Заміна опорних підшипників Ford Focus 2

Table of Contents

Заміна опорного підшипника передньої стійки на Ford Focus 2. докладна інструкція

опорних, підшипників, ford, focus

На Ford Focus другого і третього покоління конструктори подбали про надійність і фортеці «ходовки», але кожен автомобіль і механізм мають слабкі місця і деталі піддаються періодичній заміні.

Ford Focus. не виняток, слабкі місця проявляють себе при тривалій експлуатації. Найчастіше виходять з ладу балки стабілізатора, а так само амортизатори, опорні підшипники. У випадку з «опорником». поломка трапляється як деталі в зборі, так і окремо стоїть опорного підшипника всередині. Іноді все простіше, потрібна заміна буфера ходу стиснення в корпусі.

У статті докладно розказано, як виконаються заміна опорного підшипника Ford Focus 2, з супроводом корисними фото і відео матеріалами.

Про те як поміняти опорний підшипник на Ford Focus 2 (повна заміна) дивіться на відео. Що таке опорний підшипник? Так само дивись на

Що таке опорний підшипник, передній привід

Діагностика опорного підшипника, причини поломки

Якщо ви власник Ford Focus 2 і читаєте цю статтю, швидше за все поломка вже сталася, і вам цікаві основні ознаки несправності, а так само як робиться діагностика і заміна.

Опорний підшипник розташований у верхній частині модуля, під капотом, сприймає все осьові навантаження, що переходять від коліс. Головна функція. це забезпечення повороту стійки, при безпосередньому виконанні повороту автомобіля. Ознаки несправності такі:

 • При серйозному зносі опорних підшипників, втрачається чутливість управління.
 • Збільшується люфт біля керма. Чути скрип підшипників, якщо обертати кермо обездвиженного автомобіля.
 • Хрускіт спереду при їзді по нерівній дорозі.
 • Підніміть капот, знайдіть «опорники» (кріпляться трьома кріпленнями і розташовані ближче лобового скла, поруч з пластиковим воздуховодом).
 • Однією рукою притисніть до вузла, а другий за допомогою власної ваги розгойдайте машину знизу-вгору.
 • Якщо є стук в опорному механізмі, або скрегіт зі скрипом. на жаль деталь несправна.

Так само дивіться відео. як перевірити підвіску Ford Focus 2 самостійно:

Як перевірити підвіску Ford Focus 2 самому

Варто зазначити причини, за якими підшипник виходить з ладу і при яких потрібна заміна. Захистіть машину від їзди по ямах, нерівностей. Регулярно перевіряйте підвіску, справність амортизаторів, стабілізаторів. Забезпечте герметичність деталей. Під час ремонту рекомендується перевірити передні ступичні підшипники на Ford Focus.

Підготовчі заходи для ремонту Ford Focus

 • Набір головок з «трещетка» (потрібні на 15, 17, 13);
 • Знімач рульових наконечників, кульових (бажано);
 • Вороток або подовжувач ключа у вигляді труби;
 • домкрат;
 • Викрутка або головка «зірочка» на 25;
 • Стяжки для амортизаційних пружин;
 • Ключ динамометричний для затягування гайки штока.

Машину поставте на рівну поверхню. Скоротить час ремонту якщо процес буде відбуватися на оглядовій ямі. Забезпечте освітлення, включіть першу передачу, якщо у вас АКПП, то поставте в положення «Р». Помічник і наявність еклектичного гайковерта, так само прискорять процес заміни.

Перед безпосередньою заміною і розбиранням опорного модуля, ознайомитеся з пристроєм за схемою.

Демонтаж передньої стійки

 • Перший крок. зняття колеса, звільніть кріплення, до того як підійміть машину домкратом. Далі відкручуємо болтові з’єднання, коли авто вже піднесено.
 • Потім, належить зняти гальмівний супорт, відкрутивши болтові з’єднання ззаду. Прикріпіть його за допомогою дротяного гака до кузова, щоб не заважав.
 • Акуратно від’єднуємо фішку датчика ABS. Якщо заважає гальмівний диск, демонтуйте, але, як правило, цього не роблять.
 • Тепер знайдіть болтове з’єднання, яке зміцнює стабілізатор Ford Фокуса.
 • Викручуємо гайку голівкою на 17. Щоб болт НЕ провертався, закріпіть його шестигранником.
 • Потім від’єднуємо стабілізатор.
 • Знаходимо болт рульового наконечника. Послаблюємо його, викручує. Випрессовивают наконечник спеціальним знімачем, щоб уникнути пошкодження, інакше буде потрібно його заміна.
 • Поруч відразу знаходимо кріплення кульових, так само від’єднуємо їх від поворотного кулака.
 • Після того як болт кульової відкручені, переходимо до ступичні контргайці.
 • Викрутити ступичні гайку можна воротком, або скористайтеся трубою для подовження ключа і посилення моменту.
 • Після зняття заглушок (6 шт) знімаємо двірники, так як вони завадять прибрати панель воздуховода Ford Фокуса.
 • Викручуємо кріплення і знімаємо двірники.
 • Тепер належить знайти гвинти, які і кріплять панель до кузова, вони знаходяться з боків. Викрутити їх можливо тільки «звездочковой» викруткою або такий же головкою на 25. Або скористайтеся хрестової викруткою.
 • Захисна панель легко зніметься, ми отримаємо доступ до верхніх опорних підшипників передніх стійок для їх заміни.
 • Кріпляться опорні елементи до кузова болтами, відкручуємо головкою на 15.
 • Тепер модуль звільнений від кріплень знизу і зверху, спокійно витягаємо конструкцію, щоб приступити до заміни деталі.

Як самому поміняти опорний підшипник на Ford Focus 2

Ford Focus. не виняток, слабкі місця проявляють себе при тривалій експлуатації. Найчастіше виходять з ладу балки стабілізатора, а так само амортизатори, опорні підшипники. У випадку з «опорником». поломка трапляється як деталі в зборі, так і окремо стоїть опорного підшипника всередині. Іноді все простіше, потрібна заміна буфера ходу стиснення в корпусі.

У статті докладно розказано, як виконаються заміна опорного підшипника Ford Focus 2, з супроводом корисними фото і відео матеріалами.

READ  Як промити систему охолодження ВАЗ 2112

Про те як поміняти опорний підшипник на Ford Focus 2 (повна заміна) дивіться на відео. Що таке опорний підшипник? Так само дивись на

Що таке опорний підшипник, передній привід

Заміна опорних підшипників в автомобілі Ford Focus 2

Опорники на фокусах досить слабкі. Можуть полетіти на 20-30 тисячах пробігу. У мене набагато пізніше це сталося. Симптоми такі. на малих швидкостях або взагалі на місці чутний характерний звук при поворотах керма. Мені звуки нагадали хрест товстого каната при натягу ну або якось так. Стандартні опорники чорного кольору, у мене стояли посилені сірого кольору. Нові опорники я ставив оновлені, схоже що від третього фокуса. У них трохи змінена форма і поліпшений захист від бруду.

Старий опорник. Мастило ще була, але провертався вже туго.

Так само на форумі у багатьох виходила ситуація, що після заміни, нові опорники проходили пару тисяч і знову кректали. Причина бачиться в малій кількості мастила в опорника. З цього рекомендується розкривати і перевіряти нові опорники, і додавати в них мастило.

Деяка мастило була, але для надёгі я її замінив.

Ще корисну пораду як розтиснути поворотний кулак, щоб витягнути стійку. Викручуєте болт який стягує кулак і вкручувати його з іншого боку. У розріз кулака вставляєте що завгодно і затягуєте болт. Даний метод позбавляє від різний стукотів молотком і колупання викрутками.

Ах так, ще важливий момент. Болти кулака у мене вдалося відкрутити тільки Пневмопістолети на шиномонтажке. Інакше я і бив і штовхав, все бестолку. Загалом, майте на увазі.

Затєєв така справа, було вирішено міняти і опори підшипників. Поставив так само оновлені від третього фокуса.

У них металевий профіль в центрі товщий і додано металеве кільце. Та й в цілому нові опори масивніше виглядають. На старій опорі без такого кільця можна побачити сліди від того що опорник в неї вкарбувалися. Мабуть це суттєво, так як навіть є рекомендації для офіцалов:

І зовсім вже до купи вирішив встановити гумові детальки. Під пружину встановлюється гумова прокладка знову ж від третього фокуса. А зверху, між пружиною і підшипником, гумка від Mondeo.

За ідеєю вони покликані прибрати або зменшити якісь скрипи і стуки від пружини. Ефект від них є. Він дуже малий, але він є.

З’явилася якась пружність чи що Ну і кліренс попереду виріс на 2 см.

Список запчастин і їх коди: Опорний підшипник Foc2 / 3 / Kuga модифікується. ан. 1820399 2шт. по 922р. (1844р.) Опора амортизатора Foc3 / Kuga 1820233 2шт. по 580р. (1160р.) Прокладка під пружину FOCUS III протівоскріп. 1683279 2шт. по 218р. (436р.

) ІЗОЛЯТОР ПЕР.АМОРТІЗАТОРА Mn.07- / S-Max / Gal 1541436 2шт. по 239р. (478р.) Отбойник переднього амортизатора / FORD Focus-II, C-Max 03 1446481 2шт. по 471р. (942р.) Болт амортизаторной стійки (в поворотний кулак) 1382597 2шт. по 146р. (292р.

Снятие стоек амортизаторов, замена опорных подшипников ford focus 2

Відбійники нові не ставив, старі в нормі. Болти кулака купив на всякий випадок, коли не зміг сам їх відкрутити і думав що можливо доведеться їх різати або ще що. Краще купіть болти які опору кріплять в склянці. Один такий мені довелося зрізати.

Якщо ви зіткнулися з заміною опорників, є ще цікавий варіант: Комплект SKF з номером VKDR35426T. Ціни на нього правда скачуть.

Коштував 2к, а зараз вже 3к Він повинен складатися з опор, підшипників, відбійників і пильовиків. Всього по дві штуки. Єдине опори та підшипники там стокові. Чи не посилені, що не модифіковані. По ідеї це оригінал з затертими клеймом.

Как заменить переднюю опору амортизатора на FORD FOCUS 2 (DA) [ВИДЕОУРОК AUTODOC]

При покупці підшипники перевірте на хрест, буває шлюб. І мастила в них вже точно потрібно доповісти.

Підготовчі заходи для ремонту Ford Focus

Підготуйте необхідний інструмент:. Набір головок з «трещетка» (потрібні на 15, 17, 13);. Знімач рульових наконечників, кульових (бажано);. Вороток або подовжувач ключа у вигляді труби;. Домкрат;. Викрутка або головка «зірочка» на 25;. Стяжки для амортизаційних пружин.

Як замінити опорний підшипник на FORD Focus 2

Автомобіль Ford Focus 2 оснащується досить простий підвіскою, але при цьому вона має велику кількість різних елементів, в тому числі амортизатори, пружини, підшипники і багато іншого. Кожна з цих деталей виконує свою функцію і в разі поломки, експлуатація автомобіля не може бути безпечною.

Слід зазначити, що Ford Focus може пересуватися з несправними елементами підвіски, але при цьому постійно будуть виникати сторонні шуми, а керованість автомобіля буде не дуже гарною.

Опорний підшипник безпосередньо впливає на маневреність Ford Focus другого покоління, тому сьогодні ми розповімо про його призначення і нюансах заміни в разі поломки.

Опорний підшипник входить в конструкцію стійки, основне завдання якої. гасити коливання і удари під час руху. Якщо говорити про конкретні функції деталі, то вона застосовується для забезпечення рухливості з’єднання кузова Ford Focus 2 і амортизатора. Опорний підшипник постійно піддається надмірному навантаженні, що призводить до його поломки.

Про це можуть свідчити незвичайні шуми, а тому якщо ви виявили на Ford Focus 3 подібну проблему, то заміна підшипника просто необхідна.

Слід зазначити, що виконати такий ремонт можна самостійно, але не варто його відкладати, оскільки експлуатація автомобіля з несправною підвіскою призведе до ще більш серйозним несправностей в підвісці і дорогого ремонту.

Підготовчі заходи для ремонту Ford Focus

 • Набір головок з «трещетка» (потрібні на 15, 17, 13);
 • Знімач рульових наконечників, кульових (бажано);
 • Вороток або подовжувач ключа у вигляді труби;
 • домкрат;
 • Викрутка або головка «зірочка» на 25;
 • Стяжки для амортизаційних пружин;
 • Ключ динамометричний для затягування гайки штока.

Машину поставте на рівну поверхню. Скоротить час ремонту якщо процес буде відбуватися на оглядовій ямі. Забезпечте освітлення, включіть першу передачу, якщо у вас АКПП, то поставте в положення «Р». Помічник і наявність еклектичного гайковерта, так само прискорять процес заміни.

READ  Ford Focus заміна шківа коленвала Ford Focus

Перед безпосередньою заміною і розбиранням опорного модуля, ознайомитеся з пристроєм за схемою.

телескопічна стійка; 2. пружина; 3. завзятий підшипник; 4. гайка; 5. верхня опора стійки; 6. верхня опорна чашка пружини; 7. буфер ходу стиснення; 8. грязезащитний чохол; 9. перехідна втулка грязезащитного чохла

Елементи ходової частини

Опорний підшипник присутній в кожній стійці, що є важливим вузлом ходової частини сучасних автомобілів. Справність таких елементів, як стійки і амортизатори, є запорукою комфортних і безпечних поїздок. Якщо є проблеми з ходовою автомобіля, то виникає ризик втрати управління.

Демпфуючим вузлом підвіски Ford Focus 2 є гасять коливання амортизатори. Вони запобігають розгойдування автомобіля на нерівностях. Амортизатори з плином часу або через пошкодження втрачають свої характеристики і періодично потребують заміни.

Передні і задні амортизатори обов’язково змінюються парно. Часто, заодно з амортизаторами, заміні підлягає опорний підшипник (опора амортизатора). Їзда з несправною підвіскою або амортизаторами небезпечна для життя.

Від ударів і надмірних навантажень опорний підшипник пошкоджується, а при їзді Ford Focus 2 по нерівностях з’являються специфічні стуки. Це є ознакою того, що опорний підшипник вимагає заміни.

Зволікання з заміною може привести до поломки стійок, а пізніше і інших частин ходової частини, одночасно знижується безпеку.

Коли опорний підшипник замінюється вчасно, то економиться час, кошти, а також це дозволяє уникнути більш складного ремонту ходової частини автомашини.

Підготовчі роботи

У випадку з Ford Focus і зміна було можливо і доступно, потрібно буде зняти і розібрати Ford Focus. Заміна Ford Mondeo блок подушки підшипник самостійно.

Для цього загнати машину в яму, знерухомити її і зняти з колеса. У цій статті я розповім про те, як замінити передні вилки Ford Focus 2 своїми руками, щоб ви могли виконувати роботу вдома швидко і ефективно.

 • Зніміть болти, які кріплять підшипник. Вони повністю видалені після видалення стійки.
 • Відкрутіть верхній кінець підставки.
 • Від’єднайте дроти ABS.
 • Зняти затиск захисного мулу.
 • Ми ракетка з обертовим кулаком.
 • Зніміть кріпильний болт приводу.
 • Звільніть затискач і утримуйте кулак колеса.
 • Повністю відкрутіть кріпильні болти стійки і зніміть її.

Діагностика опорного підшипника, причини поломки

Якщо ви власник Ford Focus 2 і читаєте цю статтю, швидше за все поломка вже сталася, і вам цікаві основні ознаки несправності, а так само як робиться діагностика і заміна.

Опорний підшипник розташований у верхній частині модуля, під капотом, сприймає все осьові навантаження, що переходять від коліс. Головна функція. це забезпечення повороту стійки, при безпосередньому виконанні повороту автомобіля. Ознаки несправності такі:

 • При серйозному зносі опорних підшипників, втрачається чутливість управління.
 • Збільшується люфт біля керма. Чути скрип підшипників, якщо обертати кермо обездвиженного автомобіля.
 • Хрускіт спереду при їзді по нерівній дорозі.

Якщо спостерігаються всі ці ознаки, варто задуматися про негайну діагностику підвіски, інакше подальша експлуатація призведе до серйозних наслідків. Як перевірити опорний підшипник Ford Focus 2? Для цього виконайте наступне:

 • Підніміть капот, знайдіть «опорники» (кріпляться трьома кріпленнями і розташовані ближче лобового скла, поруч з пластиковим воздуховодом).
 • Однією рукою притисніть до вузла, а другий за допомогою власної ваги розгойдайте машину знизу-вгору.
 • Якщо є стук в опорному механізмі, або скрегіт зі скрипом. на жаль деталь несправна.

Так само дивіться відео. як перевірити підвіску Ford Focus 2 самостійно:

Як перевірити підвіску Ford Focus 2 самому

Варто зазначити причини, за якими підшипник виходить з ладу і при яких потрібна заміна. Захистіть машину від їзди по ямах, нерівностей. Регулярно перевіряйте підвіску, справність амортизаторів, стабілізаторів. Забезпечте герметичність деталей. Під час ремонту рекомендується перевірити передні ступичні підшипники на Ford Focus.

Елементи ходової частини

Опорний підшипник присутній в кожній стійці, що є важливим вузлом ходової частини сучасних автомобілів. Справність таких елементів, як стійки і амортизатори, є запорукою комфортних і безпечних поїздок. Якщо є проблеми з ходовою автомобіля, то виникає ризик втрати управління.

Демпфуючим вузлом підвіски Ford Focus 2 є гасять коливання амортизатори. Вони запобігають розгойдування автомобіля на нерівностях. Амортизатори з плином часу або через пошкодження втрачають свої характеристики і періодично потребують заміни.

Передні і задні амортизатори обов’язково змінюються парно. Часто, заодно з амортизаторами, заміні підлягає опорний підшипник (опора амортизатора). Їзда з несправною підвіскою або амортизаторами небезпечна для життя.

Від ударів і надмірних навантажень опорний підшипник пошкоджується, а при їзді Ford Focus 2 по нерівностях з’являються специфічні стуки. Це є ознакою того, що опорний підшипник вимагає заміни. Зволікання з заміною може привести до поломки стійок, а пізніше і інших частин ходової частини, одночасно знижується безпеку. Коли опорний підшипник замінюється вчасно, то економиться час, кошти, а також це дозволяє уникнути більш складного ремонту ходової частини автомашини.

заміна підшипника

Найпростіше робити цю роботу на оглядовій ямі. Обов’язково слід закріпити машину, для цього її ставлять на ручне гальмо. Під задні колеса ставлять упори. Перед проведенням роботи за кілька годин рекомендується обробити нарізні сполучення проникаючої мастилом. Це дозволить уникнути проблем з відкручуванням гайок. Останньою підготовчою роботою можна назвати підняття автомобіля на домкраті, і зняття колеса.

Процес виглядає наступним чином:

 • Для початку стійку затискають в лещата;
 • За допомогою знімача демонтують пружину. Для цього, на неї встановлюють стяжки, і їх стискають. Потрібно домогтися такого ступеня стиснення, щоб верхній виток вийшов з дотику з чашкою опорного підшипника;
 • З штока поршня скручується гайка. Вона має властивість провертатися разом зі штоком. Тому, його доведеться утримувати шестигранником;
 • Після цього витягується амортизатор;
 • Демонтується захищає чохол з обмежувачем;
 • Всі зняті деталі перед зворотного установкою промиваються;
 • Подденьте шліцьовій викруткою підшипник, і витягніть його;
 • При установці зверніть увагу на його положення. Верхня обойма деталі має виступ, саме їм потрібно повернути чашку підшипника в скошену сторону. При цьому, шпиндель повинен поміститися в спеціальному отворі;
 • Поворотну частину опорного підшипника провертають;
 • Одягають обмежувач стійки. Він повинен розташовуватися товстим кінцем до підшипника, і кріпиться на ньому за допомогою спеціальної засувки.
READ  Заміна олії ГУР Ford Focus 2

Інші елементи встановлюються в зворотному порядку.

Заміна опорних підшипників Ford Focus 2 і 3. Обслуговування американців

заміна

Отже, підозри підтвердилися, і ми купили новий підшипник. Відзначимо, що деталь не обов’язково міняти парою, як самі стійки. Щоб заміна опорного підшипника на «FORD Фокусі 2» пройшла успішно, нам потрібен набір інструментів (головки і накидні ключі), а також оглядова яма або підйомник. На голому асфальті виробляти роботи можна, але це буде дуже довго і складно.

Спершу піднімаємо передню частину кузова домкратом. Вивішувати потрібно саме з того боку, де знаходиться зламаний підшипник зі стійкою. Також буде потрібно зняти колесо, попередньо зірвавши болти. Щоб уникнути мимовільного руху (оскільки автомобіль передньопривідний і ставити «на передачу» буде неефективно) встановлюємо упори назад і смикаємо ручник.

Тепер злегка відкручуємо болти, які кріплять опорний підшипник. «Ford Focus 2» продовжує стояти на домкраті. Також відзначимо, що другі «Форди» йшли з ABS. Тому для заміни потрібно від’єднати відповідні дроти і датчики.

Далі розкриваємо затиск. Необхідно розклинити кулак колеса. Відкручуємо болти кріплення стійки і знімаємо її з автомобіля. Після демонтажу можна переходити до самої заміні підшипника.

Як замінити опорний підшипник на FORD Focus 2

Автомобіль Ford Focus 2 оснащується досить простий підвіскою, але при цьому вона має велику кількість різних елементів, в тому числі амортизатори, пружини, підшипники і багато іншого. Кожна з цих деталей виконує свою функцію і в разі поломки, експлуатація автомобіля не може бути безпечною. Слід зазначити, що Ford Focus може пересуватися з несправними елементами підвіски, але при цьому постійно будуть виникати сторонні шуми, а керованість автомобіля буде не дуже гарною. Опорний підшипник безпосередньо впливає на маневреність Ford Focus другого покоління, тому сьогодні ми розповімо про його призначення і нюансах заміни в разі поломки.

Опорний підшипник входить в конструкцію стійки, основне завдання якої. гасити коливання і удари під час руху. Якщо говорити про конкретні функції деталі, то вона застосовується для забезпечення рухливості з’єднання кузова Ford Focus 2 і амортизатора. Опорний підшипник постійно піддається надмірному навантаженні, що призводить до його поломки. Про це можуть свідчити незвичайні шуми, а тому якщо ви виявили на Ford Focus 3 подібну проблему, то заміна підшипника просто необхідна. Слід зазначити, що виконати такий ремонт можна самостійно, але не варто його відкладати, оскільки експлуатація автомобіля з несправною підвіскою призведе до ще більш серйозним несправностей в підвісці і дорогого ремонту.

розбирання стійки

Особливо обережно треба стискати пружину, використовуючи спеціальні стяжки для пружин. Пружини-захоплення при стисненні рівномірно розташовуються по колу, необхідно докласти зусилля до захоплень. А коли пружина затиснута, потрібно відкрутити гайку штока. Знімачем пружин з міцними захопленнями стискається пружина, зводиться до того, поки її верхній виток не від’єднаний від підшипника, і стягується. Гайка штока стійки поглиблена в склянці, і разом з нею обертається шток. Треба використовувати шестигранник з розвідним ключем, і через головку утримувати шток стійки.

Опорний підшипник

 • Стійка з пристосуванням затискається в лещата;
 • Використовуючи інструмент, в стійці стискається пружина;
 • Викручується гайка зі штока поршня, утримуючи його від проворота шестигранним торцевих ключем;
 • Зняти амортизатор з пристрою з пружиною; Зняти захищає чохол з обмежувачем;
 • При необхідності розвантажити захоплення, щоб замінити пружину.

Розібрану стійку обов’язково потрібно відмити. Зняти прокладку з опорним підшипником затвору по краях викруткою. Треба взяти новий амортизатор, прокачати його і встановити всередину пружини. Якщо старий опорний підшипник в порядку, то його потрібно встановити на місце. Рекомендується його теж замінити, а потім закрутити гайку кріплення штока. Іншими словами стійка збирається в зворотній послідовності.

Як перевірити і замінити опорний підшипник «FORD Фокуса 2»?

«Ford Focus 2». вельми поширений в Росії автомобіль. Машина має класичну схему підвіски, де спереду стоять стійки Макферсон. Для їх повороту призначений опорний підшипник. «Ford Focus 2» не доставляє проблем з експлуатацією, але до 150 тисячам можуть вийти з підшипники. Для чого вони потрібні, де знаходяться і як замінити, розглянемо в нашій сьогоднішній статті.

Підшипник опорний на Ford Focus 2

Передня ходова багатьох сучасних легкових автомобілів представлена ​​традиційною підвіскою МакФерссон. Конструкція непогано зарекомендувала себе у виконанні самих різних виробників, але як і в будь-яких механічних конструкціях вічного нічого не буває. Так опорний підшипник Ford Focus 2 також підлягає періодичній заміні, але, як правило, це відбувається на цілком пристойному пробігу, що наближається до 150 тис. Км. Даний механізм призначений для вільного обертання амортизатора у верхній опорі. Завдяки їм здійснюється поворот колеса. Підшипник не підлягає обслуговуванню і якщо стає очевидним знос, належить просто його заміна.

Оскільки завдяки конструктивним особливостям саме ця деталь безпосередньо взаімодействет з несучими частинами кузова, вона приймає на себе ударні навантаження від амортизаторів і пружин. Встановлюється опорний підшипник Ford Focus 2 в так звані чашки склянок, а вже вони, в свою чергу кріпляться до кузова. Ознакою зносу є характерний стукіт в області передніх лонжеронів, а в дуже запущених випадках з’являється навіть хрускіт.

Але якщо просто постукування деякі власники ще можуть пережити, то хрест розсипався підшипника вже будь-якого змусить звернутися в автосервіс. До цього часу автомобіль вже значно втрачає в керованості.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS