Заміна масла в варіаторі Mitsubishi АСХ

Table of Contents

Масло в вариаторе Mitsubishi АСХ

Заміна масла в варіаторі АСХ може бути повною або частковою. Часткову здійснюють без промивання. рідина в варіатор Mitsubishi АСХ заливають кожні 400-600 км до 5 разів, поступово оновлюючи повністю. Одноразова заміна передбачає суворе дотримання послідовності дій, застосування значного обсягу свіжого невідпрацьованого масла.

масло, mitsubishi

Перевірка рівня масла в МКПП Mitsubishi ASX

Заміну масляної суміші в вариаторе і МКПП Mitsubishi АСХ своєчасно проводити обов’язково, оскільки поступово в процесі експлуатації присадки і активні речовини втрачають первинні властивості. Через це виходять з ладу металеві залізні частини.

 • гул в КПП;
 • проблемне перемикання передач;
 • вихід зчеплення з ладу.

У запущених ситуаціях відновити роботу вузла вийде. Особливо складно доводиться трансмісіям автомобілів з передніми колесами провідного типу. Коробки перемикання у задньопривідних машин мають збільшений ресурс за рахунок порівняно невисокої температури нагріву транміссіонних елементів.

Для перевірки рівня використовують щуп. Він має пару міток. «хв» і «макс». За ним легко можна визначити поточний рівень гарячого масла, нижня пара показує холодної робочої рідини. Стан масляної суміші в Mitsubishi АСХ із застосуванням щупа перевірити легко. достатньо крапнути на білу чисту тканину.

Терміни заміни масла в варіаторі Mitsubishi АСХ

Трансмісійне масло в варіатора авто АСХ концерну Mitsubishi з урахуванням офіційних рекомендацій виробника замінюють через 200 тис. Км, але реально ця цифра нижче і становить всього 35-50 тис.

Точні терміни заміни визначають з урахуванням:

 • температури повітря;
 • ступеня постійного завантаження авто;
 • інтенсивності експлуатації, манери водіння.

Завжди можна перевірити рівень рідини на даний момент і виконати роботи, якщо буде така необхідність.

Скільки масла в коробці ASX

Загальний обсяг масляної суміші в КПП Mitsubishi АСХ менше, ніж в вариаторе, і становить 2 л. Саме таку кількість робочої рідини потрібно для проведення робіт по повній заміні.

Яке масло лити в Mitsubishi ASX

При виборі рідини для заміни оптимально слідувати рекомендаціям концерну Mitsubishi для АСХ. і по КПП, і для варіатора. Синтетика або напівсинтетика. не так важливо, а ось вибирати більш низький клас, ніж вказано в інструкції, не можна.

Заміна масла в МКПП ASX

В авто з МКПП на відміну від моделей в варіаторной виконанні трансмісії, очистити внутрішні частини піддону від залишків залізної стружки, продуктів розпаду технічної рідини не представляється можливим. Злив відпрацювання здійснюють самопливом, заливку проводять через спеціально призначене для цього отвір.

 • Mitsubishi АСХ встановити на оглядову яму, колеса заблокувати за допомогою упорів.
 • Прийняти зручне положення під коробкою справа, обов’язково у напрямку переміщення автомобіля.
 • Зняти бруд з пробки-гайки, підписаної як «Oil» (знаходиться внизу корпусу МКПП).
 • Використовуючи ключ 17 мм, скрутити пробку, попередньо підготувавши ємність для зливу об’ємом близько 3 л.
 • У коробку залити 2,2 л масляної суміші.
 • Дочекатися зливу відпрацьованої робочої рідини і закрутити пробку.
 • Відкрутити пробку затоки з іншого боку корпусу.
 • Вставити маслостійкий шланг в отвір затоки так, щоб інший кінець за рівнем був вище, можна починати заливати рідину.

Після заливки 2 л потрібно шприцом довести рідину до заданої позначки. Коли буде відкручу пробка, технічна рідина повинна йти за рівнем нижнього нарізного зрізу. Завершення робіт. закручування пробки затоки.

Коли міняти масло в коробці ASX

Заміна масла в АКПП Mitsubishi АСХ потрібно кожні 50-60 тис. Км пробігу. Якщо автомобіль експлуатувати інтенсивно (наприклад, для роботи в службі таксі), то інтервал краще буде скоротити до 20 тис. Км. Своєчасне обслуговування гарантує працездатність транспортного засобу.

коли заливати

Трансмісійне масло для Mitsubishi ASX рекомендується міняти кожні 200 тисяч кілометрів, згідно з офіційними даними. Але з іншого боку, не потрібно брати до уваги цю цифру, якщо автомобіль експлуатується в непростих кліматичних і дорожніх умовах. Так, в Росії рекомендований інтервал заміни масла досягає 30-40 тисяч кілометрів. Але треба визнати, що це теж неоднозначна цифра, адже періодичність заміни рідини в КПП залежить від безлічі факторів:

 • температури за бортом автомобіля
 • ступеня завантаженості автомобіля
 • режиму експлуатації та стилю водіння

Яке вибрати масло

Рекомендується заливати тільки якісне оригінальне масло, що відповідає певним параметрам, зазначеним в інструкції до машини. Зокрема, краще всього використовувати такі варіанти: Mitsubishi Dia Queen CVT Fluid J1, Nissan NS2, а також Mitasu CVT і Nissan CVT Fluid NS.

Замена масла в вариаторе Митсубиси АСХ 1.8 CVT 2010

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX 1.8

Mitsubishi ASX. не самий затребуваний кросовер на російському ринку. Однак, без сумнівів, це одна з найнадійніших моделей серед конкурентів. Стильний непомітний дизайн, продуманий салон і непогані їздові якості. відмінний сімейний універсал з задатками позашляховика. Машина користується стабільним попитом. Серед власників підтриманих примірників є ті, хто вважає за краще обслуговувати ASX своїми силами. Можливість самостійного ремонту Mitsubishi ASX цілком виправдана, особливо якщо врахувати небажання власників користуватися послугами дорого дилерського центру Mitsubishi. Одна з найпоширеніших процедур самостійного обслуговування. заміна масла в коробці передач. У цій статті розглянемо, як правильно замінити трансмісійне масло на прикладі Mitsubishi ASX з 1,8-літровим мотором і варіатором.

Види заміни масла

Часткова. коли проводиться заміна рідини без використання промивного масла. В даному випадку заливається масло по 4-5 разів через 500 кілометрів. Таким чином, масло поступово оновлюється Одноразова. одноразова заміна рідини, проводиться з дотриманням всіх процедур, в тому числі з використанням свіжого масла. Вважається менш ефективною, в порівнянні з частковою заміною

Як замінити масло в варіаторі Mitsubishi ASX

 • Встановити автомобіль на оглядову площадку. Як варіант, підійде яма або естакада
 • Прогріти двигун, заглушити його, після чого встановити селектор КПП в паркувальний режим
 • Відкрити капот, демонтувати захисний кожух, під яким знаходиться впускний патрубок, який перекриває доступ до акумуляторної батареї
 • Батарея кріпиться на шпильках, їх треба відкрутити, зняти клеми, потім витягти АКБ
 • Скористатися ключем на 12 мм, щоб викрутити все болти посадкового місця, в яке вставляється АКБ
 • Після того, як відкриється доступ до масляного фільтру, слід замінити його на новий елемент
 • Скористатися ключем на 19 мм, відкрутити зливну пробку. Почекати, поки відпрацьоване масло повністю витече в заздалегідь підготовлену ємність
 • При знятті піддона треба діяти акуратно, так як на його поверхні може залишатися невеликий кількість залишків олії, бруду і металевої стружки. Піддон треба добре прочистити, промити і висушити
 • Скористатися ключем на 10 мм, і відкрутити чотири болта, які утримують маслообменнік. так званий масляний фільтр тонкого очищення. Замість нього поставити новий, точно такий же елемент. Також бажано замінити ущільнювальну прокладку
 • Взяти ключ на 10 мм, і викрутити болти картера варіатора, розташовані по всьому периметру кришки (картера). Зняти картер, щоб отримати доступ до фільтру грубого очищення, і подальшої його заміни
 • Фільтр грубої очистки утримується трьома болтами, вони теж викручуються ключем на 10 мм
 • На картері є прокладка, яку необхідно промити або поміняти
 • Прочистити картер і поставити його на місці, закріпивши болтами із зусиллям 15-18 Н / м
 • Зливну пробку закрутити ключем на 19 мм
 • Залити нове трансмісійне масло. Рідина вливається в отвір з мірним щупом, який потрібно попередньо витягнути (щоб не заважав). Як тільки обсяг рідини буде доведений до потрібного рівня, закриваємо пробку, і запускаємо двигун.
 • Мотор повинен попрацювати 5-10 хвилин, і трохи попрацювати коробкою передач у всіх режимах, щоб більш ефективно змішалося масло
 • Заглушити двигун, повторно перевірити рівень рідини. Якщо він в нормі, процес заміни масла в варіаторі Mitsubishi ASX 1.8 успішно завершений.
READ  Заміна масла в коробці Ford Focus 3

Частота заміни масла залежить від:

Заміна масла в варіаторі може бути виконана кількома способами:

 • частковою заміною. В цьому випадку зливається певну кількість рідини 4-5 разів через 500 км пробігу. В цьому випадку відбувається оновлення масла.
 • одноразової заміною, коли стару рідину зливають і заливають таку ж кількість свіжого масла. Цей метод не ефективний, так як певний обсяг старої рідини залишається в магістралях.

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX рекомендується за принципом подвійної проливки. Після повного зливу рідини заливається нове масло, потім необхідно включити двигун на 5-10 хвилин, після чого воно знову зливається і заливається знову. Також необхідно провести демонтаж піддону для очищення магнітів від бруду і зміни фільтра. Заключний етап. обнуління пробігу методом чіпування.

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX

Японський автомобіль ASX від компанії Mitsubishi, як, втім, і багато інших марки, що виготовляються в Японії, відрізняється особливим зовнішнім виглядом і високою надійністю.

Не можна виділити найбільш важливий елемент автомобіля, але трансмісія і її стан точно залежить від своєчасності і якості обслуговування. У водіїв це не віднімає багато часу. Зовсім не обов’язково звертатися на СТО. заміну технічної рідини і фільтрів цілком реально проводити самостійно.

Варіатори (CVT) японського походження користуються авторитетом. CVT встановлюється на європейські та американські авто. З кожною новою моделлю автомобіля варіатор займає місце класичних МКПП і автоматів.

Машини, на яких встановлено варіатор, відрізняються від авто з ручною коробкою перемикання більш плавними ходом і комфортністю, від автоматичного варіанту. надійністю і економічністю. За запевненням виробників, варіатор при дотриманні простих рекомендацій здатний експлуатуватися дуже довго. Крім того, він не потребує в сервісному обслуговуванні в такому обсязі як автомат і ручна коробка. Довговічність цього агрегату безпосередньо залежить від того, наскільки уважно до нього ставитися водій.

Згідно планового обслуговування, рекомендованого виробниками, заміна масла в варіаторі ASX в перших моделях, що випускаються з 2010 року, повинна проводитися після досягнення 90 тисяч км пробігу. Трохи пізніше цей показник зменшили до 75 тисяч км. У варіатора використовується особливий склад масла.

Рідина розроблена з урахуванням підвищеного тиску в трансмісії і спеціального сплаву металу, використовуваного при виготовленні внутрішніх компонентів CVT. Крім того вона повинна запобігти прослизання металевого ременя між шківами пристрої.

Характеристики масла для заливання в варіатор на Mitsubishi ASX повинні відповідати рекомендованим виробником. Масло для варіатора має зелений колір. Вибір виробника може бути на розсуд водіїв, головне, щоб воно було оригінальне і відповідало допускам. Можна використовувати масло Mitsubishi Dia Queen CVT Fluid J1, NISSAN NS2, Mitasu CVT або Nissan CVT Fluid NS тощо.

Є думка, що масло в варіатора взагалі не вимагає заміни. До пробігу 150 000 і 200 000 км, можна взагалі «не заглядати» в трансмісію. Але однозначно відповісти, коли міняти масло в варіаторі не можуть навіть виробники, адже умови експлуатації автомобіля різні.

Самостійна заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX

Для того щоб замінити рідину в вариаторе ASX необхідно:

 • Розташувати автомобіль на ямі і заблокувати колеса противідкотними упорами.
 • Для заміни фільтра тонкого очищення необхідно відкрити капот, зняти захисний кожух (звільнити від пластмасових пістонів по всьому периметру кожуха), що закриває впускний патрубок, який перекриває доступ до АКБ.
 • Відкрутити шпильки кріплення АКБ і зняти клеми з нього. витягти АКБ.
 • Ключем на 12 мм викрутити болти кріплення майданчика, на якій встановлений АКБ.
 • Ключем на 19 мм відкрутити пробку зливу і злити масло з варіатора. Певне кількості масла знаходиться в піддоні (приблизно 0, 5 літра, тому знімати піддон необхідно акуратно щоб не розлити рідину).
 • Після зняття піддону промити жиророзчинним засобом внутрішню порожнину і очистити магніти.
 • Ключем на 10 мм відкрутити 4 болта і зняти маслообменнік. Витягти масляний фільтр тонкого очищення, на його місце встановити новий. При першій заміні ущільнювальну прокладку можна не міняти, але в подальшому для запобігання протікання слід обов’язково встановити нову.
 • Ключем на 10 мм відкрутити болти, що утримують картер варіатора (по периметру кришки), для промивання фільтра грубої очистки або його заміни.
 • Відкрутити ключем на 10 мм три болта, що утримують фільтр грубої очистки. Після зняття промити його спиртом або бензином, або встановити новий.
 • Прокладку картера необхідно поміняти, а перед установкою змастити її з двох сторін для максимального прилягання. Для цього використовувати масло для варіатора.
 • Встановити гумову прокладку на піддон картера і з’єднати з варіатором.
 • Закрутити болти із зусиллям не більше 15.18 Н / м.
 • Закрутити зливну пробку ключем на 19 мм.
 • Провести заливку масла через отвір, в якому встановлений щуп. Поступово довести об’єм рідини до необхідного рівня.
 • Після заливки потрібної кількості масла перед запуском двигуна рекомендується скинути показання СVT OIL DEGRADATION LEVEL. Це необхідно зробити обов’язково для того щоб насос нагнітав надлишковий тиск.
 • Запустити двигун і витримати ручку селектора в кожному положенні близько 5 секунд. Після цього довести рівень масла в варіаторі до потрібного обсягу.

В автомобілях, випущених до 2014 року, на варіатора радіатор не встановлювався. Конструктивно ця доробка дозволяє значно збільшити ресурс варіатора, а значить збільшити терміни експлуатації масла. При своєчасній заміні масла і фільтрів варіатора, трансмісія без ремонту гарантує пробіг 300 000 км.

В автомобілі Mitsubishi ASX не передбачено табло, що сигналізує про несправності або аварійному режимі роботи СVT, тому необхідно контролювати пробіг і не допускати несвоєчасної заміни масла і фільтрів.

Частота заміни масла залежить від:

Заміна масла в варіаторі може бути виконана кількома способами:

 • частковою заміною. В цьому випадку зливається певну кількість рідини 4-5 разів через 500 км пробігу. В цьому випадку відбувається оновлення масла.
 • одноразової заміною, коли стару рідину зливають і заливають таку ж кількість свіжого масла. Цей метод не ефективний, так як певний обсяг старої рідини залишається в магістралях.

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX рекомендується за принципом подвійної проливки. Після повного зливу рідини заливається нове масло, потім необхідно включити двигун на 5-10 хвилин, після чого воно знову зливається і заливається знову. Також необхідно провести демонтаж піддону для очищення магнітів від бруду і заміни фільтра. Заключний етап. обнуління пробігу методом чіпування.

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX

Японський автомобіль ASX від компанії Mitsubishi, як, втім, і багато інших марки, які виготовляються в Японії, відрізняється особливим зовнішнім виглядом і високою надійністю.

Не можна виділити найбільш важливий елемент автомобіля, але трансмісія і її стан точно залежить від своєчасності і якості обслуговування. У водіїв це не віднімає багато часу. Зовсім не обов’язково звертатися на СТО. заміну технічної рідини і фільтрів цілком реально проводити самостійно.

Варіатор (CVT) японського походження користуються авторитетом. CVT встановлюється на європейські та американські авто. З кожною новою моделлю автомобіля варіатор займає місце класичних МКПП і автоматів.

Машини, на яких встановлено варіатор, відрізняються від авто з ручною коробкою перемикання більш плавними ходом і комфортністю, від автоматичного варіанту. надійністю і економічністю. За запевненням виробників, варіатор при дотриманні простих рекомендацій здатний експлуатуватися дуже довго. Крім того, він не потребує в сервісному обслуговуванні в такому обсязі як автомат і ручна коробка. Довговічність цього агрегату безпосередньо залежить від того, наскільки уважно до нього ставитися водій.

Згідно планового обслуговування, рекомендованого виробниками, заміна масла в варіаторі ASX в перших моделях, випущених з 2010 року, повинна проводитися після досягнення 90 тисяч км пробігу. Трохи пізніше цей показник зменшили до 75 тисяч км. У варіатора використовується особливий склад масла.

Рідина розроблена з урахуванням підвищеного тиску в трансмісії і спеціального сплаву металу, використовуваного при виготовленні внутрішніх компонентів CVT. Крім того, вона повинна запобігти прослизання металевого ременя між шківами пристрої.

Характеристики масла для заливання в варіатор на Mitsubishi ASX повинні відповідати рекомендованим виробником. Масло для варіатора має зелений колір. Вибір виробника може бути на розсуд водіїв, головне, щоб воно було оригінальне і відповідало допускам. Можна використовувати масло Mitsubishi Dia Queen CVT Fluid J1, NISSAN NS2, Mitasu CVT або Nissan CVT Fluid NS і ін

READ  Яке масло заливати в двигун ВАЗ 2107

Є думка, що масло в варіатора взагалі не вимагає заміни. У пробігу 150 000-200 000 км, можна взагалі «не заглядати» в трансмісію. Але однозначно відповісти, коли міняти масло в варіаторі не можуть навіть виробники, адже умови експлуатації автомобіля різні.

Самостійна заміна масла в варіаторі Mitsubishi ASX

Для того щоб замінити рідину в вариаторе ASX необхідно:

 • Розташувати автомобіль на ямі і заблокувати колеса противідкотними упорами.
 • Для заміни фільтра тонкого очищення необхідно відкрити капот, зняти захисний кожух (звільнити від пластмасових пістонів по всьому периметру кожуха), закриває впускний патрубок, який перекриває доступ до АКБ.
 • Відкрутити болти кріплення АКБ і зняти клеми з нього. витягнути АКБ.
 • Ключем на 12 мм викрутити болти кріплення майданчика, на якій встановлений АКБ.
 • Ключем на 19 мм відкрутити пробку зливу і злити масло з варіатора. Певне кількості масла знаходиться в піддоні (приблизно 0, 5 літра, тому знімати піддон необхідно акуратно щоб не розлити рідину).
 • Після зняття піддону промити жиророзчинним засобом внутрішню порожнину і очистити магніти.
 • Ключем на 10 мм відкрутити 4 болта і зняти маслообменнік. Витягти масляний фільтр тонкого очищення, на його місце встановити новий. При першій заміні ущільнювальну прокладку можна не міняти, але в подальшому для запобігання протікання слід обов’язково встановити нову.
 • Ключем на 10 мм відкрутити болти, що утримують картер варіатора (по периметру кришки), для промивання фільтра грубої очистки або його заміни.
 • Відкрутити ключем на 10 мм три болта, що утримують фільтр грубої очистки. Після зняття промити його спиртом або бензином, або встановити новий.
 • Прокладку картера необхідно поміняти, а перед установкою змастити її з двох сторін для максимального прилягання. Для цього використовувати масло для варіатора.
 • Встановити гумову прокладку на піддон картера і з’єднати з варіатором.
 • Закрутити болти із зусиллям не більше 15.18 Н / м.
 • Закрутити зливну пробку ключем на 19 мм
 • Зробити заливку масла через отвір, в якому встановлений щуп. Поступово довести об’єм рідини до необхідного рівня.
 • Після заливки потрібної кількості масла перед запуском двигуна рекомендується скинути показання СVT OIL DEGRADATION LEVEL. Це необхідно зробити обов’язково, щоб насос нагнітав надлишковий тиск.
 • Запустити двигун і витримати ручку селектора в кожному положенні близько 5 секунд. Після цього довести рівень масла в варіаторі до потрібного обсягу.

В автомобілях, випущених до 2014 року, на варіатора радіатор не встановлювався. Конструктивно ця доробка дозволяє значно збільшити ресурс варіатора, а значить, збільшити терміни експлуатації масла. При своєчасній заміні масла і фільтрів варіатора, трансмісія без ремонту гарантує пробіг 300 000 км.

В автомобілі Mitsubishi ASX не передбачено табло, що сигналізує про несправності або аварійному режимі роботи СVT, тому необхідно контролювати пробіг і не допускати несвоєчасної заміни масла і фільтрів.

Корисна інформація? Збережіть у себе, щоб не втратити

Як поміняти масло в варіаторі Mitsubishi ASX своїми руками?

Для справної роботи трансмісії в Mitsubishi ASX автовласникам рекомендується своєчасно перевіряти рівень масла. Своєчасна заміна допоможе уникнути поломок двигуна і продовжити термін експлуатації транспортного засобу.

Яке масло використовувати?

При виборі масляної рідини для заміни автовласник повинен вибирати тільки між оригінальними варіантами масел.

Доступні варіанти масел:

 • Mitsubishi Dia Queen CVT Fluid J1;
 • NISSAN NS2;
 • Mitasu CVT;
 • Nissan CVT Fluid NS.

Масляна рідина для варіатора Mitsubishi ASX має зелений колір і повинна відповідати заявленим виробником характеристикам.

Коли необхідно міняти масло в варіаторі?

Виробники автомобіля Mitsubishi ASX не рекомендують робити заміну масла в варіаторі протягом усього терміну експлуатації ТЗ. Одна автомеханіки не згодні з цим твердженням і рекомендують здійснювати процес заміни раз в 50 тисяч км.

Фактори, що впливають на частоту заміни масла:

 • Температурні показники на вулиці (наявність плюсовій або мінусовій погоди).
 • Наявність причепа і частота його використання.
 • Умови експлуатації транспортного засобу.

Заміна трансмісійної рідини здійснюється двома способами:

 • Часткова зміна. При виборі даного методу власник автомобіля повинен оновлювати масло кожні 500 км.
 • Одноразова. Даний спосіб має на увазі під собою слив старої рідини і затоку нової в тій же кількості. Одноразова заміна вважається неефективною.

Етапи роботи

При заміні масла в варіаторі Mitsubishi ASX своїми руками рекомендується використовувати метод подвійного проливки. Він включає в себе наступні кроки:

 • слив відпрацьованого матеріалу;
 • затоку нового;
 • запуск двигуна на 5-10 хвилин і проведення вище перерахованих кроків ще раз;
 • очищення магнітів і піддону;
 • обнуління пробігу, з використанням методу чіпування.

Покрокова інструкція заміни масла в варіаторі ASX 1.8:

 • Автомобіль встановлюється на естакаду або яму.
 • Відкривається капот ТС і знімається захисний кожух для зміни фільтра тонкої очистки.
 • Зняти клеми з акумулятора і витягнути його.
 • За допомогою ключа розміром 12 викручуються болти майданчики, на якій знаходився АКБ.
 • Знайти пробку зливу і ключем на 12 відкрутити її. Масло зливається в заздалегідь підготовлену порожню тару.
 • Зняти піддон. Важливо бути акуратними, так як на піддоні може бути близько 0,5 л відпрацьованої рідини.
 • Піддон очищається і промивається.
 • Потім знаходиться маслообменнік і ключем на 10 мм відкручуються болти, які його тримають. Їх кількість становить 4.
 • Витягується масляної фільтр і замінюється на новий. У разі, якщо заміна проводиться вперше, то автовласник може не проводити зміну ущільнювальної прокладки. Але якщо процедура вже проводилася, то зміни здійснюється в обов’язковому порядку.
 • Для заміни фільтра грубої очистки откручиваются болти, які утримують картер варіатора.
 • Проводиться зміна прокладки картера і вона з’єднується з варіатором.
 • Все відкручені болти закручуються в зворотному порядку.
 • Закручується зливна пробка.
 • Нове масло заливається через отвір на якому розташований щуп. Рідина необхідно залити до максимальної позначки.

Процес заміни масла в варіаторі Mitsubisi ASX завершено.

Запуск двигуна після заміни масла в варіаторі

Після того як автовласник заллє потрібну кількість рідини він повинен скинути показання CVT oil degradation level. Дана процедура необхідна для нагнітання насосом надлишкового тиску.

Потім запускається двигун і переключаються передачі по 5 секунд кожна. Останнім етапом є перевірка рівня масла після зупинки двигуна. Якщо він досягає максимального рівня, то заміна була проведена успішно.

Наслідки несвоєчасної заміни

При своєчасному контролі рівня масла в варіаторі його термін експлуатації значно збільшується і може досягати 300 тисяч км. Якщо вчасно не виявити витік, то можливі наступні поломки автомобіля:

 • вихід трансмісії з ладу;
 • збільшення витрати палива в період експлуатації ТС;
 • знос комплектуючих АКПП.

До 2014 року виробники Mitsubishi ASX випускали автомобілі без радіатора, що зменшувало ресурс варіатора. У ТЗ немає ніяких позначень про вихід з ладу варіатора, тому власникам автомобілів Mitsubishi рекомендується самостійно перевіряти рівень масляної рідини.

Етап. Заливаємо нове масло в варіатор

 • Повторюємо процедуру затоки нової рідини (пам’ятаємо про те, що залити її потрібно стільки ж, скільки злили в останній раз).
 • Запускаємо двигун, перевіряємо перемикання передач.
 • Перевіряємо по щупі рівень масла в варіаторі і в разі потреби, доливаємо потроху.
 • Спускаємося під автомобіль, перевіряємо чи немає патьоків.
 • Трохи покатавшись, періодично перевіряємо рівень масла в коробці (воно не повинно пропадати).

Що потрібно для заміни

За паспортом загальна кількість масла, що знаходиться в вариаторе Mitsubishi Outlander, становить 7,3 літра. Однак для заміни знадобиться близько 5 літрів. Повна заміна на цій коробці. досить трудомістка операція.

Замена масла АКПП вариатор CVT в Mitsubishi ASX

Тому переважна більшість автолюбителів практикують часткову. Тим більше що в цьому випадку масло оновлюється майже на 70%.

Для заміни рекомендується купувати оригінальне масло від Mitsubishi CVT Fluid J4 або його аналог. При використанні аналогів після заміни необхідно бути гранично уважним до роботи варіатора.

Якщо будуть проявлятися якісь збої в роботі CVT-коробки. слід якомога швидше замінити масло оригінальним. Однак, при правильному підборі, таке трапляється вкрай рідко.

Фільтр 2824A008

В обов’язковому порядку змінюється фільтр тонкого очищення. Він знаходиться в корпусі теплообмінника. На рестайлінгової моделі Аутлендер розташування фільтра трохи змінено: тут він встановлений в окремому корпусі, закріпленому на картері двигуна.

Додатково необхідно придбати мідну прокладку під зливну пробку і прокладку картера коробки. Якщо заміна відбувається третій або четвертий раз, бажано замінити кільце ущільнювача корпусу фільтра тонкого очищення масла і фільтр грубої очистки.

READ  Какое масло заливать в peugeot 308. Рекомендации автолюбителей

Повна заміна. додаткові етапи

Слід завести мотор і дати йому попрацювати вхолосту 1-2 хвилини. По закінченні цього часу потрібно попрацювати селектором передач, пройшовши всі можливі положення, і потім встановити ручку в положення «P» або «N». Заглушіть мотор, злийте масло через отвір в піддоні і залийте свіже, як описано вище.

Знову заведіть мотор, дайте агрегатів прогрітися і попрацюйте селектором. Потім злийте трохи масла через піддон для оцінки його стану. Якщо воно все ще брудна, то доведеться знову його повністю злити і замінити свіжим. Повторювати це слід, поки рідина не буде чистою.

Коли масло залито, потрібно щільно встановити щуп і завести машину. Тепер можна проїхатися, щоб варіатор і рідина в ньому прогрілися. Після зупинки потрібно знову витягнути щуп і перевірити рівень масла. Він повинен бути між мітками на інтервалі Hot. Якщо ж він нижчий, то необхідно долити рідину до потрібного рівня.

Дуже важливо, щоб рівень рідини в вариаторе був не більше і не менше, ніж передбачалося. Якщо її буде менше, то насос разом з мастилом почне ганяти по системі повітря

Відбуватиметься окислення і перегрів масла. Також можливі затримки перемикання передач, пробуксовка ременя варіатора, гальма і фрикциона.

Якщо рідини буде більше необхідного рівня, то вона почне вспениваться через зайвого тиску в системі. В результаті з’являться ті ж проблеми, що і при низькому рівні масла. Крім цього, спінена маса буде надходити в вентиляційний отвір картера варіатора, і в результаті виникне її витік.

Після заміни масла в варіаторі можна зробити обнулення лічильника деградації рідини в вариаторе CVT (oil degradation level). Його ще по-іншому називають «Лічильник старіння масла». Ця процедура не обов’язкова, до того ж вимагає наявності спеціального обладнання і програмного забезпечення.

Заміна масла в варіаторі процедура необхідна. Виконати її можна самостійно, так як не потрібно особливих навичок. Але перш ніж виконувати таку роботу, потрібно вивчити теоретично всі моменти і оцінити свої сили.

Часткова заміна мастила

Для того щоб злити старе масло, потрібно вивернути пробку з картера піддону. Має вилитися близько 6 л рідини. І ще майже 2 літри залишиться в піддоні. Тому, щоб по максимуму позбутися зношеного масла, потрібно зняти піддон. Він кріпиться на 20 або 21 болт, в залежності від моделі варіатора

Робити це слід з обережністю, так як може вилитися ще гаряче масло і залишити на шкірі опіки

Знявши піддон, можна побачити фільтр грубої очистки. Зазвичай він сріблястого кольору, прикручений на 3 болта. Відкрутивши їх, можна зняти і сам фільтр. Усередині нього варто сітка, бруд з якої слід прибрати очищувачем карбюратора. В ідеальному випадку, якщо вже до нього дісталися, то краще поміняти расходник на новий. Магніти, які знаходяться на фільтрі, слід очистити від забруднень і встановити на новий фільтруючий елемент. При установці свіжого фільтра кільце ущільнювача необхідно змастити вариаторной рідиною.

Коли фільтр встановлений на місце, можна монтувати піддон. Прокладка застосовується тільки нова, кладеться рівно, щоб отвори на ній і на піддоні збігалися. Будь-які пошкодження прокладки не допускаються. Якщо ви вирішили зробити часткову заміну масла, то відразу встановлюйте нову прокладку зливної пробки. Якщо ж повну, то використовуйте поки стару.

Далі слід замінити фільтр в теплообміннику (маслоохолоджувачі). Для цього спочатку потрібно відкрутити його кришку і витягнути старий фільтруючий елемент. Встановлюємо новий фільтр, промазуємо кільце ущільнювача маслом для варіатора і ставимо кришку маслоохладителя на колишнє місце.

Тепер можна приступити до заливання свіжої рідини. Робиться це через заливну трубку за допомогою воронки. Достатність визначається по щупі. Сміливо заливайте той обсяг рідини, який був злитий. Якщо після цього масло не дістає до позначки Cold, то доливайте, поки це не відбудеться.

Mitsubishi ASX Мицубиси АСХ 1,8 2013 года Замена масла и фильтров в вариаторе

На цьому часткова заміна вариаторного масла закінчена. Якщо ж вирішено провести повну заміну, то потрібно виконати ще кілька етапів роботи.

Етапи заміни масла в варіаторі Аутлендер

Всю процедуру заміни трансмісійної рідини ми розділимо на кілька умовних етапів, кожен з яких представляє з себе послідовний комплекс робіт.

Необхідність і періодичність заміни

Міняти трансмісійну рідина в вариаторе Mitsubishi Outlander потрібно. Робота коробки пов’язана з умовами підвищених навантажень. Завдання мастила, мінімізувати навантаження і зробити процес зносу якомога меншим.

 • Усунення перегріву деталей і механізмів коробки, шляхом відведення надлишків тепла;
 • Усунення і відведення продуктів зносу, утворених в коробці;
 • Антикорозійний захист механізмів і деталей коробки;
 • Заповнення порожнеч в місцях з’єднання деталей коробки;
 • Перетворення і передача енергії через коробку;
 • Створення фрикційного зчеплення в коробці.

Правильне виконання цих функцій, веде до того, що мастило старіє і стає непридатною. Підвищені температури і сили тертя, головний ворог трансмісійної рідини, що насичує масло продуктами зносу. Надлишок частинок перетворює мастило з союзника у ворога коробки. Включення грають роль абразиву, прискорюючи процес зносу механізму. Заміна масла в АКПП Mitsubishi Outlander уникає негативного впливу і продовжує ресурс варіатора.

Японські конструктори, які розробляли варіатор, запевняють, що агрегат здатний відпрацювати розрахунковий термін без заміни трансмісійної рідини. Таке твердження не відповідає реаліям нашого регіону, в якому використовується транспортний засіб. Досвідченими механіками, регулярна заміна масла в варіаторі Mitsubishi Outlander проводиться не рідше одного разу кожні 80 тисяч кілометрів пробігу.

Як зливати масло з варіатора?

Машина ще не встигла охолонути, тому витече якомога більше олії, а з ним і всі відкладення. Також можна подивитися скільки масла витекло і заливати треба буде стільки ж. Потім треба почекати приблизно годину, щоб все масло витекло. Зіллється приблизно 6 літрів старого масла. Приблизно стільки ж олії і в варіаторной Пасаті Б6.

Масло для варіатора Mitsubishi ASX

Mitsubishi АСХ. найдоступніший кросовер в модельному ряду Mitsubishi, який є компактною альтернативою більш флагманської моделі Outlander. Вступив в виробництво в 2010 році і раніше актуальний завдяки двом рестайлінг. Так, машина була модернізована в 2012 та 2017 років роках, причому останнє оновлення кардинально змінило дизайнерську концепцію ASX. Машина має вагомим набором переваг в порівнянні з Нісан Qashqai, Ford Kuga, Volkswagen Tiguan і іншими компактними кросоверами: по-перше, це впізнаваність, висока надійність і ремонтопридатність завдяки перевіреним технічним рішенням. З іншого боку, ASX конструктивно вже давно поступається найближчим аналогам, але все одно утримує високі позиції по світових продажах.

Коли міняти масло в варіаторі

Рекомендований період заміни масла в варіаторі кросовера Mitsubishi АСХ становить 40-50 тис. Км. Найбільш точний інтервал заміни залежить від безлічі факторів. дорожніх і природних явищ, стилю водіння, можливих перевантажень і т. Д. Часті поїздки по бездоріжжю, різкі старти і перегазовки значно скорочують термін придатності масла, яке при цьому набагато швидше втрачає свої корисні властивості. В результаті потрібно більш рання заміна масла. наприклад, в два рази коротше зазначеного терміну. На необхідність заміни зазвичай вказують недостатній рівень, гул в роботі трансмісії і її перегрів.

Скільки масла заливати в Mitsubishi АСХ

Перше покоління GA1W-3W, 2010-2020

ASX отримав оригінальний і впізнаваний стиль з фірмовою решіткою радіатора Jet Fighter, як у колись популярного седана Lancer Х. Такий дизайн виявився настільки вдалим, що залишався актуальним аж до другого рестайлінгу 2017 року. В основі кроссовера лежить платформа Project Global, взята у моделей Lancer і Outlander. Щоб підкреслити спортивний і молодіжний імідж, розробники передбачили для ASX різноманітну колірну гаму, на вершині якої був ексклюзивний бирюзово-блакитне забарвлення Kawasemi. На відміну від екстер’єру салон ASX виглядає вже не настільки яскраво, проте інтер’єр добре продуманий в плані ергономіки і зручності для тривалих поїздок. Салон є п’ятимісцевим, а місткість багажника становить 419 літрів. Двигуни. бензинові 1.6, 1.8 і 2.0 л (117-150 л. С.), Що працюють з МКПП або варіатором.

Оригінальна

Для варіатора кросовера Mitsubishi ASX потрібно фірмове варіаторной масло Dia Queen CVTF-J4.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS