Споживання палива на просторі Renault Logan

Мотор для країн третього світу

Двигуни серії К є робочими словами, які виживають з мінімальними, але високоякісними турботи 300 000. 400 000 км без капіталу. Однак їх характеристики далекі від досконалості. Літрова потужність від аналогічних двигунів від багатьох інших виробників помітна вище. Наприклад, автомобілісти корейських брендів Hyundai та Kia на їх двигуні G4FC серії видаляються з того ж робочого об’єму 123 і більше кінських сил.

Інша відсутність двигунів Renault. нескромний апетит. Правда, це частково сприяє використанню механічних трансмісій з відносно коротких передач. фірмових рисових автомобілів Renault. Таке рішення дозволяє водіям не випадати з сучасного динамічного потоку при відносно низьких характеристиках двигуна. Як альтернатива механіці, використовується застарілий чотириступеневий автомат, який також не сприяє економічній їзді.

Причини великого споживання бензину на Renault Logan

Тиск у паливному рампі

Для подачі бензину до паливних інжекторів використовується електричний насос, ін’єкційний паливо в рампі, (є обмежувач тиску з зворотним шосе). При закупорюванні паливного фільтра або зносу паливного насоса, тиск падає, погіршуючи обприскування палива. Манометр перевірки тиску. Носінні елементи повинні будуть змінюватися на оригінальних частинах або запасних частинах, що поставляються альтернативними виробниками.

споживання, палива, простор, renault

Напруга в машині

Напруга в бортовій мережі автомобіля регулюється автоматичним реле, встановленим на генераторі. Коли контролер не вдається, випуск акумулятора прискорюється (у комбінації приладів увімкнено червону попереджувальну лампу).

Знижена напруга негативно впливає на роботу електронних компонентів і трохи впливає на споживання палива (параметр збільшується на 100-200 мл на 100 км).

Датчик кисню

Датчики концентрації кисню встановлюються до і після каталітичного нейтралізатора, забезпечують підтримку стехіометричного складу суміші. У разі розбиття або розриву ланцюга, нормальний склад паливо-повітряної суміші, індикатор перевірки двигуна може перетворитися в комбінацію приладу. Несправність може бути виявлена ​​за допомогою тестового комп’ютера.

Датчик температури охолодження рідини

Коли датчик або термостат, розташований у системі охолодження, порушується нормальною циркуляцією рідини. Неправильна інформація від датчика надходить у блок керування двигуном, який накладає або збагачує суміш, викликаючи паливо. З несправним термостатом, двигун охолодження погіршується, що призводить до перегріву або прискореного зносу.

Забиті або непрацездатні форсунки

П’єзоелектричні розпилювальні форсунки використовуються для подачі палива до колектора. Коли елемент забивається, формується форма паливного факелу, що негативно впливає на якість робочої суміші. З надмірною пропозицією частина бензину потрапляє в порожнину каталітичного нейтралізатора та вироджується, викликаючи перегрів керамічної вставки та неправильної роботи датчиків концентрації кисню.

Пошкодження електричної частини інжекторів призводить до проходження ін’єкції, що викликає невдачі під час прискорення (проблема визначається при діагностиці системи інжекції).

Повітряний фільтр

Щоб очистити повітря, перш ніж протікати в циліндри, встановлюється повітряний фільтр з повороту з наповнювачем товстого паперу. Як пори, пил і сміття забиті, що призводить до збільшення опору потоку. При натисканні педалі газу, двигун не розвиває повну потужність, збільшується час прискорення та зменшується ефективність. Фільтр повинен бути змінений відповідно до рекомендацій виробника. При русі в умовах підвищеного пилу, процедура рекомендується щорічно або через 10-15 тисяч. км шляху.

Датчик маси: DMRV або DDA

Датчик маси (DMRV) використовується для визначення кількості окислювача в паливній суміші. З помилковим розрахунком у циліндрах, збагачений або виснажений суміш, що призводить до збільшення споживання бензину та падіння динаміки. Щоб перевірити стан датчика, потрібно підключити комп’ютер до діагностичного роз’єму та читання кодів помилок.

Причини збільшення споживання палива в автомобілі

Привіт, Autoblog Читачі Aauhadullin.Ро! Споживання палива належить до несправностей автомобільної електроніки. Можливо, це чи ні, давайте дізнаємося.

Почнемо з найпростіших. Як ви вимірюєте споживання бензину у вашому автомобілі? Якщо на отриманих витратах на бензин у грошах, то це нерозумно. Також помиляється для вимірювання споживання стрілки на рівні індикації палива на панелі приладів. Перш за все, вам потрібно правильно перевірити споживання палива на вашому автомобілі.

Що таке фактичне споживання бензину при потепління (бездіяльності) взимку в.20. | Експеримент з каналом Zenicom.

Споживання палива на просторі Renault Logan

Renault Logan (2014). Збільшення споживання палива

Список можливих помилок діагностики
Порожній елемент фільтра повітря Перевірте стан змінного елемента повітряного фільтра Потік або замінити заміну елемента фільтра повітря
Не шліфувальна система Запах бензину, потоку палива Перевірте герметичність сполук елементів паливної системи; Коли виявляється несправність, замініть відповідні вузли
Несправні світилки: струм витоку на тріщинах у ізоляторі або на машині на тепловому конусі, поганий контакт центрального електроду Свічки перевіряються на спеціальному стенді на сотні. Відсутність зовнішнього збитку та іскріння між електродами у твітованій свічці не дозволяє укласти її продуктивність Замініть свічки
Несправність дроселя Перевірте інсульт педалі “Газ”, розрив у приводі (безкоштовний інсульт педалі), переконайтеся, що кабель та педалі відсутні Замінити несправні частини, змащуйте двигунним маслом
Укріплений робочий регулятор або його ланцюг Замінити контролер свідомо Замінити несправний регулятор
Дросель не повністю закритий Нахил видно з розривом між дросельним клапаном і стінками корпусу Замінити вузол дроселя
Підвищений тиск у паливній лінії через несправність регулятора тиску Перевірте манометр тиску в паливній системі (не більше 3,5 барів) Замінити несправний регулятор
Тяжкість інжекторів Перевірити насадку Замініть дефектні сопла
Несправний датчик температури охолодження або його ланцюг Перевірте стійкість до датчика при ометрі при різних температурах Відновити контакт у електричних ланцюгах, замініть несправний датчик
Несправний датчик концентрації кисню Оцінюйте ефективність датчика концентрації кисню та надійність своїх електричних ковпачків, може бути використана діагностичне обладнання для сто Ремонт пошкоджених електрокол, замінити несправний датчик
Несправний ECU або його ланцюг Для перевірки, замініть ECU, очевидно, добре Замініть несправний ECU, відновіть пошкоджені електрокап
Низьке стиснення в циліндрах двигуна (менше 11.0 бар): прогалини в приводі, зносу або пошкодження клапанів, їх керівні рукави та сідла, лаунж або розрив поршневих кілець Перевірте стиснення Налаштуйте прогалини в приводі клапана. Замінити несправні деталі
Датчик положення дроселя несправний, абсолютний тиск і датчики температури повітря в надходженні трубопроводу або їх ланцюгах Перевірте датчики та їх ланцюги Відновити контакт у електричних ланцюгах, замініть несправний датчик (датчики)
Підвищена стійкість до руху газів у системі виробництва вихлопних газів Перевірте систему виробництва вихлопних газів за наявність руйнуваних та пошкоджених труб, перевірте стан каталітичного нейтралізатора Замініть пошкоджені елементи системи випуску газу
Недоліки шасі та гальмівної системи Перевірте елементи шасі та гальмівну систему Налаштування кутів встановлення коліс, замінити несправні частини шасі, усунення неполадок гальмівної системи

Є кілька типових помилок, які дозволяють недосвідчені водії, що ведуть до споживання палива. Пам’ятайте, що додатковий об’єм бензину або дизельного палива буде споживатися за адресою:

Кондиціонер або система клімату. Функціонування цих пристроїв пов’язана з роботою компресора. Врешті-решт, насос необхідний для повороту шків насоса, який береться з безперервного колінчастого валу. І це вимагає додаткового палива. Робота системи опалення. Це стосується не тільки до роботи “печей”, а й нагрівання сидінь, окулярів та дзеркал (у машинах, де надаються ці параметри). Логіка тут схожа на ситуацію, описану вище. Гострі розгін. Якщо ви хочете різко торкатися світлофорів або в інших місцях, то будьте готові до вашого автомобіля, щоб витратити більше палива, ніж зазвичай. Це пов’язано з тим, що будь-який процес переходу (у цьому випадку, що приносить машину рухом) пов’язаний з збільшенням споживання енергії. І що він гостріше, тим більше енергії потрібно. Тому спробуйте обробляти гладко. Таким чином, ви не тільки врятуєте паливо, але також зберігати шини, зчеплення та вузли силового блоку. Робота двигуна на високих оборотах. Намагайтеся не омолоджувати. Це буде не тільки зберегти паливо для вашого автомобіля, але також сприятливо впливає на роботу двигуна в цілому. Використання низькоякісного палива. Спробуйте заправляти на перевірені АЗС, і заповнити марку палива до танка, який рекомендується автовиробником.Зрештою, погане паливо горить гірше, дає недостатню кількість енергії і вимагає додаткових витрат.

READ  Hyundai Solaris замість паливного фільтра власними руками

Технічні причини для збільшення споживання палива

По-перше, давайте розглянемо технічні проблеми, які сприяють збільшенню споживання бензину в автомобілі. Ми дізнаємося найпоширеніших причин, пов’язаних з двигуном та іншими елементами, через які збільшується витрата.

Зазвичай відбувається завдяки великому запуску автомобіля або якщо його неправильна операція. Деякі моменти, пов’язані з операцією двигуна:

-Температура теплоносія (теплоносія) нижче, ніж розрахована;.знос групи циліндрофону;.знос механізму з’єднувального механізму;.Амортизація механізму розподілу газу та нерегульованих клапанів.

Коли водій зобов’язаний зберігати високі швидкості, щоб подорожувати з місця та перемикання до збільшення передач. це безпосередньо впливає на споживання палива. Допоможе в цьому випадку заміна зчеплення.

Однією з причин збільшення споживання палива є знос диска зчеплення. Ситуація тут досить просто. У процесі торкання двигуна споживає більше палива, ніж з постійними змінами. Цей факт присутній навіть з гарним зчепленням. Якщо диск або інші частини системи несправні, виявляється, що паливо споживається, а автомобіль стає все ще. Чим частіше автомобільні ряди з місця, тим більша перевищення палива є.

У критичних випадках така ситуація може відбуватися навіть при водінні в постійному режимі. Тобто, коли диск зчеплення не забезпечує синхронне обертання двигуна та коробки передач. Така ситуація, хоча і рідко, але може відбутися в самих “бігових” випадках.

Діагностика зчеплення достатньо. Для цього покладіть автомобіль на ручний звук, увімкніть п’яту або четверту передачу (залежно від коробки передач, тобто найвищою) і намагайтеся викликати. Якщо в той же час ви не заважаєте двигуном. це означає, що зчеплення необхідно відремонтувати або повністю змінюватися.

Неправильне запалювання також є причиною збільшення споживання палива. Зокрема, якщо двигун “Троіт”, то бензин з непрацюючого циліндра викидається безпосередньо до вихлопної системи. Це призводить не тільки до перевищення палива, а й збільшення зносу каталізатора.

Якщо запалювання просто встановлюється належним чином, то ситуація виникає, коли паливо спалюється не повністю. Тобто іскра виникає до того, як паливна суміш з’являється в циліндрі в повному обсязі, або після. У будь-якому випадку це призводить до його неповного згоряння. І це автоматично означає, що паливо витрачається.

Тому завжди дотримуйтесь стану системи запалювання. Кількість споживаного палива безпосередньо залежить від цього. Крім того, неправильно налаштована система запалювання може викликати проблеми при запуску двигуна.

Якщо шини досить зношені або тиск у них менше, ніж норм, це також призведе до того, що автомобіль почне “їсти” більше. У такій ситуації необхідно замінити шини, а регулярно перевіряти тиск в шинах. Низькопрофільні шини з широким захисником створюють підвищену стійкість, і, відповідно, збільшення споживання палива.

Несправності гальмівної системи вони різні, вважають ті, що призводять до неповного рішення супортів, коли так зване. “налаштування”. Якщо супорта не повністю очищено, то з часом не тільки гальмівні колодки стають непридатними, а й диски. Через надмірну силу тертя та опору, споживання палива, природно, збільшується.

Через непридатні свічки, автомобілі працюють неправильно, в результаті. додаткове навантаження на двигун. Це призводить не тільки до того, що з’являється велике споживання палива, але також до загального погіршення. Щоб уникнути, потрібно перевірити свічки. Така інспекція включає в себе перевірку кольору Нагар, вимірюючи очищення електроду, перевіряючи резистор на розладу. Також варто звернути увагу на місце прилегливаючого білого ізолятора до різьбової частини свічки. червона рибка неприйнятна.

Отримані насадки. одна з найпоширеніших причин перерахунку палива. Вони забиті в результаті природних причин. Таке застосування низькоякісного бензину, пізньої заміни паливного фільтра, проникнення бруду на простір вітрового скляного склянки і так далі.

Коли набирають сопла, існує порушення форми розпилення палива в камері згоряння. Через це порушується утворення паливної суміші. Тобто більша кількість бензину використовується для цього процесу, ніж необхідно в нормальних умовах.

У деяких випадках, через засмічення, двигун може почати “Трой”. Це виражається у зменшенні динамічних характеристик автомобіля. Також можливе шляхом тривалої експлуатації двигуна при підвищеному кровообігу, навіть у режимі очікування. Це призводить до збільшення споживання палива.

Подібні аргументи дійсні для автомобілів з двигуном карбюратора. При забиті, карбюратор виникає таку ж ситуацію з перевищенням бензину та падаючих динамічних характеристик.

Тому завжди дотримуйтесь стану паливної системи, зокрема, інжекторів на інжекційному двигуні та карбюраторі на карбюраторі. Їх засмічення. це пряма причина перерахунку палива.

Низьке ціле паливо також постраждало від витрати (за низьку ціну та погану якість, що припадає на кількість).

До значного споживання палива палива, також може бути викликана невдача датчика кисню (Lambda зонд). Його завдання полягає в тому, щоб контролювати кількість кисню, яка є частиною паливної суміші. Тому, якщо цей датчик несправний, суміш буде створюватися неправильно, і це призведе до споживання палива.

Lambda зонд досить крихкий. Є ряд причин, для яких може вийти з ладу. Серед них:

-депресія її житла та проникнення у вихлопні гази;.перегрів датчика (це може бути викликана неправильною роботою системи запалювання);.природний старіння та знос;.Проблеми з електромережі автомобіля;.Механічний пошкодження датчика. Подібні аргументи дійсні та відносно датчика повітряного потоку (DMRV). Він призначений для регулювання рівня подачі повітря до циліндрів двигуна. Датчики несправностей для виявлення легко. Як правило, двигун починає працювати нестабільним, особливо при простолі (дуже високий або низький “стрибки” поворотів), втрата динамічних характеристик (автомобіль погано прискорюється). Датчик маси не підлягає ремонту. Його можна замінити, хоча його прибирання може тимчасово виправити ситуацію.

Рекомендована частота заміни. кожні 15 000 км. Вимагає своєчасного заміни повітряного фільтра, тому що, якщо він забивається, і ви його проігнорували, то будьте готові до того, що машина з’являється хороший апетит.

Споживання також впливає на використання елементів фільтрації повітря з важкими або зробленими попередниками, оскільки, як у випадку з заготовленим фільтром, збільшується опору повітря. Фільтрувати елементи типу світла рекомендуються протистояти потоку повітря, щоб бути мінімальним.

Коментарі 44

Я тільки що думав, що там там немає авторонтажного робітника та дешевого сьогодні, в будь-якому місці встановлено мафіон, який не встановив жодного авансу

Тоді до н.е. може бути активовано. ви нічого не побачите, бо це лише у найбагатшій конфігурації))), але решта палива можна побачити в резервуарі)))

Привіт, поясніть, як використовувати бортовий комп’ютер

вітання! І що незрозуміло? )))) Режими перемикання кліків (кнопка на кінці важіль Wiper) BK.Якщо вам потрібно переглянути точний залишок палива в резервуарі, ви натискаєте кнопку скидання (посередині акурат), увімкніть клавішу запалювання до положення, коли всі лампи включають і трясеться насос, кнопку в середина акурат не випускається, поки не з’являться багато чисел, а стрілки не запускаються. Потім кілька клацань кнопки посередині акурат, і у вас буде залишок у танку з точністю 1 літра.

Розрахунок на час споживання було неправильним.

БК працює за середньою споживанням.В чому різниця?Пояснювати.

Скинув лічильник до 0.Ви перетворюєте автомобіль. ви даєте їй розігріти. споживання може зростати до 99-літрів, потік на BKPO, крім трафіку, потік потрапляє до середнього.

Кроки: 1. До н.е. читає дані від датчика швидкості.На підставі цих свідчень він знає, скільки пройшов шлях.2. До н.е. читає дані від позиції дроселя, датчика повітряного потоку та ін’єкції палива.З цих свідчень він знає швидкість потоку певної кількості палива в часі. Наприклад, XX Litrov.3. Маючи два типи даних, такі як. тимчасове споживання палива та шляху, комп’ютерні середні значення та обчислює споживання XX L100KM.

Вищезгадане відбувається кілька разів за кілька секунд, залежно від того, як налаштовано програму на до н.е.

Існує також код, який не дозволяє мазолют очей власників автомобіля.Що означає mazolyt?. це при споживанні палива для середніх показань у розрахунках коливається, наприклад, з 7.8L100 до 7.7L100.Припустимо, ви стоїте у пробці, у вас є невелике вилуплення і їсть. Якщо витрата проста, потоки збільшується, коли рух зменшується. Не всі були б приємно спостерігати за малюнком 7.7 епілептично змінюється на 7.8 і навпаки.Для цього деякий час змінюється, і так зване складне округлення самого значення. Розрахунок вартості часу на комп’ютері йде в міліліфер, а вихідні у вас на до н.е. вже округлі та усереднені.

READ  Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Тепер про головне. Щоб точно знайти час споживання палива. Вам потрібно підключити діагноз. Майже будь-який діагностичний комплект сьогодні, що працює над протоколом OBD2, здатний показати вам швидкість потоку годин у вигляді графа або будь-якої іншої вартості.

Залежно від якості палива, масла та загального стану двигуна, це значення зміниться. І зауважте, що під час запуску нового звіра або звіра після капіталки. потік буде трохи вище.Ну, відповідно, непрямі пристрої збільшують споживання палива, таких як EUR, кондиціонер, вентилятори та інші електроніки в т.h lightbulb. Хоча різниця буде незначною, але все-таки вона є.

Я сподіваюся, що це допоможе вам.З повагою, Євген.

Багато власників автомобілів скаржаться, що, незважаючи на низькі мотори, споживання бензину відрізняється від паспорта, іноді у сильній стороні. Кілька факторів впливають на збільшення витраченого палива Lithra.

Перше. це октанове число бензину. Робота силових агрегатів забезпечується лише на бензині AI BRAND 95. Недобросовісні танкери іноді розбавляють бензин, власники автомобілів іноді не виливають дев’яносто п’яту, а замість цього вони виливали AI 92. Тому споживання палива збільшується на машині.

Однак зміна октанового числа впливає на довговічність двигуна. Його ресурс життя помітно зменшується. Тому досвідчена механіка не рекомендується зменшити октанове число палива, бажаючи зменшити витрати. Таким чином, ви втрачаєте більше, затоку і витрачаючи два літри AI 92 замість 1 літр Ai 95.

За словами власників автомобілів Renault Logan 2, він споживає з кондиціонером до 11 літрів у пробках замість 9 призначених. Це природно. Оскільки зв’язок будь-якого додаткового обладнання збільшується навантаження на двигун, що означає, що він вживає паливо двічі.

Автоматична коробка завжди буде їсти бензин більше, ніж механіка. По-перше, автоматична передача завжди важче, ніж ручна передача. У ньому немає провідних і керованих дисків, щоб вони могли бути розслабленими і тим самим зменшити кількість витрачених палива.

Споживання палива впливає на водій водія. Тому постійні удари, подорожує на дорогах країни та засніжених доріжках взимку, їдять набагато більше палива, ніж написано в паспорті. Тому що двигун потребує якось витягнути машину з складних природних умов. І деталі паспорта побудовані на європейській теплій зимі.

Основні винуватці великої кількості палива з’їдена:

 • агресивний водій водія;
 • непрохідні доріжки взимку, країна, де автомобіль постійно застряг у грязі;
 • низька температура;
 • пов’язане додаткове обладнання;
 • Низька октанова кількість бензину.

Якщо уникайте описаних вище ситуацій, а споживання палива залишається високою, то ви повинні зателефонувати в автомайстер. Можливо, несправність блоку живлення.

Renault Logan 2007. Огляд власника

Логан. Що сказати про нього? Є машини, які є невидимими, вони виробляються, купують, оновлюють і якось не сприймають їх на дорозі. Logan посилається на такі машини З одного боку, це сіра робоча гора, а з іншого боку, вона була звільнена без змін майже 10 років, у містах та селах існує стільки, що це створення Французько-румунсько-російська автомобільна промисловість може бути сміливо називається народним автомобілем. І коли ви розповідаєте вам “Logan”, голова відразу ж народилася щось універсальне, непотрібне, коробка та недорого, як у цій рекламі: є в сім’ї, це означає, що все добре. Я постараюся описати свою власну власність логіну, може бути, ця інформація буде корисною комусь.

Що таке фактичне споживання бензину при потепління (бездіяльності) взимку в Росії.двадцять. | Експеримент з каналом Zenicom.

Я подорожував на новому солярії і не вдарив. Але за характером роботи, машина була потрібна більше Як це сказати Вгору Письмо. На якому не шкода бруду, на полі, у стовбурі якого ви можете спіймати всілякі коробки, інструменти та інші речі, в яких ви поставите вантаж кг 300-400, і це не сміє. Швидко, продаючи Solaris, я почав шукати. Дуже багато автомобілів на ринку, в нашому регіоні Logan Love, особливо в сільській місцевості. Я знайшов машину, власник молодого хлопця, рік тому я купив автомобіль від пенсіонера, в руках, який журнал провів 7 років і потрапив 40 тисяч. Км. Моя версія! Нюхав і вдарив руку. Бонус отримав зимову йокогаму на дисках і знак з автозапуском.

Відразу після покупки я щось витратив: я замінив терміни роликом, моторним маслом, подушками, подивившись на підвіску, вона не вимагала ремонту, я змінив компанію до балайкуки (Magnittor), який приєднався і вирізав вниз електрики в машині, коротше, принесли машину до себе і готується до використання. Я сів в Логанішку після солярії М-Дая Якось все це гнило, румунська Жигулі, не інакше! Ні світлодіоди, ні течуть лінії, ні Нішаков, як сидячий ліфт, кондиціонер, польотикомп’ютер. Ну, добре, автомобіль не брав.

Двигун 1.4, 75 Румунські коні, зібрані в передмісті. Кинути в мене гнилий помідор, джентльмен Логановодов, але він не тягне, не тягне. І право його переїхали з спортивного автомобіля, Solaris також 1.4 був, але 107 коней. Він пішов. І Logan слабкий. З повним завантаженням вигнати на 5 передач до гори важко, ви повинні йти до 4-го. Немає проблем навколо міста, але на трасі прямо. Швидкість Craising 100 км / год, ви навіть можете 120, машина тягнуть, але обгони робляться складним, швидке обгонання просто тане в снах, часто потрібно було повернутися до своєї смуги, а не обгону. Він буде 100 коней, це було б справа. Це повинно розглядатися при виборі автомобіля.

Але двигун дуже економічний, на шосе в 5 літрів він був закладений на сотню, це було дуже приємно. Навколо міста також літри 7-8 (там було 13 на автоматичному солярії. ), 500 затоплена та їзда на тиждень, як плата за підписку)) кілька слів про коробку. Я взагалі люблю механіку, але мені сподобалося відраз. Все точно, явно, він перетворюється на легкий, передача сама попросить. Один Нюанс: спина застрягла з кривою. Я був стурбований спочатку, я думаю, все, Кердик. Виявилося, що це їх чіп, і так що я не плачу важко, вам потрібно почекати 2-3 секунди після натискання зчеплення, але тільки тоді назад вмикається, тоді не кризає, перевіряється на себе!

Про Логан Підвіска Багато пісень SPEO та Pyschs складені. Повністю з усіма Лаудаторськими відгуками погоджуються. Я думаю, що це повинно бути призупиненням автомобіля в Росії (принаймні на території Алтаю)), і якщо серйозно, однак, призупинення є дуже енергоємним, він працює з ударом різних типів з вибухом : А гребінець неглибоких, здорових ударів, і “розірваних” на асфальту. Коли більшість однокласних автомобілів зменшують швидкість, Logan з гордістю йде в погану дорогу. Судячи з мого пробігу, призупинення також має дурний ресурс: у мене було все місце до 70 тисяч. км і не давали жодних передумов взагалі для заміни. М’якість і еластичність призупинення вплинула не зовсім гостра керованість при високих швидкостях, але які подорожують до логіну з високою швидкістю)), тому нормул, тестування підвіски.

Автомобіль жив головним чином у місті, з періодичними виїздами до сільської місцевості. Я не міг боятися бруду, бою, снігу. Де він застряг, повернувся назад і пронизав дорогу далі з розгону. Чорний бампер дозволив не турбуватися про косметичне пошкодження.

Почав найчастіше залишати сім’ю до лісу, в природі, освоєні відокремлені кути та лісові дороги. Очищення 16 см і короткі катки роблять Logan на прохідність майже parqueatte))) Механіка також дозволяє вам бити і вийти з нашого кроку, якщо село не є капіталом.

Кілька слів про нещастя Логана, про які кожен говорить так. Ви можете запустити ще кілька помідорів у мені, але це мега-нещасний, я не відчував цього. Автомобіль надійний, це так, ресурс підвіски також хороший. Але! Були деякі постійні дрібниці, які Донмалі. Наприклад, дико скриплені двері. Ви йдете, і в салоні звучать, як ніби хтось особливо був вологим пальцем на піну. I та замки регулюються, і виділяється ізолянт для печатки, все це дало тимчасове рішення. Або Цим: вібрації при простолі! Це, як правило, вилучив мозок. Я вирішив знайти причину проблеми, забивши в Google “Renault Logan”, і я вже пропоную мені будь-які варіанти: ” Вібрація на холостому”, ” кіоски на ходу”, ” Нестабільний оборот “. Гаразд. Замінив котушку запалювання, свічки, rxh, очищаючи дросель. Вібрація стала слабкішою, тільки він, причини, почав зупинятися на ходу, стиснути зчеплення. машина, як командна робота кіосків. Тут ви є і “SIL SUPER, Шановні гості, Zhevupri, Avek Plezir” пішли до однієї діагностики, він викопав, був заблокований, каже: все добре з тобою, що прийшли, давайте 700 і йди з Богом. Пішов до іншого. Це також довгі пухкі з сканером, багаття. братські люди та закликаючи дизайнерів Renault QuaSimodov. У результаті ми вирішили змінити все підряд на ланцюжку, наприклад, рано чи пізно, ми знаходимо вузол, який кошит. Цей підхід мені взагалі не влаштував, я сам все ще викопав там, і проблема м’яко пішла. Іноді дайте мені знати про себе, але нечасто, і я тільки забив, прийнявши його як дану. Там була невелика вібрація, а пару разів на місяць машина може спотикатися на світлофорі.

READ  Регулювання ручного гальма Renault Duster

Ми від’їхали з моїм Renault One рік і 20 тисяч км. І тоді я потягнув мене на пригоди. Поставте журнал на продаж за ціною Ну, щоб не ображати себе. Через місяць був покупець, пенсіонерка з сусіднього міста, автомобіль був обслужений, всі чесно розповів йому, як це було, потрапила в руки. І він схопив мене на день народження, там люди вже в бані пивні напої для мого здоров’я, і ​​я продаю машину тут))) тиждень витрачав на оплату і очистити машину, але все безпечно, покупець нервовий, але чекав. Отже, перевірте машини бази даних, перш ніж продавати, щоб не затемнити його щасливою подією.

Про Логане я можу сказати наступне. Автомобіль не поганий, але, на мій погляд, буде трохи авторитету. Вона розривається, як і всі інші, є очевидні переваги у формі сильної суспензії, мінуси у вигляді постійних невеликих проблем, потім з двигуном, то з електриком (лампочки блискавки різні, помилки спливають), потім з чимось. Це має сенс купувати тільки мінімальний пакет, так як за ціною максимального, вже можна купити більш гідний і сучасний автомобіль. Це моє ІМХО)

чому продано? По-перше, я хотів щось нове. По-друге, я витягнув мене позашляховий. Полювання, риболовля, для роботи, теж, часто подорожувати, це часто потрібно, тому мені потрібен чотириколісний привід і високий кліренс. В кредит лізти не хотів і взяв в кінці Нива 3-дверний старий, але веселий. Тепер я приведу його до себе і завоювати позашляховий місцевий масштаб. Про неї в іншому відкликання. Дякую вам за вашу увагу, удачі на дорозі і в житті!

Renault Logan 2009. Огляд власника

Привітання всіх відвідувачів сайту. Я вирішив залишити відгук про мою машину, який вже продав. Renault Logan, 1, двигун 1.4. Автомобіль був куплений, щоб змінити зламану Лада Каліну (також є огляд теж). Каліна була прекрасним автомобілем, надійним, невибагливим. Мізки не робили. Це було зручно і комфортно. Я б не продав, але чудо на Ford, який повернувся, щоб знехтувати мене майже всі ліворуч. Обидва крила, так і обох дверей постраждали. Одна двері під заміною. Крила і другі двері могли бути зроблені так. Хижак, я вирішив продати автомобіль. Я не хотів з ремонтом. Покладіть ціну нижче ринку трохи і продаються через кілька днів. Закінчив невеликий кредит і почав шукати. Я шукав ніхто не знаю, що. На Logan зіткнувся з випадковим чином, ще раз лаяв інтернет. Пішов, подивився, купив. Я зрозумів, що автомобіль був Білі, пофарбований, пробіг, швидше за все, був зріс, але в цілому держава була не поганою, тому я взяв. Перед автомобілем був один власник, точна господиня. Що ще вершник. Машина не слабо, щоб бути чесним. Нафта була чорна, шасі зламана, шарнірний ремінь. це у тріщинах, тече насос, стійки мертві, пружини мертві, машина тягнеться з боків (потрапив у колапс), SLS розбитий. Я загнав машину на сто, що спеціалізується на нашому місті на Renault. Розраховували мені вартість роботи, я закріплюю. Але що робити. Я заплатив за заміну масел, фільтрів, скреб. Відклав заміну стійок і пружин. Зібрані гроші, замінили пружини та стелажі. Зробив колапс. Автомобіль перестав потягнути, рульове колесо стояло. Купив 2 комплекти гуми. Я не пам’ятаю бренд, але вийшли близько 20 тисяч. Зима хороша, але літо став. Важкий, жорсткий, зчеплення погано, плавання на мокрій дорозі. Загалом, марно подорожував. Автомобіль працює щодня, плюс у вихідні з сім’єю, постійно, десь розслабитися: гори, море. Я пішов уздовж гірських схилів, і на зламаному грунті, і на руйнів. Придатний до пристойних ям. Автомобіль пережив все і керував. Через час почав помічати, що автомобіль погано розпочався на холоді. Змінив котушку запалювання, пройшла хвороба. Замінено на ті ж свічки.

Під час роботи я змінив витратні матеріали кожні 8000 км або один раз на рік. Враховуючи, що вартість ельфного масла (і неможливо вилити) високий, почав купувати в Юльмарті, заплатив лише за роботу на заміну. Це стало набагато дешевше.

Після активної операції він почав помічати, що рульове колесо б’є при гальмуванні. Згадав, що під час перевірки автомобіля після покупки я був попереджений, що диски вже зроблені. Я зрозумів, що наближається до заміни дисків, а гальмівні колодки повинні бути змінені. Порядок в Інтернеті не прийшов. Як з’ясувалося, ні існування, ні Emex не може грамотно пояснити, які взуття та колеса мені потрібно зробити на моєму автомобілі, і навіть кодекс вина не дають гарантій. Чудово, я думаю. Добре, плюс на заощадженні, загнав до сто. 5000 та нова гальмівна система.

Додаткові замовлення та друзі китайських прибруд, поєднуючи годинник, вольтметр та датчики температури. Зовнішній і внутрішній. Набір. Як тоді з’ясувалося сміття повним. З усіх 4, свідчення використовувався лише залетеметр, щоб контролювати навантаження на мережу, решту безбожної.

Оскільки у мене маленька дитина, сидіння дуже брудні. Звичайні чохли не допомогли. Було вирішено носити шкіру. Пішов на ринок, купив за 4500 бежевих, одягнений. Зручно. Тепер ви можете просто витріть вологою ганчіркою і все. Мінусів: універсальні кришки, тому це погано. На сидінні водія постійно сиділо, довелося співвідносити. Плюс на них добре, дуже жарко, якщо ви йдете без кондиціонера. Але загальний зручний.

Стовбур машини досить великий, але незручний. Мала ширина завантаження, петлі, які перешкоджають розміщенню вантажу.

Витрати палива. Мій бічний комп’ютер не був там, тому я не знаю свідчення. Відчуває, від 9 до 12 літрів, залежно від способу маршрутного міста, спокійно їздить.

Двигун 1.4 явно слабкий для такої машини. Застарілий. Обгону слід думати. Найкраще прискорює 3 і 5. Зручна швидкість 90-100 км / год, потім дуже шумно.

Шумоізоляція в машині не в принципі. Камені в арках, і дощ на даху, і двигун.

Підсумовування, я можу вибрати наступні переваги: ​​1) надійний автомобіль; На всій операції під керівництвом 1 раз у моїй вини, коли акумулятор сидів; 2) щільний біг забуває неуважність на дорозі; 3) мало електроніки, тому не робить голови; 4) підтримувати, т.Е. Вузли ремонтують незручні.

Мінуси: 1) слабкий двигун; 2) місця не запускаються; 3) Шасі збиті, але це створює помилкове відчуття вседозволеності: вона точно так само, як і будь-яка інша, ви просто не помітите це, і ви вб’єте машину (до образу. Це міф, це просто мовчить до того часу; 4) незручні місця та жахливо рульове колесо та педалі страшно побудовані (щоб загнати понад 300 км, і так, щоб спина не хвора це неможливо).

Я б знову взяв себе такий автомобіль? Так, я б взяв, але більше, ніж свіжих років, лише останню версію, т.До. Нічого не залишилося від старого регіона.

Renault Logan LS (2009-2012)

З свого попередника Renault Logan LS є більш цікавим і приємним для очного зовнішнього та внутрішнього дизайну. Renault Logan LS:

 • Радіаторна решітка стала ширшою;
 • покращено Streamlord Bumpers;
 • покращені дзеркала, які покращують огляд дороги;
 • З’явилася нова обробка, панель інструментів;
 • У задньому сидінні з’явився підголовник для пасажира, що сидить у середині;
 • Покращена форма ручки дверей.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS