Заміна олії в АКПП Opel ANTARA

Opel ANTARA 3.0. РЕМОНТ АКПП

GEARMATIC. частковий та капітальний ремонт АКПП Opel ANTARA 3.0 з гарантією.

Якщо ви відчули, що коробка поводиться не так як зазвичай, то слід провести діагностику АКПП ANTARA, перерахуємо типові симптоми несправності, що сигналізують про можливу швидку поломку:

 • буксує (пробуксування)
 • на панелі приладів з’явився сигнал аварійний режим АКПП
 • постійна або періодична вібрація (також потрібно перевірити подушки)
 • ривки при перемиканні вниз/вгору на будь-якій з передач, сіпається на холодну або гарячу
 • не включаються передачі, пропала передача
 • удари в трансмісії, штовхається
 • гальмує, тупить, шумить

Також не забувайте вчасно проводити обслуговування АКПП Antara 3.0 (принаймні заміна масла (ATF) і фільтра, у запущених випадках. промивання гідроблоку), все ж таки заїжджати на перебірку більш дорога витівка. Періодично самі перевіряйте рівень масла у коробці передач (якщо є щуп). Прогрівайте коробку взимку обов’язково, хоча б у русі на малому газу (якщо поспішайте).

Якщо ви у вас трапилася неполадка в роботі або поломка коробки автомат Opel ANTARA 3.0 і ви хочете поставити запитання (з обслуговування, діагностики, вирішення проблеми), хочете залишити відгук про трансмісію на даному автомобілі (поділитися з іншими), залишити відгук про нашу роботу – все це ви можете зробити за допомогою форми коментарів, розташованої нижче.

Opel ANTARA. АКПП

Якщо ви обрали наш сервіс і вирішили довірити проведення робіт нам, то ви заздалегідь домовляєтеся з майстром про візит. У випадку, якщо ваше авто не на ходу або ви побоюєтеся їхати, то наш евакуатор доставить автомобіль до нас. безкоштовно.

Якщо машина приїхала своїм ходом майстер виконує вхідну діагностику безпосередньо на автомобілі та, природно, комп’ютерну спеціалізованим сканером. Якщо ви до цього робили діагностику у нас і вирішили виконувати ремонт теж у нас, то вона входить у вартість.е. по суті безкоштовно. Такий собі тестдрайв нас вами.

Потім відбувається зняття та наступний розбір коробки передач (дефектація). Щоб уникнути кривтолков. вона відбувається у вашій присутності. Тут же на місці узгоджується ціна. Сміємо вас запевнити, що ціна на ремонт АКПП Opel Antara у нас одні з найнижчих, враховуючи якість робіт і чітке виконання гарантійних зобов’язань.

Після процедури відновлення виконується вихідна діагностика з обкаткою автомобіля. Ми інформуємо вас про це.

Ви приїжджаєте до нас забирати автомобіль і здійснюєте поїздку з майстром (ви за кермом), щоб переконатися, що все справно.

Удачі вам! Гарантія на ремонт АКПП Opel ANTARA додається.

Якщо ви помітили неправильну роботу вашої АКПП: поштовхи при включенні/перемиканні передачі, пробуксовка, ривки, затримки при перемиканні передач, відсутність будь-якої передачі тощо.д. То пишіть консультації у нас безкоштовні. При необхідності можете під’їхати на діагностику, замінити масло.

31 Коментарі та думки власників

Вітаю! Opel ANTARA 2.2 дизель- питання чи потребує обслуговування АКПП і якщо так як часто і які види робіт, т.до. по сервісній книзі АКПП не обслуговується.

Opel ANTARA. РЕМОНТ АКПП

GEARMATIC. частковий та капітальний ремонт АКПП Opel ANTARA 2.2 2.4 3.0 3.2 з гарантією.

Якщо ви відчули, що коробка поводиться не так як зазвичай, то слід провести діагностику АКПП ANTARA, перерахуємо типові симптоми несправності, що сигналізують про можливу швидку поломку:

 • буксує (пробуксування)
 • на панелі приладів з’явився сигнал аварійний режим АКПП
 • постійна або періодична вібрація (також потрібно перевірити подушки)
 • ривки при перемиканні вниз/вгору на будь-якій з передач, сіпається на холодну або гарячу
 • не включаються передачі, пропала передача
 • удари в трансмісії, штовхається
 • гальмує, тупить, шумить

Також не забувайте вчасно проводити обслуговування АКПП Antara (принаймні заміна масла (ATF) і фільтра, у запущених випадках. промивання гідроблоку), все ж таки заїжджати на перебірку більш дорога витівка. Періодично самі перевіряйте рівень масла у коробці передач (якщо є щуп). Прогрівайте коробку взимку обов’язково, хоча б у русі на малому газу (якщо поспішайте).

Якщо ви у вас трапилася неполадка в роботі або поломка коробки автомат Opel ANTARA і ви хочете поставити запитання (з обслуговування, діагностики, вирішення проблеми), хочете залишити відгук про трансмісію на даному автомобілі (поділитися з іншими), залишити відгук про нашу роботу – все це ви можете зробити за допомогою форми коментарів, розташованої нижче.

149 Коментарі та думки власників

Здрастуйте, прийшов сьогодні купувати Антрару 2015г.70000км. виявив що коли починаєш рух і кидаєш газ, з 1 на 2 відбувається маленький поштовх. а якщо їдеш нормально без скидання газу, то перемикає ідеально. так і має бути або якась несправність? Олія поміняна на 67000 км.

Це проблема із соленоїдами. І це тільки початок може бути. Тому або відмовтеся від покупки або вимагайте знижку в районі 100к.

Дякую вам величезне, тепер зрозуміло чому людина її по-швидкому здала в трейдин і поміняла перед цим масло) не могла зрозуміти чому таку ідеальну машину здають. вона в макс. Комплектації та відчуття нової машини на всі 100%. за винятком коробки ) ще раз дякую вам!

Доброго дня! Підкажіть пропала задня передача Opel ANTARA 2.4. 2012р пробіг 64000.Що може бути.і чи дорого приблизно обійдеться ремонт

Сьогодні знову зробив діагностику, але вже в іншому місці і комп’ютер показав дві помилки р0733, р0732

Ну ось. При цих помилках кап. ремонт, розкривати.

Опель Антара, заміна олії. Opel Antara, oil change.

Доброго часу доби проблема така Opel ANTARA 2008г АКПП5 східчаста запускаєш їдеш метрів 200-300 машина таке відчуття начебто зчеплення вичавили глушиш заново запускаєш знову метрів 200-300 теж саме і так далі не підкажете вч. Заздалегідь дякую!

олії, акпп, opel, antara

Помилки є якісь з електронної діагностики?

Заміна олії АКПП Opel Astra J

Однією з причин виходу з ладу автоматичної коробки є її несвоєчасне технічне обслуговування. Регламент заміни масла в коробці автомат Opel Astra J за рекомендацією GM. кожні 60 тис. км, але цей інтервал може змінитися у менший бік залежно від характеру експлуатації. Якщо часто виникає одна або кілька із зазначених нижче обставин, вважається, що автомобіль експлуатується в жорстких умовах: холодний запуск, експлуатація з частими зупинками, експлуатація автомобіля з причепом, їзда поганими та піщаними дорогами, підвищене забруднення повітря, наявність піску або висока частинка пилу у повітрі, значні перепади температур, тривалі поїздки на великих швидкостях.

Деякі автовласники взагалі бояться міняти масло в АКПП, наслухавшись «гаражників».

«Після заміни олії АКПП вийде з ладу». Дійсно, частка правди в цьому є, але пов’язана вона з тим, що зазвичай на заміну олії приїжджають, коли почалися перші проблеми (ривки, поштовхи, вібрація). Коли через якийсь проміжок часу коробка-автомат потрапляє у ремонт, це пов’язують із заміною масла. Але за таких проблем треба міняти не масло, а виконати ремонт АКПП Opel. Важливо і те, як проводити заміну олії. На навчальних курсах виробник АКПП AISIN однозначно рекомендує не збовтувати олію в піддоні, а робити заміну через спеціальну установку (апаратна заміна олії в АКПП Opel).

Заміна масла на стенді веде до вимивання потрібних відкладень, які заб’ють фільтр, та інші шкоди від апаратної заміни. До речі, найбільше кричать про це гаражні послуги, яким шкода коштів на покупку установки для заміни масла АКПП. “Потрібних” відкладень не буває, а ті, що є, при ремонті АКПП доводиться вичищати викруткою, оскільки вони щільні і міцно тримаються за поверхню.

Варіанти злити половину олії з АКПП, покататися та ще раз залити (часткова заміна олії), які рекомендують «гаражники», не дуже підходять вашому авто. І ось чому:

READ  Заміна масляного насоса ВАЗ 2109

1) Треба собі зрозуміти, навіщо змінюється масло в АКПП. щоб у коробці залишилося чисте прозоре масло без продуктів зносу;

2) Брудна олія, що залишилася, є каталізатором старіння нового;

3) Таким способом (частковою заміною олії) важко досягти результату. Візьміть склянку заварки та склянку води та поекспериментуйте (половину злити та ще раз залити). Скільки разів знадобиться так зробити, щоб вода у склянці освітлилася до прийнятного рівня? Десь читав, що для оновлення масла таким способом (залишок до 1% забруднення), його треба поміняти 12 разів!

Чому потрібна заміна олії в АКПП Opel Astra J

Трансмісійна олія ATF в процесі експлуатації автомобіля піддається тепловому впливу, забруднюється продуктами зносу фрикційних дисків та металевим пилом. Брудна олія призводить до абразивного зносу та забивання електромагнітних та гідравлічних клапанів і перестає виконувати головну функцію. відведення тепла. На жаль, коробковий фільтр не завжди здатний очистити масло від продуктів зносу (у сучасних 6-ступінчастих АКПП всередині просто шматок поролону), і замінити фільтр на АКПП Opel без розбирання коробки неможливо. Виробники АКПП рекомендується змінювати трансмісійну олію ATF кожні 40-60 тис. км пробігу.

Повна заміна олії в АКПП Opel Astra J апаратом.

Суть процедури на прикладі заміни масла коробці автомат Opel Astra J. Від’єднується шланг охолодження олії від радіатора і в розрив між коробкою та радіатором ставиться установка для заміни олії АКПП. Заводимо автомобіль, насос АКПП качає масло в установку і, пройшовши через неї, зливається в каністру для старої олії. Установка визначає кількість масла, яке пройшло через неї, а також його тиск, і цей же обсяг чистої олії і з таким же тиском подається до радіатора охолодження АКПП.

У нашому сервісі ми можемо запропонувати повну апаратну заміну олії АКПП Opel Astra J на ​​спеціальній установці (потрібне 12 літрів олії).

Опель Антара. Заміна рідини АКПП. нотатки.

Також у нашому сервісі ми можемо запропонувати і часткову заміну олії в коробці-автомат Opel Astra J (потрібне 5 літрів олії). Вибір за вами.

Заміна олії в АКПП Opel

Масло для автоматичної КПП відводить тепло від елементів, які в процесі роботи значно нагріваються, а також використовується як мастило для підшипників. З часом технічна рідина втрачає свої властивості – знадобиться заміна олії в АКПП автомобіля Opel. Згідно з рекомендаціями автовиробника, проводити процедуру слід раз на 60-80 тисяч кілометрів пробігу.

Заміна масла в АКПП автомобілів Opel – одна з послуг, які надає автосервіс «Лібра-2000» у Мінську. Ми дотримуємося регламенту японської компанії, використовуємо якісні технічні рідини. На постійних клієнтів чекають знижки. Сплатити послугу можна, зокрема картами розстрочки.

Зв’яжіться з представниками нашої СТО за телефоном 375 29 684-84-18. Чекаємо на вас за адресою в Мінську: провулок Калініна, д. 11.

На СТО ЛІБРА-2000 фахівці професійно здійснюють діагностику, ремонт та обслуговування з використанням професійного обладнання.

Заміна олії в АКПП на Opel Astra

Заміна олії в АКПП Opel Astra у офіційних дилерів проходить за методом повного витіснення. Процедура відбувається за допомогою спеціальної установки, яка під тиском витісняє стару олію, замінюючи новою. Але при такому методі потрібно понад 10 літрів олії для АКПП. Більш бюджетний метод часткової заміни трансмісійної олії Opel Astra простий до неподобства. Про що ми поговоримо трохи нижче. Але в будь-якому випадку виробник в автоматичних коробках AISIN вимагає використовувати олію ATF Mobil 3309 або оригінал Opel 19 40 771.

Виробник вимагає міняти масло в АКПП Opel Astra раз на 60 тисяч кілометрів або раз на 4 роки, що швидше настане. Але за важких умов експлуатації заміна олії в автоматі повинна проводиться раз на 2 роки.

Для заміни масла в АКПП Opel Astra власними силами вам знадобиться яма чи естакада. Власне сама олія ATF. Шестигранник на 10, яким потрібно буде відкрутити зливну пробку, ємність для старої олії. Вирву з тонкою трубочкою готуємо заздалегідь, без неї залити нову олію не вийде. Нову олію необхідно буде залити в отвір, куди вставлено щуп перевірки рівня олії. Без вирви певного розміру туди не підібратися. Зазвичай при частковій заміні зливається не більше 3 літрів старої олії, майте це на увазі, при купівлі свіжої трансмісійної рідини.

Знімаємо захист двигуна та відкручуємо зливну пробку. Розташування пробки в АКПП дивимося на фото далі.

При зміні мастила, для зливної пробки потрібно установити нову ущільнювальну шайбу з оригінальним номером Opel 07 05 487.

Обов’язково вимірюємо весь обсяг злитої олії. Саме стільки ж нам необхідно залити назад у коробку. Для цього нам і знадобиться вирва. Виймаємо щуп та заливаємо свіжу рідину.

Після прогріву коробки необхідно перевірити рівень олії в АКПП Opel Astra за допомогою шупа, при необхідності доливаємо ще трохи.

Злив стару олію можна судити про стан самої коробки. Якщо масло істотно змінило колір і стало відверто брудно коричневим із запахом гару, то швидше за все масло не змінювали давно, або умови експлуатації коробки досить суворі. У будь-якому випадку, заміна масла в АКПП Opel Astra (нехай навіть часткова) набагато дешевша за ремонт і заміну всієї коробки.

Якщо не відремонтувати

Результат завжди один. прискорене зношування та вихід з ладу механізмів коробки автомат.

Заміна олії в АКПП Opel Corsa своїми руками

Заміна олії в АКПП Opel Corsa може проводитись трьома способами.

Яку олію лити в АКПП Opel Corsa? Вибирайте!

Перший спосіб

Автолюбителю необхідно злити масло через відповідну пробку, потім закрутити її назад після чого, використовуючи щуп, долити нову олію. Зливна пробка знаходиться в нижній частині коробки, її можна відкрутити шестигранником (підійде 10 мм). Це не дуже ефективний варіант. В даному випадку буде злито близько 3 літрів використаного масла і, відповідно, залито таку ж кількість нового. По суті відбувається не заміна, а часткове заміщення олії, тому потреба в новому оновленні виникне досить скоро (приблизно через 30 тис. км).

Другий спосіб

Заміна масла АКПП Opel Corsa, другий спосіб слід повторити описані вище маніпуляції з невеликим доповненням: масло, яке знаходиться в маслопроводах коробки передач, необхідно також злити. Даний метод є більш продуктивним, оскільки відбувається заміна більшої кількості олії. Але навіть у цьому випадку стовідсоткової заміни не станеться. Олії знадобиться близько п’яти літрів. Сама процедура виглядає так. Через трубку зливаємо стару олію, доливаємо нову. Потім знімаємо перший шланг, який знаходиться вгорі.

олії, акпп, opel, antara

Він кріпиться спеціальною пружинкою-заскочкою, яка вставляється у відповідні пази. Щоб зняти, досить просто підчепити викруткою. Далі зняти шланг не складе труднощів. Під шланг ставимо будь-яку ємність, куди потроху стікатиме масло. Одночасно з цим попросіть свого помічника завести двигун. Завдяки цьому напір витікаючої олії значно збільшиться. Уважно стежте за процесом, щоб вчасно дати знак товаришу зупинити двигун. Це потрібно зробити, коли зі шланга починає текти чисте масло.

Повертаєте шланг на його вихідну позицію. Варто простежити, щоб на шлангу залишилося невелике тонке колечко (гумове) діаметром не більше 1 сантиметра. Досить часто воно змивається маслом, що ллється. Якщо це сталося, обов’язково знайдіть колечко в ємності з відпрацьованим продуктом. Якщо цього не зробити, великий ризик протікання олії в місці з’єднання коробки та шланга.

READ  Регулювання фар Opel Astra h

Доливаючи масло до потрібного рівня, слід враховувати, що він зміниться, як тільки Ви заведете двигун. Недолив масла в цьому випадку так само небезпечний, як і перелив. Щоб масло запінилося при переливі приблизно 250 мл, той самий ефект виникне і при недоливі приблизно 650 мл. У зв’язку з цим, буде правильним рішенням визначити обсяг злитого продукту та нового залити трохи менше, ніж цей обсяг. Потім заводимо двигун і вимірюємо рівень, орієнтуючись на нижні мітки, нанесені на щуп (мається на увазі сторона з позначкою 20). Варто розуміти, що при нагріванні двигуна рівень масла поступово підвищуватиметься. Визначившись із достатнім рівнем, прокатайтеся на автомобілі близько 20 кілометрів, щоб коробка повністю прогрілася, потім відрегулюйте рівень, використовуючи сторону щупа з позначкою 80. Виконуючи вказані діючи, не поспішайте, доливайте масло потроху, щоб не переборщити.

Третій спосіб

Заміна масла в АКПП Opel Corsa д, третій спосіб безсумнівно, є оптимальним. Крім дій, розглянутих у другому способі, автолюбителю слід зняти піддон коробки, а також замінити фільтр коробки передач, що знаходиться всередині. Цей спосіб розрахований насамперед на автомобілі з великим пробігом. Якщо пробіг невеликий, другого методу буде цілком достатньо.

Читайте окрему статтю, в якій ми докладно розбираємо, чи слід міняти фільтр в АКПП?

Після заміни не потрібно очікувати, що масло збереже свій первісний червонуватий відтінок. Швидше за все, воно стане світло-жовтим. Відбувається це внаслідок змішування залишків відпрацьованого (темно-коричневого) масла та нового продукту. Зате специфічний запах старої олії зникне, його замінить новий, свіжіший. Тому не варто панікувати, якщо у Вас олія не червоного, магазинного кольору. Якщо воно залишається прозорим, і запах гару відсутній, міняти його зовсім необов’язково.

Заміна олії в АКПП

Перевірив сьогодні рівень олії в АКПП. Перевіряв на гарячу, на Р.

Відкрутивши пробку випливло приблизно 300гр. Попередній господар сказав, що масло поміняне, але судячи з кольору та запаху він його не змінював. На колір дуже темне і смердить горілим.

Ось фото ВАШІ КОМЕНТАРІ: міняти чи ні.

Динаміка розгону слабенька. Може після заміни олії буде краще.

#2

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: Opel Omega B, 1994. АКПП. X20SE (продана)
 • Ім’я: Сергій
 • Постачальник: Місто: Талдом М.Про.

а коробка те що? Нормально працює? Без питань? тоді постривай міняти. Мабуть багато його залили, зайве зараз витекло, мабуть краще. Я ось теж кругами ходжу навколо, треба подивитися, та міняти напевно. Закриємо спочатку куплю атф, прокладки, фільтр, поступово. І через місяць поміняю. Взагалі раз смердить, можна і поміняти, особливо якщо сам робитимеш А потім як ти їздиш? якщо педаль у підлогу постійно і з буксами, то його ненадовго вистачить. Може сам підпалив?

#3

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: омегоконструктор 6.5 сік до 100
 • Ім’я: Олександр
 • Місто: Пітер

#4

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: OMEGA B MV6 1996 АКПП, всі понти, килимки з начосом сірі
 • Ім’я: Андрій

Смердить,- МЕНЯЙ Та й колір, ахтунг На фото як печінки алконавтів Рожевим і прозорим, воно бути не може звичайно, але не таким чорним, і як говориш смердючим, не повинно бути. Моя думка. міняй

#6

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: омегоконструктор 6.5 сік до 100
 • Ім’я: Олександр
 • Місто: Пітер

#7

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: Opel Omega B Caravan, 1997, АКПП, X25XE
 • Ім’я: Олександр
 • Місто: Таганрог (часто Москва)

#8

чорніє так, але коли пахне горілим = це погано.

#9

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: Оpel Оmega B, 1997, хутро, Х25ТД, вже. А також Opel Omega B, 1999, X20DТH
 • Ім’я: Валик
 • Постачальник: Місто: Україна, Черкаси.

#10

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: Opel Omega B Caravan, 1997, АКПП, X25XE
 • Ім’я: Олександр
 • Місто: Таганрог (часто Москва)

#11

 • Стать: Чоловік
 • Характеристики автомобіля: омегоконструктор 6.5 сік до 100
 • Ім’я: Олександр
 • Місто: Пітер

valiko, рушать з місця з пробуксовкою при такому маслі і його запаху краще не треба. закінчиш фрикційні накладки остаточно.Міняй масло, фільтр, прокладки піддонів, дивись на предмет сторонніх частинок у відпрацьованій олії та май через заміну швидку фрикціонів.Щодо тупізни та іншого. завжди користуйся тільки режимом D, крім специфічних випадків (когось буксуєш, витягуєш себе з піску-снігу і т.п.).п.). Руками можна перемикати, але не варто. D вибирає оптимальний режим перемикання завжди.

Менше кікдаунів, рідко використовувати зимовий режим, часто міняти масло та стежити за платою селектора. ваша коробка на Омезі проживе довгі роки.

олії, акпп, opel, antara

Заміна олії в редукторі. Фотозвіт.

Довго я шукав відповідь на питання як поміняти масло в редукторі але толком нічого знайти не зміг хтось говорив що висмоктувати шприцом хтось говорив мовляв він взагалі не обслуговується але від цього легше не ставало адже машина не нова і пробіг не маленький на форумі прочитав що можна просвердлити отвір по болту але доказів цьому я не знайшов і все ж таки зважився

нам знадобиться наше улюблене авто ось наприклад мій: далі спускаємося в яму там бачимо той самий редуктор: Шукаємо праворуч заливну пробку чистимо її і шестигранником на 8: вивертаємо її і від туди витікає не зрозумілого кольору масло: далі викручуємо середній нижній болт: і власне свердлимо (я свердлив на 6,5): свердло йде досить таки важко адже корпус відлитий з якісного чавуні на відміну від задньої кришки та силумінова ті півтори хвилини свердління здавались вічністю перед очима пропливли моменти покупки машини радість від здобуття хвилювання при постановці на облік і багато чого інше але все зникло коли потекло воно: дана субстанція стікала досить довго в районі 15-20 хвилин після того як випливло все пролив в заливне флакон очисника так на всякий потім довго вирішував як зегерметизувати болт вирішив локтаїтом застосовується для герметизації різьбових фітингів працюючих в гідро системах взагалі намазав так: та й потім заливаємо масло я використав це: зал 5 літри.скільки то витекло поки пробку шукав що все з інструментів треба наступне : бажання возиться зі своїм авто

поки проїхав 36 км з роботи до будинку нічого не потекло коротше кажучи політ нормальний якщо що не так сильно не штовхайте а в цілому чекаю якусь критику і тд і тп

Заміна масла та фільтра в АКПП Opel Mokko своїми руками

Заміна олії у шестиступінчастій АКПП Opel Мокка залежить від пробігу. Автомат міні-кросовера слухняний, а сам автомобіль маленький та юркий. Модель коробки Hydra Matic 6T40 призначена для міського типу руху та легкого бездоріжжя без різких стартів та пробуксувань. Ця модель підходить для двигунів об’ємом 1,8 літра.

При правильній експлуатації прослужить років п’ять без капітального ремонту. Взагалі цей тип АКПП від Opel Мокка вважається найнадійнішим, має відмінні їздові якості, ремонтнопридатний, а також доступний для самостійного обслуговування в домашніх умовах.

Яку вибрати рідину ATF

Виробник рекомендує використовувати для АКПП Opel Antara оригінальне масло під номером GM 19 40 771. При повній заміні мастильного матеріалу може піти до 10 літрів, а при частковій – до 6, тому краще заздалегідь підготувати трохи більше за необхідний об’єм рідини. Dexron VI є рекомендованим оригінальним продуктом компанії Opel, однак, ця олія не підходить для заміни ATF в АКПП дорестайлінгової версії автомобіля. В цьому випадку можна заливати MOBIL JWS 3309. У посібнику з експлуатації чітко прописано, які параметри масла підходять кожному конкретному різновиду АКПП.

Масло в АКПП ANTARA 3, 2 потрібно регулярно замінювати – згідно з графіком обслуговування або разом з ремонтом коробки. Звертати увагу слід на тривожні симптоми на кшталт потік олії – їх бути не повинно. Виробник у керівництві пише, що заводської трансмісії вистачить на весь термін експлуатації авто, але на практиці це не відповідає дійсності. Після 100 тис. км пробігу або раніше обслуговування проводити обов’язково.

READ  Заміна масла в АКПП Honda CR-V 3

Для обслуговування АКПП необхідно отримати доступ до автомобіля знизу

 • промазування взаємних поверхонь, що труться, робочих механізмів і вузлів;
 • зниження регулярних експлуатаційних навантажень на коробку та автомобіль загалом;
 • відведення тепла;
 • усунення забруднень, які неминуче виникають у процесі експлуатації.

Олія в коробці передач автомат Opel ANTARA дає витоку внаслідок природного зносу сальників, стирання валів, появи зазорів у проміжках між ущільнювачами. Також вимагає перевірки первинний вал автомата, потрібно переконатися, що у нормі герметик у зонах стиках КП. Додатково тестують болти щодо міцності з’єднань – якщо вона низька, проводять обслуговування.

Нестача робочої суміші – головна причина поломок фрикційних механізмів. В результаті зниженого тиску рідини в системі вузли погано притискаються один до одного, не стикаються так, як повинні. Накладки відчувають перегрів, можуть обугливаться, втрачати початкову цілісність, забруднювати трансмісійну рідину.

Коробку Opel ANTARA потрібно обслуговувати згідно з правилами – інакше вона вийде з ладу

Яка олія в АКПП Opel ANTARA

Виробник АКПП Opel ANTARA рекомендує заливати оригінальний продукт GM 19 40 771. За умови повної зміни мастильного матеріалу піде до 10 л, більш часткова економічна. Dexron VI – оригінал ТМ Opel, універсальний продукт, але для АКПП дорестайлінгових версій Opel ANTARA він все-таки не підходить, краще заливатиме MOBIL JWS 3309.

Скільки олії в АКПП ANTARA

Масло дизель в АКПП Opel ANTARA 2 2 заливають близько 10 л при повній заміні та 6 л при частковій зміні відпрацювання. Завжди потрібно перевіряти рівень, оскільки недоливи та переливи однаково небажані.

Правильний вибір мастила – це важливо, потрібно враховувати клас, ступінь в’язкості

Як замінити масло в АКПП Opel Antara

В АКПП ANTARA 2 2 заміна масла може бути частковою та повнопоточною. Другий варіант трудомісткий і складний, але з технічного погляду саме він кращий. Повнопотокова зміна передбачає повний злив старого відпрацювання, монтаж нового фільтра, промив КП.

Повнопотокова зміна складна, часткова проста, але скоріше оновлення рідини в коробці

 • Прогріти АКПП, потім заглушити двигун і загнати машину на рівну робочу поверхню.
 • Відкрити капот, дістати щуп для перевірки рівня олії, скрутити пробку зливу піддону, перевірити стан кільця ущільнення.
 • Підставити вниз ємність із граничним об’ємом 5 л, дати мастилу витекти.
 • Загорнути пробку, знову протестувати обручку.
 • Відкрутити на піддоні болти, почекати, поки витече відпрацювання.
 • Очистити піддон і витерти насухо.
 • З магнітів видаляти забруднення, потім закріпити їх на новому фільтрі, старий елемент прибрати, дати олії стекти.
 • Нанести на привалки піддону герметик. Застосовувати потрібно суворо засіб для коробок передач, оскільки звичайні склади руйнуються внаслідок контакту з агресивною трансмісією.
 • Залити нові 3 л масляної суміші через отвір щупа, перевірити рівень.
 • Зробити затоку мастила, згорнути шланг на АКПП Opel ANTARA, хомут відпустити, шланг прибрати, поставити всередину прозорої тари.
 • Селектор зафіксувати в режимі паркінгу, щільно затягнути ручник, потім запустити двигун.
 • Злити 3 л відпрацювання, заглушити двигун, влити нову суміш.

Завершувати процедуру можна буде тоді, коли в ємність потече нова чиста рідина. Потім повернути шланг на місце, знову перевірити рівень, виправити його за необхідності.

Стрілка вказує на розміщення отвору зливу

Часткове обслуговування більш просте. З інструменту вистачить нового мастила, вирви, шланга, шприца, ганчірки, ємності для зливу. За одну процедуру стіче до 3 л рідини, нове мастило поступово витіснить відпрацювання.

 • Підняти капот автомобіля Opel ANTARA, заміряти рівень рідини.
 • Запустити двигун, починати переміщати селектор коробки автомат поперемінно у різні положення, у кожному затримуватись ненадовго.
 • Кінець шланга, який з’єднаний зі шприцем, виставити в отвір контролю, злити до 40% мастила.
 • Влити нове мастило в АКПП (можна тим самим шприцем).

Щоб завершити заміну масла в АКПП ANTARA (дизель), потрібно перевірити рівень, відкоригувати його за наявності такої потреби.

Як перевірити масло в коробці АКПП Opel ANTARA

До заміни олії АКППА ANTARA 2 4 рекомендовано перевірити рівень рідини в системі, оскільки якщо вона недостатня, доведеться робити повнопоточне обслуговування. Обов’язково потрібно крапнути рідиною на папір або чисту світлу тканину – це покаже стан суміші, наявність у ній домішок, яких не повинно бути.

 • Проїхати автомобілем хвилин 10, щоб прогріти АКПП, потім заглушити мотор, виставити транспортний засіб на рівній поверхні.
 • Відкрити капот, дістати щуп, оцінити рівень.
 • Крапнути трохи рідини на чисту тканину або папір, щоб оцінити її аромат, колір, наявність домішок.

Якщо масло в поганому стані, робити доливи сенсу немає. Для покращення робочих показників авто відпрацювання видаляють, потім вливають нове мастило.

Із застосуванням щупа виконувати тест АКПП Opel ANTARA найпростіше

Повна заміна олії АКПП Opel Antara

Незважаючи на те, що автовиробник GM не регламентує інтервал заміни масла в автоматичній коробці передач, все ж таки міняти його потрібно. Достатньо зайти на сайт будь-якого виробника АКПП, там вказано інтервал заміни ATF рідини кожні 30-60 тис.км. Важливо повністю міняти рідину ATF на спеціальному апараті, тому що тільки він дасть можливість видалити всі частинки зносу з АКПП, інакше сенс заміни масла втрачається. Страшилки, що автомат вийде з ладу після заміни олії, нехай «гаражники» розповідають своїм клієнтам. Якщо до заміни масла у вашій машині не було проблем із АКПП, то їх і не буде. Фахівці Opel Центру замінили масло в АКПП у десятках Opel ANTARA, і клієнти завжди відзначали лише позитивний ефект.

Opel Antara. Заміна олії в АКПП і не тільки.

Фахівці Opel Центру грамотно поміняють масло в АКПП апаратним способом і заллють саме ту олію, яка призначена для вашої АКПП. На Opel ANTARA встановлювалися 3 типи АКПП, масла яких не взаємозамінні. Олії для вашого Opel ANTARA завжди є на складі.

Самостійна заміна олії в АКПП Opel ANTARA

1 Відкручуємо індикаторний щуп, а також зливну пробку.

Де знаходиться зливна пробка в АКПП Opel ANTARA?

2 Потім зливаємо масло. Приблизно має вийти 3,5 літри.

3 Проводимо міні-тестування олії. Як правило, масло трохи темніє, але різкий запах фрикціонів не спостерігається.

Якість відпрацьованої олії (ATF) за 60.000 км.

4 Коли масло злите, можна поставити пробку (природно, з колишнім прокладанням) на місце. Щоб промити картер, заливаємо нову олію (приблизно 200 гр.). Потім можна злити масло, яке має після цієї процедури потемніти. Ставимо нову прокладку та закручуємо пробку. Використовуючи отвір щупа, заливаємо близько трьох-чотирьох літрів нової олії. Щупом перевіряємо рівень масла, що вийшов. Міруємо обсяг старої (злитої) олії, наприклад, пластиковими пляшками. Повертаємо щуп на місце, заводимо двигун і перемикаємо передачі, витримуючи інтервал приблизно 7-9 секунд.

5 Заміна олії в АКПП Opel ANTARA на цьому не закінчується. Потрібно здійснити пробну поїздку, хоча б кілометрів на десять. Таким чином Ви розігрієте масло в коробці, доведете його до робочих температур. В результаті його рівень трохи зміниться, і ці зміни слід відстежити та зафіксувати.

Відшукати на картері зливну пробку особливих проблем не складає, але зі щупом справи складніші. В інших моделях щуп знаходиться під капотом, що дуже зручно. Виробник, на жаль, не подбав про комфортний доступ до потрібних деталей. В результаті, якщо Ви володієте Opel ANTARA, заміна олії в АКПП може закінчитися побитими, брудними руками та зіпсованим олією одягом. Тому, якщо є можливість, краще довірити цю процедуру професіоналам. Ми проводимо обслуговування та ремонт АКПП Opel ANTARA.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS