Suzuki Vitara заміна датчика тиску масла

Де знаходиться датчик тиску масла Suzuki Grand Vitara 2.0

Форум Автоуа. все про автомобільне життя. Перший український автомобільний форум. Джерело найціннішої інформації та корисних порад для всіх сфер автомобільної і не тільки автомобільного життя.

Автомобільний форум Autoua. Побачив світ в році. З тих пір автофорум постійно зростає і зараз налічує більше шістдесяти тисяч зареєстрованих користувачів. Форумчани першими повідомляють про проблеми на дорогах, ДТП, перекриттях, діляться своїми відео в гілці відео наших реєстраторів. Авто форум Автоюа. самий оперативний джерело інформації про автомобільне життя.

Окремі розділи форуму присвячені різним виробникам, власники тих чи інших марок обговорюють свої машини і їх специфічні проблеми, діляться досвідом експлуатації своїх автомобілів.

Великий розділ присвячений вибору авто, де кожен може обговорити запалу в душу модель з іншими користувачами форуму і прийняти рішення на користь якоїсь машини. Великий розділ авто форуму призначений для обговорення тем, пов’язаних із законодавством, страхуванням та автокредитування. Крім автомобільних тим, автофорум Autoua. Популярністю користуються розділи Рішення побутових проблем і курилка-флудилка.

Помітили помилку? Запитати Autoua запитати. Вхід на Autoua. Можна увійти. ? Запам’ятати. Помітити всі прочитання. Куплю, продам, подарую. Український автомобільний форум. Autoua форум 7 переглядає. Загальний форум для обговорення подій масштабу всієї України або великих міст.

Гучні новини, гідні загального уваги.

Будні автомобіліста Шлях автомобіліста від покупки до продажу свого автомобіля. Проблеми на дорогах 9 переглядає.

Датчик тиску масла в двигуні, suzuki Grand Vitara, SX-4, H11

Де отрихтовать і пофарбувати автомобіль. Як усунути дефект самостійно. Нюанси кузовних робіт. Обговорення профільних СТО. Поради щодо вибору автоелектрика. Акумулятори, генератори, світло, аудіо та проводка. Обговорення дефектів і способів їх усунення. Безпека 1 переглядає. Як захистити автомобіль і. Автомобільні сигналізації, відеореєстратори, мультилок і блокіратори. Поведінка в нестандартних ситуаціях. Доопрацювання автомобіля. Парктроніки, мультимедія, тонування, чіп-тюнінг, встановлення додаткового обладнання та повна перебудова машини.

Марки автомобілів Інформація, актуальна для конкретних марок автомобілів. Audi форум. Форум автомобілів Audi. Купівля, експлуатація, обслуговування.

Датчик тиску масла на Suzuki Grand Vitara (Suzuki Grand Vitara)

СЕРІС зі страхування, обговорення компаній партнерів, актуальні питання, офіційні відповіді представників страхових компаній. Акції та знижки.

Re: Страхування Автоуа. Закон, страхування і кредити. Новини про зміни в законодавстві. Методи відстоювання своїх прав. Страхування автомобілів, кредитування та оформлення. Шини та диски. Вибір гуми і дисків. Обговорення нюансів експлуатації. Різниця між шинами і дисками різних марок і моделей.

Re: Шинная барахолка: “Куплю, продам, подарую, обміняю. Паливо, ПММ та двигуни 5 переглядає. Питання і відповіді по ПММ: бензин, масло, газ, спирт і гас. Дизель, бензин, гібрид, електро, карбюратор, інжектор і газобалонне обладнання. ремонт і обслуговування двигунів.

Замена датчика давления масла на Suzuki SX4 2.0Л J20 двигатель.

Датчик тиску масла на Suzuki Grand Vitara

Перекриття, ремонти, пробки, аварійно-небезпечні місця і ситуації. Як вести себе в нестадартних ситуаціях.

Розбір власних і побачених подій. Відео наших відеореєстраторів 1 переглядає. Нестандартні ситуації на дорогах, очевидцями яких стали автоуашнікі.

Датчик тиску масла в двигуні, suzuki Grand Vitara, SX-4, H11

Купити автомобільну запчастина датчик тиску масла або її аналог для авто Suzuki Гранд-Vitara

Re: А хто з київських офіціалів Audi самий нормальний? BMW форум. Форум автомобілів BMW. Восторг, драйв і де ремонтувати. Chevrolet форум 3 переглядає. Форум марки Chevrolet. Інформація по облуговування і вирішення проблем. Citroen форум. Форум автомобілів Citroen. Все про подвійні шевронах. DAEWOO форум. Форум автомобілів DAEWOO. Популярні моделі з цінами: MatizNexia. Ford форум 1 переглядає. Автомобільний форум Ford.

Німецькі американці в Україні. Honda, Acura форум. Форум авто Honda.

Дизельний двигун 1.6 л

Вимірювання робочого тиску масла в системі

Перед початком перевірки тиску моторного масла, перевірити рівень моторного масла в масляному піддоні двигуна. Якщо рівень масла низький, долити його до верхньої мітки (1) на маслоізмерітельном щупі (3), як показано на малюнку нижче. Перевірити якість моторного масла, якщо воно має не характерний колір. замінити масло. Перевірить двигун на наявність витоків.

Викрутити датчик тиску моторного масла

Встановити спеціальний набір для вимірювання тиску в отвір під датчик тиску, як показано на малюнку нижче. Спеціальний набір: (А) (09915-77311), (В) (09915-77420), (С) (09915-77430).

Запустити двигун і прогріти його до нормальної робочої температури.

Встановити важіль перемикання передач в нейтральне положення, затягнути стоянкове гальмо і заблокувати провідні колеса

Виміряти тиск моторного масла на різних частотах роботи двигуна.

Тиск масла на холостих обертах: більш ніж 75 кПа (0.8 кгс / см 2. 0.75 бар).

Тиск масла на 3750 об / хв: 300. 450 кПа (3.1. 4.6 кгс / см 2. 3.0. 4.50 бар).

Заглушити двигун. Зняти набір для вимірювання тиску масла.

Встановити на місце датчик тиску моторного масла

Запустити двигун і перевірити місце установки датчика тиску масла на наявність витоків.

Тривалий і багаторазовий контакт шкіри з моторним маслом призводить до видалення природних жирів, що викликає сухість, роздратування і дерматит. Крім того, що було у використанні моторне масло містить потенційно небезпечні забруднюючі речовини, які можуть викликати рак шкіри.

При заміні моторного масла слід вживати запобіжних заходів, щоб звести контакт шкіри з моторним маслом до мінімуму. Використовуйте захисний одяг і рукавички. Ретельно мийте шкіру водою з милом або застосовуйте очищуючий засіб для рук, яке використовується без води, щоб повністю видалити з шкіри моторне масло. Не використовуйте бензин, розріджувачі або розчинники.

З метою захисту навколишнього середовища відпрацьоване моторне масло і використані масляні фільтри слід утилізувати тільки у відведених для цього місцях.

Після зливання моторного масла через зливний отвір в теплообміннику охолоджувача може залишатися ще 500 см 3 масла.

Перед зняттям масляного фільтра, накрити відповідним покриттям пильовики приводних валів. У разі потрапляння моторного масла на пильовик приводного вала його необхідно відразу ж ретельно протерти, видаливши всім масло з його поверхні.

Перед початком будь-яких робіт перевірити і переконатися у відсутності витоків моторного масла.

Зняти кришку маслозаливной горловини і витягти маслоізмерітельний щуп.

Підняти автомобіль на підйомнику. Перевірити і переконатися в тому, що він надійно зафіксований на опорах підйомника. Зняти нижню захист моторного відсіку.

Злити моторне масло в заздалегідь підготовлену ємність, викрутивши пробку зливного отвору.

Протерти зливний отвір і пробку від залишків олії, після чого встановити на місце пробку разом з новою прокладкою, і затягнути її до необхідного моментом затяжки (а) 20 Н ∙ м.

Злити моторне масло, що в фільтрі, для цього.

 • Приєднати відповідний шланг (1) до вентиляційний пробці (2), а другий його кінець опустити в відповідний контейнер.
 • Відпустити вентиляційну пробку повільно до моменту початку витікання моторного масла.

Використовуючи спеціальний інструмент (А) (09914-86110), зняти кришку масляного фільтра (1) і масляний фільтр з теплообмінника, як показано на малюнку нижче.

Встановити новий фільтр в теплообмінник

Встановити нове кільце ущільнювача на кришку масляного фільтра.

Затягнути кришку масляного фільтра з необхідним моментом затягування (а) 30 Н ∙ м, як показано на малюнку нижче. Використовувати спеціальний інструмент (А) (09914-86110).

Затягнути вентиляційну пробку, після чого зняти з неї шланг.

Встановити нижню захист моторного відсіку.

Залити моторне масло в двигун, довівши його рівень до верхньої мітки на маслоізмерітельном щупі. Обсяг заливається моторного масла: 5.52 л (масляний піддон і масляний фільтр).

Використовувати спеціальне синтетичне моторне масло.

Клас якості моторного масла: ACEA C2.

Клас в’язкості моторного масла: SAE 0W-30.

Перевірити місця установки масляного фільтра і пробки зливного отвору на наявність витоків моторного масла.

Встановити кришку маслозаливной горловини і маслоізмерітельний щуп на місце.

Запустити двигун і дати йому попрацювати 2 хвилини. Зупинити двигун і через 5 хвилин знову перевірити рівень моторного масла. При необхідності, долити олії, щоб довести його рівень верхньої мітки (1) на маслоізмерітельном щупі.

Скинути автомат сигналізації необхідності заміни моторного масла.

 • Приєднати спеціальний сканер SUZUKI до висновку DLC, при відключеному запалюванні (положення «OFF»).
 • Встановити ключ у замку запалювання в положення «ON».
 • Вибрати режим “Oil change request light reset” під “Utility”.
 • Встановити ключ в положення «OFF», і почекати 30 секунд або більше.
 • Перевірити і переконатися в тому, що показники “Distance to next oil change (km / mile)” і “Oil degradation (%)” скинулися.

Перевірка датчика без зняття з автомобіля

Від’єднати клему від датчика тиску моторного масла.

Перевірити опором між висновками датчика (2) і головкою блоку циліндрів (3), як показано на малюнку нижче. У разі порушення в роботі датчика, його необхідно замінити (1). Стандартна робота датчика: під час роботи двигуна, між висновком і блоком циліндрів виникає опір, при заглушеному двигуні опір відсутній.

Від’єднати негативну клему від акумуляторної батареї.

Від’єднати від датчика тиску роз’єм джгута електропроводки.

Викрутити датчик тиску моторного масла (1) з теплообмінника, як показано на малюнку нижче.

Установка проводиться в послідовності зворотної зняттю.

 • Перевірити прокладку датчика тиску на наявність пошкоджень. У разі виявлення пошкоджень прокладки, необхідно замінити датчик тиску новим.
 • Затягнути датчик тиску (1) з необхідним моментом затягування (а) 26 Н ∙ м.
 • Перевірити двигун на наявність витоків моторного масла.

Від’єднати негативну клему від акумуляторної батареї.

Від’єднати від датчика тиску моторного масла роз’єм джгута електропроводки (1), показаний на малюнку нижче.

Викрутити датчик тиску (2) з теплообмінника (3), як показано на малюнку нижче.

Установка проводиться в послідовності зворотної зняттю.

 • Замінити прокладку датчика нової.
 • Затягнути датчик тиску моторного масла з необхідним моментом затягування (а) 20 Н ∙ м.
 • Кришка масляного фільтра в зборі
 • Масляний фільтр
 • Ущільнювальне кільце
 • Теплообмінник (ніколи не розбирати теплообмінник)
 • Датчик тиску моторного масла
 • Датчик тиску моторного масла
 • прокладка

Від’єднати негативну клему від акумуляторної батареї.

Зняти масляний фільтр в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в цьому розділі).

Злити рідину, що охолоджує в заздалегідь підготовлену ємність (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Система охолодження).

Від’єднати водяні шланги (1) від теплообмінника (2), як показано на малюнку нижче.

Датчик давления масла Сузуки витара эскудо Н27А

Від’єднати роз’єми джгутів електропроводки від датчиків тиску моторного масла (3) і (4), як показано на малюнку нижче.

Викрутити датчик тиску моторного масла і датчик тиску моторного масла, в разі необхідності.

Викрутити болт кріплення теплообмінника (5), після чого зняти теплообмінник разом з прокладкою, як показано на малюнку нижче.

Встановити теплообмінник (1) з новою прокладкою на місце. Встановити і затягнути болт кріплення теплообмінника з необхідним моментом затягування (с) 45 Н ∙ м.

Встановити і затягнути датчики тиску моторного масла і, якщо демонтувались. Моменти затягування датчика тиску (а): 26 Н ∙ м. Моменти затягування датчика тиску (b): 20 Н ∙ м.

Приєднати водяні шланги (2) до теплообмінника в зборі.

Приєднати роз’єми джгутів електропроводки до датчиків тиску моторного масла.

Встановити масляний фільтр в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в цьому розділі).

Приєднати негативну клему до акумуляторної батареї.

Заповнити систему охолодження охолоджувальною рідиною.

Запустити двигун і перевірити на наявність витоків моторного масла і охолоджуючої рідини.

Масляний піддон в зборі з маслоприймачем масляного насоса

 • прокладка
 • Маслоприемник масляного насоса
 • масляний піддон
 • Болт кріплення масляного піддону (М6)
 • Болт кріплення масляного піддону (М8)

Від’єднати негативну клему до акумуляторної батареї.

Злити моторне масло з двигуна (докладніше, див. Відповідний розділ в цьому розділі).

Зняти правий приводний вал (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Приводні вали).

Для запобігання отримання травм і / або пошкодження компонентів, не допускати завантаження передніх коліс вагою автомобіля і не здійснювати поїздок при открученной гайки приводного вала. Це може привести до відділення обойми внутрішнього підшипника, в результаті чого компоненти гальмівної системи або підвіски можуть бути пошкоджені і автомобіль втратить управління.

Пильовики приводних валів, ущільнення і хомути повинні бути захищені від гострих об’єктів при виконанні обслуговування приводного вала або розташованих поруч з ним компонентів. Пошкодження пиляків, ущільнень або хомутів може стати причиною розгерметизації шарніра, що призведе до виникнення сторонніх шумів і можливим несправностей приводного вала.

 • Підняти автомобіль на підйомнику. Перевірити і переконатися в тому, що автомобіль надійно зафіксований на опорах підйомника.
 • Викрутити болти кріплення і зняти переднє колесо.
 • Відігнути зім’яту частина гайки кріплення приводного вала, після чого відвернути гайку, натиснувши на педаль гальма.
 • Злити трансмісійне масло з коробки передач або з роздавальної коробки, в залежності від типу приводу (докладніше, див. Відповідний розділ в розділах від трансмісії).
 • Відвернути гайку кріплення і від’єднати стійку стабілізатора поперечної стійкості від амортизаторной стійки (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Ходова частина).
 • Від’єднати наконечник рульової тяги від поворотного кулака (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Рульове управління).
 • Відвернути гайку кріплення і від’єднати важіль передньої підвіски від поворотного кулака (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Ходова частина).
 • Використовуючи важіль або фомку, витягти корпус шарнір рівних кутових швидкостей приводного вала з корпуса коробки передач, роздавальної коробки або провідного проміжного приводного вала.

Провертання приводного вала одночасно з отриманням його може привести до пошкодження стопорного кільця.

Зняти передню секцію випускного патрубка (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Система впуску та випуску).

Для моделей з повним приводом, зняти роздавальну коробку (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Роздавальна коробка і задня головна передача).

Замена датчика давления масла Suzuki Bandit

Для моделей з переднім приводом, зняти проміжний приводний вал в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Приводні вали).

Викрутити болт кріплення масляного сепаратора (1), показаний на малюнку нижче.

Від’єднати від масляного піддону шланг масляного сепаратора (2), як показано на малюнку нижче.

Зняти опору двигуна (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Відпустити болти кріплення масляного піддону в кілька підходів в послідовності ( «1». «14»), як показано на малюнку нижче, використовуючи для цього спеціальний інструмент (А) (09914-17910) і (В) (09914-17920).

Прорізати герметик, використовуючи спеціальний інструмент (С) (09921-96510) і молоток, як показано на малюнку нижче.

Зняти масляний піддон в зборі (1) з блоку циліндрів, як показано на малюнку нижче.

Зняти ущільнювальну манжету з масляного насоса.

Зняти маслоотражательних пластину масляного піддону (1), як показано на малюнку нижче.

Зняти маслоприемник масляного насоса (1), показаний на малюнку нижче.

Промити і очистити привалочних поверхні масляного піддону і блоку циліндрів.

Встановити маслоприемник масляного насоса (1) на місце, як показано на малюнку нижче.

Встановити маслоотражательних пластину (1), показану на малюнку нижче.

Встановити нову ущільнювальну манжету (1) на масляний насос, як показано на малюнку нижче.

Нанести герметик на контактну поверхню масляного піддону рівномірним валиком, як показано на малюнку нижче «А». використовувати герметик 16588-79J50 (DOW CORNING 7091)

Встановити масляний піддон (1) на блок циліндрів, після чого встановити і затягнути болти кріплення піддону в кілька підходів в послідовності, зазначеної на малюнку нижче ( «1». «14») з використанням спеціальних інструментів (А) (09914-17910), (В) (09914-17920). Момент затягування болтів кріплення масляного піддону (М6) (а): 9 Н ∙ м. Момент затягування болтів кріплення масляного піддону (М8) (b): 25 Н ∙ м.

Встановити важіль опори двигуна (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Приєднати шланг масляного сепаратора (2) разом з новим кільцем ущільнювача до масляного піддону, як показано на малюнку нижче.

Затягнути болт кріплення масляного сепаратора в зборі (1), показаний на малюнку нижче.

Для моделей з переднім приводом, встановити проміжний приводний вал в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Приводні вали).

Для моделей з повним приводом, встановити роздавальну коробку в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Роздавальна коробка і задня головна передача).

Встановити передню секцію випускного патрубка.

Встановити правий приводний вал в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі приводні вали).

Бути гранично обережним при установці приводного вала, щоб виключити його пошкодження.

 • Перед установкою приводного вала (1), перевірити і переконатися у відсутності сторонніх матеріалів та забруднень на Енкодери (2) датчика частоти обертання переднього колеса, що в ступиці колеса, як показано на малюнку нижче.
 • Бути гранично обережним, щоб не пошкодити ущільнювальні манжети й пильовики приводних валів.
 • Встановлювати шарніри рівних кутових швидкостей можна тільки вручну. Виключити нанесення ударів молотком по хомутів пиляків шарнірів рівних кутових швидкостей.
 • Після установки внутрішнього шарнір рівних кутових швидкостей в корпус трансмісії переконатися в тому, що корпус шарніра повністю увійшов в корпус і стопорне кільце надійно село в вибірку.
 • Завжди після розбирання необхідно використовувати нове стопорне кільце внутрішнього шарнір рівних кутових швидкостей.
 • Затягнути гайку кріплення кульової опори нижнього важеля передньої підвіски з необхідним моментом затягування (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Ходова частина).
 • Затягнути гайку кріплення шарніра стійки стабілізатора поперечної стійкості з необхідним моментом затягування (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Ходова частина).
 • Затягнути нову гайку кріплення приводного вала до маточини переднього колеса з необхідним моментом затягування (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Ходова частина). Момент затягування гайки: 200 Н ∙ м.

Завжди після зняття необхідно замінювати гайку кріплення приводного вала.

 • Використовуючи зубило, акуратно зім’яти мнеться частина гайки, щоб виключити самоотворачіваніе.
 • Встановити переднє колесо, встановити і затягнути болти його кріплення з необхідним моментом затягування.
 • Заповнити трансмісію свіжим трансмісійним маслом.

Заповнити двигун свіжим моторним маслом.

Приєднати негативну клему до акумуляторної батареї.

 • Масляний насос в зборі
 • прокладка
 • Передня ущільнювальна манжета колінчастого вала
 • Кільце ущільнювача маслоприемника

Зняти двигун в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Від’єднати від двигуна коробку передач в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Механічна / Автоматична трансмісія).

Зняти ремінь приводу газорозподільного механізму (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Зняти шків коленвала приводного ременя ГРМ, виконавши наступні операції.

 • Заблокувати від обертання маховик, використовуючи спеціальне пристосування (А) (09914-17930).
 • Викрутити болт кріплення зубчастого шківа, після чого зняти шків (1) в зборі, як показано на малюнку нижче.

Болт кріплення зубчастого шківа колінчастого вала має ліву різьбу.

 • Зняти спеціальне пристосування (А).

Зняти масляний піддон в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в цьому розділі).

Зняти масляний насос в зборі (1) разом з прокладкою, як показано на малюнку нижче.

Витягти з корпуса масляного насоса передню ущільнювальну манжету колінчастого вала.

Видалити залишки старого масла і забруднень з привалочних поверхонь масляного насоса, блоку циліндрів і масляного піддону.

Встановити масляний насос в зборі з прокладкою, після чого затягнути болти його кріплення з необхідним моментом затягування 9 Н ∙ м.

Використовуючи спеціальне пристосування, заблокувати маховик від обертання.

Встановити нову ущільнювальну манжету колінчастого вала, виконавши наведені нижче операції.

 • Встановити нову ущільнювальну манжету на спеціальне пристосування (А) (09911-97920).
 • Встановити передню ущільнювальну манжету (1) разом зі спеціальним пристосуванням (А) на шайбу зубчастого шківа колінчастого вала (2), як показано на малюнку нижче.
 • Затягнути болт кріплення зубчастого шківа колінчастого вала (3) до такої міри, поки спеціальний інструмент (А) не торкнеться масляного насоса, як показано на малюнку нижче.

Болт кріплення зубчастого шківа колінчастого вала має ліву різьбу.

 • Зняти спеціальне пристосування і шайбу шківа колінчастого вала.

Встановити зубчастий шків колінчастого вала (1), після чого встановити і затягнути болт його кріплення з необхідним моментом затягування (а) 340 Н ∙ м.

Зняти спеціальне пристосування з блоку циліндрів і маховика.

Встановити масляний піддон в зборі (докладніше, див. Відповідний розділ в цьому розділі).

Встановити ремінь приводу газорозподільного механізму (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Приєднати до двигуна коробку передач.

Встановити двигун в зборі в моторний відсік автомобіля (докладніше, див. Відповідний розділ в розділі Дизельний двигун 1.6 л).

Suzuki Grand Vitara 2.0 МТ 2007 року на DRIVE2

Добрий день друзі. Машина і раніше масло їла, але не так щоб стежити за рівнем раз в тиждень і доливати близько літра на 1 т. Км При покупці машини мені показали накладні що з нею робилося, так ось перед продажем міняли датчик тиску масла у оф. дилера, т. к. с нього стікало масло.Ну я думаю раз міняли значить не повинен він знову побігти (а доступ ускладнений до нього щоб контролювати на предмет течі). Коли я все ж зробив фото цього датчика на телефон то побачив ось таку картину

suzuki, vitara, датчик, тиску, масло

Так залишати я не міг, т. К. Вже долив 2 літри! І це мені набридло!

Поміняв Намучився з заміною звичайно, але краще вже сам ніж як це зроблено було в минулому році офіціалами. Старий датчик навіть наполовину закручений ні!

Розмита фотографія, але видно наскільки був закручений датчик

Можливо його варто було протягнути, але якщо вже добрався туди, вирішив поміняти.

Пильник одягати не став, щоб якщо буде текти відразу було видно

Після заміни вже пройшов близько 1500 км, масло не йде!

Suzuki Grand Vitara ВІТАРКА 2006 року на DRIVE2

При заміні масла в коробці зауважив що вся ліва сторона двигуна в податках масла. Після пошуків причини цього, була виявлена ​​теча датчика тиску масла. Сам датчик перебувати під випускним колектором і прикритий кожухом. З першого погляду доступу до нього не було жодного, що не зверху не снізу.Задал питання на форумі, відповіді не отримав (((. НУ робити нічого, доведеться самому розбиратися. Для початок з лівої сторони знімаємо трубку з вакумнік і три трубочки йдуть до обсорберу. Далі відвертаємо три болта на 10 і знімаємо кожух колектора. Крізь щілини в колекторі тепер добре видно захист датчика і болти які її кріплять. Беремо трещетка з головкою на 10 і просовуємо її під колектор з боку моторного щита. Далі проклинаючи японських конструкторів відвертаємо захист.Тепер видно і датчик. знімаємо роз’єм і довгою головкою на 24 і трещеткой (бажано на 72 зуба. так як місця дуже мало) відвертаємо і знімаємо датчик. При огляді датчика було видно що масло текло по завальцюванні. Беремо новий датчик і намагаємося на дотик вкрутити його в отверстіе.СЛОВ немає але я його укрутив)))). Затягуємо акуратно щоб не обламати датчик. Підключаємо роз’єм і намагаємося поставити назад захист датчика і одночасно наживити болт її кріплення. За допомогою якої то матері і спритності рук наживляємо все таки цей болт. Другий поставити простіше якщо вирівняти захист і затягнути перший болт. Далі ставимо назад кожух, витягнути його вийшло простіше ніж вставити назад. Ставимо на місце шланги і ось ніби і все. НЕ пройшло і три години)).

Suzuki Grand Vitara “BudKa” 2007 року на DRIVE2

Всім привіт! Давненько нічого не писав, всі сили були спрямовані на сім’ю, відпочинок і рішення запланованих завдань, часу і натхнення на писанину чомусь ніяк не було, та й матеріалу накопичилося трохи.

Нещодавно при заміні масла виявив текти, спочатку знову почав грішити на фільтр але неї, сопливий над фільтром а там у нас датчік.Прі допомоги ліхтаря виявив ось таку картину:

Масло, фільтри і датчик були вже давно куплені і чекали свого часа.Виделів вільний день Я попрямував в гараж і відразу ж зіткнувся з такою проблемою-ні виявив в гаражі ключ на 24 (для датчика), підлізти з розвідним у мене не вийшло (спасибі інженерам за настільки наудобнейшее місце розташування, хоч колектор скидай).

Стрілець на Невському фільтрі немає, встановив вугільної стороною вгору (недавно курили цю тему).

На наступний день поїхав в будівельний і взяв найдешевший ключ:

Так як ключ довгий і їм не підлізти довелося його розпиляти:

Всі інші дії не представляють нічого складного, як зміг затер більшу частину патьоків, викрутив старий датчик, зняв гумку-пильовик (так я його назвав, можу помилятися), все почистив і укрутив новий датчик.

Трохи поматерілся коли встановлював новий датчик, що з головкою що руками він ніяк не хотів потрапляти в різьбу) А коли потрапив то закручується так туго (через нанесеного фіксатора різьби) що я почав думати що закручую його не по різьбі і викрутив обратно.Посмотрев що все в порядку завдав трохи фіксатора різьби і закрутив, перекручувати його сильно не потрібно, як зник червоний фіксатор пару раз підтягуємо і все готово.

Після заміни пластиру пройшло два тижні, все сухо.

P.S: Коли знімав захист звернув один болт, морочитися поки не став, зрушив сухар з уламком в сторону, підібрав і відпиляв болт, підібрав шайбу ширше.

Suzuki Grand Vitara Мамина радість 2007 року на DRIVE2

Доброго времени суток, всім, хто це читає! Замінивши прокладку клапана фаз, нижня права частина движка все одно залишилася сирої і масло продовжувало йти. За поїздку в Абхахію (всього 4600 км), в двигун була вилита літрова каністра масла. Залишилося грішити тільки на датчик тиску масла. Він якраз знаходиться праворуч, над масляним фільтром, під випускним колектором.

Уважно вивчивши цей вузол сумнівів не залишилося.

Вирішено було міняти. Купив оригінальну деталь, приблизно за 500р.

Заміна праці, особливо не викликала, але потрібно мати ключ (на 24) з не дуже великими губками, інакше він буде упиратися в ребро блоку, праворуч від датчика. Так само, з’ясувалося, що хтось із попередніх господарів вже намагався впоратися з цією недугою, але думав, що тече через різьбу і просто поставили датчик на герметик, чому, стронуть його виявилося не так просто.

Перевірте рівень моторного масла і, при необхідності, доведіть його до норми. Вигвинтите з тримача масляного фільтра датчик тиску масла і вкрутити його в манометр, см. Манометр, використовуваний для перевірки тиску моторного масла і працездатності датчика тиску масла.

Вкрутити перехідник манометра замість датчика тиску масла в тримач масляного фільтра. Використовуючи додаткові дроти, підключіть контрольний світлодіод з позитивною клемою акумулятора і контактом датчика тиску масла.

Світлодіод повинен горіти. Запустіть двигун і плавно збільшуйте оберти двигуна.

Як поміняти датчик тиску масла Suzuki Grand Vitara

При загорянні контрольної лампочки тиску масла на працюючому двигуні негайно вимкніть двигун. Використовуючи щуп для вимірювання рівня моторного масла, перевірте рівень масла і при необхідності, доведіть його до норми.

Заміна датчика тиску масла Suzuki Grand Vitara “BudKa” року на DRIVE2

Запустіть двигун на оборотах холостого ходу і перевірте, що контрольна лампа тиску масла більше не горить. В цьому випадку можна продовжити рух. Якщо рівень моторного масла в нормі, а контрольна лампочка тиску масла горить, не продовжуйте рух самостійно, а відбуксируйте автомобіль в майстерню для перевірки тиску масла. Автомануали Керівництва. Керівництва База знань Історія авто. Suzuki Grand Vitara Сервісне обслуговування та експлуатація.

Загальна інформація 2. Технічне обслуговування та змащування 3. Обігрівач, вентиляція і кондиціонер 5. Рульове управління 6.

Після закінчення терміну дії авторських прав, в Росії цей термін дорівнює ти років, твір переходить у суспільне надбання. Ця обставина дозволяє вільно використовувати твір, дотримуючись при цьому особисті немайнові права. право авторства, право на ім’я, право на захист від будь-якого спотворення і право на захист репутації автора. так як, ці права охороняються безстроково.

Вся інформація розміщена на даному сайті є власністю проекту, або інших, зазначених авторів. А. датчик тиску масла, 3. дріт заземлення манометра.

Перевірка тиску масла в двигуні і заміна контрольної лампочки.

При надмірному тиску в бензинових двигунах 1,2-1,6 бар і 0,75-1,05 бар для дизельних двигунів, світлодіод повинен згаснути. В іншому випадку датчик тиску масла несправний. Менший тиск масла вказує на знос підшипників колінчастого вала. Продовжіть подальше збільшення оборотів двигуна.

Перевірка тиску масла і датчика тиску масла

При цьому тиск масла не повинно перевищувати 7,0 бар. В іншому випадку вийшов з ладу перепускний клапан і необхідно замінити кришку масляного насоса з перепускним клапаном. Встановіть на місце датчик тиску масла з новим кільцем ущільнювача і затягніть його моментом 25 Нм.