Установка задніх електросклопідйомників на Priora

Table of Contents

Дискові гальма

Дискові гальма на Priora, за твердженням автолюбителів, встановлюються просто та відрізняються більшою ефективністю у порівнянні зі стандартними барабанними. Причому дискові системи мають ще одну важливу якість: чіткість і рівномірність спрацьовування гальм спереду і ззаду. Використання дискових на задніх колесах скорочує в кілька разів гальмівний шлях, гальмівній системі подібного типу не потрібний частий догляд. Зайве тепло, що виділяється при гальмуванні, на дисковій системі швидко розсіюється.

За стандартами виробництва Priora не оснащується ЗДТ. На неї встановлюються лише гальмівні передні диски. Це означає, що, купивши та встановивши нові задні дискові гальма, ви вносите зміни в конструкцію машини, не передбачені стандартами. При цьому потрібно враховувати, що встановлена ​​гальмівна система вимагатиме доведення та налаштування, яку може виконати лише кваліфікований спеціаліст і лише в ряді випадків — дуже досвідчений водій, який не раз робив тюнінг дискових гальм. Інакше нерівномірне та нечітке спрацьовування системи, а також її перегрів, забезпечені.

Задні дискові гальма можуть стати перешкодою для проходження техогляду, тому що з зазначених вище причин їх встановлення незаконне. Заміна гальмівних дисків вимагатиме регулювання системи розподілу гальмівного зусилля, часто званої серед автолюбителів чаклун. Інакше автомобіль різко заноситиме після гальмування.

Які краще встановити диски, щоб уникнути проблем? Знавці радять купувати лише сертифіковані гальмівні пристрої, а монтаж проводити лише на станції технічного обслуговування, яка також видасть підтвердження, що гальмівна система автомобіля повністю налаштована та відповідає всім нормам. Однак і в цьому випадку до власника нестандартних гальм можуть причепитися під час чергового ТО.

Задні дискові гальма можна встановити і самому, але приготуйтеся до довгого налаштування та до того, що знадобиться зробити чимало тестових заїздів, щоб знайти оптимальні для вашого автомобіля налаштування. Ну і визначитися, на які краще диски з представлених в даний час марок, чи то Brembo чи Lucas. Диски Brembo в нашій країні мають дуже високу популярність і не вимагають поглиблених знань з налаштування подібних запчастин. Крім того, комплекти та диски Brembo сумісні з гальмівними агрегатами інших виробників.

Як на Lada Vesta встановити задні ЕСП від Lada Priora

Якщо ваш автомобіль LADA Vesta не має задніх електросклопідйомників (ЕСП), встановити їх можна власноруч. Інструкція та схема підключення є, а ось знайти оригінальні склопідйомники від Вести (артикули 8450007860 та 8450007861) не легко. Замість них пропонується використовувати аналогічні більш доступні деталі від Пріори.

 • Задні ЕСП LADA Priora (2170620400924 та 2170620400824), в даному прикладі використовувалися тросові склопідйомники нового зразка фірми BROSE. за пару.
 • Виготовити кронштейн із дюралі за схемою.

Відмінності задніх ЕСП Пріори та Вести в довжині тросів, рейки та точках кріплення. Моторедуктори та місця їх кріплення до дверей однакові.

Доробка верхнього кріплення заднього ЕСП Пріори:

 • Зняти каретку та від’єднати трос.
 • Зняти верхнє кріплення, використовуючи зубило та молоток.
 • Просвердлити обвідний ролик наскрізь і ставимо болт 6х20.

Доробка нижнього кріплення заднього ЕСП Пріори:

Болт обмежувача каретки в нижньому положенні встановлюємо в останню чергу.

Установку та підключення задніх ЕСП виконуємо за штатною інструкцією. Результат на

У чому полягає небезпека встановлення нестандартного механізму гальмування

Важливо знати, що після установки дискової гальмівної системи ви отримаєте необхідний ефект, але в той же час зіткнетеся з деякими проблемами.

 • Змінюючи стандартну комплектацію, будьте готові, до того, що ваш автомобіль перевірку на станції технічного обслуговування не пройде.до. будь-яке втручання у зміну комплектації незаконне, не зважаючи на всі переваги.
 • Можуть виникнути труднощі із приєднанням системи ручного гальма. Можливим варіантом вирішення цієї проблеми послужить монтаж гальма гідравлічного, що здійснює функції гальмування під час руху на великому швидкісному режимі. Але у такого виду гальма є і недоліки, він слабшає, якщо його застосовувати під час стоянки автомобіля. Найбільш відчайдушні автовласники повністю демонтують ручне гальмо, причому технічне обслуговування проходять без жодних проблем.
 • Якщо станеться неприємна ситуація, і ви потрапите в дорожньо-транспортну пригоду, можливо при виявленні запчастини не відповідної комплектації даного транспортного засобу, рішення буде вам не на користь, причому незалежно від того ви чи ви винні.

Після монтажу задні дискові гальма на Priora потрібно налаштувати, шляхом однакового розподілу зусиль гальма. Цей важливий процес не можна ігнорувати, інакше задні гальма оперативніше спрацюють на відміну від передніх. Наслідки бувають непередбачувані, наприклад: перегрів гальмівної системи, різкі замети, які можуть призвести до небажаних наслідків, або стерті покришки.

Деякі умільці своїми руками сточують гальмівні колодки практично на 50%, зменшуючи тертя при гальмуванні.

Розглянемо важливий фактор необхідності проведення налаштування на чітке визначення сили гальмування машини за допомогою задньої осі.

Дивлячись на машину знизу ви можете бачити лівіше балки розташований регулятор, що забезпечує стабільний тиск гальмівної рідини. Важливо знати, що гальмівна дискова система, на відміну від гальм барабанної системи, вимагають тиску рідини для гальмування набагато менших обсягів. Якщо цей момент проігнорувати і встановити регулювання в попереднє положення, в результаті колеса задньої частини автомобіля постійно блокуватимуться, причому це відбувається раніше, ніж блокування передніх коліс. Це відбувається через те, що частина машини розташована ззаду в кілька разів легше, тому гальмівна система швидше спрацьовує.

READ  Як натягнути ручник на Priora

Принцип дії регулювального механізму дуже примітивний: натиснувши на клапан, сила тиску на задній контур збільшується, отже, у разі невеликого розслаблення відповідно ставати менше. Основна функція цього механізму – забезпечення необхідного гальмування задніх коліс автомобіля.

У конкретному випадку наша мета зусилля трохи знизити.

Послаблюючи кріплення важеля, приєднаного до балки, дозволить без особливих зусиль рухати його з одного боку до іншого. Якщо важіль від регулятора відсувати, тиск у задній осі зменшиться, щоб уникнути перегальмування коліс задньої частини автомобіля. Можливо доведеться також провести роботу з регулювання гнучкої пластини розташованої на важелі.

Склопідйомники на Priora рейкові – Установка склопідйомників ФОРВАРД у передні двері LADA Priora. Ілюстрований звіт

Електричні склопідйомники Гранат у передні двері автомобілів сімейств ВАЗ-2110 та LADA Priora (до фейсліфтингу 2013 року), що випускаються з 1995 по 2015 рік.

Комплект електросклопідйомників з моторедукторами на дві двері. У комплекті: 2 електросклопідйомники, джгут електропроводки, 2 перемикачі склопідйомників ВАЗ-2109, декоративні заглушки.

Виробник: ТОВ УралАвто Компонент (Росія, г. Сарапул).

Артикул виробу за номенклатурою виробника: P.2110.10

Каталожні номери оригінальних деталей (АвтоВАЗ): 2110-6104008, 2110-6104008-12, 2110-6104008-14, 2110-6104008-15, 2110-6104008-12, 10, 20 6104008-26, 2110-6104008-32 електросклопідйомник у зборі правий;. 2110-6104009-32 електросклопідйомник у зборі лівий.

Застосування на автомобілях

Марка Модель автомобіля Тип кузова К-ть дверей Роки випуску
ВАЗ 2110 / LADA 110 седан 4 1995. 2014
ВАЗ 21108 / LADA Premier седан 4 1999. 2007
ВАЗ 2111 / LADA 111 універсал 5 1998. 2014

Електросклопідйомники Гранат це оригінальна російська розробка, яка не має аналогів. Вона проста, надійна, випробувана роками на різних моделях автомобілів.

Склопідйомники Гранат користуються заслуженою популярністю серед російських автомобілістів. Відмінний вибір як для тюнінгу, так і замість несправних оригінальних електросклопідйомників.

Особливістю склопідйомників Гранат є: принцип роботи, при якому моторедуктор разом з обоймою скла за допомогою зубчастого валу переміщається нерухомою напрямною (рейкою) склопідйомника; встановлюються на місце напрямної оригінального склопідйомника і кріпляться у штатні отвори, при цьому свердління додаткових отворів та доробка дверей не потрібно. Для кріплення склопідйомників у двері та каретки до обойми скла застосовуються кріпильні деталі замінних склопідйомників.

Основні переваги: ​​ надійна оригінальна конструкція, відсутність перекосів скла, відсутність елементів, що згинаються, гарантує тривалу безперебійну роботу, склопідйомник комплектується імпортним мотор-редуктором, рівень шуму 40. 50 дб (не гучніше працюючого двигуна автомобіля), електропривод склопідйомника у період встановленого ресурсу роботи спеціального технічного обслуговування не вимагає.

Технічні характеристики

Номінальна напруга живленняЧас підйому (опускання), не більше Номінальне зусилля при підйомі Потужність, що споживається при номінальному зусиллі, не більшеМаксимальне зусилля на склі Ресурс роботи

Режим роботи електросклопідйомника короткочасний. Після десяти підйомів, опускань скла в безперервному режимі рекомендується робити перерву в роботі не менше 10 хв.

Комплектність

Склопідйомник Р.2170 Priora. (2110).11 передній лівий Склопідйомник Р.2170 Priora. (2110).12 передній правий Комплект монтажних та кріпильних деталейУпаковкаПаспорт 11111

Гарантійний термін експлуатації 18 місяців від дня виготовлення.Виробник протягом гарантійного терміну здійснює безоплатну заміну або ремонт виробу, що не відповідає вимогам технічної документації з вини виробника.

Габаритні розміри в упаковці: 63,524,58 см.

Паспорт електросклопідйомників Гранат для ВАЗ-2110 та LADA Priora (у передні двері)

установка, задніх, електросклопідйомників, priora

Установка доводчиків склопідйомників на Ладу Priora

Цього разу йтиметься про встановлення доводчиків склопідйомників на автомобілі ВАЗ. LADA Priora.

Хотілося б відразу відзначити той факт, що доводчики склопідйомників у Ладі Priora є, але функціонал штатних доводчиків обмежений.

Штатні доводчики дозволяють відпускати і піднімати шибки під час встановлення або зняття з охорони, утримуючи кнопки. Що не зовсім зручно.

Погодьтеся, це не зовсім зручно, наприклад, коли ви спізнюєтеся, вимикаєте запалення і готові виходити з машини, раптом згадуєте про відкриті вікна.

Доводиться знову вставляти ключ у запалювання та натискати на кнопки склопідйомників.

Або буває, просто поспіхом забуваєш про відкриті вікна і залишаєш машину з відкритим склом. Такий випадок був і у мене кілька разів.

Хотілося б, щоб усі вікна зачинялися самі під час постановки на охорону. А також працювали склопідйомники при вимкненому запаленні.

Рішення було знайдено на сайті: masterpriora.ru

І за допомогою доводчика Майстер v1.10 проблема була усунена.

Доводчик коштує всього 700. причому для його установки не потрібно знімати обшивки дверей, а якщо використовувати тільки першу функцію, то вся установка займе не більше 5 хвилин і не потрібно різати штатну проводку.

Як вибрати хороші дискові гальма на задню вісь

Якщо зваживши все за і проти, власник вирішується на встановлення здт на Priora своїми руками, то варто познайомитися з такими системами, щоб вибрати для себе оптимальний варіант. На ваш вибір постане велика кількість варіантів, від імпортних виробів, провідних виробників, до пропозицій щодо встановлення передніх гальмівних систем від тієї ж Пріори. Якщо практикуються часті поїздки з великими швидкостями. Варто подумати про встановлення вентильованих або пеорованих гальмівних дисків.

Дозвольте докладніше зупинитися на такому варіанті. Вентильовані гальмівні диски під час руху в екстремальних умовах, коли можливі часті та різкі гальмування, охолоджуються потоком зустрічного повітря. Для цього в них є спеціальні канали, проходячи крізь які повітряний потік забирає з собою надлишки тепла, охолоджуючи при цьому пари, що труться. При цьому виключається виникнення задимлення в зоні гальмування, а, як відомо, наявність газового прошарку між диском та колодкою знижує гальмівний ефект.

Пеоровані гальмівні диски також набагато кращі за стандартні. Наявність поздовжніх канавок від центру диска до його периферії також сприяють вентилюванню зони тертя колодки та диска. По наявних канавках відводиться зайве тепло і продукти зносу пар, що труться. Зношування їх відбувається більш рівномірно.

Установка склопідйомників ФОРВАРД на ВАЗ-2170

Це був невеликий відступ, але продовжимо розглядати наявні системи у продажу здт на Priora. Великою популярністю в регіонах Росії та інших країн отримали системи італійської компанії Brembo, яким виданий сертифікат відповідності Німецьким федеральним бюро. Якісні вироби мають і відповідну

READ  Заміна двигуна LADA Granta 8 клапанна

Дуже якісний продукт на ринку

Також добре себе зарекомендували гальмівні комплекти Торнадо, комплект LUCAS можна відшукати за ціною 12-13 тис а система Darbis обійдеться приблизно 14-16 тис

Після того як зроблено вибір комплекту, можна приступати до робіт з демонтажу старого механізму та встановлення нового комплекту. Нижче розглянемо, як проводиться установка здт на Priora.

Порядок зняття задніх склопідйомників

Насамперед потрібно з’ясувати, як зняти галявину з дверей салону машини, і зробити це. Також приготуйте ключі з головкою на 10 і 8. Тепер можна розпочинати сам процес розбору задніх склопідйомників.

 • Зафіксувати скло задніх дверей, отримати доступ до болтів прикріплення скла. За допомогою ключа на 10 вивернути ці болти.
 • Ключем з головкою на 8 відвернути три елементи кріплення ЕСП до дверей.
 • Ключем на 10 відкрутити дві гайки кріплення напрямної склопідйомника.
 • Зняти сам ЕСП.

Установка задніх склопідйомників проводиться строго у зворотній послідовності.

При зворотному збиранні необхідно врахувати, що, виставляючи заклепки на обшивку дверей, потрібно забезпечити її надійність та захист. Пилозахисна плівка не повинна мати складок і розривів. Все, що встановлюється, має бути в ідеальному стані. Провід «маси» потрібно підключити до акумуляторної батареї. Після цього слід провести повну ініціацію електронної системи.

Установка або заміна склопідйомника не складе труднощів для будь-якого власника машини Priora, але для правильної установки цього вузла необхідно набратися терпіння та приготувати необхідний набір ключів.

Комплект ЕСП завжди має в наявності посібник, де докладно описано послідовність роботи по установці приладу.

Важливо знати, як зняти клеми від АКБ. Наявний комплект дротів потрібно зібрати в загальний джгут для підключення до мережі машини. На звороті блоку запобіжників слід знайти штатний отвір і вставити в нього колодку джгута проводів. Далі все за планом.

Види сумісних склопідйомників

З поширених моделей на ринку запчастин. склопідйомник на Priora Форвард. Дана модель електричного підйомника виконана в об’єднаному компонуванні приводу та власне підйомного механізму рейкового типу, що компактно поєднується з направляючою скла. Підйомники цієї моделі характеризуються підвищеною надійністю та простотою установки на Priora.

Гранат. друга за популярністю система. Під цією назвою існує навіть не єдина модель, а ціле сімейство, кожна модифікація якого призначена для конкретного автомобіля. Механізм також рейкового типу, заслужив багато хороших відгуків від автолюбителів. Для цього типу підйомників характерні безперебійна робота, швидка швидкість підйому/опускання скла, невелика шумність.

Вище вже було сказано про доводчики скла. У комплектації люкс вони є на всіх дверях, проте їхня робота залишає бажати кращого. Потрібно вдаватися до заміни іншими схожими пристроями. Одна з доступних альтернатив. система Майстер. Вона дозволяє автоматично піднімати стекла при включенні протиугінної системи, та ще й керувати ними протягом півгодини з моменту вимкнення запалення. Сам пристрій виглядає як електронна плата з роз’ємами, що підключається до штатної проводки Пріори.

Майстер коштує не дуже дорого (від 700 ), а його установка ніяк не торкається обшивки дверей. Вся процедура полягає у знятті облицювання порогів задніх дверей, відгинанні шумоізоляції та підключенні доводчика до роз’єму.

Для передніх дверей Майстер за замовчуванням підніматиме і опускатиме стекла без запалювання, а на задні потрібно встановлювати трохи іншу версію, під назвою Майстер Плюс. Відмінностей в установці немає, головне не забути перед початком робіт вимкнути мінус акумулятора. Майстер має багато інших корисних функцій, наприклад, автоматично вимикає магнітолу під час встановлення авто на охорону.

Установка задніх склопідйомників на Ладу Priora. Повна інструкція

Установка задніх склопідйомників на Priora має ряд специфічних особливостей. Але – про все по порядку.

Поняття «електричний склопідйомник»

Механізми для підйому скла (або, використовуючи більш звичне слово «склопідйомники»), як випливає із самої назви, призначені для підняття/опускання скла.

У даному варіанті мається на увазі електричний склопідйомник (хоча в ряді моделей для заднього скла передбачені тільки механічні), тобто маніпуляції з бічним склом проводяться за рахунок використання електричної енергії.

Це зручно та практично, створює додатковий Comfort для водія та пасажирів. Приємно відзначити, що вітчизняні виробники приділили цьому показнику належну увагу.

Нижчеописані дії орієнтовані на зняття/установку електричних підйомників, що не виключає використання цього тексту:

 • посібники для механічних СП;
 • Механізм поміщений усередину дверцят (є, однак, модифікації зі спеціальними підрамниками, а також кріплення на корпусі автомобіля).
 • приводу, що включає блок, що складається з електричного двигуна, зубчастої і черв’ячної передачі;
 • механічного регулятора для підйому/опускання скла;
 • блоку керування.

Піднімання або опускання скла здійснюється натисканням відповідної клавіші. Зазначимо, що на Ладі «Priora» отримали застосування три види електричних склопідйомників (далі – ЕСП): рейкові, тросикові, планкові. Застосовуються різні комплектації – це стосується конкретного конструктивного рішення, так і електромоторів.

Останні варіюються у досить широкому діапазоні – у низці моделей використані різні імпортні електродвигуни. Від якості цієї деталі залежить шум, що виробляється пристроєм, швидкість підйому/опускання скла, стійкість до зовнішніх впливів.

Необхідність заміни ЕСП може виникнути з низки причин. Найбільш поширені з них:

 • перегорання відповідного запобіжника;
 • неякісне з’єднання проводів і, як наслідок, відсутність контакту;
 • вихід з ладу електродвигуна.

У кожному з наведених випадків необхідна заміна (або ремонт) механізму. Відразу обмовимося – для більшості любителів самостійний ремонт відноситься до трудноздійснюваних завдань, тому тут він не буде розглянутий. Просто опишемо процес зняття механізму. відповідно, установка проводиться у зворотному порядку.

На першому етапі отримуємо доступ до ЕСП. Для цього необхідно зняти декоративну галявину. Процес досить простий, додаткового опису не потребує. Нагадаємо, що скло має бути попередньо зафіксоване в положенні «закрито».

Наступний етап: вивертання кріпильних болтів. Використовуємо головку “на 10”. Потім вивертаємо елементи, за допомогою яких ЕСП кріпиться до дверцят. Тут доведеться мати справу з трьома болтами (використовуємо голівку “на 8”). Знов озброївшись головкою «на 10», викручуємо гайки, що кріплять напрямну ЕСП.

READ  Установка газового обладнання на ГАЗель

На цьому демонтаж завершено. Як мовилося раніше, установка проводиться у зворотному порядку.

Встановлення механізму ліклопідйомника на задні ліві двері Пріори люкс.

Як бачимо, установка задніх склопідйомників на «Priora» не являє собою нічого складного: досить просто викручувати відповідні болти. Нагадаємо, що цей процес вимагає акуратності, пропорційного докладання зусилля, щоб уникнути небезпеки зриву головок. Щодо замінного агрегату, то з ним доведеться розбиратися фахівцям.

установка, задніх, електросклопідйомників, priora

Установка задніх склопідйомників на Priora: тонкощі та нюанси монтажу

Задні електричні склопідйомники, які давно вже присутні в закордонних автомобілях, досі є рідкістю у вітчизняних машинах. Лише останні покоління російських авто, таких як LADA Priora отримали цю опцію. Склопідйомники Priora одна з найбільш затребуваних опцій для такого автомобіля.

Поширені несправності

Несправності механізму, що піднімає скло, можуть мати електричний або механічний характер. Незалежно від характеру поломки, ремонт можна виконати самостійно (автор відео. Се Дан).

Механічні поломки можна виявити без запалювання.

Нижче наведено типові несправності, пов’язані з механікою:

 • знос зубів на шестірні пристрою;
 • западання щитка;
 • дефектний тросовий механізм може розтягнутися або зіпсуватися, а надалі при експлуатації зіскочить із напрямних роликів;
 • заклинювання механізмів через окиснення рухомих частин;
 • знос підшипника редуктора.

Механічні дефекти пристрою

Серед електричних причин, чому склопідйомник не працює на Priora, можна виділити наступні:

 • Якщо не працюють всі чотири склопідйомники, то насамперед слід перевірити запобіжник із номером F31. Він розташований у монтажному блоці керування електроживленням. Якщо елемент згорів внаслідок короткого замикання, його слід замінити. При цьому бажано перевірити всю проводку.
 • Зависання чи западання щіток моторчика електроприводу. Це відбувається через перегрівання графітових щіток, плавиться гніздо із пластику, в якому вони знаходяться. Таким чином, щітки прилипають до свого гнізда і втрачають рухливість.
 • Відсутність напруги на клемах електродвигуна. Причиною може бути обрив ланцюга. Поломку потрібно шукати в реле або блоці керування. Крім того, слід почистити контакти.

Монтажний блок запобіжників

Якщо несправний сам механізм, що піднімає шибки, то його треба поміняти.

Заміна заднього механічного склопідйомника Priora ремонт

Якщо ви володар Пріори у комплектації норма, то швидше за все в задніх дверях у вас встановлені механічні склопідйомники. Зробити їх заміну можна самостійно, тому що цей ремонт досить простий і не вимагає спеціальних навичок або інструментів.

Для цієї процедури знадобиться таке:

Зняття та встановлення склопідйомника задніх дверей на Priora

Отже, перш ніж приступати до цього ремонту, необхідно зняти обшивку задніх дверей. Після цього відкручуємо два болти кріплення скла від планки кріплення самого скла. Болти доступні лише у тому випадку, коли скло піднято практично максимально вгору.

установка, задніх, електросклопідйомників, priora

Коли з цим впоралися, можна зафіксувати скло, щоб воно не зміщувалося вниз. Потім беремо ключі та відкручуємо всі гайки кріплення склопідйомника. Наочно на них можна подивитися на фото знизу. Верхня гайка в безпосередній близькості до скла.

Потім нижня на цьому ж рівні, теж наочно видно на верхній фото. І після цього ще три гайки кріплення безпосередньо біля рукоятки приводу склопідйомника.

Тепер через найбільший технологічний отвір у двері необхідно витягнути назовні всю конструкцію заднього склопідйомника.

Детальна установка заднього склопідйомника на пріору

Кінцевий результат виконаного ремонту представлено на фото нижче.

Установка задніх СКЛОПІДЙОМНИКІВ НА ПРІОРУ/ ДЕТАЛЬНА УСТАНОВКА/ТЕПЕР АКВАРІУМ/

Заміна здійснюється досить просто. беремо новий склопідйомник і встановлюємо його на своє колишнє місце. Якщо ж ви вирішили встановити електричні підйомники, то ціна одного може сягати 1200 за один у зборі.

Варто відзначити ще один момент: при встановленні нового склопідйомника на Priora особливу увагу приділіть кріпленням планки до скла. Необхідно зафіксувати її таким чином, щоб скло опускалося та піднімалося без перекосів та зайвих зусиль. Саме для цих цілей отвори в планці зроблені довгастими.

Отже, перш ніж приступати до цього ремонту, необхідно зняти обшивку задніх дверей. Після цього відкручуємо два болти кріплення скла від планки кріплення самого скла. Болти доступні лише у тому випадку, коли скло піднято практично максимально вгору.

Коли з цим впоралися, можна зафіксувати скло, щоб воно не зміщувалося вниз. Потім беремо ключі та відкручуємо всі гайки кріплення склопідйомника. Наочно на них можна подивитися на фото знизу. Верхня гайка в безпосередній близькості до скла.

Потім нижня на цьому ж рівні, теж наочно видно на верхній фото. І після цього ще три гайки кріплення безпосередньо біля рукоятки приводу склопідйомника.

Тепер через найбільший технологічний отвір у двері необхідно витягнути назовні всю конструкцію заднього склопідйомника.

Кінцевий результат виконаного ремонту представлено на фото нижче.

Заміна здійснюється досить просто. беремо новий склопідйомник і встановлюємо його на своє колишнє місце. Якщо ж ви вирішили встановити електричні підйомники, то ціна одного може сягати 1200 за один у зборі.

Варто відзначити ще один момент: при встановленні нового склопідйомника на Priora особливу увагу приділіть кріпленням планки до скла. Необхідно зафіксувати її таким чином, щоб скло опускалося та піднімалося без перекосів та зайвих зусиль. Саме для цих цілей отвори в планці зроблені довгастими.

Усунення несправностей кнопок керування

Досить поширеною несправністю є вихід з ладу кнопок управління підйомника скла. Найчастіше кнопки склопідйомників «Пріори» окислюються, або їх контакти починають відходити. Для усунення несправностей подібного роду потрібно очистити контакти від окису або перепаяти кнопки. При повторному перепаюванні контакти щільно прилягатимуть один до одного, тим самим забезпечуючи безперебійне функціонування електричного склопідйомника.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS