Відкрити капот Ford Focus 2 без ключа

Як закрити капот Focus 2

У версії кузова седан або хетчбек закриття відбувається у зворотному порядку. Окремі користувачі стикаються з проблемою того, що кришка сідає лише на перший оберт ключа. Досвідчені фахівці рекомендують замінити тугу пружину замка більш м’яку з іншої машини. Якщо це не допомогло, дати відповідь на проблему зможе лише ретельний огляд механізму.

Як відкрити капот Ford Focus 2 без ключа

 • Надійно встановити автомобіль над оглядовою ямою чи витягом. Якщо подібних умов немає, доведеться піддомкратити авто та влізти під моторний відсік.
 • Далі знімається захист картера – доступ до тяг замка відкритий. Також можна постаратися зняти облицювання решітки радіатора.
 • Тепер потрібно знайти тягу замка (пластикова балка) і повернути її проти годинникової стрілки. Він клацне і все відкриється.

Інструкція з відкриття замка капота Ford Focus 2 без ключа

Надзвичайно рідко, але у користувачів трапляються ситуації, коли потрібно відкрити капот Ford Focus 2 в аварійному режимі або без ключа. Водії нерідко панікують чи викликають майстрів. Виробник передбачив таку можливість, а решту додумали автолюбителі.

Як відімкнути капот на Focus 2, якщо зламався замок

капот, ford, focus, ключ

Якщо злетіла тяга або зіскочила клямка запірного механізму, діяти буде потрібно радикальніше.

 • Знайти довгу викрутку, бажано 35-40 см.
 • Просунути її в отвір решітки радіатора і вперти кінчик в паз тяги замку, як показано на фото нижче.

Как открыть капот Форд Фокус

 • Якщо стрижень не тримається, його слід нагріти пальником і вперти в замок, щоб пластик оплавився.
 • Після цього прокрутіть викрутку проти годинникової стрілки і потім за годинниковою. В результаті капот відкриється.

Горить «відкритий капот» на приладку Focus 2

 • Підняти капот та знайти датчик замка. Далі перевірте сенсор, його магістралі на наявність ушкоджень, сколів чи окислень на контактах.
 • Якщо це не допомогло, потрібно буде зробити комп’ютерну діагностику системи, де БК вкаже на конкретні проблеми. Усувається несправність та виконується скидання помилок.

Розібравшись із моментами відкриття капота Focus 2 покоління, водій зможе самостійно звільнити кришку, без допомоги майстрів та заощадити на цьому чимало коштів.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Як відкрити без ключа Ford Focus 2 ?

Нерідко на форумах зустрічаються питання про те, як відкрити без ключа Ford Focus 2. Бувають такі випадки, коли залишив ключі в машині або в багажнику, вийшов на вулицю, а двері випадково зачинилися і заблокувалися. Або встигли завести машину і раптом знадобилося ненадовго вийти, щоб щось протерти чи поправити, а двері, знову-таки, зачинилися і заблокувалися. Ключі залишилися в запаленні, до будинку, де зберігаються запасні ключі далеко, аварійну службу не викличеш через віддалену ситуацію від населеного пункту. Трапляється, що й ключі є, але брелок відмовляє, а ключем замок не відкриєш. личинки від бездіяльності іржавіють і розсипаються. Вікно розбивати — дорого потім вставляти, та й додому проблематично їхатиме.

Розкажемо кілька перевірених життям способів, як відкрити без ключа Ford Focus 2.

Спосіб 1

Напевно, у вас в машині знайдеться сталева лінійка або ножівкове полотно. Потрібно трохи зігнути його приблизно в 10 сантиметрах з одного кінця. Тепер потрібно повернути лінійку згинанням вниз і обережно просунути її між ущільнювачем та склом у нижній частині скла водія. Не бійтеся потрапити не туди, скло послужить вам напрямною. Ви потрапите лінійкою в салон і потрібно тепер дістати кнопку, за допомогою якої опускається скло. Натискаємо на неї (для зручності та згинали трохи лінійку) скло опускається, ми в салоні.

Спосіб 2

Інший спосіб полягає в тому, щоб за допомогою петлі, накинутої на засувку дверцят, підняти її вгору і відкрити тим самим двері. Для цього потрібно знайти шматок мотузки, волосіні, шпагату, тонкого гнучкого дроту — що знайдеться. Довжина така, щоб охоплювала двері завширшки двічі.

Щоб проникнути всередину салону, доведеться трохи відтягнути двері водія і підчепити її яким-небудь предметом як важіль. Це може бути як стара непотрібна вже пластикова картка, так і викрутка, ніж обгорнуті скотчем, щоб не подряпати фарбу, або дерев’яний клинок.

Отже, відгинаємо верхній правий кут передніх дверей і починаємо просовувати мотузку, рухаючи її по периметру дверей. Доводимо мотузку до горизонтального положення на нижній стороні вікна водія. Тепер треба зав’язати петлю. Спочатку ми не в’яжемо її, щоб зашморг не затягнувся при заведенні мотузки всередину.

Петля в’яжеться у формі зашморгу, тобто така, яка при затягуванні розв’язується. Тепер обережно простягаємо мотузку з петлею знову в салон, накидаємо її на кліпсу, затягуємо і потягнувши нагору, відкриваємо замок.

Спосіб 3

Як відкрити без ключа капот Ford Focus 2. Ford Focus має одну хворобу — злітає тяга замка капота. Зроблено її з двох пластмасових деталей, одна з яких рухається по іншій. І ось, коли накопичується бруд, олія, тяга заїдає і від тиску злітає з полозка. Відкрити капот стає неможливо. Пропонується наступний спосіб. Знаходимо шматок міцного дроту довжиною до півметра і на кінці загинаємо його у вигляді гачка (як дверний гачок). Відгинаємо емблему Форда, світимо ліхтариком і просовуємо наш гачок прямо поруч із замком усередину під капот. Бачимо частину замку. Він має круглу форму, яка обертається при відкритті замку із двома так званими вусиками. Вставляємо гачок, чіпляючи їм за вусики, і повертаємо замок спочатку ліворуч, а потім праворуч, як ми робимо, відкриваючи капот ключем. Капот відкривається. Знаходимо тягу замку, що зіскочила, знімаємо і починаємо рухати її туди — назад, розробляючи і очищуючи від бруду. Можна помити водою. Не змащувати – це призведе до ще більшого забруднення. Прочистивши, встановлюємо тягу замка на місце. Для цього два вуса вставляємо в кульку і сторону у відповідь також встановлюємо на місце.

Як відкрити капот Ford Focus без ключа відео | Форд Фокус Фан

Як відкрити капот Ford Focus 2, демонтаж сигналізації Ford Focus 2

Як Ви вже знаєте, замок капота у Ford Focus як на Ford Focus 2 відкрити капот розташований під значком на радіаторних гратах і відкрити його з салону не вийде. Так, вони зробили це без ключа Як відкрити капот, якщо злетів кронштейн замку на Ford Focus 2 Для того, щоб відкрити капот без ключа, потрібно буде підготувати спеціальну пристосування або довгу плоску викрутку. Тут він виконує функцію кришки для замку відкривання капота за допомогою ключа запалювання.

Знаючи елементарну інформацію, відкрити замок капота Ford Fokus не складе особливих труднощів. Як збільшити кліренс?

Капот можна відкрити кількома способами: У фірми Dominant тяга продається окремо під номером FO, на вигляд вона зовсім така ж, як оригінальна, за все задоволення просили дерев’яних, гріх не взяти. Або місце розташування салонного фільтра, для заміни якого потрібно прочитати камасутру повністю:

Якщо кріплення виглядає не так, тоді трохи більше гемморою, але теж все дуже. Ще однією особливістю FORD замку на Фокусі є наявність декількох пластикових тяг, що не відрізняються надійністю. У фірми Dominant тяга продається окремо під номером FO, на вигляд вона абсолютно така сама, як оригінальна, за все задоволення просили всього дерев’яних, гріх не взяти.

Після натискання правильного місця Ви почуєте клацання. Після клацання не прибирайте викрутку з цього місця, оскільки Вам потрібно буде швидко прокрутити ключ спершу вліво, а потім вправо.

Я повинен підкреслити, коли ви знайдете правильне положення викрутки та потрібну кількість тиску, капот раптово вискочити на лівому повороті ключа, а потім відкриє на правому, важливо не надто зрадіти і припинити тиск викруткою. Тримаємо викрутку в такому положенні кілька секунд, коли викрутка охолоне, виймаємо її.

Як тільки викрутка охолоне, знову потрапляємо жалом у новий паз, який ми щойно проплавили, і провертаємо замок так само, як і ключем. проти вартовий, піднімаємо капот, вартовий, відкриваємо капот повністю. Після відкриття капота можна замінити замок або протягнути трос у салон автомобіля.

Ford Focus Sedan 2007, 125 к. с. с Самостійний ремонт

Капот ми відкрили, тепер можна або далі якийсь час користуватися викруткою замість ключа, або протягнути трос у салон і відкривати надалі замок звідти.

Вдалою всім роботи і змащуйте замки частіше!

Нагріваємо викрутку над полум’ям і пробуємо втопити гарячий кінчик у пластмасовій клямці. Робимо подобу шліцю, а потім пробуємо відкрити замок. У цьому випадку викрутку слід виготовити з особливим коханням і повісити на ключ запалення, щоб вона завжди була під рукою, якщо немає бажання купувати нові запчастини.

Для надійності кріплення можна обмотати вузол ізолентою. По секрету скажу, що до мене цей факт дійшов не відразу, а коли довелося робити процедуру вдруге. Підставка капота регулюється в залежності від обраної позиції. отвори для тримача знаходяться під капотом зліва.

Опустіть капот на тримач, вибравши одне з отворів під капотом. Вийміть ключ із замка, поверніть кришечку зі значком Ford вліво. І тільки після цього акуратно підніміть капот, приберіть тримач складіть його.

Після цього кожне обертання ключа супроводжується вискакуванням карданчика зі стандартного місця. Виходом із ситуації може або зв’язування ізолентою личинки замку і карданчика, або їх спаювання. Самостійна шумоізоляція FORD Focus 2 Досить часто також зустрічається заклинювання замка.

Для того, щоб отримати доступ до двигуна, потрібно буде вставити ключ і посмикати його на себе, після чого все має повернутися в норму. Якщо це не допомогло, потрібно нагріти викрутку та вставити в замок, що дозволить розплавити гніздо та відкрити капот.

Як відкрити капот Ford Focus

Однак після цього потрібно змінити личинку або привід циліндра.

Спосіб 2

Інший спосіб полягає в тому, щоб за допомогою петлі, накинутої на засувку дверцят, підняти її вгору і відкрити тим самим двері. Для цього потрібно знайти шматок мотузки, волосіні, шпагату, тонкого гнучкого дроту — що знайдеться. Довжина така, щоб охоплювала двері завширшки двічі.

Щоб проникнути всередину салону, доведеться трохи відтягнути двері водія і підчепити її яким-небудь предметом як важіль. Це може бути як стара непотрібна вже пластикова картка, так і викрутка, ніж обгорнуті скотчем, щоб не подряпати фарбу, або дерев’яний клинок.

Отже, відгинаємо верхній правий кут передніх дверей і починаємо просовувати мотузку, рухаючи її по периметру дверей. Доводимо мотузку до горизонтального положення на нижній стороні вікна водія. Тепер треба зав’язати петлю. Спочатку ми не в’яжемо її, щоб зашморг не затягнувся при заведенні мотузки всередину.

Петля в’яжеться у формі зашморгу, тобто така, яка при затягуванні розв’язується. Тепер обережно простягаємо мотузку з петлею знову в салон, накидаємо її на кліпсу, затягуємо і потягнувши нагору, відкриваємо замок.

Повна заміна замків та прописка нових ключів Ford Focus 2

Він має круглу форму, яка обертається при відкритті замку із двома так званими вусиками. Знаходимо тягу замку, що зіскочила, знімаємо і починаємо рухати її туди — назад, розробляючи і очищуючи від бруду.

как легко открыть капот “форд фокус 2” без ключа

Не змащувати. це призведе до ще більшого забруднення.

Не открывается замок капота Форд Фокус 2

Стара схема, яку знову почали використовувати викрадачі, виглядає так: Він відкриває замок, кидає сумку або борсетку на сидіння, заводить машину і дістає щітку. Поки шибки та кузов доводяться до необхідної чистоти, замки автомобіля раптом закриваються.

Здебільшого люди спочатку намагаються якось відчинити двері, але після серії невдалих спроб вирушають додому за другим комплектом ключів, тим більше, що йти всього — метрів.

Як відкрити Ford Focus 1 без ключа

Як відкрити замок капота Ford Focus 2, якщо заїв або поламався і немає інструменту під рукою. Різні варіанти відкриття. Що робити, коли горить лампочка відкритого капота, а він закритий

Розкриваємо FF2 без ключів

Три хвилини на підйом на ліфті, пара хвилин на пошуки і ще 3-4 хвилини на повернення. Однак на місці автомобіля виявляється порожнеча. Для викрадачів такий видобуток не тільки простий, а й безпечний. За допомогою так званих код-граберів зловмисники зчитують код сигналізації та отримують можливість заблокувати двері працюючого автомобіля.

Не відкривається капот.

Сьогодні з ранку хотів залити води у бочок «поливки» скла. і на жаль капот не захотів відкриватися. я так розумію зламалася личинка. скажіть, яким тепер чином відкрити капот. Я так розумію лише методом наукового свердління. чи якось ще можна? На форумі не знайшов. шукав.

якщо тонкі руки можна спробувати через дірки в бампері просунути руку і спробувати вставити личинку на місце.

заїхати в автосервіс та підняти машину, далі я думаю зрозуміло

особисто я після півторагодинних старань здобув перемогу над личинкою і таки вставив її на місце.

( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )

Особливості конструкції замку

Знайти вирішення проблеми відкриття капота для автовласника може бути складно через особливості конструкції. Капот Ford Focus 2 закривається на замок, захований під блакитною емблемою марки автомобіля. На відміну від більшості інших машин, у даної моделі зробити відкриття можна тільки з вулиці і лише за допомогою ключа запалювання. Механізм містить кілька пластикових деталей, які завжди проходять випробування часом. Найчастіше причиною поломки стає залом або відкріплення тяги. у цьому випадку відновити працездатність замку допоможе тільки її повноцінна заміна.

Корисні поради

Щоб уникнути проблем з капотом під час користування автомобілем, можна скористатися однією з наступних порад:

 • виконати рестайлінг, замінивши механізм закриття кришкою;
 • покласти в салон набір ключів, серед яких будуть необхідні для зняття захисту двигуна та відкриття замку, а також пальник або запальну суміш;
 • дбайливо поводитися з автомобілем, не смикаючи і не закриваючи різко кришку;
 • у разі неполадок одразу звертатися до сервісного центру, щоб уникнути посилення ситуації.