Заміна кульової опори Hyundai Accent

Table of Contents

Хундай Акцент стукіт у підвісці. Заміна кульових не знімаючи важеля

Заміна передньої кульової опори на Hyundai Accent (Hyundai Accent). Відео інструкція

На ремонті у нас автомобіль Hyundai Accent, 2006 року випуску, на якому нам необхідно замінити передню кульову опору. Покажемо, як це зробити правильно своїми руками.

Піднімаємо автомобіль, знімаємо колеса. Попередньо всі з’єднання зачищаємо щіткою по металу та бризкаємо на них WD-40. Для зручності роботи знімемо кермовий наконечник, необхідний ключ на 17:

Заводимо знімач під пильник і видавлюємо наконечник:

Відкручуємо гайку кульової опори, для цього використовуємо ключ на 19:

Гайка упирається в привід, щоб нам його не знімати, виконуючи зайву роботу, вивертаємо колесо і наносимо кілька ударів по кульовій. Після цього беремо затискні кліщі, фіксуємо ними палець і продовжуємо відкручувати гайку:

Витягуємо важіль із оточення. Спробуємо зняти кульову прямо на місці, без зняття важеля. Вибиваємо пильник, стопор за допомогою зубила та молотка:

Вибиваємо шарову опору, для цього підбираємо чашку по діаметру і наносимо кілька ударів молотком:

Беремо нову кульову опору, у нас вона фірми CTR номер у каталозі CBKH-7, з лівого та правого боку вона йде однакова, в комплекті йде гайка, пильовик, стопор та мастило.

Запресовуємо нову опору за допомогою двох чашок та струбцини:

Ставимо на місце стопорне кільце, заводимо його зверху і затискаємо відповідним інструментом. Наносимо мастило з комплекту та одягаємо пильник. Збираємо у зворотному порядку.

Відео заміна передньої кульової опори в Hyundai Accent:

Резервне відео як замінити передню кульову опору в Hyundai Accent:

Заміна кульової опори Hyundai Accent (Hyundai (Hyundai) Accent) в Ангарську. порівняйте ціни

Заміна кульової опори на автомобілі Hyundai Accent в Ангарську. Заповніть онлайн запит та фахівці автосервісів самі зроблять вам пропозицію. В особистому кабінеті ви зможете порівняти та вибрати найкращу пропозицію в Ангарську.

Центр. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 215-й квартал, ст13 Телефон: 73955636015 Ремонт вантажних автомобілів
Центр-Авто. автопослуги, автосервіс, запчастини. Ангарськ, Ангарськ, 251-й квартал, ст3. 51 бокс Телефон: 73955686666 Запчастини для іномарок
Електрокомплект. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 252-й квартал, 17а Телефон: 79647303764 Шиномонтаж
Автоаптека. автопослуги, автосервіс, автотовари, запчастини. Ангарськ, Ангарськ, 177-й квартал, 10. 1 поверх Телефон: 73955682301 Шиномонтаж, Запчастини для іномарок, Моторне масло
Автоквартал. автопослуги, автосервіс, автотовари. Ангарськ, Ангарськ, 254-й квартал, 2 Телефон: 73955950000 Автомийки, Шиномонтаж, Автосигналізація, Автозвук колонки сабвуфер, Тонування автомобілів, Ремонт тріщин та сколів на автосклах, Шини та диски, Колонки та сабвуфер для авто, Відеореєстратор
Автофарбування. автосервіс, автотовари. Ангарськ, Ангарськ, 254-й квартал, 4/1. 35 бокс Телефон: 79021720021 Автоемалі
Автоспас. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 278-й квартал, ст3 Телефон: 73955688878
Азімут. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 108-й промквартал, ст14 Телефон: 73955685868
Акула Motors. автопослуги, автосервіс, автотовари. Ангарськ, Ангарськ, 254-й квартал, ст6. 19 бокс Телефон: 73955686813 Автосигналізація, Автозвук колонки сабвуфер, Тонування автомобілів, Колонки та сабвуфер для авто, Відеореєстратор
Альфа. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Московська 2-а, 9а Телефон: 73955514324
Байкал-Автотрак-Сервіс. автосервіс, автотовари. Ангарськ, Ангарськ, Карла Маркса, 92/4 Телефон: 73955662854 Запчастини для вантажних автомобілів
Білий Сервіс Ангарськ. автопослуги, автосервіс, автотовари. Ангарськ, Ангарськ, Степана Разіна, 2а Телефон: 73955683035 Ремонт вантажних автомобілів, Техогляд, Ремонт спецтехніки, Тахографи
Буксир. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Борова, 1а Телефон: 73955688686
Гараж. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Карла Маркса, 97/5 Телефон: 73955640653
Гараж. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 10-й мікрорайон, 35/2 Телефон: 79027683535 Шиномонтаж
Думкар. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Димитрова (Майськ), 9 73955957050 Автомийки
Євроазія. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Карла Маркса, 89/1 79016629200 Ремонт вантажних автомобілів
Лавкар. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, 17а мікрорайон, 28 Телефон: 79996836567
Маслянка. автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Карла Маркса, 87/3 Телефон: 79086433800
Перехрестя. автопослуги, автосервіс. Ангарськ, Ангарськ, Клубна, 8а Телефон: 79140077002 Автомийки

Нові автомобілі та автомобілі з пробігом. десятки тисяч оголошень з продажу. Відгуки автовласників. Технічні характеристики та Комплектації. Порівняння моделей та Тест-Драйви. Новини зі світу автомобілів. Ціни на нові авто. Акції та спецпропозиції від автосалонів. Ми допоможемо Вам зробити свій вибір!

Даний сайт носить інформаційно-довідковий характер і за жодних умов не є публічною офертою.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ № ФС77-68106 від 21.12.2016. Видано Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій та масових комунікацій. 16

Заміна кульової опори Hyundai Accent (Hyundai Accent)

Необхідність в заміні деталі відпадала на деякий час. Характерні причини поломок Елемент підвіски автомобіля Hyundai Accent в процесі використання відчуває великі навантаження, деформацію, негативний вплив кліматичних температур.

Надмірне зношування тертьових поверхонь, що призвело до збільшення збільшення зазору між поворотним кулаком і пальцем; Втома металу; Систематична експлуатація автомобіля на заміна кульової опори Hyundai accent швидкісних режимах; Пошкодження гумового пиляку, що дозволило проникати всередину пилу, бруду, волозі. Корозія посилилася, ефективність використання знизилася; Повна відсутність мастила між пальцем і пластиковим ущільнювачем; Пошкодження заміни кульової опори Hyundai accent механізму, поворотного кулака, передньої стійки амортизатора.

Кульова Hyundai Accent: номер деталі і заміна своїми руками

Наявність спеціального обладнання зовсім не обов’язково. Профілактика проводиться старим, перевіреним дідівським методом: У першому випадку розгойдуємо машину в бік, слухаємо, звідки виходить стукіт. У другому випадку трохи складніше, тому що необхідно взяти в руки монтування з довгим плечем, вичавити педаль гальма, розхитати кульову опору, перевірити стукіт, наявність люфта. В даному випадку знадобиться помічник, так як без нього неможливо затиснути передні гальма.

Якщо не затиснути гальмівні колодки, то провести ідентифікацію джерела поломки досить складно. Зношені опорні підшипники можуть видавати аналогічний стукіт. Після того, як затиснуті колодки, приступаємо до перевірки на.

Рух монтування вгору. Всправному стані люфт, стукіт виключені. Якщо змінюється тільки пильник, то на.

Замінюєте його і збираєте вузол. Але якщо потрібна повна заміна кульової опори Hyundai Accent, слідуйте. Для зручності можна демонтувати нижній важіль. Нанесіть кілька різких ударів по корпусу кульової, щоб вибити її з важеля підвіски.

Встановіть новий елемент. Надягніть пильовик, забіть під нього мастило. Зберіть в зворотній послідовності.

У деяких комплектах відсутня гайка. Але можна звернутися в будь-який автомобільний магазин і купити за гайки кріплення кульових або важелів підвіски, що використовуються в вітчизняній класиці. Момент затяжки гайки Дане керівництво заміна кульової опори Hyundai accent застосовувати як для автомобілів Accent корейського виробництва, так і для ТагАЗ.

Заміна кульової опори Hyundai Solaris

Знімаємо важіль передньої підвіски Hyundai Solaris із автомобіля.

Підчепивши викруткою. зняття пильовика з кульової опори 2. Знімаємо пильник з кульової опори.

розтискання стопорного кільця. 3. Розтиснувши щипцями стопорне кільце. 4. Виймаємо його з проточки кульової опори. 5. Підставивши інструментальну головку “на 46” або відрізок труби відповідного діаметра під важіль, ударами молотка через високу головку “на 30”. випресовування кульової опори 6. Випресовуємо кульову з важеля. Знімаємо пильник з нової кульової опори. Запресовуємо нову опору в важіль до упору. 7. Використовуючи головки «на 41» та «46» або відрізки труб відповідних діаметрів. 8. Фіксуємо опору стопорним кільцем і встановлюємо пильовик. 9. Встановлюємо важіль передньої підвіски на автомобіль.

 • Піднімаємо передню сторону Hyundai Accent. Для зручності використовуємо рівний майданчик або гідравлічний підйомник. Оглядова яма у разі не ефективна;
 • Задні колеса фіксуємо противідкатними черевиками, вичавлюємо гальмо стоянки для безпеки проведення робіт;
 • Відкручуємо кріпильні болти, знімаємо колесо;
 • Розшплінтовуємо наконечник кермової тяги, викручуємо гайку «на 17»;
 • Крабовидним знімачом випресовуємо рульову тягу, звільняємо передню стійку амортизатора від обмеженого обертання;
 • Ключ на «14» викручуємо гайку – фіксатор кульової опори. За допомогою дерев’яної проставки вибиваємо палець із посадкового гнізда. Категорично заборонено використовувати металеві предмети для вилучення, оскільки висока ймовірність пошкодження фаски наконечника;
 • Оскільки кульова опора запресована в важіль, для заміни буде потрібний повний демонтаж. По черзі викручуємо болти, що фіксують сайлентблоки до кузовної частини автомобіля;
 • Опускаємо важіль у зборі, вилучаємо його з-під машини.
READ  Як підтягнути рульову рейку на Hyundai Accent

Далі проводимо дефектування ступичного механізму, поворотного кулака, гальмівного супорта, переднього амортизатора, вушок для фіксації важеля підвіски. За необхідності замінюємо зношені елементи новими. Неприпустиме встановлення пошкоджених, деформованих деталей, оскільки висока ймовірність аварійної ситуації.

Оглядаємо важіль, перевіряємо його цілісність. Особливу увагу приділяємо стану сайлентблоків. Приймаємо рішення про доцільність подальшої експлуатації у такому вигляді, як є.

Для випресовування/запресування нових поліуретанових сайлентблоків використовуємо спеціальний знімач, його ще називають трипалим за кількість затискачів.

Збираємо елементи підвіски, встановлюємо на штатне місце. Наступна профілактика через 60 – 70 тис. км. Помірний стиль керування, оригінальні деталі збільшать ресурс комплектуючих Hyundai Accent на третину.

Загалом процес заміни не складний, але при необхідності повторно перегляньте відео, прочитайте інструкцію з експлуатації.

Заміна кульової опори на Hyundai Accent

Перед початком ремонту чітко визначаємо його тип: повна заміна нової кульової опори чи реставрація старої. Відмінність одного від іншого у вартості послуги. У першому випадку дорожче, у другому дешевше.

Водночас, залишається відкритим питання гарантії. Кустарні ремонти не гарантують якість, на відміну від сертифікованих СТО. Не для кожного автовласника цей параметр важливий, що, безперечно, засмучує.

Заміна кульової опори Hyundai Accent

Hyundai Accent – ​​це досить надійний корейський автомобіль, ходова частина якого потребує періодичного ремонту ходової. Як відремонтувати задню підвіску Акценту своїми руками ми докладно розберемося в пристрої та схемі підвіски.

Один з найвідоміших автомобілів у лінійному ряду – це Hyundai Accent. Вперше модель з’явилася в 1994 році, і вона міцно зайняла своє місце серед сімейних автомобілів.

Цьому сприяв високий рівень комфорту, хороші технічні характеристики та надійність поряд із доступною ціною. Підвіска у Акцента досить жорстка, але стійко переносить всі купини та нерівності на російських дорогах.

Задня підвіска цього авто страждає більше, ніж передня, що пов’язано з її конструктивними особливостями.

Hyundai Accent, заміна кульової опори

Конструкція підвіски автомобіля

Помилково вважати, що задня вісь ходової частини менше впливає на поведінку Hyundai Акценту на дорогах, порівняно з передньою. Розгойдування авто на великих швидкостях, підтримка курсової стійкості та Comfort пасажирів на задніх сидіннях – це ті функції

ції, які покладені на задню підвіску.

Задня підвіска Hyundai Accent є незалежною, тобто кожне колесо тримається на гідравлічних амортизаторах. Також у конструкції є поздовжній та поперечні важелі. Для покращення курсової стійкості машини конструктори передбачили стабілізатор поперечної стійкості. Стійка задньої підвіски компактна і амортизатор знаходиться у пружині.

Додатково є обмежувач ходу стиснення у вигляді захисного буфера. Опорна стійка – це не тільки корпус для гідравлічної стійки, але й має кулак, через який за рахунок сайлентблока до стійки прикріплений подовжній важіль. Сама опорна стійка тримається на кузові за рахунок опорного кронштейна, а шток амортизатора надійно захищений чохлами з гуми.

Несправності задньої ходової частини

Відчути, що задня підвіска Hyundai Акцент працює не так, як спочатку, можна в русі. Особливо це помітно по виникненню поздовжнього розгойдування на нерівностях і хвилях на заміських дорогах, а також додатково з’являються стукіт та інші сторонні звуки.

Ніколи не затягуйте з діагностикою підвіски, інакше вам не вдасться уникнути додаткових витрат на обслуговування та ремонт. До основних несправностей, які можуть вимагати ремонту задньої підвіски Hyundai Accent своїми руками, відносяться:

 • Зношування сайлентблоків важелів можна діагностувати по виникненню стуку в задній підвісці та відхиленням від прямолінійної траєкторії в русі.
 • Знос амортизаційної стійки визначають за появою масляних патьоків і розгойдування кузова.
 • Втрата жорсткості задніх пружин. Ця несправність викликає просідання машини, а серйозні удари на нерівних дорогах можуть спричинити поломку пружини.
 • Зношування або механічне пошкодження стабілізатора поперечної стійкості.

Розбирати задню підвіску Hyundai Accent іноді доводиться для проведення інших робіт, серед яких заміна ступичного підшипника, обслуговування гальм або паливної системи.

Заміна стійок

Для заміни амортизаторів на Акценті необхідно запастись необхідними інструментами та подбати про безпеку, знерушивши машину. При заміні стійок добре зафіксуйте автомобіль на майданчику і приступайте до виконання наступних дій:

 • Забезпечте зручний доступ до верхньої частини стійки із салону.
 • Зніміть колесо.
 • Від’єднайте кріплення штока стійки за допомогою ріжкового ключа на 17 та 19, а також вам знадобиться ключ на 6 для утримання штока від прокручування.
 • Звільніть амортизатор від кріплення до стійки (використовуйте ключ на 17).
 • Вивільніть 3 гайки за допомогою ключа на 12, які тримають верхній кінець стійки.
 • Зніміть датчик обертання колеса.
 • Демонтуйте амортизаційну стійку, опустивши її вниз.

Роботи з демонтажу пружини Hyundai Accent необхідно виконувати за допомогою спеціальних лещат та відповідного стискаючого пристрою. Коли зніміть пружину, оцініть її стан: на ній не повинно бути тріщин, корозії, ознак просідання та деформації.

Ви отримаєте можливість знімати захисні гумові елементи, які згодом перевіряють на відсутність механічних пошкоджень. Після вилучення стійки оцініть поверхню: на ній не повинно бути масляних патьоків. Перевірте дзеркальну поверхню штока, плавність ходу, оцініть рівномірність та тугість руху. Якщо є відхилення, замініть амортизаційні стійки Hyundai Accent своїми руками.

При заміні амортизаторів враховуйте, що їх завжди змінюють попарно. Якщо ви поміняєте лише одну стійку, вона не зможе виробити свій ресурс повною мірою через зношену іншу. Також амортизатори слід підбирати однакової жорсткості та обов’язково одного виробника. Половинчаста установка призведе до додаткових витрат через підвищений зношування гуми та швидке зношування інших елементів задньої ходової частини Акценту.

Незалежно від зміни поколінь автомобіля амортизатори завжди залишалися незмінними, тому проблем із їх підбором ніколи не виникає. Обов’язково перед встановленням стійок прокачайте їх, щоб видалити надлишки повітря з порожнин та відрегулювати роботу пропускних клапанів.

Робота зі встановлення амортизаційних стійок на Hyundai Accent виконуються у зворотній послідовності. Якщо потрібно зняти подовжній важіль задньої підвіски, машину треба буде встановити над ямою або підняти на підйомнику, а потім виконуються такі дії:

 • ключем на 12 розкрутіть кронштейн тримача троса ручника;
 • за допомогою двох накидних ключів на 17 викрутіть болт, що тримає важіль, та вийміть болт;
 • відкрутіть кріплення важеля до кулака та звільніть його.

Далі можете встановлювати на місце стійки та збирати все, що розібрали раніше.

Заміна інших елементів підвіски

Процес заміни втулок задньої підвіски Hyundai Accent своїми руками здійснюється після зняття важеля. При зворотному монтажі слід пам’ятати, що на автомобілі встановлені кути для задніх коліс, тому, щоб уникнути точного регулювання, намітте положення регулювального болта перед демонтажем. Також враховуйте при заміні важелів, що лівий та правий відрізняються один від одного.

кульової, hyundai, accent

При знятті поперечних важелів спочатку викручується регулювальний болт шляхом відкручування регулювальної шайби з ексцентриком. Другий кінець важеля теж демонтують методом викручування болта ключем на 19 і 17. Поперечні важелі теж відрізняються, тому враховуйте це при їх встановленні та не переплутайте лівий з правим чи навпаки. При заміні стабілізатора поперечної стійкості автомобіль слід загнати на витяг або естакаду. Роботу виконують за простою інструкцією:

 • звільніть нижню подушку амортизаційної стійки;
 • головкою на 17 відкрутіть гайку, яка тримає стабілізатор на стійці, а також кріплення шарніра стійки на штанзі стабілізатора;
 • демонтуйте стійку стабілізатора.

Ключовий критерій нормальної роботи стабілізатора поперечної стійкості – це момент сили, що виникає при спробі прокручування пальця шарового шарніра. Якщо значення перевищить 1,7-3,2 Нм, то тягу стабілізатора необхідно замінити. У кульовому шарнірі не повинно бути жодного люфту.

Потрібно обов’язково оцінити стан захисних чохлів шарніру. Інсталяція старого стабілізатора потребує заміни або додавання мастила. Не забувайте, що остаточне закручування з’єднань краще виконувати після опускання авто, тобто щоб навантажилася підвіска.

Ретельно оцініть стан гумових прокладок, чохлів та втулок, а за необхідності поміняйте їх. При якісному та своєчасному ремонті задня підвіска Акцента буде служити вам досить довго. Наприклад, сайлентблоки навіть під час руху поганими дорогами ходять понад 20 тис. кілометрів, а стійки легко витримують 70 тис.

Перед ремонтом задньої підвіски Hyundai Акценту своїми руками важливо враховувати, що крім перерахованих вище робіт можуть знадобитися й інші. Для цього знадобляться спеціальні інструменти, запчастини та пристрої. Для полегшення роз’єднання приржавілих різьбових з’єднань підготуйте щітку з металевим ворсом та рідину ВД-40 або гальмівну рідину.

 • Піднімаємо передню сторону Hyundai Accent. Для зручності використовуємо рівний майданчик або гідравлічний підйомник. Оглядова яма у разі не ефективна;
 • Задні колеса фіксуємо противідкатними черевиками, вичавлюємо гальмо стоянки для безпеки проведення робіт;
 • Відкручуємо кріпильні болти, знімаємо колесо;
 • Розшплінтовуємо наконечник кермової тяги, викручуємо гайку «на 17»;
 • Крабовидним знімачом випресовуємо рульову тягу, звільняємо передню стійку амортизатора від обмеженого обертання;
 • Ключ на «14» викручуємо гайку – фіксатор кульової опори. За допомогою дерев’яної проставки вибиваємо палець із посадкового гнізда. Категорично заборонено використовувати металеві предмети для вилучення, оскільки висока ймовірність пошкодження фаски наконечника;
 • Оскільки кульова опора запресована в важіль, для заміни буде потрібний повний демонтаж. По черзі викручуємо болти, що фіксують сайлентблоки до кузовної частини автомобіля;
 • Опускаємо важіль у зборі, вилучаємо його з-під машини.
кульової, hyundai, accent

Далі проводимо дефектування ступичного механізму, поворотного кулака, гальмівного супорта, переднього амортизатора, вушок для фіксації важеля підвіски. За необхідності замінюємо зношені елементи новими. Неприпустиме встановлення пошкоджених, деформованих деталей, оскільки висока ймовірність аварійної ситуації.

READ  Блимає чек і троїть двигун Hyundai Solaris

Оглядаємо важіль, перевіряємо його цілісність. Особливу увагу приділяємо стану сайлентблоків. Приймаємо рішення про доцільність подальшої експлуатації у такому вигляді, як є.

Для випресовування/запресування нових поліуретанових сайлентблоків використовуємо спеціальний знімач, його ще називають трипалим за кількість затискачів.

Збираємо елементи підвіски, встановлюємо на штатне місце. Наступна профілактика через 60 – 70 тис. км. Помірний стиль керування, оригінальні деталі збільшать ресурс комплектуючих Hyundai Accent на третину.

Загалом процес заміни не складний, але при необхідності повторно перегляньте відео, прочитайте інструкцію з експлуатації.

Заміна кульової опори Hyundai Accent

Кульова опора на автомобілі Hyundai Accent – ​​важливий елемент підвіски, що забезпечує поворот ступичного блоку, зберігаючи при цьому курсову стійкість колеса.

Конструкція кульової опори досить проста і незмінна протягом багатьох років: конусоподібний металевий палець. наконечник, запресований в опору. Корпус кріпиться до основи болтами або завальцьовується. Така конструкція називається нерозбірною, вона частіше застосовується на сучасних автомобілях марки Hyundai.

Процес ремонту підвіски Hyundai Accent зовсім не складний, під силу автовласнику. Наявність спеціального обладнання, інструменту зовсім не потрібна. Загалом заміна забере півгодини часу.

Процес заміни

інструментарій. Тепер, коли все зібрано, можна приступити безпосередньо до заміни виробу на Hyundai Accent:

 • Проводимо демонтаж колеса праворуч або ліворуч, де буде змінюватися кульова.
 • З пальця необхідно вийти витягнути утримуючий шплінт.

Далі, необхідно відкрити два болти кріплення кульової опори поворотного кулака.

Вибиваємо палець за допомогою молотка, або за допомогою спеціального знімання.

Проводимо встановлення нової кульової посадкової місце, і складання.

Увага. В обов’язковому порядку після заміни кульової опори необхідно зробити розвал-сходження. Якщо цього не зробити, то автомобіль може виводити праворуч або ліворуч залежно від того, не був замінений елемент.

Заміна кульової опори Hyundai Accent

Кульова опора. це найнеобхідніший елемент, і найчастіше ламається деталь в автомобілі. Щоб замінити цей елемент потрібно трохи знань конструктивних автомобіля, та процесів заміни. Провести заміну кульової опори на Hyundai Акцент можна своїми руками, ця стаття допоможе в цьому.

Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника для Hyundai Accent Запасні частини зі склопідйомниками та двигунами

Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника для Hyundai Accent Запасні частини зі склопідйомниками та двигунами

Dorman 740-248 Заміна ручного склопідйомника з боку переднього водія для Hyundai Accent, Заміна ручного склопідйомника з боку водія для Hyundai Accent Dorman 740-248 Front, Dorman 740-248 відмінна якість за низькими цінами, економія грошей завдяки угодам. Продукти на 100% є справжніми.Заміна ручного склопідйомника переднього водія Hyundai Accent Dorman 740-248.

Лазерне лікування

Стійке видалення волосся здійснюється за короткий термін. Покращує якість скіна

Підходить для темної шкіри та інших типів. Повітряне охолодження захищає шкіру від побічних ефектів

Revlite

Робить шкіру більш яскравою, пружною та гладкою.Знебарвлює волосся, підходить для тонкого волосся

кульової, hyundai, accent

Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника Hyundai Accent

Наш широкий вибір пропонує елегантну безкоштовну доставку та безкоштовне повернення. Купуйте чоловічі літні шорти COVASA «Птахи на гілці з пастельним листям та пунктирними задниками» та інші класичні шорти на. Ushio BC6435 1001008 Галогенна лампа JDR/M24V-35W/SP13/FG Лампи розжарювання просто зменшіть до потрібної висоти, цей регульований винос велосипеда не уповільнить вашу швидкість їзди, продемонструє свою шкільну гордість і внесе свій внесок в Атмосфера командного духу в день гри завдяки спортивним кольорам Університету Батлера в цій високоякісній коробці передач вентилятора, Dorman 740-248 сторони водія для Hyundai Accent. Навіть зразок кнопок, щоб отримати потрібну відстань до кнопок.Наш широкий вибір елегантний для безкоштовної доставки та безкоштовного повернення, спочатку підключіть штекер до своїх пристроїв, таких як PC або ноутбук. Включає глибокі надрізи для полегшення фарбування. Купити IRONTEK Ручка передніх дверей з боку водія Підходить для BMW X5 X5 2000-2006 рр. Тримач зовнішньої дверної ручки в зборі з лівого боку Ручка дверей X5 51218243615: Зовнішні дверні ручки ✓ Можлива БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА на відповідні покупки. Наш широкий вибір елегантний для безкоштовної доставки та безкоштовного повернення, Dorman 740-248 Ручний склопідйомник з боку водія для Hyundai Accent. Наші сукні зроблені з високоякісного тюлю, м’які та пухнасті. Якщо ваш собака більше, будь ласка, зв’яжіться з нами перед розміщенням замовлення, і ми знайдемо для вас найкращу ціну, плоскі картки (без рукописних імен) 0 Будь ласка, зв’яжіться зі мною, якщо вам потрібен інший товар, як зазначено вище (2 рівно). У мене є ще одне старовинне мереживо, таке ж, як я перераховую тут, Цей повітряний шар можна надуть повітрям. Розміри: Д: 11 1/2 Ш: 8 Застібка-блискавка, Dorman 740-248 Ручний склопідйомник з боку водія для заміни переднього сидіння Hyundai Accent. Просто введіть назву дизайну в полі пошуку магазину і з’являться всі доступні стилі з цим дизайном. Якщо обмін 8 та 9 не відбувся, програма весільної церемонії з білими квітами. # Футболка друзів Футболка друзів Футболка друзів Футболка друзів # Де були.Він може вмістити практично будь-яке обладнання вагою до 5 фунтів. Тут, в Calssware, ми хотіли трохи спростити вам завдання: Dorman 740-248 Ручний склопідйомник з боку водія для заміни переднього водія Hyundai Accent. диспенсер і блок зберіганняAll-In-One, їх рама зроблена з посиленої пам’яті сталевий дріт. Складна схема без перешкод для одночасного використання більше 4 комплектів без взаємних перешкод [Обов’язково]: всі необхідні порти та камери. LJSM для Cubot P30 Задня кришка Напівпрозорий силіконовий м’який бампер із ТПУ Гнучкий гелевий чохол для захисту шкіри для Cubot P30 (6.Взуття Crocs відповідатиме американським розмірам. Dorman 740-248 Ручний склопідйомник переднього водія з боку водія Hyundai Accent.

записатися на прийом

Знайдіть все необхідне, щоб зробити вашу поїздку максимально приємною та комфортною.

бачення

Наше бачення прагнути бути відомою клінікою в Абу-Дабі та лідером у галузі творчості та інновацій на ринку.

Місія

Наша місія обслуговувати пацієнтів з високими стандартами та якістю обслуговування, а також надавати розкішні дерматологічні та естетичні послуги.

ОСНОВНІ ЗНАЧЕННЯ

Ми прагнемо досконалості у всьому, що ми робимо.

Заміна передньої кульової опори Hyundai Accent 1,5 Хендай Акцент 2006 Тагаз

Наші процедури

Відкрийте для себе найкраще здоров’я та гарне самопочуття, використовуючи рейтинги та огляди наших лікарів, щоб зробити свій вибір.

Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника Hyundai Accent

Комплект для подовження дзеркал Black Dovewill, сріблястий комплект для дзеркал Harley. Invidia Cat видалила задню частину подвійної резонаторної середньої труби для Lexus IS250/IS350 HS13LISMIP, змінну кришку центру колеса Eagle 3242-06.Оригінальні аксесуари Toyota PT908-47126 Вантажний лоток для деяких моделей Prius. Кришка бака радіатора охолодної рідини, кришка бака бака резервуара радіатора для автомобільного аксесуара Ford 9C34-8101-AA, Moog Es80382 Кінець рульової тяги. Кришка бензобака XBEEK Jeep для Jeep Wrangler JK 2007-2017 і кришка бензобака Unlimited 4-дверний 2-дверний для Wrangler JK з настановним інструментом, заднє головне ущільнення Ford Racing M-6701-B302 для двигуна 5, Qiilu Комплект датчика РК-манометра, підключення джгута Багатофункціональний вимірник DO908, музичний стереоресівер Bullker USB Bluetooth, перемикач адаптера бездротового аудіопередавача USB Bluetooth, музичний приймач, бічна підставка для мотоцикла Krace, бічна підніжка, збільшує пластина з ЧПУ. що підходить для Kawasaki Z900 2016-2018.Комплект повітряного фільтра Aramox 2 PCS 64319171858 Для E60 528i 535i 535xi 545i 550i 650i M5 M6, Milton Industries 473 1 3/8 патч-трубка Тип шинний клапан.Світлодіодний автомобільний підстаканник з логотипом Зарядка через USB 7 кольорів Заміна автоматичної люмінесцентної підстилки для чашки Світлодіодні лампи для внутрішньої атмосфери, прикраси, аксесуари. Передня гвинтова пружина для Mercedes-Benz 300D 1990-1993 років.

Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника Hyundai Accent

Dorman 740-248 Заміна переднього ручного склопідйомника з боку водія для Hyundai Accent у склопідйомниках та двигунах у зборі, відмінна якість за низькими цінами, економія грошей завдяки угодам, продукти є 100% справжніми. Dorman 740-248 Заміна переднього водія з боку ручного склопідйомника Hyundai Accent

Заміна кульовий Hyundai Accent

Кульова опора. це найнеобхідніший елемент, і найчастіше ламається деталь в автомобілі. Щоб замінити цей елемент потрібно трохи знань конструктивних автомобіля, та процесів заміни. Провести заміну кульової опори на Hyundai Акцент можна своїми руками, ця стаття допоможе в цьому.

READ  Заміна гальмівної рідини Hyundai Solaris

Як поміняти кульову на Hyundai Accent?

Кульова опора на автомобілі Hyundai Accent – ​​важливий елемент підвіски, що забезпечує поворот ступичного блоку, зберігаючи при цьому курсову стійкість колеса.

Конструкція кульової опори досить проста і незмінна протягом багатьох років: конусоподібний металевий палець. наконечник, запресований в опору. Корпус кріпиться до основи болтами або завальцьовується. Така конструкція називається нерозбірною, вона частіше застосовується на сучасних автомобілях марки Hyundai.

Процес ремонту підвіски Hyundai Accent зовсім не складний, під силу автовласнику. Наявність спеціального обладнання, інструменту зовсім не потрібна. Загалом заміна забере півгодини часу.

Кульова опора на Hyundai Accent. Оригінали, аналоги, артикули, ціни

АртикулЦіна в рубляхАрт.Вартість
Оригінальні запчастини
Original 51760-1G001 від 1100 – 1300 51760-1G039 –/–
51760-1G012 –/– 51760-1G095 –/–
51760-1G014 –/–
Інші виробники
FEBEST 0420-696 від 850 – 900 AS METAL 10HY0500 –/–
LEMFÖRDER 29666 02 –/– MAPCO 49255 –/–
STELLOX 52-00056-SX –/– STELLOX 5200056ASX –/–
STELLOX 52-02613-SX –/– ASHIKA 730HH57 –/–
JAPKO 73H57 –/– SIDEM 87184 –/–
RTS 9309707 Hyundai Accent –/– AYWIPARTS AW1320049LR –/–
Fenox BJ10126 –/– FENOX BJ10155 –/–
JAPANPARTS BJ-H57 –/– LYNXauto C1152LR –/–
BIRTH CX0034 –/– FLENNOR FL673-D –/–
G.U.D. GSP401228 –/– FEBEST HYBJB-001 –/–
MOOG MIBJ10371 –/– FENOX BJ12297 –/–

Характерні особливості конструкції кульової опори Hyundai Accent

Як згадувалося на початку статті, кульова опора завальцьована в металевий корпус. Між металевим пальцем та корпусом покладено пластикову вкладишу. Його роботу можна порівняти з підшипником ковзання на ступичному механізмі.

Очевидно, що така конструкція схильна до зносу при систематичній експлуатації. У ранніх моделях автомобільний механізм кульової опори був регульований. У міру послаблення, зношування пластику водій міг самостійно підтягнути затискач. Необхідність заміни деталі відпадала на деякий час.

Характерні причини поломок

Елемент підвіски автомобіля Hyundai Accent в процесі використання має великі навантаження, деформацію, негативний вплив кліматичних температур. До того ж, ще «переносити» масу автомобіля.

 • Надмірне зношування тертьових поверхонь, що призвело до збільшення зазору між поворотним кулаком і пальцем;
 • Втома металу;
 • Систематична експлуатація автомобіля на високих швидкісних режимах;
 • Пошкодження гумового пиляку, що дозволило проникати всередину пилу, бруду, волозі. Корозія посилилася, ефективність використання знизилася;
 • Повна відсутність мастила між пальцем та пластиковим ущільнювачем;
 • Пошкодження ступичного механізму, поворотного кулака, передньої стійки амортизатора.

Поширені ознаки поломки

 • Глухий стукіт в області рульової колонки при їзді по нерівностях;
 • Металевий скрегіт, скрип у передній осі;
 • При виворіт керма необхідно прикладати більше зусиль;
 • Машина нестабільна при водінні на середніх та високих швидкісних режимах;
 • Протектор на шинах зношується нерівномірно.

Послідовність дій за самостійної діагностики

Контролювати ступінь зношування елементів підвіски можна самостійно, в сервісний центр звертатися зовсім не обов’язково. Наявність спеціального обладнання не обов’язково. Профілактика проводиться старим, перевіреним дідівським методом: на дотик, слух.

У першому випадку розгойдуємо машину убік, слухаємо, звідки виходить стукіт. У другому випадку трохи складніше, тому що необхідно взяти в руки монтування з довгим плечем, вичавити педаль гальма, розхитати кульову опору, перевірити стукіт, наявність люфта. У цьому випадку знадобиться помічник, тому що без нього неможливо затиснути передні гальма.

Якщо не затиснути гальмівні колодки, провести ідентифікацію джерела поломки досить складно. Зношені опорні підшипники можуть видавати аналогічний стукіт.

Після того, як затиснуті колодки, приступаємо до перевірки на люфт. Рухи монтуванням вгору-вниз. У справному стані люфт, стукіт виключені. Інакше ознака несправності «на обличчя».

Виробник Hyundai у рекомендаціях вказує на мінімальний допуск люфта всього 0.8 мм. Однак на око/слух точно визначити величину неможливо. Для цього потрібно цифрове обладнання, яке є в наявності на СТО.

Заміна кульової опори на Hyundai Accent

Перед початком ремонту чітко визначаємо його тип: повна заміна нової кульової опори чи реставрація старої. Відмінність одного від іншого у вартості послуги. У першому випадку дорожче, у другому дешевше.

Водночас, залишається відкритим питання гарантії. Кустарні ремонти не гарантують якість, на відміну від сертифікованих СТО. Не для кожного автовласника цей параметр важливий, що, безперечно, засмучує.

Як відбувається реставрація

Найпростіший спосіб: переробка в розбірну конструкцію, вставка міцних полімерних ущільнювачів, полірування металевого пальця на спеціальному верстаті.

Другий спосіб: витягають пластмасові вставки, під тиском заливають полімер, встановлюють палець. Проте якість та тривалість ресурсу експлуатації не завжди гарантовані.

Послідовність дій при заміні кульової опори

 • Піднімаємо передню сторону Hyundai Accent. Для зручності використовуємо рівний майданчик або гідравлічний підйомник. Оглядова яма у разі не ефективна;
 • Задні колеса фіксуємо противідкатними черевиками, вичавлюємо гальмо стоянки для безпеки проведення робіт;
 • Відкручуємо кріпильні болти, знімаємо колесо;
 • Розшплінтовуємо наконечник кермової тяги, викручуємо гайку «на 17»;
 • Крабовидним знімачом випресовуємо рульову тягу, звільняємо передню стійку амортизатора від обмеженого обертання;
 • Ключ на «14» викручуємо гайку – фіксатор кульової опори. За допомогою дерев’яної проставки вибиваємо палець із посадкового гнізда. Категорично заборонено використовувати металеві предмети для вилучення, оскільки висока ймовірність пошкодження фаски наконечника;
 • Оскільки кульова опора запресована в важіль, для заміни буде потрібний повний демонтаж. По черзі викручуємо болти, що фіксують сайлентблоки до кузовної частини автомобіля;
 • Опускаємо важіль у зборі, вилучаємо його з-під машини.

Далі проводимо дефектування ступичного механізму, поворотного кулака, гальмівного супорта, переднього амортизатора, вушок для фіксації важеля підвіски. За необхідності замінюємо зношені елементи новими. Неприпустиме встановлення пошкоджених, деформованих деталей, оскільки висока ймовірність аварійної ситуації.

Оглядаємо важіль, перевіряємо його цілісність. Особливу увагу приділяємо стану сайлентблоків. Приймаємо рішення про доцільність подальшої експлуатації у такому вигляді, як є.

Для випресовування/запресування нових поліуретанових сайлентблоків використовуємо спеціальний знімач, його ще називають трипалим за кількість затискачів.

Збираємо елементи підвіски, встановлюємо на штатне місце. Наступна профілактика через 60 – 70 тис. км. Помірний стиль керування, оригінальні деталі збільшать ресурс комплектуючих Hyundai Accent на третину.

Загалом процес заміни не складний, але при необхідності повторно перегляньте відео, прочитайте інструкцію з експлуатації.

Заміна кульовий Hyundai Accent

Кульова опора. це найнеобхідніший елемент, і найчастіше ламається деталь в автомобілі. Щоб замінити цей елемент потрібно трохи знань конструктивних автомобіля, та процесів заміни. Провести заміну кульової опори на Hyundai Акцент можна своїми руками, ця стаття допоможе в цьому.

матеріал допоможе розібратися як проводиться заміна кульової опори, а також про всі технологічні процеси

Процес заміни

інструментарій. Тепер, коли все зібрано, можна приступити безпосередньо до заміни виробу на Hyundai Accent:

Далі, необхідно відкрити два болти кріплення кульової опори поворотного кулака.

Вибиваємо палець за допомогою молотка, або за допомогою спеціального знімання.

Проводимо встановлення нової кульової посадкової місце, і складання.

Увага. В обов’язковому порядку після заміни кульової опори необхідно зробити розвал-сходження. Якщо цього не зробити, то автомобіль може виводити праворуч або ліворуч залежно від того, не був замінений елемент.

Вибір деталі

54530-31600 — оригінальний каталожний номер кульової опори для Hyundai Accent. При цьому назва може бути зазначена, як. несучий напрямний шарнір. Середня за штуку.

Аналоги

Окрім оригінальних деталей ми можемо побачити, що є список аналогів, які можна застосовувати на Акценті:

Виробник Каталоговий номер Ціна у рублях
Delphi TC1078 600
Moog Mi-BJ-10371 900
Lemforder 29666 02 900
Monroe L42010 900
Ruville 918441 900
Blue Print ADG08636 900
555 SB-7232 900
Moog HY-BJ-1630 900
TRW JBJ287 1000
Febi 41866 1000

Ознаки несправності кульовий

Основні ознаки несправності опори на Акценті за якими можна визначити, що досліджує замінити:

 • Коли повертається кермо є труднощів або вібрації.
 • Стук у передній підвісці, коли автомобіль їде по нерівностях.
 • Коли транспортний засіб рухається прямо, передні колеса поводяться нестійко.
 • Нерівномірне знос шин автомобіля.

Як видно поміняти шарову опору на Hyundai Accent можна самостійно, і цей процес досить простий. Також можна звернутися в автосервіс, де Вам допоможуть це зробити професіонали.

Читати ще: Заміна сайлентблоків поздовжніх важелів Ford Focus 2

Кульова опора на Hyundai Accent. Оригінали, аналоги, артикули, ціни

АртикулЦіна в рубляхАрт.Вартість
Оригінальні запчастини
Original 51760-1G001 від 1100. 1300 51760-1G039 /
51760-1G012 / 51760-1G095 /
51760-1G014 /
Інші виробники
FEBEST 0420-696 від 850. 900 AS METAL 10HY0500 /
LEMFÖRDER 29666 02 / MAPCO 49255 /
STELLOX 52-00056-SX / STELLOX 5200056ASX /
STELLOX 52-02613-SX / ASHIKA 730HH57 /
JAPKO 73H57 / SIDEM 87184 /
RTS 9309707 Hyundai Accent / AYWIPARTS AW1320049LR /
Fenox BJ10126 / FENOX BJ10155 /
JAPANPARTS BJ-H57 / LYNXauto C1152LR /
BIRTH CX0034 / FLENNOR FL673-D /
G.U.D. GSP401228 / FEBEST HYBJB-001 /
MOOG MIBJ10371 / FENOX BJ12297 /
| Denial of responsibility | Contacts |RSS