Заміна олії в АКПП Ford Focus 1

Table of Contents

Як замінити масло в АКПП на Ford Focus 2

олії, акпп, ford, focus

Від того, як часто Ви будете робити заміну масла в АКПП Ford Focus 2, залежатиме довговічність самого агрегату і, як наслідок, вартість автомобіля на вторинному ринку. Більшість автовласників намагається уникати покупки автомобіля, у якого було перебрано автоматичну трансмісію і за великим рахунком, це правильно.

Для того, щоб почати заміну масла, необхідно найпростіше сервісне обладнання, яке дозволить залишитися чистим і найпростіша картонка, яка вбереже підлогу від масляних патьоків.

На автомобілі Ford Focus 2 при заміні масла в АКПП легко виявити, що на піддоні самої АКПП, відсутній зливний болт, як це можна побачити на більшості інших автомобілів і саме з цієї причини весь трохи відрізнятиметься від того, що ми зазвичай зустрічаємо при проведенні аналогічних робіт.

Майстер протирає піддон картера простою ганчіркою.

Очистили, як могли. Головна проблема, щоб при демонтажі піддону, з нього не сипався бруд та ошметки олії.

Тепер беремо пневматичний і починаємо відкручувати гвинти піддону в хрестоподібному порядку, ті гвинти, які знаходяться ближче до нас, трохи послабимо, але не викручуємо їх, це потрібно для наступного.

Будьте обережні, тому, що масло почне капати саме з тієї частини якої Ви відкрутите.

Оскільки ми робимо таку роботу, чи не кожен день, ми досить добре навчилися спрямовувати масло саме в ту частину, куди нам і потрібно.

На цьому зображенні піддон АКПП вже відкручений, тут ми демонструємо, як з нього починає зливатися масло.

Після того, як масло перестало зливатися, відкручуємо два болта, що залишилися, і акуратним рухом виливаємо масло в бочку.

Так виглядає нижня частина АКПП, в якій розташований ряд соленоїдів та масляний фільтр.

Прибираємо масляний фільтр, він нам більше не знадобиться

На цьому зображенні Ви бачите, як ми вже витягли масляний фільтр, протирати тут нічого не потрібно, приступаємо до наступного;

На цьому зображенні Ви бачите, як наш майстер миє піддон АКПП мийним апаратом високого тиску. Мити потрібно з двох сторін і обов’язково висушити.

Тут Ви бачите, як до піддону прилипла стара прокладка. Її ми виймаємо, вона нам не знадобиться, як тільки зіпсує всю роботу. Для

На цьому зображенні ми демонструємо магніт, що кріпиться на піддоні. Він збирає металеву стружку, його також необхідно почистити та встановити назад

Тут ми бачимо, як майстер прибирає залишки води з піддону

Піддон готовий, приступаємо до наступних маніпуляцій

Проходимо по периметру піддону спеціальним чорним герметиком, який при висиханні та створить замінник прокладки, надасть герметичність.

Заміна олії МКПП-5 Ford Focus 1 / Oil Change in Transmission Ford Focus 1

Наносити даний герметик потрібно рівномірно, якщо є певний досвід, це виходить робити досить швидко.

На цьому зображенні Ви бачите, як ми вже нанесли герметик та відклали піддон картера на 15 хвилин. Зараз він трішечки підсохне і можна буде продовжувати.

Автовласник вирішив заощадити і привіз нам не оригінальний фільтр АКПП. Ну, наша справа зробити, що привезли, то й привезли. встановлюємо.

На цьому зображенні ми вже встановили фільтр АКПП. Замінити його може навіть дитина, жодних труднощів із цим не виникає.

Тепер закручуємо піддон на місце, залишилося буквально всього нічого.

Найкраще закручувати гайковертом, але на найменшій потужності і закручувати в хрестоподібному порядку.

Після того, як піддон картера буде встановлений, чекаємо близько 10 хвилин, герметику потрібно дати трохи висохнути.

Тепер виймаємо масляний щуп АКПП і вставляємо замість нього маленьку вирву.

Більшість наших клієнтів цікавить таке питання: Скільки входить олії в АКПП Ford Focus 2? Відповідаємо: 3,5 літри при частковій заміні, без зняття самої трансмісії.

Рекомендуємо використовувати оригінальні рідини виробника motorcraft, які рекомендує концерн Ford. Ця ж олія йде і в ГУР

Заводимо автомобіль, прогріваємо його, стоячи на місці, ставимо селектори АКПП в режим Drive на 15 секунд, потім в режим нейтраль, потім знову переводимо в Drive, але вже на 30 секунд, потім ставимо на паркінг і йдемо перевіряти масло: дістаємо щуп, протираємо, опускаємо виймаємо та перевіряємо рівень.

Шановні власники автомобілів Ford. Ми є висококваліфікованим спеціалізованим сервісом з ремонту та обслуговування даної марки і якщо Вас зацікавила заміна масла в АКПП Ford Focus 2 і Ви зацікавлені в тому, щоб вашим автомобілем займалися справжні професіонали, то сміливо записуйтесь до нас на прийом, залишитеся задоволеними.

Порядок проведення робіт

Заміна олії в АКПП Ford Focus 3 і МКПП може бути виконана на станції техобслуговування або самостійно. Ми розповімо про те, як виконати завдання своїми руками.

Інструменти та матеріали

 • мастило, обсяг якого варіюється в залежності від типу коробки передач;
 • гайковий ключ на 19 та шестигранник на 8;
 • відро або тазик для збирання відпрацьованої речовини;
 • будівельний або медичний шприц для затоки, також знадобиться шланг;
 • гумовий ущільнювач для піддону;
 • герметик;
 • канцелярський ніж;
 • викрутка.

Користувач Олексій Попов надав ролик, у якому показав, як самостійно зробити зміну робочої рідини у механічній коробці передач.

Алгоритм дій

Коли всі інструменти та матеріали будуть зібрані, можна приступати до зміни мастила.

Заміна в АКПП

Докладно про те, як злити та залити нову олію в автоматичну трансмісію:

 • Заведіть двигун, прогрійте його та заженіть машину в гараж з ямою або на естакаду. Можна використовувати підйомник. Заглушіть двигун.
 • Залізте під днище машини. Гайковим ключем або шестигранником відкрутіть болти та зніміть захист картера.
 • Деякі моделі коробок передач не обладнані зливною пробкою. Вам буде потрібний канцелярський ніж, щоб зрізати гумку ущільнювача, потім обережно підтягніть піддон, за яким розташовується трансмісійний агрегат. Врахуйте, при знятті картера з коробки почне зливатися мастило, тому перед його демонтажем підставте під нього тазик або відро, в який збиратимете «відпрацювання».
 • Після того, як масло частково вийде з-під піддону, можна повністю відкрутити всі болти та демонтувати його. Деякі моделі авто оснащуються фільтруючими пристроями. Якщо цей елемент є, то треба знайти його датчик та від’єднати від нього дроти з контактами. Після цього обережно демонтуйте фільтр, в ньому залишиться частина трансмісійної рідини, тому будьте обережні.
 • Злийте з піддону залишки «відпрацювання». Зробіть очищення магніту, встановленого всередині, від металевої стружки та інших відкладень. Якщо масло занадто брудне, є сенс задуматися над повним демонтажем агрегату та його ретельним промиванням. Також прочистіть піддон від залишків герметика та ущільнювальної гумки.
 • Виконайте установку гумової прокладки на краї картера, вона клеїться за допомогою герметика. Місце для її монтажу на трансмісії потрібно обробити клеєм. Закріпіть новий фільтруючий елемент, якщо він є, після чого поставте піддон на місце.
 • Тепер треба злити залишки мастила із гідротрансформатора. Для цього відключіть патрубок, що подає, від радіаторного пристрою для охолодження трансмісії і приєднайте до нього прозорий шланг, другий кінець якого опустіть в резервуар, куди ви збирали «відпрацювання».
 • У салоні авто на трансмісії виставте селектор у позицію P та заведіть двигун. В результаті запуску з підключеного до радіатора шланга виходитиме мастило, яке залишилося в гідротрансформаторі. Після зливу приблизно 1-1,5 літра робочої рідини двигун можна зупинити.
 • Приєднайте на місце патрубок, відключений від радіаторного пристрою, і за допомогою шприца з трубкою залийте в агрегат свіже масло. Якщо ви хочете прочистити коробку передач, то повторіть маніпуляцію із запуском двигуна. Коли з агрегату виходитиме чиста рідина, процес промивання можна вважати закінченим. Після затоки мастила перевірте її рівень за допомогою щупа або на око.
 • Останнім етапом буде прогін трансмісійної олії по системі коробки передач. Для цього заведіть двигун, натисніть на педаль гальма і тримайте її одночасно ввімкнувши всі режими роботи на КПП. Заглушіть силовий агрегат і зачекайте близько десяти хвилин, поки мастило не пройде всіма каналами системи. Цю маніпуляцію слід повторити кілька разів, після чого виконується діагностика рівня мастила. При необхідності в систему додається олія.
READ  Автозапуск Starline які кнопки натискати на механіці

1. Злийте частину рідини з-під піддону 2. Від’єднайте дроти від датчика фільтра, якщо він 3. Встановіть нову прокладку на піддон та проклейте її герметиком

Зміна у МКПП

Замінювати та проводити заливку олії в механіці треба наступним чином:

 • Заведіть двигун і прогрійте його, машину заженіть у гараж з ямою або на естакаду, підійде підйомник.
 • Залізте під днище авто. Ви побачите пластмасовий піддон коробки, встановлений по периметру навколо агрегату. Відкрутіть болти, що його фіксують. Демонтуйте піддон.
 • Після зняття ви побачите дві кришки це пробки зливного та заливного отвору. Під зливну кришку підставте ємність, в яку буде збиратися відпрацювання, відкрутіть її, використовуючи гайковий ключ на 19. А шестигранником на 8 викрутіть заливну пробку.
 • Зачекайте близько 10 хвилин, поки в тару вийде все відпрацьоване мастило. Після цього зливну кришку встановіть на місце та закрутіть. При цьому будьте обережні і не перетягніть пробку, інакше це може призвести до пошкодження коробки.
 • Візьміть шприц і приєднайте до нього заздалегідь підготовлений шланг. За допомогою такого пристрою залийте в коробку передач приблизно 1,5 літра рідини. Якщо злите мастило занадто брудне і в ньому є продукти зносу, можна спробувати провести очищення агрегату. Для цього свіжа олія, залита в коробку, треба злити із системи приблизно через годину, що дозволить хоч і незначно, але промити внутрішні складові агрегату.
 • За підсумком у коробку заливається нове масло до того моменту, поки воно не почне виходити з неї. Це говорить про відповідність рівня мастила нормі. Закрутіть заливну кришку та здійсніть контрольну поїздку. Потім перевірте КПП щодо наявності можливих витоків. Якщо їх немає, встановіть назад піддон трансмісії.

У Ford Focus 2

Процедура зміни рідини в дорестайлінгових моделях Ford Focus 2 з механічною коробкою та об’ємом двигуна 1,4 та 1,6 літра трохи відрізнятиметься.

 • Спочатку зніміть пластикову захисну накладку. Вона кріпиться на клямці, її треба від’єднати.
 • Потім відкрутіть болти, які тримають чорний кожух.
 • Після цього виконується демонтаж двох валів приводу. Для зняття першого валу натисніть на кільце та від’єднайте його. Щоб демонтувати другий елемент, його потрібно підчепити викруткою.
 • Важіль коробки передач виставляється в нейтральне положення.
 • Відкручується болт зливного отвору. На пробці є магніт, до якого прилипають продукти зношування у вигляді металевої стружки, його потрібно очистити. Зачекайте, поки із системи вийде вся відпрацьована рідина.
 • Закрутіть болт зливного отвору на місце, відкрийте заливну пробку і закачайте туди шприцом свіже мастило. Олія заливається до моменту, поки не почне виходити. Потрібно близько двох літрів рідини.

Що знадобиться:

Процес зміни трансмісійної рідини в коробці передач Power Shift має свої особливості, в порівнянні з подібними процедурами на МКПП і АКПП попередніх поколінь, став набагато простіше і зрозуміліше навіть водіям-початківцям. Для подібної роботи на автоматичній коробці передач Focus 1 і 2, вимагалося зняття кришки картера, те саме стосувалося і заміни фільтра, розташованого всередині.

Основні правила оновлення мастильної рідини

Специфіка заміни

Звертатися до спеціалізованого сервісного центру Ford дорого. Щоб уникнути переплат, автовласники нерідко воліють здійснювати заміну самостійно. Втрата працездатності коробки обумовлена ​​низкою зовнішніх показників, що впливають на систему вкрай негативно.

Завод-виробник настійно рекомендує не міняти масло. Але після 100 000 км шляху, за порадою досвідчених водіїв, це все ж таки слід зробити, тому що непередбачений регламент заміни масляного компонента не вважається перевагою системи.

Щоб переконатися, що термін зміни масляного компонента в автоматиці Ford Focus 3 наблизився, слід провести елементарний тест. Процедура допомагає виявити функціональну особливість мастила, тобто чи рідина справляється з призначенням за певних умов. Для визначення показників береться проба масляного розчину з КПП та здійснюється візуальна оцінка складу.

Якщо масло набуло темнішого відтінку і втратило необхідні в’язкісні якості, його потрібно замінити. Непоодинокі випадки, коли в мастильному складі виявляються сторонні домішки та забруднення. Наприклад, металевий пил. Такі забруднення свідчить про вироблення елементів системи. Звичайна зміна змащувального матеріалу в «автоматиці» буде марною від зносу.

Вибір олії

Всі автомобілі компанії Ford сприйнятливі до низькосортної продукції. Тому купувати масло слід у дилерських точках та центрах, що викликають довіру. У дилерів концерну Ford відкрито гарячу волосінь для клієнтів, де будь-який бажаючий отримає безкоштовну консультацію спеціаліста та відповіді на питання, що цікавлять.

На практиці, найчастіше в пунктах обслуговування автомобіля в коробку передач автоматичного типу Ford Focus 3 заливають змащувальну рідину WSS-M2C919-E.

Потрібен інструментарій

Під час проведення процедури заміни мастила у власників автомобілів виникають труднощі щодо визначення точних пропорцій. Це є основною метою самостійної зміни масляного складу. Отже, знадобиться:

 • Фільтраційний елемент для “автоматики”. Код фільтра у Ford Focus 3 випускається під позначенням WSS-M2C919-E. Варто зазначити, що покупка американського варіанта бюджетніша за європейський аналог майже вдвічі.
 • Резервуар для відпрацьованої олії.
 • Гумовий ущільнювач під піддоном.
 • Герметик.
 • Полімерна трубка.
 • Набір викруток та ключів.
 • Будівельний ніж.
 • Звичайний шприц із аптеки.

Також потрібна власне трансмісійна олія. Необхідно придбати 5 літрову каністру. Об’єм вміщення КПП становить 2,2 літри, тобто купленого матеріалу вистачить на дві заміни.

Поетапна процедура заміни олії в АКПП Ford Focus 3

Здійснювати зміну мастила комфортніше на автоматизованому підйомнику, естакаді або звичайній гаражній ямі. Це полегшує діагностику свіжої порції мастила.

Насамперед здійснюється демонтаж захисту картера, пригорнутого звичайними болтами. Після цього послаблюємо болтове кріплення, що підтримує піддон. Важливо знати, що відразу його знімати не рекомендується, тому що весь відпрацьований масляний склад розіллється в сторони.

Зливається відпрацьований продукт. Під отвір слід попередньо підставити порожній резервуар, наприклад відро або обрізану каністру. Зважаючи на те, що заводом не передбачено планової зміни змащувальної рідини, в системі немає зливної пробки. Створювати дірку в системі доведеться самому власнику транспорту. Страшного та складного у цій процедурі нічого немає. Потрібний гострий ніж для розрізу ущільнювальної прокладки. Після цього залишається лише злити основну частину відпрацювання.

READ  Де знаходиться діагностичний роз'єм ВАЗ 2110

Відкручуються болти, які вже ослаблені, і знімається піддон. Варто пам’ятати, що в системі є мастило. Щоб сильно не забруднитись, піддон слід демонтувати максимально акуратно. Знімається фільтр, відключається датчик фільтрації.

Далі обов’язково потрібно протерти піддон і магніт, що знаходиться в ньому, від забруднень, що залишилися, для цього достатньо скористатися сухою ганчіркою. Якщо знехтувати цією процедурою, то магніт перестане виконувати покладені функції.

Заміна масла в коробці форд фокус 1. як самому поміняти масло в коробці форд фокус 1

Зачищаються місця стику на піддоні, фіксується робочий фільтр та встановлюється піддон. Свіжу гумову прокладку необхідно приклеїти герметичним засобом, а потім притиснути піддон до посадкової точки. Кріпильні елементи закручуються по діагоналі.

Відключається патрубок подачі від охолоджувача і в це місце вставляється безбарвна трубка таким чином, щоб інший кінець опускався в резервуар з відпрацьованим елементом. Важіль перемикання передач встановлюється в положення “паркінг” і заводиться автомобіль.

Відпрацювання темного кольору почне надходити з гідротрансформатора через трубку. Якщо вже накопичилося більше літра відпрацювання, то працюючий автомобіль слід заглушити. Заливається нова порція олії, що дорівнює обсягу злитого складу. Цю операцію потрібно повторювати до моменту виходу світлого мастила.

Патрубки повертаються у вихідне положення та фіксуються. Далі необхідно перевірити рівень масляної рідини у системі. Заводиться машина, видавлюється гальмо, важіль перемикається на всі положення.

Тепер можна заглушити двигун, почекати кілька хвилин, щоб система остигнула, і масло проникло у важкодоступні ділянки «автоматики».

Якщо власник автомобіля не впевнений у своїх силах, не варто навіть починати. Існує маса фахівців, здатних в короткий термін і недорого замінити мастило в “автоматиці” Ford Focus 3. Головне – визначитися, хто займатиметься процедурою заміни масляного складу.

Заводська олія в АКПП Ford Focus 2

Правильний вибір трансмісійних масел ще не гарантує безболісної експлуатації автомата, але якісне та сертифіковане мастило збереже коробку надовго. На конвеєрі, незалежно від заводу, на якому збирався наш Focus, в автоматичну трансмісію заливають синтетичну олію, що відповідає сертифікату виробника Ford WSS-M2C938-A.

Рідна олія для другого Фокусу. Motorcraft Mercon LV з позначенням XT-10Q-LVC.

Оскільки Focus другого покоління та Mazda 3 мають не тільки одну платформу, але й майже однакові автоматичні коробки передач, то у Ford можна безбоязно заливати MAZDA Mercon LV ATF. це конвеєрне трансмісійне масло для Mazda 2, 3, Demio та Престиж.

Рідна FORD олія має артикул XT-55QM. а його Mazda масло з артикулом 0000-77-112E-01 коштує близько 900 за літр.

При заміні в АКПП FORD поміститься приблизно 2,3-2,7 л залежно від року випуску та моделі автомата.

Підбір трансмісійної олії для АКПП FORD

Багато автолюбителів стикаються з проблемою підбору трансмісійної олії. При зміні трансмісійної рідини рекомендується використовувати марку масла, рекомендовану виробником. Автомобілі Ford Focus у цьому відношенні досить примхливі – неправильно підібрана рідина спричинить поломку всієї коробки. У питанні вибору масла для АКПП Powershift економія недоречна, оптимальним варіантом стане трансмісійна рідина сертифікації WSS-M2C936-A. Допускається використання наступних олій:

Castrol Transmax Dual; Liqui Moly Doppelkupplungsgetriebe-Oil 8100; Valvoline MaxLife DCT; Motul Multi DCTF.

Ці аналоги мають відповідний рівень в’язкості та набір синтетичних добавок.

Важливо! У жодному разі не можна змішувати різні марки масел – це призведе до поломки АКПП.

Крім олії, знадобляться такі матеріали:

 • Масляний фільтр;
 • Кільця-ущільнювачі;
 • Щітка з металу;
 • Засіб для знежирення поверхні;
 • Шлицева та хрестова викрутки;
 • Ємність для відпрацьованої олії.

Додатково потрібно запастися підходящим ганчір’ям. Процес заміни олії – досить брудна робота.

Заміна олії в АКПП Ford Focus 2 Відео

Масло у трансмісії виконує одночасно кілька функцій. Воно змащує рухомі елементи та охолоджує компоненти трансмісії, які в процесі роботи труться один про одного і нагріваються, а при перегріві Вам доведеться здійснювати дорогий ремонт АКПП Ford, тому слідкуйте за рівнем та станом олії. Працюють сучасні автоматичні трансмісії в максимально жорсткому режимі, тому використання якісної трансмісійної олії є запорукою безпроблемної експлуатації автоматичної коробки передач.

Що знадобиться для заміни

Оскільки заводом-виробником не надається офіційних рекомендацій щодо заміни трансмісійної рідини, весь процес заснований на технології, яка була вироблена на практиці. Відомий лише повний обсяг масла в АКПП Ford Focus 2 та його тип.

У коробку-автомат цього автомобіля заливається мастило від офіційного виробника Ford Motorcraft Mercon LV у кількості 6,7 літра. Часткова заміна дозволяє оновити рідину приблизно наполовину. Як показала практика, після демонтажу піддону зливається 3,2-3,4 літри. Для повного оновлення потрібно не менше 7 літрів.

Яку олію лити в АКПП Ford Focus 2, якщо оригінальний мастильний матеріал саме цієї марки не вдалося знайти? Можна спробувати підібрати аналог, бажано від того ж виробника.

Також рекомендується замінити фільтр та кільце ущільнювача. Часто виробники відразу продають фільтр з кільцем ущільнювача, і окремо купувати його не знадобиться. Іноді на додачу до кільця поставляється прокладка під піддон, яка в АКПП Focus 2 садиться на герметик.

Для демонтажу піддону знадобиться ключ на 10. Найзручніше використовувати голівку. Але краще працювати набором слюсарного інструменту. Стандартної валізи більш ніж достатньо.

Обов’язково знадобиться порожня тара під відпрацювання. Бажано з широким дном, оскільки слив методом демонтажу піддону має на увазі розбризкування масла на великій площі.

Потрібна вирва з тонкою горловиною для заливки нової рідини. А якщо планується повна заміна, то додаткова буде потрібна порожня пляшка об’ємом 1,5-2 літри для збору олії з контуру охолодження та шланг довжиною півметра для зручності.

Заміна олії в АКПП з фільтром Ford Focus та Fiesta 1.6 1.8 2.0 л. Низькі ціни у Ставрополі.

Понад 15 років обслуговуємо та ремонтуємо Ford за найнижчими цінами у Ставрополі. Спеціалізуємось на заміні масла в АКПП у Focus 1, Focus 2, Fiesta. Ми сертифікований техцентр і надаємо гарантію.

Ціна заміни олії в АКПП з фільтром Ford Focus 2, Fiesta

У таблиці наведено вартість часткової заміни разом з маслом та фільтром АКПП.

Яка АКПП на Ford Focus 1.6, 1.8, 2.0 л. Fiesta

Ford Focus та Fiesta застосовують автомати двох видів. У 1998 році було створено першу 4.х ступінчаста коробка 4F27E, що відрізняється надійністю та невибагливістю. Надалі на її основі створили 5.ти ступінчасту АКПП FNR5, яка конструктивно дуже схожа з чотириступкою.

Більш сучасний Ford Focus 3 оснащений преселективною коробкою Power-Shift, хоча багато автолюбителів думають, що це класичний автомат.

Коли міняти олію Ford Focus, Fiesta

Автовиробник Ford заявляє ресурс олії на весь термін служби АКПП. Насправді автомат швидко вийде з ладу без обслуговування. Рідина втрачає властивості через 60 т.км. і перестає захищати коробку від зносу. Утворюється багато бруду, який виступає абразивом і забиває гідроблок із соленоїдами.

Розумний інтервал повної заміни олії з фільтром через кожні 60 т.км. У разі часткової заміни регламент краще скоротити до 30 т.км.

Як замінити масло в АКПП Ford Focus 2 та Fiesta

Обслуговування автомата Ford включає заміну масла, чищення піддону та заміну фільтра. Потім необхідно правильно виставити рівень рідини у коробці. Зазначимо, що ця процедура виконується на заведеному двигуні як “Р”.

Повний заправний об’єм автомата.7 7.0 літра олії, ресурсу якої 60 т.км.

READ  Ford Focus заміна шківа коленвала Ford Focus

Повна заміна олії в АКПП Ford Focus та Fiesta

Якщо автомат вже проїхав 60 80 т.км. на рідині, значить вона сильно зношена і потрібна повна заміна. В цьому випадку, зливається масло з АКПП, знімається та очищається піддон з магнітами, змінюється фільтр, встановлюється піддон та заливається нове масло. Потім коробка працює кілька хвилин у всіх режимах, рідина знову зливається та заливається нова, виставляється рівень. Таким чином використовується 7-8 літрів олії.

Часткова заміна масла в АКПП Ford Focus та Fiesta

Проводиться кожні 30-40 т.км. Зливається стара рідина, обслуговується піддон, змінюється фільтр та заливається нове масло. Потім виставляється рівень.

Ford Focus 1. заміна олії АКПП, авто знову їде

Частіша “часткова” заміна масла позитивно позначається на ресурсі автомата, оскільки коробка не працює на сильно зношеній рідині.

Яка олія в АКПП Ford Fiesta та Focus 1.6 1.8 2.0

Підбір мастила для автомата всіх модифікацій Fiesta та Focus має специфіку. До 2007 року активно застосовувалась рідина Ford Mercon V. Надалі стала застосовуватися більш сучасна рідка синтетична олія Ford Mercon LV. Ціна у них однакова, тому немає сенсу відхилятися від технології.

Ми суворо дотримуємося рекомендацій виробника та перевіряємо за ВІН кодом, яке масло належить заливати. При необхідності, у нас можна купити в наявності Ford Mercon V та Ford Mercon LV.

Який фільтр АКПП Ford Focus та Fiesta

Автомати Ford відрізняються конструкцією піддону. Можливе використання двох типів фільтрів з низьким парканом 17 мм. та високим парканом 34 мм., який найчастіше зустрічається на п’ятиступках FNR5.

Поштовхи АКПП Ford Focus та Fiesta

Відхилення в роботі гідроблоку створюють поштовхи і стусани при перемиканні передач. У деяких випадках, коробка сіпається при їзді. Як правило, причина в забрудненому гідроблоці та соленоїдах. Їх потрібно зняти та промити, можливо, замінити ремкомплект. Своєчасна заміна олії допоможе уникнути несправностей.

Яке масло заливати в АКПП Ford Focus 1?

Автоматична трансмісія 4F27E встановлювалася в парі з бензиновими двигунами Ford Focus 1 об’ємом 1.6, 1.8 та 2.0 літрів. При цьому дана АКПП, за рекомендацією виробника, віддає перевагу трансмісійній рідині з допуском WSS-M2C 938-A, який також має номенклатуру Mercon V і Mercon LV. Отже, для Ford Focus 1 краще заливати. У крайніх випадках використовують напівсинтетику, але при великих пробігах. Також моторне масло розрізняють за сезонністю – всесезонне, літнє та зимове.

Найкраще моторне масло. чи існує воно?

Функції олії

 • Змащування внутрішніх компонентів ДВЗ, запобігання їх перегріванню
 • Ефективне охолодження деталей
 • Зниження споживання палива
 • Підвищення крутного моменту та еластичності двигуна
 • Мотор може працювати на повну потужність

Параметри олії

На сьогоднішній день існують певні норми, рівні допуску та стандарти температурної в’язкості, за якими можна вибрати відповідний продукт. Для кожної марки автомобіля ці параметри можуть відрізнятися, тому дуже важливо звертати увагу на інструкцію з експлуатації.

Крім того, не менш важливий параметр – вид олії. Так, в даному випадку мастильний матеріал буває синтетичним, мінеральним та напівсинтетичним. Перший варіант – найвідповідніший для Ford Focus.

 • Синтетика – найрідка та плинна олія, яка не боїться низьких температур. Його можна використовувати як для експлуатації в літніх, так і зимових умовах.
 • Напівсинтетика – компромісний варіант для тих, хто не має коштів на чисту синтетику. Таку олію краще заливати у двигуни старих автомобілів. Це найгустіша олія, представлена ​​на ринку на сьогоднішній день. Його не рекомендується використовувати для низьких температур, так як воно дуже швидко замерзає через свою густину. Зате з таким маслом власники ніколи не скаржаться на масляні протікання.
 • Мінеральне – повна протилежність синтетичній олії. Як і мінералка, його краще використовувати для старих автомобілів, які мають високий ризик масляних протікань.

Отже, для Ford Focus 1 бажано заливати синтетичну олію. У крайніх випадках використовують напівсинтетику, але при великих пробігах. Також моторне масло розрізняють за сезонністю – всесезонне, літнє та зимове. У кожного з них певні параметри в’язкості, допуску та класи якості.

Коли міняти масло в автоматі Ford Focus

За порадою дилерів масло в АКПП автомобіля Ford Focus треба міняти кожні 70-60 тис. км або ще раніше. залежно від того, наскільки швидко воно прийде в непридатність. При необхідності не завадить своєчасна перевірка стану та рівня мастильного матеріалу – таким чином можна хоча б переконатися, наскільки ще його вистачить. В іншому випадку (при несвоєчасній заміні) великий ризик виникнення непередбачуваних неполадок, які можуть виявлятися по-різному. наприклад, виникають пробуксовки КПП на затяжних підйомах, або не можна перейти з Р або N на будь-яку передачу, або неможливо зрушити з місця навіть при працездатній. КПП (вона перемикається і є поштовхи, але машина не стартує). Ще однією ознакою зіпсованої олії є низький тиск олії в магістралі, що вказує на наявність забруднень у соленоїдах та гідроблоці.

Коли міняти масло

Масло в АКПП автомобіля Ford Kuga необхідно міняти кожні 60 тис. км, щоб уникнути небажаних неполадок, пов’язаних з роботою КПП та виходом з ладу її компонентів. Йдеться про пробуксування автомата на затяжних підйомах або неможливе перемикання з P або N на будь-яку швидкість. Крім того, при зіпсованому мастилі в магістралі знижується тиск масла, що може бути пов’язано з несправним клапаном скидання в масляному насосі, або наявністю продуктів зносу та грязьових відкладень у соленоїдах та гідроблоці. Необхідність у більш ранній заміні масла виникає при частих поїздках по поганих дорогах, різких стартах та гальмуваннях у міських пробках, перевезенні важких вантажів тощо. д.

Які інструменти необхідні для заміни олії в АКПП Ford Focus?

Перелік інструментів невеликий, вони знайдуться в будь-якому гаражі.

 • Масло трансмісійне, його мінімальна кількість становить 5 літрів, може знадобитися трохи більше.
 • Масляний фільтр, важливо звернути увагу, щоб фільтр призначався для АКПП та мав маркування WSS-M2C919-E.
 • Озброюємося тазиком, в який зливатиметься відпрацьоване брудне масло.
 • Купуємо герметик на клеючій основі.
 • Підготуємо гострий, добре заточений ніж.
 • Додатково знадобиться плоска викрутка.
 • Трубка із прозорого м’якого пластику.

Коли потрібно міняти масло?

Терміни, коли потрібно робити заміну, для автоматичної та механічної коробки передач немає, тому найкраще зробити заміну кожен 90-100 тисяч кілометрів. Для того, щоб було зрозуміло, що рідина в трансмісії потрібна заміна, достатньо подивитися на її стан. У цьому випадку, якщо рідина, що використовується, втратила свої кращі якість, і буде, виглядає як брудна вода. Також існує версія, що в процесі експлуатації в маслі буде накопичуватися пил від трансмісії. Саме цей фактор дає зрозуміти про термінову заміну рідини.

Ремонт PowerShift

Преселективні коробки автомат дуже чутливі до якості робочої рідини та зовнішніх впливів. Надмірно екстремальний тип водіння, невчасне технічне обслуговування та застосування невідповідної або низькоякісної олії неминуче призводить до поломок. Чи варто говорити про те, що ремонт PowerShift, як одного з найскладніших типів трансмісії, необхідно виконувати силами фахівців. Тільки професійне втручання та правильне технічне обслуговування можуть гарантувати повноцінний термін експлуатації КПП без необхідності капітального ремонту або заміни вузла. При утворенні симптомів поломки, негайно звертайтеся до нашої СТО. Ми спеціалізуємося на ремонті Пауершифт і гарантуємо свої послуги.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS