Volkswagen Touareg заміна олії в АКПП

Заміна масла в АКПП VW, як частина профілактики та ремонту

В автоматичній коробці передач олія (трансмісійна рідина, ATF) відіграє найважливішу роль. Воно стає провідником тиску, передачі температури, своєрідним управлінцем у роботі механічних деталей, що змащуються за рахунок рідини. При забрудненні ATF, його нестачі чи надлишку відбувається порушення працездатності всієї коробки. Механічні деталі збільшують тертя між собою, швидше зношуються і стають непридатними. Тому дуже важливо своєчасно міняти олію, використовуючи якісний продукт.

Ми пропонуємо послугу заміни олії в АКПП з попередньою оцінкою стану рідини, її консистенції, кольору, наявності сміття та стружки, підбором оптимальної марки та виду відповідно до рекомендацій виробника. Більшість різновидів мастил в наявності за контактними цінами.

Заміна олії в АКПП Volkswagen (Volkswagen) у Дніпрі

Спектр послуг та ціни

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини та матеріали)

volkswagen, touareg, олії, акпп

Під час заміни олії промивається бак, оглядається коробка щодо течі. Якщо текти було встановлено, забруднені маслом деталі омиваються спеціальним складом.

Ціна заміни олії в АКПП Volkswagen, вказана в прайсі, не включає вартість самої рідини. Також вартість за заміну фільтру та інших витратних матеріалів стягується окремо. Для отримання консультації та уточнення кінцевої вартості послуги в залежності від необхідного обсягу АТФ, зв’яжіться з нами за контактними номерами або залиште дані у формі для зворотного зв’язку.

Volkswagen touareg заміна олії в АКПП

Для заміни олії в АКПП машини Touareg вам знадобиться

 • Шестигранник на 17
 • голівка на 10 мм з подовжувачем і маленька тріскачка
 • Зірочка Т40
 • Динамометричний ключ за необхідності
 • Гумовий шланг діаметром 22-23 мм завдовжки 2 метри
 • Олія АКПП VW ATF G055 025 – 8 літрів

Перед початком роботи необхідно піддон коробки ретельно очистити від бруду. Особливо звернути увагу на стикове з’єднання болтів кріплення, зливної пробки, та пробки рівня.

Шестигранником на 17 необхідно послабити пробку рівня олії

Знімаємо кронштейн кріплення піддону

Зірочкою Т-40 слабшаємо і відкручуємо зливну пробку

Головкою на 10 відкручуємо всі болти піддону залишивши два навпроти один одного

Відкручуємо на половину два болти і акуратно монтажкою віддираємо піддон, що прилип.

Нахиляємо піддон відкручуючи два болти поступово при цьому зливаємо масло, що залишилося

Знімаємо піддон АКПП

Головкою на 10 мм відкручуємо 3 болти кріплення фільтра

Діагностуємо фільтр на наявність у ньому металевої стружки або інших включень

Досліджуємо магніти на них зазвичай примагнічується металева стружка

Встановлення піддону

Вимиваємо та знежирюємо піддон

Номер оригінальної прокладки піддону

Одягаємо прокладку та ставимо магніти на місце

Замена масла в АКПП Volkswagen Touareg I

Ретельно зіскребаємо залишки бруду із коробки прилигання прокладки, для цього зручно використовувати канцелярський ніж. При зачистці поверхні необхідно намагатися її не покоряти.

Знежирюємо поверхню коробки

На паливний фільтр ставимо обов’язково нове кільце ущільнювача

Під час встановлення фільтра слід стежити у правильності встановлення кільця ущільнювача. У разі неправильної установки в місці з’єднання фільтра та коробкою утворюється підсмоктування повітря та подальша відмова роботи. Через намаслене голодування деталей, що труться, пакети швидкостей виходять з ладу. І як наслідок дорогий ремонт.

Затягування болтів фільтра слід проводити рівномірно. Спочатку потрібно загорнути до упору, а потім дотягнути, повернувши ключ на чверть

Ставимо кришку, закручуємо зливний отвір зірочкою Т-40. При закручуванні піддону ущільнювальну прокладку пошкодити неможливо так як в ній знаходяться залізні стовпчики з отвором під болти.

У заливний отвір щільно вставляємо шланг, а в інший кінець вставляємо в горловину масляної каністри вирізавши дно. За допомогою закону про сполучені судини заливаємо масло. Оскільки на коробці у сапуна отвір занадто маленький і щоб прискорити потрапляння масло в коробку можна всередину заливного шланга вставити шланг меншого діаметру для видалення зайвого повітря.

Коли масло заллється необхідно завести машину і дати попрацювати кілька хвилин після чого коробці автомату ручкою селектора поставити послідовно на всі положення селектора по 10. 15 секунд. За правильного рівня. олія з отвору трохи капати. Все, пробку можна загортати, при цьому незабутній змінити кільце ущільнююче.

Зусилля затягування пробки рівня олії 70 н/м.

Після того, як АКПП прогрітися, необхідно оглянути всі місця з’єднання на наявності патьоків.

Які функції виконує трансмісійне масло у коробці передач

Як і в двигуні, олія в КПП виконує кілька важливих функцій:

 • змащування деталей, що труться, і навантажених поверхонь;
 • охолодження (масло забирає він тепло від деталей, розігріваються під час роботи);
 • мастило прибирає частинки металу, які утворюються в результаті зношування деталей (забруднення затримуються в маслі, переносяться у фільтр, затримуються на спеціальних магнітах).

У випадку з коробкою автомат, за станом та рівнем трансмісійної олії потрібно постійно стежити і чітко розуміти, коли міняти олію в АКПП. У мануалі до будь-якого автомобіля зазвичай прописані терміни заміни трансмісійної рідини. Як правило, періодичність заміни прив’язана до пробігу.

Але коли справа стосується АКПП Touareg та багатьох інших авто, не слід чекати, коли з’явиться відповідна цифра на одометрі. Оптимально самостійно регулярно перевіряти рівень, а також колір олії на щупі АКПП.

Є ще один важливий момент. Виробник стверджує, що залите на заводі олію в АКПП VW Touareg (синтетика) не вимагає заміни взагалі. Тобто протягом усього терміну експлуатації автомобіля КПП є необслуговуваною. Однак не слід забувати про те, що в поняття «термін експлуатації» вкладається зовсім різний зміст.

У розвинених станах через п’ять років машину просто змінюють, тоді як на території РФ та країн СНД власники користуються своїм транспортом 10-15 років. Крім того, відіграють роль та умови експлуатації, навантаження тощо.

Простими словами, зазначений термін експлуатації без обслуговування передбачає, що машина пройде 150-200 тисяч кілометрів (що і є терміном служби олії без заміни). При цьому великі пробіги, важкі умови та ряд інших факторів скорочують ресурс мастила та всього агрегату загалом.

Стає зрозуміло, що довіряти виробнику можна, проте слід також перевіряти стан олії в коробці та її рівень при тривалій інтенсивній експлуатації. Також доцільно змінювати олію в АКПП кожні 60-80 тис. км. пробігу.

Що потрібно для заміни олії в АКПП Touareg

  Насамперед, буде потрібно свіже і правильно підібране масло. Як уже говорилося, на заводі у коробку заливають синтетику. Для повної заміни, яка може бути здійснена тільки в умовах автосервісу за допомогою спеціального обладнання, знадобиться від 7 до 9 літрів рідини.

Змінюючи масло в АКПП Touareg в гаражних умовах злити вийде лише до 40% всього обсягу. Іншими словами, буде зроблено не повну заміну, а часткову. Так би мовити, оновлення. Щоб змінити весь обсяг у таких умовах, доведеться провести два-три цикли зливу та затоки.

Щоб поміняти масло в АКПП «Touareg» самостійно, необхідно виконати кілька нескладних дій, дотримуючись їхнього порядку:

 • Завести двигун і прогріти протягом декількох хвилин (до 50 градусів), після чого заглушити ДВЗ. Також рекомендується перед зливом прогріти АКПП. Для цього потрібно проїхати близько 10-15 км.
 • Встановити автомобіль на яму, естакаду, витяг, включити гальмо стоянки;
 • Зняти захист з двигуна, відкрутити пробку масляного піддону АКПП, щоб олія злилася в підготовлену ємність;
 • Зняти піддон коробки, замінити фільтр, очистити магніти. Сам піддон необхідно ретельно вимити та витерти насухо;
 • Замінивши прокладку, встановити піддон на місце та закрутити зливну пробку, замінивши прокладку на ній;

Як поміняти масло в коробці автомат VW Touareg

Для того щоб уникнути необхідності робити передчасний дорогий ремонт трансмісії, автоматична коробка особливо потребує своєчасного та якісного обслуговування. При цьому позашляховики та кросовери, навіть з урахуванням їхньої здається міцності та надійності, не є винятком.

Щодо популярної моделі Volkswagen Touareg, необхідно вчасно проводити повну або часткову заміну масла в АКПП Touareg. При цьому не завжди потрібно звертатися в автосервіс, тому що цю процедуру можна виконати самостійно. Давайте розглянемо це питання докладніше.

Підведемо підсумки

Як видно, заміна масла в АКПП Touareg (принаймні часткова), є не надто складною операцією, також не потрібно особливих навичок та спецобладнання. Єдине, для максимального оновлення масла процедуру потрібно повторювати кілька разів через невеликий проміжок часу, що означає сумарну велику витрату трансмісійної олії.

Простими словами, у ряді випадків можна обмежитися лише перебиранням автомата (без заміни більшості деталей), тобто уникнути дорогого капітального ремонту трансмісії або заміни АКПП на контрактний агрегат.

Чи можна змішати масла в коробці: що потрібно знати, можливі наслідки змішування трансмісійних масел для КПП. Корисні поради.

Як замінити трансмісійну олію в коробці передач: заміна олії в МКПП та АКПП. Коли міняти масло в коробці на автоматі та механіці. Корисні поради.

Чи потрібна заміна трансмісійної олії в механічній коробці перемикання передач, чому масло МКПП краще змінювати і коли виконувати таку заміну.

Моторна олія замість трансмісійної: можна або не можна залити олію для двигуна в коробку передач. Відмінність олій для ДВС від олії для КПП, рекомендації.

Вибір масла для механічної коробки передач: види трансмісійних масел, особливості та відмінності. Яку олію краще заливати в МКПП, що потрібно враховувати.

volkswagen, touareg, олії, акпп

Як підібрати олію для механічної коробки передач. Заміна олії в КПП “механіка”, періодичність та особливості заміни трансмісійних олій у МКПП.

Особливості роботи

Спочатку виробники VAG були настільки впевнені як робота своїх автоматичних коробок, що не планували змінювати технічну рідину в цьому вузлі. Однак практика експлуатації автомобілів VW показала, що заміну олії в АКПП Touareg потрібно проводити обов’язково. Автоматичні коробки концерну стали виходити з ладу через те, що мастильні рідини припиняли ефективно виконувати свої функції при великому пробігу машини.

Замена масла АКПП Туарег

Фахівці автомобільної галузі, майстри сервісних служб стверджують, що для забезпечення нормальної роботи автоматів необхідно виконувати подібне технічне обслуговування один раз на 60 тис. км.

Саме до цього терміну трансмісійна олія втрачає свої робочі якості, необхідні для змащення та охолодження деталей АКПП, а також виведення з маслопровідних каналів продукту відпрацювання.

Особливості заміни олії в АКПП Volkswagen Touareg

Автоматична коробка перемикання передач позбавляє водія зайвих рухів з перемикання швидкостей під час поїздки. Щоб продовжити робочий ресурс своєму помічнику, автолюбитель зобов’язаний своєчасно проводити заміну олії в АКПП Volkswagen Touareg.

Розглянемо, які технічні рідини потрібно заливати в коробку, розповімо про терміни проведення даного обслуговування. У нашому огляді опишемо також процедуру проведення заміни мастильної рідини.

Вибір матеріалів

У трансмісії кросовера у різних модифікаціях встановлюються АКПП різного типу. Найбільш популярними у вітчизняних автолюбителів є японська КПП Айсін – TR-80SD (0C8) та автомат шестиступка 09D. Вони надійні в роботі, невибагливі в обслуговуванні.

Виробники з Вольфсбурга на конвеєрі заливають у шестиступінчасту автоматичну коробку перемикання передач синтетичну АТФ G 055025 А2, тобто вона є оригінальною рідиною для цього вузла.

Також VAG рекомендує використовувати для заміни олії в АКПП Touareg аналогічні матеріали:

 • SWAG ATF 81 92993;
 • Mobil JWS 3309;
 • Toyota ATF WS;
 • Febi ATF 27001;
 • Petro-Canada DuraDriye MV.

Для заміни олії в коробці Touareg Aisin з 8 перемиканнями використовується оригінальна рідина G055540A2, а також аналог Ravenol T-WS.

Щоб повністю поміняти масло в АКПП Touareg, необхідно придбати 9 л трансмісійної рідини. Часткова зміна не дасть потрібного результату. Якість рідини швидко погіршиться, власнику машини доведеться знову проводити аналогічне обслуговування.

Про те, що настав час заміни покаже колір трансмісійного масла, що змінився: з червоного воно перетворюється на темний. Кросовер починає смикатися при перемиканні передач, пробуксовувати.

АТФ G 055025 А2

Заміна олії в АКПП Volkswagen Touareg

Для проведення такого технічного обслуговування необхідно звернутись до автосервісу. Кваліфіковані фахівці оперативно проведуть заміну масла в коробці автомат Volkswagen Touareg. Автолюбителі, які мають навички автомеханіка, інструментом і ямою в гаражі можуть виконати зміну технічної рідини самостійно. Процес обслуговування проводиться на прогрітій після невеликої поїздки машині.

Розкажемо, як залити олію в АКПП Touareg своїми руками:

 • Розмістити автомобіль над ямою або підняти на підйомнику.
 • Зняти аркуш захисту двигуна.
 • Підготувати порожню ємність під відпрацьовану олію.
 • Відкрутити кришку зливу на піддоні. Дати рідини стекти у підставку ємності.
 • Демонтувати піддон АКПП, вимити і протерти сухою ганчіркою.
 • Замінити фільтруючий елемент, провести очищення магнітів.
 • Здійснити зміну прокладки піддону.
 • Встановити піддон.
 • Закрутити пробку зливу, попередньо змінивши на ній прокладку.

Після проведених операцій слід налити мастилу в горловину і перевірити рівень по щупу. Він повинен перебувати між мінімальним та максимальним значеннями.

Потім слід увімкнути силовий агрегат, утримуючи ногою гальмо, і зробити пробні перемикання селектором. Проконтролювавши повторно рівень на щупі, потрібно здійснити невелику подорож. Після цього необхідно долити рідину до максимального значення. Процедура заміни олії в АКПП Volkswagen Touareg закінчена.

Забудькуватість проведення подібної операції, її несвоєчасне проведення загрожує виходом з ладу деталей автоматичної коробки: фрикціонів, гідроблоку, клапанів та подальшим дорогим ремонтом трансмісійного вузла.

 • Вартість заміни масла в коробці автомат Volkswagen Touareg зі зняттям піддону на СТО. від 2500 руб.
 • У офіційних дилерів VW така послуга обійдеться втричі дорожче.
 • Ціна трансмісійної олії для АКПП у літровій пляшці – від 500 руб.

Проводячи вчасно заміну цього витратного матеріалу, автолюбитель убереже себе від значних витрат відновлення трансмісійного вузла. Коробка автомат протягом тривалого часу радуватиме його безаварійною роботою.

volkswagen, touareg, олії, акпп

Как поменять масло в Акпп Volkswagen Touareg.Часть 1

Часткова заміна масла в АКПП Touareg зі зняттям піддону показана у відео нижче:

Як замінити масло в АКПП Touareg 3.0 TDI, розповість цей відеоролик:

У цьому відео показано, як виконувалася заміна олії в АКПП AISIN Volkswagen Touareg 2012 за допомогою Motul Evo: