Установка газового обладнання на ГАЗель

Table of Contents

Як встановлюється ГБО

Крім цього, буде вмонтований балон з виносним заправним пристроєм та керуючі елементи. Варто врахувати, що наведені фото елементів можуть не відповідати вашій моделі обладнання.

ГБО дозволяє знизити витрати вдвічі

Це могло бути правдою, якби бензинова система допускала переливи. У будь-яких інших випадках такої економії не буде. Ціна пропану вдвічі дешевша за бензин, проте витрата його вища. Рівень залежить від типу обладнання та його налаштування.

Налагодження це складний та повільний процес. Тому, щоб встановлене газове обладнання на ГАЗель було вигідним, слід відразу знайти якісний сервіс. Тут набагато простіше буде тим, у кого автомобіль уже із заводу поставляється із ГБО. Хороший варіант монтаж та налаштування обладнання в дилерських центрах. Там її виконуватимуть фахівці.

ГБО ГАЗель

КомпаніяНагазі. пропонує свої послуги з встановлення ГБО на ГАЗель за вигідною ціною.

ГАЗель w8 із двигуном Toyota

 • Об’єм двигуна: 4.7 л.
 • Кількість циліндрів: 8
 • Балон: 200 л.
 • Газ: пропан
 • Обладнання: DIGITRONIC
 • Час встановлення: 7 годин.

ГАЗель Next

 • Об’єм двигуна: 2.8 л.
 • Кількість циліндрів: 4
 • Балон: 94 л.
 • Газ: пропан
 • Обладнання: DIGITRONIC
 • Час встановлення: 7 годин.

За високої продуктивності та універсальності, даний вид транспорту може легко застосовуватися практично для будь-якого типу робіт:

 • Перевезення вантажів, матеріалів та людей;
 • Вчинення квартирних, офісних та інших переїздів;
 • Транспортування різної продукції на значні відстані.

Обслуговування газелі потребує великих витрат, тому їх власники шукають спосіб максимально скоротити витрати. І чудовим варіантом це зробити є встановлення газового обладнання на ГАЗель. При відносно невеликій вартості подібного переходу можна значно підвищити економічність машини та скоротити витрати на її

Купити ГБО на ГАЗель буде корисно кожній людині, яка бажає знизити витрати на експлуатацію свого транспортного засобу та зробити роботу на ньому більш прибутковою. Газ – це універсальний горючий матеріал, яким така багата наша велика країна. Його вартість істотно нижча за рідке паливо, а продуктивність авто у повсякденних завданнях практично не змінюється при переході з бензину або дизеля на газ.

Чи вигідно здійснити монтаж ГБО на ГАЗель? ціна з установкою не надто висота. До того ж, ваші вкладення скоро окупляться, а майбутні витрати на машини значно скоротяться.

ГБО для «Газелі»

Відразу відповімо на запитання: чому ми говоримо саме про “ГАЗель”? На те є кілька причин. По-перше, якби цей автомобіль був дизельним, то ця розмова не відбулася б. Тому що більшість вантажних автомобілів обладнано дизельними двигунами, а сучасне ГБО призначене для використання на бензинових двигунах, якими й обладнані «Газелі». По-друге, за оцінками експертів, понад 70% перевезень, що виконуються автотранспортом у світі, припадає на малотоннажні автомобілі категорії, тієї самої, до якої входить «ГАЗель». Враховуючи популярність цього автомобіля, виходить, що він є найбільш актуальним та привабливим для переобладнання на газове паливо.

Доводити економічність газового палива вже не треба. Кількість автомобілів, обладнаних газобалонним обладнанням, каже сама за себе. Причому чим більше пробіг, тим швидше окупається встановлення даного обладнання. А вже на комерційному транспорті кілометраж набігає дуже швидко. отже, варто говорити про досить короткі терміни окупності.

Установка газобалонного обладнання на ГАЗель практично не відрізняється від установки на легковий автомобіль. Про таку дрібницю, як збільшення загальної довжини газової магістралі через габарити автомобіля, нагадувати не варто. А головним є те, що, на відміну від легкових автомобілів, більшість Газелей (порядка 80%) переобладнаються для роботи на метані, в той час як легковики зазвичай переводяться на пропан-бутан. Хоча тут варто зазначити, що ця пропорція є актуальною для нормального стану ринку. Наприклад, різке зниження вартості пропан-бутану призводить до того, що ситуація змінюється з точністю до навпаки: 80% автомобілів переводиться на пропан-бутан і лише 20% на природний газ. До того ж актуальна така умова. 20% автомобілів, що переводяться на пропан-бутан, складають, в основному, дрібні перевізники, для яких важлива, насамперед, мобільність рухомого складу. А це забезпечується розвиненою мережею пропанових заправних станцій. У той час як великі підприємства переводять автомобілі на метан, бо мають власні автомобільні газонаповнювальні компресорні станції (АГНКС), або можуть собі дозволити постояти в черзі на одній з 4 київських метанових заправок. Отже, більшість комерційних автомобілів переводиться на метан. Чому це робиться і які результати обговоримо нижче.

установка, обладнання, ГАЗель

Перше питання. чому? Метан на даний момент. найдешевший із широко застосовуваних видів автомобільного палива. І з цим не посперечаєшся. Співвідношення цін бензин/пропан-бутан/метан завжди коливається у пропорції 100%/50%/33%. Тобто чим більше пробіг автомобіля, тим більше економічних передумов для використання метану.

Друге питання. які результати переобладнання на метан? Це насамперед подорожчання обладнання. Відмінності метанового та пропанового ГБО полягають у використанні різних балонів та редукторів, всі інші компоненти ідентичні. Обидва ці компоненти для роботи на метані дорожчі за своїх пропан-бутанових побратимів. Це обумовлено фізичними властивостями природного газу.

На відміну від пропан-бутану, що стискають до 12-15 атмосфер, метан необхідно стискати до 200 атмосфер. У застосуванні до балонів це означає, що вони мають бути міцнішими. Це означає, що вони стають ще й важчими. ось вам ще один недолік. обтяження автомобіля. Кількість балонів може коливатися від 3 до 5 штук та забезпечувати запас палива в 36-60 куб. Хоча у практиці газовиків були випадки встановлення і 6, і 7 балонів, звичайно, за умови, що для клієнта не було проблемою зниження вантажопідйомності. Варіантів установки балонів багато. По-перше, це залежить від типу автомобіля (бортова, з подовженою рамою, пасажирська, вантажопасажирська та ін.), по-друге. від бажань клієнта (природно, якщо вони не йдуть урозріз із затвердженими технічними картами).

Якщо говорити про редуктори, то для розрідження метану від 200 атмосфер до однієї вони повинні забезпечувати три ступені зниження тиску газу (замість двох для пропан-бутану). Ці вимоги забезпечують підвищену вартість цих компонентів. Є ще один нюанс: якщо для карбюраторних автомобілів можна встановлювати як вакуумні, так і електронні редуктори, то для інжекторних. вже тільки електронні, які коштують дорожче. Але навіть подорожчання установки обладнання не переважає економічної привабливості використання природного газу як автомобільне паливо.

READ  Установка задніх бризковиків на весту

Тепер розберемося з питанням, яке покоління газобалонного обладнання зазвичай встановлюють? Якщо до кінця цього року Газелі випускалися як у карбюраторних, так і інжекторних модифікаціях, то з 1 січня 2007 року ситуація докорінно змінюється. Відповідно до прийнятого закону, починаючи з наступного року, в Україні буде заборонено первинну реєстрацію вантажних та комерційних автомобілів, що не відповідають вимогам міжнародних екологічних норм Euro 2. З продукції Горьківського автозаводу таким вимогам відповідають лише інжекторні модифікації Газелей. Чому це важливо? Тому що для інжекторних та карбюраторних автомобілів використовується різне ГБО, яке суттєво відрізняється в ціні.

Розглянемо цей аспект докладніше. За принципом роботи газові системи, що застосовуються в даний час, можна розділити на такі покоління. Друге покоління, або газовий карбюратор. Механічні системи з вакуумним, але частіше електронним управлінням, які встановлюють на бензинові карбюраторні автомобілі. Третє покоління, або газовий карбюратор із системою лямбда-контролю. Механічні системи, доповнені електронним дозуючим пристроєм, що працює за принципом зворотного зв’язку з датчиком вмісту кисню (лямбда-зонд). Вони встановлюються на автомобілі, оснащені інжекторним двигуном, лямбда-зондом та каталітичним нейтралізатором відпрацьованих газів. Четверте покоління, або газовий інжектор. Системи розподіленого послідовного впорскування газу з електромагнітними форсунками, що управляються більш досконалим електронним блоком.

Головна відмінність систем другого та третього поколінь у тому, що в них газ з редуктора надходить у змішувач, встановлений між повітряним фільтром та дросельною заслінкою (для карбюраторних автомобілів можливе безпосереднє врізання газових штуцерів у карбюратор). А різницю між ними. у способах регулювання подачі газу. У першій системі регулювання надходження газу до змішувача проводиться механічно. Це робиться за допомогою дозатора, який є краном, що змінює при повороті прохідний переріз. У другій використовується електронний дозатор, який регулює подачу газу та керується електронним блоком. ЕБУ отримує інформацію від лямбда-зонда, датчика положення дросельної заслінки та датчика оборотів двигуна, формуючи на її основі керуючий сигнал крокового електродвигуна, який постійно змінює регулювання подачі газу через дозатор.

Відрізняються ці системи та методом налаштування роботи двигуна. У системі газовий карбюратор виставляється усереднене положення дозатора, при якому двигун працює нормально (дозаторами з подвійним регулюванням можна регулювати газ по-різному для первинної та вторинної камер карбюратора). Це положення визначається за допомогою газоаналізатора. Положення дозатора при їзді залишається постійним, і за остаточне регулювання суміші відповідає редуктор. Система лямбда-контролю налаштовується за допомогою комп’ютера. У процесі їзди в різних режимах змінюються налаштування блоку керування дозатором. Головною відмінністю є те, що під час роботи двигуна дозатор працює та в залежності від сигналів ЕБУ змінює регулювання подачі газу.

Зовсім інший принцип роботи у газового інжектора. У цій системі змішувач відсутній, а газ подається через газові форсунки, які працюють аналогічно до бензинових. Сигнали на спрацьовування форсунок (що визначають кількість впорсненого газу) надходять від електронного блоку управління ГБО. При цьому для роботи на газовому паливі газовий блок управління перераховує параметри, що надходять від штатного ЕБУ. Великим плюсом цього покоління є те, що ЕБУ автоматично перемикає автомобіль у режим споживання газу після досягнення необхідної температури двигуна. Процес настойки виконується за допомогою діагностичного обладнання.

Але повернемося до наших баранів, точніше до наших законів. За словами технічного директора компанії Мрія Імпекс Михайла Яковенка, нововведення не повинні кардинально змінити ситуацію, тому що на даний момент вона така, що навіть на інжекторні модифікації Газелей у більшості випадків встановлюється карбюраторне ГБО (дешевше). Хоча і тут, з ухваленням нових законів, є своя особливість. Для відповідності нормам Euro 2, інжекторна ГАЗель повинна обладнатися третім поколінням ГБО (вона ж система лямбда-контролю), а воно теж дорожче, хоч і ненабагато, другого покоління (газового карбюратора). Тому щасливі володарі карбюраторних модифікацій ще мають змогу заощадити. Постає питання: чому власники не ставлять на інжекторні автомобілі відповідне ГБО? На даний момент це обумовлено не лише бажанням заощадити. Інжекторне ГБО є високотехнологічним обладнанням і максимальний ефект дає при використанні його на хорошому двигуні, який міститься в нормальних умовах, чим можуть похвалитися далеко не всі. Враховуючи його вартість, яка набагато вища, робота такого обладнання не на повну потужність. це великі витрати, і значне зростання термінів окупності.

Місячна економія складає 1462 грн. За умови середньомісячного пробігу в 5000 кілометрів та середньої вартості установки ГБО 10 000 грн (3 покоління, система лямбда-контролю), маємо термін окупності 7 місяців.

Установка ГБО на ГАЗель

На ГАЗель можна встановлювати ГБО від 2-го до 4-го покоління. Вибір типу обладнання залежить від виду встановленого в автомобілі двигуна: інжектор або карбюратор.

Так, для карбюраторних авто найбільш підходящою є газосистема 2 покоління. А ось для Газелі з інжекторним мотором краще підходить сучасніша установка – ГБО 4 покоління. Це продиктовано тим, що на 2-му поколінні газосистеми бавовни у повітряний фільтр – це нормальне явище. При цьому такі «бавовни» на деяких двигунах можуть призвести до поломки датчика витрати повітря. А в ГБО 4 ці «бавовни» виключені і немає потреби зливати конденсат із редуктора.

При цьому є різниця і у витраті газу. Так, наприклад, витрати газу з газосистемою 2-го покоління, як правило, збільшуються в середньому на 20%. На той час перевитрата газу з ГБО 4 становить не більше 10%.

установка, обладнання, ГАЗель

Варто відзначити, що витрата палива залежить від багатьох факторів (стан двигуна, пробіг у кілометрах, умови експлуатації авто, тип кузова, рік випуску ТЗ, загальний стан автомобіля та ін.), тому у багатьох цей показник відрізняється.

Установка ГБО на ГАЗель своїми руками Ремонт gazelle

Монтаж газосистеми на ГАЗель – це багатоетапний процес:

 • Діагностика авто – дозволяє виявити та усунути всі порушення в роботі автомобіля.
 • Установка ГБО – монтаж балона, редуктора, мультиклапану, газових магістралей та ін. (Варто відзначити, що установка газового балона на ГАЗель проводиться в різних місцях. рама, борт стандартний, ніша для запасного колеса тощо.).
 • Налаштування газосистеми – забезпечує раціональну витрату газу.

Саме за таким принципом відбувається монтаж газобалонного обладнання на ГАЗель на СТО PRIDE GAS.

Переваги співпраці з нашою компанією:

 • Висока якість газобалонного обладнання.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Доступна вартість газосистем (ціна від виробника без посередницької націнки).
 • Висока якість обслуговування.
 • Можливість отримання сервісної допомоги на всіх СТО PRIDE GAS в Україні та ін.

PRIDE GAS – це офіційний Partner AEB в Україні, розробник принципово нового газобалонного обладнання, яке відрізняється високим ступенем безпеки, довговічністю, надійністю та економічністю.

 • Товщина стінки – 3 мм.
 • Матеріал – легована сталь.
 • Верхнє покриття – фарба з порошковим напиленням.
 • Внутрішній шар – антикорозійний ґрунт/запатентована емаль.
 • Усі шви перевіряються електронікою.

Ознайомитись з повним асортиментом пропонованого нами італійського ГБО ви можете у Online-каталозі 2016-2017, який містить: технічні характеристики, вартість, фото обладнання та ін.

READ  Як відкрити бензобак на Polo

Як проводити налаштування системи

Регулюють ГБО по-різному, має значення обладнання, інжектор чи карбюратор. Використовуються редуктор, гвинт мембрани та холостого ходу. Іноді необхідно виконати регулювання, якщо оберти починають плавати.

Налаштування ГБО (Lovato, Omvl) відштовхується від моделі дозатора. Односекційний ставлять на максимум. При двосекційному перша камера – на максимум, друга – на мінімум. Регулятор холостого ходу повертають до кінця, прокручують назад на 5 оборотів. Регулятор мембрани налаштовують посередині.

Як встановити ГБО на ГАЗель

З кожним роком ціни на бензин і дизельне паливо зростають дедалі більше. Особливо від цього страждають водії, що займаються перевезеннями та іншими послугами на комерційному транспорті. У зв’язку з цим багато хто шукає дешевші способи заправки свого транспорту. Одним із них є встановлення газового обладнання на авто, що дозволить суттєво економити кошти. Давайте розберемося у всіх нюансах установки ГБО на «ГАЗель».

Відмінності поколінь ГБО

Встановлення газового обладнання на автомобіль з кожним роком стає все популярнішим. Якщо раніше зустріти його можна було переважно на громадському транспорті, таксі та навчальних машинах, то зараз прості автолюбителі, які віддають перевагу авто найрізноманітніших класів, теж вирішуються на їхню переробку. Залишається лише вибрати конкретне ГБО, а різниця між ними є.

установка, обладнання, ГАЗель

Варіанти обладнання для дизеля

Промислові та домашні газові станції призначені для заправки транспортних засобів та спец. ємностей метаном від доступних джерел газу.

Вам необхідно встановити та зареєструвати газове обладнання для роботи на КПГ у нашому сервісному центрі та після цього Ви отримаєте паливну картку, з безкоштовним обсягом природного газу від 2 000 до 3 000 м3.

Тобто спочатку ви вибираєте марку виробника ГБО та покоління. Фахівці нашого центру з радістю розкажуть і допоможуть з вибором того, чи іншого обладнання по виробнику та покоління ГБО, яке найкраще буде агрегатуватися та експлуатуватися надалі на конкретно вашому автомобілі.

Встановимо ГБО на ГАЗель 3302 за 6 годин

Установка ГБО на ГАЗель це можливість зменшити витрати на обслуговування одних із найпопулярніших вітчизняних автомобілів, які можна використовувати як для організації пасажирських перевезень, так і для транспортування вантажів.

Для всіх без винятку автовласників цього транспортного засобу досить актуальним є питання економії палива, а в цьому відношенні хорошим та перевіреним рішенням є встановлення ГБО. Сучасні газобалонні системи можна встановлювати на будь-які модифікації автомобілів ГАЗель, включаючи бортові, суцільнометалеві та обладнані під автобус.

Довіра до надійного сервісного центру

Наша компанія пропонує професійне встановлення газобалонного обладнання на автомобілі ГАЗель, пропонуючи тільки надійне ГБО світових виробників. Наші майстри мають великий досвід роботи і дуже відповідально схожі на виконання поставленого завдання, завдяки чому отримують завжди відмінний результат. Ми гарантуємо, що газове обладнання на автомобіль буде змонтовано швидко та якісно, ​​причому з повним дотриманням технічних вимог, що забезпечить безпечну експлуатацію автомобіля.

До переваг нашої організації можна впевнено віднести наступне:

 • Сучасну матеріально-технічну базу.
 • Грамотний і професійний підхід до завдання, що виконується.
 • Врахування бажань замовника, а також можливість використовувати тороїдальний балон, який встановлюється в нішу від запасного колеса.
 • Установку ГБО на будь-які типи автомобілів, включаючи інжекторні та карбюраторні.
 • Надання гарантії на роботи, а також сертифікаційного свідоцтва, що підтверджує високу якість обладнання.

Зважаючи на значні габарити автомобіля ГАЗель, найчастіше тут використовуються звичайні циліндричні балони, які закріплюються в нижній частині автомобіля, вздовж внутрішніх стінок або під днищем. Об’єм балона залежить від його модифікації транспортного засобу, проте до уваги також береться бажання автовласника. Справа в тому, що на цей автомобіль можна встановити балони від 80 до 200 л., однак найчастіше об’єм становить 130 л.

Ми встановлюємо обладнання таких відомих виробників, як Ловато та OMVL, які зуміли дуже добре зарекомендувати себе серед фахівців. У автомобіля після встановлення якісного ГБО 4-го або іншого покоління значно підвищується експлуатаційний ресурс двигуна, а також збільшується водночас інтервал між заправками. Це дуже зручно, особливо при експлуатації автомобіля на далекі відстані, тому встановлення ГБО у нашій компанії буде вигідною справою.

Між іншим, окупність установки ГБО відбувається вже в перший рік експлуатації транспортного засобу, а тому все більше росіян переходить на таке екологічно чисте паливо. Переваги тут очевидні, тому що водій починає з першого ж дня суттєво економить сімейний бюджет, внаслідок чого експлуатація транспортного засобу виходить вигіднішою.

Установка газобалонного обладнання на ГАЗель

Встановлюємо ГБО на Газелі будь-яких типів. Тут можна переглянути приклади наших робіт з фото та описом, ознайомитися з цінами.

Спецпропозиція! Установка ГБО на ГАЗель

Установка ГБО 4 покоління на ГАЗель з балоном 130 літрів (пропан) та документами для реєстрації в ДІБДР від 37000. Сучасна газова система 4 покоління забезпечує надійну та безперебійну роботу двигуна! Газовий балон об’ємом 130 літрів забезпечує до 500 км. пробігу на повній заправці! Сучасна запірна арматура забезпечує безпечну експлуатацію. Пакет документів для реєстрації в ДІБДР включено у вартість.

Установка ГБО 2-покоління НА ГАЗель. Газ на ГАЗель.

Економія на газі та термін окупності

Пропозиція обмежена кількістю комплектів на складі. Можливе доповнення пропозиції опціями згідно з прайс-листом. Пропозиція дійсна при 100% оплаті. Можлива оплата готівкою, безготівковий розрахунок чи кредит. Пропозиція не сумується з іншими акціями компанії. Для оформлення пакета документів для ДІБДР потрібні ПТС та паспорт власника. Держмита сплачуються окремо.

ГАЗель 3302

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗель (ГАЗ 3302) 2008 р.в., двигун ЗМЗ 405, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.5 л, потужність 140 л.з. Встановлено ГБО 4 покоління BRC.

Газодизель на ГАЗель Next 2019

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗель Next 2019 р.в., двигун Cummins ISF 2.8, дизельний, 4-циліндровий, об’єм 2.8 л, потужність 150 л.з. Встановлено ГБО 4-го покоління STAG.

Газодизель пропан ГАЗель Next 2019

Установка пропанового газобалонного обладнання на ГАЗель Next 2824NA 2019 р.в., двигун Cummins ISF 2.8, дизельний, 4-циліндровий, об’єм 2.8 л, потужність 150 л.з. Встановлено ГБО 4 покоління.

ГАЗель Next автобус

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗель Next ГАЗ A64R45 2019 р.в., двигун УМЗ А2755 Evotech, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.7 л, потужність 107 л.з. Встановлено ГБО 4-го.

ГАЗель Next (ГАЗ A31R33)

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗель Next (ГАЗ A31R33) 2019 р.в., двигун УМЗ А27500 Evotech, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.7 л, потужність 107 л.з. Встановлено ГБО.

ГАЗель Next A65R33

Установка металового газобалонного обладнання на ГАЗель Next ГАЗ A65R33 2019 р/в, двигун УМЗ А27500 Evotech, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.7 л, потужність 107 л.з. Встановлено ГБО 4-го.

ГАЗ 27527 Соболь

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗ 27527 Соболь 2018 року випуску, двигун УМЗ А27500 Evotech, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.7 л, потужність 107 л.з. Встановлено ГБО.

ГАЗ 2705

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗ 2705 2018 р.в. (ГАЗель 2705), двигун УМЗ А27500 Evotech, бензиновий, 4-циліндровий, об’єм 2.7 л, потужність 107 л.з. Встановлено ГБО 4-го.

READ  Заміна олії ГАЗель Next дизель

ГАЗель Next, газодизель

Установка метанового газобалонного обладнання на ГАЗель Next (GAZ A21R31, 32), двигун Cummins ISF2.8s4R148, дизельний, 4-циліндровий, рядний, об’єм 2,8 л (150 л).з.). Встановлено ГБО 4-го.

ГАЗель Next

Установка пропанового ГБО на ГАЗель Next, двигун A274 Evotech 4-циліндровий бензиновий, рядний, об’єм 2,7 л (107 л).з.). Встановлено ГБО 4-го покоління Lovato (Італія), 2 циліндричні балони.

ГАЗель NEXT (A21R33)

Установка газобалонного обладнання на ГАЗель NEXT (А21R33), двигун Evotech 2.7 Євро-5, бензиновий, 4-циліндровий, рядний, об’єм 2,7 л (106 л).з.). Встановлено ГБО 4 покоління на базі.

ГАЗ-330273 (Фермер)

Установка метанової системи упорскування газу на ГАЗ-330273 (Фермер), двигун УМЗ-4216 (106 л.с), колісна формула 4х4. Встановлено ГБО Lovato CNG, система з трьох суцільнометалевих балонів (тип.

ГАЗель (ГАЗ 172412)

Установка металового газобалонного обладнання на ГАЗ 172412 ГАЗель, двигун УМЗ-42164, 4-циліндровий, рядний, об’єм 2,9 л (107 л).з.). Встановлено ГБО 4-го покоління BRC Sequent CNG (Італія).

ГАЗ-27527 Соболь

Установка металового газобалонного обладнання на ГАЗ-27527 «Соболь» 4х4, двигун ЗМЗ-40524.10, 4-циліндровий, рядний, об’єм 2,5 л (124 л).з.). Встановлено ГБО 4 покоління BRC Sequent.

Телефонуйте і ви отримаєте:

Реєстрація ГБО в ДІБДР на Газ ГАЗель:

У нашому сервіс центрі ви зможете зареєструвати ГБО на Газ ГАЗель у ДІБДР за спрощеним сценарієм. ми зробимо за вас усі необхідні експетизи. Більше того, ми можемо зробити за вас всю реєстрацію. дзвоніть, домовимося. Реєстрацію ГБО почали питати з 2016 року, це особливо актуально для тих, у кого компоненти газобалонного обладнання є на увазі, але для Газ ГАЗель ми теж рекомендуємо це зробити. Докладніше про процедуру реєстрації ГБО у ДІБДР, хто це вигадав, навіщо це потрібно і чи потрібно взагалі.

Установка ГБО на ГАЗель

Автомобіль ГАЗель виробляється на заводі ГАЗ вже понад двадцять років. Мікроавтобус або маленька вантажівка з масою до 3.5 тонн дуже сподобався перевізникам пасажирів та вантажів у всій Росії. Низька ціна, невибагливість та надійність роблять ГАЗель ідеальним рішенням для бізнесу. Двигуни Газелі прості і не вимагають складного газобалонного обладнання, що дуже добре позначається на їх ціні, роблячи переведення Газелі на газ чудовим рішенням.

Автомобіль ГАЗель виробляється на заводі ГАЗ вже понад двадцять років

На ГАЗель можна встановлювати друге та четверте покоління газобалонного обладнання, залежно від модифікації двигуна.

 • Істотно знизяться витрати на паливо, що є головною перевагою при будь-яких перевезеннях. Незважаючи на те, що двигуни споживатимуть на 10-20% більше палива, ціна на газ буде нижчою практично наполовину.
 • Двигуни автомобілів ГАЗель прості та не вимагають встановлення складного та дорогого комплекту газобалонного обладнання, а значить воно окупиться дуже швидко.
 • У вантажному та пасажирському автомобілі достатньо місця для встановлення балона таким чином, щоб він не заважав та не споживав корисний простір.
 • Комплект газобалонного обладнання жодним чином не вплине на ресурс, безпеку та надійність автомобіля. Двигуну працювати на газі, як паливо, навіть краще, ніж на бензині.

Якщо розглядати мінуси переведення Газелі на газ, то тут загальноприйнятих думок немає. Деякі власники Газелей кажуть, що двигуни «горять» після експлуатації на газі, але значно більше за власників Газелів, двигуни яких жодним чином не постраждали.

Незаперечні переваги ГБО

Установку ГБО на ГАЗ 2705 (ГАЗель) виправдано багаторазово.

Достатньо оцінити вартість одного кілометра пробігу. По відношенню до бензину 92 марки бутан-пропан дешевший у 2 рази.

Газу характерний високий показник октанового числа. А чим цей показник вищий, тим менша шкода приносить паливо (газ) шатунно-поршневій групі. Тому в автомобілі ГАЗ 2705 (ГАЗель) на газу одразу збільшується моторесурс у середньому від 35 до 45%, а пробіг від ремонту до ремонту – в 1,5-2 рази.

Зростання експлуатаційних ресурсів

Газ дозволяє збільшити експлуатаційний ресурс каталітичного нейтралізатора на 40%. Рідше потрібна зміна свічок, оскільки при горінні газ не утворюється нагар. Тому встановлення газу на ГАЗ 2705 (ГАЗель) дозволить власнику рідше з’являтися в сервіс-центрах, а також на СТО. Газ не містить свинець, що «вбиває» лямбда-зонд та камеру згоряння ГБЦ.

Збільшення показників екологічності вихлопних газів

Моторна олія з ГБО не розріджується. Міняти його потрібно досить рідко. Окрім іншого, ГАЗ 2705 (ГАЗель) з ГБО простіше проходить технічні огляди: відсутність шкідливих викидів підвищує показники екологічності вихлопів автомобіля.

Економна витрата палива

Установка ГБО на ГАЗель.

Вибухонебезпечність авто на газі помітно менша. При переході з первісного зрідженого в газоподібний стан він охолоджується до температури – 130? Витрата газу на ГАЗ 2705 (ГАЗель) буде вищою за бензин на 10-15% (за відгуками вже відбулися власників ГБО).

 • Легкові автомобілі
 • Автобуси
 • Мікроавтобуси
 • Вантажні автомобілі
 • Фури
 • Будівельна техніка
 • Транспорт зі збільшеною витратою пального та пробігом від 15 000 кілометрів на рік
 • Працюємо з усіма видами дизельних автомобілів та спецтехніки
 • Безкоштовно консультуємо з будь-яких технічних питань
 • Працюємо 15 років — за цей час переобладнали 11000 автомобілів та провели 22000 технічних оглядів
 • Розміщуємо у безкоштовному готелі, якщо ви приїхали замінити обладнання з іншого міста
 • Пропонуємо акції та бонуси. наприклад, розстрочка на 6 місяців без початкового внеску

Встановлення обладнання

Установка Газового обладнання на машину останнім часом стала чи не головним питанням для тих, чиї можливості витрат на транспортний засіб не можна назвати безмежними. Це випливає через те, що ціни на бензин зростають, а доходи немає, ГБО в цьому плані відмінні вихід зі становища. Навколо ГБО зібралося дуже багато міфів та байок, відрізнити правду від чуток дуже складно.

Довірити встановлення ГБО на авто повинні тільки спеціалізованим центрам, фахівці яких пройшли спеціальні курси та отримали сертифікати на виконання даного виду монтажу. Не можна довіряти своє авто «Ютюбним» фахівцям. Здоров’я вашого автомобіля у ваших руках.

Установка газового забезпечення на авто включає:

Установка ГБО забезпечення на авто займає 1,5-2 дні в залежності від складності автотранспорту, що монтується.

Монтаж ГБО на авто має здійснюватися професіоналами у спеціалізованому сервісі, які пройшли навчання та отримали сертифікат на готовність проводити такі роботи.

Монтаж ГБО в Караганді ви зможете здійснити у наших фахівців, які пройшли навчання на даний вид роботи.

Прайс на встановлення ГБО в Караганді вказано на нашому сайті. Встановіть ГБО за низькою вартістю від офіційного представника. Ціна на установку ГБО може залежати від кількості циліндрів типу бака і від ступеня складності монтажу.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS