Заміна олії у варіаторі Honda Civic

Загальна інформація

Якщо взяти до уваги рекомендації заводу-виробника автомобіля Honda Civic, замінювати авто в коробці перемикання передач автомат необхідно буквально кожні 48 000. 50 000 кілометрів пробігу (в середньому це виходить 1 раз на 2 роки). Зміна повинна проводитися не з нагоди, а регулярно, відповідно до графіка автообслуговування.

Симптоматика автомобіля, якому потрібна заміна олії, така:

 • під час перемикання передач машинка починає пробуксовувати;
 • відчутні поштовхи при зниженні;
 • підвищені обороти під час перемикання швидкостей, яких ніколи раніше не було.

Трохи про олію

Звичайно, виробник Honda вимагає застосування оригінального нафтопродукту Honda ATF Z-1. Так як злитися його має 3 літри, то і для заміни потрібно 3 літри. Але поговоримо про це трохи докладніше.

Замена масла в вариаторе или АКПП Хонда.

У варіаторі АКПП рекомендується часткова заміна олії. Тобто частина продукту зливається і заливається. Через 45 000 км процедура повторюється. Але! У АКПП встановлюється фетровий фільтр. Якщо заміна відбувається за допомогою спеціального апарату, то цей фільтр з більшою часткою ймовірності заб’ється брудом, що осідає на дні коробки за час експлуатації авто Honda Civic. Ось саме це разом може бути причиною поломки всієї системи АКПП: піднімаючись нагору свіжою рідиною, бруд проходить безпосередньо через фетровий фільтр, забиваючи його.

Що за засіб для видалення подряпин?

Нам постійно надходять питання в коментарі що це за такі кошти “рідке скло”, і взагалі що за купа реклами з авто тематики зараз на ринку. У результаті вирішили перевірити практично, наскільки це правда. Скажімо так, використали 3 засоби. Один засіб зарекомендував себе так собі, після нанесення залишилося на цьому місці вигоріла пляма. Друге засіб, при нанесенні не показало ніякого ефекту.

Третій засіб SILANE GUARD, спочатку так само відчувалося що не буде ефекту. проте після того як розчин побув на поверхні кілька хвилин, ефект був прекрасним. Звичайно, не так усі красиво як рекламують.

Вели дискусію на місцевому СТО, сказали, що кошти так, дієві, але їх потрібно застосовувати лише згідно з інструкцією. А не як кому заманеться.

Замість ув’язнення

В принципі, заміна олії добігла кінця. Але перш ніж пуститись у дорогу, необхідно перевірити його рівень. Якщо рівень перевищує ризики, то можна завести мотор і спробувати перемикати швидкості у Honda Civic з D до D2. Як правило, після цієї процедури воно розподіляється рівномірно по всій коробці і рівень опускається.

Заміна трансмісійної рідини. Частина 1.

Якщо такий варіант не підійшов і рівень олії у варіаторі також завищений, то можна злити деяку частину, відкрутивши пробку зливу. Після завести заново мотор і знову перемикати передачі.

Автомобілісти, що бачили види, пропонують такий варіант зливу зайвої рідини, що знаходиться в варіаторі. Для цього знадобиться крапельниця та шприц великого об’єму. У такий нехитрий спосіб можна відкачати за 20 хвилин близько 300 мілілітрів.

Заміна трансмісійної рідини. Частина 2.

Необхідний інструментарій

Щоб здійснити процес заміни олії в авто Honda Civic 4д 2008 року випуску, необхідно:

 • Сама рідина;
 • Опори, щоб зафіксувати автомобіль у піднесеному горизонтальному положенні;
 • Проточний фільтр;
 • Викрутки;
 • Вороток та набір головок до нього;
 • Тара для зливу вже відпрацьованого нафтопродукту об’ємом 5 л;
 • Міліметровий гумовий шланг із довжиною 2 метри;
 • Контрольний щуп;
 • Плоскогубці;
 • Домкрат.

Зливаємо

Для кращого доступу до АКПП, який може дозволити собі автомобіліст, це зняття нижнього кожуха із пластику. Залишиться добре протерти піддон коробки АКПП. Під нього підставимо порожню тару, в яку має зливатися відпрацьована рідина. Будьте обережні: оскільки всі деталі силового агрегату та випускної системи будуть дуже гарячими – не обпікніться.

Отже, тара розміщена. Тепер приступаємо до зливу, для чого відкручуємо зливний затор, який розташований від трансмісійного піддону праворуч. Варто мати на увазі: перші пару хвилин з Honda Civic 4d процес напору зливу рідини буде дуже сильним, але чим більше витікатиме, тим слабшим він буде. Тому слід контролювати положення тари, щоб все не скло мимо, і після закінчення процесу протираємо пробку і закручуємо її, надійно затягнувши.

Готуємось

Перш ніж приступити до заміни масла в автомобілі Honda Civic 4d, необхідно трохи проїхати. Це потрібно для того, щоб трансмісійна рідина була розігріта перед зливом. Це допоможе максимально позбутися різного роду відкладень і шлаків, додатково у розігрітого автола властивості плинності будуть найбільш високими.

Здійснивши короткий заїзд, прогрівши рідину до її робочого стану, припарковуємо авто. Краще, якщо це буде ідеально рівна поверхня із твердим покриттям. Поміщаємо в положення “Р” (паркування) селекторний важіль. Піднімаємо авто Honda Civic 4d за допомогою домкрата та встановлюємо на опори. Таким чином, до корка, розташованого на трансмісійному картері, буде забезпечений вільний доступ, щоб заміна пройшла без проблем. Інший варіант. підняття автомобіля на витягу або заїзд на яму.

Заміна олії в АКПП Honda Civic з легкістю

Процес заміни масла в автоматичній коробці перемикання передач простий, але для людини, яка цього жодного разу не робила, може здатися дуже моторошним. Насправді, прочитавши статтю, ви це зробите з легкістю та впевнено.

Заміна олії у варіаторі Honda Civic

Етапи роботи

Покрокова інструкція щодо заміни масла у варіаторі на Honda Civic:

 • Поставити транспортний засіб на рівну поверхню.
 • Підняти на витяг і відкрутити захист двигуна в нижній частині. Відкривається краєвид на зливну пробку.
 • Підставити ємність під зливну пробку. Відкрутити. Настане злив олії.
 • Закрутити пробку назад.
 • За допомогою спеціального ключа з головкою на 10 відкрутити болти, які кріплять піддон. Відкривається вид на фільтр, що кріпиться двома гвинтами. Зверніть увагу: демонтувати фільтр потрібно акуратно, тому що в ньому накопичилося близько 200 грам олії.
  олії, honda, civic
 • Промити піддон від відпрацьованої рідини. Зверніть увагу на два магніти, які встановлені в нижній частині. Протерти насухо.
 • Встановити піддон з новою прокладкою назад.
 • Відкрутити малий фільтр. Використовується ключ на 10.
 • Залити нову рідину. Для цього знайти щуп перевірки рівня олійної рідини. Витягнути щуп. В отвір залити нову рідину за рівнем (близько 4-5 л).

Запустити двигун, прогріти його та повторно перевірити рівень. Він повинен перебувати між позначкою Min та Max. Процедуру заміни олії завершено.

Заміна масла

Перш ніж приступити до заміни олії у варіаторі, необхідно здійснити підготовку до роботи. Слід подбати про спеціальний одяг та рукавички. Вони менше ймовірності, що відпрацьована масляна рідина потрапить на шкіру. Нещодавно було виявлено, що відпрацьована рідина — одна з ознак захворювання раку шкіри.

Необхідні інструменти та приладдя:

 • Викрутка;
 • Плоскогубці;
 • Набір ключів;
 • Свіжа олія;
 • Нова прокладка піддону;
 • Місткість для відпрацьованої рідини;
 • Спеціальний одяг та рукавички.

Коли потрібна часткова та повна заміна олії у варіаторі Honda Civic?

Власник транспортного засобу повинен самостійно визначити, коли міняти олію у варіаторі. Основні ознаки необхідності заміни:

 • Транспортний засіб смикається під час пересування;
 • Неможливо здійснити старт із місця;
 • Шум у коробці передач.

Автомеханіки в Росії рекомендують міняти олію в трансмісії (варіаторі) кожні 60 тисяч кілометрів пробігу. Періодичність часткової заміни рідини у варіаторі – 25-30 тисяч кілометрів пробігу.

Часткова заміна автомастила у варіаторі здійснюється через короткий проміжок часу. Деякі автовласники обходяться цією процедурою, вважаючи, що повну заміну слід здійснювати за пропуску часткової. Незважаючи на це, часткова заміна вважається малоефективною. Тому якщо раз на 25-30 тисяч кілометрів пробігу не міняти масло, замінити повністю рідину на 60 тисяч кілометрів пробігу — обов’язкова процедура.

Honda Civic 2002 року на DRIVE2

І так. Маємо автомобіль, з такими симптомами: на холодну, прогрівши максимум хвилину, ставлю «D» — машина не ворухнеться, стоїть на місці. Даю трохи газ – ривок, поїхала. З «R» справи трохи кращі — просідання обертів, але їде відразу. Після того, як рушив назад, уперед уже їде охоче. Після прогріву та трохи шляху все ставало нормально. На світлофорах на D вібрація через раз.

Після прочитання купи інформації приходжу до того, що засмічений гідроблок. В ідеалі його промити, але це я вважаю тонкою операцією, де потрібні умови, мінімум якихось знань і бажання нарешті. Загалом вирішено його не промивати, а замінити рідину та фільтри. І знову купи способів як це можна зробити, і ось один із них.

Для заміни масла у трансмісії, мною було придбано:1. Спец. Рідина (Honda HMMF Олія) 2 банки 4л арт. 8260999042. Honda Фільтр АКПП зовнішній – арт. 25430PLR0033. Honda Фільтр АКПП внутрішній – арт. 25420PLY003

Honda Прокладка піддону – арт. 21814-P4V-000

Поїхали. Відкрутив зливний затор трубним ключем, перший номер. У тару витекло 3.2 літри чорної рідини. Ще приблизно стільки ж залишається в гідроблоці. Зняв піддон і старий фільтр, залишки олії туди ж, у тару. Піддон та магнітики мою бензином.

Зняв фільтр тонкого очищення (зовнішній), що знаходиться у радіатора.

Місце, де встановлюється зовнішній фільтр

Замена масла в вариаторе civic hybrid 2007-2012

Встановив новий внутрішній фільтр, закрутив піддон на нову прокладку. Зовнішній фільтр НЕ ВСТАНОВЛЮЄМО.

Залив через отвір щупа нове масло в об’ємі рідини, що витекла. Тобто. стільки, скільки злив.

Рівень олії в коробці: Гарненько прогрів двигун. Поганяв за всіма передачами, в ідеалі трохи поїздити (так і зробив). ЗАГЛУШИВ! І за хвилину після того, як заглушив двигун, дивимося рівень на щупі. Має бути в діапазоні «HOT».

Результат після 5т. км. Пробіг: На холодну на «Д» машина стала із затримкою, але їхати. Просідання нікуди не поділося. Після меншого прогріву і трохи шляху все стає відмінно. На світлофорах на «D» вібрація з’являється рідше. Через пару місяців можливо ще раз сіллю рідину через пробку та залию нову. Можливо, заміню зовнішній фільтр. Може ще що зміниться:)

Honda Civic Hatchback Мася(Незабаром перезавантаження) 1997 року на DRIVE2

І знову привіт! В останні два тижні машинка почала вередувати. Плавання обертів на D при затиснутому гальмі та періодично під час їзди. На скільки я вже знаю поведінку свого варіатора, це говорить про те, що настав час міняти фільтр і оновити масло. Та й до того ж пройдено після останньої заміни 40 тисяч кілометрів лійка з довгим шийкою. Власне, описувати яким чином проводиться заміна олії не буду, цієї інформації в інтернеті дуже багато, докладно, з фотографіями. Відкрутили зливну гайку, злили жижу, зняли піддон, намітили на картонці крапки, і в них застромили болти, щоб потім кожен болт вкрутити на своє місце, почистили магнітики на піддоні і на великому фільтрі, заодно подивилися наявність металевої стружки на них, якщо вона має місце бути і у великій кількості, значить засмучується у вас ремінь, а це говорить про великий знос. У мене було небагато, це не могло не радувати, значить, дбайливо ставлюся до свого варіатора і буде він мені ще довго служити вірою та правдою) Далі замінили великий фільтр і малий. Великий фільтр не забули переставити магнітик. Помили, все прикрутили, зібрали, про всяк випадок промазали герметиком піддон, і залили нове масло (4 л). Далі скидання клем з акб, калібрування за передачами, перевіряємо рівень масла, доливаємо ще 0,5 л, і виїжджаємо на калібрування варіатора. Я калібрувала двічі, начебто все добре, але вирішила набрати швидкість до 110, і зробила це дуже швидко і тут варик впав в аварійний режим, швидкість швидко впала, а обороти зросли до 7 тисяч. Зупинка. знову скидання клем, і знову калібрування за передачами і знову навчання коробки. І з другого разу все вийшло.

Підсумок зникли всі вище написані нюанси. Машина поїхала набагато краще, оберти чітко, рівно. Плавно набирає швидкість, при відпусканні педалі газу пішли ледь помітні поштовхи. Чи не штовхається. Загалом цівка вилікувався і бігає радісний, і відповідно господиня задоволена.

Заміна олії у варіаторі Honda Civic

Варіатор на відміну від звичайної коробки дозволяє транспортному засобу рухатися плавно, мати знижену витрату палива і підвищений Comfort. Але щоб цей складний технічний вузол автомобіля працював тривалий час без проблем, необхідно своєчасно його обслуговувати. Одним із видів обслуговування є заміна олії.

Смена масла в CVT хонда. Подробно! Почему идёт вибрация при трогании! Oil change in Honda CVT.