Заміна датчика колінвалу Nissan almera classic

Методи перевірки датчика колінвалу

Вихід з ладу датчика положення колінчастого валу завжди супроводжується внесенням помилки в пам’ять бортового комп’ютера. Тому перевірка ДПКВ має починатися з зчитування неполадок з ЕБУ. За отриманим кодом можна визначитися з характером неполадки, що виникла.

Подальша перевірка передбачає демонтаж датчика положення колінчастого валу з транспортного засобу. Важливо визначити наявність механічних пошкоджень. Тому корпус підлягає ретельному візуальному огляду. Коли виявляються розтріскування та інші дефекти, датчик вимагає заміни нового.

Якщо візуальний огляд нічого не показав, рекомендується перевірити опір. Для цього потрібно мультиметр або омметр. Помірне значення не повинно перевищувати 500-700 Ом.

За наявності осцилографа рекомендується підключити його та зняти графіки. За ними легко виявити пропуски імпульсів. Використання осцилографа дозволяє найточніше перевірити ДПКВ.

датчик, nissan, almera, classic

Як визначити несправність

Виходячи з призначення, датчик колінчастого валу визначає його положення для передачі інформації в електронний модуль керування двигуном. Без цієї інформації ЕБУ не зможе вчасно дати команду на упорскування палива в потрібний циліндр і подати імпульс напруги на котушку запалювання. При повній відмові датчика двигун взагалі не зможе працювати.

Проте несправності який завжди настільки фатальні, тому дивимося їх ознаки:

 • короткочасні провали тяги під час руху автомобіля;
 • робота двигуна в аварійному режимі, тобто із зменшеною віддачею;
 • мотор то заводиться, то немає за однакових умов;
 • і, нарешті, автомобіль не заводиться взагалі за відсутності ознак інших несправностей.

За наявності будь-якого з перерахованих симптомів необхідно продіагностувати двигун. Будь-який автомобільний сканер (навіть на рівні простої читалки кодів) легко визначить проблему з ДПКВ. Це помилка OBD 0335.

Якщо несправність не пов’язана з банальним контактним явищем, ваш автомобіль може пересуватися лише на евакуаторі. Тому власнику бажано знати, де знаходиться датчик та як його поміняти самостійно.

Як знайти пристрій

ДПКВ Nissan Almera розташований у нижній частині двигуна, в районі лівої півосі колеса. Дістатись його можна як з-під днища за допомогою гаражної ями, так і зверху. Зрозуміло, двигуну треба дати охолонути, оскільки можна обпекти руки об патрубок глушника. Кріпиться він на один вух, болтом із шестигранною головкою. При знятті датчик може упиратися в кронштейн задньої подушки двигуна. Досвідчені водії рекомендують не знімати кронштейн, а просто підточити його за допомогою дриля з абразивною насадкою: буквально на пару мм.

Після вилучення перевіряємо чистоту контактів. при необхідності чистимо і промиваємо. Далі дивимося на тильну частину приладу. Оскільки всередині знаходиться датчик Холла з постійним магнітом, то на робочу поверхню може налипати металева стружка. Видаляємо її, ставимо ДПКВ на місце. Перевіряємо роботу двигуна та відсутність помилок OBD.

READ  Як прив'язати ключ BMW е39

Якщо чищення не допомогло — вимірюємо опір на контактах. Воно має бути в межах 500–900 Ом. Підносимо до датчика будь-який металевий предмет. опір на справному приладі зростає до кількох ком. Забираємо метал. опір має повернутися до попереднього значення. Якщо ні, то однозначно заміна, полагодити цей сенсор самостійно не вийде.

Установка проводиться у зворотному порядку.

Змінюємо датчик положення колінвалу Almera Classic

Датчик коленвала ДВС Almera Classic контролює його положення обертання та швидкість.

ДПКВ або простіше ДК відправляє цифрові сигнали в електронний блок управління (ЕБУ) двигуном, який синхронізує роботу систем двигуна, виходячи з даних, що отримуються від датчиків.

Nissan Almera Classic. Відкрито новий вид помилки.

Nissan QG18, що замінює датчик колінчастого валу в лісі.

У разі виходу датчика з ладу сигнали можуть зовсім не надходити в ЕБУ, що призведе до пошкодження ДВЗ або взагалі припинення запуску.

Ознаки поломки датчика положення колінчастого валу

Є ряд причин, що передують увімкненню сигнальної лампи двигуна. Несправність може виходити від багатьох датчиків, вбудованих в електронну систему керування двигуном. Причини, що вказують на несправність датчика коленвала Almera Classic, можуть бути такими:

 • Уповільнення розгону. Як розгін, час запалювання та зміни вприскування палива. ЕБУ не коригує ці зміни, що уповільнює розгін.
 • Збільшена витрата палива. Спотворена інформація, що надходить в ЕБУ позначиться на ефективності упорскування. Двигуну знадобиться більше бензину.
 • Переривання запалення. Пропуски запалення пов’язані з порушенням синхронізації іскри.
 • Двигун глухне. Відбувається іноді на низькій швидкості, якщо паливні форсунки не дають йому необхідної кількості палива.
 • Важкий запуск або відсутність запуску. DPKV не надсилає сигнал до ECU, комп’ютер не надсилає паливо до інжекторів
 • Нестійка робота на неодруженому ходу. Викликає вібрацію ДВС. Особливо помітно при зупинках на світлофорі. Це пов’язано з поганою синхронізацією роботи систем двигуна.
 • Горить контрольна лампа. Діагностичний пристрій показує код P0335. DPK Almera Classic Salfunction.

Де знаходиться датчик положення колінвалу?

Не важко припустити, що на Almera Classic він повинен бути ближче до колінчастого валу. Дістатись до нього не просто, треба зняти захист картера і дивитися знизу за стартером. Датчик колінвалу.

Dk знаходиться поблизу кронштейна задньої подушки, що запобігає вільно розібратися до демонтажу.

Спосіб заміни ДК знизу

 • Знімаємо захист двигуна.
 • Відкручуємо болт кріплення (1).
 • Витягаємо колодку роз’єму (3)
 • Дістаємо ДПК (2) з гнізда, використовуємо тонкий викрутку, пасатижі.

Перевірте колодку гнізда. Покладіть новий постійне постійне місце в зворотному порядку.

Заміна датчика колінвала на Almera Classic, спосіб зверху

 • Від’єднуємо пластиковий колектор повітрозабірника від повітряного фільтра.
 • Відстібаємо 4-застібки по кутах кришки повітряного фільтра (4), потім знімаємо роз’єм датчика масової витрати (3), відкручуємо хомут (1), знімаємо повітряний шланг (2).
 • Вузол знятий у зборі.
 • Відкритий доступ, відкрутіть болт на кронштейні та відведіть убік.
 • За кронштейном з лівого боку знаходиться ДК.

Зробіть зображення, легше працювати майже на дотик.

Тепер я натискаю, ви можете дістатися до вкладення постійного струму та демонтажу: видалити роз’єм (1), відкрутіть болт (2), видалити DPKV (3).

Який із способів краще, вибирати вам. Акуратно працюйте з роз’ємними колодками. Не намагайтеся тягнути за кабель або джгут!

READ  Nissan Note заміна лампочки ближнього світла

Заміна датчика колінвалу Nissan Almera Classic b10

Nissan Almera – популярний японський седан, який досить добре полюбився в країнах СНД. Almera є недорогим автомобілем і гарною альтернативою АвтоВАЗу. Він має невеликий бензиновий двигун з ін’єкційним ін’єкцією, що забезпечує невелике споживання палива, як у місті, так і на шосе. Але яким би надійним не був автомобіль, з будь-яким авто трапляються поломки.

Однією часто зустрічається поломкою є датчик положення колінчастого валу. Ця деталь одна з тих, при поломці якої автомобіль не запускатиметься.

У даній статті мова піде про датчик положення колінчастого валу на автомобілі Nissan Almera, а саме про його призначення, ознаки поломки, способи самостійної заміни, розташування і вартості.

Як визначити несправність

Виходячи з призначення, датчик колінчастого валу визначає його положення для передачі інформації в електронний модуль керування двигуном. Без цієї інформації ЕБУ не зможе вчасно дати команду на упорскування палива в потрібний циліндр і подати імпульс напруги на котушку запалювання. При повній відмові датчика двигун взагалі не зможе працювати.

Проте несправності який завжди настільки фатальні, тому дивимося їх ознаки:

 • короткочасні провали тяги під час руху автомобіля;
 • робота двигуна в аварійному режимі, тобто із зменшеною віддачею;
 • мотор то заводиться, то немає за однакових умов;
 • І, нарешті, автомобіль не починає взагалі за відсутності ознак інших недоліків.

При наявності будь-якої з перерахованих симптомів необхідно розповсюджувати двигун. Будь-який автомобільний сканер (навіть на рівні простої читалки кодів) легко визначить проблему з ДПКВ. Це помилка OBD 0335.

Якщо несправність не пов’язана з банальним контактним явищем, ваш автомобіль може пересуватися лише на евакуаторі. Тому власнику бажано знати, де знаходиться датчик та як його поміняти самостійно.

Заміна датчика положення колінвалу. logbook Nissan Almera Classic on DRIVE2

Надалі обороти двигуна стають неконтрольованими, відбувається їх розгойдування в той чи інший бік. Через деякий час двигун почне важко запускатися або взагалі не заводиться. Не чекаючи таких наслідків, треба перевіряти роботу цього елемента. На Nissan N16 випуску після року є два датчики.

Один знаходиться на піддоні картера під колінчастом шків і майже ніколи не виходить. Через деякий час двигун почне важко запускатися або взагалі не заводиться. Не чекаючи таких наслідків, потрібно перевіряти роботу цього елемента.

Датчик коленвала Nissan Almera N16

На Nissan N16 випуску після року є два датчики. Один знаходиться на картерному піддоні під шківом колінчастого валу і фактично ніколи не виходить з ладу. Випуск Nissan Almera Classic на Альмеру Classic? Стійки амортизатора.

Функції передачі масла в автомобілі.

Як провести перевірку та заміну масла в АКПП та МКПП Nissan Almera g15, Classic та n Де знаходиться салонний фільтр. Знайти салонний фільтр Nissan Teana j32 дуже просто тому, що він знаходиться в легкодоступному місці.

Датчик коленвала знаходиться. На Nissan N16 випуску після року є два датчики.

Один знаходиться на піддоні картера під колінчастом шків і майже ніколи не виходить. Розміщується він під джгутом проводів на тильній стороні піддону біля картера трансмісії.

POS використовується для визначення частоти обертів маховика і найчастіше є основним винуватцем цієї несправності. Демонтаж POS Перед тим як виконувати роботи на машині, що стоїть на домкраті, підставте надійну опору та підніміть ручник.

Nissan Almera 2000, бензиновий двигун 1.5 л., 93 л. з., передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Nissan Almera 2000, бензиновий двигун 1.5 л., 93 Л. від., Передній привід, механічна коробка передач. зробити це самостійно

Коментарі 39

Чудова стаття. Теж треба міняти датчик, робитиму як написано, правда з ямою проблеми

READ  Як скинути чек на Nissan TIIDA

Будь ласка, розкажіть докладніше як дістатися до дпкв зверху?)

я не ризикнув це робити, надто багато там треба було розбирати)

немає можливості на яму поставити ((( розібрали повітря, що там знайшли відразу під ним але не поятно він чи ні, там немає клеми. хоча б приблизно можете підказати місце?

у мене під стартером був, або десь у районі нього, на першій фото видно

Сьогодні у брата змінювали дпкв, спочатку постало питання про його місцезнаходження, стали гуглити, одразу натрапили на твою статтю із заміни дпкв, так і не знайшли б цей датчик без твоєї статті, дякую!

Для цього і писався піст, радий, що допоміг!

До речі, датчик міняли зверху, під машину не було можливості залізти, правда довелося розібрати фільтр з повітряними патрубками

На швидкості машина глухне, потім довго не заводиться! Стартер крутить, але ефекту нуль! Переколупав все, не зрозумію) через якийсь час заводиться і їде, але не довго! Грешу на дпрв(н16, 1,8 2001гв)

Дпкв (100%) він нагрівається і не працює, а коли охолоне, то знову працювати починає.Так довго можна їздити.

Якщо є можливість, будь ласка, дайте відповідь на питання, проблема така.гуляють обороти що на холостому що в роботі, чистили заслінку, адаптували, змінювали датчик витрати повітря, підключив лаунч, видав помилку датчик коленвала, поміняв на рідний, на холосом обороти перестали гуляти, зрадів раніше часу, при двіденні коли стрілка тахо спускається вниз, сходами а не плавно (при наборі оборотів і скидання) а на хх, рівномірно тримається, в чому може бути проблема?

точно не можу сказати, може звернути увагу на ланцюг ГРМ, як давно його змінювали, може розтягнута

Найсмішніше, брат сказав що після заміни датчика на наступний день ланцюг загримів (загалом буде міняти

І так, коли загорівся чек двигуна, машина стала якось туповато поводитися, повільно розганятися. ( Перевірено, 3 рази скидав чек). Інформації ніде не знайшов, але таке враження, що при чеку налаштування йдуть у щадний режим (іншого пояснення немає)

Кампанія ці датчики є однією з слабких точок у цій моделі, яка не написана ні про що), і найгірше, що ви можете спотикатися в середині дороги, і ви не можете залишити ніде без буксира.

як варіант, мати при собі 1 датчик для заміни на розподільному валі, так як на колінвалі (куди без ями не уявляю як дістатися) просто видасть помилку.

у мене не заводилася коли на колінвалі полетів, а на розподілі був робочий так що в полі поміняти там датчик в принципі реально, але на межі фантастики)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS