Заміна олії в двигуні peugeot 308

Заміна олії Peugeot 308

Сьогодні мова піде про заміну олії у двигуні. Розбиратися з цією темою буде на прикладі автомобіля Peugeot 308.

Відповідно до ТО автомобіля Peugeot 308 Періодичність заміни олії у двигуні становить 15-20 тис. км за умови експлуатації авто у нормальних умовах (або раз на рік).

Але т.до. Російські дороги є серйозними умовами експлуатації, розрив між замінами зменшується на 1,5-2 рази. (або кожні півроку).

Ми рекомендуємо використовувати лише якісну сировину:

Об’єм масла в двигуні становить приблизно 4,25 л, це цифра з урахуванням масляного фільтра.

Ми рекомендуємо використовувати масляний фільтр:

3) новий фільтрувальний елемент та герметичне кільце;

4) Тара для стоку старої олії (приблизно 5 л)

Отже, наша покрокова інструкція:

Насамперед перед початком роботи рекомендуємо прогріти двигун. Ще одним секретом прискорення зливу олії є відкручування кришки заливної горловини двигуна та підняття щупа.

Далі, приводять автомобілі до ями або ракети, так що є хороший доступ до масляного лотка.

Встановлюємо тару для зливу старої олії та викручуємо пробку шестигранником «на 8». Олія почала зливатися.

Поки відбувається витікання відпрацьованої олії, ми робимо заміну прокладки на зливній пробці. Масло перестало капати, і ми закручуємо пробку з новою прокладкою назад.

олії, двигуні, peugeot

Головкою на 27 послаблюємо затяжку кришки масляного фільтра, далі рукою її відгвинчуємо та виймаємо її комплектом разом із фільтруючим елементом та гумкою.

Далі міняємо картридж і кільце ущільнювача, попередньо ретельно змастивши гумку свіжою олією.

Коли все добротно затягнуте і ніщо не протікає, починаємо заливати нове масло. Рекомендую залити 500-700 мл. Дати попрацювати двигуну. Покладати.

Чекаємо хвилин 10, перевіряємо рівень по щупу і доливаємо масло, що залишилося таким чином, щоб воно досягало верхньої мітки щупа.

У сучасному автомобілі олія. це те, на чому в останню чергу я став би економити. Я настійно рекомендую дотримуватися правил заміни нафти та використовувати хороші, високоякісні масла.

Пам’ятайте про те, що ви вилите у ваш автомобіль. Віддають перевагу максимально змінними витратними матеріалами. Любіть свої автомобілі і служити їх своєчасно.

Заміна масла в двигуні Peugeot 308

З автосервісом в більшості випадків, за владою впоратися з будь-яким автомобілістом. Немає нічого складного ні в заміні свічок, ні в установці нових фільтрів, та й ротація моторного масла хоч і вимагає виявити деяку вправність, але непереборних завдань все одно не ставить. У власників французького Peugeot 308 часто виникають питання про процедуру зміни моторного мастила. Процес має низку особливостей, які не зустрічаються в машинах інших марок. Сьогодні ми розповімо про те, як замінити масло в Peugeot 308. навіщо це потрібно робити, який інструмент знадобиться і який алгоритм роботи, що проводиться.

 • масло Total Quartz Energy 0W-30 або Total Quartz Ineo 5W-30
 • масляний фільтр: оригінал (1109.AH) / аналог (HU71151X)
 • прокладка зливної пробки піддону картера (0313.38), розмір M16X150
READ  LADA Granta заміна масла в двигуні

Скільки лити олії у двигун (з масляним фільтром)?

 • Двигун 1,4. 4,25 літра
 • Двигун 1,6 16V. 3,25 літра
 • Двигун 1,6 ТНР 16V. 4,25 літра
 • Двигун 1,6 Turbo HDI. 3,75 літра
 • Двигун 2 Turbo HDI 16V. 5,25 літра

Яке масло лити

Компанія Peugeot рекомендує для використання у своїх автомобілях високоякісну продукцію французької нафтогазової компанії Total.

Французька група PSA, до складу якої входить компанія Peugeot, розробила та впровадила ряд власних допусків для масел, дозволених до застосування в автомобілях Peugeot та Сitroеn. Ці допуски розроблені на основі класифікації АСЕА, але запроваджують додаткові обмеження.

Відповідно до класифікації відповідно до Peugeot / Citroen у 2009 році, існують наступні допуски нафти:

 • PSA B71 2290 – рекомендується для двигунів, що відповідають стандарту ЄВРО-5;
 • PSA B71 2294, PSA B71 2296 – відповідають за рівнем якості АСЕА А3/В4 із додатковими випробуваннями PSA;
 • PSA B71 2295 – призначені для двигунів, випущених до 1989;
 • PSA B71 2312 – рекомендуються для дизельних двигунів BlueHDI, оснащених системою селективної каталітичної нейтралізації вихлопу.

Моторне масло, що повністю відповідає допускам PSA, випускає французька нафтогазова компанія TOTAL, продукція якої відрізняється високою якістю. Група PSA давно співпрацює із цією компанією.

Як замінити моторне масло і масляний фільтр на PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_) [ВІДЕОУРОК AUTODOC]

Фахівці компанії рекомендують у двигун Peugeot 308 заливати моторне масло Total Quartz 9000 Energy 0W-30. Крім того, для нових двигунів, обладнаних системами доочистки вихлопних газів рекомендується моторне масло нового покоління Total Quartz Ineo ECS 5W-30 зі зниженою сульфатною зольністю та малим сером і фосфором (Low SAPS).

Гідравлічне керування (GUR)

Гідропідсилювач кермового управління допомагає вам провертати кермо разом з колесами при цьому ви витрачаєте в рази менше сили ніж автомобіль без системи ГУР.

На розширювальному бачку ГУР є позначки за якими можна зрозуміти який на даний момент рівень рідини великий або навпаки маленький і потребує додавання. Побіжний огляд системи ГУР може вирішити безліч проблем у дорозі, тому раз на місяць заглядайте під капот.

На що звернути увагу?

 • Моніторинг рівня рідини (олії) ГУР та його колір у розширювальному бачку;
 • Перевірка ременя приводу на насос ГУР;
 • Загальний стан шлангів (огляд на тріщини, потертості та сколи);
 • Місця з’єднання шлангів.

Як змінити

Заміна рідини (масла) ГУР може бути виконана кількома способами, частково змінюючи рідину і повністю. Перший спосіб швидше і простіше, другий якісніший.

Часткова заміна

Часткова заміна рідини ГУР є викачуванням рідини з розширювального бачка ГУР за допомогою великого шприца або груші. Після повного спустошення бачка заливаємо свіжу рідину до максимальної позначки. Заводимо автомобіль і обертаємо кермо вліво/вправо. Через кілька хвилин витрачайте двигун і перевірте колір рідини Gur. Якщо вона занадто темна повторюємо процедури до бажаного результату.

READ  Де знаходиться датчик коленвала Peugeot 308

Повна заміна

Для заміни рідини ГУР знімаємо повітропровід, бачок з рідиною гідропідсилювача. Виливаємо стару рідину з бочка в іншу тару. Під час зливу зверніть на стан старої олії, на наявність присутніх сторонніх металевих частинок. Якщо вони помітні це може сказати про зношування насоса. Для повного дренажного гура ви можете обертати рульове колесо ліворуч-праворуч.

Як змінити масло в двигуні на Peugeot 308

У складальних магазинах компанії в основному використовуються продукти Всього компанії. Бренди є партнерами та рідинами, надзвичайно встановленими відповідно до вимог та технічних характеристик. На конвеєрі для моделі 308 застосовуються формули:

Офіційні дилери під час гарантії використовують ті самі суміші. Однак після закінчення сервісних зобов’язань, деякі автомобілісти вважають за краще вибрати замінник. Аргументуються дії недоступністю рідин у деяких регіонах або невідповідною ціновою політикою бренду.

Як поміняти масло на Peugeot 308, 408, 3008 скільки заливати, відео

Заміна масла в Peugeot 308, 408 і 3008 з двигуном EP6 проводитися раз на рік або по пробігу 20000 км.,Але це можливо і частіше, не боляче, головне не менше. Інструмент, необхідний для заміни масла:

Опалення трохи автомобіля, але не багато, а потім ви можете спалити, добре, і що масло стало більш рідким і рідиною. Відкручуємо викруткою хомут на резонаторі повітряного патрубка та знімаємо його, знімається він шляхом натискання на клямки спочатку верхній, потім нижній. Патрубок відводимо трохи убік, нам він заважати не буде і знімати його не потрібно.

Тепер підкладаємо ганчір’я під корпус масляного фільтра і трохи відкручуємо кришку головкою на 27. Даємо олії стекти з корпусу в піддон. Через 2-3 хвилини знімаємо кришку повністю і виймаємо фільтр вставку касетний фільтр виймаємо його невеликим зусиллям і міняємо гумку, яка йде в комплекті з фільтром. Все закручуємо і збираємо у зворотній послідовності.

З піддону зливаємо всю олію, відкрутивши пробку шестигранником, яка там же і знаходиться. Обов’язково встановіть нове герметичне кільце з міддю на вилку, оскільки масло дуже рідина. Рекомендована олія для 308, 408, 3008 та для 308 турбо Total 0w30 з двигуном EP6. У вас напевно виникає питання скільки олії заливати в Peugeot? Зазвичай потрібно заповнити 4.3 літри, але краще м’яко залити 4 літра і кидає, дивлячись на масляний зонд до верхньої марки. Після всього виконаного заводимо двигун приблизно на 5 10 секунд, щоб заповнився фільтруючий елемент.

Як замінити моторне масло і масляний фільтр на PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_) [ВІДЕОУРОК AUTODOC]

Ну і наостанок можна скинути лічильник проходження технічного обслуговування (він зображений як ключик) на приладовій панелі, щоб не пропустити наступну заміну, робиться це нескладно, вимикаємо запалювання, натискаємо і утримуємо кнопку обнулення на приладці, включаємо запалювання не відпускаючи її і бачимо зворотний звіт від 9 до 0, чекаємо на нуль і відпускаємо кнопочку, всі лічильник скинутий. Перевіряємо масло у двигуні.

А ось у цьому відео ви можете побачити, що буде з двигуном, якщо не міняти масло та не доливати.

Скільки потрібно автомастила для заміни?

Що стосується транспортних засобів марки Peugeot 308, найбільш актуальним є питання про те, скільки масла буде потрібно замінити його в двигуні. Пошук відповіді на це питання на різноманітних форумах не дає точного результату, можна зустріти різні цифри, і при цьому кожен з автовласників буде стверджувати, що він має рацію, ґрунтуючись на особистому досвіді заміни мастильного матеріалу.

READ  Заміна олії в коробці автомат Polo седан

Справа в тому, що Peugeot 308 із заводу комплектувалися різними модифікаціями двигунів, залежно від яких і варіюється обсяг масла. Для того, щоб точно з’ясувати, скільки масло буде потрібно для двигуна вашого автомобіля, вам потрібно побачити документацію для обсягу циліндрів, які оснащені пристроєм. За словами виробника, для моделей Peugeot 308 з версією двигуна 1,4, вам знадобиться 4,25 літрів нафти. Для льоду 1.6 з 16V дизайном, TNR 16V та Turbo HDI повинні бути 3.25, 4,25 та 3,75 літрами автомату за його повну заміну. А в мотор 2 Turbo HDI 16V увійде рівно п’ять літрів і двісті п’ятдесят грам мастила.

При придбанні моторного масла, залежно від типу двигуна вашого авто, необхідно брати обсяг продукції, заокруглений до цілого числа у бік підвищення, наприклад, якщо у ваш силовий агрегат потрібно, згідно з інструкцією 3,25 літра мастила, тоді купуйте чотирилітрову каністру. Незалежно від модифікації двигуна внутрішнього згоряння, рівень нафти перевіряється у всіх моделях, використовуючи зонд, і значення вважаються нормальними, коли його критерії знаходяться в середині мін та макс.

Масло для Peugeot 308 у двигун: вибір та заміна

Придбати масло для двигуна Peugeot 308 рекомендується лише у офіційного представника. Це усуває можливість запуску на високоякісному продукті.

У принципі, коли необхідно замінити мастило або перейти на інший вид, слід алгоритм промивного розчину для повного очищення двигуна. Для цієї рекомендації Росія Mobil Special. Непогано також справляються зі своєю функцією промивання Liqui Moly Motor Clean. Крім того, вам потрібно придбати новий масляний фільтр Fram або Mann.

Не варто характерної пров’язкості застосування маслянистого складу. Якщо вік або пробіг двигуна автомобіля вже середній, слід використовувати масло босикш.

Для сухого та гарячої погоди оптимальний вибір для силового агрегату Luxe хіт Mobil, Castrol, загальний кварц протягом холодного сезону, вибір при покупці 0W30.

Варто відзначити, що можна застосовувати і часткову олію, залиту в двигун машини завимоготем- сонячний варіант буде не надто економічним, але і шкоди не буде. Це дозволяє експлуатувати автомобіль з дуже високою роздільною здатністю.

За словами виробника, для моделей Peugeot 308 з версією двигуна 1,4, вам знадобиться 4,25 літрів нафти. Для ДВС 1,6 з конструкцією 16V, ТНР 16V і Turbo HDI потрібно 3,25, 4,25 і 3,75 літра автомастила для повної його заміни.

Воно задовольняє всім вимогам до експлуатації та обслуговування автомобілів концерну PSA і рекомендується як олія для Peugeot 308 з атмосферними бензиновими двигунами.4 та 1.6 VTi та турбодизельними моторами 1.6 та 2.0 HDi, де потрібна олія даного стандарту.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS