Заміна паливного фільтра Outlander 3

Table of Contents

Заміна паливного фільтра Outlander

Паливний фільтр Outlander: ця запчастина, заміну якої не можна відкладати в довгу скриньку, адже якість нашого бензину залишає бажати кращого. Заміна паливного фільтра Outlander має проводитися згідно з регламентом кожні 60 тис. км., тим більше з урахуванням чистоти пального.

До нас на Outlander Service періодично звертаються зі скаргами, що Аут глухне на неодружених оборотах, зникла динаміка, при підйомах на гірки та височині автомобіль сіпається, і просто довго заводиться. Це ті причини, через які варто перевірити (замінити) паливний фільтр. Так як оригінальний фільтр стоїть мало, про нього часто забувають, або вважають, що заміна його не так вже й важлива.

Також від багатьох автомобілістів можна почути, якщо Outlander на газу, то насос і фільтр не працює при цьому. Це не так. Навіть якщо машина їде не газу, то паливний насос все одно качає бензин, який проходить через паливний фільтр і через зворотний клапан повертається до бака.

Найчастіше з цією проблемою до нас звертаються власники Outlander 1, адже першому поколінню Аутлендера вже 14 років, і траплялися випадки, що фільтр не змінювався близько 200 000 км. І ось як паливний фільтр Аутлендера може при цьому виглядати:

А тепер згадуйте, коли ви змінювали паливний фільтр у своєму Аутлендері?! Адже це все сміття йде піде далі паливною магістраллю прямо у форсунки. А якщо вони заб’ються, то прочистити їх практично неможливо. І як наслідок, економія на фільтрі виллється як мінімум у нерівну роботу двигуна Outlander і призведе до заміни паливних форсунок.

Існує багато різних замінників/підробок паливних фільтрів на Outlander, за солодкою ціною.Але різниця у вартості деталі не просто так є. Якщо фільтр, який змінюється раз на 60 тис.км. коштує значно дешевше, то варто задуматися про його здатність фільтрувати. правильно виконувати свою роботу. Оскільки заміна фільтра не проста процедура, то ми рекомендуємо з нашого досвіду не скупитися, і ставити цю деталь оригінальну.

Заміна паливного фільтра. Mitsubishi Outlander, 2.4 л., 2013 року на DRIVE2

Почав помічати, що на неодружених машину трохи посмикувало, і проблема ця була плаваюча. Знаючи попередній досвід із mitsubishi ASX вирішив замінити паливний фільтр. Там він теж перебуває у зборі з насосом. Відразу скажу на Outlander міняти його простіше. Знайшов такий замінник від Masuma MFFM-320

паливного, фільтра, outlander

на заміну аналогу Mitsubishi 1770A251, ціна якого кусається. Але біда, цей фільтр йде без фільтра грубої очистки (сітки). Загалом сіточку я спочатку в наявності не знайшов, вирішив поки що почистити стару (що було марно).

Прокотився містом, попутно гуглив аналоги цієї сіточки, і про диво підходить від Mazda. Ще аналог Masuma MPU049

Загалом розбираємо, перевіряємо при зворотному збиранні щоб всі гумові ущільнювачі (кільця) стояли на своєму місці, нічого не переплутайте, резиночки в комплекті з новим фільтром тонше, і це не просто, тому що форма в цих місцях вилита на пару міліметрів більше, загалом дивіться уважно при складанні, нічого складного там немає.

Ну і для інтересу розпилив старий фільтр

Пробіг 72000, рекомендації заміни 120000 вважаю це перебір.

Професійна заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander 3 або Outlander XL

Якість палива одна із складових безвідмовної роботи двигуна. Автомобілісту покращувати свій склад не дано. Однак можливий вплив на якість загалом. Один з напрямів цього процесу очищення палива. Для цього є паливні фільтри (ТФ). Вони надійно затримують усі механічні домішки. Це відбувається доти, доки фільтруючий елемент повністю не заб’ється брудом. Так що рано чи пізно будь-який ТФ стає непридатним. Розглянемо, що відбувається з автомобілем і як у цьому випадку вести себе водієві.

Коли потрібна заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL або 3-го

При заправці автомобіля в паливний бак потрапляють різні забруднення. Це механічні частинки, що містяться в резервуарах АЗС, цистернах, трубах та трубопроводах.

Кожен літр палива приносить у бак 1 мг забруднень. Майже всі вони мають затримку щодо TF. Але так не може продовжуватися нескінченно. Настає момент, коли фільтруючий елемент повністю забивається брудом і не може очистити паливо. Про це можна судити за такими ознаками:

 • складність запуску двигуна;
 • нетримання сечі за мінімумом;
 • збої при серії обертів;
 • рвонути машину під час руху;
 • підвищена витрата палива.

Слід враховувати, що такі ознаки характерні не тільки для фільтра, що вийшов з ладу. Вони також виникають у разі несправностей інших систем двигуна.

Діагностика у спеціалізованому автосервісі допоможе визначити несправність у ТФ. Кожен автомобіліст повинен розуміти, що не можна зволікати з появою перерахованих при діагностиці симптомів. Спостерігається інтенсивне зношування циліндро-поршневого вузла двигуна.

Важливо! Чим раніше буде проведено діагностику, тим більше шансів уникнути капремонту двигуна.

Чому стає потрібна заміна паливного фільтра Outlander XL та 3

Виробник рекомендує міняти ТФ через 120 тис. Км. У зв’язку з тим, що якість палива навіть на заправці не завжди відповідає стандарту, заміну потрібно робити раніше. Далі слідує висновок: фільтр вийшов з ладу через забруднення.

За весь період експлуатації через ТФ проходить велика кількість палива. Частинки механічного бруду, що містяться в ньому, частково осідають і назавжди залишаються в баку (тому паливний бак необхідно періодично промивати!). Але основна частина забруднень затримується фільтруючим елементом.

Настає момент, коли ТФ вже втрачає здатність очищати паливо. Насос створює надлишковий тиск, і невеликі порції палива частково проштовхуються через тонші шари забруднення. У двигун надходить недостатньо очищене паливо. З’являються вже згадані ознаки.

Важливо! Паливний фільтр рекомендується замінювати кожні 20-30 тисяч км.

Де знаходиться паливний фільтр Mitsubishi Outlander

Одного разу (проведення першого для мене ТО) я дізнався, що на Ауті стоїть так званий — паливний фільтр на весь термін служби автомобіля… Ні чого собі формулювання…

Ну і як правильно здогадався. за 11 років його ні хто і не подумав міняти. як він бідолаха бігав то на ньому з нашим бензином Так 288 000 км.

До питання заміни підійшов ґрунтовно і проштудувавши купу тем і звітів. прийшов до висновку що купити мені для цього потрібно:. сам фільтр (MR-514676). 1195,08 ;. чайний пакетик. і тут все складно, на Аут він дуже дорогий. за те від паджерика (MR204495). всього 437. а встає як рідний, дякую хлопцям з out-club’a за номери всіх деталей; Ну і як мені підказали, замовив ущільнювачі насоса: MR514677 і MR514683, хоча дуже сумнівався, що вони потрібні, та й на додачу чекав на них більше місяця з Еміратів… Зате вийшло все оригінал;) і все Японське, ось цей довгоочікуваний комплект (номера на фото все видно, дивіться краще там, чи мало в тексті де напортачив):

Я розумів, що шпильки насоса, який не знімали 11 років — не відкрутяться і вже був готовий колгоспити, але для заспокоєння душу — що всі заходи вжито більш ніж за місяць (пам’ятаєте коли міняв важелі) — я намазав кожну шпильку великою кількістю мастила. щоб вони відкидали.

Скільки ж бруду туди летить… Далі почався болісний процес, у спробах не зламати шпильки, але дві все одно зламалися;

Потім усе прочистив і промив. щоб бруд не потрапив у бак.

У деяких звітах — що я читав, говорилося, що треба нацькувати тиск, але я цього не робив, проте — бензину й не потекло… Але не стверджую, що робити це не потрібно.

Заміна паливного фільтра Міцубісі аутлендер 3

Дуже важливо: не забути зняти клему з АКБ. це один з тих випадків, коли цим нехтувати не варто. Також не раджу користуватися нагрівальними переносками. при знятті насоса. тільки холодне світло.Зняв насос, поклав на газетку

(тільки зараз помітив, що поклав на рекламу Екзиста — на дож…). По зеленому чаю – пакетику – розумію, що припущення про рідний фільтр вірні – на фото у багатьох таких…

Був здивований, але пакет майже чистий, а чайок небагато, але радість була не довгою

Почав розбирати (зауважу, що розбирається все легко. як конструктор лего, а повірте мені є з чим порівняти. до речі, помітив, що насоси де немає фільтра. розбираються складніше. значить заміна все-таки передбачається)

Знімаю сам моторчик і що я бачу. чай ​​щось заварився:

Хлопці та цей бензин надходив у двигун

Як це роблять багато хто. розпиляв фільтр. ну тут як у всіх, коменти зайві:

Процес складання: Встановлюємо в куплений фільтр. нове куплене ущільнювальне кільце (ось це кільце. деформувалося не сильно. можна було і не міняти):

Потім замикаємо у фільтр датчик рівня палива (я його знімав повністю. щоб не пошкодити, але можна це і не робити)

READ  Заміна повітряного фільтра UAZ буханець інжектор

Заміна паливного фільтра Mitsubishi (дизель)

Отже, піднімаємо капот автомобіля та знаходимо паливний фільтр. Він розташований праворуч, ближче до верхнього кута капота.

Для того, щоб зняти фільтр, необхідно:

Якщо в процесі ллється паливо зі шлангів або фільтра – не лякайтеся, так бути й повинно.

Після відкрутки останніх двох болтів залишиться зняти ще один датчик, який ховається за корпусом фільтра. Можна використовувати спеціальний інструмент – кліпсодер.

Витягуємо паливний фільтр з-під капота свого Mitsubishi.

Тепер слід відкрутити датчик вимірювання води. Майте на увазі, що на різьблення одягнене кільце ущільнювача, яке потрібно буде замінити.

Тепер акуратно відкрутіть фільтр від корпусу (крутити потрібно проти годинникової стрілки). Посадкове місце фільтра потрібно очистити від забруднення універсальним очисником, акуратно закрутити новий фільтр і закрутити датчик заміру води.

Таким чином зібрали фільтр назад. Установка фільтра під капот проводиться у зворотному порядку.

Тепер дуже важливий момент. Потрібно накачати у фільтр паливо та прокачати повітря. Для цього потрібно натискати на спеціальний клапан, як насос (на малюнку нижче на нього вказана стрілка). Так здійснюється прокачування паливної системи. Важливо! Цю процедуру потрібно здійснювати протягом як мінімум 5-10 хвилин.

Після того, як прокачали через клапан повітря та наповнили фільтр паливом, потрібно завести автомобіль та почекати 10-15 хвилин. Після чого знову завести автомобіль.

Якщо вдруге машина не заводиться, слід знову прокачати клапан на паливному фільтрі, після чого спробувати завести автомобіль.

mirinai

Автозапчастини. Паливний фільтр.

У цій статті ви дізнаєтесь як зробити заміну паливного фільтра і побачити найнеобхідніше (фотозвіт з номерами автозапчастин та фотографіями)! Ознайомившись з нашою статтею, ви зможете самі зробити заміну цього фільтра. Або, принаймні, зрозумієте, що роблять з вашим автомобілем при заміні фільтра.

У сучасних автомобілях з бензиновим двигуном дедалі частіше встановлюють паливний фільтр у бензобаку. З одного боку, його заміна стала більш трудомістким процесом, а значить і дорожчим задоволенням (та й сам паливний фільтр коштує недешево), з іншого. він забезпечує більш високий ступінь очищення і змінюється раз на 80-100тис. км.

Паливний насос для автомобілів Lancer 9, Lancer X, а також Outlander. занурювального типу, з електроприводом, з фільтрами грубого та тонкого очищення. Фільтр грубої очистки. це проста сіточка, яка легко промивається і не потребує заміни.

Давайте розглянемо. паливний фільтр тонкого очищення.

Ось такий фільтр Lancer 9 (Lancer 9. CS3A, CS3W, CS9A, CS9A). MR552781

Outlander (не попередній, не XL CU2W, CU5W). MR514676

Такий фільтр Lancer X (Lancer 10. CY2A, CY4A):

Тому перед покупкою паливного фільтра проконсультуйтеся з менеджером нашого інтернет-магазину автозапчастин та аксесуарів.net.ua!

І останній автомобіль, який ми розглянемо у нашому фото уроці заміна паливного фільтра. Outlander XL (Outlander XL).

1770A046 (на Аути до 07.2007 та на всі повнопривідні (4WD) після цієї дати,

1170A118 стоїть на машинах після 07.2007 з одним приводом (2WD)

Отже! Паливний фільтр куплений, тепер приступимо до його заміни.

1) Перед проведенням робіт по системі живлення необхідно попередньо знизити тиск у цій системі. Через 2-3 години після зупинки двигуна тиск у системі падає практично до нуля, т.е. краще зачекайте годинку-другу перш ніж почати виконувати будь-які роботи. Це необов’язково, але бажано! Дуже важливо, щоб бензину в бензобаку мало, менше 25%. Увімкніть нейтральну передачу і загальмуйте машину гальмом стоянкою.

3) Ліворуч за сидінням воїна знаходиться люк бензобака. Він закручений чотирма саморізами. Перед початком роботи протріть поверхню, зазвичай там вистачає бруду! Відкручуйте!

4) Після необхідно відключити роз’єм живлення (на ньому засувка), акуратно, не поламайте її!

5) Потім від’єднайте зливну та подає магістралі. Подавальна має клямку, яку треба стиснути пальцями та потягнути шланг, знімається легко. На зливній магістралі потрібно стиснути вусики хомута і посунути його назад по шлангу. Шланг акуратно стягнути зі штуцера. При знятті шлангів можливе витікання з них бензину, так що будьте готові до цього.

6) Шланги необхідно чимось заткнути, щоб усередину нічого не потрапило!

7) Тепер відкрутіть 6 гайок, які кріплять весь паливний модуль. Знімемо притискне кільце.

8) Сміливо витягуйте паливний модуль, злийте бензин із нього (але краще в бак не зливати).

9) Ось паливний фільтр (з корпусом) новий та старий. Сіточку, як я вже писала, потрібно тільки промити. Знімається вона дуже легко (зняти лише одне стопорне кільце).

10) Увімкніть стартер приблизно на 3с для вирівнювання тиску в турбопроводі.

11) Підключіть до насоса колодку джгута проводів і встановіть деталі в порядку зворотного зняття.

Готово! Ви найкращий ! Я у Вас вірила! Ми з вами замінили паливний фільтр і як виявилося успішно!

Ви можете придбати паливний фільтр у нашому інтернет-магазині автозапчастин та аксесуарів для автомобіля!

Заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL

Як правило, паливний фільтр на автомобілі Mitsubishi Outlander XL виходить з ладу досить рідко. Він знаходиться у паливній помпі, а вона, у свою чергу, у ємності бака. Досить часто офіційний технічний сервісний центр при заміні інтегрують паливний фільтр разом із насосом. У такому разі, вартість суттєво вища. Однак завдяки цій статті у вас вдасться заощадити кошти на заміну, тому що мінятимемо виключно паливний фільтр.

Потужність автомобіля суттєво погіршується, розгін збільшується, а рівномірність роботи двигуна порушена. Також автомобіль глухне, якщо його завести відразу за робочої температури. Відчуття затягнутого гальма стоянки під час пересування.

Якщо вчасно не замінити паливний фільтр, існує велика ймовірність виходу з ладу паливного насоса. Адже як охолодження виступає бензин. А в результаті забрудненості паливного фільтра, бензин подаватиметься порціями, що призведе до поломки паливної помпи. Передбачуваність автомобіля також зникла натискаємо на газ, а автомобіль розганятися не хоче. Заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL робиться із наведеною нижче інструкцією.

Крок 1 Спочатку акумуляторну клему необхідно роз’єднати. А потім у багажнику знімаємо ковролін, що закріплюється пластмасовими пластинами. Проводимо процедуру по всьому периметру багажника.

Крок 2 Потім розсуваємо її у лівій частині. Саме там знаходиться люк, що йде до паливного насосу.

Крок 3 За наявності позаштатної шумоізоляції, демонтуємо її та підбираємось до люка.

Щоб якісно виконати процедуру заміни, необхідно діяти наступним інструкціям.

 • Приміщення має бути опалюваним або це літній період часу. У роз’ємах тонкий пластик схильний до поломки.
 • Не допустіть попадання бруду в паливний бак.

Крок 4 Виймаємо паливний патрубок. Будьте уважні, з нього потече бензин.

Крок 5 Відгвинчуємо всі болти, що закріплюють навколо люка.

Дістаємо насос разом з поплавцем, акуратно, не ушкоджуючи його.

Крок 6 Потім монтуємо нові деталі, що знайшли в коробці від фільтрів.

Основний елемент міняємо навіть найменші прокладки. Це робити обов’язково.

Крок 7 Після заміни фільтра занурюємо у посадкове місце насос.

Не забуваємо змінити прокладку в конструкції паливної помпи.

Крок 8 Приєднуємо патрубок та інші шланги.

Закручуємо оббивку салону, заводимо автомобіль і все. Тепер можна їздити. Процес заміни паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL успішно завершений!

Паливний фільтр на Mitsubishi Outlander: де знаходиться, ціна, оригінали, аналоги, артикули

Інженери Mitsubishi рекомендують проводити огляд ТФ через 60 000 км. Інтервал скоротите на 20 – 30% у тому випадку, якщо автомобіль систематично заправляють пальним неналежної якості.

Для інтервал у 60 тис. км не актуальний через забрудненість палива, яка в рази перевищує допустимі норми. Автолюбителі практикують передчасне ТО з інтервалом 35 – 40 тис. км.

Дострокове проведення технічного огляду не забороняється виробником, навпаки, всіляко вітається.

Технічні параметри ТФ: зовнішній діаметр 79.5 мм, внутрішній діаметр 65.1 мм, довжина 69.5 мм.

У процесі їзди автомобілю властиво споживати атмосферне повітря. Так як у звичайному повітрі міститься багато різних домішок та пилу, його потрібно очищати. Інакше, потрапляючи на двигун у неочищеному вигляді, він рано чи пізно призведе до його поломки та необхідності проводити дорогий ремонт.

Також салонний фільтр грає роль своєрідного глушника шуму від працюючого двигуна. Тому періодично слід проводити його заміну. У засмічених фільтруючих елементах зростає опір повітряному потоку.

Наслідком такого процесу стає різке зниження об’єму повітря, здатного потрапити до двигуна. Це, у свою чергу, призводить до суттєвого зниження потужності двигуна та значного перевитрати палива. А ще значно зростає концентрація токсичних домішок у вихлопних газах.

Як змінити паливний фільтр на Outlander 3

Відповідно до технічного регламенту більшості виробників авто, паливний фільтр тонкого очищення повинен бути замінений не рідше 80 000 – 100 000 пробігу. На жаль, якість палива на вітчизняних заправках залишає бажати кращого. Саме з цієї причини поділити цей показник навпіл стане цілком логічним та виправданим рішенням. Це убереже двигун від неполадок та продовжить термін його бездоганної роботи.

Надійність та висока якість

Традиційно, японські позашляховики відрізняються бездоганною надійністю. Проте це не означає, що їх обслуговуванню можна не приділяти уваги. Справді, навіть несправна машина не одразу стане колом, проте краще не чекати цього сумного моменту.

Як визначити, що засмічився паливний фільтр?

Досвідчені автолюбителі та співробітники автомайстерень виділяють ряд ознак, які свідчать про те, що паливний фільтр Mitsubishi Outlander потребує заміни:

 • при різкому натисканні на акселератор автомобіль тупий, розгін відбувається повільно, відсутня динаміка;
 • суттєво збільшується витрата палива. Причому ходові якості при цьому в кращому разі залишаються на колишньому рівні;
 • при русі на ухил машина сіпається. Часто стає неможливим заїхати навіть на невелику гірку;
 • двигун без причини глухне під час прогріву або під час роботи на неодружених оборотах. У цьому дана обставина залежить від температури довкілля;
 • при відпусканні педалі акселератора відбувається інтенсивне гальмування двигуном;
 • двигун довго і нестабільно запускається. Часто ємності акумулятора зовсім не вистачає, щоб запустити силовий агрегат;
 • обороти збільшуються ступінчасто, пропадає плавність роботи;
 • на третій та четвертій передачі позашляховик несподівано починає клювати носом.

В принципі, подібні симптоми можуть бути викликані й іншими несправностями, але виявити їх, не виключивши засмічений паливний фільтр, не вдасться. Саме з цієї процедури слід розпочинати.

READ  Заміна салонного фільтра Kia Cerato

Який фільтр слід віддати перевагу

Більшість співробітників автосервісів одностайні у думці, що краще ставити оригінал. Тим не менш, сучасні виробники пропонують власникам авто не менш якісні аналоги. Враховуючи ціну даних розхідників, багато автолюбителів вважають за краще заощаджувати. У разі придбання оригінального фільтра слід обов’язково попросити у продавця сертифікат відповідності. Інакше це може бути той самий аналог, але за завищеною ціною.

Покроковий алгоритм заміни фільтра тонкого очищення палива

Нічого складного в цьому заході немає, і всі дії цілком зможе самостійно виконати автовласник, який має початкові навички роботи з інструментом. Стандартного набору ключів та викруток буде цілком достатньо.

 • Демонтувати заднє сидіння. Передня частина кріпиться спеціалізованими засувками, з боку спинок розташовані гачки.
 • За допомогою викрутки відкрутити гвинти, що утримують лючок бензобака. Він розташований за водієм, з боку колеса.

Прибрати всі сторонні речовини. Як правило, лючок покритий товстим шаром бруду, так як цей простір повністю відкритий зовні. Якщо залишиться хоч трохи пилу, вона неминуче потрапить у бак.

 • Відключити шланги та дроти, після чого за допомогою головки відкрутити гайки. У жодному разі не слід намагатися зробити це накидним або ріжковим ключем!
 • Бензонасос та фільтр виконані у загальному блоці. Як правило, офіційні дилери виконують заміну всього агрегату в зборі, однак такий захід зовсім не обов’язковий. Елементарної заміни фільтра, якщо все інше в нормі, цілком достатньо.
 • Складання агрегату проводиться у зворотному порядку. Перед встановленням сидіння слід переконатися, що всі шланги та дроти підключені належним чином. Можна також зробити тестовий запуск двигуна.
 • Переконатись, що на стиках відсутні патьоки палива.

Рекомендації професіоналів

При покупці нового фільтра, будь то оригінал або лояльніший за вартістю аналог, слід візуально вивчити його зовні. Якщо на око помітні щілини або криві місця, які не стикуються один з одним – від придбання краще відразу відмовитись. Цілком однозначно, такий фільтр не буде працювати належним чином.

заміна фільтра Outlander 3 2 0 4WD

Якщо автовласник не впевнений у власних навичках або відсутній необхідний набір інструментів, оптимальним варіантом стане звернення до ремонтної майстерні. Професіонали виконають усі роботи швидко та якісно, ​​позбавивши власника Mitsubishi Outlander від головного болю.

Помітка паливного фільтра Mitsubishi Outlander.

Як порадили ОД, і як каже практика, паливний фільтр у нас бажано міняти кожні 100 тис. пробігу.Після незрозумілої помилки P0421 вирішив зробити. заміну паливного фільтра. промивання дросельної заслінки. заміну свічок. промивання форсунок (це під питанням)

ОД за заміну фільтра назвав якусь не дуже приємну для мене суму. Пішов дивитися скільки він коштує.Є оригінал, є аналоги.Оригінал Mitsubishi 1770A251. Фільтр паливний

Почитавши в інеті, прийшов до думки, що не всі аналоги є аналогами, десь чайного пакетика немає, десь набору резинок та кріплень. Враховуючи, що різниця у ціні між ними не така суттєва, брати вирішив оригінал.І вважаю, що правильно зробив.Заміну робив у знайомого.

Спочатку до заміни потрібно підготуватися. А саме, підготувати місце для роботи.

Знімаємо органайзер у багажнику, виймаємо його.2. знімає декоративні заглушки сидіння за водієм3. відкручує 4 болти (2 спереду, 2 ззаду)4. знімаємо крісло5. піднімаємо килимок, частково прибираємо пластик, що заважає і пінопласт.6. Відкриваємо лючок (він тримається на чорному герметиці, що не застигає)

Якщо залишити як є, то все це полетить потім у бензобак, тому рекомендую все це очистити.

Очищаємо простір навколо паливного фільтра

Беремо щітку, пилосос і починаємо очищати. Акуратно, не поспішаючи.Не пошкодьте паливний шланг, штекер від нього та шпильки.

Після того, як пройшовся пензликом, взяв стару зубну щітку і продовжив чистити там, де не допоміг пензлик. Пил прибирав пилососом. За 30 хвилин можна впоратися.Повинно вийде приблизно так.

Очищення шпильок та гайок.У багатьох темах бачив, що хтось робив самостійно заміну фільтра, часто ламали шпильки, тому що там все заіржавіло. Але, як я вже сказав, до заміни я почав готуватися заздалегідь, то й шпильки підготуємо.

Беремо WD-40 і акуратно через трубку короткими пшиками бризкаємо на шпильки та гайки. Чекаємо. Пшикам ще.Сам фільтр (білий пластик і паливний шланг) прикрив ганчіркою, щоб на нього WDшка не летіла.Після того, як трохи постояло, беремо зубну щітку, пшикам WD-40 та чистимо шпильки. Так проробляємо з кожною. Потім ще раз пшикаємо трохи на кожну шпильку, затираємо ганчіркою навколо і залишаємо.Закриваємо лючок та залишаємо до наступного дня.Вранці повторюємо процедуру з WD-40.Після чого перем головку на 10 здається і починаємо пробувати ПОВІЛЬНО і плавно без зусилля відкрутити гайки. Відкрутили. чудово! Закручуємо назад і переходимо до наступної. Ті, що на фото зліва доведеться відкручувати звичайним ключем або ключем, з карданним переходом. Якщо не відкручує — мало WD-40, пшикаємо та чистимо щіткою.Після того, як переконалися, що всі гайки нормально повністю відкручуються, закручуємо все назад.

Пам’ятаємо, що гайки перевіряються по одній, не потрібно відкручувати все одразу, фільтр ми зараз міняти не будемо!

Викочуємо бензин.Для заміни фільтра потрібно максимально викачати паливо. В ідеалі, якщо заправа знаходиться від вас за 5-10 км, як у мене. Тому я катався ще якийсь час після того, як на панелі вже не тухла індикація про необхідність заправки.Тепер ми майже готові до заміни.

Потрібно нацькувати тиск у системі.Багато хто пише, що потрібно відключити конектор від насоса і потім заводити машину. І все одно отримують все залите бензином.Тут робили інакше. Відключили конектор від паливного насоса, відкрили лючок бензобака (кришку паливної горловини) та зачекали близько 30 хвилин.11. Про всяк випадок покладіть там навколо ганчірки і обмотайте паливний шланг ганчіркою біля фіксатора. Все одно хоч трохи бензину буде.12. Тепер підтягуємо викруткою фіксатор паливного шланга, і коли його відкрили, стягує сам шланг. Намагайтеся, щоб під тим фіксатором була ганчірка, якщо поллється бензин, щоб одразу на ганчірку.

ПОРАДА: Бажано одягнути захисні окуляри. Якщо раптом бризне бензин, це вбереже очі. Та й якщо потрапить у вічі бензин, вам буде не до фільтри та шланга, все буде в бензині, краще підстрахуватися.

Край шланга в ганчірку і відводимо убік.14. Відкручуємо гайки, фільтр підпружинений, кришка підніметься вгору.15. Забираємо всі гайки, прибираємо кільце-тримач.

Тепер акуратно повертаючи вбік, виймаємо паливний фільтр разом з насосом

Усередині склянки фільтра може залишатися бензин, акуратно виймайте, щоб не вилити його куди не треба.Все зливаємо, беремо новий фільтр.

Ось чому я взяв оригінальний фільтр. У комплекті є все, що потрібно і все, що потребує заміни, навіть пружина та маленький фіксатор (як підкова).Зверніть увагу, що кільця різного розміру, тому запам’ятовуйте звідки що зняли.

Починаємо розбирати старий фільтр, щоб витягти паливний насос.

Бажано все робити в теплі, щоб пластик не був тендітним. Фіксатори акуратно підчіпаємо плоскою викруткою. Не потрібно застосовувати силу чи намагатися ламати, а то може вийти.

Краще все фоткати, як лежать шланги, де якісь кільця, що звідки зняли. Так простіше буде зібрати назад, особливо якщо робитимете самостійно і вперше.

Важко було вийняти сам паливний насос, але й із цим впоралися.Після того, як всі розібрали, бажано помити склянку паливного фільтра.

Починаємо складання у зворотній послідовності.

Після того, як всі розібрали і помили деталі, які не змінюються, починаємо збирати все назад, звіряючись із фотографіями, що все ставимо правильно.

Ретельно перевіряємо, що всі фіксатори заклалися, що не залишилося жодних ущільнювальних кілець (від нового фільтра) і все, що було в комплекті замінено. Т.е. так, що старі деталі повністю відповідають кількості, яка була в коробці з новою.

Перевіряємо, що при натисканні на кришку корпус вільно входить у склянку, пружина назад повертає, що ніякі шланги не чіпляються і не перетискаються.

ПОРАДА: Ще раз рекомендую ПЕРЕД розбиранням ВСЕ сфотографувати як було ДО РОЗБОРУ!

Повертаємо нашу збірку в паливний бак.20. Надягаємо фіксуюче кільце і закручуємо всі гайки.21. Підключаємо паливний шланг22. Підключаємо конектор23. Запускаємо авто, НЕ ЗАВОДЯ. Т.е. включаємо/виключаємо без натиснутої педалі гальма, чекаємо щоб пройшла діагностика секунд 10, і набрався тиск у паливній системі. Так повторюємо 2-3 рази.24. Заводимо машину.Якщо все нормально, все працює. відмінно, дивимося, щоб рівень палива показував як і належить, що бензину нижче за плінтус.25. ОБОВ’ЯЗКОВО перевіряємо, що на з’єднанні фільтра та паливного шланга немає патьоків бензину, що все надійно підключено, що фіксатор зафіксувався. Після того, як машина хвилин 10 попрацює, перевірте ще раз, що все сухо.26. Ще раз перевіряємо, що закрутили всі гайки, закриваємо лючок, збираємо салон у зворотній послідовності.27. Не забуваємо заправитися на найближчій заправці.

P.S. Та й взагалі, не варто кататися з порожнім баком.до. насос охолоджується бензином, а якщо бак буде порожнім, особливо влітку в спеку, то й охолодження не буде.

Ну і невелике резюме:1. Поруч не палити, користуватися холодним світлом, LED ліхтарики, наприклад.2. Працювати у теплому приміщенні3. Не забути викотити паливо перед заміною4. Бути гранично акуратним5. Фотографувати процес

Складність всього не висока, може впоратися будь-який.

Чи змінилося щось у поведінці машини?Можливо ця суб’єктивна думка, але здається при старті трохи краще пішла, на високих швидкостях наприклад при обгонах стала бадьоріше.Якби я не знав, що фільтр був замінений, з ймовірністю 80% я був сказав, що напевно різниці не бачу, хоча деякі зміни в поведінці машини, як мені здається, відбулися.У всякому разі, бензин ховати тепер двигуну простіше, та й насосу напевно працювати.

Наступними на черзі очищення заслінки та заміна свічок.

Одного разу (проведення першого для мене ТО) я дізнався, що на Ауті стоїть так званий — паливний фільтр на весь термін служби автомобіля… Ні чого собі формулювання…

Ну і як правильно здогадався. за 11 років його ні хто і не подумав міняти. як він бідолаха бігав то на ньому з нашим бензином Так 288 000 км.

READ  Заміна салонного фільтра Geely Emgrand ес7

До питання заміни підійшов ґрунтовно і проштудувавши купу тем і звітів. прийшов до висновку що купити мені для цього потрібно:. сам фільтр (MR-514676). 1195,08 ;. чайний пакетик. і тут все складно, на Аут він дуже дорогий. За те від паджерика (MR204495). всього 437. а встає як рідний, спасибі хлопцям з out-club a за номери всіх деталей; Ну і як мені підказали, замовив ущільнювачі насоса: MR514677 і MR514683. Що вони потрібні, та й на додачу чекав їх більше місяця з Еміратів Зате вийшло все оригінал;) і все Японське, ось цей довгоочікуваний комплект (номери на фото все видно, дивіться краще там, чи мало в тексті де напортачив):

Я розумів, що шпильки насоса, який не знімали 11 років — не відкрутяться і вже був готовий колгоспити, але для заспокоєння душу — що всі заходи вжито більш ніж за місяць (пам’ятаєте коли міняв важелі) — я намазав кожну шпильку великою кількістю мастила. щоб вони відкидали.

Скільки ж бруду туди летить… Далі почався болісний процес, у спробах не зламати шпильки, але дві все одно зламалися;

Потім усе прочистив і промив. щоб бруд не потрапив у бак.

У деяких звітах — що я читав, говорилося, що треба нацькувати тиск, але я цього не робив, проте — бензину й не потекло… Але не стверджую, що робити це не потрібно.

Дуже важливо: не забути зняти клему з АКБ. це один з тих випадків, коли цим нехтувати не варто. Також не раджу користуватися нагрівальними переносками. при знятті насоса. тільки холодне світло.Зняв насос, поклав на газетку

Наші послуги із заміни паливного фільтру Outlander XL та 3

Перелік послуг з обслуговування всього модельного ряду Mitsubishi надзвичайно широкий. Однією із затребуваних є заміна ТФ Mitsubishi Outlander 3. Власникам цих авто ми пропонуємо такі послуги:

 • діагностика усієї паливної системи;
 • заміна паливного фільтра;
 • обслуговування елементів системи живлення паливом;
 • якісний підбір фільтруючого елемента;
 • забезпечення оригінальними запчастинами.

В обов’язковому порядку професіонали сервісу проконсультують кожного клієнта з усіх питань обслуговування та ремонту, що його цікавлять.

Крім цього, ми заощаджуємо час клієнта на пошуку потрібних для заміни ТФ запчастин.

Паливний фільтр на Mitsubishi Outlander: де знаходиться, ціна, оригінали, аналоги, артикули

Інженери Mitsubishi рекомендують проводити огляд ТФ через 60 000 км. Інтервал скоротите на 20 – 30% у тому випадку, якщо автомобіль систематично заправляють пальним неналежної якості.

Для інтервал у 60 тис. км не актуальний через забрудненість палива, яка в рази перевищує допустимі норми. Автолюбителі практикують передчасне ТО з інтервалом 35 – 40 тис. км.

Дострокове проведення технічного огляду не забороняється виробником, навпаки, всіляко вітається.

Технічні параметри ТФ: зовнішній діаметр 79.5 мм, внутрішній діаметр 65.1 мм, довжина 69.5 мм.

Серійний номер / артикулЦіна в рублях
KC 510D оригінальний фільтр Від 1800 – 2000
30510 FCS604 Від 1650. 1700
30-05-507 CS768 Від 1650. 1700
N1335066 ADC42362 Від 1650. 1700
WK 728 KL 737 Від 1650. 1700
WK 12 001 KL 581 Від 1650. 1700
30528 KC 510D Від 1650. 1700
30510 F 026402086 Від 1650. 1700
LF-969M KL 581 Від 1650. 1700
LF-968M KC 510D Від 1650. 1700
21-00509-SX 30-0L-L11 Від 1650. 1700
FS23001 30-05-520 Від 1650. 1700
EFF275D 30-05-507 Від 1650. 1700
EFF192 PP853/1 Від 1650. 1700
FCS614 PP852/3 Від 1650. 1700
N1335062 N1335066 Від 1650. 1700
J1335049 FCS614 Від 1650. 1700
FCS604 F 026402086 Від 1650. 1700
вартість уточніть у менеджера на момент покупки

Обслуговування бензинових моделей

У автомобілів, оснащених бензиновими двигунами (див. Mitsubishi Outlander (двигуни), фільтруючий елемент знаходиться в баку, і об’єднаний в один вузол з бензонасосом і датчиком рівня палива. Для його зняття у певній послідовності виконуються такі операції.

Підняти подушку дивана задніх сидінь. Під нею ви виявите закріплений саморізами лючок. Відвернути саморізи і зняти лючок. Щоб кріплення не закис, розробники передбачили пластикові вставки в панелі кузова. Від’єднати від кришки шасі бензонасоса шланги та дроти. Прийде бути дуже акуратними. Пластикові кліпси крихкі та їх легко пошкодити. Зі шлангів може потекти паливо. Рекомендується підкласти під них ганчірку. Видалити бруд по периметру кришки шасі бензонасоса, виключивши можливість її попадання всередину бака

Відвернути гвинти кріплення. Обережно витягти колбу, в якій змонтовано компоненти.

Для заміни власне фільтра доведеться виконати деяку роботу.

 • Повністю розібрати вилучений із бака вузол. Це не має стати проблемою. Роз’єми електропроводки легко виходять із гнізд, пластикові деталі фіксуються простими засувками, а шланги – затискними хомутами, зняти які можна за допомогою звичайних пасатижів. Запірне кільце, що утримує фільтр грубої очистки, так званий «чайний пакетик», піддягається викруткою. Складність робіт – на рівні дитячого конструктора. Головне, діяти акуратно.
 • Здійснити складання вузла, використовуючи набір придбаних запчастин. Комплект, випущений сумлінним виробником, містить усі необхідні деталі. Вони з’єднуються з занурювальним бензонасосом та датчиком рівня палива на пластиковому шасі. Деякі фірми постачають і шасі теж. Якщо чогось не вистачає, допустимо встановити частину старих компонентів. Навіть «чайний пакетик», після промивання, можна використати повторно. Лише фільтр тонкого очищення та ущільнення однозначно слід замінити.

Зібрану колбу опускаємо на місце, у бак. Монтаж деталей робимо у зворотному порядку. Будьте уважні! Роботи виробляються на баку, наповненому легкозаймистим паливом і відкритого вогню поблизу бути не повинно. Перенесення рекомендується оснастити лампою холодного світла.

Підбір запасних частин

Оригінальна запчастина коштує досить дорого. Якщо немає бажання платити за неї близько 5000. підійде і якісна заміна. Це дозволить знизити ціну мінімум вдвічі. Свої функції непогано виконує продукція таких виробників, як:

Заміна паливного фільтра на Мітсубісі Аутлендер 2016.

Але не захоплюйтесь надмірною економією. Продукція деяких компаній не має достатнього ресурсу, а паливний фільтр Outlander XL встановлений так, що зайвий раз проводити його заміну проблематично.

Установка деталі проводиться у зворотному порядку. Щоб запах парів палива не проникав у салон, рекомендується використовувати нові гвинти та саморізи, а обидві кришки перед установкою треба змастити герметиком.

Чищення та заміна деталей паливного модуля (насоса) Mitsubishi Outlander 2003. 2008

Справність паливної системи багато в чому визначає ефективність роботи мотора автомобіля, його динамічні та швидкісні характеристики. Для кожного водія важливим фактором є витрата палива, на яке йде значна частина коштів. Дається взнаки якість палива, що зустрічається на тих чи інших заправках, а також сміття, яке потрапляє в систему, незважаючи на всі запобіжні заходи. Заміну паливного фільтра необхідно проводити в середньому кожні 20-30 тисяч кілометрів.

Вузли паливного модуля повнопривідних версій автомобілів Mitsubishi Outlander

З’єднання роз’єму датчика рівня палива (основного)

Датчик рівня палива

З’єднання роз’єму паливного насоса

Основа вузла паливного насоса

Шланг паливного насосу

Підкачуючий насос (двигуни 4G63 та 4G64)

Трубка паливного насоса (двигуни 4G63 та 4G64)

Регулятор тиску палива (двигун 4G69)

Нижній кронштейн паливного насосу

Ущільнювальна втулка

Опускаємо обидві частини спинки заднього сидіння, з салону піднімаємо полицю, під якою ховається запаска, знаходимо болт 14 мм, що кріпить подушку сидіння, і відкручуємо його за допомогою гайкового ключа.

Піднімаємо спинки сидіння у нормальне положення. Тепер тягнемо з лівого та з правого кінців диван вгору (фіксується він засувками). Не поспішайте витягувати диван із салону! Спочатку від’єднайте клеми підігріву сидіння (їх дві).

Зліва (щодо ходу руху) виявляємо люк. Оббивку, щоб не заважала, можна закріпити ременем безпеки.

Далі потрібно скинути тиск у паливній магістралі, щоб паливо не бризнуло. Викруткою відкручуємо 4 саморізи, відводимо кришку люка убік, знаходимо клему та відключаємо її від насоса. Ретельно очистіть поверхню паливного бака, щоб у систему не потрапив бруд.

Спробуйте завести автомобіль, щоб прибрати тиск із паливної системи.

Відключіть клему мінус від акумуляторної батареї.

При проведенні робіт не користуйтесь перенесеннями з лампами розжарювання. Використовуйте лише світильники з холодним світлом.

Знявши тиск, зніміть обидва шланги з бензонасосу. Вони знімаються за допомогою плоскогубців.

Знімаємо паливний модуль із бензобака.

Модуль необхідно обережно витягти, щоб не пошкодити покажчик рівня палива.

Відстібаємо поплавок, а потім 4 засувки, виймаємо фільтруючий елемент.

Відстібаємо нижню кришку.

Відкрийте гумову заглушку і відстебніть фільтр грубої очистки (сітку), сам фільтр сідає з натягом на бензонасос, але ще його тримає стопорне кільце.

Витягуємо насос із корпусу паливного фільтра.

Рекомендується не затягувати із заміною паливного фільтра. Через паливо неідеальної чистоти, таким чином може виглядати його внутрішня фільтруюча частина.

Встановіть нове кільце ущільнювача в новий паливний фільтр.

Клацніть новий фільтр у корпус паливного модуля.

Встановіть на корпус датчик рівня палива (з поплавком)

Встановіть нову ущільнювальну втулку на бензонасос.

Приєднайте клему живлення бензонасоса.

Встановіть новий сітчастий фільтр грубої очистки і закріпіть його стопорним кільцем.

Для порівняння старий та новий паливні фільтри грубого очищення

Клацніть нижню кришку і змініть, при необхідності, кільце ущільнювача паливного модуля (позначені стрілками).

Автомат натягувача поліклинового ременя відводимо проти годинникової стрілки ключем «на 17», ухопившись за приплив на корпусі. Після цього фіксуємо механізм 5-міліметровим штифтом.

Автомат натягувача поліклинового ременя відводимо проти годинникової стрілки ключем «на 17», ухопившись за приплив на корпусі. Після цього фіксуємо механізм 5-міліметровим штифтом.

Автомат натягувача поліклинового ременя відводимо проти годинникової стрілки ключем «на 17», ухопившись за приплив на корпусі. Після цього фіксуємо механізм 5-міліметровим штифтом.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS