Заміна фільтра салону Lancer 9

Table of Contents

Виробники автомобілів рекомендують міняти салонний очисник повітря відповідно до встановленої норми щодо технічної документації до авто.

Компанія Mitsubishi для моделі Lancer 9 вказує поріг 15000 км пробігу або не рідше 1 разу на рік, навіть у випадку, коли автомобіль рідко виїжджає з гаража. Однак ці цифри усереднені і не враховують умови експлуатації автомашини. Якщо транспортний засіб щодня просувається міськими пробками або рухається по запилених дорогах, то салонний очищувач засмічуватиметься в рази швидше, ніж той, що експлуатується на міжміських трасах. Тому наведені цифри слід зменшити.

За досвідом автовласників проміжок між регламентами обслуговування скорочують до 8000 км. Іншими словами, проводити заміну фільтруючого елемента слід виходячи з реальних симптомів. Їх не так багато:

 • Комфортність в автомобілі в частині мікроклімату значно погіршилася: влітку надто спекотно і кондиціонер не справляється з підвищеною температурою, а взимку – пічка не в змозі обігріти салон.
 • Скло швидко запотіють і обдування не допомагає.
 • Дуже часто стала накопичуватися пил усередині машини, причому, протирання та прибирання пилососом не вирішують цю проблему.
 • Неприємний запах у салоні – ознака надмірного засмічення фільтруючого елемента. Шкідливі бактерії проникають усередину автомобіля і можуть негативно позначитися на здоров’ї водія та пасажирів.
 • Наявність свисту при працюючому вентиляторі. Проблема не пов’язана із забрудненням фільтра, але все ж таки має місце бути. Джерелом неприємного свисту може виступати підшипник двигуна вентилятора або неякісний очисник (розміри менше оригіналу, повітря проходячи через щілини, утворює неприємний звук). До речі, через щілини до салону авто може надходити пил з вулиці, а також інші шкідливі речовини.

Порада. Крім регламентної заміни фільтра, не зайвим буде знімати його кожні 1000 2000 км пробігу і чистити від пилу, що скупчився.

фільтра, салон, lancer

Заміна масляного фільтра на Mitsubishi Lancer 9

Як багато деталей у машині, і чим сучасніше авто, тим, здається, у ній більше механізмів та вузлів. Особливо їх багато в іномарках, думають багато початківців, та й не тільки, водії. І часом починаєш вважати, у що обійдеться ТО вашого улюбленого Лансера і погано стає. А начебто все по дрібницях: там підтягнути, тут відрегулювати, тут потрібна заміна масляного фільтра для Mitsubishi Lancer 9, тут паливного, тут повітряного… І помчала. І мимоволі закрадається думка, особливо знову ж таки, якщо не сильно «шаріш» у машинах – а чи не можна щось міняти рідше? Фільтри, наприклад. Адже я використовую хорошу олію, хороший бензин, їжджу акуратно, впорається старий фільтр ще, поїздить. Але ці міркування до добра не доведуть.

Масляний фільтр в машинах рекомендується міняти, як мінімум, раз на рік або після п’ятнадцяти тисяч кілометрів пробігу. Адже він служить для фільтрації дрібних частинок, які неодмінно з’являються у маслі. І чим фільтр «старіше», тим більше «гидоти» проникне у двигун. А це, що зрозуміло, призведе до його пошкодження. Звичайно, цифри до заміни можуть змінюватись в залежності від умов, в яких експлуатується ваш Mitsubishi Lancer 9.

І ось ви зрозуміли, що вам потрібна заміна масляного фільтра Lancer 9, і ви вирішуєте провести цю процедуру самостійно. В принципі нічого складного немає. Потрібна оглядова яма, підйомник, естакада (підійде будь-яке з перерахованого), торцевий/накидний ключ на «19», знімач масляного фільтра (хоча його наявність не обов’язково) і, звичайно ж, порожня ємність ( вона потрібна для старої олії).Зливати масло необхідно, поки двигун ще не охолонув, тобто відразу після поїздки. Якщо ж поїздки не було, то прогрійте двигун до робочої температури. Заганяйте автомобіль на витяг і знімайте захист двигуна, точніше, її праву частину.

Наступним кроком необхідно на масляному картері двигуна очищення пробки зливного отвору металевою щіткою, а потім ганчіркою. Підставте ємність для зливу і починайте зливати масло, відвернувши пробку зливного отвору (акуратно. гаряче масло!). Після зливу загорніть пробку.Потім починається сама заміна масляного фільтра Mitsubishi Lancer 9. Якщо у вас є знімач, то їм стригаєте фільтр з місця. Якщо ж знімача немає, то можна дуже акуратно пробити фільтр поперек викруткою, використовуючи її як важіль.

Відвертаєте фільтр і викидаєте його. Новий масляний фільтр необхідно заповнити на дві третини чистою моторною олією. Ця процедура дозволить масляним каналам швидше заповнитись при першому після заміни пуску. До того ж, деталі приводу клапанів менше працюватимуть в умовах масляного голодування.

Після цього чистим моторним маслом треба змастити кільце ущільнювача (якщо воно виробником не було оброблено тальком або мастилом). І можна приступати до встановлення фільтра. Загортайте його на місце руками (без використання інструменту!) на три чверті обороту з моменту дотику кільця та фланця блоку циліндрів. Потім поверніть на дев’яносто градусів проти годинникової стрілки пробку маслозаливної горловини та зніміть її. Заливаєте чисту олію, ставте на місце пробку.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi Lancer 9

Заміну салонного фільтра на Mitsubishi Lancer 9, як і на будь-яких інших моделях марки, рекомендовано міняти кожні 15000 км пробігу. Однак на думку багатьох автовласників цей термін надто довгий. Фільтр забивається раніше і гірше пропускає повітря, що надходить в салон. Оптимальний проміжок заміни фільтра кожні 8-10 тис км пробігу або кожен сезон навесні та восени.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi

У цій статті йдеться про процес заміни фільтра салону в автомобілі Mitsubishi. Ця процедура однакова практично для всіх моделей цієї марки. Детальна інструкція з фотографіями нижче. Читайте!

Заміна фільтра салону Mitsubishi Lancer 9 своїми руками

Фільтр салону служить для очищення повітря автомобіля, що надходить в салон, крім того, забезпечує правильну роботу печі та кондиціонера. Своєчасна заміна фільтра така ж важлива процедура, як і технічне обслуговування будь-якого іншого агрегату чи системи машини.

Як дізнатися, що настав час для зміни салонного фільтра?

Орієнтуючись на непрямі ознаки, кожен власник авто може самостійно визначити, коли потрібно замінювати салонний фільтр. Отже, якщо повітря на вулиці чисте і свіже, тоді як усередині салону машини воно аж ніяк не свіже і не чисте, то, швидше за все, що фільтр вже досить забруднився, і тому йому все важче справлятися зі своїми функціями з очищення кисню від шкідливих домішок та речовин. До того ж підтвердженням цього може стати наступне: при включенні кисневої системи вентиляції на максимальну потужність не станеться сильного обдування, що зі 100% ймовірністю свідчить про непридатність салонного фільтра, оскільки він більше не здатний пропускати великий потік повітря через себе.

Фільтр паливний на Lancer 9

7.Ось у такому стані був паливний фільтр грубого очищення (сітка). Навіть незважаючи на те, що автомобіль заправляється тільки на брендових АЗС, сміття в сіточці було

8.Після зняття насоса можна візуально переглянути вміст бензобака. Також слід звернути увагу на круглу гумову ущільнювальну прокладку, кіт. знаходиться під корпусом насоса – якщо вона надірвана або сильно обтиснута її необхідно замінити (оригінальний номер прокладки MN106046).

9.Тепер приступаємо з розбирання паливного насоса або, як його ще називають, паливного модуля. Віджавши викруткою пластмасові фіксатори знімаємо кришку електробензонасоса та пластикову заглушку паливного фільтра. Після цього зливаємо залишки палива з корпусу.

Причини поганого запуску

Отже, чому ж двигун уживаних Лансерів з часом погано заводиться? Однією з причин називають паливний фільтр або ФТО. На Lancer ще буває встановлена ​​сітка, яка «інспектує» паливо до його подачі в тонкий фільтр, тим самим, забираючи велике сміття та частинки, до їхнього потрапляння у ФТО.

READ  Заміна кульової опори Lancer 10

Очевидно, що забруднений фільтр не здатний нормально функціонувати. Брудне паливо надходитиме в двигун, і не дивно, якщо почнуться збої.

По суті, коли починаються проблеми із запуском двигуна, «лансероводи» хочуть обійтися малими жертвами, і насамперед починають із заміни фільтрів. Чи допомагає це? Безперечно, якщо причина в цьому. А якщо немає?

Автомобільна система Лансера 9 покоління, втім, як і будь-якого сучасного авто, досить складна. Вона рясніє наявністю різноманітних датчиків, які теж можуть стати причиною поганого запуску. Одним з таких регуляторів є датчик тиску олії.

Є ще датчик положення розподільного валу, який теж не можна недооцінювати, адже його глюки призводять до підвищення витрати пального, збоїв у роботі двигуна, і звичайно, складнощами із запуском.

Датчик тиску масла

Датчик тиску масла або ДДМ легко поміняти, тим більше, що коштує він недорого. лише 150. Можна навіть скористатися заміною ДДМ в автосервісі, де за послугу разом з новим датчиком візьмуть нічого. 200 або 300.

Знаходиться ДДМ біля масляного фільтра. Доступ до нього закритий коробом із повітряним фільтром, який слід демонтувати. Потім можна відкрутити ДДМ знизу, з боку водійського колеса (ліворульний Lancer) головкою на 27.

Lancer 9. Заміна фільтру салону.

Зверху до цього датчика взагалі не можна підступитися. Він прихований безліччю шлангів і комунікацій, а працювати на гарячий автомобіль взагалі небезпечно, тому що легко можна обпекти шкіру рук.

Можна поставити аналогічний датчик, хай і з іншим розміром. Головне – щоб не пропускала олія.

Вибір салонного фільтра Mitsubishi Lancer 9, 10

Ми вже зазначали, що на автомобілях дев’ятого та десятого поколінь використовуються однакові фільтри. Оригінальні мають артикул 7803A004/7803A005. І хоча маркуються вони під брендом Mitsubishi, компанія не займається виготовленням цих витратних матеріалів. Зазвичай як штатна виступає продукція фірми Mann. Хоча сам автовиробник рекомендує використовувати тільки оригінальну продукцію, ми цього робити не будемо. вона має досить високу вартість, особливо якщо ви звикли використовувати СМФ з активованим вугіллям. На ринку представлений величезний асортимент салонних фільтрів, сумісних з оригінальними, вартість яких у рази нижча, а якість анітрохи не гірша, а часто навіть краща. Враховуючи, що це витратний матеріал, переплачувати не має сенсу.

Правда, тут слід бути обережним. подібна продукція буває різної якості, часто може мати місце незначне розбіжність розмірів. у цьому випадку потрібно або обрізка, що в принципі нескладно зробити і самостійно. Або, навпаки, між фільтрувальним елементом і посадковим місцем будуть наявні зазори, що набагато гірше, оскільки при засміченні такого фільтра повітря намагатиметься проникнути в салон через ці щілини, створюючи характерний свист. З цією проблемою теж можна боротися, і ми розкажемо нижче, як.

Але щоб не займатися доведенням, краще все ж таки купувати продукцію, повністю сумісну з оригінальною, особливо за габаритами. Більшість незалежних виробників фільтрів пропонує обидва варіанти виробів: звичайні одношарові та багатошарові, що включають прошарок з активованим вугіллям. Як правило, про належність фільтра до того чи іншого виду можна дізнатися з упаковки, але далеко не завжди продукція, що потрапила на вітчизняний ринок, адаптована до нього. Так що, якщо ви відчуваєте труднощі з англійською мовою, відрізнити пиловий фільтр від вугільного можна візуально: колір перших зазвичай білий. Вугільні мають сіруватий відтінок через наявність прошарку активованого вугілля, яке, як відомо, має насичений чорний колір.

Багатошарові фільтри коштують дорожче і забруднюються швидше, але якщо вам захист від сторонніх запахів важливий, з цими недоліками доведеться змиритися. Протипилові СФ дешеві, але не забезпечують ідеального захисту. Правда, у них є ще одна перевага: коли вони забруднюються до критичного стану, а нового фільтра під рукою немає, можна промити забруднений. такий варіант як тимчасовий цілком опустимо. У будь-якому випадку для заміни салонного фільтра Lancer 9, 10 зовсім не обов’язково відвідувати сервісний центр. хоча подібна послуга коштує недорого, цю операцію можна зробити самостійно буквально за 5-10 хвилин. А тепер порахуйте, скільки часу вам знадобиться для заміни на СТО, і зрозумієте різницю.

Особливість людської психіки така, що якщо ви звикли використати будь-що, то зазвичай відкидаєте будь-які альтернативні варіанти. Таку поведінку не можна назвати раціональною. Тому для тих автовласників, хто в принципі готовий придбати новий фільтр для свого Lancer, але його стримує відсутність інформації про характеристики виробу, ми пропонуємо таблицю салонних фільтрів, сумісних із оригінальними. У цьому переліку присутні як звичайні одношарові, так і вугільні фільтри. Ми вказуємо також зразкову вартість виробів та забезпечуємо кожну позицію короткими коментарями:

Найменування (виробник, артикул) Орієнтовна вартість. Коментар
TSN 9.7.015 440-470 вугільний, має досить жорсткий корпус із пластику, по краях виробу присутня поролонова прокладка, якість фільтруючого елемента нижче середнього
BIG Filter GB-09934 240-260 звичайний, за якістю особливих претензій немає – фільтр приблизно такий самий, як Goodwill AG0571CF. Через незначне розбіжність розмірів може засвистіти
Knecht (колишня назва – Mahle Filter) LAK0485 550-580 вугільний, корпус м’який, пластикові елементи відсутні. Якість неважлива – на фільтрувальному елементі можна побачити сліди клею, поролонова прокладка проклеєна погано, подекуди відшаровується
JS Asakashi AC03503 400-420 звичайний, одягнений у жорсткий пластиковий корпус, має поролонову прокладку. Загалом зауваження щодо якості виготовлення відсутні
JapanParts FAA-MI05 400-450 вугільний, але вказана на коробці фірма – тільки пакувальник, насправді це фільтр Goodwill AG0571CF, одягнений у корпус із пластику. Цей виріб пакується в коробки під брендом «Ашика»
AMC Filters MC04015C 500-540 вугільний, укладений у твердий корпус, є поролонове ущільнення. Серед особливостей конструкції – поличка знизу
Sakura CAC01006 400-430 вугільний, твердий корпус відсутня. Незважаючи на наявність вугільного шару, якість не можна назвати хорошою, насамперед – через м’який корпус
Denso DCF0300K 430-480 вугільний, коштує дорожче за Sakura CAC01006, але за своїми характеристиками практично від нього не відрізняється. Якість не на висоті, можливі свисти
Mitwell MA08571 300-340 Один з найбільш доступних вугільних фільтрів. При цьому якість виконання на цілком пристойному рівні, всі кволі елементи проклеєні
Jakoparts J1345008 440-450 Вугільний, у м’якому корпусі. Зовнішність не вселяє оптимізму, вартість для м’якого корпусу середня
Oriparts CA01260A 350-380 Ще один бюджетний варіант вугільного фільтрувального елемента. При цьому має корпус із пластику. Проте загалом якість фільтра не викликає довіри
Toko BJ4-0506 400-420 Звичайний одношаровий фільтр, укладений у корпус із пластмаси, поролонові прокладки є, як і задня поличка. За зовнішнім виглядом максимально схожий на оригінальний виріб під артикулом MR398288, за якістю виготовлення нарікань немає
TOKO BJ4-0506C 650-700 Вугільний варіант попереднього виробу. Відрізняється від нього наявністю шару з активованим вугіллям. Варто досить дорого, але ж п’ять, порівняємо за якістю з оригінальним вугільним фільтром
Goodwill AG0571CF 280-300 Одношаровий фільтр не найкращої якості. Дивно, але обсяг продажів займає одне з провідних місць (можливо, позначається популярність бренду)
SCT SA01173 270-300 Звичайний фільтр оснащений жорстким пластиковим корпусом, проте прокладки з поролону відсутні. Якість корпусу не на висоті – помітні викривлення, що загрожує зазорами та горезвісним свистом. Ще одна особливість – наявність напису на одній із бічних граней коробки, з якої свідчить, що всередині можуть бути фільтри, виготовлені різними виробниками
Japanparts MR0398288 600-650 вугільний фільтр із пластиковим корпусом по периметру. Яскравий приклад того, що наявність впізнаваного бренду не гарантує хорошої якості, хоча зовні до виробу претензій немає. Але щодо стрілки, яка вказує, якою стороною вставляти фільтр в посадкове місце, то її напрямок вказано неправильно. Для вугільного фільтра це важливо
Sinolar B045006GWC 350-380 вугільний фільтр, укладений у пластиковий короб. Зауважень за розмірами немає. Зазори відсутні, не деренчить при їзді. Користувачі відзначають непогану фільтрацію запахів
Mitsubishi MR0398288 980-1100 оригінальний багатошаровий фільтр з вугільним прошарком. За своїми характеристиками схід з виробом Japanparts MR0398288, але ціна практично в півтора рази вища. Фактично ви доплачуєте за бренд, хоча фільтрів Mitsubishi не виробляє
Mitsubishi MZ0690361 570-600 Ще один оригінальний протипиловий фільтр, вартість якого вища, ніж у більшості вугільних неоригінальних виробів. Якість далеко від оригінального, м’яка окантовка, є зазори з боків, через які свистить повітря
Nipparts J01345008 560-580 фільтр з вугільним шаром, одягнений у жорсткий пластиковий корпус. І зовні, і за характеристиками схожий на оригінальний виріб Mitsubishi MR0398288
Невський фільтр NF06201с 350-380 Єдиний вітчизняний представник вугільних фільтрів для Lancer. Має м’який корпус та середню якість виготовлення (як і вартість)
READ  Заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo Т250

Як поміняти фільтр салону Lancer 9?

Ось уже понад 6 років спеціалізований магазин J-Detali.ru реалізує в якісні оригінальні та сертифіковані аналогові запчастини Mitsubishi. За ці роки у нас склалася сильна команда. Всі співробітники магазину – це кваліфіковані фахівці, які не тільки допоможуть вам підібрати потрібні автозапчастини за офіційним каталогом Mitsubishi, але й дадуть слушні поради щодо обслуговування авто.

Як поміняти салонний фільтр на Mitsubishi Lancer 9

Ми практикуємо комплексний підхід до обслуговування автомобілів наших клієнтів у. а тому ви зможете не тільки купити запчастини Mitsubishi з гарантією якості, але й провести у нас ТО та ремонт Mitsubishi, зробити шиномонтаж, перевірити розвал-сходження на сучасному стенді та оперативно заправити кондиціонер.

Важливі переваги придбання запчастин Mitsubishi у нашому магазині:

 • Використання оригінального каталогу запчастин Mitsubishi;
 • Замовлення всього номенклатурного ряду оригінальної продукції автобренду (більше 5 тисяч найменувань) за низькими цінами, з поставкою з оптових складів,. Європі, Японії;
 • Можливість купівлі якісних та недорогих аналогових комплектуючих, елементів, агрегатів та систем у зборі, вироблених за ліцензіями та патентами на потужностях провідних європейських та японських заводів;
 • Придбання будь-якої запчастини Mitsubishi з оперативною та безкоштовною доставкою по у (дивись умови доставки);
 • обслуговування без вихідних, 7 днів на тиждень;
 • Доставка на нашу СТО, можливість записатися на зручний час через менеджера магазину;
 • Вибір зручної для клієнта форми оплати.

Ми пропонуємо обслуговування на власному, сучасному, добре оснащеному автосервісі «Орбіта». У нас працюють кваліфіковані майстри, які мають багаторічний досвід ремонту представників модельного ряду, знають всі тонкощі заміни та встановлення нових запчастин Mitsubishi. Нам можна довірити будь-яку модель та модифікацію від відомого та популярного автобренду. Ми відповідаємо за вашу безпеку у дорозі. Надається гарантія на всі види послуг СТО.

Способи вибору запчастин Mitsubishi:

Придбати автозапчастини до модельного ряду Mitsubishi можна за каталогами автовиробника. Для того, щоб вибір був зроблений коректно та грамотно, необхідно уточнити VIN вашого ТС 17-значний номер, який традиційно складається з цифр та латинських літер. Немає необхідності запам’ятовувати цей складний код для покупки запчастин Mitsubishi, оскільки він вказаний у ПТС, СРТС, полісах ОСАГО чи КАСКО. Ми пропонуємо вам кілька способів підбору та замовлення потрібних вам деталей:

 • Телефоном, скориставшись послугами нашого досвідченого менеджера;
 • В режимі онлайн заповнивши просту форму або відправивши запит на запчастини Mitsubishi на е-мейл;
 • За каталогами самостійно, вибравши потрібні комплектуючі за параметрами (марка, модель, модифікація та ін.)

Зверніть увагу на зручний модуль калькуляції планового ТО. З його допомогою, всього в кілька кліків ви:

 • Отримайте регламентний список необхідних запчастин Mitsubishi з цінами, включаючи вартість їхньої заміни та установки;
 • надішліть заявку на проведення ТО.

Зручний вибір запчастин Mitsubishi за категоріями

Для зручності пошуку за каталогами ми розділили запчастини Mitsubishi на категорії. Вибирайте у відповідних розділах витратні матеріали для проходження ТО (масло для двигуна та трансмісії, в роздавальну коробку, охолоджувальну та гальмівну рідину, масляний, паливний, повітряний, салонний фільтр, свічки запалювання та ін.).), а також комплектуючі та елементи для ремонту:

 • Гальмівної системи (колодки, диски, поршні, шланги, супорти, ремкомплекти);
 • Ходовий (амортизатори, втулки стабілізатора, пружини, підшипники, кульові тощо);
 • Силового агрегату (ремені приводу, ролики, ГРМ, прокладки, сальники, датчики, лямбда-зонд та ін.).);
 • Системи охолодження, опалення та кондиціювання (радіатори, вентилятори, трубки, датчики, термостати);
 • Рульового управління (рейки, наконечники, тяги, кардани та ін.);
 • Трансмісії та зчеплення (підшипники, ШРУСи, пильовики, кардани та інші елементи);
 • Системи вихлопу (глушники, кільця ущільнювачів, каталізатори, гофри, насадки і так далі).

Усі представлені в каталогах запчастини Mitsubishi реалізуються із гарантіями виробника. Продукція сертифікована. За відсутності тієї чи іншої номенклатурної одиниці на наших складах здійснюється її оперативна доставка безпосередньо із заводу-виробника. При обсягах замовлення надаються вигідні знижки.

Салонний фільтр Mitsubishi Lancer 9?

Фільтр Lancer 9 варто або частіше міняти, або хоча б чистити раз на 8000-9000 км. Оригінальний салонний фільтр на Lancer коштує трохи менше 2000., Проте існує велика кількість досить дешевих і непоганих аналогів (у ціновому діапазоні 250-600.).

Виходячи з цього, чистити фільтр, або ставити новий. самостійний вибір кожного автовласника.

 • Коди салонних фільтрів Lancer 9Оригінальний MR 398288 (XR398288D), MME61701
 • Коди аналогів (280-500.)Goodwill AG 571 CF AMC Filters Mc-4015c
 • Jakoparts J1345008

Салонний фільтр на Mitsubishi

Отже, приступимо до заміни салонного фільтра Lancer 9. Процес заміни фільтра: Фільтр знаходиться за бардачком.

За бардачком бачимо пластикову кришку з двома саморізами у кутах по діагоналі. Це і є фільтр. Відкручуємо два саморізи і виймаємо фільтр на себе:

Брудний фільтр обережно витрушуємо, пилососимо або (що краще) промиваємо у теплій воді. Можна з миючими засобами, але їх обираємо акуратно. адже потім доведеться цим дихати. Промитий фільтр сушим.

Ну і нарешті, щоб вже закінчити своє міні ТО:

Було вирішено оновити до купи та салонний фільтр.Критеріїв вибору було 2: дешевше ніж минулий фільтр, а минулий фільтр у мене був Sakura арт. CAC-1006 (даний критерій не був виконаний у повному обсязі). фільтр повинен бути вугільним (щоб забути на деякий час про запахи за бортом)

На скільки мені відомо Mitsubishi не роблять фільтри, а штампують тільки коробки для них за кінськими цінниками. Тому цього разу вибір ліг на Denso.Було куплено: салонний фільтр Denso арт. DCF300K — ціна 621р.

Згідно з мануалом салонний фільтр змінюється при кожному ТО через 15000 км. або через 1 рік експлуатації, але це не наш метод. Як і у випадку з повітряним, оптимальним варіантом для заміни салонного фільтра на мій погляд буде разом із заміною олії приблизно через 7000 км., а через кожну 1000 км. діставати і витрушувати чи продувати його.

 • Необхідні інструменти: хрестова викрутка
 • Відриваємо наш бардачок і праворуч (для праворуких) у верхньому кутку є фіксатор, його то й потрібно витягти.
 • Його можна пальцем підчепити і витягнути, далі зміщуємо бардачок вправо і вниз і отримуємо такий вигляд

Тут нам і знадобиться наша хрестова викрутка, для того щоб відкрутити ці два саморізи. Після чого витягуємо старий та впроваджуємо новий фільтр. Щоб не помилитися там є напрямна, тому навіть якщо ви надзвичайно криворукий, у вас все одно не вдасться поставити фільтр не тією стороною.Збираємо все назад.

Салонний фільтр Mitsubishi Lancer 9

Салонний фільтр запобігає попаданню пилу, пилку рослин та інших сторонніх домішок повітря в салон автомобіля Lancer 9.

Для того, щоб фільтруючий елемент якісно справлявся з покладеними на нього функціями, автовласнику необхідно придбати оригінальний або рекомендований виріб, а також повністю дотримуватися термінів технічного обслуговування.

Фірмовий салонний фільтр Lancer 9 має артикул MME61701. Його

Вугільний фірмовий фільтр салону йде з номером артикул MR398288. Даний розхідник виготовлений у жорсткому корпусі. Також існує вугільний фільтр салону, який виготовляється в м’якому корпусі. Його артикул MZ690361, а

З аналогами фірмового фільтра Lancer 9 є можливість ознайомитись у таблиці нижче.

SCT SA1173 від 270 до 390
JS ASAKASHI AC3503 від 420 і вище
TOKO BJ4-506 від 450 до 690
GOODWILL AG571CF від 280 і вище
BIG FILTER GB-9934 від 250 до 400

Нижче в таблиці представлені аналоги оригінального вугільного фільтра салону.

-20 13-17
5,3-6,7
20 2,3-3,0
40 1,0-1,5
60 0,56-0,76
80 0,3-0,42

Аналог оригінального фільтра салону Lancer 9

Опис заміни фільтра салону

Заміна салонного фільтра здійснюється за допомогою викруток з хрестовим та плоским лезом. Для того, щоб поміняти фільтр салону своїми руками на автомобілі Mitsubishi Lancer 9, автовласникові потрібно скористатися інструкцією, яка наведена нижче.

Ліве кріплення бардачка Кріплення після демонтажу бардачку

 • Натиснувши на праву частину, потрібно трохи змістити бардачок усередину. Це послабить його друге кріплення. Після цього необхідно вилучити його рухом униз із посадкового місця.

Процес отримання доступу до салонного фільтра

 • Відкрити кришку фільтра. За нею автовласник може побачити, де знаходиться фільтруючий елемент салону.
 • Витягнути старий салонний фільтр.
 • Візуально оцінити стан старого фільтра салону. Дана дія допоможе визначитися з правильністю вибору інтервалів заміни.
 • Змонтувати новий фільтр у відсік. При цьому слід проконтролювати, щоб стрілочка була спрямована вниз.
 • Встановити кришку відсіку на місце та закрутити шурупи.
 • Зібрати все у зворотній послідовності.
READ  Заміна масла в коробці Ford Focus 3

Як замінити салонний фільтр на Ланцери 9 та 10

Говорячи про салонний фільтр, відразу ж хочеться відзначити, що засмічується він набагато раніше, ніж настане час чергового технічного обслуговування. Засмічений фільтруючий елемент не справляється з покладеними на нього обов’язками та функціями, і в салон починає надходити забруднене повітря з бактеріями та пилом. Внаслідок цього думка про його очищення чи заміну виглядає раціональною.

Згідно з приписом підприємства-виробника заміна салонного фільтра Lancer 9 і 10 рекомендована не рідше ніж 15 тис. км пробігу, але в умовах наших реалій робити це необхідно вдвічі частіше. Найкращий час для ревізії фільтруючого матеріалу це весна.

Яким чином можна з’ясувати, що настав час заміни фільтра? В автомобілі стає огидною атмосфера, зростає температура в літню пору, взимку виникають проблеми з опалювальною системою. Крім цього, ви, безумовно, відчуєте попадання сторонніх запахів з вулиці. Починається запотівання скла, тому що система вентиляції засмічена. На панелі приладів з’являється пил.

Резюмуючи можна сказати, що салонний повітряний бар’єр – це виключно важливий елемент в автомобілі. Одним словом, із заміною тягнути не варто, тим паче салонний бар’єр коштує недорого. Оригінал на Lancer. близько 50 доларів.

Зняття та заміна салонного фільтра Mitsubishi Lancer 9 своїми руками

Трапляється, що робота кондиціонера та печі слабшають. Через це в салоні погано підтримується задана температура, запотіють шибки. В даному випадку потрібно зняти та замінити салонний фільтр Mitsubishi Lancer 9. Це можна зробити своїми руками, витративши 15 хвилин свого часу.

Салонний фільтр Mitsubishi Lancer 9?

Ось уже понад 6 років спеціалізований магазин J-Detali.ru реалізує в якісні оригінальні та сертифіковані аналогові запчастини Mitsubishi. За ці роки у нас склалася сильна команда. Всі співробітники магазину – це кваліфіковані фахівці, які не тільки допоможуть вам підібрати потрібні автозапчастини за офіційним каталогом Mitsubishi, але й дадуть слушні поради щодо обслуговування авто.

Ми практикуємо комплексний підхід до обслуговування автомобілів наших клієнтів у. а тому ви зможете не тільки купити запчастини Mitsubishi з гарантією якості, але й провести у нас ТО та ремонт Mitsubishi, зробити шиномонтаж, перевірити розвал-сходження на сучасному стенді та оперативно заправити кондиціонер.

Важливі переваги придбання запчастин Mitsubishi у нашому магазині:

 • Використання оригінального каталогу запчастин Mitsubishi;
 • Замовлення всього номенклатурного ряду оригінальної продукції автобренду (більше 5 тисяч найменувань) за низькими цінами, з поставкою з оптових складів,. Європі, Японії;
 • Можливість купівлі якісних та недорогих аналогових комплектуючих, елементів, агрегатів та систем у зборі, вироблених за ліцензіями та патентами на потужностях провідних європейських та японських заводів;
 • Придбання будь-якої запчастини Mitsubishi з оперативною та безкоштовною доставкою по у (дивись умови доставки);
 • обслуговування без вихідних, 7 днів на тиждень;
 • Доставка на нашу СТО, можливість записатися на зручний час через менеджера магазину;
 • Вибір зручної для клієнта форми оплати.

Ми пропонуємо обслуговування на власному, сучасному, добре оснащеному автосервісі «Орбіта». У нас працюють кваліфіковані майстри, які мають багаторічний досвід ремонту представників модельного ряду, які знають всі тонкощі заміни та встановлення нових запчастин Mitsubishi. Нам можна довірити будь-яку модель та модифікацію від відомого та популярного автобренду. Ми відповідаємо за вашу безпеку у дорозі. Надається гарантія на всі види послуг СТО.

Способи вибору запчастин Mitsubishi:

Придбати автозапчастини до модельного ряду Mitsubishi можна за каталогами автовиробника. Для того, щоб вибір був зроблений коректно та грамотно, необхідно уточнити VIN вашого ТЗ 17-значний номер, який традиційно складається з цифр та латинських літер. Немає необхідності запам’ятовувати цей складний код для покупки запчастин Mitsubishi, оскільки він вказаний у ПТС, СРТС, полісах ОСАГО чи КАСКО. Ми пропонуємо вам кілька способів підбору та замовлення потрібних вам деталей:

 • Телефоном, скориставшись послугами нашого досвідченого менеджера;
 • В режимі онлайн заповнивши просту форму або відправивши запит на запчастини Mitsubishi на е-мейл;
 • За каталогами самостійно, вибравши потрібні комплектуючі за параметрами (марка, модель, модифікація та ін.)

Зверніть увагу на зручний модуль калькуляції планового ТО. З його допомогою, всього в кілька кліків ви:

 • Отримайте регламентний список необхідних запчастин Mitsubishi з цінами, включаючи вартість їхньої заміни та установки;
 • надішліть заявку на проведення ТО.

Зручний вибір запчастин Mitsubishi за категоріями

Для зручності пошуку за каталогами ми розділили запчастини Mitsubishi на категорії. Вибирайте у відповідних розділах витратні матеріали для проходження ТО (масло для двигуна та трансмісії, в роздавальну коробку, охолоджувальну та гальмівну рідину, масляний, паливний, повітряний, салонний фільтр, свічки запалювання та ін.).), а також комплектуючі та елементи для ремонту:

 • Гальмівної системи (колодки, диски, поршні, шланги, супорти, ремкомплекти);
 • Ходовий (амортизатори, втулки стабілізатора, пружини, підшипники, кульові тощо);
 • Силового агрегату (ремені приводу, ролики, ГРМ, прокладки, сальники, датчики, лямбда-зонд та ін.).);
 • Системи охолодження, опалення та кондиціювання (радіатори, вентилятори, трубки, датчики, термостати);
 • Рульового управління (рейки, наконечники, тяги, кардани та ін.);
 • Трансмісії та зчеплення (підшипники, ШРУСи, пильовики, кардани та інші елементи);
 • Системи вихлопу (глушники, кільця ущільнювачів, каталізатори, гофри, насадки і так далі).

Усі представлені в каталогах запчастини Mitsubishi реалізуються із гарантіями виробника. Продукція сертифікована. За відсутності тієї чи іншої номенклатурної одиниці на наших складах здійснюється її оперативна доставка безпосередньо із заводу-виробника. При обсягах замовлення надаються вигідні знижки.

Системи фільтрації повітря, що надходить в салон, встановлюються практично на всіх моделях сучасних автомобілів. Вони виконують дві важливі функції:

 • перекривають доступ пилу в салон, не дозволяючи йому забруднювати оббивку та завдавати шкоди органам дихання водія та пасажирів.
 • усувають неприємні запахи, що проникають всередину автомобіля за системою вентиляції.

Ресурс фільтруючих елементів обмежений. Згодом вони забиваються брудом. Проводити заміну рекомендується при проходженні чергового ТО, не рідше ніж раз на рік або 15 000 км пробігу. Але якщо атмосфера, в якій експлуатується автомобіль, сильно забруднена, проводити обслуговування слід частіше.

Ознаки забитого салонного фільтра

Салонний фільтр з часом забруднюється. Ефективність його роботи зменшується.

Основні ознаки забитого салонного фільтра:

Подібні ознаки можуть бути виявлені як одночасно, так і окремо, через різні причини їх виникнення. У першій ситуації елемент повністю забруднений пилом. Внаслідок швидкості вентилятора не вистачає для того, щоб потік повітря пробився в салон автомобіля. Виникає парниковий ефект.

Можливо із запотіванням стекол немає жодних проблем, але в салоні присутній неприємний запах. Купівля та використання освіжувачів не приносить належних результатів. Швидше за все, на елементі фільтрації розмножується мікрофлора, яка негативно позначається на чистоті повітря, що потрапляє в салон повітря. У такому разі слід негайно здійснити заміну.

На сьогоднішній день є два види салонних фільтрів:

Стандартний елемент фільтрації відрізняється від вугільного тим, що він пропускає неприємні запахи, що формуються через вихлопні гази. Тому бажано вибирати вугільний фільтр, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Паливний фільтр Mitsubishi Lancer 9

Користуючись послугами автозаправних станцій, завжди залишається сумнів у якості палива, що заливається в автомобіль. Неякісне паливо значно знижує ККД двигуна та негативно відбивається на його експлуатаційних характеристиках. Для максимального очищення пального від сторонніх домішок у Mitsubishi Lancer встановлюється паливний фільтр.

Фільтр салону Mitsubishi Lancer 9 (Mitsubishi Lancer)

Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Експертам АвтоПро відомі додаткові комплектації:

 • Фильтр салона угольный активированный уголь (Кондиционер) : XR398288, MN185231, MR398288, MN185231, MR398288, MME61701, 80000648, J1345008, MC4015C, MZ690361, 800083C, E1998LC, CUK2231, 1987432426, K1240A, LAK485, 715546, FC0406, FAAMI5, DCF300K, LAK485. 15212130, J1345008, 9716, 21MIMI5, 30435, FS8140C, IPCA307C, LAC311, LAC304C, 9715, 15212700, DX42001, CAC1006, 7803A084, MZ341012EX, M110773K, MS6350, WP9313, NC2524PC, EC405, 7803A084, PMG007, S045061, D110006, FS023. TSP0325261, 70381, PCK8344, AC3503 та інші.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS