Заміна паливного фільтра Mazda 3 бк

Паливний фільтр на Mazda 3 bk. який ставити?. АвтоСовет

паливного, фільтра, mazda

Всім привіт ✌Начну з історії. Їдучи на свята в Пітер з коханою, на зворотному шляху, не далеко від Москви (в г.Клін) машина почала троіть, втратила потужність і мотор перестав набирати обороти. Більше 3000 оборотів не набирав! Я трохи злякався, думаю ось він золотий пробіг в 200 тисяч. Горів чек по лямбда, обрив нитки нагрівання.

Ну думаю перегрів лямбда. Скинув, посидів і далі поїхали, але не далеко ((((прокляв заправку в Пітері тат нафту, гомно налили.

Дещо як дісталися до будинку На наступний день сіл завів і поїхав у справах, було все нормально, поки не настав вечір, почалося все теж саме Рішення моє і і ​​СТО (авто сфера) паливний фільтр, ну думаю якраз хотів міняти, за такий пробіг ніразу не міняли.

Поговоривши з знайомим tolian23, порадив ставити японський фільтр (asakashi fs25004) і фільтр грубої очистки (krauf KR2222F) Замовив на emex і на 8 березня розпочав корчувати. Різати лючек я не став, шкода кузов. Бак скинути 40 хвилин і поставити 25, благо гараж і інструменти є))))

 • повний розмір
 • нові фільтра.
 • повний розмір
 • Отручіваем лючек і скидаємо фішку.
 • повний розмір
 • Відкручуємо екран, він на пластикових гайках і відгинаємо в сторону.
 • домкрати бак.
 • повний розмір
 • Знімаємо паливні шланги, вставляємо 2 тоненькі викрутки і висмикуємо, окуратно головне не зламати!
 • повний розмір
 • Глушимо штуцера і чистимо.
 • повний розмір
 • Гайку відвертаємо молотком і деревинкою, Гайка м’яка не ламається.
 • повний розмір
 • Знімаємо з засувок датчик рівня палива, режим трубку, витягуємо насос і знімаємо клеми.
 • повний розмір
 • Фільтр тримає 2 засувки. Вони тендітні можна зламати, що я відповідно і зробив
 • джерело:

Особливості заміни паливного фільтра на Mazda 3

 • За рекомендаціями виробників Mazda 3 міняти паливний фільтр потрібно через 40 тисяч кілометрів пробігу, ця інформація вказується в керівництві по експлуатації автомобіля.
 • Розібраний комплект для заміни
 • Але це рекомендовані терміни, на які можуть вплинути наступні фактори:
 • якість палива;
 • умови експлуатації автомобіля;
 • якість витратних матеріалів.

З огляду на ці фактори, заміну потрібно виконувати через 30 тисяч кілометрів. Необхідність заміни можна визначити після діагностики.

Ознаки неякісної роботи паливної системи:

READ  Не тримає ручник Hyundai Accent

Mazda 3 замена топливных фильтов

 • на високих швидкостях з’являються ривки, якщо не усунути причину, то ривки починають з’являтися і на середній швидкості;
 • двигун нестабільно працює на холостому ходу, може навіть стихнути.

Але коли початківці власники автомобілів Mazda вирішують поміняти паливний фільтр, їх очікує трохи неприємний сюрприз. Через конструктивних особливостей окремо його поміняти неможливо. Міняти необхідно весь комплект, в який входить насос, фільтруючий елемент і покажчик рівня палива.

У старих моделях Mazda 3 блок містився в моторному відсіку. У нових моделях виробники його перемістили в бензобак, вважаючи, що при такій конструкції, в паливну систему потрапить менше сторонніх часток.

Можна спробувати замінити фільтр грубої очистки, який являє собою звичайну металеву сіточку. Але це навряд чи вирішить проблему. Хоча вартість комплекту досить пристойна, доведеться рано чи пізно вирішиться на таку витрату, так як якість його функціонування двигуна важливіше, інакше пізніше може знадобитися більш серйозний ремонт всієї паливної системи.

Замена топливного фильтра (в баке), Mazda 3

коли міняти

 • 1 Коли міняти
 • 2 Де знайти
 • 3 Підготовка
 • 4 Демонтаж

Перш за все, потрібно стежити за періодичністю заміни фільтрів. Ще недавно була поширена думка, що фільтра палива у трійки немає взагалі.

Почасти це було пов’язано з незвичайним розташуванням деталі, через що недосвідчені власники припускали, що в конструкції він зовсім відсутній.

На окремих форумах також висловлюється думка, що зміна фільтра технічним обслуговуванням взагалі не передбачається. Можливо, це дійсно так, але не в умовах поганої якості палива.

Mazda 3 до 2007 року випуску вимагає установки нового фільтру кожен 60 тисяч кілометрів, але не рідше одного разу на три роки.

Пізніші моделі зажадають більшої уваги: ​​до обслуговування потрібно приступати через 30 тисяч пробігу, але не пізніше двох років після чергової заміни.

Однак є деякі «симптоми», які свідчать про наявність проблем в паливному фільтрі або прилеглих системах:

 • Поштовхи в корпус машини при русі на високій швидкості
 • Ривки авто під час стабільного прискорення
 • Загальмована реакція механізму на натиснення педалі газу.

Коли міняти фільтр палива на Mazda 3?

За регламентам ТО Mazda 3 ВК з бензиновим мотором, якщо паливний фільтр йде в зборі з модулем, то він розрахований на весь термін служби насоса. В середньому, він змінюється в проміжку між 100 тис. Км і 120 тис. Км пробігу.

Якщо ж фільтр на виносної, то за регламентом він повинен змінюватися через кожні 90 тис. Км, але по факту це можна робити частіше, так як доступ до нього набагато простіше, ніж якщо він в зборі, та й ціна на окремий фільтр на порядок менше.

READ  Заміна паливного фільтра Kia Sportage

Сітку ж можна просто промивати або продувати через одне ТО.

На автомобілі з дизельними двигунами по регламентам рекомендується робити заміну фільтру через кожні 30 тис. Км. При необхідності (якщо авто експлуатується в тяжких умовах), цей термін потрібно скоротити вдвічі, так як ремонт паливної системи на дизельних авто досить дорогий.

Перед заміною фільтра на Mazda 3 ВК рекомендується скидати тиск в паливній системі. Для цього просто витягатися запобіжник насоса F24. F / PUMP 15A, який знаходитися під капотом.

 • Після цього запускають двигун, і чекають, поки він глухне, виробивши все залишки палива в системі.
 • Після чого потрібно ще 2-3 рази спробувати його завести, переконавшись, що паливо більше не надходить, поставити на місце запобіжник, і приступити до заміни фільтра.
 • Чи не знайшли відповідь на своє питання?

Запитуйте в коментарях. відповімо обов’язково!

Спроба заміни паливного фільтра Mazda 3 / Axela

замінили паливний фільтр тонкого очищення, після установки з’явився сильний шум при роботі нового фільтра

Заміна паливного фільтра Mazda 3 BK в наших автосервісах

Якісний ремонт полягає не тільки в застосуванні якісного матеріалу і наявності досвіду заміни, а й у виконанні всіх процедур. Механіки нашого сервісу надають такі послуги:

 • Діагностика для виявлення всіх несправностей і можливих причин;
 • Заміна паливного фільтра Mazda 3 BK;
 • При необхідності промивка паливної системи;
 • Заміна пошкоджених елементів.

Тільки після цих процедур ремонт вважається якісним.

Mazda 3 Заміна Паливного Фільтра

Коли потрібно поміняти паливний фільтр

Підміна паливного фільтра Mazda 3

Замена топливных фильтров в Mazda 3 BK 2007

Одним з важливих елементів паливної системи є паливний фільтр. Цей елемент запобігає потраплянню в паливопровід і далі ймовірних забруднень. Це можуть бути елементи корозії, вода, інші забруднення. У бак вони потрапляють разом з поганим паливом після заправки на незрозумілою АЗС, також створюватися конкретно в системі.

Проблема якості пального не перестає бути актуальною з часом на просторах держав пострадянського простору.

У середовищі шанувальників автомобіля Mazda можна зіткнутися з думкою, що у машини третього сімейства паливний фільтр відсутній. Це світогляд засноване на незнанні місця установки фільтра. Крім того, деякі стверджують, що паливний фільтр у цій моделі не вимагає заміни, тому що розрахований на весь термін служби.

Але якщо ознайомитися з документацією по обслуговуванню машини, то стає зрозуміло, що періодичність заміни паливного фільтра встановлено заводом-виготовлювачем в 40 тис. Км. Беручи до уваги нестабільна якість пального на російських заправних станціях, доцільно такий інтервал зменшити до 30 тисяч.

На машинах більш ранніх версій фільтр встановлювався в моторному відсіку, а зараз він встановлюється в паливному баку. Як наслідок ризик потрапляння засмічень в паливну магістраль знижений до мінімуму.

READ  Як встановити магнітолу в UAZ Patriot

Щоб правильно діагностувати засміченість паливного фільтра, слід звернути увагу на ривки і поштовхи корпусу машини при різкому прискоренні автомобіля або високій швидкості. Це свідчить про недостатнє надходження палива і потрібна заміна паливного фільтра на Mazda 3.

Через певний час такі поштовхи будуть виникати навіть у разі незначного додавання газу. Додатковими проблемами можуть стати плаваючі обороти на холостому ходу, або навіть двигун може затихнути.

Відмінною особливістю заміни паливного фільтра на автомобілі Mazda 3 є необхідність проведення модульної заміни. У такий модуль входять паливний насос з встановленим всередині фільтром тонкого очищення, а також. фільтр грубого очищення, який розташовується тут же.

Послідовність робіт, при заміні паливного фільтра Mazda 3

Заміна паливного фільтра на Mazda 3, який розташований під заднім сидінням, проводиться через салон автомобіля, але зустрічаються деякі моделі, у яких необхідно знімати бак, щоб дістатися до фільтра. Виконувати роботи по заміні фільтра рекомендується на повністю охолодженому автомобілі.

Перед початком роботи необхідно скинути тиск бензину в паливній магістралі. Для цього потрібно знайти в блоці запобіжник, який відповідає за роботу паливного насоса, і вийняти його. Після чого необхідно завести автомобіль і дати попрацювати йому, поки мотор не затихне, після цього потрібно знеструмити автомобіль, знявши мінусову клему з акумулятора.

Далі необхідно витягти з автомобіля заднє сидіння, відкрутити на днище чотири болта і зняти оглядового люк.

Всі підходять до бензонасосу дроти і шланги потрібно відключити від роз’ємів і штуцерів, відкрутити велику пластикову гайку, що кріпить насос до горловини бака.

Після чого весь вузол в зборі, що складається з насоса і фільтра, який має вигляд пластикового стакана, необхідно вийняти з порожнини бака.

Витягуючи бензонасос з бака, потрібно бути дуже обережним, щоб не поламати крихкий покажчик рівня палива, який також закріплений на склянці з фільтром.

Далі від нижньої частини насоса від’єднується фільтр за допомогою засувок, а на його місце встановлюється новий елемент.

Зібраний насос з фільтром встановлюється в бак, після чого здійснюється складання у зворотній послідовності.

Після виконання побудови необхідно підключити живлення до автомобіля і включити запалювання. Відразу заводити автомобіль не рекомендується, необхідно кілька разів включити і вимкнути запалювання, щоб паливо заповнило всю магістраль.

При довгої експлуатації машини або при використанні низькоякісного палива заміна паливного фільтра на Mazda 3 рекомендується не через салон, а на знятому баку, для наступного промивання паливного бака.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS