушного фильтра рено меган 3 дизель 1,5

Найкраще віддати перевагу вугільним фільтрам, оскільки вони краще очищають повітря, що надходить в салон, у них більш тривалий експлуатаційний термін. Плюс до всього іншого такий фільтр затримує найдрібніші частинки пилу і навіть має антибактеріальну дію.

Фахівці рекомендують здійснювати заміну салонного фільтра на моделі Renault Megane 3 частіше наскільки це можливо, а точніше кожен новий сезон, або через кожні тисячі кілометрів пробігу. Здійснюємо планову заміну на Megane 3 своїми руками Щоб здійснити грамотно заміну елемента, що фільтрує, вам належить розібрати підлогу торпедо, оскільки доступ до фільтра здійснюється праворуч по ходу руху авто.

Для наочності ви можете переглянути відео, а нижче ми наведемо чітку інструкцію, як правильно міняти фільтр салону. Перед тим як розпочати заміну спочатку відкрийте бардачок, після цього потрібно відстебнути зовнішню так звану накладку самої панелі, на якій розташовується замок для відключення подушок безпеки переднього пасажира, замок також необхідно зняти.

Заміна салонного фільтра Renault Megane 3

Слід зазначити, що чим частіше ви будете змінювати фільтр, тим чистіше буде повітря, що надходить в салон. Який вибрати салонний фільтр Renault Megane 3 поставляється в російській, іспанській та турецьких збірках.

Фільтра салону у цих версій автомобіля різний, тому при підборі фільтра слід перш за все виходити з країни виробника вашого автомобіля.

Якщо у вас Megane 3 російської чи турецької збірки, вам підійде оригінальний фільтр Renault R. та вище. Якщо порівняти обидва фільтри для різних збірок, то можна замінити що іспанський фільтр, Renault Megane 3 хетчбек заміна салонного фільтра за розмірами, ніж фільтр російської та турецької збірки.

Тому при покупці фільтруючого елемента будьте уважні. Інструкція із заміни салонного фільтра двома способами Отже, зробити заміну салонного фільтра на Renault Megane 3 можна двома способами: Деякі з автолюбителів запевняють, що без зняття бардачку фільтр не дістати.

Я ж вирішив розвіяти цей міф і показати процедуру заміни наочно.

Інструкція з самостійної заміни фільтра

Повітряний фільтр знаходиться за акумулятором, а щоб відкрутити кришку корпусу фільтра, потрібно демонтувати декоративну кришку самого акумулятора.

Акуратно віджимаємо дві бічні клямки і знімаємо кришку акумулятора

READ  Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Далі відкручуємо хрестоподібною викруткою два саморізи кріплення кришки фільтра, після чого виймаємо старий фільтр.

Перед встановленням нового фільтруючого елемента слід очистити корпус від листя та пилу, і лише після цього встановлювати новий фільтр.

Як бачите, процедура заміни повітряного фільтра на Renault Megane 3 не складна і займає не більше 15-20 хвилин.

Як часто потрібно міняти фільтр і що буде якщо не міняти

Як ми вже писали вище, фільтр слід змінювати регулярно. Якщо ви експлуатуєте автомобіль у складних погодних умовах, наприклад, де бувають часті піщані бурі або багато пилу, радимо проводити заміну фільтра ще частіше — раз на 7-10 тис км. Справа в тому, що фільтр швидше забивається пилом, отже повітря через нього проходить гірше, що знижує потужність двигуна та тягу автомобіля.

При виборі фільтра зовсім не обов’язково купувати тільки оригінальні фільтри, можна придбати і дешевші, хороші за якістю фільтра аналоги.

Аналоги фільтра Renault 77 01 071 327

Будьте уважні, перш ніж йти купувати фільтр подивіться який саме підходить для вашого автомобіля. Для моторів 1,6 бензинового та 1,5 дизельного фільтра йдуть однакові, а ось для 2,0 літрового мотора фільтр свій.

Підбір повітряного фільтра для Megane 3

Для Renault Megane 3 із двигуном F4R 2.0 16 кл. пропонується оригінальний фільтр Renault 77 01071327 вартістю від 750 руб. Для двигуна K4M 1.6 16 кл. пропонується фільтр Renault 8200820859 вартістю від 400 руб. Для дизельного двигуна K9K 1.5 DCI пропонується фільтр Renault 8200820859 вартістю від 400 руб.

Заміна повітряного фільтра Renault Megane 3 на двигунах F4R, K4M. та K9K

Для нормальної та стабільної роботи двигуна автомобіля необхідно регулярно проводити заміну свічок запалювання та фільтруючих елементів, тобто. розхідників. Наприклад, повітряний фільтр слід змінювати кожне планове ТО або 15 000 км. Деякі з автомобілістів вважають за краще проводити заміну фільтра щосезону, інші раз на 10-15 тис км. На Renault Megane 3 ми радимо змінювати повітряний фільтр у міру забруднення, але не різу 1 раз на 15 000 км.

Як правильно зняти та встановити повітряний фільтр?

Заміна повітряного фільтра на Renault Megane 2 та 3 вимагає дотримання послідовності дій.

Інструкція із заміни така:

 • Зняття кріплень. Автовласник відкриває кришку капота та знаходить повітряний фільтр. Він знаходиться всередині корпусу повітроводу, відразу за акумулятором ТС.
 • Відкручування двох гвинтів. З боків фільтрованої камери відкручуються 2 гвинти, що не випадають. Для відкручування використовується хрестова викрутка.
 • Витягання касети з фільтром повітря. Перед зняттям повітряного фільтра відсувається пластина, що заважає його витягнути та акуратно витягується елемент.
 • Очищення фільтра. Після того, як автовласник дістає повітрофільтр, він оглядає його і приймає рішення про необхідність його заміни або прочистки.
 • Очищення місця знаходження автомобільної запчастини. Чищення здійснюється автомобільним пилососом. Робиться це для того, щоб новий фільтр не забруднився.
 • Установка нового повітрофільтра та закручування болтів.

Важливість заміни повітряного фільтра

Повітряний фільтр є захистом двигуна від пилу та бруду, що потрапляють при пересуванні ТС. Фільтр повітря виконує також функцію:

 • глушника шуму;
 • для бензинового двигуна регулятор паливної суміші.

Засмічення повітрофільтра призводить до:

 • Збільшення токсичних речовин у вихлопних газах.
 • Зниження потужності показників двигуна автомобіля.
 • Збільшення паливної витрати ТЗ.

Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, що при своєчасній заміні повітряного фільтра автовласник зможе уникнути ряд проблем, що виникають при його засміченні.

Як автовласнику зрозуміти, що повітряний фільтр на Renault Megane 2 і 3 потребує заміни? Перелічимо кілька ознак:

 • зниження потужності двигуна, яку він витрачав на всмоктування повітря;
 • витрата палива збільшилася вдвічі-втричі;
 • двигун ТС став важко запускатися;
 • відсутність тяги машини;
 • збільшення детонації.

Згідно з рекомендаціями розробників автомобіля Renault Megane 2 і 3, повітряний фільтр двигуна має бути замінений раз на 30 тисяч км.

Як самостійно замінити повітряний фільтр на Renault Megane 2 та 3?

Автовласникам ТС Renault Megane 2 і 3 рекомендується своєчасно проводити заміну свічок запалювання та фільтруючих елементів. Однією з найважливіших запчастин є повітряний фільтр, заміна якого рекомендується кожні 15 тис км. Якщо громадянин не хоче звертатися до сервісного центру, то він може замінити його самостійно, дотримуючись простих інструкцій.

Особливості заміни на дизельному та бензиновому авто

Розробники автомобіля Renault Megane 3 рекомендують змінювати повітряний фільтр у міру його забруднення, але щонайменше кожні 15 000 км.

Перед покупкою нової запчастини автовласник повинен дізнатися про марку старого і звернути увагу на наступне:

 • для бензинового двигуна 1.6 та дизельного 1.5 повітрофільтра йдуть однакові;
 • для мотора об’ємом 2.0 деталь відрізняється.

Процедура заміни займає до півгодини часу і потребує мінімальної кількості інструментів:

 • правильно-марковану нову деталь;
 • Хрестова викрутка;
 • автопилосос або ганчірка.
READ  Заміна повітряного фільтра Lancer 9

Процес заміни на дизельному чи бензиновому авто не відрізняється один від одного. Важливо звернути увагу лише на об’єм двигуна.

Renault Megane: заміна повітряного фільтра

Він знаходиться всередині корпусу повітроводу, відразу за акумулятором ТС. Відкручування двох гвинтів. З боків фільтрованої камери відкручуються 2 гвинти, що не випадають.

Для відкручування використовується хрестова викрутка. Витягування касети з фільтром повітря.

Заміна повітряного фільтра на Renault Megane 3

Перед зняттям повітряного фільтра відсувається пластина, що заважає його витягнути та акуратно витягується елемент. Очищення фільтра.

Після того, як автовласник дістає повітрофільтр, він оглядає його і приймає рішення про необхідність його заміни або прочистки.

Очищення місця знаходження автомобільної запчастини. Чищення здійснюється автомобільним пилососом. Робиться це для того, щоб новий фільтр не забруднився.

Інструкція по заміні фільтра Повітряний фільтр знаходиться за акумулятором, а щоб відкрутити кришку корпусу фільтра, потрібно демонтувати декоративну кришку самого акумулятора. Далі відкручуємо хрестоподібною викруткою два саморізи кріплення кришки фільтра, після чого виймаємо старий фільтр. Перед встановленням нового фільтруючого елемента слід очистити корпус від листя та пилу, і лише після цього встановлювати новий фільтр.

Як бачите, процедура заміни повітряного фільтра на Renault Megane 3 не складна і займає не більше хвилин. Відео інструкція щодо заміни фільтра : Заміна паливного фільтра Renault Scenic 2.

Заміна повітряного та салонного фільтрів S3 M3

Якщо ви експлуатуєте автомобіль в складних кліматичних умовах, наприклад де бувають часті пісочні бурі або багато пилу, радимо виробляти заміну фільтра набагато частіше. раз на тис км. Справа в тому, що фільтр швидше забивається пилом, тому повітря через нього проходить гірше, що знижує потужність двигуна і тягу автомобіля.

При виборі фільтра зовсім не обов’язково отримувати тільки оригінальні фільтри, можна придбати і дешевші, відмінні за якістю фільтра аналоги. Підбір повітряного фільтра для Megane 3 Читайте: Заміна Масла Skoda Octavia Tour 1.

Моторне масло для Skoda Octavia Досить нерідко власники Skoda Octavia A5 і А7 задаються питанням про періодичність Заміни моторного масла у власному автомобілі, а крім того скільки і яке краще лити.

Також господарів цих автомобілів турбує витрата олії в процесі експлуатації. Далі ми відповімо на нашого клієнта залишається питання, що стосуються Сайлентблоки на Aveo. що важливо знати про деталі підвіски?

Сайлентблоки на Chevrolet Aveo необхідно змінити в міру їхнього зносу. Для полегшення запресовування заднього Chevrolet Aveo заміна. Сайлентблоки в авто являють собою гумометалеві шарніри, які встановлюються на різні деталі і служать для гасіння вібрацій підвіски під час руху.

Для зміни прокладки цілеспрямовано знімати головку блоку циліндрів у зборі з ГРМ, з випускним колектором і впускним трубопроводом. Для Renault Megane 3 з двигуном F4R 2.

Здійснюємо планову заміну на Megane 3 своїми руками

Щоб здійснити грамотно заміну елемента, що фільтрує, вам належить розібрати підлогу торпедо, оскільки доступ до фільтра здійснюється праворуч по ходу руху авто. Для наочності ви можете переглянути відео, а нижче ми наведемо чітку інструкцію, як правильно міняти фільтр салону.

 • Перед тим як розпочати заміну спочатку відкрийте бардачок, після цього потрібно відстебнути зовнішню так звану накладку самої панелі, на якій розташовується замок для відключення подушок безпеки переднього пасажира, замок також необхідно зняти.
 • Далі демонтуйте декоративну накладку із пластику, що знаходиться на верхній частині панелі авто. Вам для цього трохи потрібно її потягнути безпосередньо на себе і зрушити назовні. І цю саму деталь поки що відкладаємо убік. Заздалегідь приготуйте відповідну тару, куди складатимете кліпси та дрібні інші шурупи, щоб нічого не втратити під час роботи.
 • Під верхньою спеціальною накладкою торпедо слід відкрутити три саморізи під зірочку торкс плюс пару саморізів зовні. Також є 1 потаємний болт, прихований інженерами компанії Renault. Розташовується він біля плафона освітлення бардачку, його слід викрутити. Усі болти слід скласти в тару і відсунути убік.
 • Не докладаючи титанічних зусиль, потрібно витягнути корпус бардачка на себе і відстебнути всі елементи електрики.
 • З лівого боку точно під бардачком на вас чекають ще пара саморізів, які необхідно відкрутити, потім зняти кришку і витягти фільтр.

Швидше за все, вас здивує те, що ви побачите всередині, оскільки в ніші, де розташовується фільтр салону, будуть частинки вуличного пилу, дрібні комахи і навіть листя. А ось з допомогою вентилятора печі або навіть пилососа здуйте весь бруд і встановіть в нішу новий вентилятор.

Від того, що віконце для входу невелике, встановлюйте фільтр під кутом, а іноді і по діагоналі.

Не забудьте звернути свою увагу на стрілку, яка вказує напрямок потік повітря, на Renault Megane 3 її слід направити обов’язково в бік вентилятора, що опалює салон.

 • Після того, як ви переконаєтеся, безпосередньо в тому, що установка здійснена правильно, потрібно закріпити спеціальну заглушку-заслінку, яка розташовується позаду фільтра, двома болтами.
 • Посуньте корпус бардачка акуратно, і з’єднайте всі роз’єми електрики.
 • Вкрутіть усі 6 болтів у корпус, неодмінно починаючи з найбільш незручного, що знаходиться поруч із плафоном, після чого можна сміливо ставити назад накладку безпосередньо верхній частині всієї панелі.
 • В руки візьміть декоративну зняту раніше накладку і встановіть акуратно її кінець під центральний повітряний провід, там навіть є напрямна, і після цього прокладіть її по всій довжині, і злегка постукуйте по ній кулаком.
 • Тепер приєднайте роз’єм замка для відключення пасажирських передніх подушок безпеки і встановіть панельку на місце.
READ  Заміна переднього підшипника Polo седан

Дотримуйтесь усіх дій, які ми розписали покроково. Важливо нічого в жодному разі не переплутати, інакше неправильно встановлений фільтр негативно позначатиметься на роботі моторної системи в опалювачі та інших компонентах.

Тепер процедуру заміни для салону фільтра закінчено.

Як замінити фільтр салону на Renault Megane 3 (Cabin filter air conditioner renault megane 3)

Точно дотримуйтесь кожної дії покроково, щоб нічого не переплутати, інакше неправильно встановлений елемент, що фільтрує, може згубно позначитися на роботі мотора обігрівача та інших компонентів.

 • Процедуру заміни фільтра салону на Renault Megane 3 можна вважати завершеною.
 • Заміна салонного фільтра Renault Megane 3 Renault Fluence

  Відео заміна фільтра салону на автомобілі Renault Megane 3 зі зняттям бардачку. Аналогічно заміна салонного.

  Підведемо підсумки

  Змінити салонний фільтр на моделі Renault Megane 3 не складно, але він знаходиться у досить незручному місці. Однак можна заощадити гроші і здійснити заміну самостійно. Ми дуже сподіваємось, що цей мануал вам допоможе при заміні фільтра власноруч.

  Заміна салонного фільтра в автомобілі Renault Megane 3

  Для початку потрібно придбати сам елемент, що фільтрує, це може бути як оригінальна запасна частина, так і її аналог. Краще використовувати вугільні фільтри, оскільки термін служби у них довше, і повітря вони очищають краще.

  • Відсуваємо пасажирське крісло максимально назад (для збільшення вільного простору).
  • Знімаємо пластмасову накладку порога з боку пасажира.
  • Демонтуємо бічну накладку торпеди з боку пасажира, відключивши при цьому клему від вимикача подушки безпеки.
  • Відкручуємо всі кріплення бардачка до торпеди та знімаємо плафон підсвічування (від’єднувати клему від плафона підсвічування немає необхідності).
  • Акуратно дістаємо ящик рукавички, потягнувши його на себе.
  • За ним на центральній консолі розташований блок опалювальної системи, виконаний він із чорного пластику, на якому і розташований фільтруючий елемент (біла кришка помітно відрізнятиметься від решти корпусу обігрівача).
  • Потягнувши за кришку, дістаємо блок без особливих зусиль.
  • За час експлуатації автомобіля в «шахті» опалювальної системи накопичується багато бруду та пилу, його слід видалити за допомогою пилососа або вологого ганчір’я.
  • Після видалення бруду з «шахти» можна приступати до встановлення нового фільтра (важливо дотримуватись напряму потоку, виробник вказує його стрілкою збоку елемента).
  • Перевіряємо щільність установки шляхом включення вентилятора на максимальних оборотах і збираємо все у зворотній послідовності.

  На Renault Megane 2 заміна салонного фільтра здійснюється так само. Але в другому поколінні існує можливість заміни без зняття бардачку, це можна зробити лише прибравши нижню заглушку з боку пасажира на центральній консолі.

  Це значно спрощує процес, але для встановлення нового елемента його доводиться ламати, а це негативно позначиться на якості очищення повітря.

  Знята заглушка не забезпечить хорошого доступу до шахти пічки, що ускладнить якісне очищення, що зведе до мінімуму ефект від заміни.

  Виробляти заміну можна своїми руками, для цього не потрібно мати великий набір знань та інструментів. Вчасно замінений елемент дозволить знизити навантаження на вентилятор і дозволить водію та пасажирам дихати очищеним повітрям, що позитивно позначиться на їхньому здоров’ї.

  Вибір елемента

  Вибір фільтруючого елемента полягає головним чином у тому, щоб придбати необхідні фірмові деталі компанії Renault. Для кращого ступеня очищення повітря, а також більшого терміну служби ми рекомендуємо купувати вугільні фільтри. Вугільний фільтр салону здатний утримати не тільки частинки пилу, а також чинити антибактеріальний ефект.

  Тому заміну фільтруючого елемента на Megane варто проводити якнайчастіше – раз на 10 тисяч кілометрів пробігу або кожен сезон.