Заміна рідини ГУР Ford Focus 2

Заміна рідини для ГУР на Ford Focus 2 проводиться при виявленні течії рідини з гідропроводу підсилювача, при зниженні ефективності управління кермом або появі сторонніх шумів при обертанні рульового колеса.

Для її доливання або заміни в системі ГУР необхідно використовувати робочу рідину, рекомендовану заводом-виробником, що відповідає специфікації Ford WSAM2C195A. Номер за каталогом оригінальної рідини ГУР для Ford Focus 2 — 1590988.

Замена жидкости ЭГУРа Форд Фокус 2

Для роботи нам знадобляться:

 • шприцювання;
 • лійка;
 • ємність для зливу рідини ГУР;
 • нова рідина ГУР один літр;
 • плоскогубці та викрутка;
 • домкрат.

олії, ford, focus

Шприцювання необхідне для роботи.

Піддомкрачуємо машину, вивісивши передні колеса.

Відкриваємо капот. Бачок ГУР розташований у моторному відсіку зліва, поруч із опорою силового агрегату.

Знімаємо кришку бачка, провернувши її проти годинникової стрілки.

Беремо шприцювання і по-максимуму викачуємо стару рідину з бачка.

Перевірку рівня рідини в бачку виконуємо на горизонтальному майданчику при двигуні, що не працює. На корпусі бачка нанесені мітки MIN і MAX, між якими має бути рівень робочої рідини при холодному двигуні. На фото видно, що рідину ГУР викачали.

Пірнаємо під машину. Скидаємо патрубок, що йде на «зворотку», підставляємо ємність, тим самим давши рідини витекти.

Двигун не запускаємо! Адже якщо його завести насос може вихопити повітря, що загрожує. Обертаємо кермо вліво-вправо (повні оберти). видавлюємо залишки рідини. скільки видавиться.

Надягаємо шланг «обратки» назад, заповнюємо бачок за рівнем.

І знову-таки не заводячи двигун, крутим кермом вліво-право, прокачуючи систему.

Запускаємо двигун на кілька хвилин. Якщо потрібно доливаємо масло до потрібного рівня.

Переконуємося, що рідина стоїть на одному рівні, глушимо мотор, опускаємо машину.

Заміна олії та фільтра Ford Focus (2008-2011)

У цьому відео показано, як замінити олію та масляний фільтр у вашому Ford Focus 2009 року випуску. Коли ви змінюєте власну олію, ви знаєте, що заливаєте якісну олію у свій Focus, і що фільтр також змінюється. Найголовніше, у вас буде можливість озирнутися під вашим Focus на предмет потенційних проблемних місць. У цьому відео показано розташування пробки оливного отвору, масляного фільтра, кришки маслозаливної горловини і масляного щупа на додаток до кроків, необхідних для заміни масла і фільтра в Focus. Для більшості Ford ви можете обернути старий ремінь навколо масляного фільтра і відкрутити його вручну. Якщо ви не можете цього зробити, завітайте до нашої сторінки запчастин, щоб знайти ключ для масляного фільтра Ford Focus. Якщо ваш Focus розташований надто низько над землею, щоб отримати доступ до зливної пробки та масляного фільтра, обов’язково використовуйте домкрати та безпечні процедури підйому, перш ніж сідати під Focus.

У більшості Ford тип олії вказаний на кришці олієзбірника. ймовірно, це буде 5W-20, 5W-30, 5W-40, 10W-30 або 10W-40. Якщо його немає на кришці маслозбірника, уточніть тип масла в посібнику користувача, перш ніж додавати нове масло. Ми рекомендуємо носити захисні окуляри щоразу, коли ви працюєте з Focus. Ніколи не знаєш, що може капати з двигуна, кислота з акумуляторної батареї, рідина, що охолоджує двигуна, гальмівна рідина і т. д. Всі ці рідини надзвичайно шкідливі для очей і шкіри, тому важливо захистити себе.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Renault Duster

Коли міняти?

Визначити, коли потрібна заміна турбіни Ford Focus II, нескладно. Рестайлінг його чи старий кузов, не біда. Насамперед зверніть увагу на те, який рівень рідини в баку. Ємність можна знайти праворуч від двигуна.

Далі дивимося якість самої олії, вона не повинна бути брудною. Перші ознаки те, що рідина вже непридатна. це її колір та характерний запах гару. А для визначення якості нанесіть кілька крапель із ємності на звичайну паперову серветку. Так ви легко зможете оцінити стан олії.

Яка олія підходить для Ford Focus 2

Заміна рідини на ГРМ Ford Focus 2 повинна проводитися із суворим дотриманням усіх технологій:

 • Фахівці рекомендують використовувати засіб Ford WSA/M2C195/А або Реванол-ПСФ. Допускається заливання інших рідин, але є певні ризики. Необхідно, щоб склад рідини та характеристики відповідали вимогам виробника.
 • Рідина ГУРу в автомобілях Ford може бути зеленою або червоною.
 • Змішувати олії різних виробників (різних кольорів) не варто. А для визначення кольору необхідно накапати засіб на паперову серветку.
 • Поряд з оригіналом на сьогоднішньому ринку пропонуються й інші, більш бюджетні, але досить якісні масла відомих брендів. Це червоний Motocraft Merson LV XT10QLVC та зелений SWAG 06161.
 • Для повної заміни рідини в турбореактивному двигуні Ford Focus 2 (моделі 1.6 та 1.8 включно) потрібно 2 літри олії. При частковій заміні долийте 700-800 мл. Спеціально для моделі другого покоління виробник рекомендує зелену рідину.

Що таке рідина ГУР?

Гідравлічна система керування гідропідсилювачем керма. це спеціальне масло на синтетичній основі, завдяки якому забезпечується стабільна робота агрегату. Він захищає вузол від різних пошкоджень. Особливість цього масла у цьому, що може виконувати свої прямі функції у великому температурному діапазоні. від.40°C до 120°C.

Навіщо міняти рідину?

Заміна рідини на турбореактивний Ford Focus 2 необхідна для впевненої та справної роботи гідропідсилювача керма на даному автомобілі. Багато хто не змінює це масло, тому що виробники не регламентують такі заміни. Однак досвідчені фахівці все ж рекомендують періодично міняти робочі рідини. Це рекомендується приблизно раз на 2-3 роки. Також можлива заміна масла ГРУ кожні 100 тисяч км пробігу автомобіля.

Від того, скільки якісної рідини залито у вузлі, залежить робота Гура, а це забезпечить Comfort та безпеку в процесі їзди. Адже якщо олія сильно забруднена, то тиск у системі падає і зусилля, необхідне повороту керма, збільшується. А це, у свою чергу, призводить до підвищеного зношування механізму гідропідсилювача і, як наслідок, до дорогого ремонту.

Щоб цього уникнути, необхідно контролювати рівень олії. Регулярна заміна рідини на турбореактивний Ford Focus 2. гарантія правильної роботи агрегату. Накачування підсилювача в цьому випадку прослужить довго та якісно.

Специфікації та допуски FORD з рідин для ГУР

Як і будь-яка інша експлуатаційна рідина, масло для гідропідсилювача виготовляється або на мінеральній, або на синтетичній або напівсинтетичній основі. Що ллють у гідропідсилювач із конвеєра, залежить від заводу, на якому проводилося складання автомобіля. Колір рідини в цьому випадку буде головним маячком на вибір масла для доливання та заміни, але ніяк не виробник рідини. Компанія встановила такі відповідності для всіх виробників рідини:

Окрім цих рідин зустрічається ще й жовта. До

функцій, покрокова інструкція та рекомендації

Нові автомобілі покращуються з кожним днем ​​і стають все комфортнішими. Виробники вкладають величезні суми, щоб задовольнити усі потреби майбутнього власника. Істотним недоліком всіх сучасних автомобілів є складність їхнього обслуговування. Цей процес вимагає вкладення коштів та часу. Але можна значно заощадити, якщо проводити обслуговування верстата самостійно, маючи невеликий досвід та набір інструментів.

READ  Як включити омивач на Ford Focus 2

Особливості перевірки рівня

Часто масло для гідропідсилювача, за твердженням виробників, розраховане на весь термін експлуатації автомобіля. Проте, незважаючи на ці запевнення, все трохи інакше. Іноді з гідропідсилювачем виникають різні несправності, після ремонту яких потрібна заміна рідини ГУР. У Ford Focus, як ми вже говорили, він випускається кожні 100 тисяч кілометрів.

Також необхідно регулярно перевіряти рівень цієї рідини у баку. Вони виготовляються при кожному плановому ремонті. Система може протікати, може змінитися колір рідини, а сама помпа. гудіти.Все це ознаки того, що необхідно перевірити th

Олія ГУР Ford Focus 2: підбір рідини ГУР та заміна

Деякі автовиробники вказують, що рідина гідропідсилювача залита весь термін служби агрегату, інші визначають необхідність заміни кожні 100 тис. км. Однак, для збільшення терміну служби вузла на моделі Ford Focus 2 ГУР необхідно періодично обслуговувати.

На практиці, в процесі експлуатації автомобіля заміна рідини ГУР Ford Focus 2 повинна проводитись кожні 2-3 роки або 40-60 тис. км. пробігу. Також основою заміни є:

 • шум при роботі гідропідсилювача, збої у його роботі;
 • поява горілого запаху в олії ГУР;
 • зміна кольору олії гідропідсилювача;
 • властивості рідини ГУР сильно змінилися.

При цьому важливо підібрати рідину ГУРу Ford Focus 2, а також враховувати певні нюанси при заміні олії гідропідсилювача. Детальніше читайте у нашій статті.

Яку олію заливати в ГУР Ford Focus 2

Підбираючи рідину ГУР Ford необхідно враховувати, що в гідропідсилювач ФФ2 можна заливати синтетичні олії, а також напівсинтетичні та мінеральні. Головне, підібрати відповідний за припущеннями варіант.

Сам виробник рекомендує заливати оригінальну олію у Ford Focus 2:

 • маркування олії червоного кольору WSA-M2C-195-A, WSS-M2C-938-A;
 • олія ГУР Ford зеленого кольору WSS-M2C-204-A2.

Зверніть увагу, в рамках заміни або доливання не можна змішувати синтетику та мінеральні олії, напівсинтетику з мінералкою. Також вкрай небажано змішувати олії з однієї групи, але різних виробників. Причина – різні пакети присадок, які можуть вступити в реакцію та погіршити базові властивості рідини ГУР.

Коли міняти масло в ГУР

Якщо масло не здатне виконувати свої робочі функції, тиск у гідропідсилювачі знижується, ефективність ГУР падає. Далі дрібні частинки, накопичені в маслі, починають діяти подібно до абразиву, руйнуючи насос ГУР, а також ущільнювачі кермової рейки, золотниковий механізм і т.д.

 • Як правило, для розуміння того, коли міняти олію ГУР Ford Focus 2, слід орієнтуватися на позначку 50-60 тис. км пробігу за умови активної експлуатації. За термінами заміна показана кожні 3-4 роки, тому що присадки поступово перестають працювати і властивості олії змінюються.
 • Якщо ж машина експлуатується без серйозних навантажень, максимальним терміном заміни олії в ГУР (рідина ГУР Focus 2) є позначка 100 тис. км. або 5-6 років.
 • Якщо з ГУР виникли проблеми (наприклад, ГУР на Ford Focus 2 шумно працює, кермо крутиться із зусиллям, обертається ривками), виконувався ремонт ГУРу або заміна ГУР Ford Focus 2, тоді рідина гідропідсилювача повинна бути обов’язково замінена в рамках такого ремонту.

Функції олії гідропідсилювача

Гідропідсилювач керма Ford Focus 2 дозволяє знизити зусилля, яке необхідно докласти до кермового колеса для повороту керованих коліс. В результаті водій отримує Comfort та простоту керування автомобілем.

При цьому рідина в підсилювачі потрібна для перетворення зусилля, прикладеного на кермі, в енергію для переміщення валу кермового механізму. У свою чергу, до валу прикріплені кермові тяги, завдяки чому повертаються керовані колеса.

Сама рідина (масло) ГУР виконує кілька функцій:

 • робоче тіло;
 • охолодження та очищення ГУР;
 • мастило та захист ГУР від корозії;
 • збільшення терміну служби гумових та полімерних ущільнень.
READ  Заміна олії у варіаторі Subaru xv

При цьому рідина в гідропідсилювачі поступово «старіє», накопичує в собі продукти зношування, втрачає свої захисні та інші властивості.

Як перевірити масло в гідропідсилювачі

Щоб зрозуміти, коли міняти масло за станом рідини в ГУР, достатньо крапнути кілька крапель з бачка на аркуш білого паперу. Далі слід звернути увагу на можливу наявність таких ознак старіння:

Замена жидкости ГУР на примере Ford Focus 2

 • явне потемніння;
 • помутніння;
 • наявність сміття та частинок;
 • горілий запах;
 • нездатність сформувати чітку маслянисту пляму.

Заміна рідини ГУР Ford Focus 2

Поміняти масло в гідропідсилювачі можна своїми руками. Для заміни олії в ГУР Ford Focus 2 необхідно підготувати:

 • 2 літри свіжої олії;
 • гнучкий шланг зі штуцером до 1.5 метра завдовжки;
 • ємність під відпрацьовану олію;

Спочатку слід завести автомобіль та прогріти мотор. Гідропідсилювач також прогріється і олію буде простіше зливати. Далі на рівному майданчику машину слід підняти спереду на домкраті.

Для заміни рідини:

 • від бачка гідропідсилювача від’єднують шланг (верхній тонкий патрубок), через який рідина йде «зворотом»;
 • далі шланг зі штуцером потрібно приєднати до бачка, інший кінець опускають у ємність для зливу відпрацювання;
 • потім потрібно викрутити свічки запалювання, щоб не заводився двигун;
 • тепер двигун крутять стартером по 2-3 секунди, одночасно активно обертають кермо від упору до упору;
 • після зливу старої олії, шланг зі штуцером знімають і встановлюють на місце шланг обратки;
 • далі потрібно до упору наповнити бачок гідропідсилювача свіжим маслом;
 • тепер свічки запалювання можна вкрутити в циліндри та завести двигун;
 • потім потрібно стежити за рівнем рідини в бачку, не дозволяючи йому опуститися нижче мінімуму відразу після запуску двигуна (при необхідності масло відразу підливають);

Зняття насоса ГУР на автомобілі Ford Focus 2

Насос ГУРу на Ford Focus 2 наказав довго жити, тому довелося його замінити, сам битися не захотів звернувся на СТО, там швидко проробили всю необхідну роботу із заміни насоса ГУР.

При заміні нам знадобиться:

 • Ключ на 18 ріжковий
 • Нові хомути на шланги ГУР. 3 шт.
 • Рідина ГУР для заміни/доливки
 • Привідні ремені

Які є насоси ГУР на Focus 2

Оригінальний номер насоса гідропідсилювача Ford 1484948. Середнє, що погодитеся не мало, але добре є що поставити в замінити з більш приємною вартістю.

Існують дешевші аналоги:

 • MSG FO044 із середньою ціною в 11460 рублів.
 • Reikanen P0702 із середньою ціною в 8373 рублів.
 • Motorherz P1015HG із середньою ціною в 8298 рублів.

Періодичність перевірки/заміни не передбачено. При цьому, для повноцінної роботи необхідно дотримуватися регламенту щодо заміни рідини ГУР (кожні 100 тис.км. або раз на 2-3 роки).

Автомобіль встановлюється на двостійковий підйомник.

З акумуляторної батареї клему.

Демонтуємо металевий захист ДВЗ.

Демонтуються приводні ремені (на цьому автомобілі ремені не призначені для повторної установки).

Оскільки ці ремені повторно не встановлюються, найлегше їх просто зрізати.

Відкручуються два болти та одна гайка кріплення генератора, знімаються електричні роз’єми.

Розширювальний бачок знімається та відводиться убік.

Щоб зняти насос ГУРу, потрібно відкрутити чотири болти кріплення шківа помпи і спочатку знімаємо шків. Потім відвертається верхня шпилька кріплення генератора, після чого демонтується генератор.

 • Роз’єднується електричний роз’єм із насоса ГУР.
 • Знімається трубка, що з’єднує насос з бачком.
 • Відкручуються чотири болти кріплення насоса.

Так виглядає знятий насос ГУРу.

Установче місце насоса.

Після ремонту насоса, збирання проводиться у зворотному порядку. Перед тим, як завести автомобіль, в бачок заливається рідина Гура і система прокачується поворотом кермового колеса. При необхідності рідина доливається в бачок.