Splicer з вікон автомобілів з власними руками, як зробити

Методи боротьби з туманом автокулакол

По-перше, ми миємо окуляри зсередини. брудні зникли більше. Тоді ми ставимося до них антисупідготовленими.

Для швидкого очищення при плюс температурі, щоб увімкнути кондиціонер. Однак, коли скло вимкнено, відкриття ще сильніше.

Або скористатися способами людей. Одне скло з спиртом (бажано додати кілька крапель гліцерину), іншим способом у сумці з сіллю, третина з вирішенням економічного мила, а на четверте, треба плакати і втрачати. Всі чотири методи роботи. Але краще не давати вологи до конденсу. Що робити для цього?

Типи розморожних

Автомобільні ентузіасти та продавці називають всі визначення одним словом. не замерзає. Однак, ви повинні знати, що вони відрізняються за типом експозиції.

  • Увага. Ці кошти використовуються для запобігання утворенню льодової кори. Це включає в себе засоби серії AntiY.
  • Знищуючи лід. Призначений для розморожування та видалення вже сформованої крижаної кірки з окулярів та корпусу, без ризику пошкодження.

Щоб не мати непорозуміння, це завжди варто роз’яснити, який тип впливу ентузіаста автомобіля полягає в тому, щоб уникнути непорозуміння та розчарування.

Автолюбителям варто знати, що є ще замкові розморожувачі та універсальні. Універсальні підійдуть і для замків, і для скла.

Деякі автолюбителі вважають за краще робити розморожувач скла своїми руками. Однак, як правило, вони нижчої якості, ніж продукція заводського виробництва. Після видалення льоду кустарними складами залишаються плями та розлучення.

автомобілів, власними, рука, зробити

Як зробити дешевий антиобледенитель скла?

Причиною цього став великий дефіцит засобів для розморожування лобового скла автомобіля, у продажу вони зустрічалися досить рідко, а були потрібні протягом всієї зими.

Оскільки в цей час була велика кількість «паленої» горілки, то її найчастіше і застосовували як найпоширеніший засіб для зняття крижаного нальоту зі скла. Запах алкоголю може бути дуже прикріпленим до автомобіля, ніж він часто використовував працівники ДАІ, зупиняючи такі автомобілі та примусові водії дихати в трубку.

Завдяки розвитку автомобільної промисловості, не замерзання зараз не так рідко. Але фальшивки, на жаль, знаходяться в цій галузі, тому ви можете придбати речовину, яка замерзає. 5 градусів. Це стає причиною того, що в регіонах, розташованих у північній частині країни, все ще воліють залити алкоголю або рідини в тісто на її основі.

Способи зробити себе розморожуванням. Без сумніву, виходячи з ранку і бачачи вітрове скло автомобіля, покрита льодовою кори, радість не відчує жодного водія, особливо якщо він поспішає працювати. Щоб очистити скло з скребком, буде потрібно занадто багато часу. Але є достатня кількість коштів, які допоможуть зробити це набагато швидше.

Гаряча вода. Цей метод повинен застосовуватися з надзвичайною обережністю, якщо встановлене скло не тільки з заводу. В іншому випадку це обов’язково має мікротріщини, а вода, що потрапляє в них через деякий час, заморозить. І оскільки при заморожуванні вода збільшується в обсязі, потім після повторення скло може бути прикрашена однією або декількома тріщинами. Заміна його буде набагато дорожче, ніж покупка спеціальної безбожної рідини.

У найбільш екстремальному випадку ви можете використовувати трохи теплу воду, яка потім ретельно витріть.

Соло. Різниця у використанні сильного розчину солі замість звичайної води полягає в тому, що вони можуть бути повністю безпечними для протріння замороженого скла. Найбільш оптимальним способом буде використання м’якої губки, з негайним очищенням імпутного льоду. Хороша добавка до такого розчину може бути гліцерином, що дозволяє уповільнити заморожування скла в майбутньому. Єдине, щоб звернути увагу на використання. Запобігання такому розчину безтурботну частину машини, яка може прискорити появу корозії на них.

Загук на спирту. Для його підготовки необхідно взяти один 1-го.L. Гліцерина на 10 ст.L. Денатуратта. Одержану суміш добре витирає лобове скло, після чого сухе витріть його м’якою тканиною. Подібні дії дозволяють запобігти скляну замерзання, а при витиранні окулярів зсередини. їх затухання.

READ  Який карбюратор краще поставити на ВАЗ 2106

Є ще один шлях. Слід змішувати 1-го.L. Skipidar, 3 ST.L. Гліцерин і 5 ст.L. Рідке мило без барвника, а скло, отримане з сумішшю. Не використовуйте розчин нормального замість рідкого мила.

З великою товщиною сформованої землі, ви можете залити медичним алкоголем у звичайне розпилювач і розпилювати його на лобове скло. Чим більше суміші буде використовуватися, тим швидше лід розплавляється.

Результат. Не забувайте, що існує велика кількість різних засобів для можливості розморожування як скляних, так і для замків машин. Який інструмент використовувати. Промислові або зроблені незалежно. Вибір залишається для водія.

Спирт розморожування до стебла

Давайте почнемо з алкоголю, оскільки вони традиційно вважаються найбільш ефективними та безпечними для різних поверхонь автомобіля (пластикові, гумові, лакофарбові покриття). Практикуйте два способи підготовки розморожних гальм з власними руками.

  • Суміш алкоголю з традиційною водою з водопостачання. Легко приготувати композицію. Залежно від температури навколишнього середовища, змішування здійснюється двома пропорціями: від 1 до 1 (з заморозками від.10 ° С та нижче), або 2 частини води та однієї частини спирту (при негативних температурах до.10 ° С ). Може бути використаний і чистий алкоголь, але це досить дорого. Алкоголь використовується будь-яким з цих доступних, від технічного метилу до медичних. Однак при роботі з метиловим спиртом слід бути надзвичайно обережним і використовувати таку розморожну лише у відкритому повітрі, а після того, як треба надати машину висушити. Пари метилового спирту отруйні.
  • Суміш не замерзання та алкоголю. Звичайний без замерзання має недостатню концентрацію алкоголю. Тому, щоб підвищити ефект дефекту, більш ефективний для створення суміші алкоголю та не замерзаючої скляної рідини пропорційно від 2 до 1 (одна частина не замерзання, дві частини алкоголю). Така композиція працює ефективно до температури.20 ° С.

Описані вище кошти найкраще використовуються через розпилювач. Але ви можете просто водити склянку з будь-якого контейнера, але в цьому випадку споживання засобів значно збільшиться.

Як зробити велотрет автомобілів Windows (Anti Low) зробити це самостійно? У морозі це буде корисно

Подумайте про питання про те, як зробити велотренат автомобілів Windows (Anail) з власними руками, водії почалися з незабутніх 90-х років. Це обумовлено, що це був елементарний дефіцит нерослих та інших засобів для розморожування скла. Можна знайти їх у продажу. Це було надзвичайно рідко, але їм потрібно протягом зими.

Оскільки “Педена” горілка в ті роки була ставка гордості, то це найчастіше, як нерословарі та використовуються. Картина, коли твердий чоловік в дорогому пальто вийшов з дуже хорошого автомобіля, а потім з серйозним видом я купив пляшку дешевої горілки з серйозним виглядом, ви можете спостерігати за завидною закономірностю.

Як зробити брассенер лобового скла з власними руками за пару хвилин

Всі геніальні. це просто, але не всі просто геніальні. Це нещодавно доведено іншим Lifehak, який допоможе небесному, щоб перемогти заморожене лобове скло на машині, швидко і не подряпав з пластиковим лезом. Все, що вам потрібно для видалення льоду з льодового вітрового скла. пластиковий пакет і теплою водою. Перша версія створення головного складу лобового скла Glassfhak, яку ми виявили, насправді досить поширена в західному сегменті Інтернету та YouTube. Сутність цього методу полягає в наступному:

Взято звичайний пластиковий застібковий пакет, затоплений теплим або гарячим, як консультує “крекера життя” з відео, води; тоді, як показано у відео, пакет закритий, а “пристрій” є здійснюється відповідно до замороженого лобового скла. При контакті з холодною поверхнею, мороз швидко розплавляється, і скло чисте.

DIY: Як швидко розморозити вікна автомобіля взимку / розморожування скляної зимової дошки

Ось як він виглядає в практичному експерименті:

Ну, вчасно винахідник був висів у часі (хоча чесно, це зламало сто років на обід) і опублікував відео через зимовий сезон.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!Що я хотів би сказати про цей метод. Так, він буде працювати

Так, це практичний варіант, щоб позбутися льоду від льоду, коли немає часу, потрібно терміново йти. Але! Ми не рекомендуємо вдаватися до нього на постійній основі та / або якщо у вас є тріщини або чіпси на лобовому склі.

Для того, щоб провести щось гаряче (і якщо мороз сильний, а лід буде багато, то вам доведеться залити у пакету киплячої води) за щось дуже холодне, тендітне і тонке ще погану ідею. Так, це не настільки ж надзвичайно для скла, як поливаючи лобовік з киплячою водою з чайника, але не настільки ніжний, як включення опалення лобового скла та працювати з скребком.

READ  Заміна ланцюга ГРМ Nissan х Trail Т30

Не кажучи вже про те, що якщо скло присутній на склі, який може перетворитися на тріщину, просто через температуру температури повітря всередині та поза машиною, така точка інтенсивної роботи призведе до таких негативних наслідків.

Скребок і щітка

Найпоширеніші інструменти для боротьби з льодом на вікнах. З правильним поводженням, це ефективно справляється з порожнистими криками. Але з частим використанням, особливо на сучасних автомобілях, призводять до утворення дрібних подряпин, які загрожують висвітленням від фарів зрізів та сонця.

В ідеалі починають працювати як скребковий після того, як скло трохи зігріває нагрівач. Отже, під кору тонким шаром води, згідно з яким скибочки льоду будуть ковзати.

Коли немає часу, спочатку ви повинні розділити кори, гуляючи на ньому з задньою стороною скребка з гребінцем, і тільки тоді видаляють фрагменти, як зазвичай. Це значно спростить завдання очищення скла та зменшити ризик подряпин.

Якщо скребок односторонній, ви можете “вирізати” кору, працювати не всю поверхню інструменту, але один з кутів. Розділені на багато льоду.

Нагрівач

Стандартний метод розморожування за допомогою стандартного нагрівача працює безпечно, але підходить лише у випадках, коли вільний час на складі. Нам доведеться почекати, поки двигун не буде розігрітись, а нижня частина льоду падає з теплого повітря. Після цього кора легко відійде, особливо якщо ви допомагаєте їй скребком.

Багато хто боїться використовувати нагрівання з сильним морозом, щоб скло не тріснуло через краплі температури. Насправді це майже нереально. Теоретично ця ймовірність лише в сучасних автомобілях з електричними нагрівачами, завдяки якій нагрівач навіть працює над імментованим двигуном. Але там, як правило, система перемикається гладко і автоматично заблокується при надзвичайно низьких температурних показниках.

Завдяки різниці температур, скло може зламати лише тоді, коли двигун повністю теплий, не включаючи нагрівач, а потім різко направляйте потік гарячого повітря до склянки. Також ризик збільшує вже існуючі тріщини від каменів або аварій.

DIY: Як швидко розморозити вікна автомобіля взимку / розморожування скляної зимової дошки

Щоб уникнути проблем, встановіть температуру нагріву до максимального, видування. до мінімуму та включення нагрівача відразу після запуску двигуна. Поки двигун розігріває, холодне повітря буде думати на склі. Він поступово стає теплішим, і з ним поступово і без гострих крапель, сам скло зігрівається.

Крім того, ви можете дозволити рециркуляцію. Таким чином, нагрівач не візьме жодного холодного повітря з вулиці, і вже частково нагрівається з кабіни.

Тепла вода

Цей метод деяких водіїв незаслужено об’їхав через страх формування тріщин. Тим не менш, теплою воду може повністю розплавити тонкий шар льоду, і піднімати товсту кору і легко відходити. Головне. діяти правильно.

Візьміть не киплячу воду, а саме теплою водою. Наприклад, з крана або кулера чайника. Температура повинна бути не більше 50 ° С, тобто ви можете тримати руку. Поки ми одягаємося і приділяємо до стоянки, вода трохи охоломе трохи більше.

Вода скляна з пляшки, відкриття кришки або зробив це отвір у ньому. Почніть зверху і рівномірно пролити кожен сайт. Для більшого ефекту ви можете додатково втирати руку. Вода швидко розтопить натяк на шар і інтенсивно випарюється, і скло стане чистим і сухим. Якщо кора товста, цей метод зламається, а лід легко видалити скребок.

Не перестарайтеся, визначаючи бічні вікна. Вода може потрапити під ущільненням і заблокувати механізм блокування.

Спліттер стеклоль

Спліттер, або анти-скарб, є спеціальною хімією для створення засновника. Виробляється у вигляді аерозолю або рідини з обприскувачем. Основний активний інгредієнт таких фондів. ізопропіл або інший алкоголь. Через зменшення температури заморожування та вивільнення тепла під час реакції з водою, він розчиняє тонкі крижану кору, а товсті пом’якшує до стану каші.

Такі засоби слід застосовувати до скла та залишити кілька хвилин. Залежно від товщини льоду, то буде потрібно або включити склоочисника або вийти з машини та чистити лінзи льодової маси щітки.

У важких випадках розморожування допомагає не так ефективно. Крім того, споживання рідини збільшується. Ну, якщо кору дійсно жирна, то ви навряд чи можете обійтися без скребка.

READ  Яке масло залити в КПП LADA Granta

Не замерзання

Зимова шайба скла допомагає зняти землю не гірше, ніж спеціальні розморожники. По суті, він має аналогічний склад, але додатково все ще містить компоненти очищення. Працює на тому ж принципі: розчиняє поспішний шар, перетворюючись на касиць.

Ви можете просто підняти склоочисну щітку, щоб вони не йшли до льоду, і посипати на склі з риктом з регулярного резервуара або отримати здатність з не замерзанням стовбура і вилийте його. Але краще шукати домашню пляшку з розпилювачем і залити рідину в нього. Так що це буде зручніше, і більш економічно.

Алкоголь

Етил та ізопропіловий спирт. найбільш ефективні засоби для боротьби з засновником. Фактично, це розморожений концентрат з вищими якостями. Температура заморожування першої речовини91 ° С, друга, як правило.110 ° С.

Якщо у вас є алкоголь під рукою, ви можете вилити його в контейнер з розпилювачем і бризок, нанесіть до крижаної кори. Це майже миттєво розчиняється і переслідує вздовж скла у вигляді води. Жирний шар льоду дає постійне повільніше. Щоб не витрачати алкоголь, краще поповнювати поверхню, почекайте трохи, а потім зніміть залишки скребка.

Щоб зберегти, ви можете розбавити алкоголь водою в рівних пропорціях. Температура заморожування зменшиться до.25 ° С, але в більшості випадків це буде достатньо.

“Pshsics” і готові?

Для порівняння, це об’єктив, ми купили три різні засоби на 9, 17 і 27. Компанія буде додати теплою воду з-під крана, а також рідина скляної води від робочої температури до мінус 20 градусів, яку ви можете довіряти.

Форми коштів від Astrohim та трави (9 та 17, відповідно) вказуються на етикетках. Wurth (27) з цією проблемою: на етикетці лише попередження про необхідність остерігатися NNN, що знаходиться у складі.

Перейти до мінтемаційних тестів. Через ніч близько 10 градусів мороз скла були покриті рівномірним шаром землі. Ще не той, який відбудеться після льодовиків, але достатньо, щоб зайняти кілька хвилин і багато.

Щоб почати спробний момент, щоб видалити лід з заднього вікна. Кілька “пшик”, короткі очікування, і тут скло вже видно. Розташування відбувається буквально перед очима. Магія, і тільки.

А тепер народні засоби водної та склоподібної рідини. Спочатку це здається, що “omeavika” працює, але він все ще має іншу мету. Його тонкий шар все ще замерзає і повертає скло, якщо не в оригінальному стані, потім у тісному. Без скребка, не робіть, хоча і з промивним рідким льодом протягом короткого періоду часу і стає жирним. Інший варіант для розпилення “мити” більш активний, а потім вона все ще починає перемогти.

Три верхніх плям розморожує з магазину. Нижня теплова вода і мийка рідина

Тепла вода Результат ще гірше. Крім того, це одна з найбільш суперечливих способів. Вікна гарячої води протипоказана, оскільки існує ризик розтріскування через краплі температури. Тепла вода з під краном з температурою близько 40 градусів не допомагає багато: його тонкий шар швидко замерзає назад, і тому знову, без допомоги скребка, навряд чи буде робити без допомоги скребка.

Ну, відкладайте воду і намагайтеся розморозити територію: чи будуть відмінності в засобах? Тільки у випадку, якщо ми даємо миючу рідину ще один шанс. Бризки чотирьох бічних вікон і спостерігайте результат.

На цьому етапі скляна рідина при розпилюванні такої ж суми, а також хімія, нарешті, спустилася з відстані: скло швидко покрита шаром землі. Але хімія працювала, як обіцяла. Решта три окуляри були буквально за хвилину, однак, різниця між ними як така не помітна помітна. Отже, три рідини з магазину виглядали на лобовому склі.

Splitter Braid Car. Який краще?

Скребок і щітка. традиційний набір інструментів російського автомобіліста взимку. Однак, не всі віддає перевагу інтенсивному фізичному навантаженню через екіпаж джемів снігу та льоду до вікон автомобіля. Для цієї категорії водіїв і розробив спеціальний склад: розморожування до гальма (або, як вони говорять у людей “,” Анти-Дерева “).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS