Заміна Lada Largus Cabin Filter з кондиціонером

Де знаходиться фільтр кабіни в Lada Largus, інструкції заміни

Вони особливо небезпечні для алергії, а ті, хто страждає від захворювань дихальної системи. За рішенням цих численних проблем і фільтрувального елемента салону Lada Largus стає. З закритими вікнами більша частина свіжого повітря в машині падає через повітряні канали. Тому навіть традиційний паперовий фільтр здатний зупинити до 99,5% дрібних частинок.

Заміна фільтра кабіни на Lada Largus

Заміна послідовності:

 • Ми розміщуємо машину на плоскій панелі, стискаємо стоянок гальма, вимкніть двигун і запалювання.
 • Ми переміщуємо переднє пасажирське місце, щоб зупинити, щоб розширити доступ до кришки нагрівача печі.
 • У центрі торпеди, з задньої частини пластикового корпусу пічного нагрівача, розташована система повітряного каналу. Гвинт обкладинка з викруткою, видаліть його з місця посадки.
 • Ми вдосконалюємо основу, видаляємо чистіше.
 • Ми виконуємо дефект організму, перевіряємо ступінь засмічення очищаючого елемента.
 • Ми поставили новий фільтр, вирваємо кришку.

Встановлення чистого за допомогою власних рук завершено. Будівельні відмінності При заміні фільтра кабіни на Lada Largus 8 клапанів та 16 клапанів немає.

Фільтр салону для Lada Largus

На сьогоднішній день фільтр кабіни для будь-якого автомобіля є простим потребою, хоча багато автомобілістів все ще скептично скептично ставляться до такого пристрою. Немає винятку та Lada Largus, особливо тому, що вона не передбачена для встановлення в будь-якій конфігурації.

Чому вам потрібен фільтр салону?

 • Захист здоров’я водія та пасажирів від шкідливих речовин, що потрапляють у салон автомобіля з вулиці під час водіння. На додаток до пилу, у повітрі може містити найменші частинки пилку рослин, мікробів, а також шкідливе випаровування від продуктів самого автомобіля. Спеціальні збитки таких речовин можуть спричинити літні, алергічні та діти. Крім того, брудне повітря в кабіні може призвести до погіршення добробуту самого водія, поява нежить, сльозу та головних болів, які значно зменшують увагу до дороги і може призвести до аварії на аварію;
 • Захист кондиціонування та системи опалення від великих частинок пилу від їх введення. При використанні вже непридатного фільтра, а також з повною відсутністю, з плином часу ви можете помітити погіршення роботи кондиціонера та нагрівання, оскільки відбудеться активне забруднення випарника;
 • Захист внутрішніх меблів та окулярів з сажі та пилу. Під час експлуатації хорошого салону фільтр, з’являється повне очищення повітря, що виникає в інтер’єрі, що усуває вигляд грязьової підлоги на лобовому склі та осадження пилу на стільцях та оббивці внутрішнього оформлення автомобіля.
lada, largus, cabin, filter, кондиціонером

Як видно, встановлення фільтра салону для Lada Landgus для ряду можливих причин, особливо в умовах сучасного екологічного стану у багатьох містах країни.

READ  Як відрегулювати зчеплення на LADA Granta

Які фільтри є фільтрами?

З точки зору його функціональних характеристик, фільтри салону є двома типами:

 • Звичайні. вони використовують синтетичні матеріали, здатні зберігати великі рослини пилу та пилку. Зазвичай виробляються з антибактеріальним просоченням;
 • Вугілля, такі фільтри обладнані крім синтетичного матеріалу з антибактеріальним просоченням, також у шарі вугілля, який ловить і поглинає шкідливі речовини. Таким чином, повітря в кабіні буде не тільки пилним, але і чистим;
 • Додаткові, призначені для покращення очищення зовнішньої машини, що входить до кабіни.

Щоб встановити в автомобіль Lada Largus, ви можете вибрати як перший варіант, так і вуглецевий фільтр, однак ціна буде дещо вищою.

Звичайні фільтри салону для Lada Largus.

FORTECH FS031. Фільтр кабіни, виробник якого є Південна Корея.

Великий GB-9906. це фільтр з російської компанії Big Filter, якість продукції якої виявляється більш ніж 25 років історії. Продукти цієї компанії включені до пакету таких автомобілів, таких як Volkswagen, Skoda, ВАЗ, ШЕВРОЛЕТ, УАЗ, газ.

Sibtek Salon Filter. фільтр кабіни з російської ширини = “400” висота = “300” [/ IMG] Nipparts J1341015- Фільтр японського моторного салону, придатного для автомобілів з двигунами 1,4 та 1,6 літрами.

Renault 8201153808- Один з кращих варіантів для Largus.

NF-6349 від російського виробника Невського фільтра, модифікація NF-6349C є вугільним фільтром. Відрізняється низькою вартістю та хорошими характеристиками продуктивності.

Фільтри вугільного салону для Lada Largus.

Великий ГБ-9906 / C-вугільний фільтр російського виробництва для захисту системи кондиціонування повітря. Відрізняється за низькою вартістю у своїй категорії.

Goodwill AG136CFC-вуглецевий фільтр, вироблений корейською компанією GOODWILL.

Renault 8201370532. вуглецевий фільтр, придатний для всіх моделей LARGUS.

Додаткові фільтри кабіни для Lada Largus.

Renault 8671017558. Додатковий фільтр, який ви можете придбати для покращення захисту від великих частинок пилу та забезпечення максимального очищення повітря у вашій кабіні Largus.

Вибір фільтра кабіни для Lada Largus

Вибір конкретної моделі фільтра залежить від декількох факторів:

 • бажаний результат. Якщо вам потрібна просто захист від пилу, листя та пилку, то стандартна версія фільтра також підходить, однак, для повного очищення повітря (особливо у присутності алергічних реакцій), тип вугілля буде найкращим вибором;
 • Зовнішні чинники, зокрема в будь-яких екологічних умовах, працюють ваш Lada Largus. У великих містах, коли постійно доводиться стояти в пробках, і при цьому відбувається активне виділення вихлопних газів від великої кількості автомобілів, знадобиться ретельніше очищення повітря в салоні і часта заміна фільтра. Якщо ви живете за межами міста, ви можете зробити звичайний варіант фільтра, тоді як заміна не буде так часто;
 • Фінансовий аспект, а саме, скільки ви готові витратити на установку такого обладнання. Фактично, багато фільтрів відрізняються за ціною, і якщо ви хочете, встановіть їх, можна самостійно.
READ  Як налаштувати час LADA Granta

Заміна Lada Largus Cabin Filter

Після покупки автомобіля власники змушені самостійно додавати автомобіль. Оскільки мало водіїв натрапив на видалення пластикових вставок, запобігання фільтру викликає складність.

Замінюючи фільтр кабіни до Lada Largus

Середня кількість не мала, особливо для тих, хто живе на периферії. Ігнорувати терміни технічного огляду не бажано, оскільки пил, бруд падає всередині людського тіла, викликаючи алергічні судоми.

Процес самозамінації не складний, завдання здійснюється автомобілістом без досвіду та навичок у підтримці обладнання. Будьте обережні, щоб не зламати правила.

Заміна фільтра кабіни на Lada Largus

Заміна послідовності:

 • Ми розміщуємо машину на плоскій панелі, стискаємо стоянок гальма, вимкніть двигун і запалювання.
 • Ми переміщуємо переднє пасажирське місце, щоб зупинити, щоб розширити доступ до кришки нагрівача печі.
 • У центрі торпеди, з задньої частини пластикового корпусу пічного нагрівача, розташована система повітряного каналу. Гвинт обкладинка з викруткою, видаліть його з місця посадки.
 • Ми вдосконалюємо основу, видаляємо чистіше.
 • Ми виконуємо дефект організму, перевіряємо ступінь засмічення очищаючого елемента.
 • Ми поставили новий фільтр, вирваємо кришку.

Встановлення чистого за допомогою власних рук завершено. Будівельні відмінності При заміні фільтра кабіни на Lada Largus 8 клапанів та 16 клапанів немає.

Чому і коли потрібно змінити фільтр кабіни

Заміна LADA LADA LARGUS 16 клапанний фільтр повинен бути здійснений мінімально кожні 10-20 тисяч. км або один раз на рік. Слід уважно стежити за станом пункту, прийняти своєчасні заходи у разі потреби. Якщо щось не так з фільтром, вам не потрібно чекати серйозного розбиття. На практиці його термін служби часто помітний нижче, ніж відповідно до правил.

Заміна Lada Largus Cabin Filter з кондиціонером ідеально має бути зроблено двічі на рік. взимку і влітку. Навесні та літо рекомендується встановити вугільний елемент фільтрації, оскільки він більш ефективно справляється з неприємними ароматами, алергенами, забрудненням. Взимку та осінь досить простий модифікація пилу.

 • Під час експлуатації машини на запилених маршрутах, фільтрувальний елемент не працює швидше, тому що він дуже забивається з маленьким пилом;
 • З часом, що стоять у пробках, фільтри забиті частинками вихлопних вихлопів, візуально вони можуть виглядати чистими, але поверхня буде набувати характерний сірий відтінок;
 • Осінній час року листя часто потрапляє в повітряні канали. навіть її невелика кількість стає віком мільйонів бактерій, які викликають неприємні різкі запахи. Це майже нереально, щоб позбутися від листя, потрібно встановити новий фільтр, очистити коробку;
 • Зростання вологи в салоні. штампи склянку;
 • зменшення потужності опалення, вентиляційних систем;
 • Поява шуму, коли вентиляція включена до максимальних значень.

Це всі тривожні ознаки. Будуть прийняті попередні заходи, тим краще, ви не повинні чекати, поки все не вийде.

Як вийти з ситуації з фільтром

Перш ніж замінити споживача, власники більшої частки російсько-французьких верстатів спочатку повинні встановлювати фільтр кабіни на Lada Largus.

READ  Підніжки на Niva своїми руками

Фактично, автомобілісти мали самостійно вирішити проблему відсутності фільтра кабіни за наявності глухих тіла під ним. Загалом, ніхто не турбує, щоб залишити все, як це, не використовувати фільтр і їздити, потрапляючи в салон сирого повітря. Але це шкідливо і небезпечно, тому він правильно встановити повний фільтрувальний елемент.

Поставити запасну частину, ви можете зв’язатися з автосервісом або зробити це самостійно. У першому випадку вам доведеться платити не менше 2 тисяч. Хоча робота виконується через 1-2 години, якщо ви діяєте дуже точно, послідовно і з перервами для відпочинку. Деякі з легкістю справляються менше 1 години.

Суть полягає в тому, щоб позбутися від пластмасової вилки, розрізавши його з посадки. Тим самим виявлено кабінет салону фільтра, і він може бути повністю використаний для розміщення споживача. Ми не повинні забувати, що в Largus у більшості пакетів фільтр кабіни не передбачений, але сам споживачі від офіційного виробника виробляється. Дійсно дивна політика компанії, яку важко якось пояснити або виправдати.

Як замінити фільтр кабіни: інструкція

Спочатку потрібно визначити, де цей елемент знаходиться в салоні. На інформаційній панелі потрібно визначити задню сторону. є фільтр і встановлений. Це не важко замінити його, але час буде потрібно багато. Деякі водії навіть не справляються, кидають і звертаються до професіоналів.

Заміна фільтра кабіни на Lada Largus

Потрібно підготувати новий фільтрувальний елемент, розпакуйте його, перевірити, розуміти, дизайн, особливо якщо ви робите це вперше. Під рукою потрібно мати нож. Канцелярські товари підійдуть. Далі, виконайте це:

 • Встановіть автомобіль на плоский сайт, щоб не було спотворень. Надайте вільний підхід до дверей пасажира спереду.
 • Іноді власники Lada демонтажу сидіння, щоб полегшити наближення до потрібної області. Але це буде легше підштовхнути його до зупинки. Сидіння в цьому положенні більше не заважає. Але якщо ви все ще сумніваєтеся, зніміть монтажні болти (їх 4 шт.), Зніміть сидіння і видаліть його з салону.
 • У центрі на інформаційній панелі (з її спини) є прямокутний пластиковий корпус. У кінцевій області вставки VPyana. Вона виглядає як кришка. Потрібно акуратно вирізати через отвір, зосереджуючись на зовнішній схемі вставки. Отвір повинен бути прямокутним.
 • Вставте фільтр у результуючу нішу. Все, тепер монтувати сидіння і насолоджуйтеся свіжим повітрям у салоні.

Ця інструкція підходить для першої установки системи очищення. Якщо у вашій LADA LARGUS вже є фільтр, який підлягає заміни, він повинен спочатку ретельно видалити з ніші. Він більше не використовується для використання, тому викиньте брудний елемент без жалю.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS