Заміна батарейки у ключі Kia

Table of Contents

Що робити, якщо потрібен ще один ключ для RIO

батарейка, ключ

Заміна батарейки в ключі Кіа Ріо \ Kia Rio (2011-2015 р.)

Якщо вам знадобиться запасний ключик Kia RIO, можна використовувати два варіанти. Перший це послуга офіційного дилера корейського автомобіля. Але в цьому випадку потрібно викласти значну суму. Другий варіант практично вдвічі дешевший, зупинимося на ньому детально.

Спочатку замовте брелок у зборі на AliExpress. Далі потрібно нарізати лезо по оригінальному виробу, звернувшись до ключника. При цьому необхідно купити нове лезо, тому що встановлене в китайській версії не підходить. Воно просто витягається з пластикового корпусу, а натомість монтується нове виточене лезо.

Залишиться прошити ключ. Тут варто зазначити, що вказану процедуру дешевше зробити у офіційних дилерів. За наявності обладнання та знання PIN, прошити можна самому.

Регламент технічного обслуговування Kia RIO 3 з артикулами витратних матеріалів докладно описаний у цьому матеріалі.

Про ключ Kia Ceed CD

Насамперед слід записати номер, який позначений на спеціальній бирці. Саму бирку бажано від’єднати від основного зв’язування і покласти в затишне місце.

Якщо ключі загубляться, компанія Kia рекомендує звернутися до офіційного дилера або в партнерський сервіс.

KIA,HYUNDAI-Що робити якщо села батарея у смарт ключі заміна батарейки у смарт ключі

Надати номер, по ньому буде виготовлено новий комплект ключів.

У Kia Ceed 3-го покоління є два варіанти ключів:

У першому випадку, щоб розкласти ключ, потрібно натиснути на фіксатор. він розкладе самостійно. Складається вже вручну, також із натисканням фіксатора. Якщо фіксатор не чіпати, є ризик зламати механізм.

У другому випадку потрібно затиснути кнопку розблокування. Щоб повернути ключ Kia Ceed CD на місце, потрібно повернути його в свердловину та проштовхувати до характерного клацання.

У жодному разі не можна залишати дітей без нагляду в машині, залишивши там ключі запалювання! Це може призвести до серйозних наслідків.

Тепер трохи про дистанційний доступ.

Якщо всі двері в Kia SEED зачинені, всі вони запруться після натискання на клавішу блокування. При цьому «аварійка» повинна блимнути лампочками, подаючи сигнал про те, що двері заблоковані. Якщо ж відчинено хоч одне з дверей, сигнальні лампочки не спрацюють.

Після натискання клавіші розблокування, всі двері відчиняться. Після «аварійка» має блимнути двічі. Примітно, що двері запруться знову, якщо хоч жодну з них не відчинити протягом 30 с.

Багажні двері можна відімкнути, затиснувши кнопку довше, ніж на секунду. Вогники аварійної сигналізації повинні блимнути двічі, сповіщаючи водія про відкриття. Варто врахувати, що дверцята знову забороняться протягом півхвилини, якщо так і не будуть відчинені.

Змінюємо батарейку

Зазвичай елемент живлення в такому пристрої витримує до кількох років.

Але рано чи пізно доведеться замінити батарейку. Ось як це зробити:

 • Вставити в отвір щось тонке, підчепити та відкрити кришечку.
 • Замінити елемент живлення робітником (зазвичай це CR2032).
 • Акуратно зафіксувати кришку.

Якщо потрібно замінити сам механізм Kia SEED CD, компанія рекомендує звернутися до дилера або партнера.

Заміна батарейки у ключі Kia

Заміна батарейки в електронному ключі

Коли перевзував свій Kia Sportage на зимові шини. то сталася така історія.

Після перевзуття хотів спробувати закрити автомобіль за допомогою кнопок на брелоку електронного ключа. Але жодної реакції на мої дії не було. Тоді вирішив завести автомобіль, але на панелі приладів висвітлилося повідомлення, що електронний ключ не знайдений і необхідно встановити брелок у спеціальний роз’єм у підлокітнику.

Брелок електронного ключа лежав на полиці близько 2-х годин. Батарейку в брелоці не міняв 3 роки. На вулиці було холодно, а цього дня відключили електроенергію через ремонт косильної волосіні, тому довелося відкрити ворота навстіж.

READ  Як відкрити двері ГАЗель без ключа

Я подумав, що села батарея і наступного дня купив новий елемент CR-2032, і встановив у брелок.

Помилка, що ключ не знайдено, більше не з’являлася, автомобіль чудово заводився.

Але відчиняти/зачиняти двері та багажник з брелока тепер вже стало неможливо, тільки якщо натискати на кнопку на ручках дверей (у мене встановлена ​​система безключового доступу).

На брелоку при натисканні на кнопки тільки блимав індикатор. Дій ніяких не відбувалося.

Наступного разу я взяв із собою запасний брелок електронного ключа. У запасному брелоку батарейку не міняв. І при перевірці виявилося, що за допомогою запасного брелока всі двері чудово відчиняються при натисканні кнопок.

Спробував основний брелок із заміненою батареєю. нічого не відбувається.

Почитав посібник з експлуатації. Нічого кримінального не знайшов. Всі операції із заміни батарейки в брелоку зробив за інструкцією у правильному порядку.

В інструкції знайшов ще одну рекомендацію – у разі проблем зверніться до офіційного дилера.Поки мене ситуація несильно напружує, їду і так. Але на найближчому ТО доведеться скористатися порадою.

Але якщо у когось була така проблема і є рішення, то не вважайте за працю, поділіться інформацією.

Заміна батарейки у брелоку Kia Sportage

Усі знають, що в брелоках автомобільних ключів є батарейка. У процесі експлуатації рано чи пізно настає той момент, коли харчування потрібно замінити. Звісно, ​​що не всі власники – фахівці і не знають, як це зробити. Зараз у статті покажемо, як це зробити без особливих зусиль.

Заміна батареї ключа Kia RIO класу premium

Цей тип брелока трохи відрізняється від свого попередника, тому процес теж трохи відрізняється.

 • Для початку від’єднайте «жало» від корпусу, натиснувши спеціальну кнопку і зніміть його.
 • Тепер, використовуючи предмет з тонким лезом або вістрям (ніж, плоску викрутку, навіть монету), підтягніть бічну проріз з усіх боків, щоб з’явився видимий зазор.
 • Залишилося лише роз’єднати половинки корпусу, замінити батарею ключа та зібрати у зворотному порядку.

Не полінуйтеся своєчасно замінювати акумулятор кожні 1,5-2 роки в залежності від виробника та умов експлуатації, і у вас ніколи не виникне труднощів із експлуатацією СН Kia.

Аварійне відкриття

У процесі експлуатації авто іноді виникає ситуація, коли машина зачинилася на сигналізацію, а ключ залишився всередині. Як відкрити Kia RIO без ключів? Існує кілька способів:

 • Розбити скло, відчинити двері зсередини. Для цієї мети вибрати найдешевше скло автомобіля.
 • Варто мати надувний м’яч або плоску гумову грушу з насосом. Заправивши спущений м’яч у щілину між дверима та отвором, накачати його повітрям якнайсильніше. Двері при цьому відійде. У щілину, що створилася, просунути товстий дріт, загнутий гаком, зачепити за ручку, смикнути. Двері відчиняться.
 • За допомогою банківської пластикової картки та відрізка мотузки завдовжки 1,5 метра. Картка просувається зверху у дверний отвір між ущільнювачами до половини своєї довжини. Посередині тонкого, міцного мотузка зав’язується петля. Ковзаючи по картці, мотузка заправляється всередину салону. Маніпулюючи мотузкою, завести петлю за ручку відкривання, смикнути. і ви в машині.

Покроковий процес заміни

Заміна батарейки викидного ключа Kia RIO

 • Насамперед доведеться «викинути жало», т.е. натиснути кнопку фіксатора на брелоку та витягнути ключ запалення назовні.
 • Після цього слід розгорнути корпус у зручне положення, вставити великий палець у паз, у якому знаходився ключ, із зусиллям потягнути заглушку вгору та від’єднати задню кришку (вона щільно вмонтована, тому не бійтеся тиснути, т.до. для відкривання слід докласти чинності).
 • Потім необхідно витягнути стару батарейку та вставити на її місце нову. При цьому батарейка обов’язково встановлюється негативною стороною вниз. Таким чином, «» повинен бути вгорі, а «-» внизу.
 • Заключна операція – встановлення кришки на штатне місце та перевірка працездатності приладу.

Заміна батареї ключа Kia RIO класу Premium

Даний тип Smart-ключа дещо відрізняється від свого попередника по конструкції, тому і захід із заміни виглядає інакше. Справа в тому, що двигун тут запускається не викидним ключем запалювання, а кнопкою START. Ключ же потрібен для аварійного (екстренного) відкриття дверей, а брелок виконує функцію сигналізатора та транспондера іммобілайзера.

 • Для початку від’єднати «жало» від корпусу натисканням спеціальної кнопки та вийняти його.
 • Тепер, за допомогою предмета з вузьким ребром (ніж, плоска викрутка, монетка, той же ключ) підчепити спеціальний отвір, що знаходиться поруч з отвором, де зберігається ключ, і роз’єднати обидві половинки пристрою.
 • Залишається лише замінити батарейку ключа та акуратно зібрати його у зворотному порядку. Принципова відмінність від попереднього варіанту в тому, що «пігулка» встановлюється рівно навпаки, т.е. “плюсом” вниз.
READ  Заміна антифризу Mazda 6 gh

розбирання ключа Kia RIO

Відсунувши пластини убік, батарею виймають і встановлюють нову. Вся конструкція закривається пластиковою кришкою з фіксуючими клямками. Аварійне відкриття У процесі експлуатації авто іноді виникає ситуація, коли машина закрилася на сигналізацію, а ключ залишився всередині.

Як відкрити Kia RIO без ключів? Існує кілька способів: Розбити скло, відчинити двері зсередини. Для цієї мети вибрати найдешевше скло автомобіля. Варто мати надувний м’яч або плоску гумову грушу з насосом.

Заправивши спущений м’яч у щілину між дверима та отвором, накачати його повітрям якнайсильніше. Двері при цьому відійде.

Покроковий процес заміни

Заміна батарейки викидного ключа Kia RIO

 • Насамперед, знайомтеся: «винуватець» нашої сьогоднішньої розмови. Вам знадобиться його аналог.
 • треба викинути жало ».
 • Відкрийте корпус до зручного положення та з великим зусиллям потягніть за вилку пальцями. Не бійтеся, тому що кришка дуже щільна, і вам доведеться з силою відкрити її.

Заміна батареї ключа Kia RIO класу Premium

Цей тип брелока трохи відрізняється від свого попередника, тому процес теж трохи відрізняється.

 • Для початку від’єднайте «жало» від корпусу, натиснувши спеціальну кнопку і зніміть його.
 • Тепер, використовуючи предмет з тонким лезом або вістрям (ніж, плоску викрутку, навіть монету), підтягніть бічну проріз з усіх боків, щоб з’явився видимий зазор.

Не полінуйтеся своєчасно замінювати акумулятор кожні 1,5-2 роки в залежності від виробника та умов експлуатації, і у вас ніколи не виникне труднощів із експлуатацією СН Kia.

У ключі-брелоку Kia RIO і RIO Преміум використовується літієва батарея типорозміру CR2032 діаметром 20 і товщиною 3, що не перезаряджається.2 мм. Нерідко її називають монета. Позитивним висновком такої монетки є корпус, негативним – кругла контактна площадка, розташована на одному з торців. Джерело живлення видає напругу 3 і має ємність 225 мА-ч.

За крайньої необхідності (коли потрібної батарейки немає, але їхати треба) замість неї можна поставити елементи на ту саму напругу CR2025 або CR2016. Але доведеться врахувати, що ці джерела живлення хоч і мають той самий діаметр, але тонше.5 та 1.6 мм відповідно. Тому можуть виникнути проблеми з якісним контактом у відсіку живлення. Крім того, ємність цих елементів менше (160 і 90 мА-год проти 225 у CR2032), а значить, і служитимуть вони менше.

Скільки вона у середньому служить?

Однозначно відповісти на це питання неможливо – все залежатиме від того, наскільки часто ми користуємося ключем. Крім того, залежить цей показник і від якості самого джерела живлення. Якісний елемент при щоденному, але помірному використанні ключа служить в середньому 2-3 роки, але були випадки, коли термін життя елемента досягав 7 років, а іноді сідав менше, ніж за рік.

Вперше з викидним ключем запалювання мені довелося зіткнутися при покупці нового автомобіля (ну, не нового, на жаль, але досить свіжого). Мав бути так званий «тест-драйв».

Сівши в крісло пасажира, власник “Мерседеса” простягнув мені чорну коробочку. На мій здивований погляд він посміхнувся: «Смикай за мотузку — дверцята і відчиниться!». Я натиснув кнопку і — о, диво!. З коробочки вискочило жало ключа! Відразу згадався викидний ніж. яким страшно пишався у дитинстві. Що ж, я не можу сказати, що основною причиною покупки саме цього автомобіля стали ці ключі, але в списку опцій, що мені сподобалися, вони посіли не останнє місце!

Викидний ключ? Це стильно!

Мода на автомобільні аксесуари різноманітна та непередбачувана, як і мода на інші ознаки підтвердження статусу людини. Не оминула вона своєю увагою і цю маленьку і, здавалося б, таку незначну частину інтер’єру машини. Автомобільні ключі пройшли еволюційний шлях від невигадливої ​​металевої болванки до стильного електронного шедевра «від кутюр».

Декілька простих способів відкриття Kia RIO без ключа

Нерідко трапляються ситуації, коли машина ні з того ні з сього закривається, а ключі залишаються у замку запалювання. У такому разі власникам автомобіля доводиться вигадувати, як відкрити Kia RIO без ключа і при цьому не зіпсувати зовнішній вигляд транспортного засобу.

Ця стаття покликана ознайомити власників Kia RIO зі способами відкриття дверей в екстрених ситуаціях.

Нерідко трапляються ситуації, коли машина ні з того ні з сього закривається, а ключі залишаються у замку запалювання. У такому разі власникам автомобіля доводиться вигадувати, як відкрити Kia RIO без ключа і при цьому не зіпсувати зовнішній вигляд транспортного засобу.

Як розібрати ключ Kia RIO 2020. розбираємось по порядку

Автомобільний ключ запалювання в сучасних транспортних засобах поєднує кілька функцій: відчиняє двері і багажник, захищає від угону завдяки вмонтованому знерушувачу, запускає двигун.

READ  Як на Opel Astra подивитися температуру двигуна

Види виробів

Після виготовлення на конвеєрі підприємства автомобіль Kia RIO комплектується набором ключів запалювання. Це багатофункціональні прилади, які будуть використовуватись протягом усього періоду існування авто. До машини прикладаються основні та ремонтні ключі. На додаток видається спеціальний брелок, на якому позначено номер конкретних ключів, а також секретний прихований код системи протиугону.

Тільки на підставі цих номерів замовляються дублікати на станціях технічного обслуговування автомобілів Toyota Motors. Основний ключ підходить до всіх без винятку замків машини: замку запалювання, всім наявним дверям, кришці багажного відділення, речовому ящику. Ремонтні – відкривають все, крім дверей багажника.

У деяких комплектацій Kia RIO система електронного аналізу може заблокувати запалювання автомобіля, подачу палива, стартер, тому що не розпізнає ключ запалення.

Такі комплекти ключів на заводі мають спеціальні пристрої з електронною пам’яттю. Воно має бути захищене від падінь, ударів, сильного нагріву, електромагнітного поля та ультразвукових коливань.

Заміна батарейки

В останні роки корейський концерн з виробництва автомобілів Kia RIO, як і його множинні філії в Європі, комплектують автомобілі, що випускаються, викидними ключами. Цей універсальний виріб є складним гібридом брелока разом з ключем. Механізм оснащений літієвою батареєю. Знаючи, як розібрати брелок, батарейку можна легко замінити після закінчення терміну її заряду.

Як змінити батарейку після того, як брелок перестав відгукуватися на натискання клавіш? Необхідно нігтем, ножем або тонкою викруткою відкрити пластмасову кришку брелока. Розібрати сам брелок, виймаючи батарейку, не становить жодної складності — він легко відкриється під натиском пальців.

Під кришкою видно круглу батарейку, зафіксовану двома металевими пластинами. Відсунувши пластини убік, батарею виймають і встановлюють нову. Вся конструкція закривається пластиковою кришкою з фіксуючими клямками.

Аварійне відкриття

У процесі експлуатації авто іноді виникає ситуація, коли машина зачинилася на сигналізацію, а ключ залишився всередині. Як відкрити Kia RIO без ключів? Існує кілька способів:

 • Розбити скло, відчинити двері зсередини. Для цієї мети вибрати найдешевше скло автомобіля.
 • Варто мати надувний м’яч або плоску гумову грушу з насосом. Заправивши спущений м’яч у щілину між дверима та отвором, накачати його повітрям якнайсильніше. Двері при цьому відійде. У щілину, що створилася, просунути товстий дріт, загнутий гаком, зачепити за ручку, смикнути. Двері відчиняться.
 • За допомогою банківської пластикової картки та відрізка мотузки завдовжки 1,5 метра. Картка просувається зверху у дверний отвір між ущільнювачами до половини своєї довжини. Посередині тонкого, міцного мотузка зав’язується петля. Ковзаючи по картці, мотузка заправляється всередину салону. Маніпулюючи мотузкою, завести петлю за ручку відкривання, смикнути. і ви в машині.

Безпека

На російських автошляхах нерідкі випадки шахрайства, заволодіння чужими автомобілями.

Відкриваючи двері без ключа або допомагаючи комусь у цьому, переконайтеся, що авто належить власнику.

Бувають ситуації, коли зловмисник попросить вас відчинити двері чужої машини. Оволодівши транспортом, він сховається в невідомому напрямку, а вам доведеться довго пояснювати свою непричетність до викрадення.

Як змінити батарейку в смарт-ключі від KIA Rio

Сподіваємося, що стаття була вам корисною і допоможе впоратися зі складною ситуацією самостійно.

 • Ми вставили нову батарею.
 • Встановлюємо мікросхему.

Натисніть на кришку, щоб зафіксувати її на місці.

Яка батарея у ключі Kia Optima третього покоління?

У ключах дистанційного керування доступом автомобілів зазвичай використовується кілька типів батарейок:

Перші два типи в даний час практично не використовуються через свій розмір. У ключах сучасних автомобілів частіше використовуються плоскі елементи живлення, які мають достатній для кількох років роботи запас енергії, але при цьому мають більш компактні розміри.

Батарейка для ключа Kia Optima CR2032 3V

У ключі Kia Optima використовується батарейка з маркуванням CR2032. Вона досить поширена і використовується в деяких побутових та інших приладах. Цей елемент живлення можна знайти у різних виробників. Найбільш якісними з них вважаються Panasonic, GP, Sony, Maxell, Energizer. Батарейки цих виробників мають непоганий ресурс і рідко виходять з ладу раніше часу. Тому серед них можна віддавати перевагу тому, який найбільш доступний.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS