Заміна датчика температури Peugeot 308

Table of Contents

Де знаходиться датчик температури двигуна Peugeot 408

Де знаходиться датчик температури охолоджуючої рідини в Peugeot? Заміна термостату на Peugeot боксер 3 з двигуном 2.

Датчик температури матеріалу CHT температури головки циліндрів замінює датчик температури охолоджуючої рідини, а також датчик, призначений для виведення температури на панель приладів. Так ось, виїхав я вчора з Ногинського району у бік Москви о 6-й ранку.

Peugeot заміна датчика температури зовнішнього повітря

Була думка поїхати на Пафіці наприкінці того року зробив собі подарунок та купив Nissan Pathfinder, 3. Їжу, музика грає, тепло і тут раптом різко при натисканні на педаль газу провал, і машинка глухне.

датчик, температури, peugeot

Всім привіт, у мене Peugeot боксер 3, хлопці підкажіть, стрілка датчика температури двигуна ледве-ледве піднімається і залишається на місці, хоча в машині Африкачщо може бути? Заміна датчика температури охолоджуючої рідини. На холодному двигуні при прогріві перестали бути більш підвищені оберти навесні, тільки сьогодні побачив що датчик температури двигуна-відламаний-приклеїв моментом-результату немає, замовив в Екзісті.

Симптоми ті ж: Температура піднялася, пропала тяга, вирубало двигун, мотор візуально не перегрітий. Підозра на датчик матеріалів температури важко підліз, відключив роз’єм. Вони вирішили, що справа в помпі і зібралися її міняти, я забрав машину, не дозволив над нею знущатися. Оригінальне відео людини, яка розповідає на початку ролика ДТОЖ 1996-1999. Ціна у платіжній системі Portmone перераховується в долар за курсом Центрального банку тієї країни, де Ви знаходитесь.

Як перевірити датчик температури охолоджуючої рідини в гаражних умовах. Сьогодні був у електрика 2 датчики нагрівання води він знайшов, 3-й не зміг.

Датчик температури охолоджуючої рідини Fiat Паліо де стоїть

Навіщо це написав: вентилятори працюють, сам датчик то показує, то. Хто скаже якийсь опір на кисневих датчиках на мій Peugeot? У цьому відео я покажу як за допомогою тестера.мультиметр швидко перевірити датчик температури на обрив. Після вибору оплати через PayPal запуститься платіжна система PayPal, де потрібно вибрати спосіб оплати банківська картка або обліковий запис PayPal. Задимив, пропала тяга, не стабільна робота двигуна.

Проблема була в штекері, що відійшов, з витратоміра, а не. Професійний автомобільний посібник з ремонту, пристрій Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, а також. Для виконання цієї процедури своїми руками необхідно ретельно підготуватися. Перед тим як зняти випарник.

Заміна датчика температури на Peugeot 308

Така проблема: вирішив відкрити шторку панорамного даху, потім спробував закрити, але виїхала тільки. З заднього боку гальмівного щитка зняти пластикову заглушку. Ковпаки для автомобільних коліс використовують багато автомобілістів, однак, коли виникає потреба їх зняти, багато хто.

Де знаходиться датчик температури охолодної рідини Peugeot Boxer Peugeot Boxer 3 заміна термостата Де знаходиться датчик температури охолоджуючої рідини в Peugeot? Заміна насоса, що підкачує Peugeot Boxer Наші консультанти точно знають і втрат часу встановимо його підходять Заміна насоса ГУР Peugeot. Peugeot партнер ремонт та експлуатація Професійний автомобільний посібник з ремонту, пристрій Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, а також.

Заміна датчика температури двигуна EP6C Citroen C4 B7

Як зняти випарник кондиціонера в Peugeot Для виконання цієї процедури своїми руками необхідно ретельно підготуватися. Де знаходитися датчика швидкості Peugeot Допоможіть будь ласка, може хто стикався з такими проблемами, ні Peugeot центру, ні сто де. Ремонт шторки панорамного даху на Peugeot Така проблема: вирішив відкрити шторку панорамного даху, потім спробував закрити, але виїхала тільки.

Як зняти барабани задніх гальмівних колодок Peugeot З заднього боку гальмівного щитка зняти пластикову заглушку. Як перевірити масло в механічній коробці Peugeot Якщо ви не знаєте, як перевірити масло в коробці передач свого автомобіля, то слідуйте.

Як зняти ковпаки з коліс на Peugeot Ковпаки для автомобільних коліс використовують багато автомобілістів, проте, коли виникає необхідність їх зняти, багато хто. Заміна помпи Peugeot партнер дизель У сервісній книжці на нашому двигуні рекомендується заміна ременя на 180 тис.

Особливості підбору ДТОЖ під Peugeot 308

Дані вироби розподіляють на два основні види: оригінальні та неоригінальні. Оригінальні датчики температури охолоджуючої рідини під Peugeot 308 виготовляються автовиробником або виробником автозапчастин, який отримав відповідну ліцензію. Сам оригінальний ДТОЖ відрізняється повною сумісністю з усіма сполучними компонентами, повною відповідністю всім необхідним стандартам, а також наданням клієнту при покупці обов’язкової гарантії на певний проміжок часу.

Варто зазначити, що оригінальні ДТЗ мають досить високу ціну, що й стимулює автолюбителів до покупки неоригінальної продукції, яка також відповідає вимогам системи авто, певним стандартам якості, але водночас коштує на порядок дешевше. Звичайно, серед неоригінальних ДТЗ трапляються вироби несумлінних виробників, тому, бажаючи заощадити, потрібно досить ґрунтовно підходити до підбору змінної запчастини, а якщо необхідного запасу часу та сил немає, то найкращим варіантом буде звернутися до кваліфікованого торговельного посередника.

Де знаходитись датчик температури двигуна на Peugeot 308

Peugeot 308 – основний напрямок нашого автосервісу. З якими проблемами найчастіше доводиться стикатися?Двигун EP6 не перетравлює паливо поганої якості та “не любить” рідкісну заміну масла. Особливо капризні турбовані мотори EP6DT. Вони мають прямий упорскування, і вже при відносно невеликому пробігу у них серйозно закоксовуються клапани та форсунки, через що доводиться демонтувати головку блоку циліндрів. Крім того, згодом на EP6 розтягується ланцюг і “втікають” фази. Таке запросто може статися при пробігу 50 тисяч. Можуть забитися масляні канали, які подають масло до фазорегуляторів. На двигунах EP6 перших випусків через непродуману конструкцію ущільнювальних кілець розподільного валу (вони сталеві) пропилюються алюмінієві кришки розподільного валу і масло не надходить у потрібній кількості до фазорегуляторів.

Невеликий “косметичний” ремонт двигуна EP6 може знадобитися вже при пробігу 50-60 000 кілометрів. З дрібних несправностей, що часто зустрічаються, можна назвати вихід з ладу опору вентилятора охолодження двигуна. У цьому випадку зазвичай з’являється помилка, а температура двигуна починає плавати. На 2-3-річному Peugeot 308 може відмовити термостат або почати підтікати помпа. На Peugeot 308 часто перестають працювати датчики температури охолоджувальної рідини. Нерідко виходять з ладу котушки запалення, течуть прокладки клапанної кришки та корпусу масляного фільтра. Останнім часом до нас приїжджає багато Peugeot 308 з непрацюючою піччю. Погана робота обігрівача на Peugeot 308 є наслідком забивання зсередини радіатора печі. Радіатор пічки на Peugeot 308 забивається відкладеннями червоного антифризу, що заливається на заводі. Іноді радіатор обігрівача Peugeot 308 вдається промити, але найчастіше його доводиться міняти на новий.

READ  Заміна опорних підшипників Ford Focus 2

В іншому. гальмівні диски, що постійно зношуються (це просто витратний матеріал), лампочки у фарах, що постійно перегорають, часті проблеми з АКПП AL4, особливо після літнього перегріву. Ремонт Peugeot 308 – один із основних напрямків роботи нашого сервісу.

Усім доброго ранку. і гарного здоров’я! В загальному. щасливий власник Peugeot 12 років. пробіг на даний момет 100К. другий господар. В минулому році. влітку почала підніматися температура двигуна максимум до 105. вентилятор рятує. Але. при завершенні руху та паркуванні задом. машина починає смикатися. Саме на задній швидкості, і лише коли температура 105. Антифриз зливав у позапрошлому. чистили радіатор опалення і промивали всю систему. Тому грішу на коробку. що це вона перегрівається. Взимку такої проблеми немає тільки коли на вулиці 10 і більше. При рух. якщо температура 105, помітна млявість коробки, якесь залипання. свого часу роботи з коробкою були наступні. на 60 т. змінювалися два клапани 1 та 4. із заміною олії. на 85 повна заміна олії. Загалом грішу на те, що забився гідроблок- думаю в цьому причина. підкажіть варто морочитися мити його чи ні. Чому питаю тут офіцели якось не упевнено обговорюють можливі причини. восени при поводженні з цією проблемою ( дружину відправив ) їй промили всю паливну систему )))

Виникає ще більше питань, офіцели діагностику проводили, що помилково? Яка олія в АКПП? Температуру 105 чим намірили? Чи змінювався термостат? Теплообмінник АКПП промивався окремо?

Розберіться з роботою термостата, мало що він керований, французи раніше на моделях вашого року, змінювали його за гарантією, змінивши конструкцію.І налагодьте електроніку, температура включення вентиляторів нижче, термостат повинен відкриватися раніше, тому температури в 105 градусів там не буде, телекодування там робиться.

105 це робоча температура EP6-го. Телекодування чого робити?

Близько 90 градусів робоча температура, щоб стабілізувати її в залежності від навантаження, виробник змінював конструкцію термостата і коригував ПЗ, для цього і потрібне телекодування, плюс оптимізація тиску в АКПП, соленоїди дарма раніше змінювали

Теплообмінник АКПП наскільки знаю-не промивався. масло в коробці тільки у офіцелів міняв. фірмове. рекомендоване виробником. Про заміну термостата говорили мені офіцели-не цитата але дослівно Там новий термостат на двигун вийшов. у нього вища температура роботи 97 градусів. і вентилятор не буде постійно мослати ) з цього зробив висновок що температура буде вищою, а вентилятор спрацьовувати буде пізніше. температуру заміряю(на око) за вказівником ОЖ на приладовій панелі) З.Ы. еп6 так дуже гарячий сам по собі як мені пояснили офіцели тому туди і масло треба спеціальне. так ось 4 роки до цього експлуатував. не було такої проблеми. приблизно почалося після останньої заміни олії в АКПП. через 3-4 тисячі. а підкажіть якщо критикал температура на табло вийде помилка ? там же постійно про що небудь та попереджає ).Ы, солонойди міняв з-за стусанів перемикання з першої на другий і на задню швидкість. при 45 бробігах-у офіцелів запитав про заміну олії в коробці У Вас на весь термін служби АКПП))) ну а я дурнів і повівся ух які французи молодці. а коли на 63 пішли стусани і заліз в інтернет прочитати про АЛ4 зрозумів як я потрапив)))

Востаннє редагувався Slim@; 11.04.2020 о 17:31.

Які датчики температури встановлені на Peugeot 308

Контролерів за температурою автомобіль Peugeot 308 налічує не так вже й багато.

Встановлюється в транспортних засобах для визначення температурного діапазону роботи двигуна та надання інформації на контрольну панель у салон автомобіля. Регулятор контактує з електронним блоком управління (ЕБУ), таким чином дозволяючи здійснювати регулювання складу паливної суміші. Знайти його можна на термостаті, якщо дивитися з боку салону авто.

Найчастіше цей пристрій виходить з ладу через свої внутрішні несправності, передаючи водієві невірну інформацію. Іноді причиною може послужити багате виділення антифризу в системі, який потрапляючи на роз’єми, рухається далі – блок управління силовим агрегатом. Це добре, якщо в результаті обходяться простою заміною пристрою, але бувають і більш серйозні випадки, коли через неякісне кільце ущільнювача обладнання доводиться повністю міняти «мозки» і весь джгут проводів під капотом автомобіля.

Некоректна робота пристрою тягне за собою:

Порада. Купуючи новий пристрій на заміну, потрібно шукати оригінальну запчастину. Тільки в цьому випадку можна гарантувати плідну та ефективну роботу автомобіля.

Носить інформативний характер і вказує температуру навколишнього середовища поза машиною. У конструкціях різних автомобілів цей датчик може зустрічатися будь-де, наприклад, для Peugeot 308 таким місцем є бічне дзеркало.

Автомобіль використовує кілька систем, які відповідають за контроль роботи двигуна. Однією з таких є ДТВВ, порушення в роботі якої можуть призвести до неприємних наслідків із продуктивністю двигуна.

Пристрій виконує контроль за температурою повітря, що надходить до агрегату. Функцією датчика є зміна співвідношення палива та повітря для створення горючої суміші. При неправильній роботі контролера можуть виникнути такі проблеми з автомобілем:

При цьому виникає помилка Р0098 на панелі управління, що сигналізує про неполадки в подачі повітря. Причиною появи сигналу може бути засмічення датчика або його контактів.

Датчик охолодження в автомобілі потрібен для вимірювання температури двигуна, щоб уникнути перегріву або переохолодження. Якщо відбувається сильне нагрівання, індикатор на панелі приладів повідомить водію про цю проблему. Також саме детектор визначає швидкість обертання вентилятора в радіаторі, залежно від температури двигуна.

Для тих. хто звик користуватися звичайними друкованими виданнями. рекомендуємо купити посібники з ремонту автомобілів у найбільших магазинах України та України

krutilvertel Електронні книги друкарської якості у форматі PDF autodata Інтернет-магазин видавництва Легіон-Автодата autoinform96 література з ремонту та експлуатації автомобілів у Росії та Україні

У автомобілях Peugeot 308 іноді з’являється сигнал перегріву двигуна. Причиною цього могла бути поломка ДТОЖ. У цьому випадку потрібно міняти пристрій. Це цілком здійснено своїми руками без сторонньої допомоги.

Існують моделі термостатів, у яких датчик температури охолоджуючої рідини може розташовуватися як зовні, так і всередині. Щоб замінити зовнішній контролер, просто підійдіть до нього та витягніть із розетки, попередньо відключивши акумулятор. Робота виконується у такому порядку:

 • Підніміть пластикову нитку та відкладіть її убік.
 • Зніміть скобу.
 • Електричні кабелі від’єднані.
 • Старий пристрій видалено.
 • Замініть кільце ущільнювача новим.
 • Встановіть датчик і підключіть дроти.

Розглянемо тепер варіант, коли датчик встановлений усередині термостату. Здавалося б, щоб дістатися до пристрою та розібрати його, необхідно розібрати конструкцію самого терморегулятора. Проте французькі генії придумали інший метод видалення та максимально спростили його. Розроблено вставний датчик, який просто необхідно вкрутити в повітровипускний отвір системи охолодження.

Звичайно, цілком можна поміняти прилад і простіше, наприклад замінити весь термостат. Це буде швидше, але водночас і дорожче. Це залежить від самого власника автомобіля.

Забудьте про штрафи від камер! Абсолютно легальна новинка Глушення для камер ДАІ, приховує ваші номери від камер, які є у всіх містах. Докладніше за посиланням.

 • Повністю легальний (стаття 12.2);
 • Приховується від фото та відео запису;
 • Підходить всім транспортних засобів;
 • Працює через гніздо прикурювача;
 • Не створює перешкод радіо та стільниковим телефонам.

Датчик температури рідини, що охолоджує Peugeot 308 4A, 4C (Peugeot 308)

Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

ПЕЖО 308 ЕР6. ПОМИЛКА ЗА ТЕРМОСТАТОМ І ДАТЧИКОМ ТЕМПЕРАТУРИ. ПЕРЕГРІВ

Експертам АвтоПро відомі додаткові комплектації:

 • Датчик температури рідини, що охолоджує колір: Зелений : 1338F8. 13627535068. 1338F3. 1830328. 73328. 1830328. 33707. 330552. 6PT009309221. 959843. WS3015. ST259. 530328. AS2114. PE13069. E080015. 3250012. 521750
 • Термодатчик охолодної рідини стандартна комплектація: 9810048680. 9805884680. 1611178280. 9632562080. 1342631. 1338C1. Y40218840A. 1204700. MN982202. 1830292. 13627805003. 73292. 30711088. 8653683. 33706. 210137. ST247. 330502. 36038. 6PT009309391. 0905153. 700055. TS10277. 1113380C1. 30103420631. 30757235. WS2609. PE13152. E080016. AS2124. 508602. 530292. BSG30840029. 3250014
 • Датчик температури температури охолоджувальної рідини колір: Синій : 74060. 024278. 024286. 1840060. 1840131. 74131. 24278. 24286. 35290. 330637. 330160. 540131. 0915001
READ  Де знаходиться салонний фільтр на Kalina

Дана запчастина залежить від двигуна Peugeot 308 та його модифікацій

 • 1.4I 16V 8FS (EP3), 1.6i 16V EP6: 1338F8, 13627535068, 1338F3, 1830328, 73328, 1830328, 33707, 33055, 33707, 33055, 6pt009309221, 959843, WS3015, ST259, 530328, AS2114, PE13069, E080015, 3250015, 521750
 • 1.4I 16V 8FS (EP3), 1.6I 16V [EP6DT, EP6, 5FT (EP6DT)], 1.6 GTi EP6CDTX: 9810048680
 • 1.6I 16V [EP6CDT, EP6DTS]: 9805884680, 1611178280
 • 1.6I HDi 9HZ (DV6TED4), 2.0I HDi [RHR (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)]: 9632562080, 1342631, 1338C1, Y40218840A, 1204700, MN982202, 1830292, 13627805003, 73292, 30711088, 8653683, 33706, 210137, ST247, 330502, 36038, 6PT009309391, 0905153, 700055, TS10277, 1113380C1, 30103420631, 30757235, WS2609, PE13152, E080016, AS2124, 508602, 530292,40
 • 1.6 BioFlex NFU (TU5JP4): 74060, 024278, 024286, 1840060, 1840131, 74131, 24278, 24286, 35290, 330637, 3301

Заміна датчика температури двигуна EP6C Citroen C4 B7

Ваша IP адреса тимчасово заблокована у зв’язку з підозрою на порушення Умов користування послугами сервера.

Ви використовуєте публічний проксі-сервер

Ми отримуємо надто багато запитів з Вашої IP адреси. Якщо Ви знаходитесь на корпоративному інтернет-доступі, уточніть у системного адміністратора, чи є комп’ютери Вашої мережі публічним проксі-сервером.

IP Вашого комп’ютера входить до ботнету

Рекомендуємо Вам перевірити свій комп’ютер на наявність вірусів, так як наша система відстежила надто високий потік запитів з Вашої адреси (розсилка реклами на форумах, збір особистої інформації користувачів тощо).п.)

Ви використовуєте різні програми, що дозволяють автоматично збирати та розміщувати інформацію на сайті AUTO.RU

Ваша активність на сайті пов’язана з комерційною діяльністю поза рамками Договору з AUTO.RU. В даному випадку, зв’яжіться з нами, і ми, можливо, запропонуємо Вам варіанти співпраці. Ми не вступаємо в діалоги про видачу оголошень, контактну інформацію та інші дані, захищені пунктами 1.5, 1.5.1, 1.5.2 Умов користування послугами сервера AUTO.RU

Датчик температури Peugeot 408

вранці поставив машину грітися, завів і пішов. Почув з вікна як увімкнувся вентилятор приходжу температура за 110 і стрілка туди сюди ходить (( в результаті думаю почекаю напевно вентилятор зараз охолодить її і все буде норм. але не тут то було. стрілка пішла в червону зону і я вимкнув машину. ну вентилятор вимкнувся пізніше, суть не в тому.

грішу на те що вентилятор обдував радіатор а з іншого боку у мене стоїть зимова кришка на радіаторну решітку. ось думаю чи реально те що вентик дул-дул а повітря гарячий туди сюида відбивався і потмоу з релка ходила і все одно грівся мотор?

оень прошу поради. збираюся поміняти охолодну рідину. читав що із заводу залита зелена але у мене як і розумних каламутна херня в бачку. так ось.питання На яку міняти? зелену? червону?

дуже потрібна порада і ще питання що краще купить готову або концентрат? думаю це теж важливо.

Дуже чекаю порад будь ласка скажіть хто що може хто що знає.

Отже оновлено. рідина поки не змінив роботи багато. додав фото того, що в бачку розширювальному залишилося.

ось такого роду накип чи пінка якась що це таке так і не зрозумів я.

Підписками можуть користуватися лише зареєстровані учасники автоспільноти Drom.ru.

Як самостійно замінити датчики температури на автомобілі

У автомобілях Peugeot 308 іноді вискакує сигнал про перегрівання двигуна. Причиною всьому може бути поломка ДТОЖ. У цьому випадку потрібно міняти пристрій. Це повністю здійснено своїми руками без сторонньої допомоги.

Існують конструкції термостатів, датчик температури охолоджуючої води в яких може бути розміщений, як зовні, так і всередині. Для заміни зовнішнього контролера необхідно легко до нього дістатися і зняти з гнізда, при цьому заздалегідь відключивши акумуляторну батарею. Роботи роблять у такому порядку:

 • Підняти і відвести убік пластмасовий провід.
 • Зняти скобу.
 • Від’єднуються електронні дроти.
 • Виймається старий пристрій.
 • Змінюють кільце ущільнювача на нове.
 • Встановлюють датчик і приєднують дроти.

Тепер розглянемо випадок, коли датчик встановлено всередині термостата. Здавалося б, щоб дістатися до пристрою та демонтувати його, необхідно розібрати конструкцію самого термостату. Проте, французькі генії придумали інший спосіб зняття і дуже його спростили. Був розроблений датчик-вставка, який необхідно просто вкрутити у повітровідведення охолоджувальної системи.

 • Відкручуючи резонатор і впускний повітряний канал, знаходять трубку, що цікавить.
 • Щоб уникнути опіку дуже нагрітим антифризом, слід знизити тиск, що накопичився в системі, відкривши кришку розширювального бачка.
 • Дочекавшись, поки система охолоне, можна розпочати заміну датчика-вставки.

Звичайно, змінити пристрій цілком можливо більш простим способом, наприклад, замінити термостат у зборі. Це буде швидше, але в той же час і дорожче. Справа за самим автолюбителем.

Датчик тиску олії Peugeot 307

Розташування його, в корпусі масляного фільтра, трохи нижче за вставку масляного фільтра, при перевірці тиску масла, його вивертають і вкручують манометр.

Повідомляє водія про недостатній тиск масла в двигуні, запобігаючи більш серйозні поломки агрегату і говорить червоною лампочкою у вигляді масляки на приладовому щитку.

Які датчики температури встановлені на Peugeot 308

Контролерів за температурою автомобіль Peugeot 308 налічує не так вже й багато.

Встановлюється в транспортних засобах для визначення температурного діапазону роботи двигуна та надання інформації на контрольну панель у салон автомобіля. Регулятор контактує з електронним блоком управління (ЕБУ), таким чином дозволяючи здійснювати регулювання складу паливної суміші. Знайти його можна на термостаті, якщо дивитися з боку салону авто.

Найчастіше цей пристрій виходить з ладу через свої внутрішні несправності, передаючи водієві невірну інформацію. Іноді причиною може послужити багате виділення антифризу в системі, який потрапляючи на роз’єми, рухається далі – блок управління силовим агрегатом. Це добре, якщо в результаті обходяться простою заміною пристрою, але бувають і більш серйозні випадки, коли через неякісне кільце ущільнювача обладнання доводиться повністю міняти мізки і весь джгут проводів під капотом автомобіля.

Некоректна робота пристрою тягне за собою:

Порада. Купуючи новий пристрій на заміну, потрібно шукати оригінальну запчастину. Тільки в цьому випадку можна гарантувати плідну та ефективну роботу автомобіля.

Носить інформативний характер і вказує температуру навколишнього середовища поза машиною. У конструкціях різних автомобілів цей датчик може зустрічатися будь-де, наприклад, для Peugeot 308 таким місцем є бічне дзеркало.

Автомобіль використовує кілька систем, які відповідають за контроль роботи двигуна. Однією з таких є ДТВВ, порушення в роботі якої можуть призвести до неприємних наслідків із продуктивністю двигуна.

датчик, температури, peugeot

Пристрій виконує контроль за температурою повітря, що надходить до агрегату. Функцією датчика є зміна співвідношення палива та повітря для створення горючої суміші. При неправильній роботі контролера можуть виникнути такі проблеми з автомобілем:

При цьому виникає помилка Р0098 на панелі управління, що сигналізує про неполадки в подачі повітря. Причиною появи сигналу може бути засмічення датчика або його контактів.

Датчик температури живе своїм життям Peugeot 408 1,6 Пежо 408 2012 року

Найменування датчиків Виробник Артикул Ціна.
ДТОЖ Bosch DELPHI

0 986 280 404 TS10277 7.3328 1250 570 890 Датчик температури зовнішнього повітря Peugeot/Citroen Peugeot/Citroen

1810 1790 ДТВВ Vernet Citroen/Peugeot AS0014 96646125 1000 450

Заміна датчика температури Peugeot 308

Група: Пижоводи Повідомлень: 40 Реєстрація: 30.5.2010 З: Москва Користувач №: 1 279

Останній тиждень постала проблема. при заводі гарячого двигуна іноді лунає писк і на пару секунд спалахує значок температури ОЖ. При цьому стрілка температури плавно відхиляється вправо (причому не завжди до червоної зони) і після цього плавно повертається до району 90 градусів. Які думки є з цього приводу? Датчик під заміну? І я правильно розумію, що він у нас іде у комплекті з термостатом?

READ  Де знаходиться датчик коленвала Nissan х Trail

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 356 Реєстрація: 18.6.2010 З: Москва Користувач №: 1 356

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 630 Реєстрація: 2.1.2010 З: СПБ красносельский р-н Користувач №: 578

Група: Пижоводи Повідомлень: 460 Реєстрація: 25.5.2010 З: московська область Єгор’євськ Користувач №: 1 252

Група: Пижоводи Повідомлень: 40 Реєстрація: 30.5.2010 З: Москва Користувач №: 1 279

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 1 356 Реєстрація: 18.6.2010 З: Москва Користувач №: 1 356

Група: Пижоводи Повідомлень: 460 Реєстрація: 25.5.2010 З: московська область Єгор’євськ Користувач №: 1 252

Група: Пижоводи Повідомлень: 40 Реєстрація: 30.5.2010 З: Москва Користувач №: 1 279

мабуть ти не про той датчик. він у всіх вкручується))

Група: Пижеводочки Повідомлень: 463 Реєстрація: 25.6.2010 З: Москва Користувач №: 1 402

Група: Пижоводи Повідомлень: 87 Реєстрація: 23.8.2010 З: Череповець Користувач №: 1 692

Група: Пижоводи Повідомлень: 888 Зареєструватись: 2.10.2010 З: Москва ЮЗАО Користувач №: 1 923

Група: Ветерани клубу Повідомлень: 2 881 Реєстрація: 28.6.2010 З: Ростов-на-Дону Користувач №: 1 421

Група: Модератори Повідомлень: 28 577 Реєстрація: 23.3.2009 З: Галактика, планета Татуїн Користувач №: 39

Один поділ. це нормально. Головне, щоб у червону зону не йшла. Якщо до червоної дотягується, треба шукати проблемне місце.

Якщо після вимкнення прогрітого двигуна, включити знову його, то стрілка трохи праворуч, а потім йде на місце реальної температури. Це нормально так працює комп’ютер.

Швидкість

Датчик швидкості ставиться лише на автомобілі з механічними трансмісіями. Він застосовується для визначення швидкості руху транспортного засобу та передачі відповідної інформації на спідометр. Якщо пристрій виходить з ладу, стрілка на спідометрі або зовсім лежатиме, або показуватиме неправильну швидкість. Розташовується контролер поруч зі стартерним пристроєм.

Як показує практика, при поганому контакті датчика або перших симптомах його виходу з ладу, стрілка на спідометрі може сіпатися. Щоб зробити заміну, потрібно просто від’єднати від девайса провід і витягти його. Але врахуйте, що для заміни потрібно буде зливати трансмісійну рідину із коробки передач.

Запобіжники під капотом

У моторному відсіку розташовані 2 блоки із запобіжниками. Один на акумуляторній батареї, другий поруч із ним. Детальніше дивіться у відео.

Основний блок із запобіжниками

F10. 30А Компоненти системи електронного управління бензиновим двигуном: котушки запалення, еле­ктромагнітні клапани, датчики концентрації кисню, форсунки, елементи системи під­гріва, паливний насос, електронний термостат; дизельним двигуном: електромагнітні кла­пани, елементи системи підігріву
F20. 10А Електронний термостат, електромагнітні клапани системи регулювання паливоподачі, еле­ктромагнітний клапан системи регулювання тиску турбонаддува (дизельний двигун), датчик рівня охолоджувальної рідини (дизельний двигун)
F19. 15А Підігрівач масляної пари (1,4 л 16V та 1,6 л VTi 16V), електромагнітний клапан адсорбера (1,4 л 16V та 1,6 л VTi 16V), датчики концентрації кисню (бензиновий двигун), електромаг­нитні клапани системи охолодження повітря (дизельний двигун)
F18. 15А Права фара (ближнє світло)
F17. 15А Ліва фара (ближнє світло)
F16. 10А Ліва фара (дальнє світло)
F15. 10А Права фара (дальнє світло)
F4. 20А омивач фар
F2. 15А Звуковий сигнал
F10. 10А Діагностичний роз’єм, фари з спрямованим світлорозподілом, датчик витрати повітря (дизельний двигун), насос для подачі присадки в фільтр сажі (дизельний двигун)
F21. 10А Ланцюг датчика швидкості руху автомобіля, ЕБУ систем ABS/ESP
F7. 5А Живлення реле вентилятора системи охолодження двигуна, вимикач реле системи Valvetronic (1,4 л 16V та 1,6 л VTi 16V), охолодження турбонаддува (1,6 л THP 16V), датчик витрати повітря (1,6 л HDI 16V)
F12. 10А ЕБУ підсилювача рульового управління, автоматична коробка передач, датчик рівня охолоджувальної рідини
F8. 30А Мала/велика швидкість роботи очищувача вітрового скла
F14. 25А Вимикач стартера
F3. 30А Електромагнітний клапан тиску турбонаддува
F13. 10А Запобіжник омивача Peugeot 308 переднього та заднього скла
F11. 40А Живлення інтелектуального комутаційного блоку («» від замку запалювання)
F1. 40А Електровентилятор системи кондиціювання
F5. 20А Живлення ЕБУ двигуна, електроклапани насос-форсунки та система рециркуляції відпрацьованих газів EGR (на двигуні 2,0 л HDI 16V), форсунки (на двигуні 2,0 л HDI 16V)
F6. 15А Електромагнітні клапани адсорбера, електричний редукційний клапан системи турбонадду­ва (двигун 1,6 л THP 16V), підігрівач масляної пари (1,6 л THP 16V), підігрівач ді­зельного палива (1,6 л HDI 16V)
 • F1 Живлення ЕБУ двигуна, електроклапани насоса-форсунки та система рециркуляції відпрацьованих газів EGR (на двигуні 2 л HDI 16V), форсунки (на двигуні 2 л HDI 16V). 20 А
 • F2 Звуковий сигнал. 15 А
 • F3 Омивач вітрового скла. 10 А
 • F4 Омивач фар. 20 А
 • F5 Електромагнітні клапани адсорбера, електричний редукційний клапан системи турбонаддува, підігрівач масляної пари, підігрівач дизельного палива (на двигуні 1,6 л HDI 16V). 15 А
 • F6 Ланцюг датчика швидкості руху автомобіля, ЕБУ систем ABS/ESP. 10 А
 • F7 ЕБУ підсилювача рульового управління, автоматична коробка передач, датчик рівня охолоджуючої рідини. 10 А
 • F8 Вимикач стартера. 25 А
 • F9 Діагностичний роз’єм, адаптивні фари, датчик витрати повітря (на дизелі), насос для подачі присадки в фільтр сажі (на дизелі), приводи зовнішніх дзеркал. 10 А
 • F10 Компоненти системи електронного управління двигуном (на бензиновому: котушки запалення, електромагнітні клапани, датчики кисню, форсунки, елементи системи підігріву, паливний насос, електронний термостат; на дизелі: електромагнітні клапани, елементи системи підігріву). 30 А
 • F11 Електровентилятор системи кондиціювання. 40 А
 • F12 Мала/велика швидкість роботи очищувача вітрового скла. 30 А
 • F13 Живлення інтелектуального комутаційного блоку («» від замку запалювання). 40 А
 • F14 Peugeot 308/308 SWЕлектромагнітний клапан тиску турбонаддува. 30 А (Peugeot 308 СС Не використовується)
 • F15 Права фара далекого світла. 10 А
 • F16 Ліва фара далекого світла. 10 А
 • F17 Ліва фара далекого світла. 15 А
 • F18 Права фара далекого світла. 15 А
 • F19 Підігрівач масляної пари (1,6 л VTI 16V), розвантажувальний електроклапан адсорбера (1,6 л VTI 16V), датчики кисню (на бензинових двигунах), електромагнітні клапани системи охолодження повітря (дизель).15 А
 • F20 Електронний термостат, електромагнітні клапани системи регулювання паливоподачі, електромагнітний клапан системи регулювання тиску турбонадува (дизель), датчик рівня охолоджуючої рідини (на дизелі). 10 А
 • F21 Живлення реле вентилятора системи охолодження двигуна, управління реле Valvetronic (1,6 л 16V), охолодження турбонадува (1,6 л TFIP 16V), датчик витрати повітря (1,6 л FIDI 16V). 5 А

Блок на кришці акумулятора

F1. 15А Коробка передач (секвентальна чи автоматична)
F2. 15А Діагностичний роз’єм, денні ходові вогні
F3. 5А Двофункціональний контактор гальмівної системи
F4 Резерв
F10. 80А Електронасос гідропідсилювача рульового керування
F9. 70А ЕБУ системи підігріву (дизельний двигун)
F8. 100А Блок комутатора та системи захисту
F7 Резерв
F6. 30А Електронасос секвентальної коробки передач
F5 Електродвигун системи Valvetronic (1,6 л THP 16V)

F1 — Не використовується.F2. 5 A Двофункціональний контактор гальмівної системи.F3. 5 A Процесор ланцюга заряду АКБ.F4. 25 A Електромагнітні клапани ABS/ESP.F5 — Не використовується.F6. 15 A Коробка передач (механічна або автоматична)

MF1 Не використовується
MF2 30А Комутаційний блок причепа
MF3 50А Блок електричних запобіжників у салоні
MF4 80А Інтелектуальний комутаційний блок
MF5 80А Інтелектуальний комутаційний блок
MF6 Не використовується
MF7 30А Підігрів сидінь
MF8 20А Омивач фар
| Denial of responsibility | Contacts |RSS