Установка ремкомплекту важеля КПП ВАЗ 2107

Ознаки та причини поломки ручки КПП ВАЗ 2107

Механічна коробка передач дозволяє здійснювати повний контроль за керуванням транспортного засобу. За допомогою спеціального важеля здійснюється зміна швидкісних режимів. Слід з’ясувати, які проблеми можуть виникнути з даним механізмом на коробці, які способи їх усунення.

Серед ознак поломки важеля КПП на ВАЗ 2107 виділяються:

 • неможливість або утрудненість зміни швидкостей;
 • надмірно вільний хід ручки;
 • важіль вільно обертається;
 • активізується інша передача.

Основна причина даних проявів – наявність механічної поломки механізму внаслідок зношування його складових механізмів. Як правило, потрібна заміна важеля КПП.

Болтатися важіль може через зношену втулку. При деформації даної комплектуючої запчастини часто відзначається вібрація з боку рукоятки. Витратник підлягає обов’язковій заміні.

У разі наявності шуму з боку коробки, коли важіль на нейтралці, при працюючому моторі, автовласнику доцільно перевірити стан масла, підшипників. Міняти масло варто відповідно до встановленого регламенту.

Як перенести важіль КПП на ВАЗ 2107

Перенесення агрегату в інше місце проводиться вкрай рідко, тому що вимагає значного втручання в саму конструкцію куліси, а також ручки. Найчастіше важіль вкорочують, а кулісу переносять ближче до водія. Також при переобладнанні автомобіля в спортивний болід проводять зміни в конструкції: кулісу замінюють на троси, а важіль замінюють на спортивний, що вимагає кардинальної переробки всієї схеми перемикання передач.

установка, важеля, 2107

Процедура зняття важеля перемикання передач

Як зняти важіль КПП з ВАЗ 2107? Для здійснення даної процедури необхідна викрутка. Також, потрібен ремкомплект.

Щоб здійснити демонтаж важеля КПП ВАЗ, слід виконати такі дії:

 • Ручку переводимо у нейтраль (N).
 • Зсуваємо чохол.
 • Виймаємо втулку демпфера вниз (необхідна викрутка).
 • Щоб витягти втулки, демонтується стрижень із набалдашником.
 • Заміна зношених запчастин здійснюється у зворотному порядку.

Як правило, якщо необхідно демонтувати кулісу, потрібен ключ. Дана процедура починається зі зняття декоративної панелі, далі слідує демонтаж пильника. Щоб вилучити пристрій, потрібно за допомогою інструмента його відкрутити. У разі деформації частин куліси доцільно здійснення їх заміни.

Процедура зняття важеля перемикання передач

Як зняти важіль КПП з ВАЗ 2107? Для здійснення даної процедури необхідна викрутка. Також, потрібен ремкомплект.

Щоб розібрати важіль CPP VAZ, наступні кроки:

 • Ручку переводимо у нейтраль (N).
 • Зсуваємо чохол.
 • Виймаємо втулку демпфера вниз (необхідна викрутка).
 • Щоб видалити втулки, розірвало стрижень з втіленим.
 • Заміна зношених запчастин здійснюється у зворотному порядку.
READ  Не горить лампочка зарядки акумулятора ВАЗ 2107

Як правило, якщо необхідно демонтувати кулісу, потрібен ключ. Ця процедура починається з видалення декоративної панелі, потім демонтажу антера. Щоб вилучити пристрій, потрібно за допомогою інструмента його відкрутити. У разі деформації частин куліси доцільно здійснення їх заміни.

Як відремонтувати важіль КПП на ВАЗ 2107?

ВАЗ 2107 або «Жигулі» – це вітчизняний автотранспорт, який оснащується механічним варіантом трансмісії, м’якою підвіскою. Потужність автомобіля може перевищувати 70 л.з. Дана версія авто побудована на платформі знаменитого ВАЗ 2101.

Серед ознак поломки важеля КПП на ВАЗ 2107 виділяються:

 • неможливість або складність зміни швидкості,
 • непотрібна ручка,
 • Важіль вільно обертається,
 • активізується інша передача.

Основна причина даних проявів – наявність механічної поломки механізму внаслідок зношування його складових механізмів. Як правило, потрібна заміна важеля КПП.

Болтатися важіль може через зношену втулку. При деформізації цього компонента запасні частини часто відзначають вібрацію з ручки. Витратник підлягає обов’язковій заміні.

У разі наявності шуму з боку коробки, коли важіль на нейтралці, при працюючому моторі, автовласнику доцільно перевірити стан масла, підшипників. Міняти масло варто відповідно до встановленого регламенту.

Розташування пристрою та характеристики

Важіль КПП ВАЗ 2107 розташований безпосередньо в салоні автомобіля. Застосовується він для того, щоб мати можливість перемикання передач під час пересування. Погляд на важіль коробки передач виключно у рідкісних випадках, а причиною цього є недбале ставлення до продукту. Якщо продукт не вдається, він повинен замінити його. Але перш ніж проводити заміну, необхідно зняти цей виріб. Як зняти його, а також провести заміну на «сімці», з’ясуємо докладніше.

Як встановити важіль передач. Замінюючи rem.Набір кулюків.

На “Сім” Швидкий комутаційний ручка має часте захворювання. це грюк і чат. Якщо ви усуваєте таку несправність з засобом застосування, то заміна пристрою не потребує. Перш ніж приступати до заміни пристрою, потрібно з’ясувати точні причини несправності. Адже часом «барахлити» може не тільки деталь, що розглядається, але і КПП або зчеплення.

Якщо ви переконалися, що важіль передач пошкоджена, то тільки тоді вам потрібно замінити його.

Особливості заміни

Перш ніж замінити заміну, вам потрібно запакувати такі інструменти, такі як ключ та викрутка. Починаємо з наступних дій:

Як встановити важіль передач. Замінюючи rem.комплекту куліси.

 • Встановити важіль у нейтральне положення.
 • Після цього потрібно зрушити верхній чохол вгору. Потрібно повністю не потрібно.
 • Наступний крок – це необхідно зрушити у верхню частину чохол, що розташовується знизу. Цей чохол ще називають термозахисним клапаном. На фото нижче він показаний червоною стрілкою.
 • Тепер необхідно натиснути на пристрій, втопивши його в нижню частину. Після цього потрібно вставити викрутку в нижню частину виробу, де знаходиться пластикова втулка. Втулка знаходиться в нижній частині пристрою, як показано на фото нижче.
 • Необхідно відвести запірну втулку в нижню частину, після чого зняти виріб із коробки.
 • Якщо пристрій видає сильні вібрації, його потрібно замінити на нове. При цьому можна поміняти деталь на виріб меншої довжини, як на іномарках. Коротким приладом набагато комфортніше керувати, ніж це робити стандартним виробом.
READ  Зняття щитка приладів ВАЗ 2107

Багато автомобілістів замінюють регулярні важелі для більш сучасних, що дозволяє семи салону бути унікальними.

Після того, як штатний виріб буде демонтовано, встановлюємо на його місце нову ручку. Розглянемо, що є установка.

Встановлення пристрою на ВАЗ 2107

Після того, як штатний механізм було вилучено, потрібно буде демонтувати гумову втулку з нього, якщо вона залишилася всередині. Щоб зняти втулку, потрібно скористатися викруткою або гачком. Підчепивши втулку, виймаємо її з пристрою, як показано на фото вище.

Що таке короткохідна куліса КПП

Тут потрібно пояснити, що таке незручності. Найчастіше воно зачіпає власників ВАЗ з механічною КПП – не лише старих моделей 2107, 2106, 2108, 2109, а й більш сучасних 2110, 2112, 2115, 2114. А полягає воно в занадто великому часі, що витрачається на перемикання передач, та необхідності підвищеного зусилля для їх фіксації. Причиною цього є неоптимальна форма куліси, через що і виникають подібні незручності.

Першими з ними зіткнулися автогонщики, у них від часу перемикання передач багато залежить, і його намагаються мінімізувати. Ось ними і була вперше використана короткохідна куліса (КК), що дозволяє обійти цей недолік. А потім подібне нововведення перейшло і на звичайні машини. Для кращого розуміння обговорення, на фото показана подібна деталь для перемикання КПП автомобіля ВАЗ 2108.

Інструкція

Знімаємо чохол

 • Видаліть стопорну скобу та шайбу. І вийміть тягу перемикання, вона розташована збоку.
 • Знизу поставте гайкові ключі та прокрутіть його на 90 градусів. Відіжміть сферичний вкладиш.
 • Витягніть ручку.
 • Змастіть вкладиш мастилом.
 • Встановіть ручку з лайнера (стрілки повинні показати напрямок поздовжньої осі).
 • Тисніть зверху на вкладиш. Зафіксуйте його.
 • Закріпіть кришку так, щоб шутерувати точку вперед.
 • Покладіть шайби і вставити тягу. Затягніть кронштейн.
 • На місце поставте термозахисний кран та систему випуску.
 • Закріпіть справу, покладіть ручку. Зафіксуйте стан.

Тепер ви знаєте, як зробити цю заміну на ВАЗ 2107. Сподіваємось, що наша стаття була корисною. Нехай ваш автомобіль працює довго та справно.

Порядок виконання робіт зі зняття коробки

Отже, встановивши автомобіль на ямі чи естакаді, приступимо. Перше, що робимо, це знімаємо карданний вал.

По-друге, це видаляє деякі елементи випускної системи (глушник, “штани” та T d).

Можна, звичайно тільки від’єднати «штани» від резонатора, але якщо роботи проводяться без помічників, то буде не дуже зручно.

Наступним кроком є ​​видалення робочого циліндра коробки передач (також зручно видалити його з ями).

Циліндр легко відкручується накидним ключем на 13, викрутити потрібно два болти. Регулювання зазору при цьому не порушується. Наступним «йде» процес відкручування болта кріплення дроту маси.

READ  Як поміняти передню маточину на ВАЗ 2107

Відкрутивши робочий циліндр зчеплення та провід маси, прибираємо їх убік, щоб вони нам не заважали. Цілком їх прибирати не потрібно, просто закріпити осторонь. Потім знімаємо «фішки» клем вимикача ліхтаря заднього ходу.

Залишилося від’єднати трос спідометра, який закріплений на КПП.

Не варто забувати про щиток картера зчеплення, він прикручений чотирма болтами (у деяких їх залишилося лише по два).

Хоча робота, виконана з ями, можна вважати повним, йти наверх. Ми починаємо розбирати важіль перемикання передач, він зроблений з кабіни. Знімаємо декоративний чохол та гумовий ущільнювач.

Після цього “стискається” самого важіль з сценами. Для цього зробити демпінг кільце з будь-яким гострим предметом.

Після видалення важеля на сцені, гумові ущільнювачі залишаться, а капнові замки, краще замінити їх новим, після придбання RemKomplekt Kulisi.

Після завершення «верхніх» підготовчих робіт, знову спускаємося в яму, ми маємо здійснити основну частину робіт – звільнити коробку від основних кріплень – це чотири болти, які кріплять «дзвін» КПП до двигуна (перша точка кріплення).

Нижні болти легко відкручуються, їх зриваємо накидним ключем. А ось верхні болти більш «проблематичні». Щоб відкрутити їх, краще використовувати ворота з головою, або він буде страждати від звичайного осаду, але він повинен бути поповнений.

Важливо! Перед видаленням Кіулісу CAULISE встановіть на 5-й передачу. Якщо коробка 4-х ступінчаста, то на 3-ю. В іншому випадку це буде незручно видалити контрольно-пропускний пункт.

Тепер ми звільняємо коробку передач з другої точки прикріплення, це задня частина, так звана “ластівка”.

Тримаються вони на гайках на 13, які заздалегідь змащуємо WD-40, тому що вони часто закисають, і їх можна зірвати.

Після того, як всі ці процедури ретельно вивчають “Белл” коробки. Потрібно це, щоб переконатися в тому, що ми відключили всі дроти та відкрутили болти та приводи.

Порада! Якщо двигун захищений, то між ним і палевий піддон переважно закладено дерев’яний бар. Це допоможе утримати двигун у вихідному положенні, що спростить у майбутньому приєднання коробки до двигуна.

Тепер приступаємо безпосередньо до зняття коробки. Надійно взявшись руками за корпус КПП і трохи опустивши її задню частину, щоб вивести кулісу, переміщуємо коробку назад, знімаючи її зі шліців.

Не варто забувати, що коробка, агрегат нелегкий, і краще запросити для зняття помічника. Установка відбувається у зворотному порядку. Порада! Перед встановленням КПП почистіть різьбові з’єднання і змастіть шліци валу, це полегшить встановлення та кріплення КПП.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS