Установка фаркопа на Mitsubishi Outlander 3

Установка фаркопа на Mitsubishi Outlander 3

Установка фаркопа Балтекс на Mitsubishi ASX

Звіт становив Scor3,14on 66

Представляю фотозвіт по встановленню фаркопа Балтекс придбаного в ASX-MARKET.RU з проводкою за 3500 рублів блок узгодження Smart-Connect, що має у своїй комплектації. Усі роботи робив у гаражі на ямі. Спочатку потрібно зняти буксирувальний гак, відгорнувши два болти збоку і один знизу

та правий кронштейни

До речі, болти в комплекті під ключ на 16. Перед встановленням кронштейнів обробив прилеглі поверхні лонжеронів антигравієм. Крайні до бампера болти довелося вкоротити на 15 мм, вони там щось упираються. Болти в кронштейнах не затягуємо. Наживляємо балку фаркопа, після відцентрування затягуємо всі болти. У результаті вийшло так.

Нічого підрізати не треба, все встає добре. Вихлопна труба за фаркоп не зачіпає. Щоб протягнути проводку в отвір фаркопа, довелося розібрати роз’єм, що підключається до блоку Smart.

Установка фаркопа Leader M113. A. MITSUBISHI OUTLANDER (внедорожник) 2012 г.в.

У бампері проводку проклав за кріпленнями бампера, а в багажний відсік простягнув через отвір з лівого боку, закритий гумовою заглушкою, прорізавши в ній отвір, після чого зібрав роз’єм.

Роз’єм підключаємо в Smart-Connect. Як розбирати обшивку багажника, на форумі вже писалося, тому повторюватися не буду, розуміється все просто і швидко. Знімати обшивку потрібно для того, щоб дістатися до проводів, що йдуть до задніх ліхтарів. Від вхідного штекера відходять три дроти чорний сірий і синій-їх поки не чіпаємо. До вихідного роз’єму підключаємо широкий роз’єм з шістьма проводамиодин із трьох від вхідного роз’єму до Смарта. Знімаємо з лівого ліхтаря роз’єм, щоб зручніше було працювати. Прибираємо частину ізоляції така чорна вінілова трубка, я прибрав сантиметрів 5, і підключаємо до неї три дроти: 1.жовтий провод-лівий поворот-підключаємо до зеленого проводу. 2.чорний провід-лівий габарит-підключаємо до жовтого проводу. 3.червоний дріт-стоп сигнал-підключаємо до червоного проводу. Підключаємо спеціальними червоними клемами, що йдуть у комплекті, дроти розрізати не потрібно, просто завести в паз клеми, а в другий отвір вставити потрібний провід, затиснути дроти пластиною за допомогою плоскогубців і закрити страховою пластиною. Вийшло ось так:

Аналогічно до правої фари підключаємо два дроти, що залишилися: 1. зелений провід-правий поворот-підключаємо до фіолетового дроту. 2.коричневий провід-правий габарит-підключаємо до рожевого дроту.

установка, фаркопа, mitsubishi, outlander

Щоб підключити задній ПТФ, від’єднуємо фішку цього ліхтаря від роз’єму також для зручності. Роз’єм виглядає так:

Знаходиться також з лівого боку нижче заднього ліхтаря. У інструкції, що додається до проводки, вказано що для підключення заднього ПТФ потрібно розрізати сірий провід, що йде до цього роз’єму і підключити до нього два дроти які у нас залишилися від вхідного роз’єму до Смарта сірий і синій, що я і зробив.

Установка фаркопа Auto-Hak на Mitsubishi Outlander III

Сині круглі затискачі йдуть у комплекті. Зробивши цю операцію виявив, що задній ПТФ не горить, тоді з блоку Smart вийняв з гнізда 3 синій провід-Fog light socket 2-і підключив його до сірого дроту від фішки ПТФ не від’єднуючи сірий провід від роз’єму Смарта. ПТФ запрацював. Беремо роз’єм, що залишився, з двома проводами і підключаємо його до Смарта. Червоний провід за допомогою вхідного в комплект синього роз’єму під запобіжник нарощуємо червоним проводом, що є в комплекті, який через лівий поріг я простягнув до акумулятора, так як на Smart потрібен постійний плюс. У схемі він безпосередньо підключається до акумулятора. З салону провід проклав під ущільнювачем дверей, додатково заізолювавши, тому що не знайшов де його протягнути під панеллю, далі в лівому крилі на стяжки закріпив на проводку і вивів під капот. Smart на липучку, що є на ньому, закріпив на арці крила в нижній частині, там рівна площадка, і обшивка дозволяє.

Білі дроти маси закрутив під болти кріплення підсилювача кузова. Залишилось зібрати обшивку багажника і покласти все на місце Вдруге все це разом із розбиранням салону зроблю годинника за 4-5.

Якщо Вам допоміг цей звіт, подякуйте автору, натиснувши на плюс йому репутацію.

установка, фаркопа, mitsubishi, outlander

Якщо Вам є чим доповнити звіт, пишіть в адміністрацію через форму Зворотнього зв’язку.

Установка фаркопу

Mitsubishi Outlander 2015

Невдовзі придбав причіп “Автос” 3,4 м під снігохід. Причіп брав без штатних коліс, докупив всесезонку 185/14/С та відповідні штампування. Це і збільшило кути з’їзду для причепа, і розташувало причіп практично, горизонтально, не довелося опускати кулю.

Далі реєстраційні дії. Пішли в минулі часи, коли для реєстрації авто в Новосибірську потрібно було приїжджати о 6-й ранку і дякувати Богові, що ти все встиг пройти за день. Ще, пам’ятаю, страшенно дратувало, що держ. мито за номери та свідоцтво про реєстрацію було 400 рублів, а комісія за внесення коштів у два рази більше, 800 рублів. Доводиться визнати, що таки є зміни на краще. Вони все виправили. Приїжджаю об 11-й ранку, черга вміщається на тримісному дивані, мито 4500, і комісія, ті ж 800 рублів, вже не дратує як раніше.

Виходить член автоінспекції, оглядає автомобіль та заявляє: “у Вас самовільна зміна конструкції транспортного засобу, ми можемо Вам виписати штраф, за роз’ясненнями про подальші дії зверніться до начальства”. Ввічливий і добродушний капітан пояснив, що для реєстраційних дій необхідно демонтувати ТСУ, пред’явити авто до огляду, зробити висновок про безпеку експлуатації даного авто з даними ТСУ за 15 тир Мої докази, що Аут згідно з ОТТС сертифікований в Росії для експлуатації з ТСУ і є штатні місця кріплення, фаркопи Bosal сертифіковані, і навіть дядько Вася надав мені копію ліцензії на право встановлювати ТСУ, залишилися поза увагою. Я, вже розвертаючись до виходу, роздратовано сказав: “Зрештою, я ж не автомобіль, а причіп хотів зареєструвати”; у відповідь чую: “і знову привіт, до причепа претензій немає, просимо до каси”. Отримав номер, штраф не виписали, поїхав.

Відбувалося це все у листопаді 2016 року, я так і не з’ясував для себе, шлях запропонований капітаном автоінспекції єдино правильний, чи є варіанти, чи вже нова директива скасовує попередню, не знаю. Про всяк випадок, керую собою “букет”: копію ОТТС, копію сертифіката Bosal, копію ліцензії установника. На дорогах до мене та причепа даішники особливої ​​експресії не виявляють, не штрафували жодного разу, дякую їм, я й заспокоївся.

Якщо, раптом, у кого є інформація з перевірених джерел з теми, що підняла мною, поділіться. Заздалегідь вдячний.