Заміна гальмівних дисків Ford Focus 3

Як часто встановлюються нові деталі

Потреба в установці нових елементів грунтується на товщині металу, з якого вони виконані. Для деталей передніх коліс використовуються такі приблизні дані:

 • Новий диск має товщину близько 24 мм.
 • Автоконцерн рекомендує встановлювати нові вироби, якщо товщина знизилася до 22-23 мм.
 • Відповідно до думки власників авто, можна почекати до 20 мм.

Заміна задніх гальмівних дисків автомобіля Ford Focus 3 здійснюється на основі інших даних:

 • Нові елементи мають товщину 10 мм.
 • Рекомендація автоконцерну. міняти при товщині 8 мм.
 • Автовласники радять міняти після 7 мм.

Диск здатний прослужити протягом періоду експлуатації двох наборів колодок. Додатковими ознаками для установки нових деталей можуть стати удари рульового колеса при уповільненні і виникнення сторонніх шумів на гальмуваннях.

Заміна гальмівних дисків Ford Focus III

Автомобіль Ford Focus III має дві незалежні гальмівних системи. робочу і стояночную. Перша дозволяє зупиняти машину під час пересування, а друга забезпечує фіксацію авто на стоянці. До складу системи входять два контури, що забезпечують зниження швидкості діагональних коліс. Так як вузол ґрунтується на терті, йому час від часу потрібно комплексна перевірка, а в ряді ситуацій доведеться замінити передні гальмівні диски на Ford Focus 3.

Процедура монтажу нових гальмівних дисків

До початку роботи потрібно озброїтися таким обладнанням:

 • домкрат / підйомник;
 • ключ 15-го розміру;
 • інструмент для викручування колісних гайок;
 • кувалда;
 • спеціальний інструмент для роз’єднання колодок;
 • термостійка мастило і аерозоль для витіснення рідини.

Заміна гальмівних дисків Ford Focus 3 починається з установки машини на майданчик і вивертання керма, а також закріплення коліс в нерухоме стані. Далі зриваються гайки фіксації колеса зі своїх місць, автомобіль піднімається домкратом, після чого кріплення скручуються до кінця і знімається колесо.

Далі важливо трохи викрутити болти, що закріплюють супорт на поворотному кулаці, і скрутити кришку ємності під гальмівну рідину. Роз’єднання колодок здійснюється для того, щоб уникнути затиснення диска, потім викручуються болти супорта і знімається самий крайній.

Нову деталь необхідно промазати термостійкої мастилом, потім встановити на місце і затиснути гайками. Зверху ставиться супорт з колодками, прибираються гайки, підтискають диск, встановлюється колесо і закручується Фіксаційні гайками.

Заміна колодок передніх Ford Focus 3

Колодки були встановлені мною Zimmermann каталожний номер: Працюємо без зусиль, мій циліндр утапливался легко, ламати нічого не треба: Чистимо до металу скобу супорта, на неї будемо наносити мастило На фото видно залишок колодок.

Беремо мастило і змащуємо тільки ті місця, за якими рухаються колодки Більше нічого не мажемо. Ось такого тюбика мені вистачило б на заміну колодок по колу на всьому авто.

Ставимо нові колодки 8. Ставимо на місце супорт. закручуємо напрямні.

Ставимо заглушки, вішаємо назад колесо. Моїм руки. Сідаємо в машину запускаємо двигун і раз натискаємо гальмо в підлогу, педаль провалиться. Я на класиці коли ще їздив про це не знав, і майже зніс в Ара сервісі паркан: Засовує поршень в супорт.

Робити це потрібно акуратно, вставивши викрутку між колодкою і циліндром, проте важливо не поламати поршень і не надірвати пильовик. Його рух має бути плавним. Демонтуємо стяжку з супорта, використовуючи викрутку.

Знімаємо пильовики з задньої частини супорта, які використовуються для захисту і розташовуються близько фіксаторів пальців. Вивертаємо їх за допомогою ключа на 7, а потім знімаємо супорт. Чистимо і промиваємо місце посадки передніх колодок, щоб на ньому не було бруду або сажі. Це необхідно для забезпечення вільного ходу нових деталей. Дотискати поршень і встановлюємо нові колодки, роблячи все в зворотному порядку. Крім усього іншого, можна змастити різьблення на пальцях.

Чому гальмівні диски зношуються дуже швидко?

Ремонт Ford Connect. Ремонт Ford Mondeo 3. Ремонт Ford Mondeo 4. Ремонт Ford Ф’южен.

Ремонт Ford Transit. Послуги з ремонту. Ремонт комерційного транспорту. Комп’ютерна діагностика. Заміна салонного фільтра.

Заміна колодок Ford Focus

Заміна паливного фільтра. Заміна повітряного фільтра. Заміна масла в двигуні. Ремонт на стапелі. Заміна бензонасоса. Капітальний ремонт двигуна.

Промивання інжектора. Заміна ременя ГРМ. Заміна масла в АКПП.

Керівництва по ремонту Ford Focus II: заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса

Зверніть увагу на маркування гальмівних колодок. Нові колодки купуйте з такою ж маркуванням. Задні колодки дискового типу HANKOOK FRIXA для Ford Focus II мають маркування FPE102.

Передні колодки дискового типу HANKOOK FRIXA тюнинговой серії S1 для Ford Focus II мають маркування S1E102.

Увага! Далі наведена інструкція по заміні гальмівних колодок барабанного типу.

Готуємо автомобіль до виконання роботи.

При утопленні гальмівних поршнів в циліндри рівень гальмівної рідини в бачку збільшується, тому відкачати з бачка частина гальмівної рідини. Після заміни гальмівних колодок перевірте і при необхідності доведіть до норми рівень гальмівної рідини.

Знімаємо кришку бачка головного гальмівного циліндра і гумовою грушею відбираємо частину рідини.

Піддягаємо викруткою і знімаємо притискну пружину колодки.

Знімаємо заглушки втулок напрямних пальців.

Шестигранним ключем на 7 мм відвертаємо направляючі пальці супорта.

відводимо його в сторону і фіксуємо так, щоб не наражати на навантаженні гальмівний шланг.

Чи не натискати педаль гальма при знятому супорті.

При заміні гальмівних колодок обов’язково перевірте товщину і стан гальмівного диска.

За допомогою спеціалізованого пристосування вкручувати в поршень циліндр.

Утапливать поршень в супорт неприпустимо! Це неминуче призведе до пошкодження супорт і подальшої його заміни. На задніх гальмівних механізмах поршень повинен утапливаться з одночасним обертанням.

Металевою щіткою очищаємо скобу супорта в місцях контакту з колодками і край гальмівного диска.

Наносимо спеціальну високотемпературну мастило на місця контакту колодок з посадочними поверхнями скоби супорта.

Ретельно змиваємо з гальмівного диска потрапила на нього мастило очищувачі гальм.

На внутрішньої колодці встановлена ​​пружина.

Встановлюємо супорт і витягаємо направляючі пальці супорта з втулок.

Очищаємо пальці від забруднень. При наявності зносу направляючі пальці замінюємо.

Перевіряємо стан втулок напрямних пальців. При виявленні пошкоджень замінюємо їх.

Заправляємо направляючі пальці запропонованим моментом (Момент затягування. 30 Нм)

Аналогічно замінюємо колодки з іншого боку автомобіля.

Кілька разів натискаємо на педаль гальма для самоустановки гальмівних колодок.

Перевіряємо рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра і при необхідності доводимо його до норми.

Заміна задніх гальмівних колодок

Гальмівна система задніх коліс на автомобілі Ford Focus буває в двох різних виконаннях. в дисковому і барабанному.

У першому випадку заміна майже ідентична заміні колодок на передніх колесах, проте є свої тонкощі. Так як ручне гальмо суміщений з супортом, то його стиснення необхідно проводити спеціальним інструментом, який вдавлює поршень циліндра, одночасно вворачивая його всередину.

Якщо ж ззаду стоять барабанні гальма, наприклад на автомобілях з двигуном 1.4 і 1.6 л., Тоді процес заміни буде наступним:

 • Для зняття барабана необхідно послабити ручне гальмо на тросі ручника
 • Барабан знімається спеціальним знімачем (не слід пробувати збивати барабан, тому що можна його серйозно пошкодити)
 • Розбирається пружинний механізм (всі пружини і планки необхідно перевірити на наявність дефектів, тріщин і т.п.)
 • Перевіряється гальмівний циліндр (задні гальмівні циліндри в барабанних гальмах мають тенденцію пропускати гальмівну рідину через сальники, що може вкрай негативно позначитися на гальмівному зусиллі, якщо рідина потрапить на гальмуючу площину колодок)
 • Здійснюється складання механізму з новими колодками, садиться на місце гальмівний барабан, ручник натягується (при правильно налаштованому ручнику, задній барабан повинен вільно обертатися, однак ручка гальма в салоні автомобіля повинна підніматися не більше, ніж на 3-4 клацання храповика)

Гепард сервіс в Санкт-Петербурзі, в Купчино, вже більше десяти років займається ремонтом і обслуговування автомобілів Ford. Всі наші фахівці мають великий досвід вирішення будь-яких проблем, що виникають при ремонті та діагностиці цієї марки автомобілів. Приїжджайте до нас, якщо Вам необхідно поміняти гальмівні колодки на Ford Focus 2 або 3, і Ви будете приємно здивовані нашим рівнем цін і якістю обслуговування.

Якісна заміна передніх і задніх гальмівних колодок на Ford Focus

Заміна гальмівних колодок. це стандартна процедура для власників всіх автомобілів без винятку. На авто марки Ford, на таких моделях як Focus 2 і Focus 3, заміна гальмівних колодок виробляється в міру їх стирання і в середньому це відбувається через 15. 25 тис. Км пробігу. Кілометраж буде багато в чому залежати від самих гальмівних колодок, стану гальмівних дисків, а також від стилю водіння і трафіку.

Гальмівні колодки. коли міняти?

Це дозволить спростити роботи в подальшому. Ось і все, для гальмівних передніх колодок на FordFocus 3 заміна на цьому закінчується.

Переходимо до задніх колодок. Заміна колодок на задній осі В більшості випадків задні колодки служать в 3 рази довше, ніж передні на Ford Focus 3.

Витяг липкого диска

Але, якщо диски не мінялися протягом тривалого часу, то під впливом високих температур і навантажень вони зазвичай прилипають до маточини. У цьому варіанті здійснення використовується конкретний спосіб видалення з використанням молотка. Проте, іноді обертаються пагорби, які з’являються на частинах, які викликають симптоми, описані вище, можуть бути краще для подрібнювачів. Робіть це нормально, якщо заготовка не зношується до товщини 2,4 / 3. Сьогодні, постукуючи молотком, ви можете зруйнувати маточину. Тоді процес буде відкладений, а економія буде дуже неясною. У цьому випадку можливо видалити диск наступним чином:

гальмівних, диск, ford, focus

інструмент

Наступні інструментарій та інструменти корисні для процедури:

 • домкрат або ліфт;
 • термостійкий мастило;
 • гайковий ключ 15;
 • колісний ключ;
 • молоток;
 • інструмент для відкривання прокладок;
 • засіб для витіснення води, тип, WD-40;
 • нові деталі.

Заміна задніх колодок Ford Focus 2 Відео.

 • товщина нового диски. 25 мм;
 • виробник радить замінити деталь товщиною 23 мм;
 • Відповідно до досвіду автомобілістів, прийнято міняти його товщиною 20-21 мм.

заміна задні гальмівні диски Ford Focus 2. Термін служби гаража (Garage 379 ed) (GR 379)

Заміна задніх гальмівних дисків Ford Focus 2. 018 Garage Lifetime (Garage 379 Edition) (GR 379) Докладний огляд заміни.

гальмівних, диск, ford, focus

Заміна гальмівних дисків на передніх і задніх колесах допоможе в будь-якому автосервісі, іншими словами 100. Процедура не займе багато часу, але вам доведеться розщедритися на послуги майстра. Якщо, звичайно, бажання заощадити і вміння тримати гайковий ключ в долоні, заміна може бути проведена в гаражі без сторонньої допомоги.

частота заміни

Потрібно знову поміняти гальмівний диск Ford Focus 4,5 залежить від товщини металу там. Для фронтальних показань перед заміною:

Заміна Задніх Гальмівних Дисків Ford Focus 2

Основні нюанси заміни гальмо диски в Ford Focus 2

У Ford Focus 5 є 2 гальма, які працюють незалежно: робота і парковка. Перший відповідає за гальмування автомобіля під час руху, другий. за кріплення парковки. Робоча система складається з 2 контурів, кожен з яких відповідає за гальмування діагональних коліс. Така конструкція дуже ефективна, оскільки навіть при відриві одного книги від контурів інший вона забезпечує надійне гальмування. В якості опції для Ford Focus 2.7 ви можете встановити додаткове складне бухгалтерське програмне забезпечення:

Механізм переднього гальмівного диска з автоматичним регулюванням зазору між колодками і диском, також з плаваючою скобою. Передній гальмівний диск має систему вентиляції для кращого охолодження. Механізм заднього гальмівного барабана з автоматичним зазором. Диски не вентилюються. У деяких машинах на задній колісний гальмівний механізм схожий на передній. Гальмівний механізм Ford Focus 4 заснований на терті, тому іноді його просять поїхати, і час від часу його доводиться замінювати.

Своєчасна заміна гальмівних дисків Ford Focus 3 і колодок

Гальмівна система в автомобілі одна з найважливіших, її несправності можуть спричинити за собою серйозні наслідки і загрозу безпеці пасажирів. Диски. важливий елемент системи, справність якого потрібно вчасно перевіряти.

Заміна гальмівних дисків

Процедуру заміни зношених деталей повинні проводити фахівці автосервісу, які можуть визначити ступінь зносу не тільки дисків, а й зробити заміну передніх колодок Ford Focus 3, заміну задніх гальмівних колодок Focus 3, а також перевірити всю гальмівну систему. Це занадто важлива система в автомобілі, щоб довіряти її не мають відповідної кваліфікації механікам, або тим більше проводити заміну самостійно. Можливо, в самому процесі заміни дійсно немає нічого складно, але тільки кваліфікований фахівець автосервісу зможе оцінити ступінь зносу кожної деталі і сукупно гальмівної системи. Важливо відзначити, що знос дисків відбувається нерівномірно, так само як знос колодок. Фахівці стверджую, що при зміні дисків потрібно так само замінити колодки, важливо, щоб обидві деталі були одного бренду, оскільки дуже тісно взаємодіють. Заміну колодок Focus 3 потрібно виконувати частіше. Добре підібрані якісні диски будуть забезпечувати роботу 2-3 комплектів колодок.

 • Проводиться діагностика, визначається необхідність заміни елементів на кожному колесі. Важливо знати, що знос передніх і задніх гальмівних колодок нерівномірний, відповідно ці деталі міняються з різною частотою;
 • Процес заміни виглядає наступним чином: знімається колесо, супорт разом з колодками, демонтується зіпсований диск, а потім встановлюється новий, і колесо збирається в зворотній послідовності;
 • Проводиться обов’язкове тестування всієї системи, після чого автомобіль повертається власнику.

ВАЖЛИВО: після заміни автомобіль повинен пройти Обкатился: диски з колодками притираються один до одного на відстані близько 200-300 кілометрів. У цей період автолюбителю варто пам’ятати про необхідність обережної їзди, важливо уникати різких гальмувань, особливо на високій швидкості. По закінченню цього періоду все приходить в норму, і можна їздити в звичайному режимі.

Що станеться, якщо вчасно не поміняти?

Якщо своєчасно не буде виконано заміну гальмівних дисків Focus 3, то:

 • ви можете створити аварійну ситуацію на дорозі, піддаючи загрозі себе та інших учасників дорожнього руху;
 • зіпсовані диски вплинуть на знос колодок, і ремонт обійдеться вам дорожче;
 • пошкодження гальмівного механізму транспортного засобу в цілому, руйнування гальмівного барабана.

Коли потрібна заміна гальмівних дисків Focus 3?

Найчастіше заміна гальмівних дисків Ford Focus 3 проводиться в середньому один раз на 100-150 тисяч кілометрів за умови помірної їзди і використання. Якщо ви любитель швидкої манери водіння, різкого гальмування, можливо, диски і колодки вам доведеться змінити раніше. Як визначити, що їх пора міняти? Досить своєчасно проходити технічний огляд транспортного засобу, де фахівці з легкістю визначать ступінь зносу, а також необхідність заміни.

Ознаки зносу дисків, які повинні вас насторожити:

 • скрип, свист, гул протягом усього гальмівного шляху;
 • гальмівний шлях збільшений або під час гальмування автомобіль заносить, траєкторія змінена;
 • несвоєчасна реакція механізмів на натиснення педалі гальма;
 • вібрація або сіпання педалі гальма, які водій може відчути під ногою;
 • часто під час натискання педалі відбувається блокування гальмівної системи. це найнебезпечніший ознака зносу;
 • візуально. видно тріщини, потертості, відколи, якщо товщина зменшилася на 20% і більше від початкового значення, вам терміново необхідно звернутися в автосервіс, щоб змінити зношені деталі.

Чому гальмівні диски зношуються дуже швидко?

Знос деталей залежить від багатьох факторів:

 • умови експлуатації. якщо автомобіль експлуатується в умовах постійної вогкості, часто заїжджає в глибокі калюжі. деталі зношуються набагато швидше, ніж в сухому кліматі;
 • також чимало важлива температура повітря: часта зміна температури призводить до деформації метала, з якого виготовлені диски, його розширення і звуження, як наслідок. швидкого зносу;
 • матеріал, з якого виготовлені диски, також впливає на ступінь їх зносу. Вони виготовляються з чавуну, карбону або кераміки, оригінальні запчастини міцніші, служать довше, а також краще підходять до колодок;
 • ще один фактор, що впливає на швидкість зносу деталей. пробіг автомобіля. Якісні гальмівні колодки знижують ризики швидкого зносу дисків;
 • стиль водіння. Якщо власник автомобіля любитель швидкої їзди і різкого гальмування, то в Ford Focus 3 заміну передніх колодок доведеться виробляти частіше. Екстрене гальмування. одна з основних причин швидкого зносу системи в цілому.

Передні і задні гальмівні колодки і диски на Ford Focus 3

Багато автолюбитель помічають, що гальмівна система їхнього автомобіля зношується нерівномірно. Більше стираються передні або задні колодки і диски, або праві і ліві. А можливо стирається тільки якийсь один елемент, з одного боку. Чому так відбувається? Можливо виникли проблеми в роботі гальма або приводу. Однак варто зазначити, що у FORD Фокуса нерівномірне зношування елементів гальмівної системи спереду і ззаду вважається нормальним, тому замінювати їх потрібно частіше.

Рекомендації по експлуатації гальмівних колодок і дисків після заміни:

Після установки нових елементів на вашому автомобілі, фахівці неодмінно дадуть вам основні рекомендації по експлуатації автомобіля і необхідності притирання нових елементів:

 • після того як ви завели автомобіль, перш ніж почати рух, необхідно натиснути на педаль гальма кілька разів для того, щоб її розігріти;
 • після ремонту 200-300 кілометрів їздити особливо обережно, уникаючи різких гальмувань, особливо на великій швидкості, гальмувати необхідно плавно, натискати педаль рівно в половину сили звичного вам натискання;
 • бажано кілька десятків разів загальмувати в тестовому режимі. Тобто цілеспрямовано набрати швидкість і плавно натиснути педаль гальма до повної зупинки, потім знову набрати швидкість і повторити цю процедуру кілька разів.

Своєчасне звернення до фахівців автосервісу для діагностики вашого автомобіля допоможе вам убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху, знизити витрати на ремонт транспортного засобу, зберегти інші деталі в цілості й продовжити термін їх служби.

Важливо пам’ятати: своєчасна заміна гальмівних дисків продовжить термін служби колодок, багато фахівців рекомендують міняти колодки відразу разом з дисками. Намагайтеся купувати оригінальні запчастини для Форда, якщо ви все ж зважилися на замінники, прослідкуйте, щоб диски і колодки були однієї фірми, це підвищить якість їх взаємодії і термін служби. Оригінальні запчастини для FORD Фокуса знайти не складно, практично в кожному автосервісі є всі комплектуючі, оскільки ця модель поширена в Росії і досить невибаглива в ремонті.

Які задні гальмівні диски можна поставити на Ford Focus 3

Задні гальмівні диски на Ford Focus зношуються на порядок повільніше, ніж передні. Проте контролювати стан їх потрібно обов’язково. Товщина позначається на надійності роботи ABS, а також ручника і швидкості руху автомобіля. Оригінальні диски мають ресурс до 120 тис. Км. Аналоги. від 20 до 100 тис. Км. Залежно від виробника, а також режиму водіння конкретного водія.

оригінальні

Придбати запчастини від компанії Ford складно. Але такий диск дозволить надовго забути про необхідність ремонту.

НаіменованіеАртікул
Задній гальмівний диск Ford Focus 1764765 Від 3.5 тис. Рублів

замінники

Як і у випадку з передніми потрібно придивитися до добре зарекомендували себе аналогам. Це TRW, Brembo. Вартість їх відносно невелика. У той же час ресурс дозволить експлуатувати їх тривалий час.

НаіменованіеАртікул
TRW 0 986 479 763 Від 1.4 тис. Рублів
IBERIS IB151017 Від 0.8 тис. Рублів
Starke 176924 Від 07. Тис. рублів

Форд фокус3: снятие и чистка передних тормозных дисков; снятие тормозных колодок. Как снять стойку

замінники

Деякі виробники аналогів пропонують покупцям якісні вироби. За своїм ресурсу вони майже не поступаються оригіналам. Це відноситься до Brembo і TRW. Дані компанії є офіційними постачальниками компонентів і вузлів різних систем для Subaru і самого Ford.

Найменування Артикул
Valeo 297461 Від 2.2 тис. Рублів
TRW DF4384 Від 2.3 тис. Рублів
Brembo DF6138 Від 2 тис. Рублів

Гальмівні диски на Ford Focus 3

Автомобіль Ford Focus 3 забезпечується дисковими гальмами. Ними забезпечена передня і задня вісь. Потрібно пам’ятати про необхідність контролю товщини таких дисків. При відхиленні від нормального параметра на 2 і більше міліметрів необхідно здійснювати заміну.

Вибрати гальмівні диски, які підходять для конкретного авто, не так уже й просто. Всі представлені деталі можна розділити на дві основні категорії. оригінальні і аналоги.

Заміна передніх дисків

 • викручуються пластикові ковпачки. після чого шестигранником на 7 необхідно буде вивернути їх;
 • далі колодки розпрямляються за допомогою викрутки, супорт знімається і відводиться в сторону;
 • диск акуратно знімається з маточини;

На його місце встановлюється новий. Потрібно по можливості змазати посадкове місце складом з м міді. Надалі це дозволить уникнути прикипання. В іншому випадку при подальшому ремонті можуть виникнуть ускладнення.

оригінальні

Ціна оригінальних дисків на порядок вище, ніж аналогів. Відрізняться приблизно в 2-3 рази. Але при наявності достатньої кількості коштів потрібно купувати саме якісні деталі. Так як ресурс їх на порядок більше, ніж аналогів. Оригінали «ходять» до 100 тис. Км.

НаіменованіеАртікул
Передній гальмівний диск Ford Focus 1686723 Від 4 тис. Рублів

Які передні гальмівні диски можна поставити на Ford Focus 3

Передні диски впливають на швидкість, керованість. Причому важливо оцінювати не тільки їх товщину. Але також інші параметри. биття, наявність деформацій. Причому заміна переднім диски вимагають на порядок частіше, ніж заднім. Основна причина. навантаження на порядок більша. Так як автомобіль передньопривідною.

Потрібно заздалегідь визначитися які саме колодки будуть встановлюватися разом з дисками. Це не критично в разі, якщо купуються високовуглецеві ТЗ. Такими є як оригінальні. Використовується міцний сплав чавуну. Бренди, що виробляють аналоги, застосовують м’який чавун. Як наслідок. виникає необхідність уважно вибирати колодки.

ЗАМЕНА ТОРМОЗНЫХ ДИСКОВ И КОЛОДОК ФОРД ФОКУС 3 РЕСТАЙЛИН. АВТОРЕМОНТ ФОРД. ИЩЕМ ПИСК В КОЛЕСЕ

При наявності в складі м’якого чавуну необхідно уникати покупки колодок, до складу фрикційних накладок яких входить кераміка. Так як вона сточує поверхню м’якого сплаву. Існує багато версій даного авто. Важливо не переплутати запасні частини. Передні гальмівні диски на Ford Focus 3-го покоління мають габаритні параметри:

 • діаметр. 300 мм;
 • товщина диска. 25 мм;
 • діаметр посадкового отвору. 63.5 мм.