Заміна гальмівних колодок Renault Sandero

Table of Contents

Встановлюємо нові розхідники для системи

Перед виконанням процедури встановлення нових гальмівних колодок на Renault Sandero слід використовувати домкрат для підняття машини, при цьому фіксація авто має бути надійною. Потім, використовуючи велику викрутку з плоским вістрям з певним зусиллям, відводять колодку на максимально можливу відстань від диска. Після цього знімається нижній болт, що фіксує кріпильний вузол колеса передньої осі. Застосовується для цього ключ ріжкового вигляду 7, що притримує напрямну деталь. Ключ 3 використовується для викрутки самого болта. Після відкручування болтів необхідно вивернути корпус супорта вгору і зняти зі штатних місць відпрацьовані гальмівні колодки. Попередньо слід зробити зачистку поверхонь, де були гальмівні колодки та забезпечити збереження пружин для їх розпірки. Подібний перелік робіт виконується без проблем самостійно, у тому числі на передніх колодках. При цьому особливого досвіду та знання технології виконання процедури не потрібно. Заміна застарілих гальмівних колодок безпосередньо на нові, зовсім не складна. Замінити може власник авто самостійно.

Замість старих запчастин Renault Sandero монтуються нові гальмівні колодки, як передні, так і задні, і процес збирання виконується у зворотній послідовності. Сучасний ринок автомобільних запасних частин пропонує значний вибір аналогових деталей для системи.

Автовласники хетчбека Renault Sandero зазвичай використовують гальмівні колодки наступних брендів TEXTAR (TX 2146303/2146318234), RH (2141.32), Ferodo (FE fdb845) та TRW (gdb400).

Спочатку знімання колеса на піднесеному авто при демонтажі задніх барабанів. Тросик гальма стоянки Renault Sandero повинен бути попущений трохи. Застосовуючи широку плоску викрутку та молоток, вибивають заглушку з металу, необхідну для захисту фіксуючої гайки. Ключом ріжкового типу на 30 викручується велика гайка та з використанням спеціального пристрою демонтується барабан. У цьому випадку слід виключити можливість розбирання підшипників колеса. Інакше його доведеться замінити. Для демонтажу гальмівних колодок з барабана на Renault Sandero потрібно виконати поворотні рухи, що послаблюють їх кріплення. Вони схожі на дюбелі з різьбленням, які фіксують колодку на поверхні барабана. Виробляється розлучення, наприклад, передніх колодок у різні боки за допомогою викрутки і вони виймаються з барабана. Встановлені нові запчастини стискаються пружиною та розміщуються у базових місцях. Складання виконується у зворотній черговості.

Найбільший попит мають комплектуючі гальмівні колодки від наступних виробників запасних частин LPR (07490), NK (2739637), ABE (C0P014ABE). Таким чином, виконано заміну відповідних запчастин. З матеріалу читачам має бути зрозуміти, як замінити відповідно передні, так і задні колодки.

Заміна задніх колодок Renault Sandero

Коли міняти передні гальмівні колодки?

Колодки змінюються при заміні гальмівного диска. Заміна передніх колодок проводиться тільки всіх одразу (4 шт)

Якщо рівень рідини в бачку гідроприводу гальм знаходиться на позначці «MAX», то перед встановленням нових колодок шприцом відкачайте частину рідини, щоб при натисканні на гальмівний поршень рідина не витекла з бачка.

Для заміни передніх колодок знімаємо колесо і плоскою викруткою зсуваємо колодку у бік диска, утоплюючи гальмівний поршень.

Ключем на 13 відкрутіть нижній болт кріплення напрямної, при цьому фіксуйте його ключем на 17.

Підніміть відкидну частину супорта та зніміть старі колодки. На фото колодки у нормальному стані.

Далі необхідно зняти металеві пластини-напрямні гальмівних колодок. Зачистіть їх від бруду та нальоту.

Перевірте стан гумових пильовиків на пальцях супорта.

Витягніть пальці та змастіть спеціальним мастилом для гальмівних механізмів (у будь-якому автомагазині).

Далі втопіть гальмівний поршень та встановіть нові колодки. Змінюємо з іншого боку.

Після заміни гальмівних колодок кілька разів натисніть на гальмівну педаль.

Перевірте рівень гальмівної рідини у бачку під капотом.

У перші 100-200 кілометрів нові колодки притиратимуться до дисків, враховуйте це при експлуатації вашого автомобіля.

Якщо у Вас є те, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на цю тему, будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доробку автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive — повідомте нам про це

Сподобалась стаття? Підтримайте Renault-Drive: поділіться з друзями, кнопки нижче.

Заміна колодок гальмівних механізмів задніх коліс Renault Sandero, Stepway

Заміну колодок проводимо у разі гранично допустимого зношування їх накладок або барабана гальмівного механізму заднього колеса. Колодки також необхідно замінити при замаслюванні накладок, наявності на них глибоких борозен та сколів або у разі відшарування накладок від основи колодок.

Колодки гальмівних механізмів задніх коліс необхідно замінювати лише комплектом – всі чотири колодки. Заміна колодок лише одного гальмівного механізму може призвести до відведення автомобіля убік при гальмуванні. Заміну колодок показуємо на лівому задньому колесі. Знімаємо декоративний ковпак колеса.

Підчепивши викруткою, знімаємо захисний ковпак підшипника маточини.

Головкою «на 30» відвертаємо гайку підшипника маточини. Знімаємо заднє колесо та надійно фіксуємо автомобіль на опорній стійці заводського виготовлення. Перед зняттям барабана гальмівного механізму опускаємо важіль троса до упору. автомобіль повинен бути розгальмований.

Знімаємо гальмівний барабан у зборі з підшипником.

Не натискайте педаль гальма після зняття гальмівного барабана, оскільки поршні можуть вийти з колісного циліндра. Очищаємо деталі гальмівного механізму від забруднень. Пасатижами від’єднуємо нижній кінець пружини регулятора зазорів від передньої колодки

Підчепивши викруткою, виводимо із зачеплення із задньою колодкою гачок верхньої стяжної пружини… …і знімаємо пружину.

Пасатижами повертаємо чашку пружини опорної стійки колодки до поєднання паза в чашці з хвостовиком стійки.

Знімаємо чашку з пружиною та виймаємо опорну стійку з отвору щита гальмівного механізму. Аналогічно знімаємо опорну стійку задньої колодки. Відводимо верхній кінець передньої колодки від робочого циліндра

Відчепивши нижню стяжну пружину, знімаємо передню гальмівну колодку. Знімаємо нижню стяжну пружину.

Від’єднуємо наконечник троса гальма стоянки від важеля задньої колодки і знімаємо колодку. Перевіряємо технічний стан деталей та очищаємо їх. Перед встановленням нових колодок очищаємо різьблення наконечника розпірної планки та храпової гайки та наносимо на різьблення тонкий шар пластичного мастила. Встановлюємо нові колодки гальмівного механізму заднього колеса у зворотній послідовності. Після монтажу колодок встановлюємо механізм автоматичного регулювання зазору у вихідний стан. Для цього потрібно, змінюючи довжину розпірної планки, виставити відстань між зовнішніми поверхнями накладок передньої та задньої колодок 202,45±0,25 мм.

READ  Заміна масла LADA Granta 8 клапанна

Штангенциркулем вимірюємо відстань між зовнішніми поверхнями накладок передньої та задньої колодок. Для зміни довжини розпірної планки

…відводимо важіль регулятора від храпової гайки різьбового наконечника планки та викруткою обертаємо гайку (різьблення права). Перед установкою барабана гальмівного механізму очищаємо його робочу поверхню металевою щіткою від бруду та продуктів зносу колодок. Гайку кріплення підшипника ступиці колеса замінюємо новою і затягуємо вказаним моментом. Аналогічно замінюємо колодки гальмівного механізму правого колеса (різьблення на наконечнику розпірної планки та храповій гайці – ліва). Потім кілька разів натискаємо педаль гальма, щоб відрегулювати положення гальмівних колодок. При цьому в гальмівних механізмах задніх коліс буде чути клацання від роботи механізму автоматичного регулювання зазорів між колодками та гальмівними барабанами. Педаль натискаємо доти, доки клацання не припиняться. Регулюємо гальмо стоянки (см.«Регулювання приводу гальма стоянки»). Перевіряємо легкість обертання вивішених коліс при повністю опущеному важелі гальма стоянки. Перевіряємо рівень гальмівної рідини в бачку гідроприводу системи та за необхідності доводимо його до норми.

Необхідний інструмент для заміни

Для самостійної заміни задніх гальмівних колодок знадобляться наступні інструменти:

 • Викрутка
 • Плоскогубці
 • Комплекти гайкових ключів та головок
 • WD-40
 • Домкрат та противідкатні пристрої
 • Нові колодки

Без WD-40 нікуди! Може знадобитися перетворювач іржі

Роботи з монтажу необхідно виконувати спочатку на одному колесі, а потім на іншому. Зверніть увагу, що в комплекті колодки для лівого та правого колеса відрізняються, не переплутайте їх під час установки.

докладна інструкція

 • Насамперед необхідно поставити машину на рівну поверхню, зафіксувати важіль КПП на 1 передачі та максимально послабити ручник.
 • Перед процедурою підняття автомобіля на домкраті, не забудьте поставити під передні колеса противідкатні упори та послабити всі гайки на задніх колесах.
 • За допомогою викрутки необхідно підчепити захисний металевий ковпачок і зняти його, після чого послабити гайку, що фіксує ступичний підшипник і барабан за допомогою ключа на «30».

Огляд гальмівної системи колеса

Огляньте стан гальмівного барабана, стан гальмівного циліндра на предмет підтікання та його закусування

 • Необхідно звертати увагу на стан гальмівного барабана, максимально допустимі значення його внутрішнього діаметра не повинні перевищувати показання 204,3 мм, або на ній є сильні задираки та борозни. Тоді заміна самого барабана буде також само собою, обов’язкова
 • Проводимо зовнішній огляд гальмівних циліндрів, для цього достатньо зрушити край пильовика від корпусу. Наявність на її поверхні гальмівної рідини буде говорити, що агрегат несправний (протікає) і вимагає заміни, (для демонтажу та прокачування гальм знадобиться помічник).
 • Додатково оглядаємо гальмівні шланги на наявність тріщин, потік, потертостей та розривів. Якщо що-небудь з перерахованого буде виявлено, їх також необхідно замінити.

Коли вся гальмівна система на колесі оглянута, необхідно встановити установку нових колодок. Весь монтаж проводиться пропорційно до зняття і не вимагатиме додаткової вправності та навичок.

Ура! Встановили нові колодки, нарешті. Збираємо все назад

Такий самий порядок дій необхідно виконати і на другому колесі.

Налаштування ручника та перевірка роботи системи

Після того, як колодки встановлені, автомобіль знято з домкрата, необхідно переконатися в працездатності системи, а саме в установці зазору між колодками та гальмівним барабаном. Для цього кілька разів необхідно натиснути на педаль гальма, внаслідок чого спрацює механізм їх автоматичного регулювання, і будуть чутні характерні клацання. Після нетривалих зусиль вони припиняться — це означає, що регулювання закінчено.

Нагадуємо, що повний хід «ручника» не повинен перевищувати 6-8 клацань. При затягнутому тросі задні колеса не повинні мати вільний хід, коли на опущеному, вони повинні обертатися вільно і без сторонніх звуків.

Особливість в експлуатації

Нові колодки повинні проходити притирання протягом перших 100 кілометрів пробігу і при цьому слід повністю уникнути фактів різкого гальмування. Пам’ятайте, що спочатку ефективність гальм буде трохи нижче, а гальмівний шлях більше.

ПОРАДА!

У комплексі трьох-чотирьох разів необхідно розігнатися до 60-70 кмч і плавно загальмувати. Саме такі дії дозволять плавно притерти колодки до гальмівних барабанів.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що процедура заміни задніх гальмівних колодок для Renault Logan під силу будь-якому автомобілісту, який любить обслуговувати свій автомобіль самостійно.

Заміну проводимо спочатку на одному колесі, потім на другому.

 • Встановлюємо автомобіль на рівному майданчику.
 • Опускаємо важіль гальма стоянки вниз.
 • Послаблюємо колісні шпильки.
 • Знімаємо викруткою захисний металевий ковпачок.
 • Піднімаємо автомобіль на домкраті та встановлюємо на надійну опору.
 • Знімаємо колесо.
 • Відкручуємо гайку на ступиці та знімаємо гальмівний барабан.
 • Очищаємо механізм заднього гальма від бруду та пилу.
 • Знімаємо пружину плоскогубцями і сам регулятор зазору.
 • Знімаємо верхню пружинку, що стягує колодки.
 • Повертаємо настановні чашки та знімаємо пружинки з опорних стійок.
 • Виймаємо планку-розпірку з храповим механізмом.
 • Знімаємо стягуючу пружинку знизу.
 • Від’єднуємо трос ручника від колодки.
 • Встановлюємо нові колодки та збираємо механізм заднього гальма у зворотному порядку.
 • Перевіряємо відстань між зовнішніми поверхнями барабанних колодок. Воно має бути 202,45±0,25 мм. Корекція відстані проводиться шляхом зміни довжини розпірної планки.
 • Встановлюємо гальмівний барабан, попередньо очистивши його металевою щіткою.
 • Затягуємо гайку на підшипнику маточини.
 • Встановлюємо колесо.
 • Проводимо заміну колодок з іншого боку автомобіля, повторюючи пункти 3-19.

Заміна колодок гальмівних механізмів задніх коліс Renault Logan/Sandero

Колодки також необхідно замінити при замаслюванні накладок, наявності на них глибоких борозен та сколів або у разі відшарування накладок від основи колодок.

Увага! Колодки гальмівних механізмів задніх коліс необхідно замінювати тільки комплектом. всі чотири колодки. Заміна колодок лише одного гальмівного механізму може призвести до відведення автомобіля убік при гальмуванні.

Заміну колодок показуємо на лівому задньому колесі.

Заміна колодок гальмівних механізмів передніх коліс Renault Logan/Sandero

Регламентом технічного обслуговування Renault Logan/Sandero термін служби колодок гальмівних механізмів передніх коліс не лімітується, тому заміну колодок проводимо у разі гранично допустимого зносу їх накладок. мінімальна товщина колодки, включаючи її основу, повинна бути не менше 6 мм. Колодки також необхідно замінити при заміні диска гальмівного механізму, замаслювання накладок або наявності на них глибоких борозен, тріщин та сколів, а також у разі відшарування накладок від основи колодок.

Увага! Колодки гальмівних механізмів передніх коліс необхідно замінювати лише комплектом. всі чотири колодки.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Peugeot 308

Заміна колодок лише одного гальмівного механізму може призвести до відведення автомобіля убік при гальмуванні.

Якщо рівень рідини в бачку гідроприводу гальм знаходиться на позначці «MAX», то перед встановленням нових колодок шприцом або гумовою грушею відкачуємо з бачка частину рідини. Цю операцію необхідно виконати для того, щоб при «утопленні» поршня в колісний циліндр гальмівного механізму під час встановлення нових колодок рідина не випливала з-під кришки бачка.

Знімаємо переднє колесо. Перед встановленням нових колодок необхідно максимально перемістити поршень колісного циліндра всередину циліндра.

Заміна передніх колодок на прикладі Renault Logan, Sandero

Мінімальна товщина колодки разом із основою не менше 6 мм.

Колодки змінюються при заміні гальмівного диска. Заміна передніх колодок проводиться тільки всіх одразу (4 шт)

Якщо рівень рідини в бачку гідроприводу гальм знаходиться на позначці «MAX», то перед встановленням нових колодок шприцом відкачайте частину рідини, щоб при натисканні на гальмівний поршень рідина не витекла з бачка.

Для заміни передніх колодок знімаємо колесо і плоскою викруткою зсуваємо колодку у бік диска, утоплюючи гальмівний поршень.

Ключем на 13 відкрутіть нижній болт кріплення напрямної, при цьому фіксуйте його ключем на 17.

Підніміть відкидну частину супорта та зніміть старі колодки. На фото колодки у нормальному стані.

Далі необхідно зняти металеві пластини-напрямні гальмівних колодок. Зачистіть їх від бруду та нальоту.

Перевірте стан гумових пильовиків на пальцях супорта.

Витягніть пальці та змастіть спеціальним мастилом для гальмівних механізмів (у будь-якому автомагазині).

Далі втопіть гальмівний поршень та встановіть нові колодки. Змінюємо з іншого боку.

Після заміни гальмівних колодок кілька разів натисніть на гальмівну педаль.

Перевірте рівень гальмівної рідини у бачку під капотом.

У перші 100-200 кілометрів нові колодки притиратимуться до дисків, враховуйте це при експлуатації вашого автомобіля.

Якщо у Вас є те, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на цю тему, будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доробку автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive, повідомте нам про це

Сподобалась стаття? Підтримайте Renault-Drive: поділіться з друзями, кнопки нижче.

Заміна передніх гальмівних колодок на Reno Sandero

Своєчасна перевірка стану та заміна гальмівних колодок на вашому Renault Sandero є запорукою того, що ви почуватиметеся впевнено на дорогах. Справна гальмівна система та незношені гальмівні колодки можуть суттєво покращити керованість вашого автомобіля, скоротити гальмівний шлях, уникнути отримання травм вами та вашими пасажирами та запобігти дорожньо-транспортним пригодам.

Приводом для заміни гальмівних колодок на вашому Renault Sandero може стати неприємний звук, який лунає з району коліс при гальмуванні. Крім того, навіть за відсутності зовнішніх акустичних ознак зносу гальмівних колодок їх необхідно замінювати більш ніж через 60 тисяч кілометрів пробігу. Більше того, часом може знадобитися і заміна гальмівного диска.

Провести операцію із заміни гальмівного диска та гальмівних колодок у вашому Renault Sandero можна самостійно. Без залучення технічних фахівців, використовуючи лише мінімальні технологічні навички.

Також невеликий і список інструментів, які знадобиться вам при проведенні цієї процедури – це гайкові ключі з розмірністю на 18, 17 і 13, а також викрутка з хрестовим наконечником.

Перш за все встановіть машину на твердий горизонтальний майданчик, затягніть гальмо стоянки. Піддомкратьте машини з боку колісної арки, гальмівна система якого підлягає перевірці та заміні. Замість домкрата можете поставити під корпус машини надійний упор.

Демонтуйте необхідне колесо. Ось так виглядає майбутнє «поле бою»:

Після цього відкрутіть болт заднього вузла кріплення гальмівного супорта (підтримуючого вузла). Потім демонтуємо супорт і відводимо його убік.

Полюбуйтеся: так має виглядати колесо із встановленою на ньому свіжою гальмівною системою.

Процедура перевірки та зміни гальмівної системи передніх коліс моделі Renault Sandero займе у вас не більше сорока хвилин. Після цього ви можете сміливо вирушати в дорогу. Але на першій тисячі кілометрів шляху будьте обережні при гальмуванні, дозволяючи колодкам та диску притертися один до одного. Після цього ви вже можете переходити до агресивнішого стилю водіння.

Заміна передніх гальмівних колодок Renault Sandero (Renault Sandero) своїми руками

Покажемо на наочному прикладі, як своїми руками зробити заміну передніх гальмівних колодок в автомобілі Renault Sandero (Renault Sandero). Нові колодки ставитимемо від компанії Remsa, номер для замовлення 0141.20

Демонтуємо передні колеса, ставимо під задні колеса противідкатні пластини для безпеки. Показуємо на прикладі правої сторони, перед заміною викручуємо кермо в праву сторону до кінця, для зручності роботи. Вставляємо міцну плоску викрутку в технологічний отвір супорта і стискаємо колодки, утоплюючи гальмівний циліндр:

Якщо у вас обидві напрямні добре ходять, то для заміни колодок можна просто відкрутити нижньою і підняти супорт вгору. У нас верхня напрямна прикипіла, тому ми повністю їх відкручуємо.

Знімаємо супорт, фіксуємо його за деталі підвіски або підкладаємо під нього щось, щоб він не висів під навантаженням на гальмівному шлангу. Викручуємо болт напрямних, ретельно їх очищаємо і змащуємо спеціальним мастилом для направляючих або звичайним мідним мастилом.

Заміна передніх гальмівних колодок Renault Sandero

Раджу виконувати цю процедуру при кожній зміні гальмівних колодок. Цим ви обережете себе від закислих напрямних, які можна відкрутити лише за допомогою газового пальника.

Витягуємо старі гальмівні колодки, вставляємо нові:

Збираємо у зворотній послідовності. Перш ніж почати рух, заведіть автомобіль і кілька разів до упору натисніть на гальмо педаль.

Як достовірно визначити необхідність заміни?

Наступні критерії дозволяють конкретно встановити факт зношування деталей і вказати на необхідність заміни задніх гальмівних колодок не тільки в Renault Logan, але і в інших автомобілях. Значення критичної товщини не є окремим фактором. Поряд із ним існує безліч інших ознак зносу, а саме:

 • при ухилі близько 25 градусів гальмівна стоянкова система не здатна запобігти відкату автомобіля;
 • фрикційне покриття починає відшаровуватися від металевої основи;
 • робоча поверхня гальмівного барабана усипана канавками, безліччю тріщин та сколів;
 • при різкому спрацьовуванні гальма виникає скрип або скрегіт.

Коли варто міняти

Зношування колодок може залежати від безлічі факторів. До таких факторів можна віднести: умови експлуатації, стиль їзди на автомобілі, якість колодок, що використовуються, і так далі.

гальмівних, колодка, renault, sandero

Виходячи з перерахованих вище причин, досить важко дізнатися точні терміни заміни колодок. Проте професіонали рекомендують перевіряти їх стан якнайчастіше. Якщо сильно середня, то вийде, що передні колодки варто міняти через 20 тис. кілометрів, а задні – через 60 тис. км.

Передні гальмівні колодки Renault Sandero

Renault Sandero всіх модифікацій має комбіновану гальмівну систему. На передній осі встановлені дискові гальма, а на задніх колесах – барабанного типу. Система є двоконтурною, де перший – робочий контур, другий – стоянковий.

READ  Де знаходиться діагностичний роз'єм на uaz patriot

Гальмівна система хетчбека Renault Sandero включає наступні складові частини: робочі поверхні (барабани, диски, колодки), підсилювач гальм вакуумного типу, гальмівний циліндр, патрубки з бочком, педальна система, індикатор за рівнем гальмівної рідини, блок ABS. Отже, у статті спробуємо розібратися, як саме знімати та встановлювати передні, і звичайно ж, задні колодки.

Передні гальмівні колодки Renault Sandero

Відомо, що при заводському складання Renault Sandero оснащується якісними та довговічними гальмівними колодками, що йдуть під номером 41 06 021 92R. Бажано для ремонту знайти саме цю деталь, тоді можна розраховувати на повернення колишньої стабільності в роботі гальмівної системи. Як кажуть, рідна комплектація – добре, але де її дістати? Іноді доводиться погоджуватися і на надійні аналоги. Пропонуємо цілий список для Renault Sandero, заміна передніх гальмівних колодок може здійснитись за їх участю.

Сучасний комплект гальмівних колодок, що вводиться в каталог під назвою Allied Nippon ADB1431 і часто використовується брендом Renault. На сьогоднішній день, на нього діють знижки, тому комплект можна придбати за 850. а раніше

Надійні колодки гальмівні передні, оснащені датчиком зношування, що йдуть під кодом AMDBF323. Підходять для багатьох моделей Renault, відрізняються якістю та доступною ціною, а вона становить у середньому 700.

Один з найпопулярніших комплектів, який купується, коли планується заміна гальмівних колодок Renault Sandero. це Avantech AV014. Його

Альтернативний та практичний варіант. Bosch 0 986 467 720. Він відрізняється міцністю матеріалів і тривалим терміном експлуатації, тому за нього і виставлена ​​велика його часто набувають, коли для автолюбителів заміна задніх гальмівних колодок Renault Sandero проводиться вже не вперше, тому, навчені гірким досвідом, вони набувають якісних комплектуючих.

Позначимо у списку та бюджетні варіанти комплектів колодок на заміни. По-перше, це Fenox BP43002, що виставляється на нього

По-друге, рекомендується також звернути увагу на Finwhale V706, що відрізняється повною комплектацією та німецькою якістю. Бренду Finwhale довіряють такі концерни, як Volkswagen, Audi, General Motors, Citroen, Renault, BMW, Ford, Volvo, Mazda, Suzuki.

Найбільш бюджетний варіант. FranceCar FCR210329

Він доступний у продажу та готовий прослужити певний термін після монтажу його в посадкові місця гальмівного супорта.

Є й шанувальники наступного аналога для виробу під номером 41 06 021 92R. Це Frixa FPE100, коли буде потрібна заміна гальмівних колодок Renault Sandero, можете задуматися і про цей комплект. У фінансовому плані він коштуватиме солідну суму – близько 1200.

Рекомендуємо звернути увагу і на наступний аналог — LYNXauto BD6301. Виріб не з дешевих, іноді важко його знайти на ринку збуту, але все ж таки відрізняється належною якістю і низьким ступенем зносу

У ціновому плані – це 1000 за заводський комплект.

Останній претендент у помічники Renault Sandero, заміна передніх гальмівних колодок може виконуватися і за допомогою комплекту Pilenga FDP2885. Займає виріб середній ціновий сегмент. 500 за одиницю товару.

Порядок зміни передніх колодок

Для заміни необхідні такі інструменти та матеріали: накидний ключ на 13, ріжковий ключ на 17, потужна викрутка, струбцина або пасатижі, щітка по металу, засіб WD-40, комплект колодок.

Гальмівні колодки заднього гальмівного механізму

Зніміть нижню пружину (1), потім верхню пружину (2) за допомогою кліщів для зняття та встановлення гальмівних колодок.

Встановіть затискач на поршні колісного циліндра.

По черзі від’єднайте нижні кінці колодок (D) від опори (С).

гальмівних, колодка, renault, sandero

Від’єднайте трос приводу гальма стоянки від колодки.

Усуньте забруднення барабанів та опорних щитів за допомогою очисника гальм.

Злегка змастіть різьблення розпірної планки.

Примітка: Не сплутайте деталі лівого та правого гальмівних механізмів, оскільки вони не однакові.

На лівому гальмівному механізмі: болти мають праве різьблення.

На правому гальмівному механізмі: болти мають ліве різьблення.

Встановіть на притискну гальмівну колодку:

Приєднайте трос приводу гальма стоянки до віджимної гальмівної колодки.

Встановіть притискну та віджимну колодки у зборі на щит гальмівного механізму.

Зніміть кліщі для зняття та встановлення гальмівних колодок з поршня робочого гальмівного циліндра.

Перевірте правильність установки троса приводу гальма стоянки на важелі гальма стоянки.

Заміна передніх гальмівних колодок Рено Логан (Renault Logan) та Лада Ларгус

Повертаючи храповик викруткою, відрегулюйте відстань між зовнішніми діаметрами гальмівних колодок до отримання розміру (Х1) 179,4 мм ± 0,25 мм.

Виконайте таке саме регулювання з іншого боку.

Якщо при переміщенні важеля приводу гальма стоянки між першим і другим зубцем сектора важіль не відходить від гальмівної колодки, відрегулюйте гальмо стоянки.

Приведіть у робоче положення гальмівні колодки, кілька разів натиснувши на педаль гальма.

Перевірте роботу автоматичного регулювання зазору (за характерним клацанням зсередини барабана).

ЗАМІНА ПЕРЕДНІХ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК І ГАЛЬМОВИХ ДИСКІВ НА ПАЦІЄНТІ РЕНО ЛОГАН, САНДЕРО.

МОДЕЛІ SANDERO АБО LOGAN І РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ З ПІДСИЛЮВАЧЕМ

Задні гальма LUCAS GIRLING TRW 8 дюймів

Гальмівні колодки повинні замінюватися комплектом на колесах однієї осі, у жодному разі не встановлюйте колодки різних виробників або різного типу.

Встановіть автомобіль на двостійковий підйомник.

Зніміть нижню пружину (1), потім верхню пружину (2) за допомогою щипців для гальмівних колодок.

Встановіть кліщі для зняття та встановлення гальмівних колодок на поршні робочого гальмівного циліндра.

Від’єднайте трос приводу гальма стоянки від розтискного важеля.

Усуньте забруднення барабанів та опорних щитів за допомогою очисника гальм.

Злегка змастіть різьблення розпірної планки.

Встановіть на притискну гальмівну колодку:

Приєднайте трос приводу гальма стоянки до віджимної гальмівної колодки.

Зніміть кліщі для зняття та встановлення гальмівних колодок з поршня робочого гальмівного циліндра.

Перевірте правильність установки троса приводу гальма стоянки на важелі гальма стоянки.

них колодок до отримання розміру 202,45±0,25 мм.

Виконайте таке саме регулювання з іншого боку.

Відрегулюйте гальмо стоянки, якщо важіль не відходить при переміщенні важеля приводу гальма стоянки між першим і другим зубцем сектора.

Натисніть кілька разів на педаль гальма для встановлення поршнів у робоче положення.

Перевірте роботу автоматичного регулювання зазору (за характерним клацанням зсередини барабана).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS