Заміна передніх гальмівних дисків Hyundai Solaris

Що звернути увагу на

Щоб знати, які вибирають гальмівні диски для Hyundai Solaris 2, потрібно розглянути ряд моментів. До них відносяться:

 • дотримання рекомендацій виробника, зазначених у сервісній книжці автомобіля;
 • Умови поведінки на дорозі;
 • зіставлення характеристик, які мають бути максимально наближеними до показників оригіналів;
 • перевірка виробів на автентичність (підтверджується каталожним номером, сертифікатами, штрих-кодами).

Заміна передніх подушок Hyundai Solaris (багато фотографій)

Заміна передніх подушок Hyundai Solaris не відрізняється труднощами, а практично для будь-якого водія. Дизайн гальмівного механізму трохи відрізняється від схеми на інших сучасних машинах інших виробників. Плаваюча кронштейн рухається через вплив циліндра гальмування Caliper. Гальма диска вентильовані, природно прокладки повинні бути змінені з комплектом на двох передніх колесах Hyundai Solaris. В іншому випадку нерівномірне зношування та ефективність відбудуться з кожним колесом істотно відрізнятися. І це. це двигун, коли гальмування та інші неприємності. На самі солярії самі так звані “неба”. Це металеві деталі з пружинної сталі, які у випадку критичного зносу подушок починають обробляти гальмівний диск, викликаючи неприємний звук. Тому не помічайте знос майданчика просто неможливо.

Перед початком заміни передніх подушок на Hyundai Solaris відкрийте капот і відкрутіть обкладинку бочки з гальмівною рідиною. Якщо рівень рідини в резервуарі гальмівних гідравлічних водіїв та зчеплення знаходиться на максній етикетці, то перед встановленням нових подушок з шприцом або гумкою, ми викачуємо частину рідини з резервуара, щоб вона не тече З резервуара під діючим циліндром.

Потім сміливо повісити фронт і видаліть колесо. Перш ніж розбирати гальмівний механізм, спробуйте трохи розсуваючи подушки, потонув гальмівний поршень у циліндр Caliper, для цього ви можете використовувати потужну викрутку. Ми дивимося на фото далі.

Ключ “на 14” перетворюється на нижню болт фіксації супорти до направляючого пальця, утримуючи керівний ключ “на 17”. Потім ми вимкнемо болт верхнього супорта до пальця. Деякі коханці незалежного ремонту викрутіть лише один болт (нижчий), перемістіть супорти, вийміть старі блоки, вставте нові блоки, вигнуть нижній болт і все. Але це не наш метод, вам потрібно зробити все за розумом.

Після того, як ви відкрутите супорту, він повинен бути призупинений, ви можете зв’язати дріт до стійки весни. Це необхідно для того, щоб. Що б підвішено супорт на гальмівний шланг.

Тепер виймайте подушки Hyundai Solaris. Варто зазначити, що індикатор носіння “кухар” знаходиться на блоці зверху, на нашому фото, позначеному зі стрілкою. При встановленні нових подушок встановіть “урочисте” вгору.

Обов’язково зніміть металеві пластини, на яких є прокладки. Вони замінюються новими або добре очищеними старими.

Hyundai Solaris Hyundai Solaris Caliper Fingers потрібно очистити та змащувати спеціальним високотемпературним мастилом для гальм. Обов’язково перевірте цілісність захисного гумового чохла пальця. Якщо чохол рваний, його потрібно замінити. В іншому випадку направляючий палець швидко покриває іржу, а ефективність гальм зменшиться.

Верхній і нижній пальці в Солярі різні. Так що це не заплутати їх, коли встановлює виробника, робить верхній палець жовтого кольору, а нижній срібло. Малювати.

Перед збором супорта, необхідно натиснути циліндр у поршень, інакше нові товщі подушки не будуть на місці. Для цього ви можете використовувати розсувний прохід.

Після збирання гальмівного механізму обов’язково натисніть на педаль гальма кілька разів. Це дозволить накласти на прокладки, оскільки гальмовий циліндр міцно підходить до диска. Потім подивіться на резервуар для розширення з гальмівною рідиною, при необхідності зменшуйте рідину до необхідного рівня.

READ  Заміна передніх гальмівних колодок VAZ 2106

Заміна гальмівного диска гальмівного механізму переднього колеса

При наявності дисків, глибоких ризиків та інших дефектів, що збільшують знос прокладки та зменшуючи ефективність гальмування, а також у випадку збільшення бічного побиття диска, викликаючи вібрацію при гальмуванні, замінюють диск. У спеціалізованих семінарах такий диск може бути набуханий і зупинений з обох сторін до тієї ж глибини, але після обробки товщина диска повинна бути не меншою, ніж мінімально допустимий.

Якщо товщина одного з дисків менш допустимо (див. Таблиця. 1), замініть обидва диски. При заміні гальмівних дисків замініть гальмівні колодки новим набором.

Табл. 1. Технічні дані гальмівних механізмів

Контрольний розмір Значення, мм
Гальмівні механізми передніх коліс
Товщина гальмівного диска 22
Мінімальна товщина гальмівного диска 20
Максимальна товщина коливань (вимірюється у восьми пунктах) 0,02
Максимальний акумулятор диска під час перевірки на автомобілі 0,04
Мінімальна товщина фрикційного гальмівного взуття 2

Вам знадобиться викрутка з хрестоподібним лезом.

Поверніть машину на стоянці гальма та встановіть анти-Tart Stops (“Взуття”) для задніх коліс.

Відпустіть затягування кріплення коліс.

передніх, гальмівних, диск, hyundai, solaris

Підніміть і встановіть передню частину автомобіля до опорів. Остаточно відверніть гайки кріплення та зніміть колеса.

Зніміть агрегату гальма супорта з прокладками без відключення шланг від гальмівного циліндра (див. Замінюючи гальмівні колодки гальмівні механізми передніх коліс).

Призупинити супорти на мотузку або дріт до деталей передньої підвіски. Переконайтеся, що гальмівний шланг не кручений і не був сильно розтягнутий

Видаліть гвинти двох гальмівних дисків до колеса колеса.

З важким видаленням, підніміть диск гумовою або полімерним молотком.

Встановіть гальмівний диск і видаляйте деталі у зворотному порядку.

Перш ніж встановити диск, ретельно очистити флюрні поверхні концентратора від іржі та масштабу.

і диск, як навіть найменша частинка, затиснута між залізничними поверхнями, призведе до побиття диска та вібрації при гальмуванні.

Особливості роботи

Цей показник. це керівництво, коли вам потрібно змінити гальмівні диски. Ви можете обчислити кількість кілометрів, які подорожували та наблизити період заміни. Ресурс деталей розроблений на 100-150 тисяч кілометрів, але насправді в Hyundai Solaris значно менше.

Коли диск і блок сильно зношуються гальмівні циліндри переходять до максимальної довжини. Внаслідок цього їхня дзеркальна поверхня постійно перебуває під впливом вологи. Це призводить до передчасного вигляду іржі. Якщо на циліндри, що поржавіли, встановити нові гальмівні диски Hyundai Solaris, ймовірність того, що буде відсутня герметичність, дуже висока. Може вимагати заміни супорта.

Не варто експлуатувати авто до крайніх значень товщини гальмівних дисків. Я дивно замінити їх заздалегідь. І навіть краще одночасно покласти нові диски та гальмівні колодки. У цьому випадку вони швидко прислів’яться і ефективно уповільнюють.

Виберіть оригінальні деталі від компаній брендів. Бажано тих, що спеціалізуються на виготовленні витратних елементів виключно гальмівної системи. Кожен драйвер має відповідь на те, скільки гальмівних дисків. Це залежить від стилю водіння. Але оригінальні деталі прослужать у рази довше, ніж зроблені за ліцензією.

Заміна гальмівних колодок на Hyundai Solaris.

Увага! Обов’язково перевіряємо рівень гальмівної рідини в бочці, якщо рівень рідини знаходиться в районі шкали MAX. відкачуємо жижу, за допомогою шприца, або гумової груші, і переступаємо до роботи.

Замінюючи передні гальмівні колодки.

Якщо ви не любите читати – подивіться ось це

Щоб замінити передні гальмівні колодки на Hyundai Solaris, нам буде потрібно інструмент:

 • клавішу 14.
 • Високоякісна плоска викрутка.
 • Розсувні пасажі для інформації гальмівних циліндрів (хоча це можливо без них).
 • Металева щітка (PIN-код).
 • Balochnik (ключ для видалення колеса).
 • Дріт (так що супорта видаляється, щоб зв’язати до пружин і не псує шланги)
READ  Заміна личинки замку багажника Kalina універсал

Покрокові інструкції щодо заміни передніх подушок:

Під колесами встановлюють антиметр, розриваючи колісні горіхи, бігаючи машину і видаляють колесо.

Заміна переднього гальмівного диска власною Hyundai Solaris

За допомогою викрутки розводимо гальмівні колодки.

Поверніть ключ до 14 двох болтів, що фіксують супорти (краще почати з дна).

Принесіть супорти навесні, тому він не заважає, і немає ніякого ймовірного виливання шланг.

Вийміть старі підкладки з довідників

Ми видаляємо гіди і очищаємо їх за допомогою Кор. Кисті.

За допомогою ковзних проходів ми поєднуємо поршень у циліндр (якщо ви не відмовилися від додаткової рідини, то вона може воду через вершину стовбура)

Встановіть Caliper на місці, гвинт у встановленні колеса.

Тут у вас є фото. старі та нові блоки, для порівняння:

Заміна задніх гальмівних колодок.

Якщо ви занадто ліниві, щоб читати, подивіться

Порядок роботи

Чому диски не виконуються? На додаток до очевидного для всіх зносу, умови роботи відіграють важливу роль. Отже, з частою їздою в режимі “газопровід”, диски постійно прикрашають, а у випадку введення їх у цих моментах вода може виникнути деформація, яка починає відображати біос або вібрацію. Вона відчутна на рульовому колесі автомобіля, натиснувши водія солярії на педалі гальма.

Технологія для заміни передніх гальмівних дисків:

 • Затягніть ручний звук
 • Видалити колеса
 • Видаліть гальмо супсу разом з гальмівними колодками
 • Гальмівний шланг залишається на місці, не від’єднуйте його.
 • Виправити гальмову капусту до весняного або амортизатора
 • Замочіть гвинти, які встановлюють гальмівний диск до вузла колеса
 • Зніміть гальмівний диск з шпильками
 • Ретельно очищають від іржної частини концентратора, з якою приходить диск
 • Потім, в тій же послідовності, ми збираємо гальмівну систему назад

Заміна

Звичайно, заміна гальмівних дисків не може обійтися без видалення гальмівних колодок. Іноді, деякі фахівці, кажуть, що краще відразу і поміняти ці колодки, поки вони не зносилися, адже нікому не хочеться або платити двічі в майстерні, або витрачати особистий час.

передніх, гальмівних, диск, hyundai, solaris

Заміна переднього гальмівного диска з власними руками Hyundai Solaris

Але варто відзначити, що деякі семінари, де працюють професіонали, не залишають клієнтів взагалі. І це правильно, тому що краще оновити дві частини системи відразу, ніж зробити це половина. Прокладки для Hyundai Solaris Вам також потрібно шукати статтю. Також варто перевірити, яку їх товщину.

Видалення підкладки обов’язково починається з того, що перевіряється рівень гальмівної рідини. Найкраще прокачувати шприц і залити в деяку банку під час ремонту. Необхідно забезпечити, щоб поршень не протікає. Далі робить все відповідно до інструкцій:

 • Колесо видаляється, автомобіль покласти на стенд або джек.
 • Викрутка, між гальмівним дискам і блоком, прокладки розводять, а поршень.
 • Наведено нижче болт, він повинен бути відкручений ключем до 14. У той же час, направляючий палець зберігається ключем до 17. Те ж саме зроблено з верхньою болтом.
 • Далі видаляє супорту з керівництвом і прив’язаний до пружин.
 • Подушки видаляються за допомогою звичайної викрутки.

Далі ви можете продовжувати працювати, але вам потрібно перейти на передні диски. Прокладки та супорти більше не заважають. Не слід забувати, що ці процедури на Hyundai Solaris потрібно регулярно проводити, точніше написані в сервісному книзі, але не можна покладатися на це, іноді потрібно подумати лише про ваш стиль водіння та умови, точно товщина передніх подушок і дисків.

Після видалення передніх подушок залишається лише для видалення диска:

 • Ключ до 17 потрібно відкрутити болти, на яких зберігаються направляючі подушки, якщо це не було зроблено раніше. Посібник видаляється.
 • Від’єднайте гвинти приводу. Дуже часто вони брудні, іноді навіть іржаві. І ця неприємність не є Hyundai Solaris, але взагалі, тому краще чистити їх. Якщо це трапилося, щоб видалити, то добре, якщо ні, то вам потрібна ударна викрутка.
 • Диск видаляється з концентратора.
READ  Як визначити розмір диска на авто

Все, що важливо пам’ятати, описана в цій статті. Заміна дисків не така складна завдання, але краще шукати допомоги професіоналам, якщо є сумніви щодо наших власних сил. Важливо забути про статтю та використовувати лише якісні деталі, де товщина відповідає стандартам. Звичайно, ви не повинні забувати, що товщина не є єдиним джерелом проблем, коли, наприклад, потрапляє в рульове колесо або машина йде на бік.

Гальмівні диски на Hyundai Solaris. дуже вразливий елемент у гальмівній системі автомобіля. Їх несвоєчасний ремонт може призвести до фатальних наслідків на дорозі. Hyundai Solaris Car є надійним автомобілем, але коли вони розбиваються або критичні зносу, це не зможе допомогти.

Заміна гальмівних дисків проводиться в автосервісних майстернях лише за кілька годин. При необхідності ця процедура може бути зроблена з мінімальними технічними навичками.

Як перевірити статус гальмівного диска?

Як вже стало зрозуміло, найважливішим показником. товщина. Вона визначає, скільки диск зможе працювати, і коли потрібно замінити. На Hyundai Solaris, як на будь-якій іншій машині, можна самостійно виконувати таку діагностику. Для цього досить видалити колесо і побачити знос. І після того, як вам потрібно подивитися на верхній край диска. Це може бути так, щоб говорити, максимальна марка, яка сигналізує про необхідність звернутися до авто магазину. Якщо це 2 міліметри, то це ніде не тягнути.

Якщо є бажання отримати ці знання іншим способом, то супутника найкраще підходить, що може виміряти дуже товщину диска і сказати, чи потрібна заміна. На Hyundai Solaris такий параметр повинен бути не менше 20 мм. І те, це той стан, коли думати вже пізно, час діяти. Не забувайте, що товщина є фундаментальним індикатором, як на фронті, так і на задніх дисках.

Варто розуміти, що диски на Hyundai Solaris мають свою статтю. При виборі потрібно довіряти тільки. Стаття написала в сервісному книзі, і інформація доступна як про передні диски, так і з тилу. Також, дивлячись на статтю, ви можете спокійно з’ясувати вартість передніх дисків у будь-якому магазині міста, і це велика перевага для тих, хто не хоче переплачувати.

Варто також відзначити, що потрібно одночасно змінити обидва фронтальні диски, як зліва, так і вправо. Це правило з’явилося не просто так, це цілком обґрунтована, і ясно, щоб будь-яка людина, яка може подумати логічно, і розуміти, що якщо знос лівої частини більше, то ліве колесо уповільниться довше довше. І це сто відсотків заскоки. При покупці також важливо переміщатися з статті, оскільки вона відрізняє підробку від оригінального Hyundai Solaris.

Оригінал

Якщо ви не хочете ризикувати, придбаючи не оригінальні компоненти, то будьте готові до збільшення вартості. У цьому випадку виробник ТК виробляє ті ж запчастини для машин Kia, так і Hyundai. Тому, замовляючи оригінал, не потрібно боятися інструкцій відразу двох фірм.

Оригінальні передні гальмівні диски на Hyundai Solaris (наприклад, на 1.6) стоять близько шести тисяч і маркуються артикулом 51712C8000. Щоб переконатися в їх автентичності, попросіть супровідних сертифікатів (вони повинні бути від продавця). Переконайтеся, що штрих-коди є приватними претендентами на самих предметів, немає логотипів сторонніх фірм.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS