Заміна масла в варіаторі X-TRAIL T31

Заміна олії у варіаторі

Дійшов до важливої ​​процедури. заміна олії. Т.до. по паперах від попереднього господаря можна було встановити тільки те, що масло змінювалося (пробіг не записаний, лише дата) вирішено робити розширене обслуговування.

317261XF00 NISSAN Фільтр масляний 455,00

2705A015 MITSUBISHI Прокладка масляного піддону 690,00 (Дійсно дешевше)

2920A096 MITSUBISHI Кільце ущільнювальне 136,00 (для теплообмінника)

KLE5200004EU NISSAN Олія трансмісійна 2х3 039,00 =6 078,00

Т.до. не мав вільного часу і нормальними умовами поїхав до знавців. Заодно потрезати про справи наших скорботних і одержати вердикт по коробасу.

У результаті пацієнт швидше живий. Олія не горіла і навіть досить світла (струмінь просвічувала). Звісно, ​​був наліт на магнітах, але відсутність сегментів від ременя, безсумнівно, радує 🙂

масло, x-trail

Металевий фільтр помили, виявили включення металу, але фахівець сказав, що таке буває і це не критично. Про фільтр теплообмінника ніяких знахідок немає, майстер навіть сказав, що його не можна міняти.

З утруднень при зміні. температура агрегатів. Нічого не закисало і навіть ущільнювальне кільце теплообмінника знято без пошкоджень і нікуди не скотилося. Але оскільки купили новий, то його замінили.

Залили близько 6-6,5 літрів жижі. Рівень виставили трохи не доходячи до максимального.

Датчик обнулений. Нічого суттєвого не помітив. Коли я прийшов на роботу (50 км з них 10 в режимі старт-стоп), лічильник старіння додав 1. Згідно зі статистичними даними, температура відразу стала 91c.

Із заміни олії вже зганяв на Алтай, де мені було цікаво. як вона перенесе Семінський перевал. Цей прохід, безумовно, не Кату-Ярик, але хороший тест на машину. Що сказати, що автомобіль показав дуже добре. Звичайно, на останніх 1,5 км довелося перейти до ручного режиму для більш ефективного контролю, але навіть обігнав автомобілі, які були труднощами під час підйому. Температура варіатора сек над сканером, на самому проходженні температура була 96c.

До речі, у складних умовах, коли кондиціонер увімкнено, температура не перевищує 85 ° С.

Nissan X-TRAIL T31 заміна масла

Сьогодні ми виробляємо часткову заміну Nissan X Trail T31. Автомобіль встановив легендарну скріпку JF011E. Щоб істотно розширити термін служби варіатора, вам потрібно ретельно контролювати рівень та якість робочої рідини. Виробник рекомендує, щоб кожен 60 000 км здійснюють підтримку варіатора з заміною нафти та фільтрів. При експлуатації автомобіля в складних умовах, ми рекомендуємо вам зменшити цей інтервал до 45000 км.

JF011E справжній лідер серед усіх безступінчастих трансмісій з багатомільйонним обсягом виробництва. Така популярність варіатора заслужила завдяки своїй надійності та невибагливістю в експлуатації. У конструкції передбачено два фільтри внутрішній (грубий очищення) та зовнішній картридж тонкого очищення. Перший має металевий корпус з фільтром сітки всередині та трубкою для огорожі внизу. Його бажано міняти щоразу при заміні олії у варіаторі Nissan Х Trail, адже саме в ньому осідає основний обсяг стружки, яку не змогли затримати магніти на піддоні. Фільтр другого картриджа встановлюється під теплообмінником та змінюється разом з передачею рідини.

READ  Чому гріється генератор на автомобілі

В якості масла в варіаторі X траси T31 використовується оригінальна передача рідини NS-2 Kle52-00004. Для повної заміни масла варіатора X-Trail знадобиться дві 4-літрові каністри. Головне тут не купити підробку. Підроблене масло не має особливостей, необхідних для належної роботи передачі та швидко відображає варіатор. Ми працюємо безпосередньо з офіційними дистриб’юторами, тому ризик нарватися на підробки дорівнює нулю.

Щоб замінити масло варіатора, передача нагрівається до робочої температури, дренажну трубку піддону відкручується, а масляний контейнер заміщений. Потрібно якомога точніше знати об’єм злитої рідини, щоб залити ту саму кількість. Привалювальні площини варіатора та піддону очищаються від бруду та залишків герметика. Потім проводиться заміна фільтра грубої очистки CVT. Болти піддонів рівномірно затримуються від центру до краю, щоб уникнути деформації печатки. Велике зусилля прикладати не потрібно легко зірвати різьблення. Свіжа олія заливається через отвір для щупу. Двигун прогрівається до робочої температури, і майстер “пробігає” селектором КПП за всіма положеннями. Після цього перевіряється рівень по щупу. Процедура заміни масла в варіаторі X-TRAIT T31 завершена.

Особливості заміни трансмісійної олії у варіаторі

Трансмісійне паливо виконує функції мастила внутрішніх механізмів коробки. У разі погіршення його робочих властивостей погіршиться плавність ходу, починають відзначатися ривки. Олію у варіаторі рекомендується перевіряти кожні 15000 км пробігу.

Заміна олії у варіаторі Nissan Х-Trail Т31 здійснюється таким чином:

 • Автомобіль прогрівається, ставиться на оглядову яму.
 • За допомогою щупа перевіряється рівень мастила.
 • Знімається захист із двигуна, ліве переднє колесо, підкрилок.
 • Порожній контейнер замінюється заздалегідь, де вихлопне масло буде осушене (близько півгодини).
 • Знімається піддон.
 • Очистці підлягає і корпус коробки, днище картера. Як очисник можна використовувати WD-40.
 • Щоб зняти фільтр, потрібно вийняти акумулятор. У випадку, якщо елемент фільтра забитий, його слід замінити.
 • Усі раніше зняті деталі встановлюються на свої місця.
 • Нове масло додано через отвір зонда.

Скільки олії у варіаторі Nissan X-Trail? У цю коробку потрібно близько 7.5 літрів нової олії. Коли відбувається заміна рідини у варіаторі обов’язково потрібно звертати увагу на колір олії. Воно не повинно мати у своєму складі металевої стружки.

Заміну масла варіатора Nissan X-Trail Т31 можна здійснювати за 50000 (60000) км пробігу. Як нова трансмісійка рекомендується використовувати оригінальне Nissan CVT Fluid NS-2.

Таким чином, після 150000 км пробігу на варіаторі виникає фізичне стирання деяких механізмів коробки, можуть втратити свої властивості ущільнювальні елементи, через що з’являються масляні патьоки. Вихід у цій ситуації. заміна цих компонентів.

Яке масло вибрати?

Для заміни рекомендується застосування фірмової олії Nissan CVT Fluid NS-2.

Він наливає в коробку ще на заводі. Також можна використовувати масло інших компаній, але все це залежить від того, скільки ви готові витратити. Оскільки ці витрати не варто відмовитися, оскільки ці витрати згодом виплачуються на довгу та стабільну роботу коробки.

Як поміняти масло у варіаторі Nissan Х-Trail Т31 своїми руками?

Nissan X-Thil T31. компактний кросовер, добре адаптований для російських доріг. З цієї причини цей автомобіль дуже популярний на ринку транспортних засобів у Росії. Nissan X-Thil T31. це автомобіль, який підходить для міських поїздок, так і для сімейних поїздок для міста.

READ  Скільки масла в задньому мосту ВАЗ 2107

Однак для збереження транспортного засобу в робочому стані рекомендується ретельно стежити за функціональністю його систем та модулів. Зокрема, мастила передачі повинна регулярно змінюватися в Nissan X-Treil T32. Але в яких випадках необхідна заміна олії у варіаторній коробці передач машини? Як зробити заміну олії у варіаторі Nissan Х-Trail Т31 своїми руками? Чи потрібне промивання коробки передач? у статті.

Ремонт варіатора в Nissan X-Trail T31, T32 або T33 досить велика проблема для власника машини. Насамперед через свою вартість. Справа в тому, що у власному гаражі якісно виправити поломки у варіаторі навряд чи вийде, тому доведеться звертатися до салону або сервісу. А ціна такої послуги досить висока. У середньому підсумкова (а може навіть більше).

У сервісі після попередньої діагностики з варіатором проводять наступні процедури:

 • Зняття або встановлення варіатора. Середня вартість від 8000 до 15 000
 • Ремонт гідроблоку. Середній
 • Діагностика та ремонт гідротрансформатора. Середня
 • Заміна масла. Середній

Заміна або ремонт запасних частин коштуватиме:

 • Контрактна коробка передач від 65000;
 • Конус від 20 000;
 • Ланцюг від 16 000;
 • Гідроблок від 40000;
 • Стартовий пакет від 13000.

Виходить досить кругла сума. І постає питання як уникнути пошкоджень варіатора? Для цього треба знати причини поломок. А їх не так багато:

Потрібні параметри для олії у варіаторі Nissan X-Trail

Головне завдання, яке стоїть перед власниками автомобілів з варіабельним ящиком. своєчасна заміна мастильних матеріалів. До речі, затримка з необхідною процедурою може негативно вплинути на роботу кішки. Підвищення температури на поверхні робочих конусів сприяє утворенню плівки, яка не дає ременю прослизати.

Деякі виробники не рекомендують замінювати масло в варіаторі, так як офіційно масляне мастило від виробника заливається з розрахунком на весь експлуатаційний термін транспортного засобу, однак такий варіант не завжди є найкращим, особливо якщо автомобіль експлуатується у важких умовах.

Крім цього, виробники радять все ж таки перевіряти якісні характеристики залитої олії, і, якщо вони не відповідають нормам за показниками кольору, прозорості або запаху, рідину рекомендується змінити на нову.

Найбільш прийнятний варіант для X-TRAIL T31 змінюють масло кожні 20-30 тисяч пробігів кілометрів. Провівши нехитрі обчислення, можна з’ясувати, що заміна масляної рідини повинна проводитися в середньому раз на 3 роки.

Незалежна зміна масла повинна здійснюватися на коробці передач нагрітому варіанту, оскільки підвищення температури сприяє зменшенню в’язкості композиції. завдяки цьому це швидше. Для того щоб розігріти КПП, достатньо буде здійснити нетривалу поїздку, після чого можна приступити безпосередньо до зміни мастила.

Nissan X Trail (Nissan X-Trail) T31 заміна олії у варіаторі, фото та відео інструкція.

Сьогодні на плановому технічному обслуговуванні у нас знаходиться автомобіль Nissan X Trail (Nissan X-Trail) у кузові T31, двигун 2 літри, 2014 року випуску, пробіг 84 тис.км., на якому необхідно замінити масло в варіаторі. Попутно замінюємо фільтр теплообмінника та самого варіатора. Ми покажемо вам детальну фото- та відеоінструкцію, як це зробити самостійно і що для цього потрібно.

Піднімаємо машину на підйомнику або заїжджаємо на оглядову яму. Відкручуємо зливну пробку з піддону варіатора і зливаємо масло, використовуємо для цього голівку на 19:

READ  Масло в коробку Renault яке краще

Заздалегідь підставляємо ємність куди зливатиметься відпрацювання. Готуйтеся до того, що зливатиметься більше 20 хвилин. У цей час відкручуємо підкрилки, кріпляться вони на саморізи та гвинти під Торкс Т20.

Після цього ми дістанемося теплообмінника. Закручуємо зливну пробку. Опускаємо машину та заливаємо нову олію. Щуп варіатора з фіксатором, збоку трохи натискаємо і піднімаємо нагору. Використовуватимемо для заливання оригінальну олію Nissan NS-2 CVT Fluid, артикул для замовлення каністри на 5 літрів KE909-99945. Вставляємо на місце щупа вирву і заливаємо всю 5 літрову каністру (заливати необхідно стільки ж, скільки і злили):

Після цього заводимо машину і запускаємо варіатор на всі режими, потім глушим двигун. Знову піднімаємо машину та зливаємо масло з варіатора. Поки зливається масло, відкрутимо і замінимо фільтр в теплообміннику. Головкою на 10 відкручуємо 4 болти кріплення, ми для цього використовували гнучкий карданчик, з ним набагато зручніше:

Заміна олії у варіаторі та фільтрів на Ніссан Х трейл 2014 року Nissan X TRAIL

Відводимо теплообмінник убік, висмикуємо щипцями його фільтр:

Дуже часто гумка ущільнювача (прокладка) не знімається разом з фільтром, зверніть на це увагу, її обов’язково необхідно буде дістати. Беремо новий фільтр, у нас він оригінальний Nissan, номер для замовлення 31726-1XF00, ставимо його на місце. Ставимо нове кільце ущільнювача (прокладку), номер для замовлення 2920A096. Ставимо теплообмінник на своє місце і прикручуємо. Очищаємо підтікання олії за допомогою очищувача карбюратора. Тепер ми відкручуємо піддон варіатора:

Знімаємо піддон і миємо його. Відкручуємо 3 болти фільтра варіатора:

Знімаємо його, з нього також побіжить масло. Ставимо новий сітчастий фільтр, у нас він оригінальний номер Nissan для замовлення 31728-1XZ0D. У принципі, його можна не змінювати, а просто добре почистити. Беремо нову прокладку піддону варіатора, у нас вона оригінальна, артикул для замовлення 31397-1XF0C. Прокладка металева, профільована з покриттям, тому мазати герметиком її не потрібно. Місця дотику прокладки з піддоном ретельно протираємо чистим ганчір’ям, потім знежирюємо, можна для цього використовувати звичайний уайт-спірит. Ставимо на місце піддон із новою прокладкою. Болти спочатку просто наживляємо, потім затягуємо.

Опускаємо автомобіль і знову заливаємо нову олію. Запускаємо двигун і перевіряємо рівень олії по щупу, при необхідності доливаємо.

Як правильно вибрати масло для варіатора Nissan Х-Trail Т31?

Марка масла має провідне значення при виборі технічної рідини для варіаторної коробки Nissan Х-Треіл Т31. Непідходяща субстанція може занадто швидко зіпсуватися або сприяти поломці деталей. Доступні види масел можна розділити на 2 категорії:

 • Оригінальні. субстанції, розроблені виробником марки автомобілів Nissan;
 • Аналогові — рідини, розроблені іншими корпораціями, але придатні для автомобіля, що розглядається, за своєю хімічною складовою.

Щоб змінити мастил передачі в варіаторі Nissan X-T31, найбільш придатними є вихідні рідини. У той же час найчастіше використовується та придатне масло, вважається Nissan CVT рідини NS-2. Для однієї процедури заміни вам знадобиться щонайменше 8 літрів мастила передачі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS