Заміна гальмівних дисків Renault Fluence

Renault Fluence (Renault Fluence) заміна задніх гальмівних колодок, відео

Виконуємо по кроках заміну задніх гальмівних колодок в автомобілі Renault Fluence (Renault Fluence), ролик знятий від першої особи, так щоб ви змогли все докладно розглянути та повторити у себе в гаражі своїми руками. Знято дуже якісно, ​​всі інструменти підписано.

Показано як стиснути гальмівний циліндр за допомогою спеціального знімання або якщо у вас його немає, використовуючи підручні матеріали. Під час заміни подивіться на стан гальмівної системи, як почуваються гальмівні диски, супорти та шланги, при необхідності проведіть заміну.

Відео заміна задніх гальмівних колодок у Renault Fluence (Renault Fluence):

Заміна передніх колодок Renault Fluence. “Руки із плечей”#1 by MMikhailovski

Взагалі заміна задніх гальмівних колодок Renault Fluence не складна, якщо ви виконували подібну процедуру на інших автомобілях, то можете навіть не дивитися цю інструкцію. Після заміни прокачайте кілька разів педаль гальма перед початком руху.

Задні гальмівні колодки на Renault Fluence зазвичай ходять у кілька разів більше, ніж передні, тому необов’язково робити заміну відразу на чотирьох колесах.

Щоб розпочати ремонт, потрібні спеціальні інструменти.

 • Домкрат, для підняття автомобіля.
 • Балонний ключ, щоб зняти колесо.
 • Гайкові ключі на 14 та 17 для зняття та встановлення супорта.
 • Пару плоских викруток, одну вузьку, друга не має значення.
 • Щітки для чищення диска та місця.
 • Також не зайвим буде якийсь великий ключ, підійде навіть газовий або великі плоскогубці. За допомогою них потрібно буде зробити хитру заглушку для гальмівних поршнів.

На цьому все, такий набір інструментів знадобиться для заміни колодок на Renault Fluence.

Покрокова інструкція заміни колодок на Renault Fluence

Для зручнішої заміни задніх колодок слід вивернути кермо до упору в бік, на якій почнеться заміна в першу чергу. Тобто, якщо першими змінюються ті, що справа, то кермо потрібно вивернути праворуч.

  Спочатку знімається заднє колесо на Renault, для цього перед підняттям домкратом зривають гайки, оскільки коли колесо висить, це зробити складно через постійне його кручення. Після зняття колеса оголяться колодки.

Насамперед потрібно відкрутити болт направляючої скоби ключем на 14, він знаходиться внизу системи, зліва.

На скобі Флюєнса знаходиться 2 циліндри, тому утоплюючи один, другий виходить назовні. Для того щоб так не відбувалося, потрібно з одного боку зафіксувати і закрити старою колодкою або ключем.

Далі все робиться у зворотному порядку, те саме потрібно зробити з іншими колесами.

Заміна задніх гальмівних дисків та колодок [Megane, Scenic]

Для заміни, обов’язково потрібен CLIP. З його допомогою гальмо стоянки переводиться в сервісний режим, в результаті чого електроприводу відводяться в крайнє положення. Докладніше читайте наприкінці статті. Інструмент та обладнання для роботи:

Підготовка автомобіля та вузлів до заміни задніх гальмівних дисків:. Передбачається, що машина стоїть на твердій поверхні;. Обов’язково щільно підкладаємо під обидва передні колеса чотири противідкатні пристрої;. Вимикаємо запалювання, відкриваємо двері водія, табло згасне, кермо заблокується. Можна покрутити кермо та переконатися в цьому;. Обов’язково вставляємо картку в слот;. Якщо двері водія відчинені, і панель згасла, не чіпаючи педалей одноразово натискаємо кнопку Пуск, панель загориться/музика заграє;. Не чіпаючи педалей натискаємо і тримаємо 5 секунд кнопку Пуск, почуємо клацання розблокування керма. Машина увійшла до сервісного режиму, у ньому не запам’ятовуються деякі помилки. Двигун при цьому не заведеться;. Знімаємо машину з електронного гальма стоянки;. Відкриваємо капот, виходимо. Не до кінця відвертаємо пробку бачка гальмівної рідини, головне, щоб повітря могло входити/виходити, а пил і бруд не потрапляли в бачок. Рівень гальмівної рідини не повинен бути вищим за середній, інакше все зайве відсмоктуємо медичним шприцем 20мл і більше.

Зняття колеса. Відвертаємо чотири болти;. Знімаємо колесо;. Готуємо щітки для чищення гальмівних механізмів від бруду;. Увага! Пил шкідливий не вдихати! Увага! Металева щітка ушкоджує гумові пильовики! Все що бачимо, добре очищаємо від бруду нейлоновою щіткою. Бажано, щоб все було сухе, тоді легко чиститиметься.

Очищення від бруду всіх болтів. Увага! Металева щітка ушкоджує гумові пильовики! Нейлонової щокою добре очищаємо шліци всіх чотирьох болтів і шліци напрямних пальців;. Одягаємо захисні окуляри та завершуємо процедуру чищення короткочасним розпиленням очисника гальм;

Знімаємо трос автоматичного гальма стоянки. Просто тягнемо за трос рукою, він легко витягується та знімається;. Увага! Якщо не виконували попередні процедури, комп’ютер в подальшому зафіксує помилки;

Зняття колодок та супорта (частини з циліндром). Увага! Коли зніматимете супорт не перекручуйте і не натягуйте гумовий шланг гальма! За допомогою ключа на 15 і головки на 13 відкручуємо два болти напрямних пальців;. Руками ворушимо і знімаємо супорт. Ціль ворушіння. втопити трохи циліндр, щоб легко зняти супорт

Демонтаж напрямної скоби. За допомогою важеля з довгою ручкою та головки на E16 досить легко зриваємо з місця два болти;

Оцінка справності всіх елементів. Оглядаємо фрикційні накладки старих колодок. Якщо їх товщина відрізняється більш ніж на 1,5 мм, це говорить про несправність у напрямних пластинах і пальцях (неправильний тип мастила або мало/багато мастила);. Оглядаємо пильовики циліндра та пальців. Будь-які надриви обов’язково вимагають заміни деталей на нові;. Оглядаємо супорт, скобу, болти, диск щодо несправностей;. Вимірюємо товщину диска мікрометром у чотирьох точках. Якщо менше 9 мм то час міняти;

READ  Заміна гальмівних дисків ВАЗ 2115

Демонтаж жорсткого диска. За допомогою плоскої викрутки та молотка акуратно вибиваємо металеву кришку в середині диска. Цю кришку потім доведеться встановлювати назад;

гальмівних, диск, renault, fluence

Обслуговування супорта. Чистимо супорт від бруду, довершуємо очисником;. Якщо потрібно міняємо пильовик і чистимо циліндр. Я цієї операції не робив, так не було передумов;. За допомогою спеціального пристосування обертаючи за годинниковою стрілкою утоплюємо циліндр до тих пір, поки металева частина, що виступає, не порівняється з пильником;. Якщо на колодках немає липкого шару, змащуємо тонким шаром кромку циліндра, що виступає, і протилежні йому упори протизадирним, або притивоскрипним мастилом;

Встановлення диска. Знімаємо наш захист із осі. Очищувачем знежирюємо вісь. Ледве помітним шаром, змащуємо вісь, крім самої різьби. Я використовував протизадирне мастило. Суть. просто захистити від потрапляння вологи. Різьблення залишаємо не змащеним, так як до нього згодом прилягатиме фіксатор різьблення;. Зазначаємо собі, що диск краще ставити після обслуговування супорта, полегшується доступом до супорту;. Дістаємо диск із коробки. Оглядаємо і видаляємо з фрикційної поверхні бруд, що важко видаляється, якщо такий присутній. У мене на поверхні нових дисків було кілька маленьких крапель засохлої фарби.

Установка скоби та колодок. Металевою щіткою очищаємо різьблення болтів та поверхні прилягання від бруду;. Прикручуємо на місце скобу. Спочатку закручуємо обидва болти моментом близько 30 Н/м. Потім дотягуємо номінальним моментом. 105 Н/м Похитуємо напрямні пальці, верхній повинен мати люфт. Якщо люфтит нижній. міняємо місцями пальці, була припущена помилка коли збирали скобу (див. п.10);

Після заміни дисків та колодок на другому колесі

Матеріал надано користувачем Guinness (Megane2.ru)

Важливе доповнення для власників машин з електронним гальмом стоянки, у яких електроприводи знаходяться прямо на супорті.

Reno fluence. Заміна передніх дисків та колодок.

гальмівних, диск, renault, fluence

Даний посібник із заміни колодок вам не підходить. Для заміни, обов’язково потрібен CLIP. З його допомогою гальмо стоянки переводиться в сервісний режим, в результаті чого електроприводу відводяться в крайнє положення. Після цього циліндри на супортах можна віджати точно так, як і на передніх, наприклад за допомогою широкої плоскої викрутки. Якщо ж гальмівні циліндри почати утоплювати за допомогою Пристосування для утоплення гальмівних циліндрів, без попереднього переведення гальма стоянки в сервісний режим, то зі 100% ймовірністю можна потрапити на заміни електроприводу.

Супорт із електроприводом виглядає так:

Якщо у Вас є те, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на цю тему, будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доробку автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для бази знань Renault-Drive, будь ласка, повідомте нам про це

Заміна задніх гальмівних колодок та дисків Renault Megane 3

Нерівномірне знос колодок

Гальмує ривками

Доводити до межі гальмівні колодки та гальмівні диски не бажано, непогано б періодично стежити за залишковим зносом. В даному випадку настав час міняти задні гальмівні диски, а разом з ними і колодки Мегана III. Найкращим варіантом буде проведення потрібної процедури самостійно, тому що дуже часто власники Renault Megane та Сценік з електронним ручником скаржаться на некоректну роботу після того, як поміняли колодки на сервісі.

Щоб замінити задні гальмівні колодки на Renault Megane 3 природно краще мати спеціальний пристрій для вкручування робочого поршня супорта, але якщо такого немає (часто воно так і буває), то теж нічого страшного можна знайти вихід із ситуації.

Як правильно повинна проводитися заміна задніх гальмівних колодок та дисків на Renault Megane 3 дивіться покрокову фото.

Прайс лист на ремонт та діагностику Reno Fluence (Renault Fluence)

найменування операції Ціна,
Заміна рідини у системі ГУР 300
Заміна рідини у системі охолодження 500
Заміна рідини в гальмівній системі 500
Заміна олії в АКПП 800
Заміна олії в ДВЗ 300
Заміна олії в ДВЗ із с/у захисту 400
Заміна олії в МКПП 400
Заміна ременя ГРМ (16 кл.) 4500
Заміна ременя ГРМ (8 кл.) 2400
Заміна ременя приводу навісного обладнання (з конд.) 700
Заміна ременя приводу навісного обладнання 400
Заміна свічок запалювання (8 кл.) 200
Заміна свічок запалювання (16 кл.) 400
Заміна повітряного фільтра 200
Заміна салонного фільтра 300
Заміна фільтра паливного внутрішнього 800
Заміна фільтра паливного зовнішнього 300
Заміна прокладання головки блоку циліндрів (16 кл.) 9000
Заміна прокладання головки блоку циліндрів (8 кл.) 5000
Заміна прокладання кришки клапанної (8 кл.) 400
Заміна помпи системи охолодження (при знятому ГРМ) 800
Заміна термостату 500
Заміна диска гальмівного переднього (з колодками) 500
Заміна колодок гальмівних задніх (барабани) 800
Заміна колодок гальмівних задніх (диски) 2 сторони 400
Заміна колодок гальмівних передніх 400
Заміна супорта гальмівного 600
Заміна циліндра гальмівного заднього (із заміною колодок) 600
Заміна шланга гальмівного 300
Заміна переднього амортизатора 1000
Заміна втулки стабілізатора поперечної стійкості 2500
Діагностика підвіски та рульового управління 300
Заміна підшипника маточини передньої 1000
Заміна важеля передньої підвіски 2400
Заміна сайлент-блоку важеля передньої підвіски 2400
Заміна стійки стабілізатора поперечної стійкості 300
Заміна кульової опори (при знятому важелі) 200
Заміна амортизатора заднього 600
Заміна підшипника маточини задньої (барабани) 500
Заміна підшипника маточини задньої (диски) 700
Заміна сайлент-блоку балки заднього мосту 1000
Заміна наконечника кермового 300
Заміна тяги кермової 600
КПП (механіка) (знята) ремонт 8000
Заміна приводу лівого у зборі 1200
Заміна приводу правого у зборі 900
Заміна пильника ШРУСу лівого внутрішнього 1600
Заміна пильника ШРУСу лівого зовнішнього 1800
Заміна зчеплення 4800
READ  Заміна охолодної рідини Kia Spectra

Renault Fluence дуже популярний по всій Росії, і Володимир не став винятком. Стильний сімейний автомобіль, легкий в керуванні та невибагливий. Але здоров’я авто допоможе зберегти регулярний огляд та своєчасний ремонт. Наш автосервіс надає повний спектр послуг від діагностики до капітального ремонту всіх систем. (Розгорнути)

Для кваліфікованого ремонту Renault Fluence необхідно професійне обладнання, спеціальні знання, досвід та якісні запчастини. Все це є обов’язковою складовою роботи нашого сервісу.

Професійне обладнання дозволяє виявити при діагностиці найменші неполадки.

Робота з машинами французької марки потребує досконального знання роботи кожної системи. Наші фахівці беруть за основу не тільки інструкцію з експлуатації, а й власний досвід роботи з автомобілями цього виробника. При роботі ми обов’язково враховуємо умови та режим експлуатації.

Обслуговування та ремонт Renault Fluence ми робимо вже протягом багатьох років. За цей час були розроблені ефективні плани усунення несправностей будь-якої складності. Це дозволяє при мінімальних часових та економічних витратах проводити як локальний, так і капітальний ремонт різних систем автомобіля.

Наш сервіс для ремонту Renault Fluence використовує лише ті запчастини, які відповідають вимогам виробника. Ми користуємось послугами виключно перевірених постачальників, що гарантує незмінно високу якість виробів.

І всі ці послуги надаються за більш ніж прийнятною вартістю. У нашому прайсі встановлено скромний цінник на всі роботи, що дозволяє звернутися до нас автовласникам з будь-яким рівнем доходу.

Заміна передніх колодок на Renault Fluence

Заміна передніх гальмівних колодок з прикладом Fluence з двигуном на 1.6 літри наведено в покроковій інструкції, що розташовується нижче.

 • Максимально вивернути колесо, повернувши кермо убік.
 • Піддомкратити передню частину машини та встановити підпорку.
 • Відкрутити болти кріплення колеса та зняти його.
 • Відкрити капот.
 • Проконтролювати рівень гальмівної рідини. Якщо жижа близька до максимальної позначки, її слід відкачати за допомогою шприца або гумової груші.
 • Покрити напрямні спеціальним мастилом. Заборонено для цього використовувати Літол-24, солідол або подібні підручні засоби.
 • Вкрутити напрямні.
 • Встановити на місце заглушки.
 • Одягнути дротяну скобу на супорт.
 • Долити свіжу гальмівну рідину до максимального рівня. Так як вона гігроскопічна, забороняється використовувати віджиму жижу для поповнення бачка.
 • Встановити колесо.
 • Перевірити роботу гальм.

Заміна гальмівних дисків та колодок на Scenic 1, 2 та 3

На Renault Scenic для будь-якої комплектації або моделі машини обов’язково умова – заміна гальмівних агрегатів, таких як диски та колодки. Ці дві деталі необхідно міняти щонайменше кожні 10 000 км, максимум – кожні 30 000, щоб автомобіль прослужив довше. Особливо важливою є заміна задніх колодок Renault Scenic 3, оскільки тут дещо інша система в плані послідовності. Повне стирання негативно позначається на ходовій частині і може негативно позначитися на механіці.

Також важливо врахувати, що показники для гальмівного шляху слід дотримуватися в суворості, щоб вони зовсім не зійшли на нуль. Довжина та час шляху, а також реакція зчеплення може відрізнятися залежно від типу механізмів та деталей, а також від варіації запчастин, що надаються.

Заміна

Виробник рекомендує проводити заміну дисків через 60-80 тисяч кілометрів пробігу. На практиці заміна може знадобитися раніше. У зв’язку з цим необхідно при кожному плановому обслуговуванні перевіряти стан дисків.

Насамперед заміряється їх товщина. Робити це потрібно в кількох точках за допомогою штангенциркуля. Якщо хоч при одному вимірі товщина менша за мінімальну, слід замінювати деталь. Також оцінюють загальний стан диска. Не рекомендується експлуатація, якщо є такі пошкодження:

Не рекомендується проводити шліфування, а також не застосовують інші способи відновлення.

Увага. Міняти потрібно одночасно обидва диски на одній осі.

Виконуємо по кроках заміну задніх гальмівних колодок в автомобілі Renault Fluence (Renault Fluence), ролик знятий від першої особи, так щоб ви змогли все докладно розглянути та повторити у себе в гаражі своїми руками. Знято дуже якісно, ​​всі інструменти підписано.

Показано як стиснути гальмівний циліндр за допомогою спеціального знімання або якщо у вас його немає, використовуючи підручні матеріали. Під час заміни подивіться на стан гальмівної системи, як почуваються гальмівні диски, супорти та шланги, при необхідності проведіть заміну.

Відео заміна задніх гальмівних колодок у Renault Fluence (Renault Fluence):

Взагалі заміна задніх гальмівних колодок Renault Fluence не складна, якщо ви виконували подібну процедуру на інших автомобілях, то можете навіть не дивитися цю інструкцію. Після заміни прокачайте кілька разів педаль гальма перед початком руху.

Задні гальмівні колодки на Renault Fluence зазвичай ходять у кілька разів більше, ніж передні, тому необов’язково робити заміну відразу на чотирьох колесах.

Renault Fluence Розболтування дисків

Задня вісь. Переглянути розмір дисків. Диски для Renault Fluence.

Заміна заднього гальмівного диска Renault Fluence. Руки із плечей#2 by MMikhailovski

Широка гума та 17 диски на Renault Fluence 235/45/17

Диски 16 5×114,3 Renault Megane, Fluence NISSAN (Original 7711547679)

Reno fluence. Заміна передніх дисків та колодок.

Літі диски 16 Renault, Duster, Megane, Fluence NISSAN (403004974r)

Гальмівні колодки та диски Renault Megane 3 / Fluence. ціни від офіціалів та альтернатива

Щоб зробити підбір дисків для автомобіля Renault Флюенсе року, уважно перевірте всі параметри. Свердловка (багато її називають розболтовка) – 5x Цей параметр також вказується на звороті диска разом із літерним позначенням LZ x PCD. Розміри шин та дисків автомобілів Renault Fluence. Штатна літня та зимова гума для Renault Fluence. Колісні диски для автомобілів Renault Fluence – виліт, діаметр обода, ширина обода, кріпильні отвори.

Цікавлять заводські розміри колісних дисків та шин оновленого Renault Fluence, зокрема розболтування, виліт, центрувальний отвір. Рекомендовані виробником шини та диски на Renault Megane 3 та Renault Fluence. ШИНИ ДЛЯ renault megane 3 та fluence. Штатний розмір. /65 r15, /60 r16, /55 r Варіант заміни: /55 r16, /50/ r17, /55/ r

READ  Яке масло в мотор LADA Granta

Всі допустимі розміри дисків Renault Fluence, виберіть модифікацію або рік випуску, щоб побачити таблицю коліс на Renault. Розболтування колісних дисків Fluence(Renault) Fluence г.в. Свердловка: PCD, LZ, ET, DIA параметри диска.

Модифікації Renault Fluence

Дорестайлінговий седан вироблявся з 2009 до 2012 року, а в нашій країні з 2010 до 2013 року.

1.6 л Renault K4M 106 л.з. 145 Нм та 5-МКПП JR5
1.6 л Renault K4M 106 л.з. 145 Нм та 4-АКПП DP2
2.0 л Renault M4R 137 л.з. 190 Нм та варіатор FK0

У Європі рестайлінговий седан пропонувався з 2012 до 2016 року, а у нас з 2013 до 2017 року.

1.6 л Renault K4M 106 л.з. 145 Нм та 5-МКПП JR5
1.6 л Renault H4M 114 л.з. 155 Нм та варіатор DK0
2.0 л Renault M4R 137 л.з. 190 Нм та 6-МКПП TL4
2.0 л Renault M4R 137 л.з. 190 Нм та варіатор FK0

На європейському ринку були інші двигуни, читайте про них у статті двигуни Renault Fluence

Всі трансмісії цього седана описані в окремому матеріалі для коробки Renault Fluence

Мануал російською для Renault Fluence можна завантажити тут

Чимало корисної інформації зібрано у Fluence-Club.ru

Огляд рестайлінгового Флюєнса від MegaRetr

Передні диски

Робота із заміни деталі на передньому колесі не є складною. Зробити це можна самостійно. Якщо виготовляти всі елементи акуратно, вам навіть не потрібно прокачувати гальма після ремонту. Роблять заміну у наступному порядку.

 • Вивертаємо колеса у зворотний бік. Так буде зручніше працювати.
 • Піднімаємо машину на домкраті, під задні колеса ставимо упори.
 • Знімаємо колесо. Для спрощення подальших дій обробляємо всі кріпильні елементи супорта та диска проникним мастилом. Залишаємо автомобіль на півгодини.
 • Шлицевою викруткою знімаємо з напрямних захисні ковпачки.
 • Дивимося, скільки у бачку гальмівної рідини. Якщо її рівень наближений до максимального, відкачуємо приблизно 20-30 мл.
 • За допомогою викрутки або невеликої монтажної лопатки вдавлюємо поршень робочого циліндра. Виробник передбачив необхідність такої роботи та зробив спеціальне поглиблення для упору.
 • Знімаємо пружинну скобу. Будьте обережні, вона може відлетіти убік. Притримуйте її рукою.
 • Викрутіть напрямні. На автомобілях перших років випуску для цього використовується шестигранник, на останніх машинах ключ у вигляді зірочки.
 • Знімаємо супорт і підвішуємо його до важеля. Слідкуйте за положенням гальмівної трубки, потрібно не допустити її пошкодження.
 • Відкручуємо два болти, що кріплять задню частину супорта. Знімаємо деталь.
 • Викручуємо 2 зірочки, які кріплять диск до маточини.
 • Несильним ударом молотка збиваємо диск зі маточини.
 • Складання проводиться у зворотному порядку.

Перед установкою слід почистити та змастити всі елементи супорту. Якщо не від’єднували гальмівний шланг, прокачувати гальма не доведеться.

При знятому супорті заборонено натискати на педаль гальма!

Диски гальмівні на Renault Fluence

Тормозна система Renault Fluence забезпечує оптимальну безпеку руху. На обох осях встановлені гальмівні диски. Це дозволяє досягти високого рівня ефективності при гальмуванні в будь-яких умовах.

На автомобілі встановлені вентильовані диски із високолегованої сталі. Є спеціальне антикорозійне покриття. Кількість кріпильних отворів – 5. Основні розміри деталі:

На деяких модифікаціях встановлені датчики, що контролюють товщину диска. Але, в будь-якому випадку, цей параметр краще періодично перевіряти самостійно.

Артикул та вартість хороших аналогів рідних задніх гальмівних колодок для Renault Fluence

Фірмові задні колодки мають високу якість і зносостійкість. Вони мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Якщо автовласник вирішив встановити аналог від стороннього виробника, то вибір слід робити на бренди, наведені в таблиці. Вони нічим не поступаються фірмовим виробам.

Виробник колодокАртикулПрикладна ціна,
Textar 2355406 1450-1550
Brembo P68024 1450-1550
Ferodo FDB1491 900-1100
ATE 13046028452 1300-1500
Behr-Hella 8DB355019911 1100-1350

заміна задніх гальмівних дисків рено флюїнс кат№

Гальмівні колодки Renault Fluence: правильний вибір, заміна

Напрямні встановіть старі. Коли встановлюватимете колодки, не забудьте поршні добре втиснути в циліндри. Кришку бочка зніміть, там ви побачите гальмівну рідину. На скобі розташовується два циліндри, коли утоплюватимете один, другий виходитиме на ружу.

Колодки гальмівні на Renault Fluence

Щоб такого не було, вам потрібно зафіксувати і чадлом старим закрити або ключем. Після цього поршні повинні відразу зайти. Перед виконанням Заміна ГРМ Priora 16 Клапанна Заміна ременя ГРМ на Priora Ремінь ГРМ призначений для приведення в дію газорозподільного механізму двигуна, передаючи до нього крутний момент від шківа колінчастого вала.

На відміну від 8-клапанних моторів клапанники обладнані двома розподільними валами, кожен з яких має власну приводну шестерню. З урахуванням зміни Покладіть ці ковпачки в надійне місце, щоб вони не розлетілися.

Акуратно намацуємо колодязі болтів та відкручуємо. При демонтажі скоби необхідно дотримувати кожну сторону додатково рукою.

Так має виглядати супорт і положення колодок при знятті. Заміна передніх гальмівних колодок та дисків на Renault Megane 3 кваліфікованим автомайстром. Самостійна… Зверніть увагу на різницю між новими та старими колодками.

Такий самий процес заміни проробляємо і на іншому колесі. Увага, не забудьте перевірити рівень гальмівної рідини! Після виконання всіх робіт не забуваємо перевірити рівень гальмівної рідини і залити обернену частину, також необхідно оглянути всі з’єднання де можливий витік гальмівної рідини.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS