Table of Contents

Які лампи встановлені в Octavia A5

З заводу на Octavia ближнє світло встановлюється лампа H7 Philips Long Life. Термін служби даної лампи може становити кілька років. Ця лампа зі збільшеним у 4 рази терміном служби, саме тому має тривалий термін роботи. Відрізнити її можна за характерним маркуванням на внутрішній стороні лампи, а так само з блакитною окантовкою.

Заміна ламп ближнього світла Skoda Octavia A5

лампочка, ближнього, світла, skoda, octavia

З прийняттям закону про рух у денний час доби з увімкненим ближнім світлом або ДХО, спричинило частішу заміну ламп. Якщо ви пересуваєтеся в денний час на ДХО, лампи ближнього світла служать досить довго, але якщо використовуєте ближній як дхо, термін служби ламп не перевищує одного року максимум.

Яку лампу ближнього світла вибрати для заміни

Отже, якщо ви хочете, щоб лампи ближнього світла служили максимально довго, слід придбати лампи

PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1. ціна від 380 руб за 1 шт

замена ламп ближнего и дальнего света шкода а5

Як правильно більшість автомобілістів вибирають дешевші лампи:

 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision P-12972PR ціна від 260 руб
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071 ціна від 190 руб
 • KOITO H7-12-55 Вт Other Brand 0701 ціна від 300 руб
 • NARVA H7-12-55 N-48328 ціна від 180 руб
 • OSRAM H7-12-55 O-64210 ціна від 220 руб

Якщо ви хочете, щоб світло вашого автомобіля стало кращим і яскравішим, слід встановити лампи зі збільшеною яскравістю:

 • OSRAM H7-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED O-64210NBU ціна від 1500 руб за компл
 • OSRAM H7-12-55 130% NIGHT BREAKER LASER 64210NBL ціна від 1550 руб за компл
 • PHILIPS H7-12-55 130% X-TREME VISION 3700К P-12972XV ціна від 1500 руб за компл

Вказані вище лампи висвітлюватимуть дорогу набагато краще за стандартні, проте мінус їх у тому, що термін служби їх менший, терміну служби звичайних ламп. Тому використання їх як ДХО небажане.

Інструкція із заміни ламп

Щоб зробити заміну лампи, необхідно зняти фару, без цього зняття лампи неможливе.

Відкручуємо білий пластиковий фіксатор фари.

Замена ламп в фарах на Октавии А5

Тепер поруч бачимо два важелі — нижній відводимо у бік протилежної фари, а верхній піднімаємо нагору

Далі акуратно витягуємо фару на себе, але не повністю, тому що слід ще від’єднати штекер від фари

Натискаємо на фіксатор і витягаємо його з фари

Знімаємо гумовий пильовик фари, повертаємо проти годинникової стрілки металевий фіксатор лампи та виймаємо її.

Встановлюємо нову лампу у зворотній послідовності робимо складання фари. На цьому заміна ламп ближнього світла на Skoda Octavia А5 завершена. Якщо у вас виникли питання, задавайте їх у коментарях нижче.

Share the post “Заміна ламп ближнього світла Skoda Octavia A5″

Заміна лампи ближнього світла на Skoda Octavia

При цьому один повинен прямувати у бік іншої фари, а другий у верхнє положення. Після того, як було почуто відповідне клацання, передній освітлювальний прилад можна виймати з посадкового місця. Потім, трохи подавши модуль фари переднього світла вперед, слід відстебнути клему електричної магістралі. Для цього потрібно потягнути її на себе до характерного клацання.

READ  Як поміняти свічки на Priora 16 клапанів

Заміна всіх ламп у передній фарі ŠKODA OCTAVIA II.

Лампа ближнього світла Octavia А5 розташовується на блоці ближче до крила. Покрутіть конструкцію вліво, витягніть її з гнізда. Світлодіоди в ближній На даний момент можна придбати хороші світлодіоди в ближнє світло! Відео у цій статті дозволить доповнити інформацію з вищезгаданої теми.

Розповідь власника Skoda Octavia Mk2. електрика та електроніка. Передній габаритний вогонь W5W

Тільки після цього можна закрутити гайку і зафіксувати важіль. Відтягніть важіль до кінця, фара трохи висунеться.

Ось такі прості дії необхідно зробити, щоб змінити лампу ближнього чи далекого світла на Skoda Octavia А5. Дістаємо цоколь разом з нею витягаємо з нього лампу, що згоріла. Тепер її можна обережно витягнути.

Як видно з інструкції немає нічого складного і все можна зробити власноруч без чиєїсь допомоги. Ну а щоб було зовсім зрозуміло, нижче додається відео, на якому все детально показано.

Залишити коментар

На фото. ремонт ближнього світла своїми руками Зніміть гумовий пильовик. Лампа ближнього світла Octavia А5 розташовується на блоці ближче до крила. Покрутіть конструкцію вліво і витягніть її з гнізда. Лампочка ближнього світла Skoda Octavia А5 комплектується одним контактом Встановлюється лампа ближнього світла Skoda Octavia A5 у зворотному порядку.

Якщо у вас в дорозі вийде з ладу ближнє світло на Skoda Octavia, тепер ви зможете швидко зробити заміну лампочки так само, як це роблять на професійному СТО. Ніяких пристосувань або інструментів вам не потрібно, тільки ваші руки і, можливо, викрутка, при відштовхуванні пучка проводів від лампи. Відео у цій статті дозволить доповнити інформацію з вищезгаданої теми.

Цей процес має виконувати спеціалісти, які зможуть професійно провести коригування функцій електроніки в авто. Заміна лампи у фарі Skoda Octavia А5 Установка освітлювального елемента Заміна такої деталі на Skoda Octavia. це досить простий процес, з яким цілком може впоратися звичайний автолюбитель, який не має спеціальної освіти та навичок.

Процес складається з наступних етапів: Насамперед потрібно відкрити капот Skoda Octavia.

Потім зняти фіксатор, яким тут виступає біла гайка, з корпусу лампи. Як замінити лампу ближнього далекого світла?

Алгоритм заміни розпишемо на прикладі лівої фари. Щоб зняти її, відкриваємо капот і з внутрішнього боку відкручуємо пластмасову гайку баранчиків. Потім відтягуємо важіль, розташований збоку від фари з боку радіатора.

Демонтаж передніх освітлювальних приладів

Для того, щоб деінсталювати модуль фари переднього світла автомобілів Skoda Octavia А5 та А7 (в тому числі моделі Tour) слід підняти кришку багажника та відкрутити фіксатор, який виготовлений із пластмаси білого кольору. Потім слід віджати гнучкі фіксатори, які безпосередньо утримують деталь. При цьому один повинен прямувати у бік іншої фари, а другий у верхнє положення. Після того, як було почуто відповідне клацання, передній освітлювальний прилад можна виймати з посадкового місця.

Потім, трохи подавши модуль фари переднього світла вперед, слід відстебнути клему електричної магістралі. Для цього потрібно потягнути її на характерне клацання. Гумова захисна накладка на фарі переднього світла знімається та здійснюється заміна лампочок ближнього світла. Для вилучення лампочки необхідно провернути її цоколь проти годинникової стрілки.

Оригінальна деталь має артикульний номер H7 12V55W — N10320101, а як аналоги можна використовувати елементи ближнього світла OSRAM NIGHT BREAKER (H7 12V 55W).

Для заміни лампочки, що перегоріла, в протитуманній фарі необхідно для початку демонтувати частину підрадіаторної решітки, яка розташована з лівого або правого боку. Для цього потрібно потягнути цю деталь на себе. Після чого надається доступ до зворотної сторони ПТФ і простягнувши руку в отвір, необхідно натиснути на бічний фіксатор або затискач ПТФ.

READ  Підключення реле ближнього світла ВАЗ 2106

Модуль ПТФ Skoda Octavia звільняється з посадкового місця та виймається назовні. Після цього слід зняти патрон ПТФ, провернувши його проти годинникової стрілки. Після заміни лампи ПТФ Skoda Octavia установка здійснюється у зворотному порядку.

Заміна лампочки ближнього світла Skoda Octavia

Заміну елементів освітлення, що перегоріли, на автомобілях Skoda Octavia моделей А5 і А7 можна здійснити своїми руками, використовуючи необхідний набір інструментів і обладнання. Після заміни елемента ближнього чи далекого світла власник транспортного засобу повинен здійснити регулювання положення передніх освітлювальних приладів, це правило в основному актуальне при монтажі ксенону (ПТФ не потребують налаштування).

Налаштування передніх освітлювальних приладів

Регулювання передніх освітлювальних приладів на моделях Skoda Octavia A5 та А7 необхідно здійснювати при спорядженому стані автомобіля, тобто. з повним паливним баком, повним набором штатних інструментів, з тиском у шинах, що передбачено виробником тощо. Для цієї операції щодо моделей з фарами галогенового світла буде потрібний спеціальний розмічений екран, а при регулюванні ближнього світла ксенону необхідно скористатися спеціальними оптичними стендами, які є у розпорядженні профільних станцій технічного обслуговування автомобілів.

На першому етапі регулюється ближнє світло вказаних моделей Skoda Octavia. Для цього необхідно відкрити кришку капота та скористатися регулювальними гвинтами, які розташовані з тильної частини модуля. Існують два гвинти – для регулювання променя світла по горизонталі та вертикалі. Відповідно до норм необхідно відрегулювати пляму світла на розміченому екрані за допомогою згаданих гвинтів.

Монтаж альтернативних освітлювальних приладів у передній частині автомобіля

Окрім звичайних галогенових ламп власники Skoda Octavia часто вдаються до їх заміни на лінзи та ксенон, які встановлюються у штатні освітлювальні модулі. Пристрій та монтаж лінз потребує повного розбирання модуля передньої фари, а ефективність освітлення такими приладами набагато вища на відміну від штатної оптики. При цьому лінзи можна використовувати як на лампах ближнього світла, так і на габаритах. Лінзи та ксенон органічно вписуються в загальний модуль Skoda Octavia та помітно покращують ефективність освітлення дороги.

Фахівці рекомендують власникам автомобілів Skoda A5 та А7 встановлювати лінзи у передні освітлювальні прилади торгової марки Infolight (модель лінз G5 Ultimate). Виявив себе з найкращого боку ксенон марки MLUX h1 4500 k та MLUX h3 4500 k. Підключити ксенон можна і самотужки, маючи під рукою необхідні матеріали та інструменти.

Після монтажу лінз та ксенону необхідно здійснити регулювання освітлювальних приладів. Для чого рекомендується звернутися на спеціалізовані станції технічного обслуговування автомобілів, які мають у своєму розпорядженні регулювальні стенди та обладнання. Також для забезпечення максимальної ефективності роботи передніх освітлювальних приладів (габарити, ближнє світло, протитуманки) рекомендується здійснити полірування поверхні головних освітлювальних приладів Skoda Octavi, а також протитуманок.

Перемикач роботи освітлювальних приладів

Перемикання світла основних приладів та ПТФ на моделях Skoda Octavia А5, А7 та Tour здійснюється за допомогою регулятора круглої форми, який розташований з лівого боку від рульової колонки трохи нижче за середину передньої консолі автомобіля. Перемикання здійснюється поворотом ручки в потрібне положення.

Код оригінальної деталі для моделі Skoda Octavia А7 – 5Е0941431DWHI, а для моделі А5 – 1Z0941431G3X1.

Заміна лампи ближнього світла та габаритних вогнів.

Потрібні викрутки з плоским і хрестоподібним лезом.

Отже, яка лампочка стоїть у фарі ближнього світла:

12V/55W H7 VAG N10320101 Ціна 383 – 530 руб.

Окручуємо білий пластиковий баранчик. 2. Тягнемо важіль спочатку в напрямку протилежної фари, потім нагору. 3. Тягнемо фару на себе, вона легко виходить. 4. Тепер нам потрібно від’єднати штекер. Він розташований збоку. 5. Все, фара знята. 6. Знімаємо із зворотного боку фари гумову заглушку. 7. Відкручуємо та виймаємо лампочку. 8. Встановлюємо нову лампу та проводимо всі маніпуляції у зворотному порядку.

READ  Заміна салонного фільтра Ford Kuga 2017

Нічого складного, заміна займає кілька хвилин. При акуратному знятті блок-фари акумулятор можна не від’єднувати.

Не торкайтеся пальцями колби лампи, оскільки лампа сильно нагрівається і жирні плями спричинять потемніння колби. Беріть лампу за колбу тільки в чистих рукавичках або чистій ганчірці. Якщо на лампі залишилися плями, видаліть їх серветкою, змоченою спиртом.

Лампа під ксенон. я пробував Cool Blue. У реалі крутіше. У дощ. видимість низька.

Заміна ламп габаритних вогнів Skoda Octavia.

Передні габарити. 12V/5W W5W VAG N0177532 Ціна. 20-90 руб.

Для заміни лампочки у габаритах нам потрібно зняти блок фари. Тобто проробляємо всі кроки, які я написав вище. Після того, як зняли захисну гумову заглушку, піднімаємо збоку габаритну лампочку. Змінюємо стару лампу на нову і збираємо все у зворотному порядку.

Типи ламп, що використовуються, можуть відрізнятися в залежності від модифікації автомобіля. Використовуйте лампи, рекомендовані виробником конкретно для вашого автомобіля, відповідно до посібника з експлуатації та обслуговування, що додається.

Замена лампочек в фарах Шкода Октавия А5 / Как снять фару Октавия А5 / Фара Шкода Октавия

Як замінити лампи ближнього світла у Skoda Octavia A5?

Власникам Skoda Octavia A5 іноді доводиться стикатися із сервісним обслуговуванням блок-фар. Справа зовсім не в низькій якості цих вузлів і не в проблемних джерелах світла, а в тому, що штатне освітлення подобається далеко не всім автолюбителям. Як рідні джерела світла використовуються лампи Skoda Octavia А5 з галогеновим світлом. Така мнемоніка чудово поводиться при освітленні сухої дороги в теплий період року. Але галоген забезпечує лише «середній» рівень освітлення на мокрому чи засніженому шляху.

Також, використовуючи Octavia А5, лампа ближнього світла може перегоріти банально. Таке теж трапляється, хоч і досить рідко. Якщо джерела світла правильно підібрані та встановлені за інструкцією, то система мнемоніки вважається практично «невбивною».

Що знадобиться для зміни лампочок?

Як лампи найчастіше використовуються звичайні галогенові джерела світла на 12 (В) і 55 (Вт) з цоколем H7. Але багато фахівців рекомендують, щоб лампа ближнього світла на Skoda Octavia А5 була обов’язково діодною. Світло діода більш інтенсивне, він чудово висвітлює мокру або засніжену дорогу. Багато автомобілістів самостійно встановлюють діодне освітлення на період зимового сезону, а навесні змінюють його на рідний галоген.

Процес заміни ближнього світла

 • Відлужуємо затискний важіль, який фіксує блок фари в посадковому місці. Він знаходиться поряд із фарою з боку радіатора. Тягнемо його у бік протилежної фари.
 • Другий важіль тягнемо вгору і виймаємо блок фар
 • Лампа ближнього світла Skoda (де цоколь) прикрита гумовою заглушкою. Виймаємо заглушку
 • Притискаємо трохи патрон і провертаємо його проти годинникової стрілки
 • Дістаємо патрон і висмикуємо лампочку. Зверніть увагу, якщо лампочка нормальна/робоча, то проводити цю роботу краще в стерильних медичних рукавичках, щоб не засмічити скло
 • Дістаємо з коробки нову лампочку. Цю роботу теж краще проводити у медичних рукавичках. Так як, якщо засмусолити лампочку, то термін її служби може скоротитися на 50-70%. Вставляємо її в патрон і збираємо блок-фару у зворотній послідовності

Лампи Skoda Octavia A5 змінюються комплектом. Тобто всі вищеописані процедури проводимо і на сусідній блок-фарі.

Зверніть увагу, що скло встановлюваної лампочки може бути засмічене відбитками сальних пальців або тальком від медичних рукавичок. В цьому випадку скло потрібно протерти спеціальною спиртовою серветкою, яка не залишає по собі ні ворсу, ні розлучень.

На цій ноті заміна лампи ближнього світла Skoda Octavia А5 вважається успішною.

Якщо залишилися якісь неясні моменти, ознайомтеся із тематичним