ВАЗ 2115 погано заводиться на гарячу

Машина погано заводиться на гарячу: шукаємо і усуваємо проблему

ваза, 2115, заводить, гарячу

Потрібно зауважити, що симптоми поганого запуску на гарячу можуть проявлятися по-різному. Один автомобіль взагалі відмовляється запускатися до момент певного охолодження двигуна. Інший силовий агрегат буде працювати тільки з третьої чи четвертої спроби, а третій просто доводиться довго крутити, щоб завести. У будь-якому випадку, що б не трапилося з вашим автомобілем в цьому контексті, необхідно знайти неполадку і обов’язково її виправити. Це завдання є передвісником більш серйозних поломок, усунення яких буде коштувати вам набагато більше грошей. Так що давайте розберемося, чому машина погано заводиться на гарячу.

Чому погано заводиться ВАЗ 2114 інжектор 8 клапанів?

Чомусь здається, що багатьох водіїв цієї моделі, зацікавить питання, чому погано заводиться ВАЗ 2114 інжектор 8 клапанів. Знайти причину такого явища не так-то просто, як може здатися на перший раз. Це пов’язано з певними складнощами пошуку несправностей в цій моделі, так як інжекторні системи мають відмінності від карбюраторних систем. Алгоритм визначення можливих проблем буде вибудовуватися по-іншому, підлаштовуючись під конструктивні особливості машини.

Чому погано заводиться ВАЗ 2114 інжектор 8 клапанів, постараємося розглянути в цій роботі. У невеликій статті не можна розглянути абсолютно всі можливі проблеми, є такі, які можна виявити тільки за допомогою діагностичного обладнання. Але, все ж постараємося розібрати якомога більше таких ситуацій, щоб допомогти всім власникам ВАЗ 2114 визначитися, що робити в подібній ситуації.

Довго крутить стартер на инжекторном двигуні

Характерною проблемою інжекторного двигуна, через яку довго доводиться прокручувати стартер для запуску двигуна, є помилка в бортовому комп’ютері. Вирішується ця проблема двома способами:

 • Перепрошивкой бортового комп’ютера в сервісному центрі (або скиданням помилок);
 • Обнуленням пам’яті бортового комп’ютера, шляхом відключення акумулятора. Необхідно скинути з мінусовою клеми акумулятора провід на 15-20 хвилин, щоб помилки автоматично пішли з пам’яті бортового комп’ютера, якщо вони були в неї записані.

ВАЗ-2115 Довго запускається двигун

Всім привіт! Машина ВАЗ2115-інжектор. Довго запускається двигун і холодний, і гарячий. Перш, ніж запуститься, стартер ганяє секунд 10-12.В автосервісі перепробували напевно вже все. Причину такого довгого запуску не знайшли. Може хто зустрічався з такою Прблема? Заздалегідь дякую.

котушка може бути або бензонасос. іскра то нормальна?

ти чекаєш поки бензанасос бензин накачає або відразу запускаєш

Іскра нормальна, свічки теж. Бензонасос новий. Запускаю після закачування бензину. Бензонасос поміняв в тому році. Поганий запуск останні 4 місяці. Ставили новий витратометр повітря-ні результату. Фільтр чистий.

Зазори в свічках перевір, може, большевати.

Всім привіт! Машина ВАЗ-2115-інжектор. Довго запускається двигун і холодний, і гарячий. Перш, ніж запуститься, стартер ганяє секунд 10-12.В автосервісі перепробували напевно вже все. Причину такого довгого запуску не знайшли. Може хто зустрічався з такою Прблема? Заздалегідь дякую.

Плохо заводится на “Горячую” Все возможные причины

а машина якого року? У мене 2010. Купив теж погано заводилася (купив в травні) їздив по сервісах все міняли толку нуль. настала осінь заводиться стала ще гірше. У жовтні пригнав на сервіс залишив кажу робіть че хочете я вже задолбался вони ні слова не кажучи сннялі ЕСУД покивали один одному і говорять, що прийшов лист з ВАЗа і в мізки на заводі виробнику пару днів (в березні або квітні зараз точно не пам’ятаю) лили криві програми. Ось мені вони і попалися. Замовили інші поміняли (по гарантії) зараз проблем немає!

до цієї проблемки машина довго стояла (взимку наприклад). якщо так, то проблема в компресии, сам стикався з такою бідою!!

Мій Форег що дивно на гарячу влітку нескоко секунд потрібно крутити, на холодну або взимку з полпинка

READ  Priora погано заводиться на холодну та глухне

Мій Форег що дивно на гарячу влітку нескоко секунд потрібно крутити, на холодну або взимку з полпинка

у мене така ж фігня тільки на десятці (богдан)

Мій Форег що дивно на гарячу влітку нескоко секунд потрібно крутити, на холодну або взимку з полпинка

а ти шо і взимку і влітку на одній і тій же компрессіонке катаєшся? ))) не гони!!

Люди допоможіть. Не знаю що вже робити. Коли я їду на поворотах при швидкості від 40 км / год машина починає працювати з перебоями, тільки на пряму стаю відразу нормально. Думав через те, що бензину мало в баку, так немає літрів ще 10 як мінімум там. Спробував весь майже бензин з бака вилити, залишив чуть чуть, так вона заводиться ну не їде, а раніше такого не було. І заводиться не з першого разу, а з другого не чекаючи поки закачає відразу тоді! Підкажіть в чому може бути причина.

Я б спробував бак промити і сю паливну систему від бака до двигуна продути і почистити. Із заміною паливного фільтра, якщо він є.

Якщо авто з Е-газом то треба міняти датчик температури ОЖ бо вся ця приблуда з ним зав’язана. Якщо зі звичайним тросом, то дивитися форсунки, швидше за все повітря підсмоктується через гумки ущільнювачів.

Люди допоможіть. Не знаю що вже робити. Коли я їду на поворотах при швидкості від 40 км / год машина починає працювати з перебоями, тільки на пряму стаю відразу нормально. Думав через те, що бензину мало в баку, так немає літрів ще 10 як мінімум там. Спробував весь майже бензин з бака вилити, залишив чуть чуть, так вона заводиться ну не їде, а раніше такого не було. І заводиться не з першого разу, а з другого не чекаючи поки закачає відразу тоді! Підкажіть в чому може бути причина.

Давненько було, їздив на УАЗику а він то їде то не їде, все поміняли що можна і не можна, рад наслухався купу, виявилася ганчірка в бензобаку.

Така ж біда була, вирішив проблему заміною акумулятора.

Довго крутить стартер на карбюраторному двигуні

Інструментом для діагностики проблем в карбюраторному двигуні є свічки. Їх необхідно викрутити і оглянути стан електрода, за кольором нагару на якому можна визначити наявність проблем в двигуні:

 • Темно-червоний, коричневий нагар говорить про низьку якість використовуваного палива. Найімовірніше в такому паливі є домішки металу;
 • Чорний або білий нагар. збагачена або бідна топливовоздушная суміш, відповідно. Необхідно перевірити систему подачі палива, фільтри, карбюратор;
 • Світло-коричневий колір нагару на електроді є індикацією нормальної роботи двигуна.

Якщо довго крутиться стартер під час пуску двигуна, насамперед перевірте акумулятор, а вже потім всі інші елементи двигуна. У більшості випадків саме недолік заряду акумулятора є причиною складнощів при старті мотора.

Занадто збагачена або бідна суміш. датчик витрати повітря

Вище ми згадували про те, що проблеми із запуском автомобіля можуть трапитися через вихід з ладу ДМРВ. датчика масової витрати повітря. Цей елемент автомобіля є одним з найбільш ніжних до впливів навколишнього середовища, тому про його поломки нерідко говорять. Якщо запуск двигуна на гарячу сильно не зміг, перевірте працездатність цього механізму. Також цю поломку можуть супроводжувати такі чинники:

 • провали при натисканні педалі газу, відсутність тяги в деякі моменти;
 • зниження потужності або навпаки. незрозуміле підвищення потенціалу роботи агрегату;
 • ускладнення запуску двигуна і періодичні моменти забуханкаиванія;
 • вибухи всередині вихлопної системи при різкому натисканні педалі газу;
 • нестабільні обороти через періодичної зміни збагачення суміші.

Паливна суміш бензину і повітря повинна мати певну консистенцію, яка формується датчиків масової витрати повітря і деякими іншими деталями електричної та електронної системи вашого авто. Якщо ці деталі несправні, доведеться їх міняти і тестувати автомобіль, налаштовувати роботу нового обладнання.

інші причини

Набагато рідше на ВАЗ-2115 зустрічаються несправності такого роду:

 • заклинювання колінчастого вала;
 • розрив ременя ГРМ;
 • знос прокладок циліндрів.

У першому і останньому випадку доведеться розбирати двигун і замінювати непридатні деталі. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з цим завданням, то краще довірити її фахівцям з автосервісу. Ремінь ж цілком реально поставити самостійно.

READ  Заміна ременя ГРМ Largus двигун Renault

Іноді проблеми в ВАЗ-2115 виникають з запуском на гарячу. Є ймовірність, що винуватцем є повітряний фільтр. Перевірте його і магістралі, які до нього підключені.

Досить часто власників цікавить, з якої причини машина в ході запуску не заводиться, при тому, що стартер крутить як треба. Варто зазначити, що такі проблеми зазвичай виникають у виробів Волзького автозаводу.

Плохо заводится на горячую ваз 2115 8 клапанов инжектор

Досить часто відбувається наступне. ВАЗ-2115 схоплює, але при цьому не заводиться. Як показує практика, така неприємність зазвичай відбувається в найбільш невідповідний момент, коли машина знаходиться далеко від автосервісів. Така поломка може статися в будь-який час року, і за різних обставин.

Саме з цієї причини будь-якому автовласникові необхідно знати, чому так відбувається і як усунути проблему. Насправді в ряді випадків незапуск двигуна провокує досить легкоустранімих поломка, з якої впоратися під силу навіть недосвідченому водію.

Проблеми паливної системи

З елементів паливної бухгалтерської системи на запуск двигуна впливають такі чинники:

 • наявність бензину в баку;
 • цілісність топливопроводов під «черевом» машини;
 • чистота фільтрів: грубої очистки (знаходиться в баку) і тонкого очищення (знаходиться під машиною, праворуч від відділення під запасне колесо).

модуль запалювання

Ще одна біда. модуль запалювання. Більш поширеною ця несправність була на автомобілях покоління Самара-1. У разі Самари-2 якість самої деталі покращився, але корінь проблеми залишився. Модуль кріпиться до блоку циліндрів, через що сильно нагрівається і прогорають обмотки. В результаті на гарячу можлива втрата іскри на один, кілька або всі циліндри разом.

Несправність ДМРВ на машинах з Січень 5.1 розпізнається по тому, що машина на гарячу заводиться і тут же глухне. Датчик вступає в роботу тільки після запуску. А ось на авто з Январь 7.2 ДМРВ бере участь у запуску. без нього машина не заведеться.

Занадто збагачена або бідна суміш. датчик витрати повітря

Вище ми згадували про те, що проблеми із запуском автомобіля можуть трапитися через вихід з ладу ДМРВ. датчика масової витрати повітря. Цей елемент автомобіля є одним з найбільш ніжних до впливів навколишнього середовища, тому про його поломки нерідко говорять. Якщо запуск двигуна на гарячу сильно не зміг, перевірте працездатність цього механізму. Також цю поломку можуть супроводжувати такі чинники:

 • провали при натисканні педалі газу, відсутність тяги в деякі моменти;
 • зниження потужності або навпаки. незрозуміле підвищення потенціалу роботи агрегату;
 • ускладнення запуску двигуна і періодичні моменти забуханкаиванія;
 • вибухи всередині вихлопної системи при різкому натисканні педалі газу;
 • нестабільні обороти через періодичної зміни збагачення суміші.

Паливна суміш бензину і повітря повинна мати певну консистенцію, яка формується датчиків масової витрати повітря і деякими іншими деталями електричної та електронної системи вашого авто. Якщо ці деталі несправні, доведеться їх міняти і тестувати автомобіль, налаштовувати роботу нового обладнання.

Стартер крутить, але машина не заводиться

Це найпоширеніша ситуація якщо прохід з ВАЗ 2114. Порядок її рішення потрібно починати з відповіді на питання, чи є іскра. Для цього беремо помічника, викручуємо одну свічку, одягаємо на неї бронепровода і дуже акуратно (уникайте торкання струмоведучих частин, тримайте за ізольовану частину проводу) прикладаємо свічку до кришки ГБЦ. Поки помічник крутить двигун, стежте за поведінкою свічки. Якщо іскри немає. треба її шукати.

інші причини

Набагато рідше на ВАЗ-2115 зустрічаються несправності такого роду:

 • заклинювання колінчастого вала;
 • розрив ременя ГРМ;
 • знос прокладок циліндрів.

У першому і останньому випадку доведеться розбирати двигун і замінювати непридатні деталі. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з цим завданням, то краще довірити її фахівцям з автосервісу. Ремінь ж цілком реально поставити самостійно.

Іноді проблеми в ВАЗ2115 виникають з запуском на гарячу. Є ймовірність, що винуватцем є повітряний фільтр. Перевірте його і магістралі, які до нього підключені.

запалювання

Коли авто не хоче заводитися, то, швидше за все, проблема утворилася в його системі запалювання. Ця причина, як показує практика, надзвичайно поширена. Найчастіше ламається замок, дещо рідше неприємності відбуваються з:

 • котушкою;
 • стартером і його реле;
 • акумулятором.

Що цікаво, що підсіла батарея зазвичай не заважає гарячого запуску, але взимку навіть повного заряду може не вистачати. Перевіряють напругу, що видається АКБ, тестером. в нормі вона повинна складати приблизно 11,5 вольта.

READ  ВАЗ 2115 не працює обігрів заднього скла

Вже згадана проблема нерідко виникає саме через замку запалювання. Тут з часом погіршується контакт, а це, в свою чергу, не дозволяє активувати електричний ланцюг системи. Перевірити працездатність на 2115-й моделі неважко:

 • викрутити замок з панелі;
 • поверніть ключ;
 • за допомогою тестера продзвонити всі дроти.

При відсутності контакту елемент змінюють.

Зверніть увагу. якщо при заводі авто ви не чуєте клацання, то, швидше за все, зламалося реле запалювання. Знаходиться воно в 2115-ї моделі біля дверей водія, над зчепленням. Ремонту елемент не підлягає, його замінюють.

Окремо перевіряється котушка запалювання. через її відмови, зокрема, пропадає іскра на свічках. Для тестів вузол необхідно демонтувати. Далі за допомогою мультиметра подзвонюють обмотки. Коротке замикання в них або обрив. це цілком очевидна причина, яка пояснює небажання машини заводитися.

Паливна система 2115

Коли LADA не заводиться на гарячу або холодну, і жоден із зазначених вище варіантів не допоміг знайти неполадку, то причини можуть критися в вузлах і комунікаціях, що відповідають за постачання мотора пальним.

У разі з 2115-ою моделлю, може відбутися наступне:

 • відмова паливного насоса;
 • падіння тиску в рампі;
 • засмічення фільтра;
 • неполадки форсунок;
 • закупорка магістралі.

Дізнатися, чи працює бензинова помпа, найпростіше так:

 • спробуйте завести двигун;
 • прислухайтеся. з-під заднього дивана долине дзижчання моторчика.

Якщо ніщо не порушує тишу, то насос доведеться знімати.

Далі у машини, яка не бажає заводитися, перевіряють тиск в топливопроводе. Встановіть манометр в призначений для нього штуцер. На ВАЗ2115 нормальний показник коливається в межах від 2 до 2,5 атмосфери. Коли тиск нижче, то машина не заводиться або глухне під час руху. Перевірте місця з’єднання патрубків. можливо, підтікає там.

Несправним іноді виявляється і фільтр. він забивається через низькоякісного пального. В результаті бензин не подається в належній кількості, тиск падає і мотор не заводиться. Дана проблема може давати про себе знати як при гарячому, так і холодному запуску.

Погане паливо забиває і форсунки. це ще одна часта поломка для ВАЗ. Дані елементи ще іноді перестають працювати унаслідок обриву проводів, що живлять їх. Контакт може пропадати в бронекабеля, що ведуть до насвечнікам.

Що робити, якщо ВАЗ-2115 не заводиться

Як і будь-який інший ВАЗ, модель 2115 відрізняється простотою і надійністю. Однак іноді трапляється, що машина не заводиться як на холодну, так і на гарячу. Однозначно сказати, що стало джерелом проблеми важко, адже причин існує чимало. Про них і розповідається далі.

стартер

У ситуації, коли авто не заводиться, і раніше описані вузли в порядку, то, ймовірно, нормальному запуску заважає несправність стартера. З ним може трапитися таке:

 • поганий контакт в проводці;
 • поломка втягує реле;
 • руйнування підшипника, на якому обертається вал вузла.

Клеми кабелів, що підключаються до стартера, часто окислюються і забруднюються. Це найбільш вірогідний чинник, який заважає автомобілю ВАЗ розглянутої моделі заводитися. Якщо очищення не допомогло, то не виключено, що десь є обрив.

Підшипники, а також щітки і обмотки перевіряють, коли з’ясовується, що напруга на стартер подається, але він не крутить. Його доведеться знімати і розбирати. А ще іноді відмовляє втягує реле. Найчастіше його просто заклинює. Допомагає привести пристрій до тями обережне постукування по ньому, наприклад, ключем.

Взагалі, дізнатися, чи функціонує реле вашого ВАЗ-2115, неважко. Підключіть його плюсовий вихід безпосередньо до відповідного проводу, що йде від акумулятора.

Пошук причин поганого пуску на гарячу

Любі друзі. Довго, дуже довго з моменту покупки автомобіля мене гложіт одна і та ж проблема. поганий пуск двигуна на гарячу після 10-20 хв простою. На холодну пуск проходить просто ідеально. На гарячу доводитися натискати педаль газу щоб схопила, крутити може до хвилини але потім схоплює.

Були прочищені форсунки, поміняний двоконтактний датчик ДОТЖ, замінив ДМВР, заміна свічок бронепровода, новий бензонасос. Але причина все так і не йшла.

Останнє що я зробив це замінив мізки, з 2111-14110-20 на 2111-14110-20-70. Змінено ДД на новий Євро зразок. Але проблема не йде.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS