Зняття та встановлення ламп далекого світла Пріори

Заміну ламп зручніше виконувати при знятому акумуляторі:

 • Зняти захисний гумовий чохол із корпусу блок-фари.
 • Від’єднати колодку з проводами від лампи.
 • Розтиснути кінці пружинного фіксатора і вивести їх із зачеплення з гачками відбивача. Відводимо фіксатор від лампи.
 • Зняти лампу далекого світла H1 із корпусу блок-фари.

Встановлення нової лампи здійснюється у зворотній послідовності.

Зняття та встановлення ламп вказівників поворотів Пріори

Щоб замінити лампи поворотників потрібна хрестова викрутка.

 • Відвернути 3 гвинти А і саморіз В кріплення накладки фари за допомогою хрестової викрутки і зняти її.
 • Повернути патрон лампи проти годинникової стрілки.
 • Зняти патрон із лампою з корпусу фари.
 • Натиснути на лампу, а потім повернути її до упору проти годинникової стрілки, зняти лампу PY21W із патрона.

Установка нову лампу робимо у зворотній послідовності. До речі, лампа P21W має безбарвне скло, встановлення її замість PY21W не допускається.

Зняття та встановлення габаритних ламп Пріори

Для заміни лампи габаритного світла потрібно:

 • Зняти патрон із лампою.
 • Зняти лампу габаритів W5W із патрона.

Встановлення нової лампи проводимо у зворотній послідовності.

Зняття та встановлення бокового покажчика повороту Пріори та заміна ламп

Встановлення нової лампи здійснюється у зворотній послідовності. Установка корпусу бокового покажчика повороту виконуємо у зворотному порядку.

Зняття та встановлення ламп ближнього світла Пріори

При заміні ламп ближнього світла акумулятор можна не знімати (у фотозвіті акумуляторна батарея демонтована для наочності):

 • Зняти гумову кришку, що розташована ближче до крила автомобіля.
 • Від’єднати колодку з проводами від лампи ближнього світла.
 • Натиснути вниз на пружинний фіксатор лампи і вивести його з зачеплення з гачками відбивача.
 • Зняти лампу ближнього світла Н7.

Установкою нової лампи головного світла здійснюється у зворотній послідовності.

Заміна ламп у фарах LADA Priora

Ресурс ламп у фарах не вічний, тому в процесі експлуатації автомобіля їх слід змінювати. У цій статті інструкція щодо заміни ламп Пріори своїми руками.
READ  017012 Помилка Opel Astra h

Лампа ближнього та далекого світла Lada Priora — галогенна, це означає, що при її заміні не торкається її скляної колби пальцями, т.к. сліди від пальців призведуть до потемніння лампи під час нагрівання. Видалити брудні сліди з лампи можна чистою ганчіркою, змоченою у спирті.

лампи, ближнього, світла, priora

Зняття та встановлення ламп у задніх фарах Пріори

Щоб замінити лампи в задньому ліхтарі, слід відвернути гайки його кріплення, від’єднувати колодку з проводами не потрібно.

 • Відігнути клапан оббивки всередині багажника.
 • Відвернути 3 пластмасові гайки кріплення задньої фари.
 • Повернути патрон лампи габаритного світла та сигналу гальмування проти годинникової стрілки.
 • Зняти патрон разом із лампою з корпусу фари.
 • Натиснути на лампу, повернути її до упору проти годинникової стрілки, зняти лампу з патрона.
 • Лампа габаритного світла та сигналу гальмування (P21/4W) Пріори – комбінована, має 2 виступи, які розташовані на різних рівнях. При встановленні лампи її виступи повинні увійти у відповідні пази патрона.

Заміна інших ламп заднього ліхтаря виконується аналогічно.

При встановленні патронів є особливості. Кожному патрону лампи, крім дроту з масою чорного кольору, підведені інші дроти, що мають різні кольори. Щоб не переплутати патрони ламп під час їх встановлення, на корпусі фари вказані відповідні кольори проводів (крім патрона лампи габаритного світла та сигналу гальмування). Наприклад, на корпусі ліхтаря

 • поряд з патроном лампи протитуманного світла є напис «червоний», що відповідає червоному дроту патрона лампи.
 • поряд з патроном лампи покажчика повороту напис «блакитний»,
 • поряд із патроном лампи світла заднього ходу — «зелений».

До речі, а Ви знаєте, що у фари LADA Пріори можна встановити ангельські очі.

Корисні рекомендації

Перед тим, як замінити лампочку ближнього світла на Priora, слід дізнатися про запобіжні заходи та рекомендації:

 • Оптика не повинна бути включена під час проведення робіт з електричними приладами та витратними елементами.
 • Якщо мова йде про фару, що розташовується зліва, приготуйтеся до того, що простору для маневрів може бути недостатньо, тому акумулятор можна сміливо усунути на якийсь час.
 • Оскільки вам доведеться працювати з галогенними лампами, підготуйте чисті бавовняні рукавички. Дотики до колби лампи пальцями виключені, інакше плями спровокують потемніння шибок. Якщо необачна ситуація сталася, відразу скористайтеся спиртовою серветкою, щоб позбавитися ймовірної плями і запобігти її наслідкам.

Як вибрати лампи

Варто розрізняти між собою чотири лампи, які розташовуються в блоці фари Пріори – ближнє та дальнє освітлення, поворотник та габарити. Саме ближнє освітлення має вас зацікавити. Комплектується вона лампою Н7. Все освітлення представлене галогенною оптикою.

READ  Заміна радіатора грубки ВАЗ 2109 висока панель

Замена лампы ближнего и дальнего света на Ладе Приоре

У деяких випадках, коли настає необхідність замінити оптику, водії вирішують встановити альтернативні варіанти, але дотримання заводських стандартів все ж таки стане більш надійним вибором.

Характеристики різних галогенних ламп можуть відрізнятися між собою, особливо уважно варто ставитись до параметрів, які відповідають приладам ближнього освітлення. Усі необхідні параметри та сертифікати мають бути вказані на упаковці у вільному доступі. Світловий потік, наприклад, обмежений рамками державного стандарту і повинен відповідати діапазону 1350-1650 люмен. Якщо характеристика невідповідна або про неї немає жодних відомостей, відмовтеся від придбання такої продукції.

Щодо потужності – оптимальний показник до 58 Вт, інакше ви ризикуєте оплавити проводку та вивести її з ладу. Наслідки можуть бути непередбаченими. Також лампа ближнього світла Priora повинна мати таку пляму світла, яка б підходила за стандартами за формою та площею.

Поетапна інструкція

Для проведення заміни необхідно переконатися, що у вас є при собі відповідний інструментарій, щітка для чищення оптики та рукавички з бавовни.

Порядок дій заміни ламп буде наступним:

 • Щоб блок-фара була у вільному доступі, позбавтеся захисного кожуха.
 • Оптичні підключення будуть закриті заглушкою, яку також слід зняти.
 • Від’єднайте об’єднані єдиною колодкою дроти.
 • До блок-фари йде клема, яку також слід від’єднати з максимальною обережністю. Не забувайте про демонтаж фіксатора пружини, за допомогою якого утримуються компоненти. Для цього виведіть його кінці з кріплень і відведіть убік.
 • Вийміть ту лампу, яка потребує заміни.
 • Викрутіть патрон і здійсніть заміну.
 • Зберіть конструкцію, орієнтуючись на зворотну послідовність і закріпіть захисний гумовий кожух на блок-фарі. Перевірте, наскільки добре працює нове освітлення.

Також процес із заміни ламп ближнього та далекого світла показаний на

Чи доводилося вам міняти лампочки у фарах Пріори самому? Які були труднощі під час цього процесу? Нагадаємо, є можливість встановити ДХО самостійно.

Виявили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Priora: покрокова інструкція

Заміна лампи на чудоавтомобілі ВАЗівського виробництва – Priora – справа клопітка. Хто стикався, той знає. Якщо в правій фарі поміняти лампочку ближнього світла не складе особливих труднощів, то з лівої доведеться повозитися. Отже, розуміємо як змінити лампочку ближнього світла на Priora ліворуч.

лампи, ближнього, світла, priora

Дневник Лада Приора 2. Запись 29. Предняя блок фара, лампа H 15.

READ  Як зняти моторчик пічки на Priora

Н7 — Близьке світлоН1 — Далеке світлоW5W — ГабаритН15 — Ходовий вогонь/дальнє світлоW21W- ПоворотникПріорівські фари можуть відрізнятися конструкцією заглушок та кольором проводів в залежності від виробника. Крім цього, фари на Priora діляться на 2 види: з ДХО та без ДХО.

Варіант А. фари із Сизрані, Варіант Б. БОШівські фари.

Ну це не надто важлива інформація, коли лампа згоріла, її по-любому потрібно міняти. Іноді це доводиться робити у польових умовах. Та й робота, насправді, не займає більше 10 хвилин на все про все.

Покрокова інструкція щодо заміни лампочки ближнього світла на Priora зліва1. Від’єднуємо та знімаємо акумулятор. Кожен власник Пріори повинен мати при собі ключик на 10, щоб від’єднати клеми акумулятора. Для заміни будь-якої лампочки в лівій фарі акумулятор потрібно зняти, оскільки він захаращує доступ до кришок.

Відлужуємо кришку. Піддається насилу, але в мене, тендітної дівчини, сил вистачило.

ЗАПАМ’ЯТАЄМО який провід до якого контакту лампи підходить! Провід відрізняється кольором. Це можуть бути бежевий та синій, червоний та жовтий, чорний та білий… У кожного виробника свої чудасії.

Від’єднуємо дроти, клацаємо лампу, що перегоріла, із затискачів, виймаємо її.

“Чистими руками акуратно дістаємо нову лампу Н7 із коробки, уникаючи контакту пальців зі склом”. Приблизно так пишуть конструктори цього тазика, але за фактом, якщо не використовувати рукавички хебешні, то не заляпати лампу не вийде. Особисто мені доводилося для зручності кілька разів схопитися саме за скло лампи. Нічого страшного не сталося. Хоча руки були не найчистішими. Загалом покажіть мені водія, який відкриє капот пріори, зніме акумулятор і його руки залишаться чистими.

Встановлюємо лампу. За ідеєю передбачається чітка фіксація. Лампа має потрапити у невеликий пазик саме за місцем її дислокації. Для цього її треба покрутити. Щойно відчули, що начебто зафіксувалася — можна замикати скоби, які звичайно ж, вилетіли зі свого місця, бо їхній фік розклацнеш без цього. Але все можна виправити, навпомацки все робиться.

Встановлюємо АКБ, закручуємо клеми. Якщо хтось не знає, під час встановлення акумулятора спочатку підключається “”, потім “-“. При знятті. навпаки, спочатку від’єднується “-“, потім “”.

Перевіряємо світло і регулюємо висоту світлового пучка шестигранником, якщо потрібно.