Установка сигналізації на Niva Chevrolet своїми руками

Подробненько установка Starline a91 на Niva Шевролет

У сигналізацій Starline на офіційному сайті багато карт установки на велику кількість у автомобілів

За посібником трохи роз’ясню тому Там написано поверхностноІ так розберемо все але пунктик: 1 знічується кожух рульової колонки (викручуємо 5 саморізів і 2 гвинта) за інструкцією фото (1.1-1.3) 2 відкручуємо 2 саморезапанелі закриває монтажний блок (фото 2.1-2.2) від’єднуємо від монтажного блоку все фішки. За монтажним блоком знаходиться блок штатної сигналізації фото 2.3 від’єднуємо його від кріплення (2 гайки під головку на 10) дістаємо його щоб зручно було з ним працювати)) 3 онкручіваем облицювальну панель щитка приладів разом з щитком приладів (6 саморізів) фото 3.1-3.4

4-встановлюємо сирену, датчик температури і кінцевик в зручне для вас місце) у мене це отвори в рамці близько фари)

у Серени масу і кріплення прикручуємо одним саморізом

(Він йде в комплекті) фото 4.1 для проводу на кінцевик знадобиться Клема (мамка)

фото 4.2, датчик температури я встановив в салоні до патрубку грубки (2 стяжками як на зображенні 4.3 за схемою датчик підключається чорним проводом (від датчика) до Х3 оранжево-сірому а помаранчевий (від датчика) до Х3 чорному який йде на масу

5 встановлюємо антенний блок фото 5.1 вам знадобиться зняти ліву накладку на стійку, світлодіод куди вам сподобається фото 5.2, і датчик удару як показано на фото 5.3 Обов’язково знежирити

Chevrolet Niva 2016 г.в. Установка сигнализации KGB без автозапуска своими руками. DIY

7-підключаємо концевики масу і відкриття і закриття цз.провод маси (в моєму випадку чорний провід з колодки Х3 (не забудьте перекусити перемичку від чорного дроту це режим механічною КПП) на штатному блоці цз

закритіе.разрезаем (синій провід знаходиться радом з синім з чорною смужкою) до нього підключаємо від сигналки дроти від Х2 зелений до проводу який йде на цз а зелений з чорною смужкою від Х2 з кінця який пішов на мотор склопідйомників

Откритіе- розрізаємо жовтий з синьою смугою на штатному цз фото 7.3 до нього підключаємо від Х2 синій з чорною смугою до цз і синій до кінця який йде на мотор.

Установка сигнализации Chevrolet Niva 2019г.

READ  Як включити знижену передачу на Niva

Не забуваємо розкусити перемичку наХ2 червоно чорний провід

Відкушуємо на цз кінцевик вод двері (білий з синьою смугою фото 7.5) конуевік задніх дверей (білий з чорною смугою фото 7.6) кінцевик передньої правої двері (жовтий з чорною смугою) підключаємо всі ці 3 дроти до Х3 синьо чорному проводу (вхід дверей.) на схемі вказано

Кінцевик богажника (на цз білий з червоною смугою) підключаємо до Х3 оранжево-білому (вхід багажника на схемі)

установка, сигнал, niva, chevrolet, своїми, рука

Кінцевик капота встановлений раніше підключаємо до Х3 ораньжевого сірому що з ним під капот виходить сірий на сирену підключається до червоного на Серені)

8-підключаємо поворотники (фото 8.1-8.3) на червоній фішці ника приладів не розриваючи до стнему підв’язуємо зелено жовтий а до синіх з червоною смугою зелено чорний від Х3Фото 8.1)

на білій фішкестояночний гальмо (фото8.2) до нього не розрізаючи від Х3 оранжево-фіолетовий,

тахометр фото 8.3 коричневий з червоною смугою НЕ разрвая до нього від Х3 сірий з чорною смугою

9-модуль обходу штатного імобілайзераВ розрив білого проводу фото 9 підв’язуємо розрив чорного дроту який йшов в комплекті з модулем обходу так само в модуль вставляємо 2 ой ключ від запалювання

10 стартер запалювання і пітаніеК проводам які йдуть на замок запалювання підв’язуємо дроти з колодки Х1К проводу запалювання (синій з червоною смугою фото 10.1) підв’язуємо жовтий від Х1К проводу стартера (червоний товстий і тонкий фото 10.2) підв’язуємо чорно жовтий товстий з Х1К проводу постійного плюса (коричневий фото 10.3) підв’язуємо червоний товстий від Х1

11- налаштовуємо за інструкцією тривалість прокрутки стартера і контроль роботи двигуна за схемою

12 перевіряємо роботу системи і збираємо все в зворотній послідовності)

Якщо щось не зрозуміло або потрібно роз’яснити пишіть)) всім відповім)

Загальні поради зі встановлення сигналізації

  • Для подачі живлення на блок сигналізації слід брати енергію тільки з постійного плюса, який йде безпосередньо акумуляторної батареї, минаючи захист запобіжником.
  • Індикацію світла найкраще підчепити ні до габаритам (як того рекомендує інструкція), а до мережі покажчика поворотів.
  • Якщо є можливість, то підключати антену сигналізації слід якомога ближче до металевих деталей, так як від цього сигнал буде краще.
  • Підключивши всі елементи перевірте і слід регулювати датчик удару, під оптимальні значення.

Варіанти точок підключення сигналізації

Після того як ви вирішив приступити до встановлення сигналізації своїми руками, необхідно визначитися з вибором. Не варто вибирати саму останню модель з новітніми наворотами. Досить звернути свій погляд на міцного середнячка, бренд якої давно зарекомендував себе на цьому ринку. Розглянемо установку на популярної моделі автомобільної сигналізації від компанії Starline.

READ  Заміна ременя ГУР Nissan Almera Classic

Залежно від моделі, комплектація може змінюватися.

Крім цього, слід придбати близько 10 метрів дроту, а також дзвін (сирену) сигналізації якщо така не йде в комплекті.

реле і запобіжники

Електродвигун омивача вітрового скла. Реле обігріву заднього скла обмотка.

Реле очищувача заднього скла. Електродвигун очисника заднього скла.

Електродвигун омивача заднього скла. Блок управління блокуванням дверей F19 10 A Реле-переривник покажчиків повороту і аварійної сигналізації в режимі вказівки повороту.

Контрольна лампа включення блокування диференціала F20 Задні протитуманні ліхтарі Встановлюємо кнопку в панель і підключається фішка. Далі перебираємося до блоку управління, де розміщені реле. Знаходимо вільну колодку, яка розташована другий за рахунком зліва, і встановлюємо в неї нову релюшкой.

Тепер приступаємо, безпосередньо, до підключення. Виводиться проводка з фішкою для підключення через підкрильні отвори кузова до переднього бамперу. Отже, схема підключення розлучена.

Fuse replacement door locks Chevrolet. Niva

Визначити працездатність елементів можна за допомогою звичайного мультиметра, або в його відсутність. підключити привід до АКБ.

Ви тут: ВАЗ Chevrolet Niva Чи не працює центральний замок на Niva

Через несправність двигуна в водійських дверей, буде відмова всієї системи блокування дверей. Коротке замикання в бортовій системі палить не тільки проводку і запобіжник, але і може стати причиною отримання несправності блоку управління центральним замком. Перше місце, де виникають всі несправності по електричної частини автомобіля. це монтажний блок.

Висновки Визначити причини несправності центрального замка досить.

Неодноразово, проблемою непрацездатності центрального замка ставала проводка. Так, ураження електричним струмом чи поломка дроти не проводить сигнал на блок управління центральним замком. Щоб визначити відсутність контакту необхідно мультиметром продзвонити кожен провід.

сигналка на Niva

Реле Полетіло реле. одна з ознак несправності центрального замка. Ще однією причиною непрацюючого центрального замка може стати вихід з ладу реле в монтажному блоці. Так, необхідно дістати елемент і провести діагностику за допомогою тестера.

Блок управління центральним замком Блок управління центральним замком зі слідами виходу з ладу окремих її запчастин. Коротке замикання в бортовій системі палить не тільки проводку і запобіжник, але і може стати причиною отримання несправності блоку управління центральним замком.

Так, для діагностики цього елемента управління, його необхідно дістати з двері. Потім, за допомогою тестера продзвонити контактні з’єднання. Бортовий комп’ютер Електронний блок управління вже давно перестав відповідати тільки за двигун і контролює багато автомобільних процеси.

Так, на більш пізніх моделях Chevrolet Niva причиною несправності центрального замка може послужити безпосередньо ЕБУ. Так, що накопичилися в ньому помилки основних систем можуть позначитися і на працездатності центрального замка.

Усунути причину можна двома шляхами. Перший. це підключення до електронного блоку управління для скидання накопичених помилок і преднастройке.

READ  Як приймати Kalina при високому тиску

Другий, більш складний. прошивка самого бортового комп’ютера. Висновки Визначити причини несправності центрального замка досить просто. Несправності можуть бути в механічної частини, а також в електрообладнанні цієї системи. Де шукати несправність Відмови в механічної частини трапляються найменше. Зазвичай таке відбувається в зимовий час, коли потрапила волога в механізми блокування замерзає, ніж створюється перешкода для відкриття або закриття дверей машини.

установка, сигнал, niva, chevrolet, своїми, рука

Вирішується така проблема після відігрівання механізмів. Правда, іноді з такою операцією виникатимуть труднощі, особливо коли двері необхідно відкрити.

Нива Шевроле NIVA Chevrolet видео монтажная карта сигнализации

Основні несправності

Які несправності можуть виникнути в роботі центрального замка:

  • Вихід з ладу або некоректна робота самого блоку. Така проблема є однією з найбільш витратних, оскільки якщо модуль дійсно вийшов з ладу, то його, швидше за все, доведеться міняти, а це задоволення. не з дешевих. Якщо блок не функціонує належним чином, то можливо, плата вимагає ремонту, але не факт, що перепайка елементів мікросхеми дозволить вирішити проблему. Якщо блок відмовляється працювати, система може не замикати або все, або тільки частину дверей.
  • Окислення контактів на роз’ємі блоку або на соленоїдах в дверях. Досить часто окислення відбувається через те, що блок використовується в умовах підвищеної вологості. Якщо в салоні волого або на блок з якихось причин потрапляє вода, з часом це призведе до його непрацездатності. Тому перед тим, як зробити ремонт, потрібно визначити причину.
  • Ще одна проблема. перелом проводів на замках, з такої причини може не працювати тільки одна з дверей. Через те, що дроти укладаються в гумові гофри між дверима, їх постійне відкриття і закриття з часом може призвести до того, що дроти будуть переламані. Відповідно, для вирішення проблеми потрібно буде тільки замінити пошкоджену ділянку ланцюга (автор відео. Сергій Давидов).

Автосвет. Chevrolet Niva

При її натисканні підключений до джерела живлення на котушку реле, що, в свою чергу, замикає контакт 30 на реле. подаючи харчування до лампам.

Первинна перевірка роботи системи

На наступному кроці проведіть початкове випробування функцій протиугінної системи.

  • Поставте автомобіль на охорону зі штатного пристрою машини.
  • Потім встановіть режим захисту з брелка сигналізації.

Зберіть всі компоненти в зворотному порядку, використовуючи викрутку для закручування саморізів і гвинтів. Тільки вірна установка всіх компонентів гарантує стовідсоткову захищеність автомобіля.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS