ВАЗ 16 клапанний заводиться та глухне

Способи діагностики регулятора холостого ходу (РХХ)

Найбільш поширеною причиною описаної проблеми. а також те, що автомобіль неможливо завести зовсім, є порушення в роботі такої деталі двигуна, як регулятор холостого ходу.

Саме на автомобілях вітчизняного виробництва таке зустрічається найчастіше. Тут можливе кілька ситуацій прояву несправності РХХ. Під час руху автомобіля здійснюється короткочасна зупинка, внаслідок чого двигун кіосків негайно відразу після того, як він стане необхідним, або відмовляється починати взагалі.

Після того, як двигун завівся, відновлення нормального холостого ходу відбувається тільки тоді, коли було натиснення на педаль газу хоча б один раз. Спостереження аналогічного поведінки можливе і з холодним двигуном. Початкова спроба завести двигун виявляється невдалою, нормальна робота відновлюється лише після натискання на педаль газу.

У різних ситуаціях можливо достатньо або один раз натиснути на педаль, або утримувати її до прогріву двигуна. Несправність РХХ може виявлятися при різкому гальмуванні, коли двигун глухне несподівано, а повторний запуск показує нормальний стан холостого ходу понад 1500 та в межах 2000 оборотів.

Якщо з автомобілем спостерігається така картина, можна спробувати промити РХХ та дросельний вузол за допомогою спеціального розчину. Якщо проблеми не йдуть, регулятор холостого ходу доведеться міняти. З часом деякі компоненти деталей можуть бути природними.

ВАЗ 2112 Початок і стійкий інжектор 16 Клапани двигуна 124

Тут проблема лежить або при забитті повітряного фільтра, або при невдачі регулятора, відповідального за роботу машини на холостому просторі. Автомобіль при цьому у вас весь час буде глухнути при наборі оборотів або в момент скидання газу, коли ви відпускаєте акселератор.

Для вирішення проблеми демонтуйте та огляньте повітряний фільтр. За наявності серйозного забруднення або сколів, здійсніть його заміну. Для діагностики та заміни регулятора роботи холостих оборотів вам знадобиться допомога кваліфікованих співробітників автосервісу.

Несправність, при якій легковий автомобіль ВАЗ-2112 глухне через пару секунд після запуску двигуна, завдає водієві багато негативних емоцій. А ось щоб знайти причину цієї несправності самостійно, потрібно знати, від чого це може статися. Якщо Ви не володієте цими знаннями, то вихід тільки один, їхати до добрих спеціалістів, які можуть провести діагностику двигуна.

Першою причиною цієї несправності може стати регулятор холостого ходу (РХХ), що знаходиться на дросельному вузлі. Переконається в тому, що саме він є винуватцем несправності, можна наступним чином. Відкрийте капот вашого VAZ-2112, шукайте повітряний фільтр, ось між ними і шлангом всмоктувальної труби, встановлено датчик маси (DMRV).

Знімає з нього клему і намагаєтеся завести двигун свого автомобіля. Якщо двигун заведеться, і при відпущеній педалі газу, триматиме обороти колінчастого валу в районі півтори тисячі, то це означатиме, що регулятор холостого ходу в робочому стані. Оскільки саме він підтримує такі оберти при знятій клемі з датчика масової витрати повітря.

Аналогічну перевірку можна провести і при знятті клеми з датчика положення дросельної заслінки (ДПДЗ). Він розташований збоку патрубка дросельного вузла.

Якщо двигун, при цих двох перевірках, також заводиться, а потім відразу ж глухне, то можливо винен у цьому регулятор холостого ходу або дроти, що йдуть до нього. Але щоб винести йому остаточний вирок, потрібно буде перевірити стан дросельного вузла, оскільки має схильність до забруднення, яка не дає переміщатися штоку. У цьому випадку, навіть справний регулятор холостого ходу, не зможе виконувати призначену для нього функцію регулювання оборотів колінчастого валу двигуна.

READ  Погано заводиться на гарячу ВАЗ 2109 карбюратор

Якщо виявилося, що в цій несправності винен все-таки регулятор холостого ходу, а Ви придбали новий РХХ, то перш ніж встановлювати його замість несправного регулятора, Вам необхідно буде відключити акумуляторну батарею шляхом зняття мінусової клеми. Засікти час зняття цієї клеми і починайте встановлення нового РХХ. Якщо ви зробили цю роботу швидко, тоді назад мінус термінал поставив не раніше ніж за 20 хвилин від моменту його видалення.

Далі, включає запалювання і тримайте його увімкненим секунд двадцять. Потім запалення вимикаєте і лише після цих дій намагаєтеся завести двигун Вашого автомобіля. Робиться це для того, щоб скинути налаштування електронного блоку управління (ЕБУ), інакше він знову видаватиме цю помилку.

Хлопців, усім привіт, у мене така сама байда. прямо в тютельку. Значить за.10.15 Було все ОК, але одного разу знадобилося заводитися при.23, завелася, чим порадувала на 1 хвилину. обороти 1500 (до речі зазвичай менше у мене) 10 сек, потім протягом 30 сек заглухла. CHECK не горів. Більше не заводитися ні за.20 ні при.10 Що робив: 1.зарядив акб. 2.продул свічки (акселератор на 100%) 3.замінив свічки на finflare 1.1 mm(свічки були сируваті та темні) 4.замінив ВР після цього особливих досягнень немає. підозрюю. РХХ адсорбер (старий та й при заправці іноді трохи пшикає бак) дросель і все що з ним пов’язане ДТОЖ як думаєте з чого почати а на що забити можна? правда забув сказати у мене 2112 16 клапанна інж. а я ось думаю, якщо ДТОЖ, але тоді – 1.Зайнялася б CHECK 2.продування дала б результат, оскільки при цьому паливо не подається на свічки та й нові зійшлися б і попрацювали, а ні, ніфіга. тепер далі, РХХ. за ідеєю повинна заводитися просто глухла б, так? раніше, до речі було таке вже. загнали в бокс, погрілася доки міняли ГРМ і фільтри, замінили свічки і ВВ. звелася(заводили без адсорбера, потім помилку усували), їздила тиждень при.10.15 але при.20 знову така ж байда. якби форсунки, то вона тоді ще не заводилася б. Можливо, адсорбер дійсно, але він не дає почати? Ах ялинки, мені здається я зрозумів. може заслінка дроселя не працює або датчик положення дроселяДОТІЖ я значить тисну на газ щоб продути. а там все заливає наглухо і нічого не працює. Він(дроссельдпдздтож) замерзає нафіг, у боксі відігрівається і працює. так але на вулиці всього.10 а їй хоч би хни, та й CHECK мовчить. Млиииин, народ ну підкажіть че нть так не охота знову в бокс тягнути. вони один хрін почнуть там че ніть крутити, вона там зігріється і заведеться, а я потім знову де ніть встану.

Автомобіль: ВАЗ-2112.Запитує: Ситніков Роман. Суть питання: Автомобіль глухне на ходу.

Доброго дня! У мене така проблема. Коли я їду, автомобіль раптово глухне, а згодом його можна знову запустити і продовжити шлях. При цьому на холодну працює відмінно, жодних зауважень. А ось у пробці, коли розганяюся і гальмують такі ситуації, а ще іноді спалахує «чек». Підкажіть, будь ласка, у чому може бути причина?

Як усунути несправність

Найкраще звернутися до сервісного центру. Це дозволить швидко визначити та усунути несправність, але вам доведеться заплатити за послуги спеціаліста. Роботи, які можуть провести в автоцентрі:

 • повна заміна обладнання, що прийшло в непридатність;
 • Регенерація невдалих пристроїв;
 • проведення профілактичних процедур та приведення обладнання у належний вигляд

Оптимальне рішення – повна заміна неробочого інвентарю. Також можна встановити новий датчик холостого ходу, дросельну заслінку, датчик її положення, інжектор або карбюратор

Температурний датчик

Коли вони або навіть один з них несправний, бортовий комп’ютер автомобіля не в змозі належним чином протестувати двигун і, отже, не може подавати необхідний об’єм пального в циліндри. У цій ситуації правильним і найменш дорогим варіантом буде заміна контролюючого пристрою, що прийшов у непридатність.

Звичайно, існує теоретична можливість перевірити його на придатність, однак насправді вдома зробити це важко, тому що необхідне спеціальне обладнання. Звертання за цим в автосервіс вимагатиме чималих грошей і часу.

READ  Не заводиться ВАЗ 2115

Система запалювання

Зверніть увагу на стан модуля запалення (стаття про ремонт модуля тут), високовольтних проводів та свічок. Якщо на їх поверхні є сліди корозії, плавлення, або на корпусі є тріщини – це буде говорити лише про те, що кожному з вищеназваних елементів потрібно замінити, оскільки ремонту та виправленням вони не підлягають. Для того, щоб правильно підійти до питання вибору свічок запалювання для ВАЗ-2112, ви можете прочитати цю статтю.

Спочатку перевірте дроти, а потім свічки.

Система запалювання

Зверніть увагу на стан модуля запалення (стаття про ремонт модуля тут), високовольтних проводів та свічок. Якщо на їх поверхні є сліди корозії, плавлення, або на корпусі є тріщини – це буде говорити лише про те, що кожному з вищезгаданих елементів буде потрібно заміна, оскільки ремонту та виправленням вони не підлягають. Для того, щоб правильно підійти до питання вибору свічок запалювання для ВАЗ-2112, ви можете прочитати цю статтю.

Спочатку перевіряємо дроти, а потім свічки.

Їхав якось на своєму авто (ВАЗ 2110, інжектор, 16-ти клапанна) раптом двигун різко і несподівано глухне на ходу.

.раптом двигун різко і несподівано глухне на ходу. Стартер крутить, іскра є, бінзонасось хитає, НЕ ЗАВОДИТЬСЯ І ВСІ Хвилин 30 стрибав у коло неї, зовсім зневірився, в черговий раз повернув ключ запалення. і на тобі, завелася так само несподівано як і заглухла Пройшло кілька днів, начебто нічого не віщувало біди)). і знову та сама історія, подумав можливо почекати півгодини і сама заведеться))) ) але ні цього разу довелося тягнути на буксирі до будинку Наступного дня хотів на СТО тягнути, думаю дай крутану стартером разок. крутанув. ЗАВЕЛАСЬ але на довго цього не вистачило, двигун попрацював хвилин 20 і заглух. Можливо комусь доводилося стикатися з цим Підкажіть будь ласка в чому проблема!

Для початку запобіжник насоса заміни! Зазвичай на вигляд ніби цілий, а ніжки окислюються!

перевір тиск у паливній рампі, потім датчик положення колінвалу

Павлику, подібну проблему я вирішив для себе кардинально раз і назавжди. Встановив БК, який у разі чого радісно підказує у чому біда. Наполегливо рекомендую. Економить і нерви, і час, і гроші.

Років 10 тому я зіткнувся з цією проблемою. Причина така, що не одразу можна зрозуміти: забилася сіточка паливоприймача в баку. Машина глухла раптово найчастіше на великій швидкості, коли витрата палива найбільша. Після 15-20 хвилин стоянки двигун заводився без проблем. бруд із сіточки опускався на дно бака. Заміна паливоприймача усунула проблему на кілька років, потім все повторилося, але я вже знав причину.

ВАЗ 2112 Заводиться І Глохне Інжектор 16

ВАЗ-2110 з інжекторним двигуном на 8 або 16 клапанів після запуску

Насправді часто трапляється, що ВАЗ-2110 запускається після певного періоду активного використання. стійло після запуску силової установки. Часто власники автомобілів також скаржаться на те, що двигун вимикається на низькій швидкості.

Подібні проблеми, варто зазначити, актуальні не лише для продукції вітчизняного автопрому, а й для іномарок. Проте не всі водії знають причини такої поломки. У поєднанні з цим ми пам’ятаємо, як упоратися зі стихійним лихом без необхідності звертатися до автосалону без термінової необхідності. це заощадить вам багато грошей та нервів.

ваза, клапанний, заводить, глухне

Ті, хто відразу ж забуває про існуючу проблему, якщо машина починає працювати, незважаючи на це, абсолютно неправі. Такі водії впевнені, якщо двигун запускається і працює стабільно, то вам не варто турбуватися. Тим не менш, немає необхідності усувати поломку, що означає, що в майбутньому ситуація повториться. Таким чином, ми рекомендуємо вам усунути несправність найближчим часом із першим інцидентом. Такий підхід, безумовно, окупиться у майбутньому.

Можливі причини

Причини в тому, що спочатку запускається ВАЗ-2110, а потім двигун гасне інжектор і 8 клапанів багато, тому що машина. дуже складний механізм, та його продуктивність залежить від працездатності всіх елементів.

READ  Які лампи коштують в фарах ВАЗ 2110

Ваза 2114 запускається та йде інжектор 8.

 • кілька років експлуатації;
 • неправильна профілактика.
 • поломка, як це називається засміченням клапана в системі розподілу палива;
 • поганий контакт десь на мережі;
 • пошкодження датчиків тощо.

Машина заводиться та глухне ВАЗ 2110. 2112

У найпростіших випадках власник може легко відремонтувати автомобіль. головне, щоб зрозуміти, що робити. За відсутності належної підготовки найкраще звернутися до фахівців.

Перевірка працездатності IAC. Поради

Автовиробник з великим досвідом показує, що регулятор відповідає за роботу двигуна Холостий хід, порушення його не дозволяє запускати електростанцію або відключати її після запуску. Практика показує, що міф про відсутність властивий практично всім вітчизняним автомобілям.

Наступне є вказівкою на пошкодження регулятора, згаданого вище. якщо водій робить коротку зупинку під час керування автомобілем, він зупинить двигун після спроби піти. При цьому електростанція часто взагалі не запускається. Після кількох спроб машина запускається, але працює нормально. Холостий хід тільки після натискання на педаль газу.

Чому б не запускати, терти, фокуси, вазони з вагонами

Іноді схожа ситуація виникає, коли двигун запущений та холодний. Тут перша спроба також зазнає невдачі, і двигун повертається до нормальної роботи після використання педалі акселератора. Іноді достатньо натиснути один раз, а в деяких ситуаціях необхідно утримувати його, доки двигун не прогріється.

Пошкодження IAC також часто відчувається при екстреному гальмуванні, коли блок живлення раптово перестає працювати і його наступний запуск включений. Холостий хід забезпечує від 1,5 до 2 тисяч оборотів.

При цих симптомах вам потрібно буде промити спеціальний засіб:

Коли ця процедура не має жодного ефекту, IAC має бути замінений.

Особливості двигуна з інжектором

В даний час переважна більшість автомобілів випускаються з інжектором. Тим часом деякі автомобілісти, які звикли до карбюраторних агрегатів, іноді неправильно керують автомобілями вищезгаданого типу. Це часто призводить до зупинки автомобіля одразу після запуску двигуна.

Необережне поводження з джерелом живлення негативно позначиться на правильній роботі інжектора. Завжди краще уникати масових відключень. Невиконання цієї вимоги може призвести до втрати інформації на бортовому комп’ютері.

 • перед запуском правильно залишити двигун на неодруженому ходу на кілька хвилин;
 • якщо ви використовуєте пристрої для заряджання та запуску, існує ризик опіку вашого комп’ютера (електронний блок керування);
 • наявність у ланцюзі перетворювача означає, що автомобіль не повинен бути початок буксируванням або спуском.

Заводиться та глухне ваз-2112!причини несправності паливної системи

ваза, клапанний, заводить, глухне

В останньому випадку незгоріле паливо надходить у двигун. Якщо він потрапляє в конвертер, існує ризик запуску автомобіля.

Не допускайте попадання вологи у двигун. Щоб уникнути цього, потрібно:

Машина зупиняється. процедура

Перш за все, вам не потрібно розряджати акумулятор при спробі запустити машину. Він може бути корисним, якщо двигун все ще можна запустити.

Іноді засмічені сопла. Однак зазвичай проблема полягає в наступному:

Комп’ютер дуже рідко не вдається.

Продуктивність паливного насоса перевіряється на чутки. він видає чіткий звук під час роботи. Потрібно слухати на задніх сидіннях.

Vas 2112 почати і зупинити інжектор 16.

Далі переконайтеся, що проводка працює правильно. Насос подається на 12 насосів. Нормальний тиск для нього при подачі палива до 3 бар. Коли двигун вимикається, він поступово стискається. миттєве падіння вказує на поломку або витік контролера. Обов’язково перевірте надійність проводів та їх роз’ємів. останні часто не схильні до вібрації.

Несправність датчика може призвести до несправності комп’ютера. Однак, якщо панель горить червоним світлом, що вказує на проблеми з двигуном, ваш комп’ютер, швидше за все, справний.

Хороша батарея видає 12,5 вольт на клемах. Коли двигун запускається, його напруга зменшується до 8. Якщо ці значення нижчі, акумулятор повинен бути заряджений або замінений.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS