Заміна олії варіатора Nissan х trail т31

Інтервалів та рекомендації заміни перед початком роботи

Періодичність заміни олії у варіаторі Nissan х Trail т31 може частішати через стиль водіння. При високих навантаженнях на вузол, заміну краще проводити частіше.

Поява сторонніх шумів або змін у роботі варіатора може служити причиною ранньої заміни рідини передачі. Недостатній рівень, зміна кольору, велике утворення металевих чіпів або запах спаленого масла іншої причини для заміни.

Комплект запчастин необхідних для заміни масла

Робота рекомендується виробляти на гарячому автомобілі. Доводять до робочої температури, масло краще злиті, отримані депозити пом’якшуються і викладені разом з розвитком, що дозволяє досягти більшої ефективності. Для зручності, робота рекомендується на спостережному яму або шляхопроводі.

Типові неполадки

Для змінювачів на X-Trail, характеризується серія типових несправностей, деякі з яких є чисто “вік” або пов’язані з поганим обслуговуванням коробки.

Шум з кишечника коробки

Це відбувається через знос та руйнування підшипників коробки. Коли це станеться, водій чує коробку GUL. Зазвичай це трапляється при пробігу близько 50 тис. км., та усувається лише заміною пошкоджених елементів.

Підшипники коробки здатні стати непридатними, якщо в систему потрапили продукти зносу (металева стружка та інші сторонні домішки). Тому бажано міняти масло в коробці у встановлені терміни.

Важливо: разом з підшипниками коробки бажано і замінити ремінь, у профілактичних цілях.

Наслідки руйнування підшипників коробки:

Машина втратила динаміку, почала гірше розганятися

Це вказує на старе, давно не замінене масло в коробці. Рецепт усунення тільки один – якнайшвидше змінити рідину в трансмісії, з повним промиванням системи та очищенням коробки від продуктів зносу (металевий пил, стружка).

Коробка перейшла в аварійний режим

Це може означати широкий спектр проблем – від витоку олії коробки до фізичних пошкоджень елементів CVT. Необхідно переконатися, що масло в коробці є, після чого постаратися відшукати автосервіс, що спеціалізується на варіаторах, для повноцінної діагностики. Можливо, знадобиться ремонт або навіть заміна коробки.

Одна з найчастіших причин. перегрів коробки. За температурний контроль відповідає спеціальний датчик, який переводить коробку в аварійний режим при перевищенні порогових значень.

Ривки коробки при їзді

Іноді коробка здатна “пінатися”, як класична несправна гідромеханіка, особливо це відчувається в русі з увімкненим круїз-контролем. Як правило, це свідчить про несправність гідроклапана коробки, що вимагає візиту на СТО та дорогого ремонту. Редукційний клапан підтримує тиск масла насоса коробки під дією продуктів зносу починає «підклинювати» в певних положеннях, тиск перестає відповідати нормативним, як результат – обертання ведучого та веденого шківів неузгоджується, ремінь коробки прослизає.

Заміна олії варіатора Nissan Х-Trail Т31

У цих випадках бажано звернутися за ремонтом коробки якомога раніше, це допоможе уникнути заміни шківів, достатньо буде обійтися їх шліфуванням і ремонтом клапана коробки із заміною ременя (останнє робити доведеться в будь-якому випадку, оскільки ремінь коробки вже почав руйнуватися).

Поштовхи коробки при переході з режиму паркування R або D

Ця проблема припускає любителів автомобілів “рок” за допомогою швидкої комутації. Такі маніпуляції з коробкою ведуть до швидкого зносу муфт планетарної передачі та заміни таких.

З нетипових проблем – вигоряння електроніки коробки, але воно відбувається досить рідко.

олії, nissan, trail

Масляний варіатор X стежка

Серед деяких автолюбителів є поширена думка про те, що міняти масло у варіаторі не потрібно зовсім. Чи так це? Звернемося до виробника.

Регламенти ТО свідчать, що заміна олії у варіаторах Nissan X-Trail T31, Т32 і Т33 має проводитися в діапазоні від 45 до 90 тисяч кілометрів пробігу. Для нових моделей та екстремальних умов водіння, такі показники можуть бути ще менше.

Об’єм масла, необхідного для заміни становить близько 10 літрів.

Серед різноманітних масел краще і надійніше звертатися до продуктів, рекомендованих виробником. Є трансмісійні олії NS-1 та NS-2. Їх залежно від продавця.

Олія нового зразка NS-3 коштує від 5000 до 6000. Сама компанія Nissan після випуску на ринок NS-3 рекомендує використовувати для ікстрейл з 2.5 літровим двигуном лише його. Виробник в ОД вказує, що попередні версії мали недоліки, які були усунені тут.

Варіатор Т-31

Знайшов статтю про заміну олії у варіаторі.мені була дуже корисна. Статтю взяв тут www.club-Nissan.ru написав її чоловік з ніком Pronikov За що йому велике спасибі!

Роботу проводив на прогрітому варіаторі, т.е. спершу покатався містом.Піддомкратили машину(перед).Зняв ліве переднє колесо.Потім зняв підкрилок, наполовину (від бампера до середини крила).Знімається легко, без жодних проблем. витягуємо пістони

і відгинаємо підкрилок.В одному місці потрібна лише зірочка Т20.Невелика зчеплення була випущена лише при потягуванні бамперної лихоманки. Зняття підкрилка було потрібно для того, щоб дістатися маслоохолоджувача Потім знімаю захист двигуна. У мене одна пластмасова вона кріпиться на пістонах, друга металева вона кріпиться на 4-ох болтах. Один нюанс. фронт (ближче до бампера) два болти викрутіть і витягують іпотечні кредити, так як не “втік” у пучку. Але задні два болти не повністю відкрутіть, але тільки слабшають.Коли вони видалили захист, ми відкриваємо дві крилати. Це моторні картриси та варіатор. На світлині

Варіатор розташований внизу.Варіатор розташований на лівій стороні (вздовж руху автомобіля) від глушника.Що буде менш бруд і приємніше працювати, мій варіатор на бік і нижній частині талії (WD-40), промивання та сушіння рідини всі сухий і отриманий такий тип

Перетворити дренажну штепсель і злийте масло в деякий контейнер

Як тільки нафта об’єднана і з дренажного отвору, масло починає капати з краплями, упаковуючи дренажну притулку (вручну, що без зникнення і не турбувало) кінцевий ключ до “10”, що повертає картера для піддонів

Притримуючи рукою, обережно знімаю картер і виливаю масло, що залишилося там

Картер варіатора з магнітами Відвертаємо три болта кріплення фільтра грубої очистки і акуратно знімаю його (тягнемо вниз)

До речі, з нього теж випливає олія. Знімаємо акуратно, щоб не пошкодити гумове кільце Приступаємо до промивання фільтра. Я промивав WD-40

І я особисто не сподобався рідина для миття, фільтрувальна сітка була ще брудною. Деякі пишуть, що Carburtor Cleaner добре промивається. Я не намагався (канола не потрапила під руку) у контейнері виливали дизельне паливо, це було “купатися” там

READ  Заміна датчика тиску олії Lacetti

Після цього видуть.Результат був задоволений. Потім промив картер варіатора з магнітами У результаті вийшло ось що: магніти з фільтром

Магніти покласти кожен на своє місце, хоча я думаю, що в цьому немає ніякої ролі. Ставимо фільтр на місце. він вставляється з невеликим зусиллямКартер ставимо на місце і затягуємо болти

Що стосується затягування болтів. я тягнув з середини країв і хрест на хресті (як голова блоку), приблизно не суворий хрест на хресті. Про зусилля затримки. просто тверда рука, і якийсь досвід. І найголовніше, це без фанатизму. Так, я майже забув. лампочка варіаторного піддону. У мене була нова, тому не став винаходити велосипед і поставив нову. Хоча стара прокладка була майже як нова.Маслоохолоджувач (МО) Можна було просто відвернути корпус МО і поставити новий фільтр Але так як у мене все-таки російська душа, то пішли трохи іншим шляхом. І так, по порядку Що б зручніше було працювати, знімав повітрозабірник Знімається легко і без зусиль. Можна було ще зняти АКБ, але я якось не наважився відключати харчування (не знаю чому, але не став) Тому довелося трохи поизголяться. Видаліть всі труби з мо.Від однієї з чотирьох труб починає текти антифризу. Я просто пішов і прив’язав сопло.З другого сопла починається тепливе масло. Розгортаю його вниз і зливаю масло в ємність

Вимкніть мо (він прикріплений до трьох болтів), витягніть його і відправити його до “купання” (знову промиваючи в дизелі) і очистити. Коли зняли МО, відкрився такий вигляд

) І ось одна порада.До. шланги з МО у нас всі зняті, то починаю дути в один з двох шлангів.Тут в одному з них і удар. О-о, диво!Більше масла починає витікати з шлангу. Усе! Ми поставили новий фільтр на новий O-Ring Coanononom. КІЛЬЦЯ 2920А096 (ціна 110 ) НОМЕР ФІЛЬТРА МО 2824А006 це з MITSUBISHI (ціна 650 )Прикручуємо МО на місце. Стисніть шланги назад. Тут я згадав усіх родичів, поки я посадив один шланг (решта 3-х шлангів покладаються легкі) більш точно кажуть, що вони нелегкі, але щоб посадити затискачі Тут мені довелося tinker. Я поставив рідні хомути, а якщо ставити наші, які під викрутку та під ключ, то в принципі проблем не повинно виникнути. Мерею скільки вийшло злитого масла Виявляється майже 7 літрів, плюс, що пролилося на підлогу. Роблю це для того, щоб приблизно знати скільки потрібно масла залити, т.до.якщо залити олії більше, ніж потрібно (це шкідливо), то може видавити сальник. Я таке вже бачив.Заливаю нову олію у варіатор через щуп

В принципі заливається приблизно, на око, але не менше, ніж було злито. Усе!Заводимо машину.Машину ЗАВОДИВ КОЛИ ПОВНІСТТЮ ЗАКІНЧИВ Т.Про. і авто було знято з домкратів.Авто попрацювало 4-6 хвилин на х.х. Починаю перемикати передачі, з інтервалом у 20-25 с.на кожну передачу, від P до D та назад.Потім виїхав на дорогу і прокотився рівними дорогами. Все робиться плавно – без ривків, без пробуксувань.Не варто одразу рвати з місця в кар’єр. Прокотився, щоб масло розігналося по системі. Коли приїхав до гаража, ставимо на рівний майданчик. Ще раз зробив перемикання передач від P до D і назад. Перевірка рівня масла в варіаторі на двигуні. При необхідності додайте або злити масло.Результат (особиста думка). це моя думка, що необхідно змінити масло в варіаторі до, т.до. Автомобіль все ще берег. спокійно їздить, без ковзання, я не переслідую сильно.Єдине для 60.000 км запускають пару разів. Фільтр масляного кулера, як правило, папір.За ідеєю його міняти треба через 6-8 тис. пробігу, максимум через 15 тис. пробігу. Який може бути толк від такого фільтра приблизно через 30.000-40.000 км. пробіг, особливо тиск у масляних кулерах не малий. І чиновник, а не кожен змінюється лише після 60.000 км (відчуйте різницю) або не знаєте про це. Але я повторюю, що це суто особиста думка. І ще: після доведення рівня олії по щупу, у мене олії NS-2 залишилося трохи більше півлітра, грам 550-600 (було 2 банки по 4 літри) Розповідь пишу вже після того, як проїхав після заміни олії 200 верст. Я намагаюся бути об’єктивною. помітною різницею, з тим, що найкраще. І все-таки ця історія не є рекомендацією щодо заміни масла в варіаторі, хоча він може прийти в зручний.

Особливості Асамблея

Процес зборів простий, але має деякі особливості:

 • Болти повинні бути затягнуті за допомогою “перехресного перехрестя”, як це робиться при встановленні голови блоку. У той же час з силою посилення неможливо перестати.
 • При установці захисного піддону варіатора краще стару прокладку змінити на нову.
 • Іноді майстри забувають поставити на місце зливну пробку та затягнути болти маслоохолоджувача. Про цей нюанс слід завжди пам’ятати.
 • Щоб встановити новий фільтр, потрібно відхилити корпус маслоохолоджувача убік. Але можна його зняти і добре промити соляркою.
 • Слід прорахувати, скільки мастильного матеріалу скло в ємність під час розбирання (зазвичай це близько 7 літрів). Даний обсяг потрібно знати точно, щоб таку ж кількість влити назад. Кількість жирних препаратів не перевищує допустиму ставку. Надлишок може підштовхнути залозу.
 • Свіжа мастила виливається в коробку передач через зонд.

Відбір та заміна масла в двигун моторного масла підлягає повній заміні кожні 15 000 км. Пробіг. І чи можна зробити все з власними руками? Про це і говорити.

Заміна масла варіатора Nissan X-TRAIL T31

Як замінити рідину передачі

Основна частина автомобільних транспортних засобів стверджує, що відновлення мастила передачі в варіації машини не є необхідною процедурою. Таку ж думку дотримується представників нісенської турботи. Але більшість власників автомобіля моделі Nissan X-Thil T31 не згодні з такою точкою зору.

олії, nissan, trail

Справа в тому, що при зневажливому ставленні до стану технічної рідини в коробці передач транспортного засобу зростає можливість раптової поломки конкретних деталей агрегату. Це може призвести до труднощів при перемиканні швидкості та втрати контролю автомобіля, а отже. і до дорожньо-транспортної пригоди.

Власнику Nissan Х-Треіл Т31 рекомендується дотримуватися певної періодичності заміни олії у варіаторі машини. Цей тимчасовий період варіюється від 40 000 до 60 000 пробігу (приблизно 2-3 роки). У будь-якому випадку додаткове оновлення технічної рідини не буде зайвою, але власник автомобіля рекомендується звернути увагу на наступні ознаки необхідності заміни мастила:

 • Зміна початкового кольору субстанції більш брудний і непрозорий;
 • Поява у варіаторі запаху гару та маслянистої сажі;
 • В маслі з’являється осад у вигляді металевої стружки, а сама рідина стає неоднорідною і сильно загусне;
 • При роботі двигуна відрізняється посилення шуму і вібрації;
 • Під час їзди рух машини є пульсація і нестабільна, якщо масла в варіаторі нижче позначки мінімуму, двигун також може бути застряг у всіх.
READ  Заміна заднього скла Niva Chevrolet

Крім низької якості трансмісійної мастила та її недостачі, негативним фактором для роботи варіатора є надлишок масла. Тому рівень рідини необхідно постійно контролювати. Перевірте рівень масла в варіаторі Nissan H-Tiller може бути використаний зондом. Покрокові інструкції для цієї процедури нижче:

 • Машина розміщується на горизонтальній платформі;
 • Машинний двигун вимкнений, але ви не повинні чекати охолодження масла. Проводити перевірку рівня рідини у варіаторі Nissan Х-Треїл рекомендується при розігрітому трансмісійному мастилі, так як масло при закипанні розширюється;
 • Витягується щуп, який являє собою стрижнеподібну деталь, що закінчується жовтим кільцем;
 • Частина ретельно витирає з олії, що залишилася на ньому;
 • Знову занурюється щуп у варіаторну коробку передач, потім він вилучається та вивчається його замір.

Нормальний показник є досягненням середнього обмеження технічної рідини або варіації між максшами та мін марками. Якщо масляний індикатор у варіаторі Nissan X-Thil T31 нижчий або вище, необхідно терміново оновлювати технічну рідину.

Заміна трансмісійної олії в Nissan X-Trail T31 і T32 потрібна через кожні 50-60 тис. Км. Але багато водіїв роблять це частіше. через 40 або 50 тисяч вони змінюють рідину своїми руками, боячись її примх і несправностей. Для цього слід придбати оригінальне мастило NISSAN CVT NS-2 саме для Nissan X-Trail T31. Номер каталогу. Kle5200004EU. Для подальшої моделі використовується X-T32, NS-3.

Скільки літрів мастила потрібно? Достатньо двох 4-літрових каністрів.

 • Вам потрібно розігріти двигун і передачу.
 • На гарячому, варіатор бажаний, щоб перевірити рівень змащення, щоб потім залити однаково.
 • Nissan Х-Trail міститься на естакаду або оглядову яму.
 • Захист двигуна видаляється.
 • Далі необхідно зняти ліве переднє колесо, а потім наполовину – підкрилок.
 • Потужність заміщена, викрутіть дренажну штепсель у коробці передач.
 • Зливається старе мастило. Скільки часу потрібно чекати? До півгодини, доки вся не витече.
 • Акуратно знімається піддон, з нього зливаються залишки рідини.
 • Після цього знімається сітчастий фільтр. Можна спробувати відмити його сіточку, застосувавши WD-40, солярку або очисник карбюратора. Якщо це не вдасться, потрібна буде заміна фільтра.
 • Промивають і очищають нижню частину коробки картера разом з магнітами.
 • Фільтр, а також піддон із новою прокладкою встановлюються на свої місця.
 • Далі знімається фільтр у МО, розташованому за підкрилком лівого колеса. Для цього потрібно видалити акумулятор, вийміть монтування та натисніть повітряний фільтр.
 • В охолоджувач прикручується новий фільтр тонкого очищення. Здійснюється заміна прокладки МО.
 • Усі деталі встановлюються на свої місця, включаючи підкрилок та ліве колесо.
 • Заливається нове мастило через отвір щупа. Скільки потрібно залити? Періодично перевіряючи рівень диплому, потрібно залишити стільки, скільки це було. Зазвичай обмеження. 7,3 літра, максимум 7,5.

Потім двигун буде запущений, Nissan X-Trail працює на холостому ходу 5 хвилин. Після цього ви повинні займатися комутаційною передачею. кожну пів в хвилину. Скільки разів це повторювати? Що більше, то краще, тільки без фанатизму. Обов’язково знадобиться обнулення датчика старіння масла. В іншому випадку рівень тиску масляної рідини буде вищим за норму. Ось і все, можна їздити далі.

Заміна олії варіатора X-trail 2.0 або ТО-60

Настало тепло і в мене підійшло ТО-60. Багато хто почав писати про заміну масла варіатора. Багато написано до цього. Я поміняв на вихідні масло і хотів би розповісти пару моментів. Часто трапляються записи та коментарі з питання, а чи потрібно міняти масло у варіаторі? Адже наш улюблений Nissan тепер говорить про те, що олія варіатора розрахована на весь термін служби. Карл, на весь термін! Я, звичайно, зрозумів їх ідеально, глобалізація тепер дає змогу оновити свій автомобіль якомога швидше, головним є те, що він відходить до гарантійного періоду, і там проблем вже є власником! Не для кого не загадка що варіатори Jatco ставлять на багато марок Renault, Citroen, Peugeot, Mitsubishi і т.д.д. Я подивився регламенти ТО даних автовиробників. Таким чином, у них є від 45 до 90 тис. Км, а поки не скасували заміну масла. Варіатор однаковий, це лише чомусь, правила зміни масла вибирає, хто хоче? І не кажуть, що автомобілі різні різні. Ось наприклад у Колеоса (брат близнюк Хитрого) заміна олії на 90 тис км, а аналог Citroen c-crosser 45 тис км. Я розумію, що в сервісі повинні перевіряти рівень масла, його колір, запах і наявність домішок у вигляді дрібної стружки, але зараз хороші фахівці не часто трапляються і не думаю, що Вам із задоволенням пропонуватимуть міняти масло на гарантійній машині. Варіатор працює у досить екстремальних умовах. Взимку всі прогрівають варіатор до потрібної температури? Плюс, кожен з вас спробував (і неодноразово) бездоріжжя машини, а це у свою чергу перегріву масло. Ну не буває чудес, поки лічильник старіння олії досягне 210 тис умовних одиниць, у коробці вже буде кисіль із відпрацювання. Ось товариш на Qashqai написав свою думку, підтримаю його www.drive2.ru/l/6974861/А ось Вам ще більш технічна стаття за нашим варіатором Jatco JF011E www.drive2.ru/l/7459246/ та за рулем www.zr.ru/content/article…boleyut-variatory/?Сторінка = 1А тепер я буду говорити про заміну себе.Для роботи із заміни масла інструменту багато не знадобиться:1) Головка на 10 і ключ накидний на 10, краще з тріскачкою (майже всі болти для даної роботи на 10)2) Головка на 13 (відкрутити кріплення мозку)3) Головка на 19 ( відкрутити зливну пробку)4) Домкрат з підпорками (або яма)5) Ємність для зливу старої олії (близько 6 літрів)6) Спрей-промивання для чищення піддону та магнітів. Я люблю використовувати Carburretor Cleaner Abro CC-2207) воронку для розливу масла8) гумових рукавичок (на аматорській)) з самих матеріалів, сто разів писав, я напишу більше. Можна купувати хоч від міцубіші, хоч від Nissan. Беріть що на даний момент дешевше:1) Масло NS-2 KLE52-00004 потрібно дві каністри. Всього 8 літрів. Це займає близько 6 л. Є аналоги.2) Nissan 31397-1XF0C Покладання піддонів або MittSubishi 2705A0153) Гумова прокладка Охолоджувач Mittsubishi 2920a0964) Очищення фільтра Nissan 317261xf00 або MITTSUBISHI 2824A0065) Фільтр грубого подряпин Nissan 31728-1XF03 Я промив OLD6) NISSAN 11026-01M02 коробки www.трансакпп.ru/232/main/Nissan/cvt-jf011e.HTML не замовляв нічого від них, але вони мають альтернативу (неоригінальний) грубого фільтра за низькою ціною, і просто роблять так багато запчастин!Прочитайте звіти, чомусь, чомусь написав труднощі з видаленням труб від кулера. у мене не було проблем. І багато хто відгинає підкрилок-вважаю що і без цього чудово відкручується охолоджувач. Я пішов за принципом зняття мізків двигуна і коробки, а також акумулятора, щоб дістатися до фільтра тонкої відчистки. Тут те ж таки не виникло жодних проблем, все дуже легко і швидко знімається. По маслу скажу, що є недорога альтернатива фірми ravenol. Одні стверджують, що воно повністю сумісне з NS-2, інші кажуть, що змішувати його не можна. Скажу що з варіатора зливається близько 6 літрів, а частина близько 2 л, що залишилася, залишається в гідротрансформаторі, тому відповідальність за заливання неоригінального масла тільки на Вас!Ми починаємо на гарячому!1) Ми вішаємо машину, відкрутіть ліве колесо, зніміть захист двигуна:

READ  Як поміняти салонний фільтр Nissan qashqai

2) Лезем під машину та головкою на 19 відкручуємо зливну пробку картера коробки, попередньо поставивши тазик (думаю не переплутаєте):

3) Хоча зливається нафти, ми будемо видаляти частково накладення бруду для доступу до масляного охолоджувача (не один поршень не страждав):

Видно 2 болта на 10 маслоохолоджувача:

4) Знімаємо акумулятор.Знімаємо повітропровід.Від’єднуємо роз’єми з блоків керування двигуна та коробки передач. На моторах 2.0 Перед батареєю, першим є мозок коробки TCM з одним роз’ємом, за допомогою акумуляторів мозкових двигунів ECM з 3 роз’ємами. Від’єднайте легко, інтуїтивно зрозуміло. Відкручуємо головкою на 13 два болти кріплення мозку коробки і відводимо її вбік, знімати не потрібно вона не завадить:

потім головкою на 10 два болти кріплення мозку двигуна, її знімаємо:

5) Відкривається вид на маслоохолоджувач! Не намагайтеся відкручувати майданчик на якому стоїть акумулятор, він зав’язаний з опорою двигуна, коротше його не зняти, але він і не заважає:

До маслоохолоджувача підходять 4 трубки. 2 тонкості з радіаторними ящиками, 2 товщиною антифризом. На фото дві тонкі трубки, я їх знімав щоб продути залишки масла з радіатора, реально звідти вийшло не більше грам 100:

6) відкрутіть масляний кулер, 4 болти за 10. Всі болти відкрутіли голову, але один зручніше, ніж ключ з брязкою, т.До. Він не голова:

7) від масляного охолоджувача я видалив лише 2 тонких трубки, які йдуть до радіатора. Далі, відкрутіть всі болти, взяли його на бік і витягнув фільтр, поставив новий, встановив нову гумову прокладку, перенесені. Немає труднощів. Хтось усуває масляний холодильник, але треба не забути блокувати трубку з антифризом! Фільтр. це все ж чорне:

8) Нафта злиті, піднявшись знову під автомобілем, зніміть піддон з картера (21 болти для 10, легко обертаються) для чищення магнітів та грубого фільтра Schi. Не забувайте про залишки нафти в піддоні так, що. Коарський фільтр шкіри видаляють без 3 болт-голови на 10. Один з болтів довгий, на фото тільки він:

9) Все чистимо, продуємо, сушимо і збираємо у зворотному порядку, не забувши про нову прокладку картера та кільце зливної пробки. Щоб скинути лічильник старіння, я використовував тут китайський сканер OBD, а також програму на телефоні, я не буду фарбувати на повному описі приводу, наприклад, докладний опис роботи з програмою CVTZ50 та скинути лічильник Ось так це було так мити:

10) Дуже ВАЖЛИВИЙ момент заливка олії за рівнем. Масло виливають через шию зонда:

Лійте дуже акуратно, т.K100-150 г може бути критичним. Перед заміною масла переконайтеся, що рівень нормальний, коли сливи заповнюють той самий номер. Точне визначення рівня масла лише на підігрівом коробку (50-80 грам.). Для цього ви можете використовувати програму CVTZ50, яка показує температуру або запустити хв. 15, якщо холодно, то довше. Після розігрівання коробки, зупинка, не перемішуйте машину, перекладіть селектор положення коробки передач від P до D і назад до P одночасно затягуючи на кожну трансмісію протягом 20-30 секунд. Залиште заведену машину в положенні коробки P і тепер йдіть діставати щуп для контролю рівня масла:

Я двічі відкинувся і додав олію один раз. Для вимірювань виберіть плоску поверхню! Не забудьте перевірити перевірки після!

Незважаючи на той факт, що концерн Nissan прирівнює ресурс рідини у варіаторі до терміну служби авто, потрібно врахувати низку нюансів.

Фарби JATCO ящики (означають CVT Jatco JF011E). Регулювання варіатора (наприклад, на Renault, Citroen, Mitzubishi, Peugeot, оснащена подібними передачами), передбачає заміну після 45-90 тисяч. Км чоловічий. Звичайно, після завершення гарантійного терміну можна змінити автомобіль, але якщо власник хоче зберегти дітище японського автопрому?

Умови експлуатації варіаторів у країнах східної Європи вважаються екстремальними. недостатнє прогрівання в зимовий сезон, багаторазові перевірки позашляхових характеристик кросовера. Все це значно знижує ресурс передачі Nissan. Тому майстри СТО рекомендують змінювати технічну рідину у варіаторі X-Trail t31 кожні 30 – 40 тис. Км чоловічий.

Варіатор CVT Jatco JF011E

Крім того, на необхідність заміни вказуватимуть такі ознаки:

 • відмінність кольору мастила від початкового (втратиться прозорість, з’явиться бруд);
 • поява стороннього запаху гару;
 • загусання та велика кількість металевої стружки;
 • підвищений шум та вібрація при роботі;
 • нестабільний рух автомобіля;
 • припинення роботи двигуна при низькому рівні змащувальної рідини в коробці.

Якщо ці ознаки помічені (краще вчасно), стає зрозуміло, коли міняти олію у варіаторі Nissan Х-Trail т31.

Обслуговування варіатора Nissan X-Trail

Варіаторна трансмісія Nissan X-Trail потребує регулярного технічного обслуговування, проведення діагностики (у тому числі комп’ютерної перевірки), заміни трансмісійної рідини, ремонту.

Можлива повна або часткова зміна рідини. Якщо масло на Nissan X-Trail змінюють повністю, процедура передбачає встановлення нового фільтра тонкого очищення, ущільнення піддону, сальника правого приводу та інших комплектуючих (при необхідності).

Комп’ютерна діагностика допоможе виявити наявність помилок у роботі обладнання, що вказують на неправильне функціонування системи через критичний зношування деталей, забруднення або нестачу мастила, інших порушень.

Вибір масла для варіатора CVT X-TRAIL

Для варіаторних трансмісій потрібно використовувати спеціалізовані види олії, розроблені з урахуванням умов експлуатації цих механізмів. У варіаціях ICSTREYL T31 наливали змащення Nissan NS-2 або NS-3 (з покращеною формулою). Використання інших рідин у варіаторі при заміні, якщо композиції мастильних матеріалів відповідають толерантності та технічних характеристик.

Для варіаторної трансмісії Nissan Х Trail Т32 передбачено заливання тільки NS-3.

Використання трансмісійних рідин, відмінних від рекомендацій виробників, загрожує передчасним виходом з ладу безступінчастої коробки.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS