Uaz patriot заміна олії в мостах

Вибір масла в мости UAZ Patriot, міняємо масла в двигуні та КПП.

Перед тим, як перейти безпосередньо до процедури, виділимо наступні причини заміни олії:

 • Пробіг понад 15 тисяч кілометрів
 • У ході перевірки рівня виявлено, що рідина має чорний колір і смердить гаром
 • Олія втратила свої експлуатаційні властивості. У цьому можна переконатися, судячи з поганої чіткості перемикання передач та підвищеної паливної витрати

Обсяг двигуна для розливання масла

Ємність картера бензинового двигуна ЗМЗ 409 становить 7 л. При заміні рідини з піддону стікає не весь об’єм мастила, тому для заливання вистачає 6,2-6,5 л речовини. Частина олії заливається в порожнину фільтра, який необхідно міняти під час щорічного технічного обслуговування. Збереження старого фільтруючого елемента заборонено, оскільки не забезпечується очищення мастила від продуктів зносу.

У дизельних моторах ЗМЗ 514 використовується піддон зміненої конфігурації, розрахований на 6,5 л рідини (для заправки потрібно близько 6 л мастила).

Читайте про заправні обсяги UAZ Patriot

Коробка часто починає гудіти при пробігу від 40 000 км. Тому змініть масло при передачі до продукту з добавками та добавками для кращих ковзаючих та захисних елементів передач.

patriot, олії, мост

Це дозволить запобігти гулу та скрегіт коробки при частих перемиканнях та їзди бездоріжжям.

Заміна повинна бути здійснена лише на синтетиці Liqui Moly 75W90 GL 4. Тобто 2-й стандарт у продукту, щоб уникнути корозії та іржі.

Те саме масло ллється і в передній міст.

У задній міст заливається 75w140 LS з присадками від перегріву та найкращими властивостями для захисту від великих навантажень при перевезенні вантажів або інтенсивній їзді по бруду, бездоріжжю, та у важкопрохідних місцях, де часті пробуксовки. Об’єм заливки в мости 3 та 3 літрів відповідно. У трансмісію 2,3 л.

Періодичність заміни і кількість трансмісійної рідини, що заливається

За рекомендацією заводу нове масло у мости UAZ Patriot заливається через кожні 40 тисяч пробігу. Перша заміна здійснюється після проходження 15-20 тисяч кілометрів. Це пов’язано з тим, що деталі, що обертаються, ще не притерлися, тому в мастило потрапляє велика кількість стружки, що погіршує її якість.

При заливанні олії в мости автомобіля UAZ Patriot необхідно знати їхню місткість. Рівень рідини повинен досягати нижнього краю заливної горловини.

У посібнику з експлуатації виробник вказує, що передній міст вміщує 1400 мл, а задній – 1300 мл. У той же час деякі власники автомобілів УАЗ-патріот відзначають, що реальна масла потрібно більше.

READ  Піч Chery Tiggo Т11 не гріє

Заміна оливи у двигуні UAZ — ефективний вибір

Отже, почнемо з головного, з серця автомобіля – з двигуна. В даний автомобіль підійдуть такі в’язкості як 5w40, 5w30, 10w40, 0w40. Але як показала практика плинна олія така, наприклад, в’язкості як 5w40, занадто рідка для цього двигуна. Воно сочиться і витікає під час експлуатації, про що свідчать масляні патьоки на двигуні, на гумових ущільнювачах.

За 10000 км, вибігло багато не мало до 1.5 літра олії. Можливо, це лише наш автомобіль, що є деякі сумніви, і у вас є більш успішна збірка.

УАЗ ПАТРІОТ. Заміна олії в Мостах, Коробці, Роздаванні.

Тому наша порада заливати в мотор UAZ масло liqui moly серії Optimal 10w40. це ідеальний продукт для даного автомобіля і за в’язкістю і присадками, як миючим так і антикорозійним.

Для дизельних версій беріть сміливо дизельне масло Оптимал, воно спрацює більш ефективно у дизельних моторах.

Так як часто УАЗик використовується у позашляхових умовах, навантаження на двигун особливо високе, тому змішайте масло з присадкою CeraTec, що забезпечить найкраще змащення деталей двигуна, знизить тертя метал про метал, а значить значно збільшить термін експлуатації автомобіля.

Мотор Уазика буде під найкращим захистом, і Вам не доведеться думати про ремонт і т.д.п, а тільки насолоджуватися їздою на ньому по бездоріжжю. Олія Оптимал 10w40, легко прокачається при температурі до.25С, перевірено на собі.

UAZ Patriot. Заміна олії в Мостах, Коробці, Роздаванні.

Якщо взимку очікуються суворіші температури, то краще залити ось цей більш плинний продукт з в’язкістю 5W40. Це 100% синтетика, про неї ми раніше говорили, що не тримає двигун плинність масла, але що робити, якщо градуси доходять до.30, а цей продукт не замерзне до.40C. Взимку він, в принципі, актуальний.

Коли міняти масло в Уазику

При великих навантаженнях зміну олії бажано робити при досягненні 10 тис. км пробігу. Синтетику можна змінити на 15 тис Це гарантія, ви наливаєте німецьку якість від Liqui Moly. І пам’ятайте, якщо ви йдете з іншої олії, доцільно промити м’яким миттям 10 хвилин, це достатньо. Це необхідно, по-перше, для того, щоб не було конфлікту з присадками, а по-друге, що нове масло дійсно ефективно працювало.

Ще один класний варіант по моторному маслу — це варіант з молібденом. Ми зараз говоримо про чудовий продукт з Mos2.

За багатьма відгуками власників даних автомобілів. це просто знахідка. В основному воно використовується при пробігах від 120 000 км.

Знижуються шуми в моторі, так би мовити не звук, а пісня, як кажуть деякі власники.

Двигун чистий і в мастилі як належить.

Вибирайте цю олію для бензинових моторів, з пробігом від 100000 км. І Ви відчує різницю, і пам’ятайте про те, що це легендарне масло, адже саме з молібдену розпочиналася історія компанії Liqui Moly.

READ  Заміна салонного фільтра Kia RIO 2

Заправні ємності та їх обсяг на UAZ Patriot

Дизайн будь-якого автомобіля включає паливний бак, коробка передач, двигуна та інші частини, що мають іншу потужність. У ці ємності заливають бензин, антифриз, гальмівну рідину чи олію. Вивчення заправних обсягів UAZ Патріота допоможе зрозуміти, чим і скільки потрібно заповнювати основні вузли позашляховика.

Список заправки танків УАЗ Патріот

Заправними ємностями називаються вузли, що заповнюються робочими рідинами. Вміст періодично замінюють або додають. Позашляховик російського виробництва має 2 заправні баки, що підвищує обсяг бензину або дизельного палива, що заливається, до 80 л. Не кожна машина цього класу відрізняється такою будовою бензобака.

До заправних відносяться такі агрегати, вузли та пристрої:

 • паливні баки;
 • охолоджувальна система двигуна автомобіля;
 • коробка передач;
 • система подачі мастильного матеріалу у двигун;
 • картери двох мостів;
 • гідравлічна система посилення кермової колонки;
 • система гальм;
 • бак насоса омивача скла;
 • картер роздавальної коробки;
 • зчеплення.

Ці заправні ємності є в автомобілях будь-якої конфігурації. Вони представлені механічними або пластиковими баками. Іноді робоча рідина циркулює у самих механізмах.

Які рідини необхідні для роботи позашляховика

Автомобіль UAZ Patriot, оснащений двигуном 409, а також деякі інші машини, які мають аналогічний дизайн, повинні заповнити такі робочі рідини:

  Бензином або дизельним паливом. Вибір пального залежить від конструкції двигуна.

Заправні обсяги Патріота

Заправні параметри UAZ Патріота відповідають наступним значенням:

 • Паливні ємності. Лівий газовий бак утримує до 36 літрів рідкого палива. Згідно з наявними в інструкції даними, той же обсяг має правий бак. Фактичні показники можуть трохи перевищувати заявлені. Це означає, що баки можна залити на 1-3 л більше палива.
 • Система змащення двигуна. Об’єм цього елемента становить 7 л. Мастильна система автомобіля UAZ Patriot 31631 вміщує всього 4 л.
 • Система охолодження мотора та обігріву салону. У бак можна залити 12 л охолоджуючої рідини. Об’єм радіатора з поздовжнім розташуванням труб досягає 14 л.
 • Механічна КПП. Місткість цього вузла становить 2,5 л.
 • Картер роздавальної системи. Об’єм бака цієї частини автомобіля. 800 мл.
 • Задній та передній мости. Ємності цих елементів позашляховика відрізняються одна від одної. Передня вісь вміщує до 1,4 літра нафти. Об’єм заднього елемента становить 1,5 л. Фактична ємність картера заднього мосту дещо перевищує заявлену. Наливання більшої масла допоможе зберегти продуктивність цього вузла. Усі робочі частини системи повинні бути занурені в мастильний матеріал.
 • Гідравлічний підсилювач рульової колонки. Для більшості модифікацій автомобілів Patriot цей показник становить 1,1 л. Підсилювач керма UAZ-31631 вміщує 1,3 л.
 • Рульовий механізм. Місткість становить 250 мл. Об’єм гальмівного механізму. 0,6 л.

Найменшою місткістю відрізняються амортизатори (0,3 л), привід зчеплення (0,18 л). Власник повинен бути знайомий з усіма параметрами заправних ємностей. Ви можете знайти необхідну інформацію в посібнику користувача.

Масло. Лукойл трансмісійне 80w-90 GL5 Витрата: Задній міст: 1280 мл Передній міст: 1520 мл Роздатка: 650 мл.

READ  Заміна олії у варіаторі x-trail t32

Якщо ви не вдаєтеся до зміни мастила після певного періоду часу, в маслі, від початкового притирання нових деталей, утворюється велика кількість дрібних частинок металу, і вони незабаром починають інтенсивно промивати робочі поверхні деталей. Це згодом призводить до зменшення терміну служби механізму загалом. Тому завод рекомендує, і власники самостійно приймають рішення щодо таких подій.

Скільки мастила необхідно для розподілу позашляховика? Згідно з рекомендаціями інженерів Ульянівського автомобільного заводу, 0,7 літра олії слід вилити в роздавальну коробку UAZ Patriot. Кожна наступна заміна мастила повинна проводитися при роздачі кожні 25-70 тис. Км пробігу, що залежить від типу використовуваного матеріалу та умов експлуатації автомобіля. Зокрема, мінеральну воду слід міняти кожні 25 тис. Км, а синтетичний газ. 65-70 км. Як прямо замінити матеріал, ми будемо дивитися далі.

Нафта в розповсюдженні, коробка передач та патріотських мостів УАЗ

УАЗ Патріот. російський повнопривідний позашляховик, виготовлений з 2005 року. Має суцільнометалевий кузов п’ятидверний з п’ятимісним салоном і призначений для експлуатації по дорогах будь-якої складності, включаючи сільську місцевість і невеликі водні перешкоди. Дана модель є подальшим розвитком сімейства «Сімбір» (UAZ-31622), т. до. має подібний дизайн та аналогічний позашляховик. З іншого боку, таке компонування погіршує їздові якості під час руху містом. Крім п’ятидверного універсала, на базі п’ятидверного «Патріота» випускаються 4-дверні пікап та фургон, а також дводверний фургон. Машина пережила кілька модернізацій, а найбільше оновлення відбулося у 2017 році.

Масло в задній осі УАЗ, скільки, щоб залити, що вибирати?

Всім доброго дня. Тема сьогоднішньої статті – олія у задній міст UAZ. Я думаю, ви вже з назви здогадалися, про що стаття, тому звичайного для нашого сайту короткого огляду не буде.

Домовимося на березі, що немає сенсу робити градацію по автомобілях.е. міст буханця, хантера та патріота не відрізняється – із заводу сьогодні ставиться СПАЙСЕР. А мости «колгоспи» та «вояки» значно менш вимогливі до олії, ніж нинішні мости. Відповідно, немає жодної різниці який UAZ і який міст. Рекомендації щодо вибору олії справедливі для всіх УАЗиків усіх років випуску.

Вибір за типом олії

Класика жанру – синтетика напівсинтетика та мінералка. Здавалося б. лийте що дорожче і міняйте за інструкцією і буде щастя але не все так просто.

Вибір олії в задній міст, саме у випадку з УАЗом, не є очевидним. Справа в тому, що масло однієї в’язкісної характеристики дуже відрізняється за ціною в залежності від типу. Мінералка Лукойл GL5 85W90 коштує близько 300 за літр, синтетика mannol аналогічної в’язкості, коштує вже 800р за ту саму «літрушку».

| Denial of responsibility | Contacts |RSS