Заміна гальмівних колодок Ford Fusion

Table of Contents

Заміна задніх гальмівних колодок Ford Fusion. Відео інструкція

Покажемо як своїми руками правильно замінити задні колодки гальмівні в автомобілі Ford Fusion. Задні гальма на Fusion барабанні, ходять досить довго в середньому 60-80 тисяч.

Ставимо машину на передачу, ручник не піднімаємо. Ставимо під передні колеса противідкатні упори або звичайну цеглу. Домкратимо автомобіль, знімаємо одне із задніх коліс. Відкручуємо ключем або головкою на 8 датчик ABS. Трохи розхитуємо його провід руками і витягуємо, потім відводимо його убік і підвішуємо, щоб він нам не заважав у процесі роботи.

Головкою на 17 відкручуємо 4 болти кріплення барабана:

Знімаємо барабан у зборі повністю зі маточини, для цього поперемінно трохи розхитуємо його руками зверху та знизу.

Тут у нас стоїть хитра саморегулююча розпірна планка:

Коли її зніматимете, запам’ятайте як вона стояла, де була її різьбова частина і як кріпилася пластинка. Наприклад, у цьому автомобілі язичок планки стоїть вгору на лівому колесі, на правому навпаки вниз. Якщо в подальшому неправильно встановити планку, можуть зникнути гальма. Також подивіться як стоїть верхня натяжна пружинка, кількість її витків з кожного боку, за які місця вона чіпляється, щоб при зворотній установці не помилитись.

Викруткою або плоскогубцями знімаємо фіксатори з гальмівних колодок:

При їх демонтажі зі зворотного боку залишаються невеликі штифти, одразу витягуйте, щоб у процесі роботи не втратити їх. Беремо відразу дві колодки руками, виводимо спочатку з оточення низ, потім верх. Знімаємо акуратно розпірну планку, пружини, трос ручника.

Очищаємо від бруду посадкові місця, ретельно чистимо розпірну планку. Після чищення змащуємо металеві виступи тонким шаром графітового або мідного змащення:

Після чищення, розбирання та змащення розпірної планки, різьблення на ній закрутимо трохи більше, ніж у нас було до цього, у міру зносу колодок вона вже трохи висунулася вперед, на нових колодках накладки будуть трохи товстішими. Нові колодки ставимо у тій самій послідовності, як і знімали.

Заводимо трос ручника, одягаємо обидві пружинки та вставляємо розпірну планку:

Спочатку заводимо верхню частину колодок, потім верхню. Ставимо назад штифти на місце та кріпимо колодки шайбами. Якщо ви бралися брудними масляними руками за барабан чи колодки, необхідно їх знежирити. Після всього складання, нам необхідно щоб розпірна планка максимально розвела колодки до барабана, інакше у нас погано триматиме ручник і будуть погані гальма. Для цього ми сідаємо в автомобіль і максимально натискаємо на педаль гальма, час від часу піднімаючи ручник до верху. Коли ви натискатимете на педаль гальма, в барабані повинні лунати клацання, схожі на гучне цокання, таким чином розпірна планка поступово розкручується. Натискати потрібно досить довго, як мінімум 50 разів. Двигун при цьому запускати не потрібно.

Відео заміна задніх гальмівних колодок Ford Fusion:

Резервне відео як замінити задні гальмівні колодки в Ford Fusion:

Заміна задніх гальмівних колодок Ford Fusion

Після простий заміні задніх колодок з барабанними гальмами на моделях Ford Fusion іноді власники відзначають неефективну роботу ручника і м’яку педаль гальма. Як з’ясовується, причина криється в неправильному складанні розпірної планки гальмівних колодок. Тому рекомендуємо для правильної заміни задніх гальмівних колодок звертатися до професійних механіків.

Заміна задніх гальмівних колодок Fusion проводиться при виробленні накладок менше гранично допустимого розміру (1,5 мм), що допускається до експлуатації. Колодки також підлягають заміні при замаслювання накладок, виявленні сколів або тріщин у накладках колодки, або, коли накладка неміцно тримається на підставі.

Порядок робіт із заміни задніх гальмівних колодок Ford Fusion

 • Піднімаємо авто на витяг;
 • Знімаємо задні колеса;
 • Віддаємо гайку кріплення маточини і знімаємо гальмівний барабан;
 • Знімаємо пластинчасту пружину на розпірній планці і закручуємо зубчасте колесо, поки в планці не сховається все різьблення;
 • Далі знімаємо верхню та нижню стяжні пружини;
 • Знімаємо зношені колодки, звільнивши їх шайби, що фіксують, і витягнувши штифти;
 • Збираємо розпірну планку (на правому колесі язичок на пружині дивиться вниз, а на лівій планці вгору), при цьому різьбова частина повинна дивитися на колодку, до якої ставиться трос ручника;
 • Першою ставимо колодку з важелем для ручного гальма. Ставимо розпірну планку та стяжні пружини;
 • Ставимо гальмівний барабан;
 • Повільно кілька разів працюємо педаллю гальма, при цьому чути клацання всередині барабанів, що підказують роботу планки, що підводить гальмівні колодки до внутрішньої частини барабана до зазору. Плюс ручне гальмо вийде на робоче положення за кількістю клацань;
 • За відсутності клацань при натисканні на педаль гальма не буде ефективності гальмування і ручне гальмо виявиться не робочим.

Задні гальмівні колодки Ford Fusion, оригінал

Для якісної заміни задніх гальмівних колодок на моделях Ford Fusion ви можете скористатися послугами професійних механіків в одному з техцентрів нашої мережі. Найближчий до вас знайдіть на карті, зробіть дзвінок та приїжджайте на ремонт.

Заміна задніх колодок на Ford Fusion відбувається рідше, ніж передніх. Середній рекомендований міжсервісний інтервал становить близько 70 000 км. Сам процес може затягнутися на кілька годин, оскільки не всі болти можуть відкрутитись з першого разу.

Приступаємо безпосередньо до процесу зміни:

 • Ставимо автомобіль на рівну поверхню і підставляємо противідкати.
 • Розбираємо тунель ручника, після чого знімаємо фіксуючу гайку, щоб відпустити трос гальма стоянки.
 • Проводимо демонтаж заднього колеса.
 • З тильного боку гальмівного барабана маємо чотири кріпильні болти, які необхідно відкрутити.
 • Послаблена кришка барабана може відразу не піддатися розбиранню і може, доведеться її трохи постукати.
 • Від’єднуємо від кришки барабана датчик ABS.
 • Демонтуємо фіксуючі скоби гальмівних колодок.
 • Від’єднуємо від колодок трос гальма стоянки.
 • Виймаємо колодки у зборі.
 • Від’єднуємо нижню скобу та автоматичний натягувач колодок.
 • Змінюємо колодки та проводимо складання.

З іншого боку необхідно зробити операції все ті ж.

Заміна передніх гальмівних колодок на Ford Fusion (артикули)

Замінити передні гальмівні колодки на Ford Fusion можна самостійно без втручання співробітників автосервісу. Так, процес особливо не відрізняється від зміни у Жигулів. Звичайно, цей процес може вимагати деяких знань у конструкції автомобіля, але у всьому можна розібратися.

Відео про заміну передніх гальмівних колодок на Ford Fusion

Відкручуємо кришку заливної горловини гальмівної рідини. Це потрібно для того, щоб не видавило рідину при вдавлюванні гальмівного циліндра.

Знімаємо дві гумові заглушки зі штоків гальмівного супорта. Вони розташовані на задній частині супорта вгорі та внизу.

Відкручуємо два гвинти шестигранником на сім. Гвинти знаходяться під гумовими заглушками, які ви демонтували на попередньому етапі роботи.

За допомогою плоскої викрутки знімаємо пружинну скобу, яка фіксує колодки.

За допомогою струбцини та проставки, удавлюємо гальмівний циліндр.

Виймаємо напрямні, очищаємо від бруду, змащуємо графітним мастилом та встановлюємо назад.

Встановлюємо колодку та що до гальмівного циліндра.

На колодці є металеві вусики, при установці вона засувається.

Встановлюємо іншу колодку в посадкове місце.

Одягаємо гальмівний супорт і закручуємо два гвинти під шестигранник.

READ  Встановлення динаміків у задні двері Granta

Встановлюємо пружинну скобу за допомогою плоскогубців.

Ставимо колесо і йдемо міняти колодки з іншого боку. Після заміни колодок на обох сторонах, закриваємо кришку заливної горловини гальмівної рідини.

Заміна гальмівних колодок Ford Fusion

Гальмівна система автомобіля є однією з найважливіших, оскільки від її функціонування залежить ваша безпека. Існують дискові та барабанні гальма, проте незалежно від типу в конструкції обов’язково присутні колодки. Вони вважаються витратними елементами, які необхідно міняти з певною періодичністю. Заміна задніх колодок Ford Fusion відносно – простий процес, з яким водії можуть впоратися у гаражі за наявності відповідного інструменту. Про тонкощі цієї процедури для Ford Fusion ви дізнаєтеся з цього матеріалу.

Заміна передніх гальмівних колодок

Для самостійної заміни гальмівних колодок на автомобілі Ford Fusion вам необхідний: ключ для колісних гайок, викрутка, шестигранник на 7.

 • Зніміть переднє колесо з лівого боку автомобіля.
 • Візьміть викрутку і помістіть її між поршнем робочого гальмівного циліндра і внутрішньою гальмівною накладкою, втопіть поршень всередину циліндра.
 • За допомогою тієї ж викрутки витягніть відігнуті пружинні фіксатори на зовнішній колодці з отворів, розташованих на супорті.
 • Виконайте демонтаж стопора.
 • Викруткою підчепіть захисні кришки на втулках направляючих пальців і зніміть їх.
 • Відкрутіть два пальці, розташовані знизу і вийміть їх з напрямних гальмівних колодок.
 • Зніміть супорт із внутрішньою накладкою та направляючою. Проконтролюйте, щоб гальмівний шланг при цьому не перекрутився і не натягуйте його.
 • Вийміть внутрішню гальмівну накладку, попередньо витягнувши пружинний стопор із поршневої порожнини. Подивіться на нанесене на колодках маркування, бажано щоб нові колодки були аналогічні.
 • Зніміть зовнішню гальмівну накладку, попередньо виведіть її з пазів напрямної втулки.
 • Огляньте пружинний стопор на зовнішній колодці, при його сильній деформації або виявленні слідів корозії його слід замінити. Контролювати стан пластикових захисних втулок на пальцях напрямних та те, як рухається супорт щодо напрямних, необхідно при кожній заміні накладок гальмівних. При утрудненні руху пальці супорта промазуються мастилом консистентним. При несправності захисних втулок направляючих або неможливість кріплення кришок, втулки потрібно змінити.
 • Встановіть новий комплект передніх гальмівних накладок. Установка проводиться навпаки. Щоб виключити самовідвертання напрямних, слід перед їх установкою промазати різьблення фіксатором.
 • Натисніть кілька разів на гальмівну педаль, це допоможе підвести до диска фрикційні накладки.
 • Встановіть колесо на автомобіль.
 • Аналогічно проводиться заміна накладок на правій стороні осі автомобіля.
 • Переконайтеся, що рівень гальмівної рідини знаходиться в нормі, за необхідності його слід відновити.

Перш ніж почати розгляд питання заміни колодок на Ford Fusion, варто розуміти, що в основному вони змінюються при сильному зносі. Рекомендований термін служби гальмівних колодок становить 50 000 км. Якщо автомобіль експлуатується в основному в місті, цей ресурс може скоротитися.

 • Піддомкрачуємо одну зі сторін і демонтуємо колесо.
 • Дивимося на ресурс колодок. Це видно за станом гальмівного барабана.

Після встановлення та складання, не варто забувати, що необхідно залити гальмівну рідину та прокачати гальмівну систему.

Заміна гальмівних колодок Ford Fusion

Вибір виробів

До вибору деталей гальмівної системи варто віднестися належним чином, оскільки якісні гальмівні колодки. це безпека руху та своєчасне гальмування. Неякісні запасні частини мають властивість розколюватись на кілька частин. Це може призвести до того, що потрібний момент транспортний засіб не загальмує або заклинить супорта від частин колодки. Тому варто обирати лише якісні вироби.

Оригінал

Оригінальний каталожний номер передніх гальмівних колодок для Ford Fusion — 1 101 464 або 1206064.

Аналоги

Крім оригіналу, є також ряд аналогів, які можна встановлювати на Fusion. Дані вироби, сертифіковані та ліцензовані, а також відповідають усім стандартам якості.

Найменування виробника Каталоговий номер Вартість у рублях
Abe C13053ABE 1500
ABS 37195 1700
Bosch 0 986 424 558 2000
Cifam 822-316-0 1700
DAfmi D714E 1000
Delphi LP1469 1700
Denckermann B110198 1500
Febi 16401 1700
Fenox BP43029 1500
Ferodo FDB1394 2500
Fremax FBP-1160 2200
Fte BL1777A1 4500
Goodwill 1018 F 2500
Hella 8DB 355 008-901 3000
Jakoparts J3603063 3000
Jp Group 1563600310 1500
LPR 05P949 1500
LYNXauto BD-5108 2500
Mapco 6672 1500
Metelli 22-0316-0 2700
Meyle 025 236 0418/PD 2500
Nipparts J3603065 3000
Otto Zimmermann 23202.185.1 2500
Pagid T1193 4000
Profit 5000-1394 1500
Road house 2766.00 2200
SCT SP 363 1500
Starline BD S306 1500
Textar 2360406 2500
TRW GDB1419 2500
Valeo 598564 4000

Коли виникає потреба?

За рекомендаціями розробників заміна задніх гальмівних колодок повинна відбуватися після кожних 100 тис. км пробігу Ford Fusion. Діагностику стану деталей слід проводити ще частіше – під час запланованого технічного обслуговування автотранспорту. В даному випадку важливо стежити за товщиною фрикційних накладок. Якщо вона менша за 0,2 см, бажано приступати до ремонту. Можна «почекати», доки накладки не зітруться до 0,1 см. Але це вже підвищений ризик.

Подібну діагностику можна провести і в гаражних умовах. Тільки не доводиться очікувати високої точності обчислення товщини зношеної накладки. Для цього радять заміряти всю товщину колодки, з отриманого результату відібрати 0,2 см – це власне товщина основи колодки.

Втім, у разі наявності безпечної товщини все ж таки доцільно робити заміну гальмівних колодок, якщо:

Заміна гальмівних колодок проводиться на парі коліс.

На Фьюжині настав час міняти гальмівні диски. Вже був відчутний буртик, диски стали набагато тоншими. Їхня мінімальна товщина повинна бути не менше 20 мм. Нижче опишу цю нескладну процедуру. Спочатку не були куплені гальмівні колодки, так як зовнішня була ще непоганою, але при розбиранні виявилося, що внутрішні колодки вже стерлися, тому спочатку змінювалися гальмівні диски, а потім колодки, хоча процедура заміни дисків дає можливість відразу змінити колодки. Послаблюємо колісні гайки, піднімаємо автомобіль та знімаємо колесо

Знімаємо фіксуючу скобу, підчепивши плоскою викруткою

Виймаємо заглушки напрямних супорта, зверху та знизу

Далі викручуємо напрямні шестигранником на 7, за його відсутності можна застосувати ключ торх відповідного розміру. Теж верхню та нижню.

вид зі зворотного боку (видні болти скоби супорта)

Виштовхуємо напрямні викруткою і знімаємо супорт разом із внутрішньою колодкою

На даному етапі можна замінити гальмівні колодки та почати складання. Для заміни гальмівного диска необхідно відкрутити скобу супорта, це два болти на 13 зі зворотного боку, їх видно на фото двома вище. Викручуємо їх і ось що отримуємо

Можна почистити та змастити посадкове місце графітовим мастилом та ставити новий диск. Порівняння зі старим

Ставимо диск на місце, прикручуємо скобу. За допомогою відповідного інструменту утоплюємо поршень супорта. При цьому поглядаємо в бачок гальмівної рідини і за необхідності відкачуємо надлишки. Це можна зробити звичайним одноразовим шприцем.

Тепер беремо нові гальмівні колодки Fusion

Не забуваємо почистити напрямні, а також змастити їх та місця контакту колодок із супортом. На направляючі наносимо синій фіксатор різьблення

гальмівних, колодка, ford, fusion

Внутрішню колодку вставляємо в поршень. Зовнішню вставляємо в скобу супорта, заводимо супорт на скобу і прикручуємо напрямні

Залишилося поставити пружинну скобу та заглушки на напрямні. Для встановлення скоби можна скористатися пасатижами. Повертаємо на місце колесо. Ось і все готове.

Перед початком поїздки кілька разів натискаємо на педаль гальма, щоб колодки зайняли робоче положення.

Коди запчастин:

диск гальмівний Ferodo DDF 1072 (продаються парою)

гальмівні колодки Fusion передні Bosch 0 986 495 220 (комплект)

фіксатор різьбових з’єднань синій наприклад, Abro TL342 або Permatex 24200

Як поміняти передні гальмівні диски на Ford Fusion – Ремонт Ford Fusion : Заміна гальмівного диска

Аналогічно зніміть гальмівний диск другого гальмівного механізму.

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття.

Перед установкою диска ретельно очистіть привалочні поверхні маточини та диска від іржі та окалини, оскільки навіть найдрібніша частка, затиснута між привалочними поверхнями, викличе биття диска та вібрації при гальмуванні.

READ  Як поміняти помпу на Kalina

Якщо встановлюєте колишній диск, видаліть напилком буртики на робочих поверхнях диска, що утворилися в результаті зношування диска з обох боків.

Коментарі

Розділ 4. Технічне обслуговування Загальне положення Щоденне обслуговування (ЕО) Перше технічне обслуговування (ТО-1) Друге технічне обслуговування (ТО-2)

Розділ 5. Двигун Особливості конструкції Можливі несправності двигуна, їх причини та способи усунення Корисні поради Перевірка компресії в циліндрах Зняття та встановлення бризковика двигуна Заміна опор підвіски силового агрегату Установка поршня першого циліндра в положення ВМТ такту стиснення приводі клапанів Головка блоку циліндрів Зняття та встановлення двигуна Система змащення Система охолодження Система випуску відпрацьованих газів Система живлення Система уловлювання парів палива

Розділ 6. Трансмісія Зчеплення Коробка передач Приводи передніх коліс

Розділ 7. Передня підвіска Задня підвіска

Розділ 8. Рульове управління Особливості конструкції Можливі несправності рульового управління з гідропідсилювачем, їх причини та способи усунення Рульова колонка Рульові тяги Рульовий механізм

Розділ 9. Гальмівна система Особливості пристрою Можливі несправності гальмівної системи, їх причини та способи усунення Прокачування гідроприводу гальмівної системи Перевірка положення педалі гальма Головний гальмівний циліндр Вакуумний підсилювач гальм

Розділ 10. Електрообладнання Особливості конструкції Діагностика несправностей бортового електрообладнання Монтажні блоки Акумуляторна батарея Генератор Стартер Вимикач (замок) запалювання Система керування двигуном світлова і звукова сигналізація Заміна моторедуктора склоочисника вітрового вікна Заміна мотора опору електровентилятора обігрівача Електрообігрів скла двері задка Комбінація приладів Вимикачі панелі приладів Автомобільна аудіосистема Заміна датчиків та вимикачів Зняття та встановлення патрона прикурювача Електронна протиугінна система дистанційного керування Іммобілізатор

Розділ 11. Кузов Особливості конструкції Можливі несправності кузова, їх причини та способи усунення Зняття та встановлення облицювання радіатора Зняття та встановлення бризковиків коліс та підкрилок Зняття та встановлення бамперів Зняття та встановлення переднього крила Зняття та встановлення решітки короба повітропритока Сидіння Зняття та встановлення облицювання тунелю підлоги Система пасивної безпеки (SRS) Дзеркала заднього виду Панель приладів Опалювач і кондиціонер Арматура салону Зняття та встановлення облицювань салону Зняття та встановлення кожухів рульової колонки Зняття та встановлення облицювань багажника Склоочисник Зняття та встановлення кронштейна полиці кріплення акумуляторної батареї Догляд за кузовом

Розділ 12. Колеса та шини Технічні характеристики Маркування колісних дисків Маркування шин Заміна коліс Колісні гайки Обкатка шин Зберігання шин Балансування коліс Ланцюги протиковзання Запасне колесо Перевірка тиску в шинах Перевірка протектора шин Перевірка вентиля Перевірка радіального та бокового биття дисків

Заміна задніх гальмівних колодок на Ford Fusion

Розділ 15. Як підготувати автомобіль до зими Рекомендації з пуску двигуна в сильний мороз Що корисно купити до зими Корисні зимові поради

Розділ 16. Підготовка до техогляду Рекомендації Перелік несправностей та умов, за яких забороняється експлуатація транспортних засобів

Розділ 17. Поради автомеханіку-початківцю Техніка безпеки при проведенні ремонтних робіт Інструменти Перед початком роботи Відновлення різьбових з’єднань Поради з кузовного ремонту

Схеми електроустаткування Схема 1. Блок-схема Схема 2а. Система керування двигуном Схема 2б. Система керування двигуном Схема 2в. Система керування двигуном Схема 2г. Система керування двигуном Схема 2д. Система керування двигуном Схема 2е. Система керування двигуном Схема 3. Система живлення Схема 4а. Система пуску двигуна автомобілів з механічною коробкою передач Схема 4б. Система пуску двигуна автомобілів з автоматичною коробкою передач Схема 5а. Система заряджання Схема 5б. Система заряджання Схема 6. Система запалення Схема 7. Аудіосистема Схема 8а. Система охолодження Ремонт Ford Fusion: Схема 8б. Система охолодження Схема 9а. Роботизована коробка передач Схема 9б. Роботизована коробка передач Схема 9в. Роботизована коробка передач Схема 9г. Роботизована коробка передач Схема 10а. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 10б. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 11а. Діагностичний роз’єм Схема 11б. Діагностичний роз’єм Схема 11в. Діагностичний роз’єм Схема 12а. Протиугінна система Схема 12б. Протиугінна система Схема 13. Підсвічування комбінації та панелі приладів Схема 14а. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 14б. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 15. Звуковий сигнал Схема 16. Годинник Схема 17. Система опалення та вентиляції хема 18а. Система кондиціювання повітря Схема 18б. Система кондиціювання повітря Схема 18в. Система кондиціювання повітря Схема 18г. Система кондиціювання повітря Схема 19а. Внутрішнє освітлення салону Схема 19б. Внутрішнє освітлення салону Схема 20а. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20б. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20в. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 21. Протитуманні фари Схема 22а. Блок-фари Схема 22б. Блок-фари Схема 23. Габаритне освітлення та підсвічування номерного знака Схема 24. Ліхтарі заднього ходу автомобілів, оснащених механічною або роботизованою коробкою передач Схема 25а. Стоп-сигнали Схема 25б. Стоп-сигнали Схема 26а. Вказівники поворотів Схема 26б. Вказівники поворотів Схема 26в. Вказівники поворотів Схема 27. Задні протитуманні ліхтарі Схема 28а. Зовнішні дзеркала заднього виду Схема 29. Склоомивач Схема 30. Обігрів скла дверей задка та дзеркал Схема 31. Привід замків Схема 32. Центральний замок Схема 33. Підігрів сидінь

Як зняти задній барабан на Ford Fusion – Заміна задніх колодок Ford Fusion. Заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса Ford Fusion 2002-2012

При кожному відвертанні гайки маточини заднього колеса її необхідно замінювати разом із стопорною шайбою.

Після тривалої експлуатації по зовнішньому краю робочої поверхні барабана в результаті зносу утворюється буртик, що ускладнює зняття барабана. У цьому випадку послабте натяг троса приводу гальма стоянки (див. «Регулювання приводу гальма стоянки»).

Не натискайте на педаль гальма при знятому гальмівному барабані, тому що при цьому з робочого циліндра можуть повністю вийти поршні, а з гідросистеми витікне гальмівна рідина.

Виміряйте штангенциркулем діаметр робочої поверхні. Якщо діаметр перевищує максимально допустиме значення, барабан підлягає заміні.

На внутрішню поверхню барабана в лиття нанесений його максимально допустимий при зношуванні діаметр (204,3 мм).

Огляньте робочу поверхню барабана. Вона повинна бути рівною і гладкою, без кільцевих рисок і явно видимої овальності (овальність повинна бути не більше 0,5 мм, її можна визначити за нерівномірно зношеною робочою поверхнею барабана). Якщо кільцеві ризики дуже глибокі або добре видно нерівномірне зношування робочої поверхні, барабан доведеться замінити новим.

Гальмівні барабани замінюйте парами (лівий та правий одночасно).

Заміна передніх колодок на Ford Fusion

Аналогічно зніміть та перевірте другий гальмівний барабан.

При встановленні колишнього барабана зніміть напильником буртик на робочій поверхні барабана, що утворився в результаті зношування.

Наведіть у вихідний стан регулятор зазорів (див. “Заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса”).

Встановіть барабан у порядку, зворотному зняття.

Відрегулюйте зазор між гальмівними колодками та барабаном, натиснувши кілька разів на педаль гальма.

Встановіть колесо та декоративний ковпак (див. “Заміна колеса”).

Перевірте легкість обертання колеса. Допускається легке зачеплення барабана про колодку.

Коментарі

Розділ 6. Трансмісія Зчеплення Коробка передач Приводи передніх коліс

Розділ 7. Передня підвіска Задня підвіска

Розділ 8. Рульове управління Особливості конструкції Можливі несправності рульового управління з гідропідсилювачем, їх причини та способи усунення Рульова колонка Рульові тяги Рульовий механізм

Розділ 9. Гальмівна система Особливості пристрою Можливі несправності гальмівної системи, їх причини та способи усунення Прокачування гідроприводу гальмівної системи Перевірка положення педалі гальма Головний гальмівний циліндр Вакуумний підсилювач гальм

Розділ 10. Електрообладнання Особливості конструкції Діагностика несправностей бортового електрообладнання Монтажні блоки Акумуляторна батарея Генератор Стартер Вимикач (замок) запалювання Система керування двигуном світлова і звукова сигналізація Заміна моторедуктора склоочисника вітрового вікна Заміна мотора опору електровентилятора обігрівача Електрообігрів скла двері задка Комбінація приладів Вимикачі панелі приладів Автомобільна аудіосистема Заміна датчиків та вимикачів Зняття та встановлення патрона прикурювача Електронна протиугінна система дистанційного керування Іммобілізатор

гальмівних, колодка, ford, fusion

Розділ 11. Кузов Особливості конструкції Можливі несправності кузова, їх причини та способи усунення Зняття та встановлення облицювання радіатора Зняття та встановлення бризковиків коліс та підкрилок Зняття та встановлення бамперів Зняття та встановлення переднього крила Зняття та встановлення решітки короба повітропритока Сидіння Зняття та встановлення облицювання тунелю підлоги Система пасивної безпеки (SRS) Дзеркала заднього виду Панель приладів Опалювач і кондиціонер Арматура салону Зняття та встановлення облицювань салону Зняття та встановлення кожухів рульової колонки Зняття та встановлення облицювань багажника Склоочисник Зняття та встановлення кронштейна полиці кріплення акумуляторної батареї Догляд за кузовом

READ  Чи не відкривається багажник Ford Focus 3

Розділ 12. Колеса та шини Технічні характеристики Маркування колісних дисків Маркування шин Заміна коліс Колісні гайки Обкатка шин Зберігання шин Балансування коліс Ланцюги протиковзання Запасне колесо Перевірка тиску в шинах Перевірка протектора шин Перевірка вентиля Перевірка радіального та бокового биття дисків

Розділ 13. Купівля запасних частин Моторне масло Пластичні мастила Охолоджувальні рідини Гальмівна рідина Паливний фільтр тонкого очищення Повітряний фільтр Масляний фільтр системи змащення двигуна Свічки запалювання

Розділ 15. Як підготувати автомобіль до зими Рекомендації з пуску двигуна в сильний мороз Що корисно купити до зими Корисні зимові поради

Розділ 16. Підготовка до техогляду Рекомендації Перелік несправностей та умов, за яких забороняється експлуатація транспортних засобів

Розділ 17. Поради автомеханіку-початківцю Техніка безпеки при проведенні ремонтних робіт Інструменти Перед початком роботи Відновлення різьбових з’єднань Поради з кузовного ремонту

Програми 1. Моменти затягування різьбових з’єднань, Н·м Додаток 2. Лампи на автомобілі Додаток 3. Паливно-мастильні матеріали та експлуатаційні рідини

Схеми електроустаткування Схема 1. Блок-схема Схема 2а. Система керування двигуном Схема 2б. Система керування двигуном Схема 2в. Система керування двигуном Схема 2г. Система керування двигуном Схема 2д. Система керування двигуном Схема 2е. Система керування двигуном Схема 3. Система живлення Схема 4а. Система пуску двигуна автомобілів з механічною коробкою передач Схема 4б. Система пуску двигуна автомобілів з автоматичною коробкою передач Схема 5а. Система заряджання Схема 5б. Система заряджання Схема 6. Система запалення Схема 7. Аудіосистема Схема 8а. Система охолодження Ремонт Ford Fusion: Схема 8б. Система охолодження Схема 9а. Роботизована коробка передач Схема 9б. Роботизована коробка передач Схема 9в. Роботизована коробка передач Схема 9г. Роботизована коробка передач Схема 10а. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 10б. Антиблокувальна система (ABS) та система динамічної стабілізації (ESP) автомобіля Схема 11а. Діагностичний роз’єм Схема 11б. Діагностичний роз’єм Схема 11в. Діагностичний роз’єм Схема 12а. Протиугінна система Схема 12б. Протиугінна система Схема 13. Підсвічування комбінації та панелі приладів Схема 14а. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 14б. Комбінація приладів та підрульові перемикачі Схема 15. Звуковий сигнал Схема 16. Годинник Схема 17. Система опалення та вентиляції хема 18а. Система кондиціювання повітря Схема 18б. Система кондиціювання повітря Схема 18в. Система кондиціювання повітря Схема 18г. Система кондиціювання повітря Схема 19а. Внутрішнє освітлення салону Схема 19б. Внутрішнє освітлення салону Схема 20а. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20б. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 20в. Габаритне освітлення для водіння у світлий час доби (система DRL) Схема 21. Протитуманні фари Схема 22а. Блок-фари Схема 22б. Блок-фари Схема 23. Габаритне освітлення та підсвічування номерного знака Схема 24. Ліхтарі заднього ходу автомобілів, оснащених механічною або роботизованою коробкою передач Схема 25а. Стоп-сигнали Схема 25б. Стоп-сигнали Схема 26а. Вказівники поворотів Схема 26б. Вказівники поворотів Схема 26в. Вказівники поворотів Схема 27. Задні протитуманні ліхтарі Схема 28а. Зовнішні дзеркала заднього виду Схема 29. Склоомивач Схема 30. Обігрів скла дверей задка та дзеркал Схема 31. Привід замків Схема 32. Центральний замок Схема 33. Підігрів сидінь

  Послабляємо болти на задніх колесах.

 • За допомогою домкрата піднімаємо задній міст та надійно фіксуємо підйомну конструкцію.
 • Знімаємо перше колесо. Далі, розбирання та складання обмежується лише цим колесом. Паралельно над двома колесами не працюємо.
 • Обстежуємо кількість гальмівної рідини у загальній системі Ford Fusion. Якщо воно досягає максимальної величини або біля неї, необхідно злити рідину до мінімуму. В іншому випадку рідина загрожує розлитися.
 • Приступаємо до демонтажу гальмівного барабана із внутрішньої сторони колеса. Це особливий момент, оскільки деталь пов’язана з датчиком ABS Ford Fusion. Важливо його не зашкодити. Тому послаблюємо його кріплення (8 розмір болта). Потім з внутрішнього боку гальмівного барабана знаходимо чотири болти 17 розміру. Відкручуємо їх. Далі, притримуючи знятий барабан, викручуємо та знімаємо з нього датчик ЕйБіЕс.
 • Тепер бачимо зафіксовані скобами гальмівні колодки, на які чекає заміна. Знімаємо фіксатори (за допомогою викрутки) та витягуємо штифти (скоби на них тримаються).

Обидві колодки можна зняти. Вони скріплені пружинами. Дві ключові деталі витягуємо одночасно, після чого від’єднуємо розпірну планку та пружини (їх можна знімати раніше: до фіксаторів).

Залишається трос ручного гальма, який легко від’єднується від задньої колодки.

Гальмівні колодки на Ford Fusion

Гальмівна система на автомобілі Ford Fusion має класичну конструкцію: гальмівні диски з однопоршневим супортом спереду і барабани ззаду. Завдяки простій конструкції, самостійна заміна гальмівних колодок не складе труднощів. Для початку дізнаємось, які колодки встановлені в автомобілі.

Незалежно від об’єму двигуна (1.4 або 1.6), а також року випуску, гальмівна система на автомобілі не змінювалася. Згідно з оригінальним каталогом, переднім колодкам присвоєно артикул 1 101 464.

Так як технічно автомобіль однаковий з Mazda 2, то колодки під номером D3Y03328ZC,

Що стосується якісних замінників, можна вибрати:

Які задні колодки можна поставити на автомобіль. Каталожний номер оригінальних колодок 1236882.

Їх серед аналогів хорошої якості представлені наступні варіанти:

 • AKYOTO AKS2006 1000 р;
 • LPR 08200 1150 р;
 • Bosch 0986487599 1200 р;
 • ZIMMERMANN 109901190 1900 р;
 • TRW GS8742 2600 р.

Крім колодок, краще придбати відразу ремонтний комплект барабана, що складається із пружин та пластин. Оригінальний номер ремонтного комплекту Ford 1522222, завдяки таким аналогам, як TRW (SFK328), Bosch (1987475274), DELPHI (SFK328), монтажний комплект можна придбати за 400-700.

Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#1 Повідомлення Casper » 12 Квітня 2010, 14:19

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#2 Повідомлення Dima! » 12 квіт 2010, 15:11

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#3 Повідомлення Casper » 12 Квітня 2010, 15:22

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#4 Повідомлення Dima! » 12 квіт 2010, 15:32

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#5 Повідомлення Casper » 12 Квітня 2010, 16:05

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#6 Повідомлення Dima! » 12 квіт 2010, 16:09

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#7 Повідомлення Casper » 12 Квітня 2010, 16:16

Re: Норми зносу гальмівних колодок/дисків

#8 Повідомлення Doc Brown » 12 Квітня 2010, 16:17

[table][tr][td]Номінальна товщина нового гальмівного диска[/td][td]22[/td][/tr] [tr][td]Номінальна товщина нового гальмівного диска автомобілі з двигуном 2.0L Duratec-HE[/td] [td]25[/td][/tr] [tr][td]Товщина відбраковування зношеного гальмівного диска [/td] [td]Товщина відбраковування зношеного гальмівного диска автомобілі з двигуном 2.0L Duratec-HE [/td] [td]23[/td][/tr] [tr][td]Максимальна різнотовщинність гальмівного диска td]Товщина відбраковування зношеної гальмівної колодки [/td] [td]1,5[/td][/tr] [tr][td]Товщина відбраковування зношеної гальмівної колодки автомобілі з двигуном 2.0L Duratec-HE [/td] [td]2,0[/td][/tr][/table]

При досягненні товщини відбраковування слід встановити новий гальмівний диск та нові гальмівні колодки. При досягненні товщини відбраковування встановіть нові гальмівні колодки.

Наша мета наносити користь і завдавати добро!

Come on, you apes! You wanna live forever? (c)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS