Заміна ламп ближнього світла Volkswagen Passat Б6 / Volkswagen Passat B6

Зустрічали нещодавно у своєму автосервісі на Мельникова, 5 автомобіль Volkswagen Passat B6 з почали вигоряти ксеноновими лампами у фарах. Визначити факт вигоряння досить просто – світло починає тьмяніти, у ньому з’являються сторонні оранжево-рожево-фіолетові відтінки, далі лампи вже перегорають, і тут важливий момент: не доводьте лампи до перегорання, оскільки в цей момент вони можуть луснути, пошкодивши тим самим оптику.

лампочка, ближнього, світла, passat

Вихідний світлотіньовий кордон і світло фар у момент звернення.

Власне, замінимо вигорілі лампи на штатний ксенон Osram Original D1S, які світять у заводській температурі 4350K (біло-жовте світло), а ще дані лампи цікаві своєю гарантією на 4 роки, отже, йдеться про дуже якісний виріб, що демонструє гідну працездатність – за час продажу даних ксенонових ламп за ними не було жодного повернення, а ми займаємося автосвітлом уже понад 10 років, висновки очевидні.

Стара лампа, нова лампа, а також регулювання світла оптики після їх заміни.

Заміна ламп на Volkswagen Passat Б6 ціла проблема потрібно скинути бампер, а після цього демонтувати фари, і тільки потім можна буде поміняти лампи, тому що через підкапотний простір підлізти до задньої склянки не вийде. За часом така робота займає 60 хвилин, а після заміни старих ламп на нові ксенонові лампи Osram Original D1S фари повертаються на місце та переходимо до регулювання світла – це додаткова слуга, що дозволяє досягти ідеально рівного світлотіньового кордону.

Підсумковий світлотіньовий кордон і світло фар з новими лампами.

За підсумками роботи із заміни ламп ближнього світла Volkswagen Passat B6 світло фар вдвічі стало потужнішим, що добре видно на фотографії СТГ: світлотіньова межа яскрава, щільна, отже, розсіювання темряви здійснюватиметься куди ефективніше, підвищуючи тим самим Comfort та безпеку при поїздках ночами.

Професійне дооснащення автомобіля

Ми у своєму автосервісі пропонуємо широкий спектр послуг із встановлення додаткового обладнання для автомобілів: автосвітло, автосигналізації, автозвук, тонування, а також ательє і технічне обслуговування.

У нас працюють тільки професіонали – наші техніки здатні реалізувати оперативно та якісно будь-яку задумку клієнта у плані дітей лінгва авто.

Заміна лампочок ближнього світла в оптиці Valeo Volkswagen Passat, л., року на DRIVE2

Слід виключити можливість контакту з поверхнею лампи сухих ганчірок з підвищеною жорсткістю та різних хімічних елементів, що використовуються для очищення поверхні. Галогенові лампи Особливості конструкції цих ламп роблять їх дуже небезпечними. Для того щоб уберегтися від травм слід міняти їх у рукавичках та захисних окулярах.

Ксенонові лампи Цей тип освітлювальних приладів небезпечний через високу напругу, що подається на них. Головним заходом безпеки при їх установці є відключення контактів від батареї та вимкнення фари.

READ  Як відключити сигналізацію Starline А91 без брелока

Заміна ламп у фарах на VW Passat B6

Як тільки зняття старої деталі та встановлення нової лампи буде проведено, знадобиться короткочасне увімкнення. Воно допоможе позбавитися залишкової напруги.

Для заміни ксенонових ламп Passat Б6 фахівці радять скористатися гумовим взуттям або черевиками з гумовою підошвою. Загальні рекомендації Під час встановлення потрібно простежити за герметичністю фари, інакше є ризик потрапляння води та завчасного виходу з ладу лампи.

Замена ламп ближнего света на лампы Blue white VW Passat B6

Незалежно від типу лампи необхідно вимкнути фари та запалювання, а після та дроти від акумулятора. Вирішив діяти за описом.

Як замінити лампу ближнього світла Volkswagen Passat Б3, Б5 та Б6

Після ще 10 хвилин мук працювати можна тільки двома пальцями, так як мало місця лишалося легке клацання і лампочка щільно і рівно стала на місце!

Навіть удень стало очевидно, що з’явилася чітка межа освітлення і навіть яскравість світла зросла в рази.

Виходить до цього ламочки стояли аби як були просто всунуті у фару і не сиділи на штатних місцях. На фото по порядку йдуть: Справа як поміняти лампочку на Volkswagen Passat б6 до осені, темніє рано, фари включаються все частіше Став звертати увагу на шостие пасати у яких яскраво виражене розкосе світло одна фара світить нормально, друга куди завгодно, але не. Так і хочеться наздогнати і порадити почитати цей мій запис у БЖ.

Чому перегорають лампи ближнього світла

Багато автоелектриків сходяться на думці, що основними причинами виходу з ладу лампочок ближнього світла буде:

 • лампи купують не ті, що вказані в паспорті, а дешевші китайські зразки;
 • руйнування ущільнювачів у фарі та поява вологи всередині;
 • ослаблення кріплення фари;
 • поганий контакт у роз’ємах;
 • недотримання технології встановлення лампи;
 • нежорстке кріплення самої лампочки;
 • регулярний запуск двигуна при увімкненому ближньому світлі;
 • несправність в електриці.

Лампи нормальної якості краще купувати у перевірених виробників.

Наявність у фарі конденсату – це ознака розгерметизації лампи та привід замінити гумові прокладки.

Брехтіння фари через ослаблення кріплення, на наших дорогах, це дуже погано впливає на збереження вольфрамової нитки. Це привід лізти під капот і перевірити кріплення фари.

Більшість електричних та електронних приладів виходять з ладу при включенні та вимкненні. Відбувається це через великі струми під час перехідних процесів. Якщо цих процесів багато це велике навантаження на лампочку.

Лампи слід встановлювати тільки в бавовняних рукавичках. Жир із пальців на кварцовому склі лампи створює мікронапруги у склі лампи. Згодом це призведе до руйнування скла.

Саму лампу під час встановлення треба ставити «до клацання». Тоді вона щільно сидітиме в гнізді.

Замена лампы ближнего света Passat b6

При запуску автомобіля напруга від генератора може досягти 16 В. Стрибок напруги негативно впливає на тривалість роботи ламп.

Як поміняти лампу ближнього світла на VW Passat B6.

Несправності в електриці – погані контакти, несправність генератора та інші проблеми електроустаткування можуть призвести до перегорання не лише лампочок.

Ксенонові

D1S – ксенонова фара використовується як штатна фара в автомобілях із передбаченою виробником установкою. Фари із лінзовою оптикою. Розшифровка:

 • D – ксенонова;
 • 1 – номер модифікації;
 • S – для фар із лінзою.

Має масивний цоколь, на який одягається блок розпалювання.

READ  Скільки масла заливається в коробку ВАЗ 2107

Візуально можуть мати різну температуру свічення:

4300 К – у суху погоду освітленість дороги трохи гірша, ніж із вищою температурою свічення. У погану погоду працює найкраще.

5000 К – випромінює спектр аналогічний денному світлу у ясну погоду. Не спотворює кольори об’єктів. Але в негоду освітленість гірша, ніж лампи з меншою температурою.

6000 К – максимальна освітленість у суху погоду. Має холодне біле світло видно з далекого. У негоду дальність освітлення різко падає.

Заміна лампи ближнього світла у Passat Б6

У радянські часи лампочки міняли напевно рідше, ніж чистили карбюратор. Не тому, що робили якісь супернадійні лампочки, а тому, що включали освітлення тільки коли це було потрібно. Тепер оптика стала іншою і ближнє світло ми повинні включати перед тим, як треба починати рух.

Які лампи вибрати

За паспортом заміна лампи ближнього світла Passat б6 можлива на вибір із D1S – ксенонові фари, або H7 – галогенові фари.

Що потрібно зробити перед проведенням робіт

Заміна лампочки ближнього світла Passat б6 повинна починатися:

 • перевірки запобіжників;
 • продзвонювання електричних проводів та роз’ємів;
 • діагностика виконавчих елементів.

Лампи розжарювання

Лампи розжарювання в оптику ближнього світла Volkswagen Passat Б6 не встановлюються.

Галогенові

 • галогенові;
 • ксенонові;
 • світлодіодні.

Світлодіодні – великий ресурс та економічність, але висока ціна.

Ксенонові – не бояться вібрацій, але потребує встановлення блоку розпалювання та висока ціна.

Галогенові – оптимальне співвідношення баланс/якість.

Галогенова лампа, за конструкцією, представляє вольфрамову спіраль, витягнуту вздовж оптичної осі відбивача і жорстко закріплена у фокусі фари. У балоні є наявність галогену (йод або бром). Працюючи пари вступають у реакцію з вольфрамом, що випаровується, і не дають йому осідати на колбі. Атоми вольфраму осідає на спіралі.

Passat Б3

Відразу відзначимо, що лампи ближнього і далекого світла в Пасаті B3 змінюються подібним чином, відрізняється лише місце їх розташування.

Інструкція із заміни виглядає так:

 • Насамперед потрібно зняття клеми акумулятора. це робиться завжди при проведенні робіт з електроустаткуванням автомобіля.
 • Якщо необхідно дістатися правої фари, то знімається повітрозабірник повітряного фільтра. робиться це дуже просто і швидко, тому зупинятись на цій операції ми не будемо.
 • Що стосується лівого блоку, то щоб забезпечити вільний доступ до корпусу, потрібно зняти акумуляторну батарею.
 • Місця під капотом у даної моделі багато, тому ви легко дістанетеся до потрібних елементів. але якщо потрібен огляд усієї фари та її ремонт, то зняття також не викличе великих труднощів, кріплення добре видно, не забудьте від’єднати колодки проводів.
 • Якщо пропало світло ближнє в Пасаті Б3 одночасно у двох фарах, то швидше за все лампочки ні до чого, потрібно в першу чергу перевірити підрульовий перемикач. найчастіше, як показує практика, проблема саме у ньому.
 • Що стосується лампочок, то робота проводиться швидко і просто: знімається гумова заглушка, під якою розташовується лампочка, але щоб її дістати, звільніть металевий фіксатор. Після зняття несправний елемент змінюється на новий, і роботи виконуються у зворотному порядку.

Якщо не горить ближнє світло в Пасаті Б3, то усунути несправність можна і самостійно через простоту системи, пізніші моделі вже складніші в цьому плані.

Passat Б5

Часто зустрічається питання, які лампочки в ближньому світлі в Пасаті Б5 тут все просто: використовуються стандартні галогенові варіанти Н7, які можна придбати без проблем.

 • Якщо якийсь із вузлів створює перешкоди (АКБ, кожух фільтра тощо), його необхідно зняти.
 • Далі знімається велика заглушка. під якою видно місце кріплення, вузол зафіксований металевим затискачем, щоб його звільнити, натисніть на вусики збоку.
 • При заміні лампи не чіпайте скляну колбу. а, якщо це все-таки трапилося, протріть поверхню спиртом.
 • Складання проводиться у зворотній послідовності.
READ  Чи не заводиться ВАЗ 21099 інжектор причини

Що потрібно зробити перед проведенням робіт

Якщо у вас не горить лампочка, то варіантів розвитку подій може бути кілька, але важливо провести деякі прості дії, щоб переконатися в тому, що потрібна заміна лампи:

Перевірка запобіжника В першу чергу необхідно відкрити блок запобіжників, на кришці найчастіше є схема, на якій вказано, за що відповідає кожен з елементів, знайдіть потрібний і переконайтеся, що з ним все гаразд, якщо є сумніви, краще відразу зробити заміну
Огляд з’єднань Цей пункт особливо стосується автомобілів з пробігом, з часом фішки та роз’єми можуть послабитись і не забезпечувати контакту, тому потрібно перевірити їх на цілісність та надійність, заодно огляньте проводи машини та їх стан у місцях підключення, вони можуть також пошкоджуватись.
Перевірка напруги Звичайно, цей захід роблять далеко не всі, але якщо у вас є вольтметр, то можна якісно розібратися в питанні: перевірити напругу на вході запобіжника та на інших ділянках згідно зі схемою електрообладнання автомобіля, так можна знайти й інші несправності. перемикача підрульового, центральної кнопки. Якщо ви змінили лампи, а світла немає, то ця операція обов’язкова до проведення

Важливо! Звичайно, залежно від моделі можуть бути ті чи інші нюанси при підготовці до роботи, ми розглянули лише основні операції, які рекомендується провести для того, щоб точно переконатися, що без світла винна саме лампочка.

Модель Б6

Заміна лампи ближнього світла в Пасаті Б6 також досить проста:

 • В першу чергу необхідно зняти клему з акумулятора та звільнити доступ до фар. для цього найчастіше потрібно зняти облицювання над ними.
 • Далі знімається велика заглушка. під якою і розташований потрібний нам вузол.
 • Щоб звільнити патрон. треба акуратно взятися за нього і повернути у напрямку проти годинникової стрілки.
 • При установці нового елемента намагайтеся все робити акуратно і в жодному разі не торкайтеся скла руками.

Важливо! Щоб правильно підібрати потужність світлового обладнання для тієї чи іншої модифікації, краще звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця або вивчити інформацію в посібнику з експлуатації.

Як замінити лампу ближнього світла Volkswagen Passat Б3, Б5 та Б6

На наших дорогах можна зустріти автомобілі Volkswagen Passat різних поколінь, вони цінуються автолюбителями за простоту та надійність. Дрібний ремонт можна провести власноруч, ціна запчастин невисока, що також є великим плюсом. У цьому огляді ми розглянемо, як замінити лампи ближнього світла в найпоширеніших модифікаціях, процес досить простий, і ви впораєтеся з роботою без особливих проблем, достатньо ознайомитися з наведеними нижче рекомендаціями.

Як проводиться заміна

Ми розглянемо три покоління автомобілів, найпоширеніші на наших дорогах, роботи загалом схожі, але існують певні нюанси, про які слід пам’ятати.

Щоб провести роботи із заміни лампочок ближнього світла, наприклад, на Nissan Qashqai, не потрібно бути автоелектриком, важливо дотримуватися всіх рекомендацій і бути обережним. Відео в цій статті розповість деякі важливі особливості робочого процесу та заміни.