Заміна передньої стійки ВАЗ 2110

Table of Contents

Рекомендації про те, які стійки краще застосовувати

Це питання турбує багатьох автолюбителів BAЗ 2110. Якщо ознайомитися з матеріалами форумів та відгуками автолюбителів, стає зрозуміло, що основними марками стійок, яким можна довіряти, є дві моделі:

Фірми, що випускають ці вироби, відомі як виробники добрих задніх стійок. Їхня продукція призначена для різних цілей. Щоб комфортно почуватися на дорозі, їхати спокійно, не проявляючи агресії, краще поставити передні та задні стійки SS20.

Заміна передніх амортизаторів ВАЗ

Любителям швидкісної їзди більше підійдуть стійки фірми «Каяба». Ринок автомобільних запчастин пропонує до продажу також інші моделі стійок, випущені різними фірмами. Найбільш відомими вважаються:

Думка про кожну з цих марок неоднозначна. Комусь вони дуже подобаються, а хтось вважає їх дуже посередніми. Дати конкретну пораду дуже складно, тому вибрати для себе найкращий варіант можна лише методом спроб та помилок. Таким чином буде знайдено найідеальніший варіант. Професіонали радять:

 • Міняти стійки відразу все.
 • Елементи повинні бути однаковими, як спереду, так і ззаду, або масляні або газові.
 • Для м’якої підвіски потрібно ставити олійні варіанти.
 • Любителям жорсткої підвіски підійдуть газові вироби.

Сьогодні на нашому вітчизняному ринку найбільш популярними є вироби фірми Kayaba. Це популярні запчастини. Справа в тому, що в

Багато автолюбителів вважають, що російські машини з такими стійками починають рухатися дуже плавно, з м’яким приємним ходом.

Заміна задніх та передніх стійок ВАЗ 2110. Які стійки краще поставити?

Як перевірити, наскільки несправний амортизатор? Насправді, спосіб (правильний) лише один – на спеціальному вібростенді, де комп’ютер у відсотках покаже рівень ефективності кожного з ваших чотирьох амортизаторів. За відгуками сервісменів, навіть нові стійки у автомобілів «тільки з автосалону», цей рівень ефективності може становити 70-75%, і це норма. При втраті 50% своєї ефективності стійки підлягають заміні чи ремонту.

«Вмираючу» стійку можна визначити ще ось яким кустарним способом: потрібно взятися за крило і розкачати автомобіль до максимальної амплітуди, на яку ви опинитеся. Коли ви припините ці свої фізичні вправи, крило має завмерти у початковому положенні без віддачі та вагань. Вторинні, навіть ледь помітні оку, коливання після того, як ви відпустили крило, говорять про несправність стійки.

Заводські комплектуючі

Отже, щоб розібратися, які стійки краще поставити на ВАЗ 2110, слід спочатку зрозуміти, чому багато господарів вітчизняних автомобілів не влаштовують стандартні заводські стійки. Адже резонно вважати, що створені інженерами-проектувальниками рідні комплектуючі повинні як ніякі інші елементи, що окремо виробляються, ідеально функціонувати в кожній конкретній російській машині. Однак у житті все відбувається інакше, і автолюбителі часто шукають нові амортизатори на свою Priora або Калину.

Заміна насамперед обумовлена ​​низькою витривалістю заводських пристроїв. Через нетривалий час пристрій починає руйнуватися. Відбувається це навіть під час руху практично гладким дорожнім покриттям, не кажучи про «ідеальні» російські траси

Сучасний автоаматор час від часу об’їжджає ями та нерівності, періодично заїжджаючи в них з необережності. Цей аспект «допомагає» вдвічі чи втричі скоротити життєвий цикл амортизаторам

Завод-виробник на Priora та Kalina встановлює виключно масляні стійки. Така деталь має один істотний недолік. під час руху на великій швидкості автомобіль починає розгойдуватися. На поворотах, як відзначають досвідчені автовласники LADA, створюється неприємне відчуття, коли водієві починає здаватися, що машина рухається всього на двох колесах. Ті, хто віддає перевагу більш швидкій їзді, ніж 100 км/год, намагається знайти якісну заміну рідним деталям.

передньої, стійки, 2110

Заміна опорного підшипника ВАЗ 2110 своїми руками (без схід-розвалу)

Ходова частина, а також всі її основні вузли, регулярно піддаються великим навантаженням, що не може не позначитися на їхньому стані. Стійкам і опорним підшипникам дістається чи не більше за всіх інших. Однак в автомобілі все взаємопов’язано і зволікаючи із заміною якого-небудь сальника з часом доведеться міняти підшипник, проігнорувавши неробочий підшипник з часом, доведеться міняти всю стійку і т.п. д. Своєчасний ремонт конкретної деталі або вузла дозволяє уникнути капітального ремонту та заощаджувати ваші гроші.

Крім того, несправності в ходовій це ще й небезпечно. до. втрата керованості несе пряму загрозу життю водія, а також інших учасників дорожнього руху.

Цього разу мова піде про опорний підшипник, цей фотозвіт дозволить вам зробити самостійну заміну переднього опорного підшипника ВАЗ 2110 своїми руками без необхідності проведення регулювання розвал-сходження.

Колись я вже писав про те, як замінити опорний підшипник, тому для більшої наочності можете подивитися і цю інструкцію.

Як показує практика, якщо робити заміну не відкручуючи розвальні болти, можна зберегти правильний схід-розвал.

Заміна опорного підшипника передньої стійки ВАЗ 2110 вимагає наявності певних інструментів, а саме:

 • Знімач рульового наконечника;
 • Стяжка для пружин;
 • Спец. пристрій дозволяє відкрутити гайки стійок;
 • Домкрат;
 • Набір ключів;
 • Бажана наявність помічника.

Заміна передньої стійки на ВАЗ-2110 своїми руками: особливості проведення робіт

При заміні передніх стійок на ВАЗ-2110 необхідно дотримуватись чіткої послідовності дій. Від правильного виконання ремонту залежить не тільки Comfort людей, що знаходяться в автомобілі, а й рівень їх безпеки. При виході з ладу амортизаційної стійки порушується робота всієї підвіски кузов при наїзді на нерівну поверхню починає розгойдуватися і зупинити його стає складно. Ресурс передніх стійок, що використовуються на автомобілях десятого сімейства, становить не більше 30-50 тис. км. А це лише 2-3 роки експлуатації машини.

Заміна передніх стояків ВАЗ 2110. це легко (авто допомога)

Така технологія, як передні стійки для ВАЗ 2110, проводилася в спеціалізованому технічному центрі Волзького автозаводу колективом провідних конструкторів. Випробування виробу проводилися під час гонки в автомобільному спорті, після чого було створено серійну модель для встановлення на транспортний засіб.

Виробники елементів підвіски пропонують різні амортизаційні стійки на десятку, які відрізняються і за якістю, і за вартістю. Існуючі передні стійки на ВАЗ 2110, ціни на які дуже прийнятні. це заводські амортизатори ss20. Ці компоненти підвіски в цілому відповідають вимогам до цього класу амортизаційних стійок.

Досить надійними є передні стійки «десятки», відгуки на які мають позитивний характер. До таких виробів відносяться компоненти підвіски, вироблені компаніями Куяба, Коні та Білштейн. Правда, їх вартість дещо вища за штатні амортизатори, але вони себе чудово зарекомендували при русі автомобіля по різних ділянках дорожнього покриття.

READ  Видалення переднього бампера Skoda Octavia A7

Як поміняти передні стійки LADA Priora. детальна інструкція

Насамперед зірвіть болти кріплення на колесі, потім встановіть домкрат з того боку, з якого збираєтеся робити ремонт.

Далі відкрутіть болти повністю та зніміть колесо.

Необхідно відключити гальмівні шланги, після чого вийняти їх із тримача, розташованого на стійці.

Візьміть плоскогубці і акуратно розшплінтуйте шплінт на палці кермового наконечника, що його контрастує, після його необхідно дістати і відкрутити гайку ключем на 17.

Тепер черга зйомника, встановіть його на кермовий наконечник як показано на фото та впресуйте його з гнізда.

Заміна опори передньої амортизаційної стійки: ВАЗ 2110, 2111, 2112

Розверніть опору і приступайте до відкручування кріпильних гайок на рульовому кулаку, якщо ви прислухалися до моїх рекомендацій і обробили всі з’єднання WD-40. проблем з відкручуванням бути не повинно.

У разі потреби використовуйте молоток, щоб вибити болти, при цьому будьте обережні, не пошкодити різьблення!

Верхній ексцентриковий болт служить для регулювання розвалу, на ньому є шайба, яка часто любить прилипати до стійки. Сам болт не викидайте, у процесі заміни він буде встановлений на місце. Сенсу запам’ятовувати положення ексцентрика вздовж осі. ні, оскільки вам у будь-якому разі доведеться їхати на розвал-сходження.

Їдемо далі. Використовуючи ключ на 13, відкрутіть гайки кріплення, якими передня стійка кріпиться до кузова, вони розташовані під капотом.

Дістаємо передню стійку з ніші колеса у зборі.

Конкретного регламенту виробник не виділяє. Все залежить від умов експлуатації та манери їзди. Як показує практика, заміна передніх стійок на ВАЗ-2110 потрібна не раніше ніж через 100 тисяч кілометрів прогону. Елемент досить міцний та витримує великі навантаження. Але як визначити, що опора стійки ВАЗ-2110 або сам амортизаційний елемент став непридатним? Нижче ми розглянемо основні ознаки несправностей.

Оскільки стійка є елементом підвіски, при її несправності ви одразу помітите проблеми з її роботою. Так, основна ознака – це підвищений стукіт у передній частині автомобіля. Він може виникати на різних швидкостях. Якщо чутний хрускіт (а не глухий удар), значить став непридатним підшипник передньої стійки на ВАЗ-2110. Опорний елемент може зношуватися швидше за самого амортизатора. Виною тому є постійні удари підвіски при їзді нерівними дорогами. Опорний підшипник не має якогось демпфера, і всі навантаження, які не змогла поглинути стійка, повною мірою передаються на нього. Зазначимо, що хрускіт спочатку виникає лише при поворотах керма.

Необхідні інструменти для заміни стійок на ВАЗ 2110

Кожен слюсар має особисті звички, відпрацьовані роками прийоми, випробувані засоби розбирання. Узагальнений досвід нагадує список необхідного інвентарю для роботи з підвіскою.

набір прямих, вигнутих накидних ключів М14 – М27
комплект ріжкових ключів
головки, тримач з тріскачкою
спеціальний ключ, що дозволяє відвернути гайки штоків (купується, виготовляється індивідуально)
плоскогубці
плоска викрутка
виколотки, виготовлені з м’якого металу
стяжки пружин
прес для видалення шарнірів
молоток із дерев’яною ручкою
проникаюча рідина, що видаляє іржу
графітне мастило
страхувальні підставки під корпус автомобіля у піднятому стані
фіксуючі колісні упори
домкрат
щітка по металу з довгим зволіканням
кутова шліфувальна машина (болгарка)
ліхтар 12 вольт

Які елементи потребують заміни?

Отже, якщо ви вирішили, що встановите нові амортизатори, вам потрібно знати, що разом з ними потрібно замінити. Якщо коротко, то все, крім пружини. А якщо конкретизувати, то вийде цілком значний список. Почати потрібно з того, що потрібна опора стійки ВАЗ-2110. Це підшипник, який дозволяє всій стійці та маточиці обертатися, одночасно з цим він виробляє надійне кріплення до кузова. Аналогічні функції покладені на кульову опору, що знаходиться на звороті.

Обов’язково слід замінити пильовик. Оснащуються тільки гумовими пильовиками стійки на ВАЗ-2110. Не забудьте про відбійники, що встановлюються на шток. Вони потрібні для того, щоб не відбувалося сильних ударів при повному стисканні амортизатора. Найголовніше встановлюйте нові болти та гайки. Включаючи і регулювальні болти, якими кріпиться стійка до ступиці. Зауважте, зверху повинен бути болт з ексцентриком. Він необхідний для регулювання розвалу передніх коліс.

Заміна передніх стійок(амортизаторів) ваз 2110,2111,2112 самостійно

Підготовка до зняття передньої стійки

Отже, ось автомобіль, поруч інструмент, з чого почати? Не бійтеся, роботи не дуже багато, спочатку послабте болти коліс. Після вивішування переднього колеса можна повністю викрутити їх. Встановіть автомобіль на опору, щоб він не впав, інакше можна пошкодити не лише диск, а й піддон та приводи. Тепер потрібно позбавитися кермової тяги. Для цього витягуєте штифт, а гайку викручує ключем на 19.

Половина справи зроблена, дуже скоро передні стійки ВАЗ-2110 будуть демонтовані. Але залишилося кілька дій. Не забудьте від стійки відвести гальмівну трубку вона до неї кріпиться за допомогою гумового кільця. Інакше її можна пошкодити. Викручує три гайки, якими кріпиться до кузова опорний підшипник. Перебувають вони у підкапотному просторі. Тепер останній штрих викручування болтів, якими зроблено кріплення стійки до ступиці.

Зняття та заміна передньої амортизаційної стійки ВАЗ 2110, 2111, 2112

Різні проблеми з підвіскою найчастіша причина звернення до сервісу за діагностикою та ремонтом. На жаль, російські дороги в деяких місцях нашої Батьківщини більше схожі на танковий полігон, або щось, що залишилося від дороги у звичному розумінні цього слова. Їздити доводиться в будь-якому випадку по будь-яких дорогах, звідси випливає ряд проблем підвіски, з якими стикається будь-який власник автомобіля.

У статті докладно розберемо зняття та заміну передньої амортизаційної стійки на ВАЗ 2110, 2111, 2112 своїми руками. Інструкція включає покроковий гайд з ремонту цього вузла підвіски.

Зазвичай стійки змінюють при пробігу 50-60 тис. км., але з досвіду можемо сказати, що ці цифри можуть не відповідати реаліям, у яких експлуатується автомобіль. Одна річ, якщо власник їздить постійно по якісному асфальту на роботу, з роботи. І зовсім інша справа, коли автомобіль використовується різними дорогами, більшість яких дорогами назвати не вийде. В останньому випадку елементи підвіски і в тому числі передня амортизаційна стійка ВАЗ 2110, 2111, 2112 стають непридатними при 30 тис. км пробігу і раніше. Тому все індивідуально. Робіть діагностику періодично при виявленні погіршення в керованості та загалом роботи підвіски.

Крім того, потрібно визначитися з типом амортизаторів:

 • Газові дорогий варіант. Машина стає дуже жорсткою і як наслідок маневреною, з гострим рульовим керуванням. Зазвичай вони використовуються на спортивних, тюнінгованих машинах.
 • Масляні також не з дешевих. Протилежність попереднім. М’які, машина за відчуттями стає навіть занадто валкою. Майже повністю приховуються нерівності російської дороги.
 • Звичайні амортизатори. Про цей невибагливий і найдоступніший різновид амортизаційної стійки ми поговоримо в статті.

Вам знадобляться: ключі на 13, 19, ключ для утримання штока.

Отже, інструкція із заміни передньої амортизаційної стійки ВАЗ 2110, 2111, 2112.

READ  Заміна троса склопідйомника ВАЗ 2107

Використання ключа для утримання штока

Далі знімаємо маточину, рульову тягу з наконечниками, і нарешті амортизаційну стійку.

Позначте положення регулювального болта

Далі викручуємо верхню та нижню гайку.

Звільняємо амортизаційну стійку, відвівши убік кулак.

Відкручуємо верхні болти, що залишилися, і знімаємо стійку повністю

Розібрана самортизаційна стійка ВАЗ 2110, 2111, 2112. Змінюємо потрібні комплектуючі. Збираємо.

Стійка амортизатора на ВАЗ 2110

Погіршення керованості та зниження комфорту автомобіля ВАЗ 2110 може бути наслідком виходу з ладу стійки амортизатора. Несправність часто стає причиною втрати контролю над машиною, що створює ризик потрапляння в аварійну ситуацію.

Тому при виявленні перших симптомів закінчення ресурсу або поломок стійок автовласнику слід негайно провести діагностику та при необхідності ремонт чи заміну.

На автомобілі ВАЗ 2110 стоять стійки, що відрізняються один від одного, з правого і лівого боку. Крім цього вузли діляться за конструкцією на газові та масляні. На ранніх модифікаціях машини застосовувалися розбірні корпуси стійки. Згодом вони були замінені на цілісні. Для лівого боку застосовуються вузли з каталожними номерами:

Правосторонні стійки амортизатора для автомобіля ВАЗ 2110 мають номери за каталогом:

Лівостороння та правостороння стійка амортизатора передня ВАЗ 2110 має схожу

Номер за каталогом та вартість хороших передніх стійок амортизатора для ВАЗ 2110 від сторонніх виробників

Крім оригінальних стійок амортизатора, у автовласників є можливість поставити аналоги від сторонніх виробників. У наведених нижче таблицях представлені найкращі альтернативні варіанти брендів правосторонніх і лівосторонніх вузлів.

ВиробникАртикулПриблизна вартість,
Denckermann DSD012O 890-1100
Sachs 312583 2600-2900
TRW JGC147T 2700-3000
Trialli AH01354 1750-2000
CRB 61023506 1200-1500
ВиробникАртикулПриблизна вартість,
Boge 36E600 2800-3200
Sachs 312584 2600-2900
Trialli AH01153 1750-2000
Sensen 41140005 1700-2000
CRB 61023505 1200-1500

Вартість

Тепер поговоримо трохи про вартість. Ми вже визначили, що SS20 помітно краще за заводські, тому купувати варто саме їх.

Але чи вигідна така покупка з фінансового погляду? Спробуємо розібратися у цінах.

 • Стандарт. Ця модель схожа за характеристиками на вазовські стійки. За пару потрібно віддати 4,7 тисяч.
 • Comfort Optima. Жорсткіше заводських, якісніше продукції від АвтоВАЗу.
 • Шосе. Якщо ви переважно їздите трасами, тоді цей варіант для вас.
 • Спорт. Орієнтовані на шанувальників швидкої їзди, відрізняються підвищеною жорсткістю, але не ціною. 4,7 тисяч.
 • Задні стійки з аналогічними характеристиками коштуватимуть 3,4 тисячі.
 • Передні та задні занижені стійки (30-70 міліметрів) коштують 5,2 та 4,9 тисячі відповідно.

Заміна верхньої опори передньої стійки на автомобілях ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, ВАЗ-21099, ВАЗ-2110, ВАЗ-2115

Верхні опори передніх амортизаційних стійок на автомобілях ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, ВАЗ-21099, ВАЗ-2110, ВАЗ-2115 досить надійні та довговічні. Міняти їх доводиться не часто, але все-таки доводиться. І приводом для заміни верхніх опор зазвичай служить одна з двох, нижче наведених причин (у деяких випадках, обидві причини можуть зібратися разом;) ). Перша причина, це розриви та тріщини гумової частини опори. Як правило, це відбувається через старіння гуми. Звичайно, на перший погляд немає нічого страшного, але опора, яка знаходиться в такому стані, значно гірше пригнічуватиме шум, удари під час руху автомобіля. Друга, помітніша, навіть можна сказати дратівлива причина, це вихід з ладу підшипника верхньої опори. Це відбувається значно частіше, ніж обрив гумового елемента та занепокоєння додається так само більше. Так як опора з розбитим підшипником сильно стукає, навіть на невеликих нерівностях дороги і дуже цим діє на нерви водієві. І як наслідок, з’являється бажання чи необхідність замінити верхні опори. Ось про це ми й поговоримо далі

Відразу хочу заспокоїти, замінити верхню опору передніх стійок на автомобілях ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, ВАЗ-21099, ВАЗ-2110, ВАЗ-2115 самотужки можна, навіть потрібно. І великих труднощів ця робота у Вас не повинна викликати. Головне, ґрунтовно підготуватися. Тобто, не тільки прочитати цю статтю, а й купити (взяти в оренду) необхідні інструменти. Перше та головне, Вам знадобляться стяжки для пружин. Без них ні як. Дивимося, фото 1.

Друге, спеціальний ключ. який дозволяє утримувати шток стійки при відкручуванні гайки. Якщо стокова стійка вже перебиралася, і був замінений вкладиш, для утримування штока буде потрібен шестигранник, як правило, на 6. Світлина 2. Звичайно, можна спробувати обійтися і без цього ключа, використовувати доступні засоби. Але, все-таки, краще його купити, вартість його невелика, а розкручувати гайку штока стійки з ним, значно легше та комфортніше.

І третє, це універсальний знімач рульових тяг. Цей пункт необов’язковий, можна обійтися монтуванням та молотком для розпресування пальця рульового наконечника. Правда, можу сказати, що палець буває так затягнутий, що стукати по поворотному важелю доведеться дуже довго! Що не дуже добре позначиться на його стані. Вам вирішувати, купувати чи ні.

І ще не багато по інструменту, який знадобиться Вам для заміни верхньої опори на автомобілях ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, ВАЗ-21099, ВАЗ-2110, ВАЗ-2115: торцеві або накидні ключі 13, 17 і 19, пасатижі.

Запчастини. Вибираємо із асортименту, який надає фірма СЕВІ (Росія). Опори, так можна сказати всі вироби, цього виробника дуже високої якості і вже давно заслужили на довіру автомобілістів.

Переходимо до опису процесу заміни верхньої опори передньої стійки на автомобілях ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, ВАЗ-21099, ВАЗ-2110, ВАЗ-2115:

Розпускаємо колісні болти. Спеціальним ключом опускаємо гайку штока амортизаційної стійки, повністю її відкручувати зараз не можна. У моєму випадку вкладиш вже змінювався, тому довелося використовувати шестигранник і торцевий ключ на 10, а ключ на амортизатор, назвемо його «овал», спокійно відпочивав поруч. Домкратом піднімаємо автомобіль та знімаємо колесо.

Розшплінтовуємо і відкручуємо гайку рульового наконечника. Зйомником розпресовуємо палець наконечника. Від’єднуємо гальмівний шланг від стійки.

Далі можна діяти за трьома варіантами. Опишу всі три, а Ви вже оберете відповідний для себе.

Варіант номер один, найлегший спосіб, але з невеликим мінусом: знімаємо стійку окремо від поворотного кулака. Для цього слід відкрутити два болта кріплення стійки, один з яких регулювальний. Але, перед тим як відкручувати, ставимо на регулювальному болті та стійці кілька міток. Цей прийом дозволить не порушити кут розвалу переднього колеса, нехай і не в стовідсотковому відношенні, але і відхилення буде мінімальним. На фотографії 6 та 7 видно, де краще ставити мітки.

Другий спосіб, більш трудомісткий, але дозволяє не чіпати розвальні болти. Діючи цим способом, Вам доведеться знімати стійку в зборі з поворотним кулаком. Для цього слід розкрутити гайку передньої маточини, передній гальмівний супорт і відкрутити кульову опору (дії такі ж, як при заміні підшипника передньої маточини). В принципі, нічого складного, доведеться тільки більше повозитися і запастись міцною головкою на 30 з коміром та довгою трубою (без цього гайку переднього підшипника відкрутити дуже складно).

Третій спосіб, загалом на любителя. Підійде для людей, які не хочуть (або бояться) багато розбирати та розкручувати. Але, сподіваються на силу та спритність своїх рук. Цей спосіб дозволяє замінити верхню опору без знімання стійки з автомобіля. Для цього достатньо встановити стяжки на пружини (нижній кінець стяжки за стійку, верхній за виток пружини). Стиснути пружину. Відкрутити три гайки кріплення верхньої опори і якомога нижче опустити стійку (наскільки дозволять важелі підвіски). Змудриться дістати опору і так само вправно її встановити. Еххх. Вибачте, але фотографій даного, хитрого та лихого способу у мене немає. Тому що не працюю таким чином. Вважаю і складним, і, що головне, небезпечним. Стяжки, встановлені таким чином, можуть злетіти і завдати травми, а якщо вони злетять, коли опора буде відкручена, то це буде кришка! Як я говорив вище, спосіб цей на любителя. Я ж пропоную зупинитися на першому варіанті.

READ  Заміна олії в АКПП RAV4

Ставимо контрольні мітки, відкручуємо та виймаємо болти, від’єднуємо стійку від поворотного кулака.

Відкручуємо три гайки кріплення верхньої опори.

Знімаємо стійку, фіксуємо її в лещатах. Встановлюємо стяжки пружин, один проти одного і стискаємо пружину, до того моменту, коли вона буде вільно бовтатися між верхньою та нижньою чашкою.

Остаточно відкручуємо гайку штока амортизатора, знімаємо опору та встановлюємо нову.

Складання проводимо у зворотній послідовності, встановлюємо мітки, не забуваючи змастити (наприклад, нігролом) розвальні болти, тому що вони люблять прикипати, а це дуже погано.

При використанні статті або фотографій активне пряме гіперпосилання на сайт www.avtorem.info обов’язкова!

Сподобалась стаття? Поділися нею на своїй сторінці!

Коментарі ( 6 )

Після заміни опор з’явився праворуч дивний звук схожий на тертя колеса об пластик, перевірив усе нормально. Ніде нічого не тре. Що може бути тоді не так, підкажіть??

Про пластик там може терти тільки про захист (підкрилок). Більше і придумати нема чого. Якби був металевий зріж, то варіантів можна було більше запропонувати. Наприклад, підігнутий пилок гальмівного диска може затирати. А так, не зрозуміло. А в які моменти звук з’являється? При рух автомобіля по прямій, при купині або при повороті керма вліво або право?

RatPoison13:

Іван:

RatPoison13: навіщо розбирати поворотний кулак і збивати розвал коліс?відкрутити кульову,вибити рульовий наконечник,зняти гальмівний супорт, висмикнути з маточини гранату і все.так, я помітив, що там накернили, але все одно зіб’ється при збиранні потім.краще не чіпати 2 болти, стійка в кулаку що прикручені.

Ви, мабуть, не повністю прочитали статтю. Так як я описав три можливі варіанти заміни верхньої опори на автомобілях ВАЗ 2108-2115. Як кажуть, на вибір. Кому як буде зручно. Вони описані в пункті 3 цієї статті. Ваш варіант, зі зйомом стійки повністю, під номером два. Про розвальні болти там теж йдеться.

аа, тоді зрозуміло!добре, що немає 4го варіанта, зі зніманням двигуна і коробки, що б звільнити півосі!як я зрозумів, стаття називається: заміна верхньої опори.тоді навіщо розбирати половину автомобіля, поясніть, я не можу ні як зрозуміти?на мою думку, було б доречно описати той мінімум дій, прочитавши які, ризикнув виконати звичайний автовласник.до чого потім ще їхати в автосервіс і нести зайві витрати на схід-розвал?

навіть те, що ви накернили болти і потім зібрали у зворотному порядку, ні чого не дає, розвал буде порушений.

А мені не зрозуміло, що Вам не подобається!? Не бачу нічого поганого в тому, що автолюбитель (відвідувач даного сайту з авторемонту) прочитає і вибере для себе зручний спосіб вирішення проблеми (заміни верхньої опори)? Тим більше, що все описано докладно і вказані всі мінуси і плюси кожного способу. Про які підлогу автомобіля Ви говорите? Спосіб, на якому Ви наполягаєте ( відкрутити гайку шруса, супорт і нижню опору), якраз і є найважчим. Це, на вашу думку, мінімум дій? Ви самі собі суперечите

І, знову ж таки, про мітки на болтах і стійці. Я жодного разу не сказав, що розвал залишиться 100%, але при цьому відхилення буде мінімальним. Ви читати вмієте? Це спосіб перевірений на практиці і його можна та потрібно використовувати! Плюс, це зайва нагода змастити ці самі розвальні болти, за що майстер з розвал-сходження Вам тільки спасибі скаже, та й головного болю з цього питання у Вас також не буде.

Або, Ви думаєте, що якщо не чіпати ці самі горезвісні болти, то розвал-сходження взагалі не треба робити? Ви розумієте, про що йде мова? Якщо ні і Ви, наприклад, жодного разу не пробували розкрутити, розхитати і вибити розкидальний болт, що прикипіл, то тоді я не бачу сенсу Вам щось пояснювати. Ви ж і так все знаєте краще за інших?! 7

Іван:

RatPoison13: навіщо розбирати поворотний кулак і збивати розвал коліс?відкрутити кульову,вибити кермовий наконечник,зняти гальмівний супорт, висмикнути з маточини гранату і все.так, я помітив, що там накернили, але все одно зіб’ється при збиранні потім.краще не чіпати 2 болти, стійка в кулаку що прикручені.

Ви, мабуть, не повністю прочитали статтю. Так як я описав три можливі варіанти заміни верхньої опори на автомобілях ВАЗ 2108-2115. Як кажуть, на вибір. Кому як буде зручно. Вони описані в пункті 3 цієї статті. Ваш варіант, зі зйомом стійки повністю, під номером два. Про розвальні болти там теж йдеться.

аа, тоді зрозуміло!добре, що немає 4го варіанта, зі зніманням двигуна і коробки, що б звільнити півосі!як я зрозумів, стаття називається: заміна верхньої опори.тоді навіщо розбирати половину автомобіля, поясніть, я не можу ні як зрозуміти?на мою думку, було б доречно описати той мінімум дій, прочитавши які, ризикнув виконати звичайний автовласник.до чого потім ще їхати в автосервіс і нести зайві витрати на схід-розвал?

навіть те, що ви накернили болти і потім зібрали у зворотному порядку, ні чого не дає, розвал буде порушений. 6

RatPoison13: навіщо розбирати поворотний кулак і збивати розвал коліс?відкрутити кульову,вибити рульовий наконечник,зняти гальмівний супорт, висмикнути з маточини гранату і все.так, я помітив, що там накернили, але все одно зіб’ється при збиранні потім.краще не чіпати 2 болти, стійка в кулаку що прикручені.

Ви, мабуть, не повністю прочитали статтю. Так як я описав три можливі варіанти заміни верхньої опори на автомобілях ВАЗ 2108-2115. Як кажуть, на вибір. Кому як буде зручно. Вони описані в пункті 3 цієї статті. Ваш варіант, зі зйомом стійки повністю, під номером два. Про розвальні болти там теж йдеться. 4

5 лютого. 2015 22:00 # навіщо розбирати поворотний кулак і збивати розвал коліс?відкрутити кульову,вибити рульовий наконечник,зняти гальмівний супорт, висмикнути з маточини гранату і все.так, я помітив, що там накернили, але все одно зіб’ється при збиранні потім.краще не чіпати 2 болти, стійка в кулаку що прикручені. 4

| Denial of responsibility | Contacts |RSS