ВАЗ 2103 та ВАЗ 2106 відмінності

Що являє собою ВАЗ-2103?

Цей автомобіль почали випускати на відомому Волзькому автозаводі ще дванадцять років тому. Початкове виробництво цих машин було запущено в період з 1972 по 1984 рік, якщо бути точним. Розробка цього автомобіля велася не лише вітчизняними конструкторами. Цим процесом займалися також фахівці італійської фірми Fiat. Зважаючи на це, немає нічого дивного в тому, що зовні наш ВАЗ-2103 є практично ідентичним своєму італійському оригіналу. У сімдесяті роки, цій моделі автомобіля, вдалося зробити справжній фурор серед переважної більшості радянських автомобілістів. Настільки популярним його робив не тільки колись привабливий зовнішній вигляд, але також і потужні нутрощі, завдяки яким цей автомобіль міг розвивати просто неймовірні на той час швидкості, приблизно 100 км/год за якихось, сімнадцять секунд.

Порівняння ВАЗ-2103 та ВАЗ-2106

Не можна сказати, що модель ВАЗ-2106, що прийшла на зміну ВАЗ-2103, була зовсім іншою. Не. Зміни виявилися мінімальними, хоча ознак відмінності можна нарахувати чимало. Отже, в чому ж різниця між ВАЗ-2103 та ВАЗ-2106: Стандартна модель ВАЗ-2103 мала об’єм двигуна 1,5 літра, тоді як ВАЗ-2106 – 1,6. Тому максимальна швидкість «шістці» була трохи вищою, але при цьому розгін у «трійки» був трохи кращим. Що стосується відмінностей у кузові, то тут впадуть у вічі передні фари і грати радіатора. Дизайн передніх фари в ВАЗ-2106 зазнав незначних змін: він став більш жорстким, а відстань між двома фарами однієї пари стала трохи більше. Але решітка решітки “шість” (пізніше моделей) було зроблено з пластику, а ВАЗ-2103 мала металеву решітку. Задні ліхтарі ВАЗ-2103 відрізнялися дуже простим і нехитрим дизайном, і посередині можна було помітити невелику роздільну смужку. А ось дизайн задніх ліхтарів ВАЗ-2106 став удосконаленим, і розділової смужки не було видно. ВАЗ-2103 не мав кнопки аварійної сигналізації. Її можна було встановлювати окремо. А ось на ВАЗ-2106 вона вже була присутня.

ВАЗ 2106 та 2103 порівняння

Авто ВАЗ-2103 та 2106. в народі іменовані трійкою і шісткою, мають дуже багато подібностей, через які багато людей не можуть знайти між двома моделями відмінності. Дійсно, обидва автомобілі зовні схожі один на одного, і відмінності щодо особливості кузова малі. Але справжні автовласники можуть легко навести багато ознак відмінності між трійкою і шісткою, і в цій статті відмінності побачите і ви, шановні читачі.

Цей автомобіль випускався на Волзькому автозаводі дванадцять років, у період з 1972 по 1984 рік. ВАЗ займався його розробкою спільно з італійською компанією Fiat, і трійка була розроблена саме на базі однієї з моделей італійського виробника. У сімдесятих роках ВАЗ-2103 випустив справжній FURIOR в середині російських автомобілістів, машина може прискорити до 100 км / год протягом сімнадцяти секунд. Його сміливо асоціювали з європейськими автомобілями, а серед російських моделей трійка була найжвавішою машиною. За 12 років було випущено близько 1P300P000 моделей, головна відмінність яких найвищий Comfort та надійність. Потім на заміну ВАЗ-2103 прийшла сучасніша модель ВАЗ-2106.

Ця модель була покликана змінити ВАЗ-2103, хоча не сказати, що зміни в кузові та технічних якостях автомобілів були дуже серйозні. Шістка також користувалася великим успіхом серед російських автомобілістів, і лише виникла необхідність зняти модель з виробництва. Залежно від серії авто оснащувалися чотири- і п’ятиступінчастою механічною

ВАЗ 2103 проти ВАЗ 2106 Хто швидше ВАЗ 2103 або ВАЗ 2106

ВАЗ 2103 проти ВАЗ 2106. Хто швидше ВАЗ 2103 чи ВАЗ 2106 ?? Давайте дізнаємося прямо зараз.

Задньопривідний автомобіль ВАЗ-2106 міг розвинути швидкість до 150 км/год, при цьому зберігався підвищений Comfort для водія та пасажирів. Модель здебільшого купувалась небагатими людьми (середній клас) через невисоку вартість. Не можна сказати, що модель ВАЗ-2106, що прийшла на зміну ВАЗ-2103, була зовсім іншою.

Не. Зміни виявилися мінімальними, хоча ознак відмінності можна нарахувати чимало. Отже, яка різниця між ВАЗ-2103 та ВАЗ-2106: Стандарт ВАЗ-2103 моделі мав том 1,5-літровий двигун, тоді як ВАЗ-2106 1.6. Тому максимальна швидкість шістки була трохи вищою, але при цьому розгін у трійки був трохи кращим. Що стосується відмінностей у кузові, то тут впадуть у вічі передні фари і грати радіатора.

Дизайн передніх фар у ВАЗ-2106 зазнав незначних змін: він став суворішим, плюс відстань між двома фарами однієї пари стала трохи більшою. А ось решітка радіатора шістки (пізніші моделі) була зроблена з пластику, в той час як ВАЗ-2103 мав металеві грати. Задні ліхтарі ВАЗ-2103 відрізнялися дуже простим і нехитрим дизайном, і посередині можна було помітити невелику роздільну смужку. А ось дизайн задніх ліхтарів ВАЗ-2106 став удосконаленим, і розділової смужки не було видно. ВАЗ-2103 не мав кнопки аварійної сигналізації. Її можна було встановлювати окремо.

Радянські автомобілі щільно заполонили авторинок, і до сьогодні є одними з найзручніших і найпростіших в обслуговуванні. Як і в кожному авто, ВАЗ має свої плюси та свої мінуси. Кожен водій оцінює свої матеріальні можливості, потреби та побажання при покупці машини та керується виключно особистими потребами. Якщо вибір все ж таки падає на «шістку» або інший автомобіль цього роду, то варто мати на увазі його характерні особливості. Жигулі не відрізняються особливою стійкістю до корозії, проте у ВАЗ-2106 ця стійкість вища, ніж у всіх його побратимів.

READ  Де знаходиться іммобілайзер Niva Chevrolet

Салон Жигулі досить просторий і зручний. У ньому можуть вільно розташуватися п’ять людей, включаючи водія. Перевагою «шохи» вважається велика ящик рукавичок, а ось передня панель швидше за її недолік. Вона не дуже зручна і на неї нічого не поставиш.

Ще однією слабкою стороною Жигулів є їхня електрика. Однак і в даному моменті, ВАЗ-2106 має переваги перед “копійкою” або “сімкою”.

Жигулі не потребують частого капремонту трансмісії та ходовки, але дрібні неполадки можуть траплятися часто. Так як нинішня якість комплектуючих залишає бажати кращого, головними деталями, які найчастіше потребують заміни або ремонту є:

Коли пробіг автомобіля досягає більше 100 км, то можуть виникнути проблеми з підвіскою, підшипниками та карданним валом. Також на особливу увагу заслуговує коробка передач. Якщо пробіг автомобіля вже солідний, то, швидше за все, в коробці вже час щось міняти.

Найголовнішим плюсом у радянському автопромі є його поширеність та доступність. Навіть якщо автовласник у міру своєї недосвідченості не може впоратися з тією чи іншою несправністю, то однозначно знайдуться товариші, які зможуть підказати та допомогти у цьому питанні. Також якщо виникає необхідність придбання нових деталей, то їх вартість не буде надто високою. Знайти деталі на будь-яку модель автомобіля ВАЗ не складе особливих труднощів.

Розкажу відмінності ВАЗ 2103 від 2106, тому що дуже багато людей і взагалі не бачать, але хотіли б дізнатися. І так почну.

Перша відмінність – це двигуни. На трійку ставився 1.5л, а на шістку 1.6л Багато людей стверджують що потрійний двигун набагато краще. Говорять ще що шістковий двигун в процесі експлуатації втрачає потужність і ставати приблизно трійковим по потужності, ще кажуть третій двигун працює м’якше, 06 гріється трохи більше Я не знаю чи можна в це вірити Бампера. На 2103 ставили ікла такі як у 2101. На 2106 ставили бампер з гумовими та пластмасовими вставками.3. У трійки хромовані грати, на шістці ставили пластмасову.4. Окуляри на фарах у шістки.5. Повороти на крилах у 03 ромбиком а у 06 прямокутні6. У трійки немає підголівників7. У трійки немає аварійки8. Задні ліхтарі

Я вважаю що трійка дуже симпатична. У ті роки вона була найпопулярнішою відмінною шість і Niva. Та й кажуть що трійневий двигун краще ніж у шістки. Витриваліші, жвавіші, надійніші. Не знаю, можна в це вірити чи ні…

Підсумку: 1. Ґрати у 2103 залізні, у 2106. пластикова2. Грати у 2103 йде від краю до краю, у 2106 тільки між фарами.3. Фари у 2106 у спеціальному коробі4. Відстань між парами фар у 2106 більша. У шістки бампер без іклів6. У 2103 поворотники у вигляді скошеного паралелограма7. Ліхтарі у 2103 примітивні8. На 2103 року не було кнопки аварійної сигналізації (деякі кажуть, що все-таки була, але на експортних варіантах).9. Шильдик у ВАЗ 2106 прямокутний, 10. У трійки двигун 1.5, 72 л.с, біля шістки. 1.6, 80 л.з.

Через деякий час після початку виробництва «копійки», керівництво Волзького автомобільного заводу спантеличилося виведенням на ринок покращеної версії цього седана. Нова машина повинна була стати більш комфортною, стильною та технологічною. Перед інженерами стояло непросте завдання, але вони впоралися з ним блискуче – так і з’явилася нова «Трійка». Саме цей автомобіль був еталоном радянського автомобіля багато років і став одним із найбільш значущих символів тієї епохи.

Рішення щодо доставки ВАЗ 2103 до конвеєра Асамблеї була прийнята керівництвом концерну Тольятті в 1972 році. Пройшло зовсім небагато часу після того, як у продаж надійшла модель 2101 та її більш практичний варіант – універсал 2102.

Проте, вже на стадії випуску «Копійки» стало ясно, що їй необхідний більш розкішний варіант, який отримає покращену зовнішність, салон та їздові властивості.

Історія розробки Lada 2103 сповнена багатьма цікавими фактами. Наприклад, за основу майбутнього радянського автомобіля було взято Fiat 124S. Проте, слід зазначити, що «Трійка» не є повною копією італійської моделі. Швидше навпаки – дизайн машини суттєво відрізнявся і був розроблений радянськими фахівцями при взаємодії з італійськими колегами із центру стилю Fiat.

Нова LADA третьої моделі відрізнялася від «Копійки» стрімкішим кузовом. При цьому останній майже повністю зберіг вихідні пропорції, але отримав більш негативний нахил передньої частини і множинні молдинги з хрому, які і дозволили досягти бажаного ефекту.

Загалом, варто зазначити, що саме велика кількість хрому видавала високий статус автомобіля та його власника. Крім цього, передня оптика зроблена роздільною, а задні ліхтарі мають окрему секцію сигналізатора заднього ходу.

Значні зміни вплинули на внутрішню прикрасу. Приладова панель обзавелася тахометром з кольоровим позначенням максимальних оборотів двигуна та вказівником тиску масла.

На торпедо з’явився стильний аналоговий годинник, а центральна консоль отримала гніздо для монтажу радіоприймача формату DIN. У протисонячному козирку переднього пасажира встановлено косметичне дзеркальце. Крісла населяють дві барвисті речовини. Також потрібно виділити і наявність підлокітника у задньому дивані.

Не могли оминути реформи та технічні характеристики моделі. Так, замість діагональних шин з’явилися радіальні, а гальмівна система отримала вакуумний підсилювач.

Основним двигуном для ВАЗ 2103 стала установка 1.5 літрів (75 кінських сил). Однак, заздалегідь варто зазначити, що радянські інженери не стали розробляти принципово новий мотор, а провели своєрідний тюнінг.2 літри, який застосовувався на моделі 2101.

READ  Скільки масла в двигуні ВАЗ 2106

Кубатура та потужний потенціал двигуна були збільшені за рахунок того, що хід поршнів зріс до 80 міліметрів.

Втім, існували й інші силові варіації:

Всі мотори комплектувалися механічною трансмісією на чотири ступені. Тяга реалізовувалась через задню вісь.

Загальна характеристика ВАЗ-2106

Ця модель жигулів з виробництва зняли зовсім недавно. Незважаючи на те, що «шістка» мало чим відрізнялася від своїх «старших братів», популярність вона мала не меншу. Автомобіль досі славиться своєю надійністю та зручністю. Цю модель почали випускати відразу кількома серіями. Залежно від неї, “шістку” оснащували 4- або 5-ступінчастою коробкою передач.

ВАЗ-2106 із заднім приводом міг розганятися до 150 км на годину. За словами водія, на цій швидкості Comfort пасажирів залишався незмінним.

Обидві радянські моделі розроблялися та випускалися для людей робітничого класу із середнім достатком.

Порівняння ВАЗ-2103 та ВАЗ-2106

ВАЗ-2103, що прийшла на зміну, нібито «нова» модель автомобіля аж ніяк не була якоюсь абсолютно новаторською чи іншою. Зміни, які в ній були передбачені, виявилися мінімальними, але й про них слід розповісти:

Чим Радянський автомобіль ВАЗ 2103 був кращим ВАЗ 2106?

  • Головна відмінність двох моделей цих автомобілів полягала в обсязі їх двигуна. Так, у тому випадку, якщо у ВАЗ-2103, передбачений двигун, об’ємом 1,5, то вже у ВАЗ-2106, двигун був об’ємом 1,6 літра.
  • Відмінності в тілі двох з цих моделей є мінімальними і зводиться до передніх фари та решітки радіатора, що спричинило зміни в ВАЗ-2106. Зовні вони стали трохи суворішими. Все інше, трохи більше. відстань між фарами однієї з пари. Що стосується решітки радіатора, то у ВАЗ-2106 вона була зроблена з пластику, у той час як у ВАЗ-2103 той же елемент кузова був металевим.
  • ВАЗ-2103 не мав можливості похвалитися наявністю кнопки аварійної сигналізації. У новій версії цієї моделі автомобіля, яка вже була присутня.

Який Двигун Краще ВАЗ 2103 Або 2106

ВАЗ-2102. останній ВАЗ, який мав заморський близнюк. Перед брендом, що швидко набирав силу, стояло завдання запустити нову модель. Потрібна була люксова версія зі своїм екстер’єром, салоном та потужнішим двигуном. За аналогією з Fiat 125. люкс-моделлю, показаної на наступний рік після 124-го.

ВАЗ-2103 (1972-1984). По передньому фартуху видно: рання машина чи ні. У перших екземплярів він був глухий, за що машини називали «глухарями». Потім з’явилася “терка”. на фартуху зробили 25 прорізів для охолодження. І тільки потім зробили два великі прорізи, як на фото.

ВАЗ-2103 (1972-1984). По передньому фартуху видно: рання машина чи ні. У перших екземплярів він був глухий, за що машини називали «глухарями». Потім з’явилася “терка”. на фартуху зробили 25 прорізів для охолодження. І тільки потім зробили два великі прорізи, як на фото.

Цього разу вазівці не стали брати готове, адже Fiat 124 та Fiat 125, по суті, були різними машинами. А новий ВАЗ потрібно уніфікувати з попередником. І в Тольятті впоралися блискуче, створивши один із найкрасивіших автомобілів у нашій автомобільній історії — ВАЗ-2103.

Інтер’єр «троячки» неймовірно гарний. Було безліч комбінацій кольорів, голий метал на дверях прикрили пластиком, на підлозі з’явився ковролін замість гумового покриття. Центр передньої панелі прикрашав стрілочний годинник. І вперше з’явилася справжня центральна консоль для радіоприймача А-271. Потім цей приймач перекочував і на 24 Волгу.

Інтер’єр «троячки» неймовірно гарний. Було безліч комбінацій кольорів, голий метал на дверях прикрили пластиком, на підлозі з’явився ковролін замість гумового покриття. Центр передньої панелі прикрашав стрілочний годинник. І вперше з’явилася справжня центральна консоль для радіоприймача А-271. Потім цей приймач перекочував і на 24 Волгу.

«Трьошка» гарна і в деталях. Шеренга приладів в індивідуальних колодязях, кожна клавіша обрамлена хромованою рамкою. І все це на дерев’яній панелі – справжній спортшик! Тахометром жоден інший наш легковий автомобіль тоді похвалитися не міг!

Чим Радянський автомобіль ВАЗ 2103 був кращим ВАЗ 2106?

«Трьошка» гарна і в деталях. Шеренга приладів в індивідуальних колодязях, кожна клавіша обрамлена хромованою рамкою. І все це на дерев’яній панелі – справжній спортшик! Тахометром жоден інший наш легковий автомобіль тоді похвалитися не міг!

Двигун ВАЗ-2103 надовго став основним у лінійці Жигулів і залишався таким майже до самої відставки. З півтора літра зняли 72 л.з. «Трьошка» на той момент була найдинамічнішою серійною радянською моделлю.

2103, 2106

Двигун ВАЗ-2103 надовго став основним у лінійці Жигулів і залишався таким майже до самої відставки. З півтора літра зняли 72 л.з. «Трьошка» на той момент була найдинамічнішою серійною радянською моделлю.

«Трьошка» отримала чотири фари в обрамленні хромованих ґрат, стильні ліхтарі, молдинги на боковинах та арках, вентиляційні ґрати на задніх стійках, інші колеса. І абсолютно новий салон: сидіння з тканинними вставками, задній диван із підлокітником, дверні карти прикрили голий метал. Нову передню панель зі «спортивними» приладами обробили під дерево, на підлогу замість гумового покриття постелили ковролін. Під капотом прописав новий двигун — наростив 300 кубиків, а потужність піднялася до 72 л.З.

Оригінальними в порівнянні з першою моделлю були передні сидіння. Об’єднана оббивка. шкіряна та тканина. Такі підголівники з категорії «товарів народного вжитку» встановлювали самостійно.

Оригінальними в порівнянні з першою моделлю були передні сидіння. Оббивка комбінована. шкірозамінник і тканина. Такі підголівники з категорії «товарів народного споживання» встановлювали самостійно.

Задній диван також отримав комбіновану оббивку та центральний підлокітник.

Задній диван також отримав комбіновану оббивку та центральний підлокітник.

Нові Жигулі не тільки виглядали престижнішою базовою моделлю, але й були краще в русі. Пересідаю з «копійки» в «троячку» — і явно відчуваю приріст сил. Півторалітровий мотор має непогану еластичність і чудово тягне. А новий салон і додаткова шумоізоляція зробили «троячку» помітно тихіше.

READ  Opel Vectra а не гріє пічка

Хоча деякі стилістичні ходи перегукуються з Фіатами 125 і 124 Special, екстер’єр ВАЗ-2103 є абсолютно самостійним. І образ вийшов вдалим за італійські аналоги. Так вважають не лише у нас.

Хоча деякі стилістичні ходи перегукуються з Фіатами 125 і 124 Special, екстер’єр ВАЗ-2103 є абсолютно самостійним. І зображення вийшло з успішних італійських аналогів. Так вважають не лише у нас.

Я поїздив на всіх вітчизняних машинах тих років, тому у мене немає сумнівів: за рівнем шумоізоляції «троячка» майже не відставала від куди більш престижної і недосяжної 24 Волги. А стильний інтер’єр, витканий з м’якого пластику, не гримить навіть через 45 років. ВАЗ-2103 став символом успішності радянської людини, недарма саме на ньому їздили добре забезпечений Іполит із кінофільму «Іронія долі» та директор заводу Катерина з фільму «Москва сльозам не вірить»!

ВАЗ-2106 (1976-2006). «Шістка» стала справжнім довгожителем. Протягом багатьох років декор тіла був спрощений. відмовився закінчити арки та хромові молдинги на порогах. З коліс зникли ковпаки.

ВАЗ-2106 (1976–2006). «Шістка» стала справжнім довгожителем. З роками декор кузова спростили. відмовилися від обробки арок та хромованих молдингів на порогах. З коліс зникли ковпаки.

Одна з головних змін у салоні. сидіння. Вони не лише поміняли оббивку, а й отримали підголівники.

Одна з головних змін у салоні. сидіння. Вони не лише поміняли оббивку, а й отримали підголівники.

Як і у «троячки», задній диван шостої моделі отримав відкидний центральний підлокітник.

Як і у «троячки», задній диван шостої моделі отримав відкидний центральний підлокітник.

ВАЗ-2103 закріпив успіх молодого Волзького заводу. Нова модель. щороку!

Чим Відрізняється Двигун ВАЗ 2103 Від 2106

“Тішка” дивувалася виробником як розкішну версію звичайних Жигулі. Своєю появою вона була зобов’язана угоді про співпрацю між компанією Fiat та радянським Мінавтопромом.

Уявлення інженерів СРСР про покращену версію відрізнялися від думки італійських «технарів», і наше авто вийшло привабливішим за фіатівську 125-ю серію, обрану як прототип. Про це свідчать особливості автомобіля:

  • Надлишок хрому, що кричить про значний статус власника, що збільшувало вартість майже в 1,5 рази порівняно з вихідною копійкою.
  • Образ динамічності. Вигляд вигідніший, ніж італійській «Спекіалі» та ВАЗівській «одинички». Створювався завдяки негативному нахилу передньої частини, гострішому кутку стикування крил з решіткою радіатора, об’єднанню грат з 4-х круглими фарами в єдиний модуль, незвичайній ромбічній формі повторювача поворотів. Через відбивачі та скло меншого діаметра автомобіль здавався ширшим і плоскішим. Повторення хромованих смужок підкреслювало динамізм силуету, подовжуючи його візуально і тим самим позбавляючи машину ефекту «черепашої мильниці». Задумливий дизайн деталей перетворив “залізний кінь” у русі, навіть коли стояв автомобіль.
  • Уніфікація кузова з ВАЗ-2101. Поодинокі середня частина та силова структура, що експерти оцінюють як 80% стандартизації. Відмінність тільки в навісних панелях носа та корми: у «копійки» по довжині вони практично однакові, а у послідовниці передок та задок відрізняються.
  • Радіальні колеса. ІМ-179 були трохи ширші, але відчутно м’якші І-151-х «діагоналок».
  • Розкішний салон. Ворсовий килим, сукупність 5 круглих приладів. Навіть металеві частини нагорі дверцят «одягли» в спеціальні накладки, через які неможливо було побачити зсередини колір кузова.
  • Шумоізоляція. Додатковий глушник, краще захист від шуму, про роботу двигуна можна було здогадатися лише за стрілкою тахографа.
  • Вартість. Коштувала машина на 36% дорожча за попередницю.

Конструкція двигуна ВАЗ 2103

Пристрій двигуна ВАЗ 2103 є класичним мотором з верхнім розташуванням газорозподільного механізму, який має високий блок циліндрів. Карбюратор ВАЗ 2103 має розподільник із вакуумним регулятором випередження запалення. Висота двигуна становить 215,9 мм замість 207,1 (у ВАЗ 2101). Це дозволило наростити робочий об’єм до 1,5 л і застосувати колінвал зі збільшеним ходом поршнів.

Блок циліндра ВАЗ 2103 відлив від спеціального чавуну. Міжцентрова відстань дорівнює 95 мм, що дозволяє збільшити діаметр циліндра з 76 до 79 мм. Головка блоку циліндрів виготовляється із алюмінієвого сплаву, її висота становить 112,5 мм.

Для приводу газорозподільного механізму (ГРМ) застосовується дворядний втулково-роликовий ланцюг, що має 116 ланок. Натягувач ланцюга відсутній. Для приводу генератора та водяного насоса використовується клиноподібний ремінь перетином 10×8 мм, довжиною 944 мм. Колінчастий вал має радіус кривошипу 40 мм та забезпечує хід поршня 80 мм.

Поршні та клапани моделі ВАЗ 2103 аналогічні поршням та клапанам моделі 2101. Поршні роблять із алюмінієвого сплаву з покриттям зовнішньої поверхні оловом. Поршневі кільця виготовляють із чавуну. Бочкоподібна поверхня верхнього компресійного кільця хромується. Нижнє компресійне кільце зміцнюється фосфатуванням. Олійне кільце має пружину-розширювач, шліфовану по торцях і по зовнішньому діаметру.

Чим вони відрізняються?

ВАЗ-2103 ВАЗ-2106
Робочий об’єм, куб. м 1451 1570
Розгін 1-ї сотні м, з 19, Т.е. трохи краще 18
Максимальна швидкість, км / год 150 154
Потужність, л.з. 75 80
вага, кг 1030
Ґрати Метал від краю до краю Тільки між фарами і пізніше став із пластику
Фари Відстань усередині кожної пари менша У спеціальному заглибленні
Бампер З “fangs”
Поворот Зазвичай ромбо Прямокутні
Ліхтарі Примітивніше, всього 2 кольори Складніше
Шильдік Заокруглені верхні та нижні косильні волосіні Прямокутний
Вартість, 7500 9100
| Denial of responsibility | Contacts |RSS