Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2

Table of Contents

Focus 2 заміна гальмівної рідини

Заміна гальмівної рідини в гідроприводах гальм та вимикання зчеплення Ford Focus 2 2005-2008

Відповідно до рекомендації заводу-виробника замінювати гальмівну рідину слід через 40 тис. км пробігу або через 2 роки експлуатації (залежно від того, що настане раніше).

Гальмівна рідина дуже гігроскопічна і поглинає вологу з повітря, що, крім появи корозії деталей гальмівної системи, знижує температуру кипіння самої рідини, а це може призвести до відмови гальм при частих інтенсивних гальмуваннях. Тому рекомендуємо замінювати гальмівну рідину щороку (навесні).

Вам потрібні: ключ “на 17”, ключі для гайок трубопроводів “на 9”, “на 11”, гальмівна рідина, гумовий або прозорий шланг, прозора посудина.

Так виглядає спеціальний ключ для гайок трубопроводів.

Заміну гальмівної рідини рекомендується проводити з помічником, попередньо встановивши автомобіль на оглядову канаву або естакаду (не потрібно знімати колеса).

Застосовуйте гальмівні рідини, що відповідають класу DOT-4.

Черговість заміни рідини в гальмівних механізмах:

Заміна гальмівної рідини Ford 1776311 та 1776310 на Ford Focus

Не використовуйте злиту рідину повторно: вона забруднена, насичена повітрям та вологою. Завжди доливайте в систему тільки нову рідину тієї марки, яка була залита раніше.

Гальмівна рідина гігроскопічна (вбирає вологу з навколишнього повітря), тому її не можна зберігати у відкритій тарі.

Бережіть природу! Не зливайте використану гальмівну рідину в ґрунт або каналізаційну систему. Про розташування пунктів прийому відпрацьованих експлуатаційних рідин у вашому районі можна дізнатися у місцевих органах влади.

Відверніть пробку бачка головного гальмівного циліндра.

Долийте в бачок чисту гальмівну рідину до нижньої кромки наливної горловини.

гальмівної, рідини, ford, focus

Загальмуйте автомобіль гальмом і встановіть під задні колеса противідкатні упори («черевики»).

Очистіть від бруду клапани випуску повітря та зніміть захисні ковпачки клапанів робочих циліндрів гальмівних механізмів передніх

Надягніть гумовий шланг на клапан випуску повітря робочого циліндра гальмівного механізму правого заднього колеса і зануріть кінець шланга в чисту прозору посудину.

Помічник повинен різко натиснути на педаль гальма чотири-п’ять разів (з інтервалом між натисканнями 1-2 с), після чого утримувати натиснутою педаль.

Відверніть клапан випуску повітря на 1/2–3/4 обороту. Зі шланга почне витікати стара (брудна) гальмівна рідина. Педаль гальма в цей час має плавно дійти до упору. Як тільки рідина перестане витікати, загорніть клапан випуску повітря.

Постійно стежте за рівнем рідини в бачку, не допускаючи його зниження до мітки «MIN» на стінці бачка. При необхідності доливайте нову гальмівну рідину, щоб не допустити попадання повітря в гідропривід. Таким чином забезпечується поступове витіснення старої нової рідини без осушення гідросистеми.

У такий же спосіб замініть гальмівну рідину в робочому циліндрі гальмівного механізму лівого переднього колеса.

Потім замініть гальмівну рідину у другому контурі (спочатку у робочому циліндрі гальмівного механізму лівого заднього колеса, потім правого переднього).

Повторюйте операції 5–9 до повної заміни рідини у приводі (із шланга повинна витікати чиста рідина без бульбашок повітря).

Після заміни гальмівної рідини обов’язково надягніть захисні ковпачки на клапани випуску повітря. Пошкоджені ковпачки замініть.

Перевірте якість виконаної роботи: натисніть кілька разів на педаль гальма – хід педалі та зусилля на ній мають бути однаковими при кожному натисканні. Якщо це не так, поверніться до виконання операцій 5–9.

Для заміни гальмівної рідини в гідроприводі вимикання зчеплення зніміть захисний ковпачок із клапана для видалення повітря робочого циліндра.

Надягніть на клапан шланг і опустіть його кінець у ємність з невеликою кількістю гальмівної рідини. Попросіть помічника натиснути на педаль зчеплення 4-5 разів з інтервалами 2-3 с, а потім утримувати її натиснутою. Виверніть штуцер на 3/4 обороту, утримуючи другим ключем робочий циліндр. Зі шланга в ємність виходитиме стара (брудна) гальмівна рідина.

Загорніть клапан і попросіть помічника відпустити педаль зчеплення.

Повторюйте операції 14 і 15 до повної заміни рідини в гідроприводі вимкнення зчеплення (із шланга повинна витікати чиста рідина без пухирців повітря).

Під час прокачування гідроприводу періодично перевіряйте рівень рідини в бачку головного гальмівного циліндра, загалом для гідроприводів гальм та вимкнення зчеплення. Не допускайте падіння рівня рідини в ньому нижче за мітку «МIN». Вчасно доливайте рідину, інакше в систему потрапить повітря і її доведеться прокачувати.

Загорніть клапан, надягніть захисний ковпачок.

Долийте гальмівну рідину до рівня між мітками «MIN» та «MAX» на стінці бачка і загорніть пробку.

Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2 рестайлінг

Робота гальмівної системи полягає в тому, що рідина в процесі роботи не стискається і здатна майже на 100% передавати зусилля від педалі до виконавчих механізмів, робочих гальмівних циліндрів. Це вірно, але за умови, що ТЗ повністю відповідає заявленим характеристикам. Як дізнатися, що рідина пора міняти, як замінити ТЖ на Ford Focus 2 і як зробити так, щоб заміни проводити якомога рідше, розберемося разом.

Коли і навіщо міняти гальмівну рідину на Ford Focus 2

Ось така гальмівна рідина використовується у Ford Focus 2

В ідеалі гальмівна рідина працює у замкнутому просторі без доступу води та вологи. В цьому випадку її можна взагалі не міняти, оскільки нічого на неї не впливає.

Однак насправді гальмівна система має кілька компенсаційних каналів та клапанів, які зобов’язані пов’язувати замкнуті контури з атмосферою. Отже, контакт з повітрям неминучий. Тому й окислення присадок ТЖ теж процес неминучий. А де окиснення, там і корозія.

Особливості складу

До складу будь-якої гальмівної рідини обов’язково входять кілька видів спиртів, які добре вбирають вологу. Чим більша вологість атмосферного повітря, тим більша кількість води буде увібрано гальмівною рідиною. Практика показала, що за рік експлуатації система здатна увібрати близько 3-5% води від загального обсягу. Вода, що знаходиться в гальмівній системі, замерзає вже при мінімальному морозі і закипає при незначному перегріві.

Діапазон температур

Як правило, всі ТП гарантують стабільну роботу в діапазоні від.40 до 270 градусів. При попаданні води в систему ці показники знижуються як мінімум удвічі. Саме тому так важливо змінювати гальмівну рідину кожних 50-60 тисяч км або після півтора-двох років експлуатації.

Змінюємо гальмівну рідину на Ford Focus 2

Можна використати ось такий аналог. Він подешевше!

Відповідно до вимог Ford Моторз, гальмівна рідина в системі повинна відповідати стандарту не нижче DOT 4 та відповідати заводським допускам Ford ESD-М6C57-A DOT-4 super та Ford SA-М6С9103-A DOT-4, а також WSS-М6C65-А2 після 2007 року. Про це має говорити напис на етикетці.

READ  Заміна щіток генератора Ford Focus 3

Без шприца при заміні гальмівної рідини не обійтися!

гальмівної, рідини, ford, focus

Для заміни нам знадобиться 1,2-1,5 л гальмівної рідини, стандартний набір інструментів, ключ для штуцерів гальмівного механізму, медичний шприц зі шлангом, шланг для прокачування гальм (30-50 см) та ємність для зливу відпрацювання.

Порядок прокачування

Важливо запам’ятати порядок прокачування гальмівної системи:

 • Праве заднє колесо.
 • Ліве переднє.
 • Ліве заднє.

Такий порядок обумовлений віддаленістю конкретного робочого циліндра від головного, переміщуємося від найдальшого, до ближнього. Маючи весь необхідний інструмент, можна приступати до роботи, але бажано мати помічника, так робота пройде набагато швидше та ефективніше.

Алгоритм заміни

 • Встановлюємо автомобіль на оглядову яму чи естакаду.
 • Відкручуємо пробку розширювального бачка, він знаходиться під решіткою повітрозабірника над головним гальмівним циліндром. На деяких версіях доведеться знімати верхню пластмасову декоративну кришку. Без кришки вільний доступ до горловини гальмівної рідини.
 • За допомогою шприца відкачуємо стару рідину з бачка.

Прокачування

Після заміни гальмівної рідини в гальмівній системі, бажано прокачати за таким же алгоритмом контур зчеплення, оскільки бачок у них один на двох, але контури, природно, абсолютно різні. Змінюйте гальмівну рідину частіше і добрих безпечних для всіх доріг!

Процедура заміни гальмівної рідини на FORD Focus 2

Тормозна система Ford Focus 2 розроблена за високими вимогами та стандартами безпеки. Вона включає антиблокувальну систему та вакуумний підсилювач. Розробники відомої за свої характеристики безпеки моделі показали високий клас і при проектуванні системи гальм для автомобіля. Вона характеризується відмінною чуйністю та ефективністю. Ford Focus 2 чудово, а головне передбачувано, поводиться при гальмуванні на будь-якій поверхні.

Будь-яке зниження ефективності гальм вашого Ford Focus 2 або поява заметів у процесі гальмування повинні сприйматися як симптоми несправності та спонукати до невідкладної діагностики. Гальма є складною системою, що вимагає постійного контролю та підтримання працездатності її елементів. Одним з головних завдань систематичного обслуговування є перевірка кількості гальмівної рідини. Правильним вважається рівень, при якому її поверхня майже досягає максимальної позначки на бачку головного гальмівного циліндра.

Коли потрібно проводити заміну гальмівної рідини

Регулярне зменшення її кількості в системі може бути наслідком витоку або солідного зношування колодок. Тому при появі індикатора низького рівня рідини на панелі приладів вашого Ford Focus 2 не варто поспішати додавати її. Спершу варто перевірити товщину накладок колодок і, якщо треба, замінити їх на нові.

Компанія-виробник рекомендує повністю змінювати гальмівну рідину вашого Ford Focus 2 кожні 40000 км або 2 роки (залежить від того, яка подія настане швидше). Ігнорувати дані рекомендації, посилаючись на те, що рідина в бачку на вигляд досить чиста, не варто. Справа в тому, що вона з часом набирається води, яка дуже активно руйнує поверхню елементів гальмівної системи і, безумовно, призводить до її руйнування. Крім того, вода істотно знижує температуру закипання складу, і він може почати кипіти при інтенсивному гальмуванні, а це може призвести до відмови системи.

Таким чином, своєчасна заміна рідини – гарантія збереження працездатності гальм вашого Ford Focus 2, а відповідно, і безпеки його водія та пасажирів. Досвідчені фахівці рекомендують проводити процедуру не рідше одного разу на рік.

Найбільш поширеними симптомами, за яких рекомендується негайна заміна, є:

Процес не становить складності і може проводитися самостійно без залучення спеціалістів з автосервісу чи СТО.

Порядок проведення робіт

Заміна рідини гальмівної системи на Ford Focus 2 провадиться на підйомнику або ямі. При проведенні процедури важливо дотримуватися певної послідовності механізмів, у яких проводиться заміна. Починати треба з правого заднього, потім переходити по діагоналі до лівого переднього, після чого два задній лівий і передній правий також по діагоналі.

Перед початком процедури рекомендується подбати про безпеку, встановивши противідкатні упори під колеса вашого Ford Focus 2 і піднявши ручне гальмо. Процедуру рекомендується проводити вдвох.

Алгоритм заміни гальмівної рідини на Ford Focus 2:

гальмівної, рідини, ford, focus
 • Зняти пробку із резервуару для рідини.
 • Використовуючи шланг або шприц, додати нової рідини до самої горловини.
 • Очистити клапани випуску повітря.
 • Зняти ковпачки клапанів циліндра передніх та задніх коліс.
 • На клапан надіти шланг, другий кінець якого спустити в ємність для зливу. 4–5 разів натиснути на педаль гальма та утримати її (рекомендується, щоб цю операцію робив помічник).
 • Відкрити клапан випуску повітря на 1/2 обороту. Педаль при цьому має дійти до упору.
 • При необхідності доливати в бачок гальмівну рідину, щоб її рівень не опустився нижче за мінімальний.

На цьому заміна в одному механізмі закінчено. Тепер потрібно повторити процедуру для наступних за описаною вище послідовністю. Після того, як заміна зроблена для всіх чотирьох механізмів, потрібно повернути на місце захисні ковпачки.

Заміна рідини в гідроприводі зчеплення проводиться за тією ж схемою. Після демонтажу ковпачка з клапана робочого циліндра зливається відпрацьована рідина натисканням педалі та поворотом штуцера на півоберта (за вищеописаною схемою). Коли побачите, що в ємність для зливу потекла чиста рідина, процедура завершена. Після чого поверніть ковпачок і закрутіть клапан.

Після всього загляньте в бачок, швидше за все, доведеться долити ще трохи до позначки «МАХ».

На жаль, описані вище симптоми можуть свідчити і про інші проблеми в системі гальм, іноді просто заливати нову рідину недостатньо. Тому, якщо після проведення описаної процедури ваш Ford Focus 2 не став відгукуватися на педаль гальма краще, а проблеми залишилися або з’явилися інші, варто негайно перевірити гальмівну систему на предмет несправностей. Можливо, доведеться додатково прокачувати систему, куди могло потрапити повітря, або робити ремонт окремих вузлів. Не варто нехтувати власною безпекою та безпекою пасажирів.

Заміна гальма і прокачування зчеплення на Ford Focus 2

Процес заміни гальмівної рідини під тиском

Заміна гальмівної рідини та прокачування гальм

05.05.2017 Андрій Павлюк (проголосувало:1, оцінка: 5,00 з 5)

Заміна гальмівної рідини Ford Focus 3, Focus 2, Focus 1

Відповідно до вимог заводу-виробника гальмівна рідина підлягає заміні, якщо під час перевірки через кожні 15 тис. км пробігу або 1 рік експлуатації (залежно від того, що настане раніше) виявиться необхідність її заміни. Однак рекомендуємо замінювати гальмівну рідину через 30 тис. км пробігу або 2 роки експлуатації (залежно від того, що настане раніше).

Гальмівна рідина дуже гігроскопічна, поглинає вологу з повітря, що, крім появи корозії деталей гальмівної системи, знижує температуру кипіння самої рідини, а це може призвести до відмови гальм при частих інтенсивних гальмуваннях. Вам потрібні: ключ на 8, гальмівна рідина, гумовий або прозорий шланг, прозора посудина.

Заміну гальмівної рідини рекомендується проводити з помічником, попередньо встановивши автомобіль на оглядову канаву або естакаду (не потрібно знімати колеса). Застосовуйте гальмівні рідини DOT-4. Черговість заміни рідини в гальмівних механізмах:

Не використовуйте злиту рідину повторно: вона забруднена, насичена повітрям та вологою. Завжди доливайте в систему тільки нову рідину тієї марки, яка була залита раніше.

Гальмівна рідина гігроскопічна (вбирає вологу з навколишнього повітря), тому її не можна зберігати у відкритій тарі. Бережіть природу! Не зливайте використану гальмівну рідину в ґрунт або каналізаційну систему.

Зніміть пробку з горловини бачка головного гальмівного циліндра

Відкачайте стару гальмівну рідину з бачка головного гальмівного циліндра.

Долийте в бачок чисту гальмівну рідину до нижньої кромки наливної горловини.

Очистіть від бруду клапани випуску повітря передніх та задніх коліс. Зніміть захисні ковпачки з клапанів випуску повітря гальмівних механізмів передніх.

READ  Focus 1 не включається вентилятор охолодження

Надягніть гумовий шланг на клапан випуску повітря робочого циліндра гальмівного механізму правого заднього колеса і зануріть кінець шланга в чисту прозору посудину.

Помічник повинен різко натиснути на педаль гальма чотири-п’ять разів (з інтервалом між натисканнями 1-2 с), після чого утримувати натиснутою педаль.

Відверніть на 1/2-3/4 обороту клапан випуску повітря. Зі шланга почне витікати стара (брудна) гальмівна рідина. Педаль гальма в цей час має плавно дійти до упору. Як тільки рідина перестане витікати, загорніть клапан випуску повітря.

Постійно стежте за рівнем рідини в бачку, не допускаючи його зниження до мітки MIN на стінці бачка. При необхідності доливайте нову гальмівну рідину, щоб не допустити попадання повітря в гідропривід. Таким чином забезпечується поступове витіснення старої нової рідини без осушення гідросистеми.

У такий же спосіб замініть гальмівну рідину в робочому циліндрі гальмівного механізму лівого переднього колеса.

Потім замініть гальмівну рідину в другому контурі (спочатку в робочому циліндрі гальмівного механізму лівого заднього колеса, а потім правого переднього колеса).

Повторюйте операції 5-9 до повної заміни рідини у приводі (із шланга має витікати чиста рідина без бульбашок повітря).

Після заміни гальмівної рідини обов’язково надягніть захисні ковпачки на клапани випуску повітря. Пошкоджені ковпачки замініть.

Перевірте якість виконаної роботи: натисніть кілька разів на педаль гальма. хід педалі та зусилля на ній повинні бути однаковими при кожному натисканні. Якщо це не так, поверніться до виконання операцій 5-9.

Після заміни гальмівної рідини обов’язково надягніть захисні ковпачки на клапани випуску повітря. Пошкоджені ковпачки замініть.

Долийте гальмівну рідину до рівня мітки МАХ на стінці бачка гідроприводу. Закрийте бачок пробкою.

Проводимо заміну

За стандарт приймається стандарт DOT 4 і вище. Перед початком роботи ознайомтеся з інструкцією та мануалом!

 • інструменти;
 • 1,5 літра рідини;
 • вирізні ключі на 9 та 11, кругові – на 9 та 10.
 • шприц;
 • до 50 см шланга;
 • порожню тару для зливу відпрацьованої рідини.

Яку гальмівну рідину для Ford Focus 2: яку заливати, як

Гальмівна система відіграє найважливішу роль в автомобілі, оскільки дозволяє безпечно водити та вчасно зупинити машину, якщо це необхідно. Друге покоління Ford Focus має досить хороші гальма, які чудово справляються з повсякденним навантаженням. Звичайно, постійні різкі гальмування можуть призвести до зниження ефективності. Більш того, гальмівна система потребує постійного обслуговування. Яку гальмівну рідину заливати у Ford Focus 2?

Відразу зазначимо, що гальмівна рідина має бути хорошої якості, а тому заощаджувати на покупці не варто. Багато власників Фокусів другого покоління стверджують, що жодних проблем з гальмами вони не мають, оскільки вчасно заливають «гальмо» і використовують правильні продукти. До речі, це позитивно впливає на стан та ресурс усієї гальмівної системи автомобіля. Система гальм вимагає посиленої уваги на Фокусі, оскільки від неї безпосередньо залежить безпека та поведінка автомобіля на дорозі, що в екстрених ситуаціях є критичним.

Правда, конкретний обсяг гальмівної рідини Ford Focus 3 в таблиці відсутній, вказується лише «до позначки «MAX», але люди знають стверджують, що 1,5 л буде достатньо, а ось 1 л може не вистачити.

Саме підприємство-виробник у посібнику з експлуатації рекомендує заливати Ford DOT 4LV High Performance з допуском виробника WSS-M6C57-A2. Але дилер у ході технічного обслуговування (ТО) вже заливає Castrol Brake Fluid DOT 4 – 4008177071591, що є стандартно допустимою заміною.

Змінюємо гальмівну рідину на Ford Focus 2 своїми руками

Робота гальмівної системи полягає в тому, що рідина в процесі роботи не стискається і здатна майже на 100% передавати зусилля від педалі до виконавчих механізмів, робочих гальмівних циліндрів. Це вірно, але за умови, що ТЗ повністю відповідає заявленим характеристикам. Як дізнатися, що рідина пора міняти, як замінити ТЖ на Ford Focus 2 і як зробити так, щоб заміни проводити якомога рідше, розберемося разом.

Відео про заміну гальмівної рідини на другому Фокусі:

Об’єм гальмівної рідини Ford Focus 2

Правильний догляд є запорукою надійної та тривалої служби будь-якого автомобіля. Ford Focus 2 не став винятком. Якщо своєчасно виконувати технічне обслуговування, то проблем із ним не виникне.

Заміна олії – важлива процедура. Як правило, вона проводиться згідно з регламентом, який встановив завод-виробник. Ознайомитися з його рекомендаціями допоможе посібник з експлуатації. Але слід зазначити, що ця інформація не точна. Оскільки на практиці під впливом негативних факторів, олія набагато швидше приходить у непридатність. Необхідно негайно міняти рідину. Це дозволить запобігти передчасному зносу деталей.

Виробник рекомендує виконувати процедуру через 60-70 тисяч км. Але ці норми за умов російського мінливого клімату не доречні. Тому регламент скорочується до 12 тисяч км.

Крім цього, щоб не завдати шкоди автомобілю, необхідно знати, скільки і чого лити в різні агрегати чи вузли. Причому процедура виконується самотужки чи фахівцями. У другому випадку знання заправних обсягів та найменувань матеріалів, рідин допоможуть уникнути обману. Нижче наведено таблицю, яка містить необхідну інформацію.

Заправні ємності та марки Ford Фокусу 2-го покоління

Ford допускає використовувати моторні олії інших виробників,

з класом в’язкості SAE 5W30 та відповідають вимогам

Об’єм мастил та рідин ПММ Ford Focus 2 був останнім змінено: Жовтень 2nd, 2018 by Administrator

За марками авто

За рекомендаціями виробника, бажано міняти гальмівну рідину кожні два роки. того, що вона легко вбираємо вологу (що черга приведе бажано міняти таки раз наприклад навесні. Міняти краще, маючи під рукою помічника. Заганяємо автомобіль (так знімати колеса).

Рідина варто змінювати черговість механізмів:

Відвертаємо кришку бачка головного гальмівного циліндра чисту гальмівну рідину

Далі чистимо клапани випуску повітря захисні ковпачки робочих циліндрів передніх

Далі надягаємо шланг клапан робочого циліндра механізму заднього правого колеса, кінець опускаємо прозору ємність.

А заздалегідь приготовлений помічник нехай кілька разів натисне гальма, після чого залишить

Тепер чверті обороту відвертаємо клапан почне зливатися відпрацьована рідина. Коли вся рідина зіллється, клапан загортаємо.

Тут основний уважно стежити щоб рідина завжди була вищою за мінімальний рівень. то систему потрапить повітря, що неприпустимо. Тому весь час підливаємо чисту гальмівну рідину, витіснить відпрацьовану.

Таким чином міняємо рідину інших механізмах. Послідовність

Щоб полилася нарешті чиста рідина, треба буде повторити операцію разів десять.

Щоб замінити рідину зчеплення, спочатку знімаємо захисний ковпачок для видалення повітря робочого циліндра.

На клапан надягаємо шланг, кінець опускаємо вже є гальмівна рідина команду помічнику кілька натиснути зчеплення, після чого утримувати випускний повітряний клапан чверті обороту. Другим ключем утримуємо робочий циліндр. Коли відвернемо клапан, чекаємо, поки зіллється відпрацьована гальмівна рідина.

Процедура заміни гальмівної рідини на FORD Focus 2

Тормозна система Ford Focus 2 розроблена за високими вимогами та стандартами безпеки. Вона включає антиблокувальну систему та вакуумний підсилювач. Розробники відомої за свої характеристики безпеки моделі показали високий клас і при проектуванні системи гальм для автомобіля. Вона характеризується відмінною чуйністю та ефективністю. Ford Focus 2 чудово, а головне передбачувано, поводиться при гальмуванні на будь-якій поверхні.

Будь-яке зниження ефективності гальм вашого Ford Focus 2 або поява заметів у процесі гальмування повинні сприйматися як симптоми несправності та спонукати до невідкладної діагностики. Гальма є складною системою, що вимагає постійного контролю та підтримання працездатності її елементів. Однією з головних завдань систематичного обслуговування є перевірка кількості гальмівної рідини. Правильним вважається рівень, при якому її поверхня майже досягає максимальної позначки на бачку головного гальмівного циліндра.

Злив та заміна гальмівної рідини, прокачування гальм Ford Focus 2 своїми руками

Якщо вам потрібно дізнатися як правильно злити і замінити гальмівну (охолодну) рідину на Ford Focus 2 своїми руками, то ця інструкція для вас. Також ми розглянемо процес накачування гальмівної системи. Про все по порядку.

READ  Яка коробка стоїть на Volkswagen Tiguan

Вам знадобляться: нова гальмівна рідина об’ємом 1 літр, ключ 15 для прокачування гальм, порожня ємність для зливу старої рідини, гнучкий шланг.

Важливо знати! існує обов’язкова послідовність дій: заміна рідини завжди починається із заднього правого колеса, далі переднє ліве, заднє ліве, переднє праве.

Щоб стара гальмівна рідина скла повністю, викручуємо кришку бачка тим самим розгерметизувавши систему.

Знімаємо та чистимо клапани випуску повітря від бруду на передніх колесах.

Один кінець шланга одягаємо на випускний клапан, інший кінець опускаємо у пляшку з новою гальмівною рідиною.

Відвернувши клапан чекаємо, коли рідина стече. Потрібно похитати кілька разів педаль гальма, потім закрутити клапан.

Робимо те саме на інших колесах в описаній вище послідовності (див. Важливо знати!). Повторюємо до 5 разів на кожному колесі до повної заміни рідини.

Прокачуємо зчеплення, знімаємо кришку клапана випуску.

Надягаємо гнучкий шланг на клапан, інший кінець у гальмівну рідину і прокачуємо педаль зчеплення.

Потім закручуємо клапан випуску повітря зчеплення.

Доливаємо гальмівну рідину та закручуємо бачок. Якщо в гальмівній системі залишилося повітря, то педаль провалюватиметься. Щоб виправити це, прокачайте гальмівну систему заново до появи пружності в педалі.

Яка олія найкраще підходить для гальм Ford Focus 2

Згадані нами мастильні матеріали від автоконцерну мають за 1 літр, але така ж продукція у бутлі, скажімо, від TRW, коштуватиме в 3 рази дешевше. При врахуванні, що низький рівень рідини вимагатиме доливання близько 1,5 літрів мастила (саме такий обсяг гальмівної рідини Ford Focus 2), при використанні оригінальної продукції це вийде близько 1300. але аналог можна купити за 500.

Форд фокус 2 заміна гальмівної рідини!!!!21 липня 2021 р.

Говорячи про дані аналоги гальмівних рідин найвищого рівня, найбільш захоплені відгуки мають такі варіанти мастил:

Тим не менш, мінімальний стандарт для Focus II – це ДОТ4, що аж ніяк не останнім фактором при підборі певного виробника гальмівної рідини. Суть у тому, що різні компанії можуть відрізнятися основою мастила, а зміна рідини або їх змішування, навіть в умовах єдиного стандарту DOT4, є неприпустимим.

Ряд мастильних розхідників випускаються на основі мінеральних інгредієнтів, тому їх заборонено замішувати разом з гліколевими виробами. Крім цього, якщо система гальм транспортного засобу виконана під мінеральні масла, гліколеві варіанти в найкоротші терміни виведуть гальма з ладу.

Компоненти гальмівної рідини прописуються на етикетці, так що перед придбанням слід ретельно вивчити інформацію, що надається, і приділити увагу пошуку допусків від Ford. Якщо таких відсутні, купувати цей продукт заборонено.

Ford Focus 2 обсяг гальмівної рідини: Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2 – Заправні обсяги та марки ПММ Ford Focus II

Ford Focus 2 користується великою популярністю у вітчизняного покупця. Згідно зі статистичними даними, у 2010 році став найбільш затребуваною на російському ринку іномаркою. Автомобіль чудово поєднало в собі сучасний дизайн, комфортний салон та відмінні технічні характеристики. Доступний у кількох варіантах кузова – універсал, седан та 3 та 5 дверний хетчбек.

Оснащений не тільки бензиновими, а й дизельними установками. Комплектуються вони як з механічними, так і автоматичними коробками передач. Силові установки та трансмісія зарекомендували себе досить добре. Мають значний ресурс роботи, що стало їх головною перевагою.

Заправні обсяги та марки масел для Ford Focus 2

Найменування олії/рідини

Ford допускає використовувати моторні олії інших виробників,

з класом в’язкості SAE 5W30 та відповідають вимогам

Що і скільки заливати у Ford Focus II

Заміна олії в двигуні має відбуватися своєчасно. Інтервал, що рекомендується виробником, для Ford Focus 2 15 тисяч км. Незважаючи на витривалість моторів, в наших умовах його варто скоротити до 7. 8 тисяч км. Після закінчення цього терміну мастило втрачає свої фізико-хімічні властивості.

В нормальних умовах експлуатації підійде рідина з в’язкістю 10W30, 10W40, 15W40. Взимку рекомендується використовувати 5W30, 5W40, влітку – 20W40, 20W30. Що стосується виробників, то виділяють ZIC, Select, Роснефть.

Термін заміни охолоджуючої рідини 60 тисяч км. Якщо раніше настане п’ять років, то вона також стане непридатною. На заводі залита Havoline XLC компанії Arteco. Колір помаранчевий.

Заміна трансмісійної олії на пробігу від 60 до 120 тисяч км. Заправний об’єм МКПП. 2,3 л, АКПП. 5,0 л.

Протікання гальмівної рідини під педаллю зчеплення

Або довгопост про те, як доставка в 10 хвилин від сусідньої вулиці обійшлася мені в 1000.

Закінчилась зима, і висохли останні калюжі, як я помітив, що килимок на місці водія чомусь не сухий. Виявилося, протікання гальмівної рідини під педаллю зчеплення. Протікання була не сильною, не калюжа, але оббивка салону мокра. Сама педаль зчеплення працювала як і раніше. Не став чекати, доки вона почне тупити. Вважав в інтернеті, що швидше за все під заміну головний циліндр зчеплення (або робітник). І поїхав на сервіс. І тут я припустився помилки, тому що не дізнався заздалегідь ціни на роботу і деталь і не порівняв у різних сервісах та магазинах.

Приїхав до автосервісу Desbo у нас у Самарі, майстер засудив до заміни ГЦС. Менеджер озвучив суму в 3000 за роботу (заміна циліндра, прокачування зчеплення) і сказав деталь є на складі, коштує 4600. Тут треба уточнити, що цей сервіс на сусідній вулиці має свій магазин з такою ж назвою, де вони продають запчастини, і коли приїжджаєш у сервіс і в тебе немає з собою запчастини, вони беруть звідти. Мені звичайно здалося, що дороге, але треба було терміново робити і я погодився. Циліндр замінили, старий я забрав у них, щоб подивитися та викинути.

І як же я здивувався, коли наступного дня побачив, що цей гсц на сайті їхнього магазину коштує 3510. Тобто менеджер накинув мені зверху майже тисячу. Я, звичайно, довго сперечався з ним, що він пробив мені не ту вартість, скориставшись тим, що я не знаю реальну ціну, в сервісі немає прайсу і я не бачив реальних цін на деталь. Але він відповідав, що ця ціна з урахуванням доставки, а сьогодні ще й неділя, підвищений тариф, і взагалі ви самі погодилися.Повернути деталь я не міг, тому що вона вже вартує. Зазвичай завжди перевіряю ціни в інтернеті і дзвоню заздалегідь, але тут поквапився і дав себе на батьки.

Ах так, дзвонив заради інтересу в магазин до них вже після цього, запитав вартість на ГЦС цієї марки, сказали як на сайті. 3510. Я питаю, а мені треба у вас заїхати забрати, чи можна на сервіс приїхати і там замовлять? Ціна однакова буде? Ну так. відповів мені продавець розгублено. Одинака, типу. Коли я сказав про цю розмову менеджеру сервісу, той відповів мовлявв магазині сидять люди і нічого не знають про роботу сервісу, треба буде їм сказати, щоб зайвого не балакали.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS