Заміна переднього центру Nissan X Trail T31

Nissan X-TRAIL T31. Замінюючи еталонний підшипник

Сьогодні у нас є фоторемонт про заміну підтримки підшипника в найпоширеніші призупинення автомобілів. Macmpsone (у зв’язку з яким був обраний епіграф).

Отже, у Nissan X-Trail T31 2008 Remzone.в., Двигун 2.0 бензин, CVT.

переднього, центр, nissan, trail

Скарга власника. Натисніть, натиснувши рульове управління. Натисніть дійсно досить голосно. Після ретельного відчуття, було виявлено, що натискання довідкового підшипника при поверненні.

Щоб дістатися до підшипника підтримки, ви повинні повністю вилучити стійку екскаватора та розбирати його.

Стійка амортизатора прикріплена до тіла три болти зверху:

Як видно з фотографії, негайно доступні лише два болти. Третій прихований під пластиком “Jabr”, який на фотографії складається. Так що він отримує такий ступінь свободи, необхідно покращити поршні, з якими вона прикріплена до тіла (це вже було зроблено на фото). Але, по-перше, це незручно навіть на правій стороні, а по-друге, з лівого боку автомобіля не буде неможливо підняти його навіть для такої висоти. Перерви заважають нам. Вони повинні бути видалені.Зап’ястяні горіхи зап’ястя приховані заглушками, які знімаються руками без положень:

Гайка під ключ для 14. Ми відключаємо, знімімо повідки джинців:

І так, “Заб” постріл, третій амортизатор кріпильний болт доступний:

Їх можна відразу послабити.Подальше бажано, щоб негайно послабити гайку на амортизаторі. Тепер це зручніше, ніж коли стійка в руці і не фіксується. Ось цей горіх:

Nissan не передбачав пластмасових ковпаків на цьому гайку, тому протягом 7 років роботи, це і різьбова частина амортизатора стовбура пристойно кинула бруд. Бруд повинен бути вважатися доступним на шляху, а потім ви також можете сплеск там WD40.Гайка тут під ключ 18. Щоб тримати стрижень від повороту, вам потрібен шестикутник на 6:

Після того, як різьбові з’єднання ослаблені згори, ви можете викинути колесо і перевірити оперативне поле:

Що тут важливо? Але що:. кріплення гальмового шлангу до амортизуючої стійки;. кріплення дротів датчика абс до нього;. закріплення стійки поперечного визначення стабілізатора до стійки амортизатора;. фіксація амортизатора.

Отже, в порядку.Гальмівний шланг на амортизованій стійці фіксується з залізним кронштейном, з якого ви повинні спочатку позбавити пристойну кількість бруду, а потім підібрати саму кронштейн. Звичайна плоска викрутка допоможе в цьому. І ось це в наших руках:

Ми тягнемо дріт. Цей процес на фото не випав через тривожність розкопки.

Тепер час відкрутити стійку стабілізатора.У оригіналі він прикріплений до гайки на 18 (японська люблять цю цифру!). Для того, щоб тримати стабілізатор стійку пальцем з повороту, він має під ключ на 19.

Як завжди з стабілізатором, під час відключення гайки увійшли до Клінік, а потім викрутіть не хотіли. Для повноти картини обличчя пальця стійка була об’єднана, у зв’язку з яким гайковий ключ став марним.Ну, це означає, що настав час для DJS snezhans і диска болгарська музика. Хоча це шкода, звичайно:

Всі, гайкові видалені. Тепер нам потрібно піддостивати важіль, щоб витягнути стійку. Справа в тому, що автомобіль піднімається лише на правій стороні, правильною стійкою “розтягнута” до максимальної висоти, що означає, що поперечний стабілізатор стабільності тепер працює на вигині, а стабілізатор стрижне палець відпочивав у місці посадки, не бажаючи вийти. Якщо ви спонукаєте важіль, так що стійка стискає до того ж положення, як ліворуч. Стабілізатор буде в “розслабленому” стані, і витягнути палець не буде працювати:

Крім того, тепер ви можете відкрутити амортизатор монтажних горіхів до поворотного кулака. Вони традиційно два, і вони. під ключ на 21.Після того, як вони витягнуті, викручуємо раніше ослаблені три болта кріплення до кузова, і витягуємо стійку повністю, отримуючи ось таку картину:

Дошка на фото. не дошка, а спеціальний дилер поворотний кулак, щоб він не тягнув штатив з “чашки”.

Оскільки стійка стабілізатора на наших майстерних діях не відрізняється. Ви можете негайно відкрутити його і від самого стабілізатора. Ще новий для замовлення.

Ось як самотній виглядає як “скло” тіла без стійки:

Перед тим, як розбирати це, необхідно стиснути весну з стяжками. В іншому випадку існує ризик потрапити в лоб. І нам не потрібно. Весна була витягнута, щоб вона трохи відверне від підтримки та підшипника, і ви можете відкрутити той же гайку на 18 (тримаючи стебло шестикутника на 6).Після цього. Ось це, фелоно-стійкий бельч:

Але далі. Стара підтримка, що підтримує окремо:

Після цього ми можемо розглянути всі завдання, щоб розібрати виконану, а також наказують нові запчастини. Їх, загалом, потрібно два: 1) довідковий підшипник. Він був упорядкований аналогом Febi з номером 27459.Він приїхав сюди:

переднього, центр, nissan, trail

Якщо ви подивитеся на це більш уважно, ви можете побачити штамп SNR, який говорить про два факти. По-перше: Febi у цьому випадку, тільки пакувальник. По-друге: у цьому випадку вони упаковували хорошу запасну частину, як SNR. Прекрасні відомі підшипники виробника.

2) Стабілізатор. Упорядковано в кінці, від Febi. 30986. Зовнішні відмінності від оригінальної стійки не виявляли.

Асамблея зроблена в зворотному порядку без будь-яких. Одномісний нюанс: у суспензії, саморозчинні горіхи, що мають пластичну частину, яка насправді не дозволяє горіха при вібрації. Хороще, такі горіхи одноразові, і коли повторно обертається вже новим горіхом. Але тут на горі такої частини не знайдено. Але після відкручування болтів у достатку, наявність залишків утримувача нитки була помітною. Тому було вирішено видалити залишок старих ретельних фіксаторів, щоб видалити металеву щітку, а під час установки вона падає нове:

Усе. Дефект після зборів пішов. Правда, після цього це було помічено схоже на ліву сторону, правда, менш виражена. Тому краще змінюються по пар.

Що стосується коригування співпраці після видалення амортизатора. У більшості машин, де використовується Макферсон, забезпечується лише коригування конвергенції. Кут краху тут визначається конструктивно, і можливість її коригування не передбачена. Тому особливого сенсу цей захід не має. Хоча для людей з особливо тривожним внутрішнім поглядом. Так, треба було б зробити.

І взагалі. Машина готова до роботи. Ми чекаємо, щоб він замінив лівий підшипник.

Які інструменти та матеріали будуть потрібно замінити

Щоб замінити підшипник на NISSAN X-TRAIL T30-32, вам потрібні наступні інструменти:

 • встановлений важіль;
 • молоток;
 • дерев’яна або гумова циніка;
 • Пасація;
 • Колектор для екструдування старих клімат;
 • щілина викрутка;
 • ліфт або роз’єм, анти-приклад;
 • храповик;
 • горот;
 • гідравлічний прес (для обладнання Nissan X-Trail обов’язкове);
 • голови та ключі на 32 36,14,17, 18,19;
 • WD-40.

Якщо Nissan X-Trail не нова, для обробки робочої поверхні вузлів з корозії та бруду потрібна металева щітка з корозії та бруду.

READ  Регулювання клапанів 402 в 2 прийоми

Як вибрати сухий підшипник

Перед заміною, рекомендується ознайомитись з технічними характеристиками, з’ясувати внутрішній і зовнішній діаметр підшипника та наявність датчика АБС. На автомобілях з заводу (включаючи рік випуску), встановлені оригінальні набори:

Продукти йдуть разом з замковим кільцем і гайкою

Як аналог для заміни підшипника на передній концентрат на Nissan X-Trail, такі бренди рекомендуються:

 • Asam 55302;
 • Синій друк ADN18252;
 • Borg beck bwk1331;
 • Dayco kwd1057;
 • Fag 713 6139 10;
 • GSP 9329006; 9329006K;
 • Lynxauto wh-1196.
 • Asam 98834;
 • Синій друк ADBP820028 або ADN18359;
 • Borg beck bwk1094; Bwk1334;
 • Dayco kwd1343;
 • FAG 713 6139 30;
 • GSP 9325019; 9325019к; 9400161; 9400161k;
 • Lynxauto wh-1356.
Тип робітникаЗаміна переднього підшипника

Заміна заднього підшипника

Замінюючи підшипник з C / Y CAM

з 2000 року
з 2000 року
від 3500

Автомобільні послуги для заміни Nissan Hub Підшипники ICSTREIL T31 у Санкт-Петербурзі:

Якщо заміна Nissan Hub Nissan ICSTREYL T31 не робиться першим часом на одному концентрації, вам потрібно бути готовим до того, що потрібно змінити, а концентратор. Це пов’язано з тим, що з частими rechesting, сидіння HUB потрапляє в знебарвлення. Перед заміною підшипника Nissan X-TRAI T31, обов’язково визначте, який підшипник вимагає заміни.

З часом заміна займає близько 40-50 хвилин. Якщо вам потрібна додаткова робота споживача (газ і т.Р.) Час заміни може бути збільшений.

Коли для того, щоб зробити заміну підшипника:. хрускіт при їзді по прямій;. наростаючий гул після 60 км / год;. незвичайний свист при їзді;

Ступінь зносу можна визначити лише при діагностиці.

Який підшипник обирає: 1. FAG (Німеччина) 2. SKF (Швеція) 3. Ruville (Німеччина) 4. Febi (Німеччина) 5. Патрона (ЄС) при покупці підшипника з дурним, ми надамо знижку заміни.

Замінюючи концентратор і підшипник на Nissan X-Trail T31

Практика показує, що для тисяч км пробіг, його елементи та вузли не колись замінюються і серйозний ремонт.

Nissan X-Trail Hubs: ознаки несправності, ремонт та заміна

Найменший ресурс сили демонструє такі деталі, такі як: концентратори. важливі функціональні вузли, що з’єднують вал з колісними баками та передаючи останній крутний момент.

Обертання колеса забезпечується підшипниками колеса.

Nissan x Trail передня колеса Hub Ці деталі є найвищими навантаженнями, що виникають під час руху та посилюються при гальмуванні та прискоренням транспортного засобу.

Незважаючи на високу зносостійкість та маржу сили оригінальних вузлів у Nissan X-Trail, з часом, можливо, необхідно відновити або повну заміну. Причини та ознаки несправності, як правило, вузли концентратора, а їхні елементи приходять у знебарвлення через природний знос.

Проте формування критичного збитку та дефектів можливе внаслідок невеликих аварій, що потрапляють у перешкоди, хіти. Прискорює знос цих частин призупинення недбалового стилю водіння та операції автомобілів у позашляховику.

Необхідність такої процедури, як заміна Hub Nissan X Trail T31, позначається наступними ознаками: часто для носіння або розбиття елементів вузла HUB вказує на зміну поведінку автомобіля на трасі.

Одним з найпоширеніших ознак несправності є специфічна тріщина і хрусті, добре почута в кабіні автомобіля під час водіння.

Коли несуча несучасна, ви повинні замінити концентрацію. Єдиними елементами концентратора, які можуть бути замінені окремо-колісні шпильки. Заміна колеса переднього колеса, щоб виконати роботу, вимагатиме роз’єму, надійний стенд під автомобілем, анти-Тарт зупиняється, проникаючи мастило, ключ “Динамометр”.

Підготуйте автомобіль до технічного обслуговування та ремонту. Візьміть колесо і встановіть автомобіль на надійній стенді.

Заміна переднього правого концентратора на Nissan X Trail 2014 Nissan X Trail

Перевірте стан підшипника, для цього, ми знімаємо колесо у вертикальній площині. відчуття відчуття, коли підшипник буде відчувати. Щоб переконатися, що зворотний зв’язок не викликаний недоліками підвісних частин, повторіть перевірку, коли натискається на педаль гальма.

Якщо зникнення зникнення, підшипник є дефектним.

ПРИМІТКА, якщо зворотний зв’язок не зникає. підвіска, ймовірно, зношені, або виникла інша помилка передньої підвіски.

Вимкніть кріпильний гайку зовнішнього приводу переднього колеса до концентратора.

Заміна концентратора та підшипника в Nissan X-Trail

SLS підняв, потім Баллонік з КамАЗив угодився, і, природно, домашній рубок до нього, замінив гвинтовий джек під другою стороною ключа, попросив помічника натиснути гальмо і легко викрутити гайку на курору.

Видаляють супорти, гальмівний диск і колодки для взуття, відключаючи кабель, і почали перетворювати важелями підвіски.

Для того, щоб не заважати регулювання заднього важеля на тілі трохи випущеного, т.До. Руки іржав на кулаку і wd навіть не допомагав твіст і мені довелося стріляти одним важелем. Тоді, коли кулак вистрілив з нього з кувалом. Хаус легко стрибнув, але з внутрішнім кліпом. Витікаю вона легко поцілується посуду.

Далі, зніміть запірне кільце і вибивайте підшипникові залишки з кулака, заздалегідь яскравий кулак припої лампи.

Далі я був корисний для натискання безмовних блоків.

Також згоріли концентратор і натиснувши підшипник на місці і встановив замку кільця на місці. Потім я поклав концентратор на кріплення болтів вниз, а через прокладку на внутрішній кліпі підшипника на кувальця покладіть кулак до місця. Приніс вузток в одному і в іншому напрямку з невеликим зусиллям. Поворот без в’язниці. зробив збірку

Заміна переднього концентратора в Nissan X-Trail

Трохи починає отримувати натискання концентратора, негайно придбав Hub 4328313SX Stellox за 2315

Прийшов до саду, і давайте визначимо, який з них гуде, на ходу якось він не був дуже визначений, то це здається, з одного боку, то з іншого. Рульове колесо праворуч і ліва чітка картина не дала.

Машина на ручці, твіст весь літо на передньому приводі стоїть до гнізда в одному напрямку, підніміть машину, поворот датчика вилка ABC

Ми починаємо, добре, у швидкості ми повертаємося, слухайте з якої сторони гуркоту йде. Досвідчений, виявляється, що право дює. Натисніть на машину, голову на 32 відкрутіть гайку центральну. Знову підніміть і зніміть колесо. Добре далі в порядку. Видалити рульове жадання. Відкрутіть датчик ABC і повернувши його навколо своєї осі, видавши.

Якщо ви не витягнуте, ви можете зламати датчик

Переверніть понад 2 болти з супорта і зніміть його

Центральний горіх відкрутіть і підштовхує гранату всередину, скільки йде. Існує достатньо місця для відкручування 4 болтів, які тримають концентратор

Ключ 17 Все дуже викрутіть

Все викрутіть, хаб видаляється легко і просто

Додатково встановити все в зворотному порядку

Для розбирання Асамблея пройшла близько 40 хвилин неквапливої ​​роботи. Тепер тиша, ні

Заміна тихих блоків підвісних озброєнь в Nissan X-Trail

Завдання: Замініть безшумні блоки передніх підвісок Nissan X-TRAIL. Процедура заміни мовчазних блоків фронту

Діагностика несправності вузла

Як визначити, що є проблема з центром? Все просте. несправність ясно при 80 км / год. Вам потрібно прослухати шум з фронту і задньої частини машини. Низькочастотний гул у автомобілі каюту з прямим рухом. це це. Звук може бути нерівномірним, а потім занурюватися, потім інтенсифікувати. Коли гудок зникає при поверненні праворуч, це означає, що проблема є правильним фронтальним вузлом підшипника, якщо ліворуч. ліворуч.

Наслідком проблеми, що насувається, може стати погана керованість автомобіля через люфт колеса, перегрів гальмівних дисків. Для впевненості підніміть автомобільний роз’єм і перевірте колесо на задній частині. В результаті, підшипник може повністю зіпсувати і варення.

READ  Скидання міжсервісного інтервалу Nissan Qashqai

Ми надзвичайно рекомендуємо затримувати з ремонтом. Наслідки Jambler на високій швидкості будуть спричинені для вас та інших!

Мета підшипного концентратора

Колесо машини в хорошому стані легко обертається в заданому літаку. Так що це було, дизайнери забезпечили підшипник, який відповідає за безперешкодний обертання колеса. Це також гарантує, що колесо не буде ходити з боку в бік.

Особливості концентратора в Nissan X-Trail

Підшипник колеса. це підтримка, яка бере на себе механічні навантаження та утримує весь вузол. Ось як це забезпечує стабільність руху машини. Це впливає на неї кілька сил, тому вона виготовлена ​​з матеріалів з підвищеною силою.

На передніх вузлах Nissan X-Trail встановлено 2-рядковий конічний роликовий підшипник. Це пов’язано з тим, що навантаження передається на передню вісь автомобіля. У задній суспензії є 2-рядковий ролик або радіальний підшипник.

Ремонт Nissan X-Trail

Робоча стіння двигуна
Видалення двигуна з 4800
Встановлення двигуна на місці з 4800
Повний ремонт двигуна від 35000
Масовий двигун від 35000
Замінюючи голову блоку циліндрів з 18500 року
Заміна прокладки головки циліндрів від 8500
Заміна клапана від 1190
Заміна клапанів клапанів масажу від 3200
Заміна клапана від 3200
Подивіться на інші види роботи двигуна.
Замінники клапанів (споживання) від 1600 року
Замінюючи клапани (випуск) від 1600 року
Заміна передніх колін. Вала від 2200
Заміна задньої пломби коліна. Вала від 7200
Заміна свічок запалювання з 800
Заміна ременя приводу від 500
Заміна підтримки двигуна від 1190
Замінюючи прокладку впускного колектора від 3200
Заміна дросельного клапана від 1190
Заміна прокладки колектора випуску від 1200
Замінюючи турбіну від 3200
Заміна маховика від 6800
Заміна двох масових маховиків від 6800
Заміна системи охолодження від 2500
Заміна радіатора від 2200
Діагностика двигуна з 800
Заміна піддонів двигуна від 2400
Заміна піддонів двигуна від 2400
Заміна ланцюгової деревини з 10200
Видалити дизельний двигун з 4800
Покладіть дизельний двигун з 4800
Заміна хронології хронології з 10200
Діагностика дизельного двигуна від 1200
Ремонт GBC від 11700
Ремонт дизельного двигуна від 45000
Ремонт дизельного двигуна GBC від 18500
Будь-які інші види робіт! контакт!
Box робота Transfer
Заміна автоматичної коробки передач від 7600
заміна MCPP від 6400
заміна варіатора від 7600
Замінюючи основний вал MCPP від 7200
Заміна oscillet керівництва вихідного вала з 1900 року
Заміна коробки передач з 1900 року
Заміна коробки передач від 2400
трансмісія трансмісія ремонт від 4800
заміна коробки Зняття з 1900 року
Перевірте інші типи коробки передач.
Заміна роздавальної коробки від 2200
Заміна automiferry автоматичного трансформатора від 7800
Заміна зчеплення механічної коробки передач від 7200
Заміна підшипника CPU Release від 6600
Заміна задньої осі карданного валу від 1700
Заміна хрестів карданного валу від 2700
Будь-які інші види робіт! контакт!
Робота над системою опалення та кондиціонера
Замінюючи радіатор кондиціонера від 2500
Нагрівальна плита заміна радіатора від 7900
Заміна компресора кондиціонера від 1190
Прес-кондиціонер від 1400
Заміна печі вентилятора від 1190
Заміна активатора клапана від 1190
Заміна керування кліматичним управлінням з 800
Заміна шлаку радіатора плитки від 600
Заміна циркуляційного клапана нагрівача від 600
Заміна нагрівача / кондиціонера від 8500
Заправка Condijonera від 2800
Будь-які інші види роботи! Контакт!
Робота на поєднуванні
Замінюючи правильний поворотний кулак з 1900 року
Замінюючи лівий поворотний кулак з 1900 року
Заміна переднього амортизатора від 1500
Замінюючи еталонний підшипник з 1900 року
Заміна фронтальної стійки з 1900 року
Заміна правого важеля передньої підвіски від 1500
Заміна лівого важеля передньої підвіски від 1500
Заміна м’яч підкріплення передньої підвіски від 1700
Заміна маточини переднього колеса від 1200
Заміна фронтального колеса, що несуть від 2200
Подивіться на інші види підвіски.
Заміна переднього підвісного стабілізатора від 600
Заміна передньої підвіски стабілізатор від 600
Заміна передньої підвіски від 3500
Заміна нижньої передньої підвіски важіль від 1500
Заміна мовчазного блоку важіль переднього підвіску з 1700 року
Заміна передньої підвіски амортизатора з 1900 року
Замінюючи підрамник від 5500
Заміна мовчатого блоку підрамника від 5700
Заміна задньої підвіски амортизатора з 1900 року
Заміна весняного заднього підвіску з 1900 року
Заміна заднього мосту підвіски підвіски від 3500
Заміна заднього колеса HUB від 2200
Підшипник заднього колеса від 2500
Заміна задньої підвіски Втулки стабілізатора від 600
Заміна задньої стійки стабілізатора від 600
Заміна задньої підвіски важіль від 1200
Заміна заднього підвісного мосту з 800
Замінюючи задню підвіску променя від 3200
Заміна задньої задньої підвіски від 1500
Заміна поздовжнього важеля задньої підвіски з 800
Заміна поперечного важеля задньої підвіски з 800
Будь-які інші види роботи! Контакт!
Рульова система працює
Заміна наконечника кермової тяги від 600
Заміна кермової тяги від 1200
Заміна рульової рейки від 5500
Заміна керування силами від 1190
Збір колапсу передньої осі від 1200
Збір колапсу задньої осі від 1200
Заміна шланга високого тиску від 600
Замінюючи гур насоса від 1190
Заміна миття масла Gur з 1280 року
Подивіться на інші види рульової системи.
Замінюючи фільтр Gur від 100
Заміна рульової колони від 1190
Заміна рульової стовпчики приводу від 1190
Будь-які інші види роботи! Контакт!
Гальмівні системи
Замінюючи гальмівний шланг від 500
Заміна гальмівної трубки від 500
Замінюючи гальмівний циліндр від 1190
Замінюючи гальмівну рідину з 1280 року
Насос гальмівної системи з 1280 року
Заміна гальмівних взуття 985
Заміна робочого циліндра заднього гальмівного механізму від 1200
Заміна переднього гальмового супорту від 1200
Перевірте інші типи гальмівної системи.
Заміна заднього гальмового супорта від 1200
Служба передніх гальмівних механізмів з 985
Задні гальмівні механізми з 985
Ручне гальмо, заміна з 1700 року
Сервіс ручного гальмування з 1700 року
Замінюючи ручний гальмівний кабель від 600
Ручне регулювання гальмівних приводів від 500
Замінюючи передні гальмівні диски від 1500
Заміна задніх гальмівних дисків від 1500
Заміна гальмівних барабанів від 2200
Замінюючи блок abs від 1200
Заміна регулятора регулятора гальма від 1200
Будь-які інші види роботи! Контакт!
Працює з трансмісії
Правий фронтр від 1500
Заміна лівого фронту коротке від 1500
Заміна внутрішнього драйву DriveStone з 1900 року
Заміна зовнішнього приводу з 1900 року
Заміна гранат переднього мосту Шмара з 1900 року
Подивіться на інші види передачі.
Заміна правого приводу заднього моста з 1900 року
Заміна лівого заднього приводу з 1900 року
Замінюючи задню вісь антистоти від 2200
Замінюючи гранатів задньої осі від 2200
Задня заміна задня осі від 2200
Заміна передач від 3700
Будь-які інші види роботи! Контакт!
Робота з статусом електрообладнання
Замінюючи генератор від 1190
Замінюючи стартер від 1190
Заміна високовольтних дротів від 400
Заміна свічок запалювання з 800
Заміна котушки запалювання З 200
Замінюючи модуль котушки З 200
Заміна заміни печі від 500
Заміна моторної вентилятора від 1190
Заміна двигуна Wiper від 1190
Заміна EBU від 1190
Перевірте інші види електрообладнання.
Заміна модуля кнопок Windows від 600
Заміна контрольного блоку кондиціонера від 600
Заміна блоку керування двигуном з 800
Заміна модуля замінника запобіжників від 1190
Заміна модуля запобіжника кабіни від 1190
Заміна модуля запобіжників Стовбур від 600
Заміна блоку управління комфортом від 600
Заміна модуля управління центральним замком від 600
Електромотор охолодження охолодження двигуна від 1190
Заміна кондиціонера Радіатор охолодження вентилятора Електричний двигун від 1190
Заміна електродвигунів від 1190
Заміна генератора Power Wire від 600
Заміна стартової потужності дроту від 600
Заміна масового дроту від 500
Ремонт електростанцій від 500
Замінюючи запобіжник від 100
Замінюючи цибулини від 100
Заміна звукового сигналу З 200
Заміна контактного кільця від 1190
Заміна рульового перемикача від 1500
Заміна контактної групи блокування запалювання від 600
Замінюючи привід дверей від 1190
Будь-які інші види роботи! Контакт!
READ  Заміна переднього концентратора ВАЗ 2112
Система робочої безпеки
Заміна подушки безпеки на рульовому колесі від 1190
Заміна ременя безпеки сидіння від 1190
Заміна бічної подушки безпеки від 1190
Заміна блоку керування подушками безпеки від 600
Будь-які інші види роботи! Контакт!

Заміна переднього правого концентратора на Nissan X Trail 2014 Nissan X-Trail

Висока якість роботи, автосервіс, заснована в 1999 році.

Наші майстри будуть працювати якомога швидше, без шкоди для якості!

Ми використовуємо лише досвідчені майстри з серйозними рекомендаціями!

Суворо дотримуйтесь термінів і правил роботи, величезну кількість постійних клієнтів.

Низька ціна на більшість видів роботи, звичайний клієнти знижки.

Ви можете в кімнаті відпочинку, в майстерні або йти додому. Ми повідомимо вас.

Халки для Nissan X-Trail

HUB SNR. він був спонтанно, за відсутності кращого (оригінальний жад задушив), в той же час перейшов до нього більше 60 000 км, немає коментарів.

Оскільки гул вийшов з задньої частини автомобіля зі швидкістю 110-120 км вирішив замінити вузли. Купив, що було в наявності, і вибір не був чудовим, миль і миль. І я купив милі. Вони залишили точно рік. Близько 25 000.

Право здавався першим. Нічого, як завжди, не з’явилося, крім миль. Вирішив цього разу взяти щось надійніше і замовив ntn. На вигляд виглядає якісно. Коли я зняв старий, вийшло, що вона була тут, вона повинна була впасти.

І buzz, до речі, стояв у всіх високошвидкісних режимах. Після заміни праворуч, я вирішив не чекати, а після 2000 року помер точно з тим самим діагнозом. Попередня До речі, Gudel тільки на 110-120 км / год. Миль до речі, я змінив пару. І помер з невеликою різницею.

Stellox Hubs я не рекомендую вам взяти, поклав фронт лівий концентратор в сотий літо, а 18 тисяч не пройшли. км, як крісло buzz. Гарантії були замінені Linxauto, пробіг вже 5 тисяч. км, претензії ще.

Жовте жодним чином не беру, я і я не міг витримати см.

Kroner цієї компанії взяв хаб, пішов 20-25TKM.

У мене є рідкий фронт, що залишився 86 тис. Встановити оригінал пройшов 86 тис. Тепер, що стоїть за допомогою CNR-S відбулося, а 20-ку, але судячи з відгуків, не гірше, ніж їхні родичі.

Повністю відповідає оригіналу. Проблеми під час встановлення не відбувалися. Проїхав 1000 км. зауважень немає

Купив ntp ntn-snr. HP35172S01 NTN-SNR Hub Bearing. Як результат, покладіть новий концентратор, швидко зібраний. і тиша! 🙂 Hooray!

Ставив маточину з підшипником у зборі на фіта сат. Загалом, відмінно, оригінальний один в одному.

У моєму минулому році я грівся з півроку, потім змінився. Пробіг був тисяча 130. По-перше, праворуч.

Допомагати іншим. Розкажіть мені про свій досвід запасних частин.

Проголосував проти рампи охолодження радіатора на сторінці рейтингу

OEM Toyota OEM Toyota Caps тільки 2 відгуки. Ви можете додати ще один?

Фільтри салону Hengst розташовані лише 4 відгуки. Ви можете додати ще один?

OEM Toyota Odem Toyota має 2 відгуки. Ви можете додати ще один?

У рейтингу найкращі тріщини бере участь вже 3 виробників!

У автобудівках охолоджувальних радіаторів для Toyota Carina, 5 виробників беруть участь!

У рейтингу кращі регулятори простою бере участь у 4 виробників!

У рейтингу кращі килимки беруть участь вже 14 виробників!

У авто тюнтажингових наборів для Honda Accord, 10 виробників беруть участь!

20 виробників вже залучені до автоматичного натискання!

Проголосував ПРОТИ радіаторів кондиціонера AVA на сторінці рейтингу

Проголосували проти амортизаторів SAAZ для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

Проголосували за амортизатори Ассомі для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

Проголосували проти амортизаторів Plaza для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

У рейтингу найкращі блокатори лише 3 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

У рейтингу, найкращі штукатурі лише 6 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Сьогодні встановлено, запущено, все пройшло добре, без сюрпризів

Через 6 місяців (5 тис. Км) не викликав діагностики питань

У рейтингу найкращі вінілові плівки лише 3 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Комплект зчеплення за Starco’s зчеплення останнього перегляду залишався задоволеним. Там був випадок з вантажем більше 3.5 тонн.

Перший раз я купую запасну частину. Поки все добре. Мене все влаштовує. Відповідно до форми претензій немає

Відмінна якість, хороше обладнання. Прийнятна ціна

Nissan X-Trail T31 підшипники

Добра всім.Перший X. Чиста японська, погладжена на 50k пробіг. Змінив вузли на “викрадені з фабрики” на проданий Авіліто.

Нові концентратори працювали добре, поки Педрил пролетів до зустрічного.

Автомобіль для продажу, концентратори не були перевірені, до кінця (

Ми купуємо нове реставлювання x t31. Російська монтаж.

Тепер пробіг 56. Gul з’явилася на 50-53. У кутах показує себе.

Будь ласка, порадьте нормальних вузлів.Комплектна версія Loch.MCPP 2.0

Тепер ми говоримо про заміну.Тому Мені хотілося б уточнити у Вас, який марки ставити ступичний підшипник?

І я можу замінити підшипник, на Nissan Hub ?? Або я повинен змінити концентратор кожного разу, коли збирає датчик гальма

Купив Nissan. Ебать його себе)) Я можу порадити лише звичайний друкарську машинку, щоб купити)

NSK підшипник PRI. Колесо у вашому автомобілі. Це концентрація, т.До. Зовнішнє підшипникне кільце. це житло. Продано в магазинах запасних частин. Знайти їх не проблемою.

Деталі замовлення з Rockauto.com, існує величезний вибір без будь-якого траханого та списками та фірмами. Не реклама, це один з найбільших інтернет-магазинів у підключенні станів. Ми поспішаємо доставити. Ми зареєструємося з посередниками. Я подорожував поштою.Т.Е. посередні дасть тобі поштову адресу і все, що на нього прийде, буде з’являтися в твоєму особистому кабінеті. де ви можете утворити спільний пакет і відправити себе. або просто надішліть один.Я використовував shopot services там. Сервісів таких багато. Тільки parberry ні в якому разі не використовує, лайно собака, а не служба, з директором Бандера.

1-місячна максимальна і подробить вас. У Росії ви будете доставлятися до вас через DPD до пакету.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS