Заміна передніх гальмівних колодок Renault Sandero

Як організована система

Renault Sandero Всі модифікації мають комбіновану гальмівну систему. На передній осі встановлені дискові гальма, а на задніх колесах – барабанного типу. Система є двоконтурною, де перший – робочий контур, другий – стоянковий.

Renault Sandero Hatchback Grake System включає наступні компоненти: робочі поверхні (барабани, диски, прокладки), підсилювач гальмівних вакуумних типів, гальмівний циліндр, бочки, педальна система, індикатор для рівня гальмівної рідини, блок ABS. Отже, у статті ми постараємося з’ясувати, як стріляти та встановити фронт, і, звичайно ж, задні колодки.

Перш ніж виконувати процедуру встановлення для нових гальмівних колодок на Renault Sandero, ви повинні використовувати Jack для підвищення машини, під час закріплення автомобіля має бути надійним. Потім, використовуючи велику викрутку з плоским наконечником з певною силою, блок видаляється до максимально можливої ​​відстані від диска. Після цього нижній болт видаляється, закріплюючи кріпильний вузол передніх вісь. Застосовується для цього ключ ріжкового вигляду 7, що притримує напрямну деталь. Ключ 3 використовується для самим закріплення болтів. Після відключення болтів необхідно перетворити тіло каліфікатора та видалити витрачені гальмівні колодки зі стандарту. Раніше його слід очистити поверхні, де були гальмівні колодки та забезпечують безпеку пружин за їхні стійки. Аналогічний перелік робіт виконується без проблем, незалежно, у тому числі на передніх подушках. У цьому випадку особливий досвід та знання процедури не вимагаються. Замінюючи застарілі гальмівні колодки безпосередньо до нових, абсолютно не складно. Замінити автоматично власник самостійно.

Замість старих запчастин Renault Sandero, нові гальмівні колодки монтуються, як передній, так і ззаду, а процес збірки виконується у зворотному порядку. Ринок сучасних автомобільних запчастин пропонує значний вибір аналогічних частин для системи.

READ  Ford Focus заміна шківа коленвала Ford Focus

Автовласники хетчбека Renault Sandero зазвичай використовують гальмівні колодки наступних брендів TEXTAR (TX 2146303/2146318234), RH (2141.32), Ferodo (FE fdb845) та TRW (gdb400).

Первинний, щоб видалити колесо на підвищеній машині, коли демонтаж задніх барабанів. Renault Sandero Паркування гальмовий кабель повинен бути трохи народжений. Застосовуючи широку плоску викрутку та молоток, вибивають заглушку з металу, необхідну для захисту фіксуючої гайки. Ключ ріг типу 30 скручений з великим гайкою, а барабан розбирається за допомогою спеціального пристрою. У цьому випадку ви повинні виключити можливість розбирання підшипників. Інакше він повинен замінити. Щоб розібрати гальмівні колодки від барабана на Renault Sandero, вам доведеться виконувати поворотні рухи, які послаблюють свої кріплення. Вони виглядають як дюбель з нитками, які фіксують блок на поверхні барабана. Виробляється розлучення, наприклад, передніх колодок у різні боки за допомогою викрутки і вони виймаються з барабана. Встановлені нові запчастини стискаються навесні і розміщуються в базових місцях. Збірка виконується в зворотному порядку.

Повні гальмівні колодки використовуються у найбільшому попиту з наступних виробників запчастин LPR (07490), NK (2739637), ABE (C0P014ABE). Таким чином, заміна відповідних запасних частин. З матеріалу читачі слід розуміти, як замінити передні та задні колодки, відповідно.

Умови заміни гальмівної системи

Передній диск та задні барабанні гальма встановлюються на Renault Sandero Stepway, заміна якої можливо без обслуговування автосервісу, якщо є необхідна майстерність та інструмент.

Заміна фронту, а при необхідності задні подушки повинні виконуватися лише під час критичного зносу або поломки, оскільки процедура досить складна і дорога. Заміна фронту або задні колодки на Renault повинна бути виконана в комплексі, інакше, якщо існує різниця у гальмівних зусиллях, які будуть на передньому диску або задньому барабані, може бути транспортування транспорту для сторін.

3-5-12-02-08

Розсувні пасажі повністю поєднують поршень у циліндрі.

Якщо частина поршня виступає з гальмового циліндра, запобігає встановленню супорти на гальмівних колодах, повністю поєднується з поршнем у циліндр з ковзаючими пасажами.

READ  Заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo Т250

Аналогічно замінюємо колодки з іншого боку автомобіля.

Після того, як кілька разів замінюючи прокладки, натисніть педаль гальма для встановлення прогалин між прокладками та дисками. Перевіряємо рівень рідини в бачку і за необхідності доводимо його до норми.

передніх, гальмівних, renault, sandero

У процесі експлуатації поверхня гальмівного диска стає нерівномірним, внаслідок чого площа контакту нової, ще не встановлена ​​подушками з дисками зменшується. Тому протягом перших 100 км пробігу після заміни колодок, поки нові колодки не припрацювалися, будьте обережні, так як гальмівний шлях автомобіля може збільшитися.

[Як заощадити на ТО Renault Logan/Sandero до 6 500] [ТО Renault Logan/Sandero на 15 тис. km пробіг] [Тоді Renault Logan / Sandero на 60 тисяч. km пробіг] [Тоді Renault Logan / Sandero за 90 тисяч. км пробігу] [Самостійне проведення ТО – загальні рекомендації] [Правила техніки безпеки при самостійному проведенні технічного обслуговування автомобіля] [Інструмент, необхідний для проведення технічного обслуговування Renault Logan/Sandero] [Заміна колодок гальмівних механізмів задніх коліс Renault Logan/Sandero]

Заміна передніх гальмівних колодок та гальмівних дисків на пацієнта Renault Logan, Sandero.

ЗАМІНА ПЕРЕДНІХ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК І ГАЛЬМОВИХ ДИСКІВ НА ПАЦІЄНТІ Renault Logan, Sandero.

Заміна гальмівних механізмів передніх коліс Renault Logan / Sandero

Renault Sandero: Заміна передніх гальмівних колодків або те, що потрібно враховувати

Таким чином, якщо ви є власником Renault Sandero, запланована заміна передніх гальмівних колодків, потім робить все на користь вашого автомобіля, не завдаючи шкоди в процесі ремонтної роботи. Існує принаймні деякі сумніви, то краще зверніться до спеціаліста або задайте своє питання у коментарях після статті.

Передні гальмівні колодки Renault Sandero

Renault Sandero Всі модифікації мають комбіновану гальмівну систему. На передній осі встановлюються дискові гальма, а на задніх колесах. барабанний тип. Система є двоконтурною, де перший – робочий контур, другий – стоянковий.

Renault Sandero Hatchback Grake System включає наступні компоненти: робочі поверхні (барабани, диски, прокладки), підсилювач гальмівних вакуумних типів, гальмівний циліндр, бочки, педальна система, індикатор для рівня гальмівної рідини, блок ABS. Отже, у статті ми постараємося з’ясувати, як стріляти та встановити фронт, і, звичайно ж, задні колодки.

Незалежна заміна передніх гальмівних колодок на Renault Sandero

Виробник не регулює частоту заміни як передніх, так і задніх гальмівних колодок на Renault Sandero. Однак, за даними автомобіля, заміна передніх гальмівних колодок потрібна в середньому кожні 25-35 тис. Кілометрів. Термін служби передніх гальмівних колодок на Renault Sandero залежить від стилю водіння, а також від якості самих колодок.

READ  Заміна рульової рейки Renault Logan

Гальмівні колодки на Renault Sandero

Розсувні пасажі повністю поєднують поршень у циліндрі.

Якщо частина поршня виступає з гальмового циліндра, запобігає встановленню супорти на гальмівних колодах, повністю поєднується з поршнем у циліндр з ковзаючими пасажами.

Аналогічно замініть подушки на іншій стороні автомобіля.

Після того, як кілька разів замінюючи прокладки, натисніть педаль гальма для встановлення прогалин між прокладками та дисками. Перевірте рівень рідини в резервуарі і, при необхідності, довести його до нормального.

У процесі експлуатації поверхня диска гальмівного механізму стає нерівною, внаслідок чого площа дотику нових колодок, що ще не припрацювали, з диском зменшується. Тому протягом перших 100 км пробігу після заміни подушечників, доки нові подушки не пристосовуються, оскільки гальмівний шлях автомобіля може збільшуватися.

[Як заощадити на цьому Renault Logan / Sandero до 6500] [Тоді Renault Logan / Sandero на 15 тисяч. км пробігу] [ТО Renault Logan/Sandero на 60 тис. km пробіг] [Тоді Renault Logan / Sandero за 90 тисяч. KM MILEAGE] [Незалежна поведінка. Загальні рекомендації] [Правила безпеки безпеки з самостійним обслуговуванням автомобілів] [Інструмент, необхідний для обслуговування Renault Logan / Sandero] [Заміна гальмівних колодків Задні колеса Renault Logan / Sandero]

Заміна гальмівних механізмів передніх коліс Renault Logan / Sandero

| Denial of responsibility | Contacts |RSS