Заміна олії в КПП Chevrolet niva

Олія КПП, технічні характеристики, розшифровка маркування трансмісійних масел

Для Chevrolet ВАЗ 2121 використовуються трансмісійні олії, які мають такі параметри:

Для більшості автовласників малозрозуміло значення цих цифр, адже маркування рухових масел відрізняється зовсім іншою абревіатурою. Спробуймо в цьому розібратися.

Як і рухові, трансмісійні олії бувають зимовими та літніми. Символ “W” у позначенні класу в’язкості розшифровується. “Winter”, тобто “Зима”. Це свідчить про те, що ці типи призначаються для зимової експлуатації, однак це не означає, що в літній період їх застосовувати не можна. Літні олії застосовуються в країнах з теплим кліматом, але, як відомо, у Росії частіше холодно, ніж тепло.

SAE є загальноприйнятою класифікацією передавальних масел, що складається з дев’яти рівнів в’язкості. Наведені вище фігури в таблиці вказують на температурні діапазони застосування, таким чином, 75W-90 до операції допускається при температурах.40. 35, 80W-85. при температурах.26. 35, а 85W-90. при температурах.12. 35. Виходячи з цього, кожен автовласник має можливість підібрати необхідні мастильні матеріали для своєї моделі автомобіля.

АРІ класифікація також загальноприйнята. Дані стандарти поділяють олії на групи, залежно від умов експлуатації та типу конструкції. Відповідно до системи АРІ, трансмісійні масла позначені літерами GL та цифри 1-5. Варто відзначити, що вища ця цифра, більш жорсткі умови роботи мастильних матеріалів.

Як відомо, Chevrolet Niva призначена для роботи в умовах бездоріжжя. Це означає, що механізм транспортного засобу, зокрема та коробки передач, відчуває серйозні навантаження. Якщо в контрольно-пропускному положенні змащувального матеріалу з меншою категорією операції, то в умовах перших навантажень буде необхідно замінити коробку передач.

Бачок для вітрового скла та гальмівної рідини.

Ще однією довідковою потужністю ВАЗ 2121 Chevrolet є двома баками скло шайби, здатність якої становить п’ять і два літри.

У цій моделі є дві незалежні гальмівні системи. Робоча має гідравлічний привід, стоянкова. механічний. Контури розділені між собою.

У гідравлічний привід входить спеціальний бак зроблений для гальмівної рідини.

 • Гальмівна рідина DOT-4 підійде для півлітрового гідроприводу гальм. Продукти покращують продуктивність, має температуру кипіння понад 235 градусів. Добре підходить для регіонів із низькою температурою навколишнього середовища.
 • SAEJ1703, FMSS116 використовуються для всього гідравлічного та зчеплення (0,15 л). Синтетичний продукт забезпечує хорошу мастильну речовину і зменшує процес окислення при високих температурах.
 • Шарнірам люка кришки бака, замкам дверей та капота потрібні консистентні мастила ВТВ-1, ПІБ-1. Шарнірам рульових тяг та карданних валів. ШРБ-4, Літін 2, Есма.
 • У кондиціонері теж розташовані дві ємності. Один з них для масла (0,22 літра), інший. хладагент (0,650 кг).

Резервуари ВАЗ 2121 Chevrolet для заправки рідин та мастильних матеріалів досить надійні та зручні, коли потрібно зробити заміну.

Різні етикетки та датчики дозволяють практично негайно контролювати, що уникає надзвичайної ситуації.

Заміна трансмісійної олії в КПП Niva Chevrolet своїми руками

Згідно з регламентом техобслуговування, масло в коробці передач потребує заміни через перші пройдені 60 000 км. Після тривалої операції та загального пробігу, дорівнює 120 000 кілометрів, трансмісійна масла для Niva Chevrolet змінюється через наступні 45 тисяч. км шляху. Це пов’язано з збільшенням зносу робітників та компонентів розповсюдження. Часто трапляється, що після 150 000 км потрібно демонтувати зношені елементи та встановлювати нові зразки.

Перед покупкою нової мастила, вам потрібно мати справу з маслом, придатним для передачі певного транспортного засобу. Модель Niva Chevrolet має підвищену проникність завдяки спочиванню. Мастильні розчини, що заливаються в коробку передач, силовий агрегат, мости передній та задній, відрізняються за багатьма технічними характеристиками. Основна увага виборі мастильної рідини для кожного агрегату приділяється показнику в’язкості, т. до. При експлуатації автомобіля в вузлах створюються різні температурні режими.

READ  Яка маточина варто на Niva Chevrolet

Яку олію залити в трансмісію Chevrolet Niva. У коробку передач авто Niva Chevrolet рекомендується заливати мастильну речовину, що відповідає вимогам стандартів SАЕ 78w-90 або 80w-85, категорії api-4. Серед досвідчених автомобілістів такі відомі світові бренди для виробництва трансмісійної масла є найбільш популярними:

Важливо: Для автомобіля дуже важливо, яке масло заливається у трансмісію Chevrolet Niva. Не дозволяється замінити масло в CAT Niva Chevrolet речовину універсального застосування. Універсальні мастильні матеріали мають технічні характеристики, які негативно впливають на роботу передачі та стабільність руху автомобіля в цілому.

Скільки олії в КПП Niva Chevrolet. Порівняно невеликий обсяг масла в коробці передач Niva Chevrolet обумовлений конструктивними функціями та специфікою механічної коробки передач. Щоб замінити масло в коробці передач цієї машини, необхідно запакувати рідину годинник 0,8 літра.

Як замінити масло в Chevrolet Niva Checkpoint: покрокові інструкції та відео

Великий люфт важеля Проблеми при виборі передачі Неможливість відрегулювати механізм Всі проблеми, що виникають з трансмісією, вимагають негайного усунення, оскільки це безпосередньо впливає не тільки на справність транспортного, як замінити масло в КПП Niva Chevrolet, але і на безпеку руху.

Заміна олії Відповідно до технічного регламенту заміна олії в коробці Niva Chevrolet проводитися кожні 50 тис кілометрів пробігу. Якщо неможливо замінити вказаний, як замінити масло в коробці передач Niva Chevrolet, вона може призвести до збільшення зносу. Щоб зробити заміну масла необхідно підготувати наступний набір інструментів і матеріалів: Перед процедурою краще прогріти двигун, щоб масло було менш в’язким і можна було злити його максимум. Потім за допомогою ганчірки очищаємо місця зливних пробок.

Відкручуємо заливну, потім зливну пробку. Після цього потрібно підставити ємність для відпрацювання. Особлива увага повинна бути оплачена до зливу. Він вбудований у нього магніт, який збирає всі металеві частинки, які утворюються в результаті тертя частин.

Їх потрібно видалити вручну. Якщо їх дуже багато, то це означає, що кришка прослужить недовго. Можна промити картер.

Олія КПП Chevrolet Niva, як замінити масло в трансмісії ВАЗ 2121 своїми руками

Для цього загвинчуємо зливну пробку і заливаємо не менше 1 літра спеціальної рідини, після чого заводимо двигун і даємо йому опрацювати не менше 3 хвилин. Коробка при цьому повинна бути встановлена ​​в нейтральне положення. Потім таким же чином зливається промивання і заливається нове масло. Після заливання потрібно знову завести двигун на хвилини. Після чого обов’язково перевіряється його рівень. Якщо він нижчий за мінімальну позначку, то потрібно його долити.

Це часто трапляється через популярність бренду. Чим більше він популярний, тим вище ціна на товар; дотримуйтесь правил і термінів заміни масла. Це продовжить термін служби коробки і зробить їзду більш комфортною; Якщо автомобіль був придбаний з руки, він вже великий пробіг.

Пристрій коробки передач у вітчизняному автомобілі Chevrolet Niva не має складних технічних деталей. Автомобіль зарекомендував собі з хорошого боку по роботі та якості як замінити масло в КПП Niva Chevrolet.

В обслуговуванні нарікань за вартістю та термінами не викликає. Здійснюючи необхідний за регламентом ремонт та заміну витратних матеріалів, автомобіль прослужить довгий термін і приноситиме одне задоволення при керуванні його власником. Використання високоякісних мастильних матеріалів для транспортних засобів відіграє важливу роль у роботі будь-якого автомобіля.

Заміна масла в коробці передач та розповсюдження на Chevrolet Niva 4×4 Chevrolet Niva 2016

олії, chevrolet, niva

Найбільш поширеним транспортом є процес заміни масла. Замінити масло можливо самостійно, не вдаючись до допомоги співробітників, як замінити масло в КПП Niva Chevrolet сервісів, при цьому суттєво заощадивши кошти. Яке масло для коробки Chevrolet ВАЗ 2121 слід обрати? Chevrolet Niva є повно приводним автомобілем. Правильно підібране масло для роздавання, а також всіх мостів позашляховика є гарантією довготривалої роботи всіх механізмів трансмісії.

Масло допомагає зменшити тертя, що означає, що період зносу деталей значно збільшується.

У таблиці нижче наведено характеристики заправних рідин для Chevrolet ВАЗ 2121, взяті з офіційної інструкції з експлуатації машини. При виборі оливи для трансмісії позашляховика Chevrolet Niva слід керуватися рекомендаціями заводу виробника транспортного засобу. Придбати трансмісійну олію краще у спеціальних авто магазинах.

READ  Заміна олії в АКПП Passat б6

Найкраще віддати перевагу перевіреним, відомим маркам.

Важливо звертати увагу при покупці масла для якого періоду року воно призначене. Олії бувають для літнього періоду, зимового періоду, а також всі сезонні. Варто пам’ятати! Якщо транспортний засіб був придбаний з пробігом, необхідно здійснити перевірку рівня масла. Також буде не зайвим замінити всі олії. Заправні обсяги Chevrolet ВАЗ 2121 Перший як замінити масло в КПП Niva Chevrolet перед заміною масла в трансмісії ВАЗ 2121 — скільки масло треба лити?

Відповіддю на це питання буде таблиця заправних обсягів автомобіля.

Тут слід звернути увагу на обсяг масла в картері коробки передач, в роздавальній коробці та в картерах заднього та переднього мостів. Усього знадобиться 4,84 літри, так що можна сміливо брати каністру олії на 5 літрів. Яку олію залити в трансмісію Chevrolet ВАЗ 2121? Вибір масла для автомобіля передачі Chevrolet Niva здійснюється за принципом неприйнятності нафтового змішування, композиції яких різні.

Що стосується характеристик масел по в’язкості, то краще віддати перевагу використанню наступних масел: Для заміни знадобиться невеликий об’єм масла: Під час першої заправки масла в роздатку ВАЗ 2121 слід запам’ятати який його обсяг використовується. Це дозволить без труднощів здійснювати наступні заміни олії. З досвіду автомайстрів та автолюбителів гарна олія для трансмісії Chevrolet ВАЗ 2121 випускають такі виробники: TM-4 75w, TM-5 75w; Shell: Послідовність дій для заміни масла в КПП ВАЗ 2121 наступна: Встановіть авто над оглядовою ямою або заженіть на естакаду для зручності проведення робіт.

Перед процедурою зливу старої трансмісійної олії необхідно обов’язково прогріти двигун. Це потрібно для того, щоб максимально і без залишку злити масло з коробки. Джерело в отвір спостереження і замінює контейнер під дренажним діром, з урахуванням того, як замінити масло в Niva Chevrolet, залишаючи реактивний літак.

Зручно скористатися лійкою. Очистити місця розташування заливних та зливних пробок на КПП, як показано на фото вище. Спочатку краще відкрутити заливну пробку, а вже потім і зливну за допомогою шестигранника. Тепер необхідно дочекатися, коли вся відпрацьована олія стіче до останньої краплі. На зливному корку є спеціальний магніт, до якого притягуються вся металева стружка. Якщо частинки сталі є на пробці, їх необхідно видалити. І ще один важливий момент з точки зору діагностики. тим більше ці частини присутні на кришці, тим менше коробка передач буде тривати.

Коли старе відпрацьоване масло скло, потрібно закрутити зливну пробку і як замінити масло в КПП Niva Chevrolet до промивання картера. Для цього потрібно залити близько 1 літра спеціальної рідини для промивання і дати автомобілю попрацювати хвилини. При цьому потрібно включити нейтраль в роздаткову як замінити масло в КПП Niva Chevrolet і перемикати передачі зі зчепленням.

Далі промивна рідина аналогічно зливається і замість неї заливається вже нове масло в необхідному обсязі.

Після заливання масла потрібно перевірити його рівень на рівній площадці та завести двигун. Протягом хвилин необхідно дати двигуну попрацювати в положенні першої передачі. Після цього перевіряється рівень олії і якщо вона впала, то потрібно долити ще. Що стосується даної моделі автомобіля, то міняти масло необхідно кожні тисячі кілометрів. Як тільки автомобіль пройде більше тисячі кілометрів шляху, слід проводити заміну масла через кожні 45 як замінити масло в КПП Niva Chevrolet кілометрів.

Для довідки! Інструкція з експлуатації транспортного засобу містить інформацію про частоту заміни мастил, яку кожному авто власнику необхідно слідувати. Але буде правильніше, якщо процедуру зміни масла проводити трохи частіше. Це пов’язано з тим, що масло автомобіля накопичує пил, бруд, що призводить до забруднення механізмів руху.

Ось чому багато власників автомобілів рекомендують змінювати масла частіше, ніж вказані в інструкціях. Так що масло можна зливати без проблем, ви повинні почати замінити після поїздки. У системі масла має час розігріти, тим самим приймаючи більш рідку консистенцію.

Поради щодо вибору масла

Як згадувалося вище, метою цього автомобіля в основному знаходиться в дорозі. Це можна зрозуміти у зв’язку коробки передач з повним приводом. Автомобіль добре долає різні позашляхові перешкоди та непогано переносить різні погодні умови експлуатації. Усі ці фактори впливають на роботу трансмісії. Щоб підтримати ефективність і надійність роботи коробки перемикання передач, потрібно відповідально вибирати мастильні матеріали.

READ  Як видалити передній бампер Chevrolet Cruze

Вибираючи найкраще трансмісійне масло для «ВАЗ 2121-Chevrolet», потрібно дотримуватися наступних рекомендацій. Спочатку потрібно звернутися до інструкцій для роботи автомобіля, які надаються виробником. Також не варто обмін вартістю масел, більшою мірою високої ціни не завжди вказує на хорошу якість. Іноді бренду слава впливає на це. тим більше її популярність, тим вище вартість наданих товарів. Важливо також правильно змінити масло, воно розширює період роботи передачі, а сама їзда стає більш комфортною. Т.е., при покупці б/у автомобіля потрібно враховувати, що можливо він пройшов уже не одну сотню кілометрів. Тому до заміни масла потрібно ставитися уважно та міняти його частіше, ніж на нових автомобілях. Доцільно перевірити рівень 1-2 рази на тиждень, щоб він не потрапляє нижче норми. це може призвести до серйозних відхилень у передачі.

Рекомендована трансмісійна олія

Важливо пам’ятати, що в КПП ВАЗ 2121 Chevrolet категорично не можна додавати мастильні рідини найпоширенішого стандарту API GL-5. З одного боку, за показниками воно краще: добре показує себе при високих швидкостях, великих навантаженнях та температурах. З іншого – до його складу входять сірчано-фосфорні протизадирні присадки, які у великій концентрації можуть порушити роботу синхронізаторів МКПП ВАЗ 2121. Трансмісійні рідини стандарту GL-5 більшість автолюбителів рекомендують використовувати для добавки в мости та редуктори.

У роздатку та коробку перемикання передач слід заливати масло, яке відповідає стандартам якості за API GL4 або GL4/GL5 та в’язкість SAE 75W-90, 80W-85, 80W-90. Для редукторів, переднього та заднього мостів призначена трансмісійна рідина API GL5 або GL4/GL5. Масло зі стандартом GL4 краще не застосовувати.

Заміна масла в коробці передач та розповсюдження на Chevrolet Niva 4×4 Chevrolet Niva 2016

Внутрішні деталі двигуна піддаються підвищеному зносу в момент холодного пуску, коли мастило скла за час простою вниз і має більш густу консистенцію. Тому від її плинності залежить швидкість подачі та розподілу по ДВЗ. Але з іншого боку сильно текуче масло погано працює при жарі, перетворюючись на воду і швидко спадаючи з кілець і стінок циліндрів.

Це можуть бути як синтетичні склади, так і продукти на мінеральній основі, але з великою кількістю добавок. Здійснювати технічне обслуговування машини потрібно, згідно з інструкцією з експлуатації, кожні 15000 км. У такому випадку двигун Niva Chevrolet отримує:

 • захист від надмірного зношування;
 • додаткове охолодження;
 • мийку від нагару;
 • мінімальний проміжок між поршнями та стінками циліндрів і, як наслідок, підвищену компресію;
 • захист від корозії;
 • економію палива.

Як відрізнити від підробки

Популярні марки мастильних рідин підробляють шахраї.

Досвідчені автомобілісти визначають такі ознаки фальсифікату:

 • Вартість товару на 10-20% нижча за середню.
 • Олія продається приватниками вздовж доріг.
 • На етикетці немає голограм.
 • Пакет з поганого матеріалу.
 • Немає кільцевої печатки на кришці або цілісність зламана.
 • Немає QR-коду на етикетці.
 • Штамп дати виготовлення змащений. Немає інформації про термін придатності та серійний номер партії.

Через скільки кілометрів потрібно міняти?

Періодичність заміни трансмісійки залежить від умов експлуатації автомобіля та якості мастила. Як правило, міняти масло в коробці передач ВАЗ 2121 Chevrolet доводиться через 50 тисяч кілометрів пробігу.

Несвоєчасна заміна призводить до прискореного зносу шестерень та скорочення служби вузла в цілому. Особливо це виявляється в умовах великого навантаження: при експлуатації автомобіля на бездоріжжі, на засніжених дорогах або швидкісному русі по шосе.

Порядок проведення робіт

Як видно, заміна олії в Chevrolet Niva не становить нічого складного. З нею зможе впоратися кожен.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS