Заміна охолоджуючої рідини Kia Spectra

Як самостійно зробити заміну

Насправді, в цьому немає нічого складного. Якщо ви знайомі з технікою, любите свою машину і регулярно за неї доглядаєте, то поміняти рідину для вас буде простіше простого. Процес здійснюється в кілька етапів.

  • Перед заміною антифризу необхідно заглушити двигун і дати йому охолонути. Якщо ви цього не зробите, є небезпека отримати серйозні опіки.
  • Далі слід зняти пробку і відкрутити кришку розширювального бачка. Зверніть увагу, що все це потрібно робити не поспішаючи, щоб гаряча вода не бризнула і не обпекла водієві обличчя і руки.
  • Під зливний отвір встановіть будь-яку зручну ємність, щоб зібрати стару субстанцію. Злийте її також і з блоку циліндрів.
  • Залежно від стану антифризу здійсните промивку. Також її необхідно зробити, якщо ви переходите з одного виду охолоджувальної рідини на інший.
  • Після можна приступити до заливання. Акуратно залийте рідину в бачок до потрібної позначки і зафіксуйте кришку.

Закінчивши міняти даний нафтопродукт в своїй машині, заведіть мотор і дайте йому трохи попрацювати вхолосту. Це необхідно для того, щоб нова рідина рівномірно розподілилася по системі. Перевірте, чи немає де течі, ще раз подивіться на рівень антифризу. при необхідності його потрібно долити.

Пам’ятайте, що своєчасна заміна антифризу на Kia Spectra і інших моделях Kia допоможе вам їздити на вашому авто якомога довше.

Как заменить радиатор охлаждения Kia Spektra

Як вибрати якісний антифриз для Kia Spectra і який підходить в цю модель

Вибору антифризу потрібно надавати не менше значення, ніж самого процесу його заміни. Якщо ви вирішили своїми руками замінити його в Kia Spectra, то необхідно враховувати, що використання неякісних розчинів може спровокувати ряд проблем, що вплине на термін експлуатації.

READ  Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2

Для того, щоб водії могли не нервувати з приводу вибору тієї чи іншої марки, Kia пропонує власну лінійку охолоджуючих рідин.

охолоджуючої, рідини, spectra

Антифриз 07100. 00200 розроблений фахівцями автомобільного концерну Kia для однойменних транспортних засобів. Одночасно, ця рідина підходить і для всіх автомобілів корейської компанії Нyundai. Саме Нyundai займається виробництвом і постачанням Kia на європейський ринок.

Даний антифриз показує високу якість свого складу. Виробництво здійснюється по всьому світу, в тому числі і в Росії під Санкт-Петербургом.

  • Цей холодоагент дуже дбайливо захищає охолоджуючу систему транспортного засобу.
  • Ефективно працює в русі.
  • Прекрасно захищає автомобіль від утворення корозії.

Якщо ви зацікавлені в тривалому підтримці стану транспортного засобу «як з салону», то свій вибір потрібно зробити на користь цього холодоагенту.

Також, на ринку багато і інших гідних антифризів.

Проводимо заміну антифризу в Kia Spectra

Заміну охолоджуючої рідини ні в якому разі не можна запускати, адже її експлуатаційні властивості визначають якість роботи двигуна. Тому до зміни цього витратного матеріалу потрібно підходити відповідально. Сьогодні ви дізнаєтеся, як відбувається заміна антифризу Kia Spectra, як часто це потрібно робити і яку охолоджуючу рідину (далі. ОЖ) необхідно заливати.

В процесі зміни цього витратного речовини немає нічого складного. Навіть недосвідчений автолюбитель зможе з цим впоратися, якщо дотримуватися всі етапи процесу, описані нижче.

Система охолодження двигуна Kia Spectra / Kia Spectra (ІЖ)

При необхідності долийте ще рідини.

Kia RIO ЗАМІНА антифриз охолоджує як треба

У цьому відео будемо міняти антифриз. Антифриз готував сам з концентрату. Концентрат. оригінал, який.

Як поміняти антифриз на Kia Spectra

Багато автолюбителів відносять заміну антифризу до необов’язковою процедурою. Хоча від цього безпосередньо залежить правильна робота двигуна, а відповідно і термін його експлуатації. Адже у разі поганої охолодженні знос значно збільшується. Тому заміну охолоджуючої рідини на Kia Spectra варто виконувати в рекомендовані виробником терміни.

READ  Suzuki Vitara заміна датчика тиску масла

Як визначити, що рідина стала непридатною

У Kia Spectra антифриз має такі ж властивості, як і інші подібні суміші в інших марках машин.

Насамперед, якщо субстанція відпрацювала свій термін, змінюється її колір. він стає рудуватим. Це вірний показник, що пора зайнятися своєю машиною.

Може змінюватися консистенція. від появи осаду до перетворення рідини в незрозумілу кашу. На кришці і стінках з’являються желеподібні грудочки, сам антифриз забруднюється, в ньому можна розгледіти речовини, яких там бути не повинно. Приділіть іноді свого автомобіля трохи більше уваги, ніж зазвичай, адже простіше попередити проблему, ніж потім вирішувати її і робити дорогий ремонт.

Заміна антифризу на Kia Spectra.

На вихідних поміняв повністю антифриз. Згідно ТО, охолоджуючу рідину слід міняти кожні 60 тис. Км пробігу. До того ж, коли я перевіряв рівень антифризу в бачку на холодному двигуні, на щупі побачив рудуватий колір і самого антифризу немає, мабуть він весь в системі. У книжці по експлуатації написано. “якщо охолоджуюча рідина змінила колір на рудий, значить вона виробилася і слід повністю міняти”.До речі, для тих, хто думає “який антифриз залитий?”, Дивіться виключно в горловині радіатора. Ось простий Фотоприклад мого антифризу перед заміною:

охолоджуючої, рідини, spectra

Перевіряйте на холодну, інакше ата-та окропом.

охолоджуючої, рідини, spectra

Заїхав в Рязанський гіпермаркет Глобус і купив по акції: 1) Антифриз Clanz G12, червоний, об’єм 5 л, російського виробництва, 1 шт. 360 крб.2) Антифриз Clanz G12, червоний, об’єм 1 л, російського виробництва, 1 шт. 86 руб / шт.3) Дистильована вода, обсяг 1,5 л, 4 шт. 22 руб / шт.

Заміна відбувалася в моєму прісутствіі.-1-Насамперед даємо машинці хоча б 10 хвилин охолонути, витягуємо щуп з бачка. Потім беремо ганчірку непотрібну, кладемо її на горловину і акуратно, дуже повільно відкручуємо пробку горловини через цю ганчірку (похитуючи, спустити тиск). УВАГА. КИПЯТОК! МОЖНА ОТРИМАТИ СЕРЙОЗНІ ОПІКИ!.2-Далі, відкриваємо кранчік, який розташований під радіатором з правого боку (по ходу руху).

-3-А як же ємність для зливу відпрацьованого антифризу? Тут два варіанти:. або ви не морочитися і зливаєте відразу на землю, завдаючи божевільний шкоди навколишньому нас середовищі існування і всьому людству. або берете тару і підставляєте під кран, а потім все одно виливаєте це кудись, тим самим знову ж завдаючи божевільний шкоди навколишньому нас середовищі існування і всьому людству. Я зробив так:

READ  Як довго заряджати акумулятор автомобіля

-4-Чекаємо поки все зіллється з крана, хвилин 30-40.-5-Знімаємо шланг близько дросельного вузла, його забув сфоткати, якщо потрібно, пишіть. З цього шланга теж піде рідина, будьте готові)). Знову чекаємо 10 хвилин.

-6-Коли все скло, ставимо і закручуємо (шланг, кран) все обратно.-7-Заливаємо в горловину радіатора дистильовану воду, до країв (у мене пішло 3 літри). І півлітра в сам бачок, який з щупом.-8-Заводимо машину, нехай гріється до першого спрацьовування вентилятора. Вентилятор відгудів, машину заглушілі.-9-Далі все за тим же принципом по пунктам 1-8. Якщо коротко, злили дистильовану воду, налили антифриз спочатку в горловину радіатора (у мене пішло 4,5 літра), потім півлітра в бачок з щупом, щоб рівень антифризу був по-середині. Для того щоб уникнути попадання повітря в систему, потрібно натискати на шланги системи, в горловині рідина почне міхур, повітря виходить. Знову заводите і чекайте вентилятор, періодично поглядаючи на панель приладів і рівень температури. Все повинно бути в нормі! Для більшої впевненості включите грубку. Все працює! Дуже корисна операція у вигляді “повітряної промивання” радіатора.

І ось що стосується змішування кольорів антифризу:

замена термостата спектра своими руками

А так, звичайно дивіться і користуйтеся книжкою по експлуатації для Kia Spectra. Я постарався дати народну інструкцію по заміні охолоджуючої рідини на Kia Spectra.Кстаті, після цієї заміни я можу відповісти собі на питання. так, замінити антифриз самостійно не складно. Трохи складніше заміни масла.

З повагою, Крючков ІльяKia Spectra Silver Mirror.Ryazan.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS